Oplevering nieuwe woningen Arduin gekoppeld aan eigen straatfestival Middelburgs Kamerkoor in Grote Kerk Veere aunamaand Themadag Middelburg en de VOC P.E.R. in Piek begint nieuw seizoen met pretpunk 'Een beetje aanleg is mooi meegenomen' Laatste middagpauzeconcert in Sint Jacobskerk Vlissingen Woensdag 28 augustus 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 29 AUGUSTUS T/M 4 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND NIEUWE CURSUSSEN DE AMBITIE Amateurtheaterschool De Ambitie begint in oktober weer met een aantal opleidingen op het gebied van toneel. Op maandag 2 en dinsdag 3 september zijn er voorlichtingsavonden over de verschillende toneelcursussen van De Ambitie. Het Middelburgs Kamerkoor geeft op vrijdag 6 september samen met harpiste Lenie de Meij een concert in de Grote Kerk in Veere. Op het programma staan psalmen en chansons van onder andere Josquin des Prez, Clement Jane- quin, Remigius Schrijver, Joost Verschuere Rei- jnvaan en Adrianus Valerius. Het optreden begint om 20 uur en kaarten zijn in de voorver koop bij de kerk. .DE. PAREL, Een héél iaar lang naar de sauna voor maar 15,75 per keer! Wilt u het eerst 'ns proberen... iïï n? IET igp I© iw Het terrein van de Stichting Arduin aan de Koudekerkseweg in Middelburg vormt 31 augustus het decor van een straatfestival. Rondom de nieuwe woningen aan de J.V. Sprengerlaan zijn optredens te zien van medewerkers en bewoners van de Stich ting Arduin, leden van huisband De Tamboerijnen, showkorps Johan Friso en als klap op de vuurpijl een optreden van Angela Groothuizen. Daarnaast worden er een aantal mini-lezingen en workshops gegeven over verstandelijk gehandicapten en de Arduinse school. Het idee om een straatfestival te houden is ontstaan uit het personeel van de inrichtingen voor verstandelijk gehandicap ten. „In november heeft een groep enthousiaste medewer kers een theatervoorstelling voor de bewoners gegeven in de Schouwburg. Daaruit is het idee ontstaan voor straat theater. Van de ouders van onze bewoners kregen we de vraag wanneer er weer iets voor de broers en zussen werd georganiseerd en toen hebben we besloten om het te combi neren en een straatfestival te houden", vertelt Theo van Bakel, manager Zorg van de Stichting Arduin. Bewoners en bezoekers wor den tijdens het festival getrac- teerd op tal van clowneske acts, muziek en theater. Het festival begint met de officiële opening van de nieuwe huis vesting aan de J.V. Sprenger laan. Het afgelopen jaar zijn daar tien woningen gebouwd waarvan de laatste twee deze week worden opgeleverd. Daarna begint het festival om De Stichting Educatief Toerisme Zeeland Oranjezon houdt op 6 september een thema-dag over Middelburg en de Verenigde Oost-Indische Compagnie (VOC). Het programma bestaat uit twee lezingen over Zeeuwse componisten uit de VOC-tijd en Middelburg en de VOC, een stadswandeling onder leiding van archivaris drs. P. Sijnke, een bezoek aan het Zeeuws Museum en een orgelconcert met werk van de Zeeuwse componisten Bus- tijn, Lootens en Graaf. De VOC bracht in de zeventien de en achttiende eeuw veel bedrijvigheid en welvaart. Deze machtige handelsorgani satie telde in de Nederlanden zes vestigingen en had het alleenrecht om op Azië te varen. De Zeeuwse vestiging zetelde in Middelburg waar pakhuizen werden volgeladen met waren uit de Oost zoals kruiden en specerijen. De bin nenstad van Middelburg kreeg door de imposante huizen van heren van de compagnie een rijk aanzien. Tijdens het Domburg Chiemsee Classis-golfsurfeve- nement dat op zaterdag 31 augustus in Domburg wordt gehoudentreedt de Zeeuwse band Project Emotions in a Row op in café Tramzicht in Domburg. Het optreden begint om 20 uur en wordt bijgewoond door surfers uit heel Europa. De serie middagpauzeconcerten die in de zomermaanden werd gehouden in de Sint Jacobskerk in Vlissingen wordt op vrijdag 30 augustus afgesloten met een optre den van Ingeborg Vugs. Vanaf twaalf uur bespeelt zij het uit 1968 stammende klavier van de Sint Jacobskerk. Vugs speelt vier werken van de componisten A. Guil- mant. Bram Beekman, L. Boëllmann en F.C.Th. Dubois. Ingeborg Vugs werd geboren in 1959 en studeerde orgel aan het Brabants conservatorium in Tilburg. Nadat in 1984 haar studie schoolmuziek met suc ces was afgesloten behaalde zij de akten docerend en uit voerend musicus orgel. Daar naast volgde Vugs een dirigen tencursus en verwierf zij via een staatsexamen haar A-akte piano. Sinds 1994 is Ingeborg Vugs organiste van de Petrus- kerk in Oisterwijk. Het Vlissingse poppodium De Piek begint zaterdag het nieuwe seizoen met een optreden van de Nederlandstali ge pretpunkband Riff Raff. Het optreden wordt gehouden in het kader van het Nederlandstalig muziekfestival dat dit weekend in Vlissingen wordt gehouden. Riff Raff speelt voornamelijk eigen werk, aangevuld met enkele covérs. In toonaange vende bladen als Aardschok en Watt en door de eigen aan hang wordt de band wel ver geleken met bands als Toy Dolls, Pater Moeskroen, Boe- gies en Klein Orkest. De band speelde onder andere in het voorprogramma van Hallo Venray, Pater Moes kroen, Batmobile en Belgian Asociality. Het motto van Riff Raff is 'lang leve de lol' en staat garant voor een avondje pogo en gezelligheid. De Piek gaat om 21 uur open en de entree is gratis. De stadswandeling begint bij het voormalig VOC-pakhuis restaurant De Kameel aan de Kinderdijk. Na een korte inlei ding voert gemeente-archiva ris Peter Sijnke de deelnemers langs diverse plekken in Mid delburg die doen terugdenken aan de VOC-tijd. De stadswandeling eindigt bij het Zeeuws Museum waar de tentoonstelling 'Werken en wonen, Middelburg in de VOC- tijd' te bewonderen is. Na een korte pauze geeft musi coloog Albert Clement in de Lutherse kerk een lezing over Zeeuwse componisten uit de VOC-tijd. De meeste aandacht gaat uit naar de componisten Bustijn, Lootens en Graaf die in Mid delburg hebben gewerkt. Na de lezing is er een broodjes buffet verzorgd door het Mid delburgs Couvert. Om 20 uur geeft Clement een orgelcon cert in de Lutherse kerk. Naast werken van Bach en Böhm brengt Clement werken van genoemde Zeeuwse compo nisten ten gehore. Tijdens het concert vind tevens de presentatie plaats van een fascimile-editie van de door Willem Lootens gecom poneerde Six Divertiment die is uitgegeven door het Konink lijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen. 12 uur met een optreden van showkorps Johan Friso. In ver schillende kraampjes presen teren de diverse afdelingen van de Stichting Arduin zich. Zo is ondermeer het werk te bewonderen van kunstcen trum Piet Hein, de kringloop winkel en het educatieve cen trum de Arduinse school. In totaal zijn er zo'n tachtig arties ten te bewonderen tijdens het straatfestival. „Onder de bezoekers van het festival zijn in ieder geval zo'n vierhonderd familieleden van onze bewoners. Speciaal voor hun verzorgen we een aantal lezingen over de huidige zorg verlening. Veel ouders van bewoners zijn niet zo jong meer en broers en zussen nemen het contact met de ver standelijk gehandicapte broer of zus over. Omdat er de laat ste jaren nogal wat is veran derd in de zorgverlening is het dus tijd om weer eens even bij te praten", legt Van Bakel uit. Daarnaast zijn er verschillende lezingen over de Arduinse school. Deze school voor ver standelijk gehandicapten heeft een groot aantal cursussen ontwikkeld voor de bewoners van de Stichting Arduin. In de toekomst zal de school ook voor mensen van buitenaf toe gankelijk zijn. Het straatfestival is vanaf 12 uur voor iedereen vrij toegan kelijk. Om 16 uur wordt het fes tival afgesloten met een optre den van Angela Groothuizen. „De voorlichtingsavonden zijn bedoeld om mensen een beeld te geven van wat wij ze kunnen bieden", vertelt docent Ron Lubbersen van De Ambitie. Zo is er de tweejarige toneelcur sus voor volwassenen, die in een aantal modules uiteenvalt. „Na die twee jaar krijgen de deelnemers ter afronding een certificaat. Maar je hoeft niet persé de hele opleiding te doen, je kunt ook één of meer van de modules kiezen", legt Lubbersen uit. „Ervaring of aanleg is voor deze cursussen niet echt vereist, alhoewel een beetje aanleg natuurlijk mooi meegenomen is". Ook jongeren kunnen terecht bij De Ambitie. Zo is er voor veertien- tot twintigjarigen een twee jaar durende jongeren- theaterschool. In het eerste jaar zijn er cursussen spelim- provisatie, fysiek toneel en teksttoneel. Het tweede jaar staat in het teken van het maken van een theaterproduk- tie. „Daarnaast hebben we de lan delijk erkende regie-opleiding. Deze is eigenlijk in iedere pro vincie hetzelfde en duurt drie en een halfjaar". In deze oplei ding wordt aandacht besteed aan alle belangrijke facetten van het regisseren. De oplei ding wordt afgesloten met het regisseren van een theater voorstelling en een landelijk erkend certificaat. In tegenstel ling tot de andere cursussen van de amateurtheaterschool is ervaring bij de regie-oplei ding wel een vereiste. De voorlichtingsavonden wor den vanaf 20 uur gehouden in het pand van VMC Zeeland aan de Roozenburglaan 89 in Middelburg. Het Middelburgs Kamerkoor staat sinds januari 1993 onder leiding van Jan Schuurmans uit Made. Schuurmans heeft de opleiding pianodocerend musicus aan het Brabants Conservatorium in Tilburg gevolgd waarna hij koordirec tie aan het Nederlands Insti tuut voor Kerkmuziek in Utrecht studeerde. Naast het Middelburgs kamerkoor leidt hij ook nog drie Brabantse koren. Lenie de Meij kreeg op achtja rige leeftijd haar eerste harp- lessen van Ingrid Braams aan de Zeeuwse Muziekschool. Zij studeerde in 1986 bij Susanna Middelburgs Kamerkoor. Mildonian aan het Brabants Conservatorium. In 1987 zette zij haar studie voort aan het conservatorium in Utrecht. De Meij behaalde met onderschei ding het docerend en uitvoe rend musicusexamen. De muziek die Lenie de Meij in Veere zal spelen is van de componisten Jan Pieterszoon Sweelinck, Paul Hindemith en Bart Visman. Babelweg 2,4357 BT Domburg, telefoon 0118 - 588260 PWaiSHEIVBUE™0 Dat kan als u in september een 20-baden-kaart koopt met 10% korting! U betaalt hiervoor in september geen 350,- maar 315,-. Koopt u een uitgebreider abonnement, betaalt u uiteraard nóg minder per keer.... Trouwens, in september krijgt u op alle abonnementen 10% korting: Iedere koper van een abonnement kan bovendien gratis parkeren. ...dan kiest u de september 3=2 saunamaandkaart 3 bezoeken voor de prijs van 2): -73T- 50,- N.B. Deze kaart is persoonsgebonden en is geldig in september en oktober 1996 OPENINGSTIJDEN ma/wo/do/vr 14.00 - 23.00 uur di/za/zo 12.00 - 23.00 uur di damesavond vanaf 18.00 uur Bel voor meer informatie: 0118 - 588276/261 ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, Ludmila Kalmaeva, schilde rijen, portretten en posters. Ge opend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Galerie Het Noorderlicht, Noord straat 13, Domburgse teken-en schil derclub. Geopend van 14-20 uur. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Dirk Nijland, 'water' (vanaf 1 september). GOES Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde; bronzen beelden en schilderijen, Clarie Pronk; combina tie van Oosterse en Westerse kunst. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, U. Huber, foto-tentoonstelling (t/m 31 augustus). Elke Einsman (vanaf 1 september). Emergis, Oostmolenweg 101, Dia na Capello-Stevens, schilderijen (t/m 31 augustus). Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, exposi tie van werken uit eigen bezit. Medisch Centrum 'De Pijlers', Van Dusseldorpstraat, Ashot Safian, 'Holland Architectural Monuments' pentekeningen. GRUPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za, 13.30- 17.30 uur. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis, Dorpsstraat 3, Jeanette Sala-de Feijter, schilderijen van verschillende technieken (t/m 30 augustus). MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de presi dent Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echt genote Eleanor Roosevelt (1884- 1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Eric Roest, 'The secret colourbooks I'; kleurstudies voor architectuur. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Zeeuws Museum, Abdij, Gust Romijn, schilderijen reisprojecten en luchtreflecties. Geopend ma. t/m za. 10-17 uur. Zo. 12-17 uur. Ramschip De Schorpioen, Loska- de 1, Bob de Bruycker, acryls, goua ches, olieverf, scrimshaw gavuur op been en potvistanden of scheepjes in de fles (t/m 31 augustus). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Jan Verschoore, Artistamps Traject 1995-2054' (t/m 31 augus tus). Wandelkerk, onder de toren van de Abdij, René van den Berg en Didi Koppe, foto's van Jeruzalem als stad, waar Joden, Christenen en Moslims hun wortels hebben. Synagoge, Herenstraat, Liesbeth Rijpma, föto's van de gerestaureer de Joodse Wijk in de Oude Stad van Jeruzalem. ABN-AMRO bank. Markt 7, Karin Starmans (t/m 3 7 augustus). COC-Café, Lange Noordstraat, Edwoud Broeksma, foto's uit de series 'Man met, man zonder' en 'Manvrouw'. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, werk van cursisten (t/m 30 augustus). Rabobank, Lange Geere 3, Ashol Safian, schilderijen (t/m 29 augus tus). Zorg- en Verpleegcentrum Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, Wim den Hollander, tekenin gen. Crematorium, West Oude Haven- dijk 3, Diana Capello-Stevens, schil derijen; stilleven, landschap en bloe men. Geopend op werkdagen 9-16 uur (t/m 30 augustus). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Jantien van de Kraats, 'Spaans Cliché, Olé - Beestachtig Belgisch' eindexamenproject textiel- vorming van de Gerrit Rietveldac- cademie. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Anneke Delc- kers;schilderijen van katten in diver se technieken, Hans Jakobs;schilde rijen van katten in diverse technie ken, Henny Zwart; bronzen beelden. Geopend ma. 13-17.30 uur, di, wo. do. en vrijdag 10-17.30 uur, do. tot 21 uur en za. 10-17 uur. DONDERDAG 29 AUGUSTUS Abdijplein, Middelburg; beiaard- concert Henk G. van Putten, 12 uur. Stadhuistoren, Veere; beiaard bespeling Kees van Eersel, 15 uur. Koorkerk, Middelburg; minicon- cert van Mathieu Meys (orgel), 15 uur. Grote Kerk, Goes; beiaardconcert Sjoerd Tamminga, 19.30 uur. VRIJDAG 30 AUGUSTUS St. Jacobskerk, Vlissingen; orgelconcert Ingeborg Vugs, 12 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; orgelconcert Jean-Pierre Lecaudey, 20 uur. Café De Concurrent, Vlissin gen; In Geval Van Noot, 22 uur. Café Gommert, Vlissingen; Top 100 Combo, Holland Festival, 23 uur. Discotheek Mystique, Vlissin gen; Mega Dance Interactive, pre sentatie Tim Immers, 23 uur. ZATERDAG 31 AUGUSTUS Stadhuistoren, Veere; beiaard bespeling Kees van Eersel, 19 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; Purple Haze, sixties dresscode en stage acts. De Piek, Vlissingen; Riff Raff, 22 uur. Discotheek Mystique, Vlissin gen; The Kinky Club, 22 uur. ZONDAG 1 SEPTEMBER Manhuistuin, Goes; Koninklijke Harmonie EMM, 12 uur. DINSDAG 3 SEPTEMBER Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. WOENSDAG 4 SEPTEMBER Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reuzeneus', 14 uur. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Willy Ketelslagers, schilderijen. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur. en na tel. afspraak 0118-613288. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Dagvlinders, foto expositie van de amateurfotograaf H. van Essen (t/m 1 september). Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Tonnie Outermans; 'Bomen in het landschap'. Staats bosbeheer;'Dooó hout leeft'. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Anne de Haan, stads- en zeegezichten in pastel, aquarel en acryl. OOST-SOUBURG Watertoren CHK, Daniël Dewaele; beelden, Toshihiro Komatsu; sculp tuur, Jan Merx; installatie, William Verstraeten; 'Primeursels' Fré llgen; sculpturen en Martin McNamara; sculptuur (t/m 1 september). De Zoute Viever, Dongestraat 1, L. Willeboordse; vlinders en houtsnij werk, J. Overdulve; oude en nieuwe drinkglazen. RITTHEM Fort Rammekens, 'Kreken op Wal cheren', expositie van flora en fauna rond de vier kreken. VEERE Oranjeplein, zandsculpturen, wapens van de kernen van Veere uitgevoerd in zand (t/m 31 augstus). Grote Kerk, Historische maquette van Veere uit 1813. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25-27, modefragmenten, cos- tuumonderdelen, accesoires en afbeeldingen van het kleedgedrag van boeren, burgers en buitenlui door de eeuwen heen. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten, Zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndië- vaarders'. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomateriaal. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Herman Brood, Comeille, Hans Verhagen, Olga Westrate en Paul Kortekaas, schilde rijen, foto's, sculpturen en beelden. Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266-268, Jan de Quelery, maritieme schilderijen. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse werken. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Xenia Popova, linoleumsnedes en aquarellen. Stadhuis, Stadhuisplein 2, Foto club de Draadontspanner, foto expositie van zowel kleur als zwart wit foto's (vanaf 2 september). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 29 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Leaving Las Vegas' 20.30 uur. VRIJDAG 30 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dead Man' 19.30 uur. 'Leaving Las Vegas' 22 uur. ZATERDAG 31 AUGUSTÜS~ Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'It Takes Two' 14 uur. 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Leaving Las Vegas' 19.30 uur. 'Dead Man' 22 uur. ZONDAG 1 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'It Takes Two' 14 uur. 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Leaving Las Vegas' 20.30 uur. MAANDAG 2 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'De Commissaris' 20.30 uur. DINSDAG 3 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dead Man' 20.30 uur. WOENSDAG 4 SEPTEMBER Alhambra I Vlissiiigen, 'Twister' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Eraser' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'It Takes Two' 14 uur. 'The Rock' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Leaving Las Vegas' 20.30 uur. ZATERDAG 31 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 1 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 4 SEPTEMBER Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie'14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 7