Stoute Efteling voor volwassenen Horn of Plenty in café 't Schuttershof Lezen met peuters Geestelijke liederen op panfluit en orgel Boeken beurs in Grote Kerk Vee re VANITY WORLD IN STADSDANSZAAL Woensdag 21 augustus 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 22 AUGUSTUS T/M 28 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND IJdelheid is troef op zaterdag 24 augustus als de Stadsdanszaal in Middelburg voor één nacht Vanity World opent. Volgens Connie de Lange van de Middelburgse discotheek wordt met het initiatief zonder meer een landelijke trend inge zet. Uitdagend, gewaagd en jezelf zijn vormen de toverwoorden voor de feestnacht. Naast De Lange zijn het Diana 't Gilde van Mano for Ever Models en mode-ontwerper Hedwig Samson die voor de organisatie tekenen. De negenkoppige band Horn of Plenty treedt op vrijdag 6 september op in café 't Schuttershof in Middelburg. De band brengt een mengeling van funk, jazz en hiphop. Boekenliefhebbers en - verzamelaars kunnen op zaterdag 7 septem ber terecht in de Grote Kerk in Veere. Daar wprdt dan een grote antiquarische en twee dehands boekenbeurs gehouden. KINDERBOEKEN Ma rg reet Meulmeester In de Middelburgse Koorkerk treden op woens dag 21 augustus de vermaarde panfluitist Fred Mann en de organist Martin Mans op. Het pro gramma bestaat uit geestelijke liederen en klas sieke werken die door de concertgegevens zelf zijn bewerkt. Martin Mans speelt ook enkele van zijn improvisaties. Dit concert begint om 20 uur. „Vanity World komt uit het brein van Hedwig", meldt Dia na 't Gilde. Het idee is verder uitgewerkt. „Je moet het zien", verklaart Samson even later plechtig, „als een soort Efteling voor volwassenen. Een kind gelooft in Sneeuw witje. En dat is goed. Want als kind behoor je in sprookjes te geloven. Als volwassene kijk je anders naar de wereld en ver andert Sneeuwwitje in Sneeuwbitch. Sneeuwbitch is er dan ook niet met dwergen, maar met trava's (travestieten red.). We hebben trouwens ook spiegels opgehangen die zeggen hoe geweldig je bent". De Lange en 't Gilde stellen vast dat mensen zich best gedurfd willen kleden. „Maar dat doen ze niet in hun eigen omgeving. Ze kopen uitdagen de kleding en die dragen ze pas als ze bijvoorbeeld in Amsterdam uitgaan. Kijk. En daar durven ze zichzelf te zijn. Wij bieden die mensen nu de gelegenheid om zich in hun eigen omgeving ook lekker te voelen. Met andere woorden: als puntje bij paaltje komt niet vluchten naar de anonimiteit van de grote stad, maar het lef hebben om in je eigen omge ving tussen mensen die je kent je ook thuis te voelen en gewoon doen waar je zin in hebt". Samson, De Lange en 't Gilde geven toe dat hun initiatief best iets provocerends heeft. Ook beseffen ze dat niet ieder een met bijvoorbeeld een string in de Stadsdanszaal ver schijnt en dat veel publiek alleen maar komt kijken naar de 'durfals'. De Lange: „Maar ik denk dat juist die mensen in hun hart ook wat uitdagender gekleed hadden willen komen, maar de moed er nog niet voor hebben. Misschien dat ze een volgende keer weer wel van de partij zijn". Hoewel het publiek de feest nacht moet dragen, hebben de organisatoren acts in petto. Die moeten niet gezien wor- Diana 't Gilde: „Wat uit Middelburg of Vlissingen komt hoeft niet minder te zijn". Na hun succesvolle debuut tij- val werd over Horn of Plenty dens het North Sea Jazzfesti- geschreven: „brutale, hoogst dansbare muziek, waarin met name het blazerscollectief staat als een huis. Smerig, aards en bij vlagen aggressief'. Onlangs presenteerde Horn of Plenty haar eerste cd (Horn of Plenty) in Haarlem. Op het album is ook een gastoptreden van Hans Dulfer te beluisteren. De band bestaat uit Merlijn Snitker (alto-, soprano- en bariton-sax), Xander Hubrecht (gitaar en zang), Rodney Calis (trompet en hoorn), Erwin Benjamins (tenor sax), Paul van Schaik (drums), Super Mac (rap en achtergrondzang), Kenneth Bruce (bas), Joris Tielkes (toetsen) en Marnix Stassen (percussie). Het optreden in café 't Schut tershof begint om 22 uur. Horn of Plenty. den als hoofditems, maar als ouvertures naar actief uit de bol gaan van het publiek.„Die acts worden tussen het publiek in uitgevoerd en duren maar heel even. Voor de drags is een speciale ruimte gecreëerd zodat ze op die avond extra in de schijnwerpers komen te staan". Vier discjocjeys verzor gen de muziek en verder ver zorgt een aantal artiesten gewaagde acts. „Met dat alles willen we duidelijk maken dat je Amsterdam niet nodig hebt om uit je dak te gaan. Wat uit Middelburg of Vlissingen komt hoeft niet minder te zijn". Tijdens de beurs bieden in vijf entwintig kramen zowel bin nen- als buitenlandse stand houders hun boeken te koop aan. Naast literaire boeken uiteraard ook Zeeuwse boe ken, poëzie, romans, strips, prenten, grafiek en dergelijke. Naast de verkoop van boeken zijn er demonstraties boekbin den, verzorgd door een verte genwoordiger van het Gilde Walcheren. Bovendien kunnen bezoekers tijdens de openings tijden van de beurs de toren van de kerk beklimmen (deze toren komt voor in het boek Titaantjes van Nescio). In het torengewelf vinden nog regel matig demonstraties plaats van de Slingerproef van Fou- cault. De beurs is van 10 tot 17 uur geopend. Voor je het weet is hij voor bij, de grote vakantie. De oudere kinderen gaan weer naar school. De kleintjes kun nen wat meer aandacht krij gen. Een tip? Gezellig samen een boekje lezen. Speciaal voor peuters zocht ik wat series uit, waarin steeds dezelfde hoofdpersoon terug komt. Natuurlijk kunnen ook kleuters nog volop genieten van deze eenvoudige ver haaltjes. Over Kleine Joris werden door Marijke Duffhauss al zes boekjes geschreven. In elk boekje vind je drie mini ver haaltjes van telkens vier blad zijden over dit grappige jon getje dat steeds een avontuur beleeft. Aan de linkerkant staat een tekst van een paar woorden, rechts vind je de bijpassende illustratie. Het zal niet moeilijk zijn voor peuters vanaf twee jaar om het ver haal al heel gauw zelf 'voor te lezen'. Bijvoorbeeld over Joris die gaat logeren, zwem men of verven. Erg leuk is dat je elk verhaaltje gemakkelijk kunt vinden omdat het aantal tekeningetjes onderaan de pagina aangeeft op welke bladzijde je zit. Ook Lodewijk beleeft avontu ren. Tot nu toe verschenen er drie boekjes over deze teddy beer, die voor de dingen die hij gaat ondernemen steeds net iets te klein is. Zoals in Lodewijk gaat zwemmen. Lodewijk mag naar het ver- jaarsdagsfeestje van Nina, dat in het zwembad gehou den wordt. Hij vindt het eng en doet opblaasbare vleugel tjes om, maar als die leeg lopen durft hij niet meer te zwemmen en wil maar één ding....naar huis. Want eigenlijk is hij net iets te klein voor een zwembad feestje. En zo gaat het ook in de beide andere deeltjes van deze door Rosemary Wells geschreven en geïllustreerde serie, waarin Lodewijk uit logeren en naar de crèche gaat. Over het eigenwijze hondje Kipper schreef Mick Inkpen al een aantal boeken. De serie wordt steeds verder uitge breid. Zo kwamen er dit jaar vier boekjes bij die de kinde ren helpen een aantal basis begrippen van verschillende onderwerpen te leren. Over het weer, kleuren, getal len en tegenstellingen. In dit laatste, Kipper kijkt en ver gelijkt, vind je Kipper met een nieuwe en een oude bal, in en uit de mand enz. Het nieuwste boek over Kipper gaat over de winter, dus dat bewaar ik nog maar even. Kimio is een uitgeverij voor de allerkleinsten. De Kimio Peuterboekjes zijn er al voor kinderen vanaf 11/2 jaar. Zoals Tijn op de fiets van Betty Sluyzer en Pauline Oud. Tijn mag met mama mee op de fiets naar opa en oma. En beer mag ook mee. Onder weg komen ze van alles tegen: een vrachtauto, een trein, een boot... En dan zijn ze er. Een eenvoudig verhaal tje, waarin veel herkenbaars te vinden is. Nóg zo'n peuter boekje is In het ziekenhuis waarin staat beschreven wat er gebeurt als het zusje van Kaj, Lizzie, in de speeltuin uit het klimrek valt. Ze moet naar het ziekenhuis en er wordt precies verteld wat daar alle maal gebeurt. Via het zusje van de hoofdpersoon raken de kleintjes enigszins ver trouwd met een opname in het ziekenhuis. Hoewel deze boekjes niet steeds dezelfde hoofdpersoon hebben zijn ze het vermelden zeker waard. Loraine Wilson en Marina McAllan maakten voor de allerkleinsten drie karton boekjes over Robin en Roos: Bedtijd, Verstoppertje en Koekjes. Niet naar bed wil len, verstoppertje spelen en het stiekem leeg eten van de koekjestrommel komen in een eenvoudig verhaaltje voorzien van duidelijke plaat jes aan de orde. Tenslotte een tweetal uitklap boeken van Patrick Yee: Pientje Pluis komt spelen en Slaap lekker, Pientje Pluis. Herkenbare verhaal- De in Bussum woonachtige fanfluitist Fred Mann speelt al jaren panfluit en heeft in grote mate bijgedragen tot de popu lariteit van dit instrument in Necterland. Hij heeft gestu deerd aan het Utrechts conser vatorium maar ook in Roe menië (waar de panfluin van daan komt) bij de beroemde Gheorghe Zamfir. Op het con cert bespeelt Fred Mann de door hem zelf gebouwde pan fluit die uit tweeëntwintig pij pen bestaat. Dit instrument is zodanig ontworpen dat het stemmen met bijenwas niet meer nodig is. De beroepsmusicus Martin Mans geeft per jaar meer dan honderd concerten in binnen- en buitenland. Op het gebied van improviseren heeft hij een eigen stijl ontwikkeld die het gevoel van de luisteraar aan spreekt. Zijn improvisaties zijn bekend geworden bij een groot publiek en de menige cd heeft de weg naar de huiska mer gevonden. Hiervoor werd hij in 1994 met een gouden cd beloond. Martin Mans heeft ook naamsbekendheid in het buitenland verworven tijdens zijn concerttournees naar Let land, Tsjechië, Engeland, Oos tenrijk en Canada. In 1996 staat een tournee door Australië op de agenda. tjes over een klein konijn. Aan de linkerkant staat het ver haal. Aan de rechterkant een illustratie die uitgeklapt kan worden. Als extra vind je op de linkerbladzijde steeds nog drie tekeningen waarmee iets gedaan moet worden. Een keuze bepalen (waarmee speel jij het liefst: een bal, een trein of een fiets?) of een voorwerp zoeken onder de flap. En dat maakt de boekjes extra spannend. Kleine Joris, zes delen, door Marijke Duffhaus, uitg. Clavis, Hasselt, f12,90 per deel. Lodewijk gaat zwem men/uit logeren/naar de crèche door Rosemary Wells, Gottmer ,Bloemen- daal, 14,90 per deel. Kippers boek over kleu ren/getallen/het weer/kijkt en vergelijkt, door Mick Inkpen, van Reemst, Houten, 14,90 per deel. Kimio's peuterboekjes, door Betty Sluyzer e.a., Kimio, Naarden, 15,90 per deel. Bedtijd/verstoppertje/ koekjes door L. Wilson en M. Mc. Allan, Sjaloom, Amsterdam, 7,50 per deel. Pientje Pluis komt spe len/slaap lekker Pientje Pluis door Patrick Yee, Holland, Haarlem, 14,90 per deel. DOMBURG Galerie Het Noorderlicht, Noordstraat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. GOES \Nj VlEfcKBlM) Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde; bronzen beelden en schilderijen, Clarie Pronk; combi natie van Oosterse en Westerse kunst. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, U. Huber, foto-tentoonstel ling. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg, Angela Gabriëlse, kleurmomenten. Emergis, Oostmolenweg 101, Dia na Capello-Stevens, schilderijen. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, exposi tie van werken uit eigen bezit. Medisch Centrum 'De Pijlers', Van Dusseldorpstraat, Ashot Safian, 'Holland Architectural Monuments' pentekeningen. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zij de-expositie, geopend di. t/m za. 13.30-17.30 uur. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis, Dorpsstraat 3, Jeanette Sala-de Feijter, schilderij en van verschillende technieken. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Góth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Eric Roest, The secret coulour- books I'; kleurstudies voor archi tectuur. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Zeeuws Museum, Abdij, Gust Romijn, schilderijen reisprojecten en luchtreflecties. Geopend ma. t/m za. 10-17 uur. Zo. 12-17 uur. Ramschip De Schorpioen, Los- kade 1, Bob de Bruycker, acryls, gouches, olieverf, scrimshaw gavuur op been en potvistanden of scheepjes in de fles. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Jan Verschoore, Arti- stamps Traject 1995-2054'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Malgorzata Mackowiak, Kinga Domanska en Halina Samo- rek, werken van kunstenaars uit de Poolse stad Glogow. Wandelkerk, onder de toren van de Abdij, René van den Berg en Didi Koppe, foto's van Jeruzalem als stad, waar Joden, Christenen en Moslims hun wortels hebben. Synagoge, Herenstraat, Liesbeth Rijpma, foto's van de gerestaureer de Joodse Wijk in de Oude Stad van Jeruzalem. De Vleeshal, Markt, Jens Haa- ning, 'Middelburg summer 1996' (t/m 26 augustus). ABN-AMRO bank. Markt 7, Karin Starmans. COC-Café, Lange Noordstraat, Edwoud Broeksma, foto's uit de series 'Man met, man zonder' en 'Manvrouw'. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, werk van cursisten. Rabobank, Lange Geere 3, Ashot Safian, schilderijen. Zorg- en Verpleegcentrum Jacob Roggeveen, Noordsingel 106, Wim den Hollander, tekenin gen. Crematorium, West Oude Haven- dijk 3, Diana Capello-Stevens, schilderijen; stilleven, landschap en bloemen. Geopend op werkda gen 9-16 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Jantien van de Kraats, 'Spaans Cliché, Olé - Beestachtig Belgisch' eindexamenproject tex- tielvorming van de Gerrit Rietveld- accademie. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Anneke Dek kers; schilderijen van katten in diverse technieken. Hans Jakobs; schilderijen van katten in diverse technieken, Henny Zwart; bronzen beelden. Geopend ma. 13-17.30 uur, di, wo. do. en vrijdag 10-17.30 uur, do. töt 21 uur én za. 10-17 uur. DONDERDAG 22 AUGUSTUS Stadhuistoren, Veere; beiaard- bespeling Joke Brandsma, 15 uur. Koorkerk, Middelburg; minicon- cert van Rien Balkenende (orgel), Lonne Smit (sopraan) en Marja de Waard (alt), 15 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; On tario Christian Music Assembly, 19.30 uur. Grote Kerk, Goes; beiaardcon cert Jos Vogel, 19.30 uur. VRIJPAG 23 AUGUSTUS~ St. Jacobskerk, Vlissingen; orgelconcert Jaap Zwart jr., 12 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; orgelconcert Jos van der Kooy, 20 uur. Café De Concurrent, Vlissin gen; Jack Daniels, 22 uur. Discotheek Mystique, Vlissin gen; Swingbeat-party met onder andere dj Moortje, 22 uur. ZATERDAG 24 AUGUSTUS Stadhuistoren, Veere; beiaard bespeling Kees van Eersel, 19 uur. Grote Kerk, Goes; orgelconcert Jaco van Leeuwen, 20 uur. Discotheek Mystique, Vlissin gen; The Kinky Club, 22 uur. De Stadsdanszaal, Middelburg; Vanity World, the ultimate lifestyle- party. ZONDAG 25 AUGUSTUS- Manhuistuin, Goes; Brassband Wilhelmina, 12 uur. DINSDAG 27 AUGUSTUS Grote Kerk Goes; carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. De Mug, Middelburg; Blind Date (jazzmuziek), 21 uur. WOENSDAG 28 AUGUSTUS Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reuzeneus', 14 uur. Dorpskerk, Oostkapelle; Heli kon Kwartet, 20 uur. Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framew ork Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Dagvlinders, foto expositie van de amateurfotograaf H. van Essen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Tonnie Outer- mans; 'Bomen in het landschap'. Staatsbosbeheer; 'Dood hout leeft'. Toeristisch Centrum Oranje zon, Schoolstraat 4, Anne de Haan, stads- en zeegezichten in pastel, aquarel en acryl. OOST-SOUBURG Watertoren CHK, Daniël Dewae- le; beelden, Toshihiro Komatsu; sculptuur, Jan Merx; installatie, William Verstraeten; 'Primeursels' Fré llgen; sculpturen en Martin McNamara; sculptuur. De Zoute Viever, Dongestraat 1, L. Willeboordse; vlinders en hout snijwerk, J. Overdulve; oude en nieuwe drinkglazen. RITTHEM Fort Rammekens, 'Kreken op Walcheren', expositie van flora en fauna rond de vier kreken. SINT LAURENS Boerderijgalerij De Osseberg, Singelweg 11, Marja de Lange, schilderijen. VEERE Oranjeplein, zandsculpturen, wapens van de kernen van Veere uitgevoerd in zand. Grote Kerk, Historische maquette van Veere uit 1813. Museum De Schotse Huizen, Kaai 25-27, modefragmenten, cos- tuumonderdelen, accesoires en afbeeldingen van het kleedgedrag van boeren, burgers en buitenlui door de eeuwen heen. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten. Zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10- 17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost- Indievaarders'. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomateri aal. Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Herman Brood, Corneille, Hans Verhagen, Olga Westrate en Paul Kortekaas, schil derijen, foto's, sculpturen en beel den. Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266-268, Jan de Quelery, maritieme schilderijen. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Karin Starmans, diverse wer ken. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Xenia Popova, linoleumsnedes en aquarellen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. DONDERDAG 22 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Fresa y Chocolate' 20.30 uur. VRIJDAG 23 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheafer Mid delburg, 'Dekalog 1 2' 19.30 uur. 'Smoke' 22 uur. ZATERDAG 24 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 uur. 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dekalog 3 4' 19.30 uur. 'Clockers' 22 uur. ZONDAG 25 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 uur. 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, Twis ter' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dekalog 5 6' 20.30 uur (lezing 19 uur). MAANDAG 26 AUGUSTÜS~ Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Stalker' 20.30 uur. DINSDAG 27 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Twister' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dekalog 7 8' 20.30 uur. WOENSDAG 28 AUGUSfÜS Alhambra I Vlissingen, Twister' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Mission Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 uur. 'Eraser' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Flipper' 14 uur. 'Kingpin' 19 uur. 'The Rock' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'Twis ter' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Dekalog 9 10' 20.30 uur. WOLPHAARTSDIJK NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten- Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. ZATERDAG 24 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 25 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 28 AUGUSTUS Alhambra II Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 13