immsmsi Als je de deur bijna niet meer uitkomt.. Alles in één...? Primafoon Tuinfeest Der Boede Probeer vandaag zelf de telefoonlijn van morgen! Woensdag 7 augustus 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER Cursus Bijeenkomst Jongeren SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DjNSDAG WOENSDAG Wet Voorzieningen Gehandicapten Antwoord apparaat pttltelecom Gezondheid Sport Natuur Allerlei WARMLOPEN VOOR DE DUINEN Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg North Sea Dancers - Voordat de nieuwe danscursus begint houdt de North Sea Dancers vier open avonden op 5, 6, 13 en 19 september om 20 uur. ledereen die wil leren square- en/of round- dansen kan vrijblijvend kennis maken met de dansgroep om 20 uur in de Campus de Ruyter aan de van Hogendorpweg in Vlissin- gen. Speelvoorzieningen - Speel- voorzieningen staan centraal in de excursie die Impuls Zeeland op zaterdag 21 september houdt naar verschillende speeltuinen in Zeeland Impuls Zeeland neemt daarmee een voorschot op het Besluit Veiligheid Attractie- en Speeltoestellen dat per 1 ianuari 1997 van kracht gaat. Tijdens de excursie komen voornamelijk het beheer en onderhoud van speeltoestellen aan bod. Vrijwilligerswerk - Lokale non-profit instellingen krijgen van de Europese Commissie de mogelijkheid jongeren vrijwilli gerswerk te laten verrichten in Europa. Jongeren van 18 tot 25 kunnen vanuit Nederland vrijwilli gerswerk gaan doen in één van de landen van de Europese Unie, IJsland en Noorwegen. Het International Centre van het Nederlands Instituut voor Zorg en Welzijn (NIZW) bemiddelt voor de non-profit instellingen. Inlichtingen, tel. 030-2306550. Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u., 's zondags 12-17 u. Dagelijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. Dagelijks: monumentenwandeling door Middelburg, vetrek- punt VVV-kantoor, 13.30 u. De Parel Domburg, bowling- toernooi, 20 u., inschrijven voor 18 u. De Parel Dom burg, aquafitness, 9 u., aan melden voor woensdag 16 u. De Parel Domburg, be wegen voor ouderen, 10.15 u., aanmelden voor woens dag 16 u. De Parel Dom burg, fitness, 13.30 u., aan melden voor woensdag 16 u. Wijkcentrum Schelde- buurt Vlissingen, klaverjas sen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleenstaanden, 19.30 u. Koopmanshaven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Wester- schelde, 14 u. Koopmans haven Vlissingen, maritieme wandeling langs de zeekant van Vlissingen, 13.15 u. Grand Hotel Arion Vlissin gen, zomeravondbridge, 18.30 u. Vismarkt Middel burg, antiek- en curiosa- markt, 9 u. Zeeuws Mu seum Abdijplein Middel burg, rondleiding door Ab dij-complex, 15 u. Dam plein Middelburg, standwer- kersconcour, 9 u. Café Kas teel van Batavia, badrit met auto of fiets, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. VVV Domburg, stadswandeling, 13.30 u. Strandpaviljoen Oase Dom burg, beachfitness, 10.30 u. De Parel Domburg, kinder film 'Doornroosje', 19 u. De Parel Domburg, hoofd film 'French Kiss', 21 u. COC-Café Lange Noord straat 52 Middelburg, Tra vestieten en Transeksuelen avond, 20 u. Bord vereni ging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de vogelkijk- hut, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. Fort Rammekens Ritthem, rondleiding, 10 u. Koop manshaven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Westerschelde, 14 u. Koopmanshaven Vlissin gen, maritieme wandeling langs de zeekant van Vlissin gen, 13.15 u. De Parel Domburg, kinderbowling toernooi, 19 u. Stichting Zijde Kerkstraat 1 Grijpsker- ke, demonstratie kaartwe- ven, 13.30 u. Driewegen hof Middelburg, rommel markt, 12 u. Veerse Meer, excursie langs de eilanden, vooraf aanmelden bij de Vereniging Natuurmonu menten, 10 u. Markt Mid delburg, beachrugbytoer- nooi Vismarkt Middelburg, kunstmanifestatie Wol- phaartsdijk, wegwedstrijd over 15 kilometer, 15 u. De Parel Domburg, aquafit ness, 9 u., aanmelden voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, fitness, 11 u., aanmelden voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, spetterende show 'Uhh..Ver geet je afwasborstel niet', 20 u. Bord vereniging Natuur monumenten en Het Zeeuw se Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Ooster schelde, excursie naar de Oosterscheldekant, 14 u. Vismarkt Middelburg, kunst manifestatie Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Markt Middel burg, boeken- en verzamel- markt, 11 u. Grand Hotel Arion Vlissingen, zomer avondbridge, 18.30 u. Strandpaviljoen Oase Dom burg, beachfitness, 10.30 u. De Parel Domburg, kinder theater 'Ron Ronell', 19 u. De Parel Domburg, aquafit ness, 9 u., aanmelden voor maandag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor maandag 16 u. De Parel Domburg, fitness 11 u., aanmelden voor maandag 16 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, koersbal 13.30 u. Zui derbaken Middelburg, hob by- en ontmoetingsmiddag, 13.15 u. Bord vereniging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuid westhoek van de hoger gele gen vlakte tussen de par keerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de Oosterscheldekant, 10 u. Fort Rammekens Rit them, rondleiding, 19.30 u. Koopmanshaven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Westerschelde, 14 u. Koopmanshaven Vlissin gen, maritieme wandeling langs de zeekant van Vlissin gen, 14 u. De Parel Dom burg, duikcursus, 21 u. De Parel Domburg, kinderbin go, 19 u. Perceel aan de Oostweg 11 in Biggekerke, oogstdemonstratie met 19 trekpaarden, 16 u. Slot Haamstede, excursie door slotbos en natuurgebied Zepeduinen, 19 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Dorpsplein Koudekerke, zomermarkt, 13 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Domburg, bingo 20.30 u. Bord Vereni ging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de Noordzee kant, 14 u. Slot Haamstede, excursie door het Slotbos en natuurgebied Zepeduinen, 19 u. Strandpaviljoen Oase Domburg, beachfitness, 10.30 u. De Parel Dom burg, mountainbiketocht, 9.30 u. De Parel Domburg, bingo, 20.30 u. Westkapel le, thriatlon, inschrijving bij VVV-kantoor, 19 u. Kinder boerderij De Klepperhoeve, activiteitenmiddag voor kin deren van 4 tot 12 jaar, 14 u. IT1AATSCHAPPELIJKI ZORG WALCHEREN Voor informatie, bel (0118) 684000 maandag t/m vrijdag van 8 30 tot 9.30 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. Bewegingsleer - Tai Chi en Qi Gong zijn vormen van Chinese bewegingsleer die bedoeld zijn om zowel de fysieke als psychi sche gezondheid van de beoefe naar te verbeteren. In de week van 2 september worden in Mid delburg gratis introductielessen gegeven. Op maandag om 9 en 13 uur en donderdag om 11 uur worden de lessen gegeven voor 50-plussers in het gebouw aan de Molstraat en op maandag om 18.30 uur en donderdag om 19 30 uur in gebouw De Ruimte aan de Herengracht. Schaapskudde - In de schaapskooi aan de Nieuwe Ka- mersdijk in Heinkenszand geeft de Zeeuwse Zomervolksumver- siteit op 7 augustus een work shop 'van schaapskudde en bloemdijken'. Na een inleiding over het ontstaan van de schaapskudde wordt een rond gang langs de bloemdijken gemaakt. De workshop begint om 14 uur. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-634800. Aquarelleren - Beeldend kun stenares Ludmila Kalmaeva geeft in cursuscentrum G Acht tien 88 in Baarland op 7 augustus een workshop tekenen en aqua relleren. Van 10 tot 16 uur behandeld zij ondermeer het opspannen van aquarelpapier, aquareltechnieken, wassingen, kleur, compositie en perspectief. Inlchtingen en/of aanmelding, tel. 0118-634800. Landschapsindrukken - In cursuscentrum G Achttien 88 in ISDN. de telefoonlijn van morgen, maakt het u nog gemakkelijker. Terwijl u een fax verstuurt of op internet zoekt, kunt u eenvoudig een binnenkomend telefoongesprek aan nemen. Altijd bereikbaar zijn. is slechts één van de vele voordelen van ISDN. Kont voor meer informatie op 8. 9 of IQ augustus naar Primafoon Middel burg en volg één van de demonstra ties. Tijdens deze dagen kunt u tevens meedoen aan de grandioze prijsvraag waarbij u kans maakt op gratis toe gangskaartjes voor het fantastische "cirque plume"! DE WINKEL VAN PTT TELECOM PRIMAFOON MIDDELBURG IS GEVESTIGD AAN DE LANGE DELFT l Baarland verzorgt Tineke van de Water op 10 augustus de work shop 'landschapsindrukken in druk'. Met behulp van organisch materiaal, dat wordt omgezet in versieringspatronen, maken de cursisten kennis met de moge lijkheden van decoratieve tech nieken zoals sjabloneren en stempelen Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-634800. Anoiksis - Anoiksis is een ver eniging voor chromsch-psychoti- sche en schizofrene patiënten. De vereniging houdt op maan dag 2 september om 19 uur in 't Trefpunt, Joannaplantsoen 2 in Goes een bijeenkomst voor patiënten. De bijeenkomst is zowel voor leden als met-leden toegankelijk. Triathlon - In Westkapelle wordt op 14 augustus een triath lon gehouden die bestaat uit zevenhonderdvijftig meter zwem men, dertig kilometer fietsen en zes kilometer hardlopen. Het par cours loopt over de dijk en door het centrum van Westkapelle. Opgave is mogelijk bij het VW in Westkapelle, tel 0118-571281 Wielrennen - De Zeeuwse kampioenschappen wielrennen voor trimmers vinden dit jaar plaats in Biggekerke. Op vrijdag 9 augustus wordt er gereden in de categorieën A, B en C. De afstanden van het parcours zijn respectievelijk 60, 50 en 40 kilo meter. De permanence is in café Juliana aan de Dorpstraat in Big gekerke, rugnummers kunnen voor de wedstrijd worden afge haald. Stratenloop - Bij de Camp- veerse toren in Veere start op 14 augustus om 19 30 uur de jaar lijkse stratenloop. Hardlopers kunnen kiezen uit de afstanden 2,75, 5,5, 8,25 en 11 kilometer Het parkoers loopt over de Kaai, Warwijksestraat, 't Singeltje, Smidspad, Veerseweg, kanaal- weg Westzijde en het pad op de kanaaldijk en Torenwal. Inschrij ving op het Oranjeplein vanaf 18.30 uur Fietstocht - Toerclub Walche ren houdt op zaterdag 10 augus tus een fietstocht rond de Wes terschelde De afstanden van deze tocht zijn 125 of 220 kilo meter. De start en aankomst is café Dorpszicht in Koudekerke waar kan worden ingeschreven van 8 tot 9 uur. Basketbal - De basketbal teams Idé trading Rotterdam en YMCA Lathi uit Finland spelen op 31 augustus tegen elkaar in sporthal Baskenburg in Vlissin gen Vanaf 17.30 uur wordt door de Basketbal Combinatie Vlissin gen het jaarlijkse basketbalgala gehouden. Behalve genoemde wedstrijd spelen ondermeer de nationale juniorenteams van Nederland en België tegen elkaar. Manteling - In het natuurge bied de Manteling tussen Dom burg en Oostkapelle wordt op woensdag 14 augustus door het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle een rondleiding gehouden. Onder de noemer 'Van zoet naar zout' worden het bos, de duinen, het strand, de zee en de paalhoofden aange daan. De rondleiding begint om 10.30 uur, aanmelding bij het museum. Milieureeks - De afdeling voor lichting van de provincie Zeeland en het consulentschap natuur- en milieueducatie hebben een inventarisatie gemaakt van orga nisaties en cursussen op het gebied van natuur en milieu in Zeeland. Zowel de organisaties als de cursussen staan beschre ven in deel zeven van de milieu reeks die is uitgegeven door de provincie Zeeland. Puzzelrit - In Westkapelle wordt op donderdag 8 augustus de Batavia-puzzelrit gereden. De tocht kan gereden worden met de auto, motor, bromfiets of fiets. Voor fietsers en wande laars is een kortere route uitge zet. Inschrijving is mogelijk in Café Kasteel van Batavia in Westkapelle van 19 tot 20 uur. N 254 - De linker helft van de weg Middelburg - Vlissingen- In de tuin rond verpleeghuis Der Boede wordt op 17 augus tus een groot tuinfeest gehou den. Het terrein aan de Ter Poorteweg in Koudekerke wordt dan gedomineerd door oude ambachten en ringrijden. Daarnaast is er voor kinderen een speciale kindermarkt inge richt. Het is voor de twintigste keer dat Der Boede een dergelijk tuinfeest houdt. Net als voor gaande jaren sluit de ringrij- dersvereniging Koudekerke haar seizoen af met een officië le wedstrijd tijdens het feest. Om ongeveer 17 uur vindt de prijsuitreiking van het ringrij den plaats. Op de ambachtenmarkt zijn ruim dertig oude ambachten te bewonderen zoals aquarel schilderen, glas in lood, bijen teelt, kantklossen en volkschil derkunst. Verder zijn er door de bewoners van Der Boede gemaakte artikelen te koop en presenteren diverse organisa ties zichzelf. Scheepsmodel bouwvereniging Vlissingen toont de hele dag haar varen de modellen aan het publiek. De jeu de boules-vereniging voor minder validen en inva liden Boules Plezant geeft een demonstratie en de rolstoel dansgroep van Der Boede ver zorgt een optreden tijdens het tuinfeest. De muzikale omlijs ting wordt verzorgd door har monie Ons Genoegen, drum fanfare Deltaband, de Melody- makers en de Dikkuh Nekkuh Bent. Het tuinfeest begint om 10.30 uur en is tot 12.30 uur speciaal bestemd voor de be woners en hun begeleiders. Daarna is het feest tot 17 uur voor iedereen vrij toegankelijk. Oost (N 254) op Zuid-Beveland wordt van 12 tot 23 augustus van een nieuw laagje asfalt voor zien Het verkeer kan tijdens de werkzaamheden rekening hou den met omleidingen. Alleen bestemmingsverkeer, politie en brandweer worden met aange paste snelheid toegelaten Huisvlijt - Huisvlijt en hobby staan centraal in de tentoonstel ling die van 7 tot en met 9 augus tus wordt gehouden in het her vormd centrum aan de Dorps straat in Oostkapelle. Mensen uit het dorp laten zien hoe crea tief ze met hun vrije tijd omgaan. Te zien zijn ondermeer patchw ork, gedichten, houtbewerking en levende bijen Calligraveren - Johan Slinger van het calligrafie-atelier 'Scrip torium' geeft op 13, 14 en 15 augustus demonstraties calligra veren in het Ambachtscentrum in Goes. Het Ambachtscentrum dat is gevestigd in de Hollandse Hoeve is geopend van 13 tot 17 uur Gastgezinnen - AFS Intercul turele Programma's is een inter nationale non-profit uitwisse- lingsorganisatie die al bijna vijftig jaar uitwisselingen verzorgt met in totaal achtenvijftig landen De buitenlandse jongeren verblijven gedurende een jaar in een Ne- 'derlandse familie en gaan ge woon naar school. De AFS-af- deling Noord-Brabant/Zeeland zoekt nog dringend naar vijf gas tgezinnen. Aanmelding en/of inlichtingen, tel 076-5413410. Ringrijden - Zesentwintig ring- stekers uit Meliskerke en Zoute- lande strijden op 9 augustus om de ereplaatsen tijdens de ringrij- wedstrijd in boerenkostuum aan de Torenweg in Meliskerke De wedstrijd begint om 14 uur en duurt tot ongeveer 20.30 uur Hel gaal hard bergafwaarts met de dui nen. Zure regen, waterwinning en massa-recreatie tasten de duinen in toenemende mate aan Samen met Stichting Duinbehoud kunt u de/c ontwikkeling een hall toeroepen! Steun daarom de Stichting Duinbehoud. Bel vandaag nog voor meer informatie. Telefoon 071-131800/140548. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 8 augustus t/m wo. 14 augustus. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: J.C. Hane- kamp, 19 uur: A C. Verweij ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30: P.d. Spies, 15 uur: A. Beider. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 19 uur: P.H. Zaadstra. Voile Evangehegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo. 10.15 uur: C.F.H. van Tuyl van Serooskerke. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: Boeskesteijn. Rooms Katholieke Kerk H. Wtllibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur. R.G. v.d. Zwan. Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: R.G. v.d. Zwan (in de Ger. kerk). GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7 Zo. 10 uur: P. Joosse, 19 uur- J. Koops (in de Herv. kerk). Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur. J.E.L. Brum- melkamp, 19 uur: J.S Koops HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Zo. 10 uur: geen dienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: J.G. van Eenennaam. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo 9.30 uur: P L. de Schipper (in de Geref. kerk). Hervormde Kerk Dorpsplein 1 Zo 9.30 uur: B. de Haan. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boo mer Hervormde Kerk. Zo. 9 uur: C.F.H. van Tuyll van Serooskerke. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11. Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg Segeersstraatkerk. Zo. 9.30 en 18.30 uur: J.J, Tanis, 14 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente Lange Noordstraat 62 Zo. 10 uur: geen dienst. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur W.A. v.d Berg, 14.30 uur. Chr. Brakema. De Hoeksteen Roozenburglaan 22. Zo. 9.30 uur: C. Balk Hervormde Gemeente Nieuwe Kerk Groen markt, Zo. 9.30 uur Chr. Brakema. Ontmoetmgs- kerk. Zo 9 30 uur: J.S. Koops. Engelse Kerk. Sim- pelhuisstraat Zo. 19 uur: J.S. Koops. Wijkge- meente Geref. Bond (in de Nieuwe kerk). Zo. 11 uur: J Blom, 18.30 uur J. Blom. Oostkerk (in Con cert- en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: A C. Verweij. Koorkerk. Zo. 10 uur: J. Sperna-Weiland. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75 Zo. 9 30 en 16.30 uur: M. te Velde. Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo. 9 30 uur: dienst. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6 Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za 10 uur. bijbelstudie, 11 uur: eredienst. A E Dingjan Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 9 30 uur: bid stond, 10 uur: Van Riet. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur. geen dienst. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Zo. 10 uur. J. Sperna- Weiland. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1 Zo 10 uur De Hoeksteen Zo. 11 30 uur. Huize St. Wtllibrordeerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord- straat 62. Zo.: geen dienst Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8 Zo 19.30 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur Do 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68 Zo. 10 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: P. Bartmentho. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: J.H. Kip en E. Langner, 19 uur: J. Bin- nenmarsch (in de Herv. kerk). Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur. J H. Kip en Harald Welge, 19 uur J. Binnenmarsch. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H Paul. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), dienst in Zionskerk. Zo. 16.30 uur: J.H Kuiper RITTHEM Hervormde menthlo. Gemeente Zo 10 30 uur P. Bar- SEROOSKERKE Nieuw Apostolische Kerk Westerbaan 20, West- Souburg. Zo 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St Jacobskerk. Oude Markt. Zo. 9.30 uur: J.D. de Boer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57 Zo. 9.30 uur: A.G. Baas. De Schaapskooi. Papegaai enburg. Zo. 9 30 uur A.V. de Nooij. Ter Reede. Zo. 19 uur: A G Baas. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534 Di. 19 uur. Zo. 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534 Di. 19 uur. Zo 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: R. Kattenberg. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: geen opgave Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdomweg 1. Zo. 15 uur: A. Jesse. Christelijk Centrum Zeeland. Faraday weg 1 Zo. 10.30 uur samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16. Zo 10 uur: samenkomst. Volle Evangehegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo 10 uur: samenkomst Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo 9.30 uur Wo. 20 uur Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61. Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede Babbelaar. Elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur Zo 10 30 uur: R. Brands. Lieve Vrouwe Kerk Singel. Za. 19 uur Zo 9 30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof Zo. 11 15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: G. Pennekamp, 10.30 uur: G. Pennekamp (in de Ger. kerk). Gereformeerde Kerk Fort de Haakweg 14. Zo. 9 uur G Pennekamp (in de Herv. kerk), 10 30 uur: G. Pennekamp, 19 uur: D. v.d. Berg. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Schoolstraat 11. Zo. 8 45, 10.30 en 14.30 uur P H. v d. Laan. Gereformeerde Kerk. Zo 10 uur. G. Warner, 19 WESTKAPELLE uur: A.V. de Nooy. Hervormde Gemeente Noordweg 3. Zo. 10 uur: J.A. Murre, 19 uur: De Nooij (in de Ger. kerk). ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Markt 67 Zo. 9.30 uur: Ritsema (SOW-dienst in Moria), 19 uur: Murre. ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69 Zo 10 uur: J. Bezemer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372 Zo. 10 uur: L.J. Lingen, 19 uur: Hamerman Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur: P. Boekesteijn. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk Zo. 9.30 uur: dienst Kanaalstraat- kerk, 19 uur. G.P.R. Pennekamp in de Kanaal straatkerk. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo 19 uur: N.H.J.E Boomer. Martmuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14 30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten Hervormde Kerk Oranjeplein, Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. A E Dingjan. VEERE Hervormde Kerk. Zo. 9 30 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo 10.30 uur. Morning Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1 Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk Kasteelstraat 109 Zo. 9.30 en 16.30 uur: J. van der Wal Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1Zo. 9.30 uur: R. Workel. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) De Lannoy- straat 2 Zo 9.30 en 16 30 uur: leesdienst. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Do. 8 augustus t/m wo. 14 augustus HUISARTSEN Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: J K. Dominicus, Dam 30, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: De Vries- Pnns, Herenstraat 18, tel 639933 Visites aanvra gen voor 10 uur Spreekuur voor dringende geval len 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: E, Kant, Sabalaan 3, tel. 471017. Zondag tot 24 uur: W.N. Osterman, De Kempenaerstraat 2, tel. 479791 Visites aan vragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zon der afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: C. Wattei, Amstelstraat 55, Oost-Souburg, tel 461630. Zondag tot 24 uur: J Visser, Wachttoren 19, Middelburg, tel. 627664 Visites aanvragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker ke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag; G. Rullens, Dorpsstraat 2, Oostka pelle, tel. 581276. Aagtekerke, Domburg en Westkapelle: van vrij dag 18 uur t/m zondag 24 uur: F. van Eede, de Casembrootstraat 24, Westkapelle, tel 571234 BiggekerkeKoudekerkeMeliskerke en Zoute- lande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: AA van der Male, Duinstraat 59, Zoutelande, tel. 561282. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag B. Bouwense, Valkemsseweg 14, Biggeker ke, tel. 552190. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag. L. Shngenberg, Roozenburglaan 14, Middelburg, tel. 628420. Zondag: C. West- veer, Loskade 27, Middelburg, tel. 626694. Patiënten tandartspraktijk P. MallandTobago- laan 6, Vlissingen- Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8 30 - 17.30 uur): Apotheek Hum- melen, Markt 69, tel. 612134. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17 30 uur) Apotheek Paauwenburg, Dreesstraat 2a, tel. 470717 VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: M de Jonge, tel. 616761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zaterdag en zondag: A.J. Diender, Dr. Stavermanstraat 57, tel 410910 Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren) Kelderweg 1, tel 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel 593060. Zaterdag en zondag: geen dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag: M.H. Drijgers, tel. 412325. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389 Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland": 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108 Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 9-12 uur, 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877 Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880 Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Faam | 1996 | | pagina 7