VAN DE GEMEENTEVALKENISSE illhi GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN INFORMATIE VAN DE OVERHEID GEMEENTE MIDDELBURG ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 24 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 15 INFORMATIE OVERHEID PLAN VOOR HET BOUWEN VAN 6 ZOMERHUIZEN ZGNSK-TYPE) OP HET ZOMERHUIZENTERREIN KUSTLICHT II TE ZOUTE- LANDE. Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat zij van: - Bureau voor Architectuur en Interieur LH. Liem B.V. te Amstelveen een aanvraag heb ben ontvangen om vergunning voor het bouwen van 6 zomer huizen (zgn. SK-type) op het zomerhuizenterrein Kustlicht II te Zoutelande. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is echter in zijn vergadering van I februari 1996 verklaard, dat er een her ziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening. Aangezien hun college bereid is om vrijstelling te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de geldende voorschriften en (met toepassing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet) vooruitlopen de op de vaststelling en goedkeu ring van de planherziening, de bouwvergunning te verlenen, ligt het in het voornemen om aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland te verzoeken de ter zake vereiste verklaringen van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan gedepu teerde staten wordt gedaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om tegen het bouwplan bedenkingen in te dienen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 26 juli 1996 geduren de 2 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling alge mene zaken) te Koudekerke. Gedurende deze periode kunnen bij hun college schriftelijke beden kingen tegen het bouwplan wor den ingediend. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - Maatschap De Looff te Koudekerke voor het bouwen van rolkassen op een perceel grond gelegen aan de Ter Poorteweg te Koudekerke; - Architectenbureau Rothuizen van Doorn 't Hooft te Middelburg, namens Lovago Middelburg B.V., voor het uit breiden van horecabedrijf Pannenkoekhuis gelegen op het perceel Kaapduinseweg 19 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. A.L van Bloppoel te Koudekerke voor het plaatsen van een dakkapel op de woning Tramstraat 19 te Koudekerke; - dhr. C.F. Bos te Koudekerke voor het uitbreiden van de woning Biggekerksestraat 43 te Koudekerke. KENNISGEVING BESLUIT WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge het "Besluit horeca bedrijven milieubeheer" hebben besloten zogenaamde "nadere eisen" te stellen met betrekking tot het cafébedrijf Beverly Hills Beach Club, gevestigd in het per ceel Vlasmarkt 13 te Middelburg. Nadere eisen De nadere eisen worden noodza kelijk geacht ter voorkoming en beperking van geluidhinder ver oorzaakt door het cafébedrijf. De nadere eisen zijn gesteld ten aan zien van voorzieningen die moe ten worden aangebracht Inzage De beschikking, waarbij de nade re eisen zijn gesteld, ligt van 24 juli tot 21 augustus 1996,-elke werkdag tijdens kantooruren, ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht kun nen belanghebbenden, die het niet eens zijn met deze beschik king, in de periode van 25 juli tot 5 september I996 bij ons college bezwaar maken door het indie nen van een schriftelijk, gemoti veerd en gedateerd bezwaar schrift Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. Na de beslissing op de ingediende bezwaren kan binnen 6 weken na de dag waarop dat besluit bekend wordt gemaakt beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn ongebruikt is verstreken. Informatie Nadere informatie omtrent het bovenstaande kan bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 10 juli I996 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Kuipers Rietbergkwartier 47; b. op 10 juli I996 voor het uit breiden van de woning op het perceel Veersesingel 56; c op 10 juli 1996 voor het uit breiden van de woonkamer op het perceel Omloop 53; d. op 10 juli 1996 voor het bou wen van een woning met gara ge op het perceel van Borsselenlaan; e. op 10 juli 1996 voor het ver bouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Schroeweg 4; f. op 12 juli I996 voor het ver vangen van kozijnen in voor- en achtergevel op de percelen 't Zanddorp 19 t/m 129 en 70 t/m I48; g. op 15 juli 1996 voor het ver vangen/wijzigen van een kozijn op het perceel Kerklaan 8; h. op 15 juli 1996 voor het bou wen van een serre op het per ceel Veerseweg 116; i. op 16 juli 1996 voor het uit breiden van de woning op het perceel Segeerssirigel 80; j. op 16 juli 1996 voor het ver bouwen van een woning op het perceel Veersesingel 30; k. op 16 juli I 996 voor het ver groten van een dakkapel op het perceel Veerseweg 118; VOORPUBLICATIE VER KEERSMAATREGEL Op basis van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken burgemeester en wethou ders bekend dat zij het voorne men hebben om: - de Kousteensedijk, halverwege het gedeelte tussen de Blauwedijk en de Stationsstraat, af te sluiten voor het doorgaan de autoverkeer door het plaat sen van palen in het wegdek ter hoogte van de garage aan de achterzijde van het perceel Blauwedijk I 7. Na het instellen van eenrichtings verkeer op de Westelijke Kaaienroute moet alle autover keer komende van de Oostelijke Kaaienroute richting tangent gebruik maken van de Stationsstraat en Blauwedijk. Het sluipverkeer op de Kousteensedijk, achter de BlauwedijkIStationsstraat, is daar door sterk toegenomen. De com binatie van sluipverkeer, hoge snelheid, beperkte wegbreedte, verkeer in beide richtingen, gemengd verkeer op de rijbaan, aanliggende garages en parkeer terreinen en de onoverzichtelij ke/gevaarlijke situatie bij de ingang van de parkeerkelder lei den tot een bijzonder onveilige verkeerssituatie op de Kousteensedijk. De voorgestelde maatregel is noodzakelijk in verband met de verkeersveiligheid. Het ontwerp-besluit en de bijbe horende situatietekening liggen van 25 juli tot en met 21 augus tus 1996 ter inzage bij de info balie van de dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. Gedurende deze periode kunnen belangheb benden hun zienswijze kenbaar maken, bij voorkeur door middel van de speciale formulieren die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Tevens kunnen afschriften van het ontwerp-besluit verkregen worden tegen een geringe vergoe ding. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Gap in ge - het bouwen van een garage annex paardenstal Eende- kotsweg Ib Serooskerke - het vergroten van de woning Noordweg 70 Vrouwenpolder - het bouwen van een hotel Fort den Haakweg (nabij Bree- z and II) Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift inge diend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Burgemeester en Wethouders van Westkapelle maken bekend dat er vergunning is verleend voor: - de bouw van een woning op het perceel aan de J. Campertstraat 22; - de bouw van een twee-onder-een kapwoning op het perceel aan de jan Campertstraat I6-I8; - de bouw van een woning op het perceel aan de Jan Campertstraat I; - de verbouw van het pand op het perceel aan de Koestraat 55; - de bouw van een loods op het perceel aan de Achillesweg 24; - de bouw van een woning op het perceel aan de Jan Camperstraat 24. AANVRAAG BOUWVER GUNNINGEN Burgemeester en Wethouders van Westkapelle maken bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend: - op 2 juli 1996 voor de bouw van 4 woningen op het perceel aan de Bellingstraat 2 t/m 8; - op 9 juli 1996 voor het uitbrei den van een zomerwoning op het perceel aan de Joossesweg I80; - op 12 juli I996 voor de ver bouw en uitbreiding van een café op het perceel aan de Markt 73; OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Westkapelle; gelet op het bepaalde in het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens en het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer; maken bekend, dat burgemeester en wethouders hebben besloten tot de volgende tijdelijke verkeers maatregel: I. geslotenverklaring voor het ver keer van de Nieuwe Dijkstraat en het A. Calandplein op 10 augus tus I996 in verband met een jaarmarkt Dit verkeersbesluit ligt met ingang van 11 juli 1996 gedurende der tig dagen ter inzage op de afde ling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie aan de Markt 95 te Westkapelle; Ingevolge het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedere belanghebbende tot het einde van de hiervoor vermelde termijn tegen dit besluit gemoti veerd bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wet houders van Westkapelle. Westkapelle, 24 juli I996 Burgemeester en Wethouders van Westkapelle BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. M.P. Heijboer voor het uit breiden van de woning op locatie van Hogendorpweg 18 2. Zeeuwse Vastgoed Ontwikkeling BV voor het bouwen van 23 woningen op locatie Grenswegeling 4 t/m 16 en Anna Blamanlaan 66 t/m 94 3. R.E Eijlers voor het uitbrei den van de woning op locatie Roosje Voslaan 19 4. Basco Stichting Projecten voor het bouwen van 2 gara ges op locatie Anna Blamanlaan 36+38 5. Zehamy BV voor het bouwen van een vrijstaande woning op locatie Suze Groeneweglaan 109 6. N.V. Haven van Vlissingen voor het bouwen van 6 licht masten op locatie Engelandweg 10 7. K.N.M.I. voor het bouwen van een waarneemstation op locatie Piet Heinkade 94 8. A.M. Mulder voor het bou wen van 2 dakkapellen op de woning op locatie Putwijkstraat I 9. KPN Vastgoed Diensten B.V. voor het bouwen van een apparatuurhuisje op locatie Engelandweg 22 T 10. W.M. Verstraate voor het uit breiden van de woning op locatie Noordbeekseweg 11 11. Basco Stichting Woningbeheer voor het uit breiden van de hoofdentree op locatie Schutterijstraat I t/m 203 12. NV Delta Nutsbedrijven voor het bouwen van een wkk- gebouw op locatie Koudekerkseweg 88 13. M.W. Dix voor het uitbreiden van het logiesgebouw op locatie Doctor Ottestraat I05 en I07 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een postieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN: -VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat een bouwaanvraag is ingekomen van Esselink Onroerend Goed b.v. voor het uitbreiden van de Gamma-bouwmarkt op locatie Govert Flincklaan 7. De aanvraag is niet in overeenstemming met de voorschriften van het ter plaat se geldende bestemmingsplan. Wij willen positief beslissen op de ingediende aanvraag. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dit mogelijk. Voordat wij een beslis sing nemen over het ingediende plan liggen de bouw- en situatie tekeningen ingaande 25 juli 1996 gedurende twee weken (derhalve tot en met 7 augustus 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sec tor Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de tweede verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN (rectificatie) In de publicatie in de Faam/Vlissinger van woensdag 10 juli jl. inzake de in de gemeente raadsvergadering van 2 7 juni 1996 vastgestelde voorbereidings- besluiten betreffende (een herzie ning van) de bestemmingsplannen Beschermd Stadsgezicht I, Schoonenburg, ged. Torenflats en Baskensburg II, ged. Govert Flincklaan/Bossenburghweg, is abusievelijk vermeld dat deze op 11 juli 1996 in werking zijn getreden. De datum van inwer kingtreding is 4 juli 996. WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging beschikkingen Wij maken bekend, dat wij op grond van de Wet milieubeheer vergunningen hebben verleend aan: 1. Pfauth Vlissingen B.V., voor een actualiseringsvergunning voor een op- en overslagbedrijf van diverse goederen waaronder gevaarlijke stoffen, Enge landweg 9 en 13, Ritthem; 2. de heer J.M.A. Dekkers, voor een actualiseringsvergunning voor een inrichting voor ver koop, verhuur, onderhoud en reparatie van gereedschappen, Industrieweg 2-4, Vlissingen; 3. Verbo Tholen B.V. voor het oprichten en in werking heb ben van een voorraadponton voor opslag van gasolie, smeer olie en propaangasflessen, Tweede Binnenhavenweg I S, Vlissingen. De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen van 25 juli tot en met 4 september 1996 ter inzage bij de sector Stadsont wikkeling (tweede verdieping in het stadhuis). Op aanvraag kan men de stukken ook op woens dagavond van I7.I5 uur tot 20.15 uur inzien, telefoon 0118- 487204. Desgewenst geeft de sectie Milieu een mondelinge toe lichting op de stukken. In bovengenoemde periode kun nen belanghebbenden aan wie redelijkerwijs met kan worden ver weten geen bedenkingen te heb ben ingebracht tegen de ontwerp beschikking tegen de vergunnin gen beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt inge steld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State (tel. 070-3624871). WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerpbesluit Wij maken bekend, dat wij een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieubeheer hebben ontvangen van Van Ruiten Fruit B.V. voor het oprich ten en in werking hebben van een groothandel en toeleverings bedrijf in aardappelen, groente en fruit, op het perceel Bedrijfsweg 6 te Vlissingen. Aan de vergunning zullen voorschriften worden ver bonden ter bescherming van het milieu. De aanvraag, het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen van 25 juli tot en met 21 augus tus 1996 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdie ping in het stadhuis). Op aan vraag kan men de stukken ook op woensdagavond inzien van 17.15 uur tot 20.15 uur, telefoon 0118-487204. In bovengenoem de periode kan een ieder schrifte lijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbesluit Uw persoonlij ke gegevens worden niet bekend gemaakt Voor mondelinge inbreng of gedachtenwisseling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij u aan kunt tonen dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of wanneer de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WIJZIGING VERORDENING Wij maken bekend dat ingevolge artikel 7 lid 2 van de Gemeen schappelijke regeling tot oprich ting van het Havenschap Vlissingen, vanaf heden geduren de 14 dagen ter inzage ligt de 'Verordening Zeehavengeld 1991 (7e wijziging). De stukken liggen ter inzage in de hal van de sector Stadsontwikkeling op de tweede verdieping in het stadhuis. Vlissingen, 24 juli I996 Burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 25 juni 1996 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verklaard heeft dat een herziening wordt voorbereid van het bestemmings plan "Buitengebied" voor een gedeelte van het perceel Duinbeekseweg 24 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sectie K, nrs. 147 en 1623, één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aange geven. Genoemde raadsbesluit is op 26 juni 1996 in werking getreden en ligt vanaf heden bij de sector Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg voor een ieder ter inzage. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - P. Bakker, d.d. 12 juli, voor het vergroten van de woning op het perceel Park Reygersbergh 15 te Oostkapelle; - familie Dutilh, d.d. 12 juli, voor het uitbreiden van de bijkeuken op het perceel Zuidstraat 15 te Domburg; - Aannemersbedrijf A. Poelman, d.d. 15 juli, voor het bouwen van 2 woningen onder I kap op de percelen Groene Specht I en 3 te Oostkapelle; - A. de Buck, d.d. 15 juli, voor het uitbreiden van de woning met een keuken en bijkeuken op het perceel ED. v.d. Broeckestraat 8 te Oostkapelle. - P.L de' Pagter, d.d. 15 juli, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning op het perceel Voorschotenstraat 11 te Domburg; - P. de Voogd, d.d. 17 juli, voor het vergroten van de woning op het perceel Azaleclaan 8 te Oostkapelle. Domburg, 24 juli 1996. Vrijstelling ex. art. 18A Wro. De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis dat bij het college van bur gemeester en wethouders van die gemeente een melding is ingeko men van de heer M. van Waarde, Langstraat 79 te Arnemuiden, ten behoeve van de bouw van een garage op het zij- erf van het perceel Tuindorp 74. Het bouwplan is niet in overeen stemming met de voorschriften, behorende bij het ter plaatse vigerende bestemmingsplan "Dorp 1986, I e partiële herzie ning". Burgemeester en wethouders overwegen echter met het inge diende bouwplan akkoord te gaan, waartoe artikel 18A van de Wet op de ruimtelijke ordening de mogelijkheid opent Voordat over het bouwplan een definitieve beslissing wordt geno men, liggen de bouw- en situatie tekeningen van het onderhavige bouwplan met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op de gemeente secretarie, afdeling algemene zaken. Tijdens genoemde termijn heeft een ieder de gelegenheid zijn/haar eventuele bedenkingen tegen het bouwplan schriftelijk naar voren te brengen bij burge meester en wethouders van Arnemuiden, postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedurende genoem de termijn de gelegenheid monde linge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belang- hebbende(n) eventueel een hoor zitting zal worden belegd. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om vergunning van: - dhr. G. van de Gruiter voor het uitbreiden van de woning Wielingen 23; - dhr. M.J.F. van Luxemburg voor de bouw van een woning met garage op het perceel Gerstakker 3; - dhr. P.F. Oomen voor de bouw van een elkweervoorziening op camping "De Witte Raaf' aan de Muidenweg 3; - NS Railinfrabeheer BV voor de bouw van een onderstation /technisch gebouw nabij de spoorbaan aan de Steigerweg - Bouwbedrijf Imotec BV voor de bouw van twee halfvrijstaande woningen met garage aan de Klaverakker (sitnrs. 14-15). Arnemuiden, 24 juli 1996 Burgemeester en wethouders van Arnemuiden, drs. H. Visser, burgemeester, K. van Poppel, secretaris H 3D© WM

de Faam | 1996 | | pagina 15