iïï is» lïï HJSE lïï IM ïte igp 1© Strandpaviljoen ook muziekpaviljoen Vakantie Internationaal volksdansfestival ZEEUWSE COMPETITIE AKOESTISCH MUSICEREN IN PANTHA RHEI Karaoke in Middelburg teksten en iUdslmths uit het Kinderhoeken 18 JULI T/M 24 JULI IN MIDDEN ZEELAND Als het aan Meindert Inderwisch en Willem Jan Buis ligt wordt hun strandpavilj'oen Pantha Rhei ook een muziekpaviljoen. Behalve het vaste muziekprogramma op de vrijdagavond is er de komende zeven zondagen op het Nol- lestrand in Vlissingen competite van Zeeuw se bands. Van 11 tot en met 18 augustus 1996 wordt het twaalfde internationale volksdansfestival Bor- sele gehouden. De gezelschappen komen dit jaar uit Engeland, Israël, Italië, Spanje, Polen en Nederland. Honderdvijfenzeventig internationa le dansers en muzikanten brengen in deze week hun cultuur naar Zeeland. Er zijn optredens door de hele provincie heen. KINDERBOEKEN Margreet Meu! meester museum Woensdag 17 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 5 Een jury bepaalt wie in de fina le mag meedoen. De uiteinde lijke winnaar heeft een opna me in studio Ron Konings in Vrouwenpolder te goed. Elke zondag spelen drie bands. Het begint om 16 uur en tegen 19 uur worden de instrumen ten weer ingepakt. „We von den het leuk om eens te kijken hoe de Zeeuwse bands het akoestisch en semi-akoestisch doen", meldt Inderwisch en hij noemt een aantal bekende bands die al hebben inge schreven. „Bl0f komt ook, maar die jongens doen niet mee aan de competitie". Elke vrijdagavond heeft het strandpaviljoen Pantha Rhei live-muziek met bekende artiesten. Aanstaande vrijdag speelt Kees Meerman (Herman Brood en his Wild Romance) er samen met de gitarist Bob Ragonovic. Ook Jan van de Mey (Powerplay) met Frederi- ke Spigt (I've got the Bullets) en Bertus Borgers staan op het programma. „We zijn ook van plan om op de zaterdagen jazz te gaan spelen. Vooral voor mensen van onze leeftijd. Die willen vaak op de zaterdavond de stad niet in". Niet alleen de jury kijkt kritisch naar de akoestische verrichtin gen van de Zeeuwse bands. Inderwisch en Buys doen dat ook. „Als er bands bij zijn die ons bevallen, laten we ze ook hier spelen. Dat we dit initiatief hebben genomen heeft er uiteraard ook mee te maken dat we zelf ook een rijk muziek- verleden hebben en nog steeds spelen. Het kan ook gebeuren dat Willem Jan zijn bas en ik mijn gitaar pak en dat we op gegeven moment zelf wat gaan spelen". Willem Jan Buys en Meindert Inderwisch in Pantha Rhei. FOTO ANDA VAN RIET Het programma begint op maandag 12 augustus met een ontvangst door burgemeester en wethouders van Borsele in de Stenge te Heinkenszand. Dinsdags overdag zijn er drie groepen te zien in Zierikzee, 's middags een in Emergis te Goes en 's avonds een op de camping Dishoek te Koudeker- ke. Op woensdag is er 's mid dags een optreden in Veere en in de Cederhof te Kapelle. Don derdags zal het gezelschap uit Israël te zien zijn in Middelburg en deze groep brengt dan in verband met de viering drie duizend jaar Jerusalem een bezoek aan de synagoge te Middelburg. Tevens is er 's middags een optreden in De Kraaijert te Lewedorp, Ter Valcke te Goes en Poelwijck in 's Heer Arendskerke. 's Avonds in de kern Hoedekenskerke, in het Wozoco complex te 's-Gra- venpolder én enkele optredens bij Miro Vlissingen. Op vrijdag morgen treden alle groepen aan voor de 'doedans' voor vijfenvijftig plussers in de Stenge te Heinkenszand en 's middags wordt daar een mati nee verzorgd, 's Avonds dan sen twee groepen bij Miro te Vlissingen en tonen drie gezel schappen hun kunnen op de camping De Wijde Blik te Renesse. Zaterdags (de slot dag) wordt een folkloremarkt gehouden op het Van der Bilt- plein te Heinkenszand waar steeds dansdemonstraties te zien zijn en waarbij ook mee- gedanst kan worden. Als afsluiting is er een gala-avond in de Stenge, waaraan alle groepen samen met de Zeeuwse gezelschappen Folk- lorite en de Babbelaars deelne men. Op het plein voor de Middelburgse café's Seventy-seven en Tym- paan wordt op vrijdag 19 juli een voorronde gehouden voor het tv- programma Karaoke op 4. De winnaars van deze voorronde gaan door naar de opnamen van het tele visieprogramma op 25 juli in Goes. Liefhebbers kun nen zich 19 juli opgeven bij presentator Gerard Joling. De voorronde begint om 20 uur. Verschillende soorten boeken in deze aflevering. Allereerst een drietal boeken, waarin kinderen de vakantieperiode anders doorbrengen dan wij gewend zijn. Vervolgens mo gen de kinderen zelfverhalen bedenken aan de hand van illustraties en tenslotte wor den ze op het spoor gezet van een speciaal vakantie-uitstap je. Aangespoeld van Tineke Hendriks speelt zich af in Canada. Iris gaat met haar vader en zijn vriendin op vakantie naar Canada. Op het vliegveld ontmoeten ze Chan- tal met haar ouders. De vaders van Chantal en Iris zijn oude vrienden, maar Iris en Chantal zijn eikaars tegenpo len en absoluut geen vrien dinnen. In Canada wordt Iris voor een weekend 'gedumpt' bij Chantal en haar familie. Daar gebeurt iets waardoor de logeerpartij verandert in een spannend avontuur. In het begin heel avontuurlijk, maar naarmate de week vor dert wordt de vraag, of ze er ooit levend vanaf komen steeds moeilijker te beant woorden. Ook De zomer van de kano kinderen van Wolfgang Wegner en Evamaria Steinke speelt zich af in het noorden van Amerika. De kanokinde ren wonen in Cooper Crossing, een klein dorpje in Alaska. Kano's zijn hun belangrijkste vervoermiddel. Er zijn geen wegen of fietspa den en de kinderen in het dorp zijn volledig op elkaar aangewezen. Deze zomerva kantie komt neef Peter, hele maal uit Boston, logeren. Peter voelt zich ver verheven boven deze eenvoudige dorpsbewoners. Gelukkig gaat dat gauw over. Een boek vol avonturen over de na tuur, wilde die ren en overle ven in een plaats op het einde van de wereld, waar het allerminst saai is. Van het koude noorden naar het warme zui den. Want Op blote voeten van Riet Van- loo speelt zich af in Indone sië. Eddhi is dertien jaar en woont op een eiland, waar veel toeristen komen. Voor school is geen geld en Eddhi draagt bij aan het gezinsinko men door arm bandjes te weven voor rij ke toeristen, die in groten getale naar het strand komen. Hij is er goed in, maar de verdiensten zijn laag. Op een dag doet Budi, een oudere vriend, hem een aanlokkelijk voorstel dat wel iswaar niet deugt, maar heel wat geld kan opleveren. Hij aanvaardt het, maar alles pakt anders uit dan hij gehoopt had. Een verhaal waarin aspecten van de Indonesische cultuur en het Westers toeris me dwars door elkaar heen lopen. Hotel op stelten van Martin Waddell en Philippe Dupas- quier is een boek met vele verhalen. Het draait allemaal om de Hotelhouder, die de Muizenman uitgenodigd heeft met zijn gedresseerde muizen. Als de mand met muizen omvalt is dat rampza lig voor personeel en bewo ners. Hoe rampzalig? Dat mogen de kinderen zelf ont dekken in dit boek, waarbij achter ieder detail een doorlo pend verhaal zit. Een reis door verleden en heden, zo kun je Het grote dubbeldoolhof boek van Juliet en Char les Snape eigenlijk het best omschrij ven. Op iedere pagina moeten de kinderen met behulp van een flap in het midden twee routes zoeken, die de diverse perso nen moeten gaan. Zo moe ten ze in het Egyptisch doolhof een meisje naar de haven leiden, in de Maya stad twee men sen de weg wij zen en in het Wilde Westen een cowboy helpen om bij de mijnwerkers te komen. En zo zijn er negen verschillende opdrachten. Het kleine museum, sa mengesteld door Alain Le Saux en Grégoire Solotareff, is net een echt museum. Het toont honderdvijftig details uit oude en moderne schilde rijen van mensen, dieren, planten en dingen. Bij iedere afbeelding staat een woord en de naam van zowel het schilderij als de kunstenaar. Ook de plaats waar het zich bevindt staat hier aangege ven. Het is niet alleen een compleet museum, maar ook nog een ABC-boek. Want de woorden staan in alfabetische volgorde. Een fantastisch boek voor jong én oud, niet in de laatste plaats door de prachtige uitvoering. Tenslotte nóg een museum- boek, maar hier gaat het om een uitnodiging voor één spe ciaal museum. Want Kinder boekenparade is samen gesteld door Herman Kaka- beeke en Aad Meinderts uit talloze teksten en illustraties die te zien zijn in het Kinder boekenmuseum in Den Haag. In het boek zijn vier hoofdthe ma's: 'Alleen is maar alleen', 'Toen vroeger nu was', 'Hoe kan dat nou' en 'Tussen Hemel en aarde'. Wie het boek leest wil vast graag het Kinderboekenmuseum bezoeken. En ouders zullen het daar zeker mee eens zijn. Gelukkig is Den Haag niet zo ver weg en zijn er voor zo'n dagje uit genoeg mogelijkhe den om mee te combineren. Als je tenminste niet de hele dag in het museum blijft. \i Aangespoeld door Tine ke Hendriks, Sjaloom, Amsterdam, 24,90 De zomer van de kano kinderen door Wolfgang Wegner en Evamaria Steinke, C. De Vries-Brou- wers, Rotterdam, 26,90 Op blote voeten door Riet Vanloo, Clavis, Has selt, 24,50 Hotel op stelten door Martin Waddell en Philippe Dupasquier, Lannoo, Tielt, 17,50 Het grote dubbel-dool- hof boek door Juliet en Charles Snape, Zirkoon, Amsterdam, 6,95 Het kleine museum door Alain Le Saux en Grégoire Solotareff, Ludion, Gent, 49,50 Kinderboekenparade red. Herman Kakebeeke en Aad Meinderts, Ploegsma, Amsterdam, 29,90 ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmaeva, schilderijen. Stadhuis, Langstraat 35, Ludmila Kalmaeva, schilderijen. DOMBURG Galerie Het Noorderlicht, Noord straat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstelling. GOES Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde, beelden en schilderij en. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Gale rie-atelier 'De Kraai', overzichtsten toonstelling. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Dave Kleijn, abstract airbrush werk. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg, Angela Gabriëlse, kleurmomenten. Grote Kerk, Zomertentoonstelling; Vinh Phuong, Roberto Ruggiu, Juul Sadee, Peter Terhorst en Jeroen Veenstra, 'Beeld en plaats'. Emergis, Oostmolenweg 101, Diana Capello-Stevens, schilderijen. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, expositie van werken uit eigen bezit. GRIJPSKERKE KATTENDIJKE Galerie llona. 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za. 13.30- 17.30 uur. HOOG ELAN DE Consistorie naast de kapel, Adri Geelhoed, acrylschilderijen 'Het geluk van de koeienschetser en andere schilderijen'. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. van af 10 uur, zo. vanaf 17 uur. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis, Dorpsstraat 3, Jeanette Sala-de Feijter, schilderijen van verschillende technieken. DONDERDAG 18 JULI Abdijkerk, Middelburg; Minicon- cert. Leen de Broekert en Liesbeth Binckhorst, 15 uur. Stadhuis, Veere; Beiaardbespeling Eddy Mariën, 15-16 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaardconcert Rosemarie Seutiëns, 19.30 uur. VRIJDAG 19 JULI St. Jacobskerk, Vlissingen; Orgelconcert Jos Vogel, 12 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgel concert Piet van der Steen, 20 uur. ZATERDAG 20 JULI Stadhuistoren, Vlissingen; Bei aardconcert Aime Lombaert, 15-16 uur. Stadhuis, Veere; Beiaardbespeling Henk van Putten, 19-20 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; X- treme Fetish-, Leather- and Toy-party met Strip-duo '2 hot'. Leather whip dancers. Candy girly Shirley, All- night kinky entertainment en DJ Jan- Willem, 23 uur. DINSDAG 23 JULI Rooms Katholieke Kerk, Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelbespeling Kees van Eersel, 12.30-13 uur. Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Mid delburg; Jamsessie, 20 uur. WOENSDAG 24 JULI Dorpskerk, Oostkapelle; Piano Quatre-Mains, Jacco en Marcela Simons, 20 uur. Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. ABN-AMRO bank. Markt 7, Karin Starmans. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Valerie Lottier; olieverfschilderijen, Jan Klaver; bronzen en stenen sculpturen. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pas tels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Middel burg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de presi dent Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtge note Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, René van Schagen, sculpturen en werktekeningen. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Rien Hendriks, overzichts expositie 1950-1996, diverse technie ken. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoon stelling poppenkasten en poppen- kastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Zeeuws Museum, Abdij, Gust Romijn, schilderijen reisprojecten en luchtreflecties. Geopend ma. t/m za. 10-17 uur. Zo. 12-17 uur Multi Colour, Torenweg 4a, quilt expositie, samplers, bargello, wit op witwerk, crazy quilt, Japans quilten en watercolors quilten. Ramschip De Schorpioen, Loska- de 1, Bob de Bruycker, acryls, goua ches, olieverf, scrimshaw gavuur op been en potvistanden of scheepjes in de fles. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Jan van Leeuwen Stichting vanderbraak, Hollands' Finest schil derijen (t/m 20 juli). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Malgorzata Mackowiak, Kin- ga Domanska en Halina Samorek, werken van kunstenaars uit de Pool se stad Glogow. Wandelkerk, expositie 'Het myste rie verbeeld', Trees Verwilligen, schilderijen, Angelique Sturm, beel den Adviesburo Adviesburo, Mol straat 23, Goof Remijn; tekeningen, Leo van Kampen; installatie en Hein Verwer; ruimtelijk werk en tekenin gen. De Vleeshal, Markt, Jens Haaning, 'Middelburg summer 1996'. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Mariêlle Braanker; glasobjecten, let van Pelt; beelden in de tuin. Rabobank, Lange Geere 3, Cor van der Poel, pentekeningen en aquarel len van Zeeland. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Dagvlinders, foto expositie van de amateurfotograaf H. van Essen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Tonnie Outermans; 'Bomen in het landschap'. Staatsbos beheer; 'Dood hout leeft'. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, cursisten teken- en schilderweek, stillevens en land schappen in aquarel. OOST-SOUBURG Watertoren CHK, Daniël Dewaele; beelden, Toshihiro Komatsu; sculp tuur, Jan Merx; installatie, William Verstraeten; 'Primeursels' Fré llgen; sculpturen en Martin McNamara; sculptuur. De Zoute Viever, Dongestraat 1, L. Willeboordse; vlinders en houtsnij werk, J. Overdulve; oude en nieuwe drinkglazen. ST. LAURENS Singelweg 11, André Kappert, schilderijen en collages. VEERE Schotse Huizen, expositie afslui ting Veerse Gat. Schotse Huizen, Vaarzon Morel, Van Dijk, Koets, Ina Rahusen en Dirk van Gelder, expositie Veerse schil ders. Oranjeplein, zandsculpturen, wapens van de kernen van Veere uit gevoerd in zand. Grote Kerk, Historische maquette van Veere uit 1813. Grote Kerk, Gust Dierikx, schilderij en. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insecten. Zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14-17.30 uur Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndië- vaarders'. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Loes Müller-Kou- we, sculpturen en schilderijen. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomateriaal. Depedance Watertoren, Coosje Buskenstraat 200, Menno de Nooijer; sculptuur, Reynier de Munck; schil derijen, Johnny Beerens; schilderij en, Gilles van Sparrentak; 'Twirl' schilderijen, George Schade; sculp tuur en tekeningen en Kees Branden burg; installatie depedance li - Blue Prints. Ziekenhuis Walcheren, Koude- kerkseweg 88, Stichting Orgaan- en Weefseldonor-voorlichting, informa tie over orgaan/weefseldonatie na het overlijden ten behoeve van trans plantatie (t/m 19 juli). Galerie Hannelore Meyaard, Hendrikstraat 8, Herman Brood, Corneille, Hans Verhagen, Olga Westrate en Paul Kortekaas, schilde rijen, foto's, sculpturen en beelden. Grand Hotel Arion, Boulevard Bankert 266-268, Jan de Quelery, maritieme schilderijen. WEMELDINGE DONDERDAG 18 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Bandit Queen' 20.30 uur. VRIJDAG 19 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Zusje' 19.30 uur. 'Seven' 22 uur. ZATERDAG 20 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible" 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14 uur. 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Zusje' 19.30 uur. 'Seven' 22 uur. ZONDAG 21 JULI Alahmbra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14 uur. 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, Tt Takes Two' 14 en 19 uur. "Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Clueless' 20.30 uur. MAANDAG 22 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'II Conformista' 20.30 uur. DINSDAG 23 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Colpo di Luna' 20.30 uur. WOENSDAG 24 JULI Alhambra I Vlissingen, 'Mis sion Impossible' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14 uur. 'The Rock' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Spy Hard' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 14, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Mission Impossible' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Lisbon Story' 20.30 uur. Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. ZATERDAG 20 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 21 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 24 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 5