Leerlingen De Burcht-Rietheim nemen Karolingische Burg in Als reizen met de bus niet meer lukt... Cultuur Natuur/Milieu Onderwijs/Cursus Sport Gevonden Allerlei Leerlingen van de fusieschool De Burcht-Riet heim namen op donderdag 4 juli de Karolingi sche Burg van Oost-Souburg in voor het beklin ken van hun scholenfusie. Vanuit Ritthem en Oost-Souburg kwamen meer dan driehonderd kinderen luid zingend en toeterend onder bege leiding van motoragenten naar de Burg in het midden van Oost-Souburg. Wet Voorzieningen Gehandicapten SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 17 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 Zijde-expo - In Grijpskerke houdt Zijde-Expo op zaterdag 20 juli een zijdemanifestatie. Bezoe kers aan de zijde-expositie kun nen die dag vijf demonstraties op het gebied van zijde bijwo nen. Zo zijn er demonstraties zij devliezen, kantklossen, spinnen, en kaartweven met zijde Els van Baarle laat zien wat batikken op zijde inhoudt. Manteling - Het Zeeuws Biolo gisch Museum houdt op woens dag 24 juli de wandeling 'Met de rugzak op pad'. Deelnemers trekken er tussen 10.30 en 12 uur met een begeleider op uit. Aanmelding bij het Zeeuws Bio logisch Museum: 0118 - 582 620. Bridge - De Honte begint op 10 september met een middag- en avondcursus Bridge voor begin ners. Ook bridgers die oude ken nis willen opfrissen kunnen terecht in de cursusgroepen. De lessen worden gegeven in de Orangerie in Vlissingen. Informa tie 0118-464 661. Expressie - Vrouwentherapie- centrum Artemis houdt vanaf 23 september de cursus Beweging en Expressie. Vrouwen kunnen door deze cursus opnieuw ont dekken welke beweging bij hun eigen lijf past. De cursus wordt gegeven door Hester van der Jagt (fysiotherapeute en bewe- gingsagoge) en Suzan Sol (maat schappelijk werkster en vrou wenhulpverleenster). Informatie: 0118-642 979 (Artemis). Voorlichting - Het COC Mid den Zeeland houdt - in samen werking met de GGD - een voor lichtingsavond over HIV en Hepatitis B De voorlichting is speciaal gericht op mannen en jongens en wordt gehouden in COC-café Goudwaard aan de Middelburgse Lange Noord straat. Motorcross - In Aagtekerke wordt op vrijdag 26 juli voor de zesde keer een supercross geor ganiseerd door MC De Pekelin- ge. Bij deze tak van de motor sport ligt de nadruk vooral op de zogenaamde technische beheer sing van de motor. De wedstrijd telt mee voor het Zeeuws super- crossklassement. Er wordt ge start in vier klassen: local heroes, 60cc/80cc, vrijetijdsrijders en de superklasse. De trainingen be ginnen om 15 uur, de wedstrij den om 16.30 uur. Het circuit ligt, net als voorgaande jaren, op de hoek van de Pekelingseweg en de Aagtekerkseweg. Na afloop is er vuurwerk. Zwemloop - In Zoutelande vindt op donderdagavond 25 juli de derde ZOMID-zeezwemloop plaats. Er kan gekozen worden uit verschillende af te leggen afstanden. De start van het eer ste onderdeel zwemmen is op het derde zuidstrand om 19.15 uur. Het parcours is uitgezet op de wandelboulevard van Zoute lande. Informatie: 0118 - 561 473 (Lein Lievense). kleurige halsketting, een porte- foon, diverse portemonnees en een bril. Afhalen van verloren voorwerpen kan tijdens kantoor uren op het Vlissingse politiebu reau. De spullen worden maxi maal drie maanden bewaard. Komkommers - Op het poli tiebureau in Middelburg zijn van 28 juni tot en met 11 juli de vol gende voorwerpen als gevonden aangegeven: een zwarte atta chékoffer met ansichtkaarten en bestellijsten, diverse sleutels en sleutelbossenm, diverse fietsen, een zilveren broche in de vorm van een beer, diverse bankbiljet ten, twee komkommers, twee stukken kaas, een dameshorloge merk Actua, een tas met inhoud op naam J. Schimmel, een ov- jaarkaart, een plastic tas met t- shirt en trui, een Angorakonijn, fotonegatieven, een linnen tas met boodschappen, een verrekij ker van het type 78 x 40, een wandelwagen, een bruine zon nebril, een zwarte brillekoker met kenmerk Opticien Schroote, een gele doek, een giromaatpas, een haarband met blauw/geruite strik, diverse persoonlijke bescheiden op naam van Ham- melstein, een paspoort op naam van Leijnse, twee geruite plaids, een kinderpet Head First, het spel Stratego, twee boodschap pentassen en een zonneclip. Eventueel verlopen voorwerpen kunnen tijdens kantooruren op het politiebureau in Middelburg worden afgehaald. Gasfles - Op het politiebureau in Vlissingen zijn in .de periode van 27 juni tot en met 5 juli de volgende voorwerpen als gevon den aangegeven: diverse bank- pasjes, fietsen en sleutels, een gasfles, een plastic tas met kle ding en bonbons en koekjes, een zwarte wandelstok, een goud- Jeu de boules - De evene mentencommissie Domburg Aktief houdt in samenwerking met jeu de boulesclub Middel burg op donderdag 18 juli een jeu de boules-toernooi bij strand paviljoen Oase. De wedstrijden beginnen om 19 uur, maar wie mee wil doen moet een half uur tje eerder aanwezig zijn. Kenteken - Volgend jaar wordt Deel III van het kentekenbewijs afgeschaft. Daardoor wordt het voor moeilijker voor politie om in korte tijd te ontdekken of een auto misschien gestolen is. Een practische oplossing hiervoor is het laten graveren van het kente ken in de ruiten van de auto; die ven hebben op die manier niets aan de ruiten en laten zo'n wagen ook sneller staan. Ook het aanbrengen van valse kente kenplaten kan op die manier voorkomen worden Op vrijdag 19 juli houdt graveerbedrijf Auto mark een kentekengraveeractie op het Miro Center Albert Heyn aan de Gildeweg in Vlissingen. Mystery Man - Radio 10 Gold bezoekt op donderdag 18 juli de Middelburgse Markt. Bezoekers van de weekmarkt krijgen een tas uitgereikt. Een mystery man spreekt mensen met een derge lijke tas aan. Wie de slogan 'de markt, van alle markten thuis' kan noemen, wint een waarde bon van 250,- Bovendien komt hij of zij live in de uitzending bij Tom Mulder Enquête - VW Domburg-Oost- kapelle houdt dit jaar een enquê te onder de bezoekers van de twee plaatsen. Het doel is te weten te komen hoe de gast denkt over zijn vakantiebestem ming' de stranden, de accomo- datie, prijzen, activiteitenpro gramma etc. De vraagformulie- ren worden verspreid via de logiesverstrekkers, de super markten en de VW. Tevens wordt de vakantieganger door een postercampagne gestimu leerd om het formulier in te vul len. Aan de enquête is een wed- stnjd verbonden. Folklore - Onder de noemer Zeeland meets the World vinden in de binnenstad van Middelburg op zaterdag 20 juli drie optre dens plaats. Deze worden gege ven door folklore- en dansgroe pen uit Turkije, Roemenië en Ier land. Er zijn optredens om 11, 13.30 en 14.30 uur. De middag voorstelling om 14.30 is voor het stadhuis. Diefstal - Het aantal diefstallen van leaseauto's is vorig jaar afge nomen. Werden er in de voor gaande jaren gemiddeld 2020 ontvreemd, in 1995 waren dat er nog maar 1679. De Bovag afde ling autoleasing en de Vereniging van Nederlandse Autolease maatschappijen (VNA) schrijven de verbetering toe aan een bete re diefstalbeveiliging van de auto's. Nieuwe helden - Vanaf sep tember presenteert de RVU edu catieve omroep een nieuw pro gramma met de titel 'De trots van de buurt'. Elke week wordt iemand in het zonnetje gezet die in zijn of haar buurt een promi nente rol vervult. Mensen die zich met hart en ziel inzetten voor de leefbaarheid in de buurt De RVU is op zoek naar deze nieuwe helden, die vaak op de achtergrond opereren en zichzelf niet op de borst slaan. Lezers die in het bovenstaaden iemand uit hun omgeving herkennen, kun nen dit melden bij de RVU, post bus 1950, 1200 BZ in Hilversum. Bijdrage - Het Juliana Welzijn Fonds heeft aan de stichting In- en Uitloophuis Vlissingen een bij drage toegekend van 15.000,- Deze bijdrage is bpdoeld om een bus, gereedschap en een kopieerapparaat aan te schaffen voor de boodschappencentrale en klussendienst. Het Juliana Welzijn Fonds stelt jaarlijks ruim 20 miljoen gulden beschikbaaar. Het fonds ontvangt zijn geld uit onder andere de BankGiroloterij, de Lotto/Toto en de Krasloterij Wedstrijd - Tieners tussen veertien en achttien jaar kunnen meedoen aan een wedstrijd van het ijsmerk Ben Jerry's. De hoofdprijs is een zetel in de raad van commissarissen van het bedrijf Daarnaast krijgt de win naar genoeg ijs om de hele school te tracteren en brengt hij of zij een bezoekje aan de Ben Jerry's ijsfabriek in Waterbury (in de Verenigde Staten). Deelne mers aan de wedstrijd moeten in maximaal honderd woorden ver tellen wat ze als commissaris voor Ben Jerry's zouden willen doen De jury bestaat uit Frenske van den Dries, Niels Hoogen- doorn, Eckart Wintzen, Adelheid Roosen en Jan Oosterwijk. Infor matie: 0343 - 420 309 Integratie - De Zeeuwse Stich ting voor Gehandicaptenbeleid organiseert ook dit jaar de Zeeuwse prijs ter bevordering van de integratie van gehandi capten. De prijs is een waarde ring voor de inzet, die er in 1995 toe bijdroeg dat mensen met een handicap beter aan de samenleving kunnen deelne men Zowel individuele perso nen als instanties en organisa ties kunnen worden voorgedra gen Dat moet wel gebeuren voor 1 september. De prijsuitrei king is op vrijdag 11 oktober in Goes. Informatie: 0113 - 249 325. Kinderen van de fusieschool De Burcht-Rietheim namen eventjes de Karolingenburcht Op deze historische plaats voerden de kinderen van de nieuwe school, onder grote belangstelling van het publiek een historisch spel op. Dit spel speelde zich af in de tijd dat Walcheren werd bedreigd door de mannen van het Noorden, de Vikingen. Symbolisch werd uitgebeeld hoe de bewoners van De Burcht en Rietheim tot elkaar zijn gekomen. Een goede ver staander had al snel in de gaten dat met de dreiging van de mannen van het Noorden ook de plannen vanuit het ministerie van onderwijs, wetenschap en cultuur werden uitgebeeld. Want door een nieuwe wet vanuit Zoetermeer werd de christelijke jenaplan school Rietheim gedwongen een fusiopartner te zoeken om te overleven als volwaardige onderwijsvoorziening voor het dorp Ritthem. Zij vonden een goede partner in de protes tants christelijke basisschool De Burcht. Na dit historisch feit, werd met behulp van rap- muziek door leerkrachten van de school, de sprong naar de moderne tijd gemaakt en pre senteerden alle groepen van de school zich met een lied op de melodie van de zeven sprong. ntAATSCHAPPEUJKE zorg walcheren *v Voor informatie, bel (0118) 684000 maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u., 's zondags 12-17 u. Dagelijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 20 u., inschrijven voor 18 u. De Parel Domburg, aqua- fitness, 9 u„ aanmelden voor woensdag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor woensdag 16 u. De Parel Domburg, fitness, 13.30 u., aanmelden voor woensdag 16 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleen staanden, 19.30 u. Koop manshaven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Westerschelde, 14 u. Koopmanshaven Vlissin gen, maritieme wandeling lands de zeekant van Vlissin gen, 14 u. Grand Hotel Arion Vlissingen, zomer- avondbridge, 18.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. De Parel Dom burg, filmavond: 'De Leeu wekoning' 19 u., 'Forrest Gump' 21 u. Bord vereni ging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de vogelob servatiehut, 19 u. VVV Domburg, stadswandeling, 13.30 u. Strandpaviljoen Oase Domburg, beachfit- ness, 10.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, squashin- stuif, 10.30 u. Koopmans haven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Westerschelde, 14 u. Koopmanshaven Vlissingen, maritieme wandeling langs de zeekant van Vlissingen, 14 u. Fort Rammekens Rit them, rondleiding, 10 u. Schaapskooi Nisse, fietsex- cursie over de bloemendij- ken, 10 u., aanmelden bij R. Wink tel. 0113-655983. Arsenaaltheater, Vlissingen, dansavond, 20 u. Dorps kern Grijpskerke, demon straties op het gebied van zijdeverwerking, 13.30 u. Dorpskern Grijpskerke, sje- zenwedstrijd, 13.30 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 9 u., aanmelden voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, fitness, 11 u., aanmelden voor zaterdag 16 u. Sporthal Baskenburg Vliss ingen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. De Parel Dom burg, kindertheater 'Het onbekende verhaal', 19 u. Grand Hotel Arion Vlissin gen, zomeravondbridge, 18.30 u. Sporthal de Halve Maan Oostkapelle, bingo, 19.30 u. Strandpaviljoen Oase Domburg, beachfit- ness, 10.30 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 9 u., aanmelden voor maandag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor maandag 16 u. De Parel Domburg, fitness 11 u., aanmelden voor maandag 16 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, koersbal 13.30 u. Zui derbaken Middelburg, hob by- en ontmoetingsmiddag, 13.15 u. Bord vereniging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuid westhoek van de hoger gele gen vlakte tussen de par keerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de Oosterscheldekant, 10 u. Fort Rammekens Rit them, rondleiding, 19.30 u. Koopmanshaven Vlissingen, rondvaart door de monding van de Westerschelde, 14 u. Koopmanshaven Vlissin gen, maritieme wandeling langs de zeekant van Vlissin gen, 14 u. Sportveld Hof Domburg, circus Bongo, 19 uur. Veerweg Kamperland, zomerbraderie, 14 u. Ambachtscentrum Goes, demonstratie kantklossen, 13 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Dorpsplein Koudekerke, zomermarkt, 13 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Domburg, bingo 20.30 u. Bord Vereni ging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie naar de Noordzee kant, 14 u. Schaapskooi Nisse, wandelexcursie over de bloemendijken, 14 u., aanmelden bij R. Wink tel. 0113-655983. Zeeuws Bio logisch Museum Oostkapel le, rondleiding 'Met de rug zak op pad', 10.30 u. Veer weg Kamerland, zomerbra derie, 14 u. Standpaviljoen Oase Domburg, beachfit- ness, 10.30 u. Ambachts centrum Goes, demonstratie kantklossen, 13 u. Tenni spark De Veste Middelburg, Arneville-Hooizolder-ten nis- toernooi, 10 u. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 18 juli t/m wo. 24 juli. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruijn, 19 uur: P. den Braanker. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente Zo. 9.30 en 15 uur: J. v.d. Ketterij. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 19 uur: PH Zaadstra. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel' Westdijk- straat 5-7, samenkomst do 20 uur, zo. 10 uur BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8 Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: P.L. de Schipper. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk Dorpsstraat 7 Zo 10uur:S Ridder-van Meggelen (in de Herv. kerk). Hervormde Kerk Zo. 10 uur: S. Ridder-van Meg gelen. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: B. Ridder, 19 uur: A. Spaans. Hervormde Gemeente Zo 10 uur: J de f^oer, 19 uur: A. Spaans (in de Geref. kerk). HOOGELANDE Christengemeenschap Kapel van St. Maarten Zo.: geen dienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: J.R. Wolthaus. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk Tramstraat 31Zo. 9 30 uur: A.F Schouwenaar (in de Herv. kerk). Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Zo. 9.30 uur: A.F Schouwenaar. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente Valkenburgstraat 25 Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk Zo. 10 uur: P. Joosse Hervormde Kerk Zo.': geen opgave ontvangen. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11 Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: P. Geelhoed. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo 9 30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo 10 uur: N.H.J.E. Boomer. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armemaans Schuitvlot 22 Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: J. van Veen, 14.30 uur: G.J. Smit. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22. Zo. 9.30 uur: H. v.d. Vegt. Hervormde Gemeente. Nieuwe Kerk Groen markt, Zo. 9.30 uur: G.J. Smit Ontmoetingskerk Zo. 9.30 uur: O. Elseman. Engelse Kerk Simpel- huisstraat. Zo 19 uur: G.J. Smit Wijkgemeente Geref Bond (in de Nieuwe kerk). Zo. 11 en 18.30 uur: L. Wüllschleger. Oostkerk (in Concert- en Gehoorzaal) Zo 10 uur: J.E.L. Brummelkamp. Koorkerk Zo 10 uur" K Hendrikse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Zo. 9 30 en 16 30 uur: C.J. de Ruyter. Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo. 9.30 uur: W.M. Riemens Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur eredienst. J. Engelgeer. Leger des Heils Hoogstraat 20. Zo. 9 30 uur. bid stond, 10 uur: C. Steging. Evangelisch Lutherse Gemeente Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: I. Schoorel. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk Zo. 10 uur: K. Hendrik- se. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1. Zo. 10 uur. De Hoeksteen Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord: eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne) Lange Noord straat 62. Zo., geen dienst. Evangeliegemeente 'De Wijngaard' Klarenbeek LTS. Zo 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8 Zo. 9.30 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove Dauwendaelselaan 35 Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur Volle Evangeliegemeente Sion Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur G. Vreugdehil. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 en 19 uur: J. Bruijn. Hervormde Gemeente. Zo 10 uur: S Spanjer, 19 uur: J.A. Murre Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt), dienst in Zionskerk Zo. 16.30 uur. A. Buursema. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo 10.30 uur: G. Vreug dehil. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk Zo. 10 uur: G. Warner. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo 10 uur: J. Sinke. ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 uur: D van Boven. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 uur: P. van Esveld, 19 uur J. Dekker. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: dienst in de Oran- jepleinkerk. Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 en 19 uur: H. van Schaik. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever' Dongestraat 1 Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: K. Walhout. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg Zo. 14.30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein, Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur bijbelstudie. C.W.A. Bertram. VEERE Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: P. Melse (in de Geref. kerk) VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen Scheldepoort. Zo. 10 30 uur" Holy Communion. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1 Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109 Zo. 9.30 en 16 30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo.: geen dienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2 Zo 9.30 uur: J.J. Poutsma, 16.30 uur: J. van Bruggen. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk. Oude Markt. Zo. 9.30 uur: J D de Boer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: C.J. Kleij De Schaapskooi. Papegaaien burg Zo 9 30 uur: C.D. Bijl. Ter Reede. Zo. 19 uur: dienst. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: Koops. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di 19 uur. Zo. 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di. 19 uur. Zo 10 uur Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente Marnixplein 41. Zo. 9 30 en 16 uur: R. Kattenberg. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: P. Bakker. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdomweg 1. Zo 15uur:P Pouwelse. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16. Zo. 10 uur. samenkomst Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur. Wo. 20 uur Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr Stavermanstraat 61Zo 10 en 17 uur Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur. Zo 10.30 uur: C Simons Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur Open Hof. Zo 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo 10 uur: J Pannekoek. Gereformeerde Kerk Fort de Haakweg 14. Zo. 10 uur: J. Pannekoek (in de Herv kerk), 19 uur Koetsveld. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Schoolstraat 11. Zo. 8.45 uur: H. Mosterd, 14.30 uur: J J. Poutsma. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans, 19 uur: A.E. de Bruijn. ZOUTELANDE Aagtekerke, Domburg en Westkapelle: van vrij dag 18 uur t/m zondag 24 uur: W Spekhorst, J.W. Schuurmanstraat 6, Domburg, tel. 581271. Biggekerke, Koudekerke, Meliskerke en Zoute lande: van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: P K Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 551231 West- en Midden-W'alcheren: zaterdag en zon dag: A. Stutterheim, Rapenburg 4, Meliskerke, tel. 561760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag: R Claessen, Langeviele 47, Middelburg, tel. 612882. Patiënten tandartspraktijk P. Malland, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290 APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 -17 30 uur): Apotheek Welsin- ge, J W. Thibautstraat 45, tel. 623298. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek De Singel, Singel 9, tel 412730. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 471140 Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: M. de Jonge, tel. 616761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zaterdag en zondag. C. Brink, Meanderlaan 326, Middel burg, tel 611011. Spreekuren zonder afspraak 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Zaterdag en zondag: dienst. OVERIGE DIENSTEN Hervormde Gemeente. Willibrordusplem 2 Zo. 9.30 uur: Van Tuijll-van Serooskerke. Do. 18 juli t/m wo. 24 juli HUISARTSEN Middelburg: Zaterdag tot 24 uur. P.F de Doelder, Bellmkplein 1, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: C.J.E.M. Albers, Bellinkplem 3, tel. 639933. Visi tes aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor drin gende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur: A.A.M Termeer en F. van den Berg, Rosenburglaan 1, tel. 465253. Zondag tot 24 uur: E. Kant, Sabalaan 3, tel. 471017. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur. R.G.G. Groot, Prins Bernhardstraat 2, Arnemuiden, tel. 601308. Zon dag tot 24 uur J C Ponten, Oude Rijksweg 6, Nieuw en St. Joosland, tel 601340. Visites aan vragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker ke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag: R. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 501271. Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag M. C. van Haaren, tel 625369. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bej-eikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551 Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 9-12 uur, 613362 Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200 Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240 Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880 Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Faam | 1996 | | pagina 13