Groeten uit Zeeland Verdwaald in de ninetees Biologisch Museum in teken van hout en bomen Harley-treffen in Zoutelande Houtsnijden in het Ambachtscentrum Goes Zomeraanbiedingen 11 JULI T/M 17 JULI IN MIDDEN ZEELAND In de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg is een tentoonstelling ingericht van ansichtkaarten die vakantiegangers vanaf het begin van deze eeuw vanuit Zeeland naar familie en kennissen stuur den. Ontsiering GEHOORD Marcel de Dreu In het Zeeuws Biologisch Musuem staan deze maand de thema's 'hout' en 'bomen' centraal. Er zijn verschillende exposities te zien en op maan dag 15 juli is er een wandeling die de toepasse lijke titel 'Hout en Bomen' draagt. 895,-. Tevens uitverkoop showmodellen Woensdag 10 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 15 mmm mmmmm De eerste Nederlandse prent briefkaart werd in 1883 uitge geven. Sindsdien steeg de populariteit van de ansicht kaart snel. In 1901 werden er in Nederland al 22 miljoen op de markt gebracht. Dat kwam vooral door de toe name van het reizigersverkeer. Nieuwe vervoermiddelen als de trein stelden veel mensen in staat om er op uit te trekken. Het was echter nog niet zover dat reislustigen onderweg zelf foto's konden maken en de prentbriefkaart bleek een ide aal middel om te laten zien waar men was geweest. Behal ve voor het versturen van vakantieberichten als 'Het is hier prachtig, we genieten erg, het regent elke dag en we maken heerlijke tochten' wer den de kaarten vooral gebruikt voor het doen van korte mede delingen waarvoor wij tegen woordig naar de telefoon grij pen. De ansichtkaart bood aanvan kelijk slechts ruimte voor een boodschap van bescheiden omvang. Aangezien aan de adreszijde geen mededelingen mochten worden gedaan, had de verzender van de prent briefkaart geen andere keus dan zich letterlijk tot een mar ginale boodschap te beperken of dwars door de afbeelding heen te schrijven. Deze ontsie ring was menigeen een doorn in het oog, zodat in 1905 door de posterijen werd besloten de adreszijde van de prentbrief kaart door een verticale streep in tweeën te delen: rechts was bestemd voor het adres, links voor de mededelingen. Deze maatregel viel vooral in goede aarde bij de verzame laars van prentbriefkaarten. Zij waren er op uit om een zo groot mogelijke collectie van 'gave' exemplaren op te bou wen. De vakantieganger is ondanks de aanwezigheid van telefoon en fototoestel toch kaarten vanaf de vakantiebestemming blijven versturen. Dit tot groot genoegen van de verzame laars, die nog steeds gretig doorgaan met het sparen van voorgedrukte vakantiekiekjes. De tentoonstelling 'Groeten uit Zeeland' is tijdens de ope ningsuren van de bibliotheek te bezichtigen op de tweede verdieping, van 8 juli tot en met 31 augustus. De beste manier om je als jonge Domburgse band te promoten is door het uit brengen van een cd. Mits de kwaliteit, geluid en lay-out in orde zijn is dit nog altijd de beste manier om aan de weg te timmeren. X-Head voldoet met de mini-cd LOST aardig aan deze eisen. Een van de eerste dingen die mij opviel toen ik enige tijd geleden dit schijfje toege speeld kreeg, was het opval lende hoesontwerp. Bijna kunst. Ook muzikaal stelt X- Head niet teleur, al zullen er altijd mensen zijn die de sound niet aanspreekt. Het modewoord 'retro' is op dit vijf nummers tellende schijf je met een totale speelduur van ruim zeventien minuten misschien wel van toepas.- sing. De vier heren grijpen duide lijk terug op het begin van de jaren tachtig, de zogenaam de post-punk periode. De band zweeft ergens tussen The Cure en Joy Division in. Een vergelijking met de Bel gische topact The Red Zebras of Coitus Int. zal wei nigen wat zeggen, maar voor de kenners is de link overduidelijk. Een en ander valt volgens zanger gitarist Roel Gabriëlse ook best te verklaren. De gemiddelde leeftijd van de groepsleden ligt rond de dertig jaar en allemaal spelen ze al jaren in diverse bands. Hoewel men zegt Radiohead als grote inspiratiebron te hebben, geeft men toe zich sterk te hebben laten beïnvloeden door het verleden. Erg opvallend is ook de zang, die in eerste instantie wat wereldvreemd aandoet. Toch blijkt na enkele num mers dat deze perfect aan sluit bij de muziek. Er word duidelijk een spanningsveld gecreëerd, wat goed tot uiting komt in het melancho lieke 'Old'. Het nummer 'Work' geeft misschien wel aan hoe de zaken er werkelijk voorstaan. Alle vier de bandleden heb ben een vaste baan, X-Head is en blijft een hobby. De combinatie blijkt uiteindelijk te werken. Het punky 'Favou rite Pub', met een aansteke lijk basloopje, is hier ook een goed voorbeeld van. Die favoriete kroeg is ongetwij feld café Domburg, welke een flinke bijdrage heeft geleverd in de totstandko ming van LOST. Overigens is laatstgenoemd nummer ook terug te vinden op de verzamel-cd 'Vijfentwintig jaar café Domburg', waar naast X-Head ook andere lokale bands als Sure as Heil, The Emmeroyts, Kam je Haar en Swindle op terug te vinden zijn. Meer Zeeuwse bands op de digitale schijf, een prima ini tiatief wat alleen maar meer navolging verdient. Één van de ansichtkaarten die opgenomen is in de tentoonstelling 'Groeten uit Zee land De rondleiding door het Wal- cherse natuurgebied De Man teling wordt afgesloten in de heemtuin met activiteiten en verhalen rondom het thema 'Hout en Vuur'. De wandeling begint om 21 uur. Op vrijdag 12 juli worden in het Zeeuws Biologisch Museum te Oostkapelle twee nieuwe exposities geopend. Zij behandelen beiden het onderwerp: bomen. De foto-expositie 'Bomen in het landschap' is samenge steld door Tonnie Outermans uit 's Heer Arendskerke. Zoals hij zelf zegt: „De natuur is altijd een inspiratiebron voor mij geweest. Daarom heb ik me bij het fotograferen voornamelijk toegelegd op het vastleggen van de natuur in al haar facet ten. Hierbij hebben planten en bloemen mijn voorkeur, maar andere onderwerpen zoals landschappen en stillevens spreken mij zeer aan. Ik pro beer wel de natuur zo natuur lijk mogelijk vast te leggen, dus zonder trucage- of filter technieken. Van de vele dia's die ik heb gemaakt tijdens natuurtrektochten en vakantie reizen heb ik een selectie gemaakt van bomen in het landschap. Met deze fotoserie probeer ik andere mensen mee te laten genieten van het natuurschoon dat er nog te vinden is". In totaal zijn er der tig foto's, die ook te koop zijn. De tentoonstelling 'Dood hout leeft' is een tentoonstelling van Staatsbosbeheer. Hierin komt de ontwikkeling van het Nederlandse bos, met vooral de functie van dood hout bin nen de bosgemeenschap aan bod. Aan de orde komen onder andere de verdwijning van het oerbos en de bebossing rond de eeuwwisseling waarbij het vastleggen van stuifzand een belangrijke rol speelde. Voorts wordt aandacht besteed aan de veranderde inzichten, het gebruik van bos en hout als mede het beheer. Uitvoerig en tot de verbeelding sprekend wordt ingegaan op de levens vormen die afhankelijk zijn van het voorkomen van dood hout in het bosecosysteem. De ten toonstelling bestaat uit foto's, teksten, geprepareerde dieren, bomen en dergelijke. Beide exposities zijn te bezich tigen tot en met zondag 27 oktober 1996 en zijn geplaatst in twee ruimten op de zolder van het museum. Het Ambachtscentrum aan de Kattendijksedijk in Goes bestaat dit jaar tien jaar. Om dit jubileum te vieren orga niseert het centrum deze zomer verschillende demon straties van oude ambachten zoals houtbewerken, pot tenbakken, kantKlossen en beeldhouwen. Alle facetten van het houtsnij- mes heeft een rijkelijk bewerkt den komen aan bod op 9, 10 en 11 juli. Een groot aantal hout snijders laten diverse stadia zien van het houtbewerken, vanaf het simpele kerfsnijden voor beginners tot en met het snijden van een 'paeremes'. Het paeremes is een oud tradi tioneel mes dat vaak in combi natie met de Zeeuwse kleder dracht gedragen werd. Het heft, dat veelal persoonlijke elementen van de drager in zich heeft. Behalve houtsnij den heeft het Ambachtscen trum ook nog de opening van het permanente gereedschap museum en demonstraties pottenbakken, kantklossen, beeldhouwen, calligrafie en patchwork op het programma staan. Voor de tweede keer wordt er in Zoutelande een Harley Davidson-treffen georgani seerd. Op 12,13 en 14 augustus is er een motorshow en zijn er verschillende optredens vanaf een podium op de markt. Tijdens de motorshow zijn vier prijzen van elk vijfhonderd gul den te verdienen voor de mooiste eigenbouw, custom bike, standaard bike en oldti mer. De bands die optreden zijn September '80, Rebound, Juke Joints en Albatross. Daarnaast is er een grote toer tocht over Walcheren die in groepsverband gereden gaat worden VM'W/. Juke Joints. 0^5T- Uw bootgeld terug bij aankoop van een japon Brouwerijstraat 9, Oostburg Open van maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur Zondag open van 13.00 -17.00 uur Bel voor inlichtingen of maak een afspraak 0117-45486! ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmaeva, schilderijen. Stadhuis, Langstraat 35, Ludmila Kalmaeva, schilderijen. DOMBURG Galerie Het Noorderlicht, Noord straat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstelling. GOES Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde, beelden en schilderij en. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Gale rie-atelier 'De Kraai', overzichtsten toonstelling. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Dave Kleijn, abstract airbrushwerk. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, Geer Pouts, 'Een sjie- ke tent'. Tentoonstelling door di verse andere kunstenaars (t/m 13 juli). Oosterscheldeziekenhuis, 's-G ra - venpolderseweg, Paula van Buren en Nico Welzenes, Zeeuwse land schappen (t/m 14 juli), oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg, Angela Gabrièlse, kleurmomenten. Grote Kerk, Zomertentoonstelling; Vinh Phuong, Roberto Ruggiu, Juul Sadee, Peter Terhorst en Jeroen Veenstra, 'Beeld en plaats'. Emergis, Oostmolenweg 101, Dia na Capello-Stevens, schilderijen. GRIJPSKERKE HOOGELANDE KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. van af 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MELISKERKE Gemeentehuis, Dorpsstraat 3, Jeanette Sala-de Feijter, schilderijen van verschillende technieken. MIDDELBURG DONDERDAG 11 JULI Abdijkerk, Middelburg; Minicon- cert, 15 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaardconcert Heieen van der Weel, 19 uur. Manhuistuin, Goes; Litouwse band Garsas, 20 uur. VRIJDAG 12JULr St. Jacobskerk, Vlissingen; Orgelconcert Henk G. van Putten, 12 uur. Binnenstad, Goes; Litouwse band Garsas, 20 uur. Lutherse Kerk, Middelburg; Orgelconcert Bernard Winsemius, 20 uur. ZATERDAG 13JJJU Nieuwe Kerk, Middelburg; Het Stadsknapenkoor Elburg en organist Martin Mans, 20 uur. Kaai - bij Schotse huizen, Veere; Pianoconcert Marianne Boer, 20 uur, Discotheek Mystique, Vlissin gen; The Kinky Club met Roche, Tiësto en Modern House Dancers, 22 uur. 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za. 13.30- 17.30 uur. Consistorie naast de kapel, Adri Geelhoed, acrylschilderijen 'Het geluk van de koeienschetser en andere schilderijen'. DINSDAG 16 JULI Rooms Katholieke Kerk, Goes; Zeeuwse Koorschool, 11 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelbespeling Bram de Wolf, 12.20 uur. Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Mid delburg; Jamsessie, 20 uur. WOENSDAG 17 JULI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reu- zeneus', 14 uur. Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. Middelburg summer 1996'. Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Mariëlle Braanker; glasobjecten, let van Pelt; beelden in de tuin. Rabobank, Lange Geere 3, Cor van der Poel, pentekeningen en aquarel lenen Zeeland. NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks ge opend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de presi dent Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echt genote Eleanor Roosevelt (1884- 1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Rene van Schagen, sculpturen en werktekeningen. Geopend vr. en za. 13-17 uur. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Rien Hendriks, overzichts expositie 1950-1996, diverse tech nieken. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Hey se (1882-1954), 'In schoonheid ver stild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoon stelling poppenkasten en poppen- kastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Zeeuws Museum, Abdij, Gust Romijn, schilderijen reisprojecten en luchtreflecties. Geopend ma. t/m za. 10-17 uur. Zo. 12-17 uur. Multi Colour, Torenweg 4a, quilt expositie, samplers, bargello, wit op witwerk, crazy quilt, Japans quilten en watercolors quilten. Ramschip De Schorpioen, Loska- de 1, G. Groenewegen van der Wei den, etsen, aquarellen, penseelteke ningen en olieverfschilderijen (t/m 14 juli). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Jan van Leeuwen Stichting vanderbraak, Hollands' Finest (schil derijen). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Malgorzata Mackowiak, Kinga Domanska en Halina Samo- rek, werken van kunstenaars uit de Poolse stad Glogow. Wandelkerk, expositie 'Het myste rie verbeeld'. Trees Verwittigen, schilderijen, Angelique Sturm, beel den Adviesburo Adviesburo, Mol straat 23, Goof Remijn; tekeningen, Leo van Kampen; installatie en Hein Verwer; ruimtelijk werk en tekenin gen. De Vleeshal, Markt, Jens Haaning, Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'Dagvlinders, foto expositie van de amateurfotograaf H. van Essen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Tonnie Outermans, 'Bomen in het landschap'. Staats bosbeheer; 'Dood hout leeft' (vanaf 12 juli). Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, cursisten teken- en schilderweek, stillevens en land schappen in aquarel. OOST-SOUBURG Watertoren CHK, Daniël Dewaele, beelden, Toshihiro Komatsu; sculp tuur, Jan Merx; installatie, William Verstraeten; 'Primeursels' F ré llgen, sculpturen en Martin McNamara, sculptuur. ST. LAURENS~ Singelweg 11, André Kappert, schilderijen en collages. VEERE Centrum Veere, Beeldenroute Veere, werken van 12 hedendaagse beeldhouwers uit Belgisch Vlaande ren en Zeeland (t/m 14 juli). Rabobank, Kaai 47/51, Harry de Visser, linoleumsnedes 'Geschiede nis van Veere' (t/m 15 juli). Schotse Huizen, expositie afslui ting Veerse Gat. Schotse Huizen, Vaarzon Morel, Van Dijk, Koets, Ina Rahusen en Dirk van Gelder, expositie Veerse schil ders. Oranjeplein, zandsculpturen, wa pens van de kernen van Veere uitge voerd in zand. Grote Kerk, Historische maquette van Veere uit 1813. Grote Kerk, Gust Dierikx, schilde rijen. VLISSINGEN1 Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, Zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndië- vaarders'. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Loes Müller-Kou- we, sculpturen en schilderijen. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomateriaal. Depedance Watertoren, Coosje Buskenstraat 200, Menno de Nooij- er; sculptuur, Reynier de Munck; schilderijen, Johnny Beerens; schil derijen, Gilles van Sparrentak; 'Twirl' schilderijen, George Schade; sculptuur en tekeningen en Kees Brandenburg; installatie depedance II - Blue Prints. Ziekenhuis Walcheren, Koude- kerkseweg 88, Stichting Orgaan- en Weefseldonor-voorlichting, infor matie over orgaan/weefseldonatie na het overlijden ten behoeve van transplantatie. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. DONDERDAG 7 7 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'La Ardilla Roja' 20.30 uur. VRIJDAG 12 JULI Alhambra I Vlissingen, The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, "Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, It Takes Two' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, Spy Hard' 19 uur. 'The Juror' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Fallen Angels' 19.30 uur. 'The Cold Light of Day' 22 uur. ZATERDAG 13 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Pri mal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 14 uur. 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 19 uur. 'The Juror' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Fallen Angels' 19.30 uur. 'Amateur' 22 uur. ZONDAG 14 JULI Alahmbra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Pri mal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 14 uur. 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 19 uur. 'The Juror' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Fallen Angels' 20.30 uur. MAANDAG 15 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra 10 Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra OOI Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Teorema' 20.30 uur. DINSDAG 16 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra 101 Vlissingen, 'It Takes Two' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The Shawshank Redemption' 20.30 uur. WOENSDAG 17 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Pri mal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 14 uur. 'Down Periscope' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Fallen Angels' 20.30 uur. ZATERDAG 13 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 14 JULI WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 17 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Grand Theater Goes, 'A Goofy Movie' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 15