700 jaar Veere ingebonden UbiIIHI Indonesische cultuur op de Markt in Middelburg Vlaamse kunstenaar in Grote Kerk Veere Veere VEERE, VAN VISSERSBUURT TOT VESTINGSTAD BouwCenter DeJagerTolhoek 4 JULI T/M 10 JULI IN MIDDEN ZEELAND In aanwezigheid van ruim zevenhonderd geno digden, ontving kroonprins Willem-Alexander op dinsdag 22 juni uit handen van drs. Tiny Pol derman het boek 'Veere, van vissersbuurt tot vestingstad', dat zij samen met archivaris Peter Blom heeft geschreven. Daarna onthulde de kroonprins de Maquette Veere 1813, die ook in het boek uitgebreid aan de orde komt, samen met de geschiedenis en de ontwikkeling van het stadsbeeld. Maquette en boek tonen de rijke geschiedenis van deze Zeeuwse stad, die nu haar zevenhonderdjarige bestaan viert. „Een rondwandeling door het uit een vissersbuurt bij het Welvarende vissersplaats Franse tijd Meer keus -,n onze nieuwe De Markt in Middelburg is het komend week end, tijdens de Pasar Malam, gehuld in Indone sische sferen. Vrijwel alle facetten van de Indo nesische cultuur komen aan de orde, zoals dansgroep Bunga Melati, de Mokum Sound Machine, het krontjong-orkest Perwarindo en zangeres Franciss Parr acte-de-présence geven. De optredens worden afgewisseld met mode shows. De organisatie van de Pasar Malam is in handen van de Stichting Evenementen Middel burg (SEM). De Stichting Delta-Cul tureel brengt van 6 juli tot en met 18 augustus werken van de Vlaam se kunstenaar Gust Dierikx in de Grote Kerk in Veere. De schil derijen van Dierikx laten in de eerste plaats Vlaamse beel den zien, maar ook taferelen uit Zeeland, Bretagne en Spanje zijn door hem vastge legd. van vissersbuurt tot vestingstad een prachtig Zeelandboek! nu in de boekhandel De Koperen Tuin Woensdag 3 juli 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 negentiende-eeuwse Veere zou een stille tocht zijn. Stil, omdat alleen het krijsen van kraaien rondom de Grote Kerk, het geluid van de weefgetou wen in de calicotweverij en een enkel geluid uit de kazerne te horen zou zijn", melden de auteurs. Het was een dode stad, met talrijke historische gebouwen en huizen, zoals de Grote Kerk, het stadhuis, de Kampveerse toren en de Schotse huizen. Er waren ech ter ook volop lege plekken in de stad, waar huizen hadden gestaan. Ze waren vervallen en afgebroken. Het grootse verleden van Veere was voor goed voorbij en zou nooit terugkeren. Wessels schreef: „Veere! Welk een tragedie ligt er in het uitspreken van dezen naam!" Het was in vroeger tij den zoveel beter geweest. Jacob van Deventer tekende omstreeks 1550 Veere, met kasteel Sandenburgh en het dorp Zandijk, die de ontwikke ling van Veere hadden bepaald. Veere was uitstaan een veer op Kampen op Noord- Beveland en dankzij de heren van Zandijk uitgegroeid tot een welvarende vissersplaats en handelscentrum. In de bloeiperiode van de stad werd uit alle windstreken handels waar in- en uitgevoerd: haring, zalm, kabeljauw, schelvis, wijn, zout, koren, laken en steenkool. Veere was een han delspartner van Schotland. Tal van Schotse kooplieden kwa men naar de Zeeuwse stad, die een belangrijk aandeel had in de handel in wol. In het begin van de veertiende eeuw was de middeleeuwse muur met gracht en waltorens aangelegd en deze werd tot het begin van de zestiende eeuw uitgebreid. Maar op het moment dat Jacob van Deventer de stads plattegrond maakte, was de grootste bloei van Veere voor bij. Het stadsbeeld dat hij vast legde zou niet veel wijzigingen meer ondergaan. Sanden burgh verloor zijn glorie, ver viel en zou worden afgebro ken. Veere moest op eigen houtje verder. Wel werd eind zestiende eeuw nog een ves tingwal aangelegd, met vijf bastions. De bijzondere band tussen Veere en Oranje - waar De Grote Kerk van Veere enkele decennia geleden. FOTO RIJKSDIENST VOOR DE MONUMENTENZORG tijdens het bezoek van kroon prins Willem-Alexander aan werd herinnerd - dateert uit 1581, toen Veere in handen kwam van Willem van Oranje, waarmee het de vertegen woordiging van de Zeeuwse edelen in de Staten van Zee land verwierf. In de achttiende eeuw ging de handel sterk achteruit. Een roerige periode vormde de Franse tijd. Toen in 1809 de Engelsen landden om de Fran sen te verdrijven, werd Veere een etmaal lang gebombar deerd. Het ging de Engelsen niet goed af, vooral doordat de soldaten leden aan 'de Zeeuw se koorts'. In de als hospitaal ingerichte Grote Kerk overle den in acht maanden tijd maar liefst 1400 personen. Napole on kreeg Veere weer in handen en toverde in twee jaar tijd Veere om tot een militair bol werk, met wallen met vijf bas tions en twee ravelijnen en een lunet. De stad kreeg toen zijn grootste omvang. Het inwonertal liep in de negentiende eeuw verder terug. Huizen bleven onbe woond en werden uiteindelijk afgebroken. De middenstand trok weg. Tiny Polderman en Peter Blom concluderen daar om: „Veere mocht dan in het trotse bezit zijn van een fraaie en gloednieuwe vestinggordel en van een compacte en voor name bebouwing, het zou een leeg omhulsel worden". Veere leek ten dode opge schreven... Het verstilde stadje trok echter vanaf begin twin tigste eeuw tal van kunste naars. In hun kielzorg kwamen duizenden toeristen, die voor de* nodige inkomsten zorgden. Voor geïnteresseerden in de rijke historie van deze stad, is er nu de maquette van Veere in 1813 en door de Koperen Tuin in Goes prachtig verzorg de uitgave 'Veere, van vissers buurt tot vestingstad'. 'Veere van Vissersbuurt tot vestingstad', Tiny Polderman en Peter Blom, De Koperen Tuin Goes f 24,90. ARNEMUIDEN showro°m Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) tel. 0113 -24 66 00 Geopend, dinsdag tot en met zaterdag Deuren Bf Kasten m Keukens a Tegels Sanitair m Alles voor bouw en interieur De Pasar Malam gaat op vrij dag 5 juli van start met een spetterend optreden van de Mokum Sound Machine. De band rond zangers Jacques Wattimena en Benny Pelupes- sy speelt een mengeling van muziek uit de Molukken tot zwarte Amerikaanse muziek- Eén van de werken van Gust Dierikx, te zien in de Grote Kerk in Veere. Gust Dierikx werd op 10 juli 1924 in Mechelen geboren. Van oorsprong had hij echter ook banden met Zeeland omdat zijn vader uit Middel burg afkomstig was. Als jonge Hollandse meubelmaker trouwde en vestigde vader Dierikx zich in 1919 in Meche len. Door de afkomst van zijn vader kwam de jonge Gust al vroeg in contact met 'het Zeeuwse'. Zijn werkgebied ligt voornamelijk rond zijn woon plaats Keerbergen waar hij met bijzondere aandacht het boerenleven met zijn witlof- en aspergeboeren en aardappel rooiers schildert. Hij legt de nadruk op de noeste arbeid van deze mensen maar ver geet ook de kermissen niet. Als mens en schilder heeft Dierikx zich in de loop der jaren belangrijk ontwikkeld. Met veel gevoel verplaatst hij zich in de gebeurtenissen van deze tijd. Daarvan getuigen bij voorbeeld ook zijn werken over de gruwelijke genocide in Bosnië. De opening van de expositie wordt op zaterdag 6 juli om 17 uur verricht door Luc van den Brande. tradities als gospel en rap. De band heeft in Molukse krin gen inmiddels haar sporen verdiend. Al in 1995 verzorgde de Mokum Sound Machine een succesvol optreden op de Passar Malam Besar in Den Haag, de grootste Indisch/Indonesische manifes tatie in Nederland. De band speelt vrijdag negen sets op de Markt. De optredens worden afgewisseld met ondermeer een optreden van zangeres Francis Parr die in 1993 als 'Patty Labell' de finale van de Soundmix Show haalde. Parr wordt in Middelburg begeleid door een tweetal danseressen. Haar krachtige performance bevat zowel rock als funk, soul en mierzoete ballades. Behal ve klederdrachtshows en ver schillende modeshows laat ook de bekende zanger Rudy van Daim van zich horen op de eerste dag van de Pasar Malam. Zaterdag zijn er diverse optre dens van de Sinjo's band, Mary Asdam, Justine Pelme- lay en wederom Rudy van Daim. De sfeer van tempo doe- loe de tijd die voorbij is en nooit meer terug komt herleeft als dansgroep Bunga Melati zaterdagavond het podium betreedt. Bunga Melati heeft zich in haar dertienjarig bestaan ontwikkeld tot een dansgroep van formaat. Authentieke muziekbanden staan garant voor kwaliteit. Kwaliteit is een belangrijk begrip voor de leden van de dansgroep. De kleding, haar dracht en de dansen zijn tot in detail zo authentiek mogelijk gehouden. De dansen vertel len allemaal een eigen verhaal en stammen uit een eeuwen oude cultuur waar de dansers trots op zijn. De tweede dag van de Pasar Malam wordt afgesloten met een optreden van de Sinjo's. Op de laatste dag van de Pasar Malam is er naast de mode shows van Ina Ina Sahati veel krontjong muziek van Perwa rindo te horen. Daarnaast ver zorgd de 'meidengroep' Nance tegen zes uur een optreden. De Pasar Malam wordt afgesloten met krontjong muziek en Bali- nesche dansen van Perwarin do. De Mokum Sound Machine speelt op de eerste dag van de Pasar Malam op de Middelburgse Markt. de geschiedenis van de stad op prachtige wijze in beeld gebracht; gebonden 49,90 Tiny Polderman en Peter Blom uitgegeven door boekhandel en uitgeverij Gasthuisstraat 12-14 - Goes tel.:0113-231072 - fax:0113-230241 Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmaeva, schilderijen. Stadhuis, Langstraat 35, Ludmila Kalmaeva, schilderijen. DOMBURG Galerie Het Noorderlicht, Noord straat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. Marie Tak van Poortvliet Mu seum, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstelling. GOES Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde, beelden en schilderij en. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Gale rie-atelier 'De Kraai', overzichtsten toonstelling. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Dave Kleijn, abstract airbrushwerk. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-1, GeerPouls, 'Een sjie- ke tent'. Tentoonstelling door diver se andere kunstenaars. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg, Paula van Buren en Nico Welzenes, Zeeuwse landschap pen. oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg, Angela Gabriëlse, kleurmomenten. Grote Kerk, Goes; Zomertentoon- stelling; Vinh Phuong, Roberto Rug- giu, Juul Sadee, Peter Terhorst en Jeroen Veenstra, 'Beeld en plaats'. GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za. 13.30- 1T30 uur. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. van af 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTENDIJKÊ Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MËUSKERKE Gemeentehuis, Dorpsstraat 3, Jeanette Sala-de Feijter, schilderijen van verschillende technieken. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7- 9, Maurice en Saskia Göth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pas tels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Middel burg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kou- steensedijk 7, Middelburg in vogel vlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de presi dent Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtge note Eleanor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, René van Schagen, sculpturen en werktekeningen. Geopend vr. en za. 13-17 uur (vanaf 6 juli). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Kees de Valk, 'dilemma' geopend van di. t/m za. 13-17 uur (t/m 6 juli). Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Rien Hendriks, overzicht sexpositie 1950-1996, diverse tech nieken. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoon stelling poppenkasten en poppen- kastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Middelburgs Koffiehuis, Lange- viele 61, Erlend van der Knaap, 'Desi re for nature, desire for the heart' (t/m 7 juli). Multi Colour, Torenweg 4a, quilt- expositie, samplers, bargello, wit op witwerk, crazy quilt, Japans quilten en watercolors quilten. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, W.D. de Bruine, 'Door het oog van W.D. de Bruine', fototen toonstelling (t/m 6 juli). Ramschip De Schorpioen, Loska- de 1, G. Groenewegen van der Wei den, etsen, aquarellen, penseelteke ningen en olieverfschilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Jan van Leeuwen Stichting vanderbraak, Hollands' Finest (schil derijen). Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen- sedijk 7, Malgorzata Mackowiak, Kin- ga Domanska en Halina Samorek, werken van kunstenaars uit de Pool se stad Glogow. Wandelkerk, expositie 'Het myste rie verbeeld'. Trees Verwilligen, schilderijen, Angelique Sturm, beel den Adviesburo Adviesburo, Mol straat 23, Goof Remijn; tekeningen, Leo van Kampen; installatie en Hein Verwer; ruimtelijk werk en tekenin gen (vanaf 6 juli). De Vleeshal, Markt, Jens Haaning, 'Middelburg summer 1996' (vanaf 6 juli). Galerie 't Haentje te Paart, Span jaardstraat 19, Mariëlle Braanker; glasobjecten, let van Pelt; beelden in de tuin. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoon stelling windenergie. Dagelijks geo pend van 10-17 uur. DONDERDAG 4 JULI Abdijkerk, Middelburg; Minicon- cert, 15 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaardconcert Eddy Mariën, 19.30 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; Maria- chi Tierra Caliente, 19.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Mobilae 70/95, 20 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; De Daders, 'Sur place', 20.30 uur. Oranjedijk, Vlissingen; Telder, 'Sterk water', 20.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Walter Trout Band, 22.30 uur. Oranjedijk, Vlissingen; Telder, 'Sterkwater', 22.30 uur. VRIJDAG 5 JULI Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgel concert Henk G. van Putten, 20 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; Perfu me de Salsa, 20 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Magie Frankie The Blues Disease, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Company Fiat Lux, 'Gargon, un kir!', 20.30 uur. Oranjedijk, Vlissingen; Telder, 'Sterk water', 20.30 en 22.30 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; The Classic House Party, 24 uur. ZATERDAG 6 JULI Centrum, Vlissingen; De Blauwe Brigade, 'Theater!', 14 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; Bei aardconcert H.G. van Putten, 15 uur. Oranjedijk, Vlissingen; Telder, 'Sterk water', 15.30 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Foreign Affairs, 16 uur. Beursplein, Vlissingen; Foreign Affairs, 19 uur. Dijktheater, Vlissingen; Ons Genoegen en Delta Band, 19.30 uur. Nieuwendijk, Vlissingen; Maria- chi Los Reyes, 19.30 uur. Nederlands Hervormde Kerk, Kapelle; Orgelconcert Andreas Meisner, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Company Fiat Lux, 'Gargon, un kir!', 20.30 uur. Oranjedijk, Vlissingen; Telder, 'Sterk water', 20.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Teatro Nucleo, 'Mascaro', 22.30 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; X- otic Images, Asian X-tra Edition. ZONDAG 7 JULI Manhuistuin, Goes; Fanfare Eu- phonia. 12-13 uur. MAANDAG 8 JULI Toeristenmarkt, Domburg; Koperkwartet 't for four', 16 uur. Gereformeerde Kerk, Vrouwen polder; Orgelconcert Klaas Jan Mul der, 20 uur. DINSDAG 9 JULI Grote Kerk, Goes; Orgelconcert Jos Verpoorten, 12,30-13 uur. Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Jongerencentrum Midgard, Mid delburg; Jamsessie, 20 uur. WOENSDAG 10 JULI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reu- zeneus', 14 uur. Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'De prehistorie van Zeeland', expositie gemaakt door het bureau Voorlichting van de Provincie Zeeland (t/m 5 juli). 'Dagvlinders, foto-expositie van de amateurfoto graaf H. van Essen. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, cursisten teken- en schilderweek, stillevens en land schappen in aquarel. OÖST-SOUBÜRG Watertoren CHK, Daniël Dewaele; beelden, Toshihiro Komatsu; sculp tuur, Jan Merx; installatie, William Verstraeten; 'Primeursels' F ré llgen; sculpturen en Martin McNamara, sculptuur (vanaf 7 juli). VEERE Centrum Veere; Beeldenroute Vee re, werken van 12 hedendaagse beeldhouwers uit Belgisch Vlaande ren en Zeeland. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prin ses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndië- vaarders'. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Carta Schot, schilderijen en tekeningen (t/m 5 juli). Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Loes Müller-Kou- we, sculpturen en schilderijen. Gemeentearchief, Hellebardier- straat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissingen', kaart- en fotomateriaal. Depedance Watertoren, Coosje Buskenstraat 200, Menno de Nooijer; sculptuur, Reynier de Munck; schil derijen, Johnny Beerens; schilderij en, Gilles van Sparrentak; 'Twirl' schilderijen, George Schade; sculp tuur en tekeningen en Kees Branden burg; installatie depedance II - Blue Prints (vanaf 7 juli). Ziekenhuis Walcheren, Koude- kerkseweg 88, Stichting Orgaan- en Weefseldonor-voorlichting, informa tie over orgaan/weefseldonatie na het overlijden ten behoeve van trans plantatie. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 4 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Bullets over Broadway' 20.30 uur. VRIJDAG 5 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'ItTakesTwo' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 19 uur. 'Barb Wire' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cyclo' 19.30 uur. 'Four Weddings and a Funeral' 22 uur. ZATERDAG 6 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 14 en 19 uur. 'Barb Wire' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cyclo' 19.30 uur. 'Tot Ziens' 22 uur. ZONDAG 7 JÜLT Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 14 en 19 uur. 'Barb Wire' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cyclo' 20.30 uur. MAANDAG 8 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'ItTakesTwo' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 19 uur. 'Barb Wire' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, '2001: A Space Odyssey' 20.30 uur. DINSDAG 9 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'ItTakesTwo' 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 19 uur. 'Barb Wire' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Once Were Warriors' 20.30 uur. WOENSDAG 10 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'It Takes Two' 14 en 19 uur. 'Primal Fear' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Loch Ness' 14 en 19 uur. 'Barb Wire'21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14 en 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Cyclo' 20.30 uur. ZATERDAG 6 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. ZONDAG 7 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. WOENSDAG 10 JULI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 7