ÏÏMM3 i ïlïPÏMIWPl lllllil Groei en bloei in Biologisch Museum iiBH BouwCenter DeJagerTolhoek Als vervoer een probleem geworden is... Samenstelling bedrijvengids van Zeeland Natuur Bijeenkomst SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Sport Allerlei Gezondheid Sport Gevonden Gemeentepolitiek Ouderen Het figuurtje Rikkie Rups staat centraal in de tentoonstelling over groei en bloei die vanaf 5 juli in het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle te zien is. De tentoonstelling is bedoeld voor kinderen van zes tot acht jaar. Wet Voorzieningen Gehandicapten aagtekerke arnemuiden biggekerke domburg gapinge grijpskerke hoogelande kleverskerke koudekerke meliskerke mTddelburg nieuw en st. joosland st. laurens huisartsen vlissingen Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 3 juli 1996 19 nri ïïzèï Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Inlichtingen en/of tel. 0118-581507. aanmelding, Zuid-Beveland - De Vereni ging Natuurmonumenten organi seert in juli een groot aantal excursies in haar terreinen in Zuid-Beveland. Op 6, 17 en 27 juli worden er schitterende wan delingen gehouden op de Mid delplaten in het Veerse Meer. Op 10, 13, 20, 24 en 31 juli wor den fietstochten gehouden over de bloemdijken die karakteristiek zijn voor het landschap van Zuid- Beveland. Deelnemers dienen zich vooraf aan te melden, tel. 0113-655983. Neeltje Jans - De Vereniging Natuurmonumenten en het Zeeuwse Landschap organise ren op alle dinsdagen in juli om 10 uur en alle vrijdagen om 19 uur excursies op het voormalige werkeiland in de Oosterschelde. De excursies beginnen bij het informatiebord in de zuidwest hoek van de hoger gelegen vlak te tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde. Manteling - Het Zeeuws Biolo gisch Museum houdt op 10 juli een rondleiding door het natuur gebied de Manteling tussen Domburg en Oostkapelle Het thema van de rondleiding is 'ver halen van het bos' Tijdens de rondleiding vertelt een gids aller lei mooie, spannende en leuke verhalen over de natuur in het gebied. De rondleiding begint om 10.30 uur en duurt tot 12 uur. Zeewering - Het Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft een fol der uitgegeven die is bedoeld om recreanten op de kwetsbaar heid van de zeewering te wijzen. De folder 'Zee, strand en duinen' is er in het Nederlands en in het Duits en wordt verspreid via strandpaviljoens, campings aan de kust en de VW-kantoren. Manteling - De Stichting Edu catief Toerisme Zeeland Oranje zon organiseert samen met het VW Domburg-Oostkapelle op 8 en 15 juli een fietstocht langs de landgoederen en buitens in de Manteling. De fietstochten duren van 19 tot 21 uur. Bij de landgoederen die op de route lig gen wordt afgestapt en vertelt de gids iets over de geschiede nis van de landgoederen en de flora en fauna in de omgeving. Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u., 's zondags 12-17 u. Dage lijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. De Parel Domburg, bowling- toernooi, 20 u., inschrijven voor 18 u. De Parel Dom burg, aquafitness, 9 u., aan melden voor woensdag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmelden voor woensdag 16 u. De Parel Domburg, fitness, 13.30 u., aanmelden voor woensdag 16 u. Wijkcentrum Schel- debuurt Vlissingen, klaver jassen, 19.30 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, club voor alleenstaan den, 19.30 u. Ontmoetings centrum Dauwendale Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. De Parel Domburg, filmavond: 'Beverly Hilbillies' 19 u., 'Nell' 21 u. COC-Café Middelburg, karaoke, 21 u. Oosterscheldeziekenhuis Goes, afscheid van inter nist/neuroloog A.H.J.Hintzen en Orthopaedisch chirurg H. Steenhuis, tevens kennisma king met hun opvolgers inter nist P.B. Leurs en Orthopae disch chirurg M.P. Teeuwen, 16.30 u. Aldegonde Vlissin gen, praat- en dansavond vanaf 25 jaar, 20.30 u. Bord Vereniging Natuurmonu menten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Ooster schelde, excursie, 19 u. Boulevard Evertsen Vlissin gen, schaaksimultaan-tussen Grootmeester Vlastimil Hort en dertig Zeeuwse schakers, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, squashin- stuif, 10.30 u. Wijkcentrum De Spinne Goes, Kapasi, dans- en ontmoetingsavond vanaf 25 jaar, 21.30 u. De Uitkomst Wissenkerke, rom- melmarkt/fancy fair, 9 u. De Uitkomst Wissenkerke, bingo, 19.30 u. Dagrecre atie De Piet Veerse Meer, Stichting Goese Paardenda gen organiseert samenge stelde menwedstrijden, vaardigheid, dressuur en marathon. De Parel Domburg, aquafit ness, 9 u., aanmelden voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor zaterdag 16 u. De Parel Domburg, fitness, 11 u., aanmelden voor zaterdag 16 u. Dagrecreatie De Piet Veerse Meer, Stichting Goe se Paardendagen organi seert samengestelde men wedstrijden, vaardigheid, dressuur en marathon. Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. De Parel Dom burg, kindertheater Ron Ronell, 19 u. Toeristisch Centrum Oranjezon Oostka pelle, fietstocht langs land goederen en buitens in de Manteling, 19 u. De Parel Domburg, aquafit ness, 9 u., aanmelden voor maandag 16 u. De Parel Domburg, bewegen voor ouderen, 10.15 u., aanmel den voor maandag 16 u. De Parel Domburg, fitness 11 u., aanmelden voor maandag 16 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, koersbal 13.30 u. Zui derbaken Middelburg, hob by- en ontmoetingsmiddag, 13.15 u. Ontmoetingscen trum Dauwendaele Middel burg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Tennispark LTC de Sprink Oostkapelle, 'Ameri can Night', 18 u. Bord Ver eniging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tussen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie, 10 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Dorpsplein Koudekerke, zomermarkt, 13 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Domburg, bingo 20.30 u. Ontmoe tingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencen trum Middelburg, bijeen komst met thema onderwer pen op sociaal- maatschap pelijk vlak, 13.30 u. Gemeentesecretarie Veere, vergadering van de commis sie Welzijn, 19.30 u. Schaapskooi Nisse, Natuur monumenten, fietsexcursie bloemendijken, 14 u., aan melden bij R. Wink 0113- 655983. Tennispark De Veste Middelburg, Arneville- Hooizolder-tennistoernooi, 10 u. Markt Domburg, atle tiekvereniging Dynamo '70, stratenloop, westrijdloop 20 u., prestatieloop 19 u. inschrijven vanaf 18 u. Artemis Middelburg, thema middag over het werkgele genheidsplan 'Op sporen', 14 u. Bord Vereniging Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, zuid westhoek van de hoger gele gen vlakte tussen de par keerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde, excursie 14 u. Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) tel. 0113 -24 66 00 Geopend dinsdag tot en met zaterdag 81 Deuren ss Kasten u Keukens M Tegels n Sanitair Alles voor bouw en interieur Kinder-doe-middag - Op de zijde expositie in de voormalige kleuterschool het Zonnehoekje in Grijpskerke wordt op woens dag 3 juli van 13.30 tot 17.30 uur een kinder-doe-middag gehou den Op deze middag mogen kin deren van 6 tot en met 15 jaar zelf weven met allerlei materia len en een zijdecocon afhaspe len waar maar liefst een twee duizend meter lange zijdedraad op zit Windhonden - De Zeeuwse Windhonden Renverenigmg organiseert zaterdag 6 juli haar jaarlijkse Zeelandiaren. De wed strijden voor windhonden wor den gehouden op de baan van de vereniging in het recreatiegebied De Oude Zeedijk in Goes en beginnen om 11 uur niseert op 6 en 7 juli op het rece- atieterrein de Piet aan het Veer se Meer menwedstrijden De wedstrijden bestaan uit een triathlon waarin paard en menner in drie disciplines hun capacitei ten moeten tonen. In de dres suur komt het aan op gratie en souplesse en in een enerveren de marathon wordt aanspraak gemaakt op het vertrouwen wat mens en dier in elkaar hebben Korfbal - Korfbalvereniging Tjo- ba uit 's-Heer Hendrikskinderen houdt op zaterdag 17 augustus een groots opgezet korfbaltoer- nooi. Een van de ploegen die tij dens het toernooi aantreden is Deetos uit Dordrecht met ster speler Dennis Voshart Ook Cat- ba uit België, zowel in de zaal als op het veld kampioen van België, geeft acte-de-presence. Het toernooi begint om 10.30 uur en de laatste wedstrijd wordt gespeeld om 16.30 uur. Fiets- en puzzelrit - De motor- en autoclub de Zeeuw sen organiseert op donderdag 11 juli een ontspannings- en puzzel- tocht waaraan iedereen kan deelnemen met fiets, bromfiets, motor of auto in de gemeente Valkemsse Voor de fietsers is een korter traject uitgezet- Inschrijven kan van 19 tot 20 uur in Eetcafé Dorpszicht aan het Dorpsplein in Koudekerke. Danssport - Nog met zo lang geleden is dansen officieel erkend als sport De in februari opgerichtte Algemene Dans sport Vereniging Zeeland zet zich in om de danssport te promoten en te bevorderen, het organise ren van dansavonden en wed strijden op alle niveaus. Rijwielvierdaagse - De Zeeuwse rijwiel- en toervier- daagse start dit jaar op 23 juli met startplaatsen in Middelburg en Goes. Vanuit Middelburg kan gestart worden bij handbalver eniging EMM aan de Nadorst- weg, de afstanden waarover de tochten zijn uitgezet zijn 40 en 60 kilometer. In de tochten wor den plekjes aangedaan waar men normaal niet zo snel komt. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0118-616851 Menwedstrijden - De Stich ting Goese Paardendagen orga- Arduinse School - De voorzit ter van de raad van toezicht van de Stichting Arduin, P. Stoter, opent op 4 juli het vormingsinsti tuut 'de Arduinse School'. De Arduinse School is gevestigd in een nieuwe locatie aan de J.V. Sprengerlaan 15, op het terrein van het voormalige wooninsti- tuut Vijvervreugd in Middelburg. De school die inmiddels twee jaar ervaring heeft in het aanbie den van cursussen voor mensen met een verstandelijke handicap heeft haar cursuspakket zelf ont wikkeld en volledig aangepast een de mogelijkheden van haar cursisten Er zijn cursussen op het gebied van arbeidsvorming, sociale vorming, algemene vor ming en maatschappelijke vor ming. Laverda motoren - De Laver- da Club Nederland (LVN), een landelijke vereniging van eigena ren van Laverda motoren, houdt op zondag 7 juli een Mezzogior- no Riunione in Middelburg. De leden van de LVN ontmoeten elkaar eens per maand ergens in Nederland. Dit keer in café Rock- desert aan het Middelburgse Damplein. Tarieven bibliotheek - Ten gevolge van bezuinigingen op het budget van de Zeeuwse Bibliotheek in Middelburg ver hoogt de bibliotheek per 1 juli haar uitleentarieven. Lezers van 21 tot 64 jaar betalen mplaats van dertig gulden nu veertig gul den voor een jaarabbonement. Bouwspeelplaatsen - Het Sociaal Kultureel Werk Middel burg SKWM organiseert van 8 tot en met 11 juli op het Meiveld en op het veld achter het Tref punt aan de Nassaulaan de bouwspeelplaatsen voor kinde ren van 4 tot 12 jaar. De week staat in het kader van de Olympi sche spelen die deze zomer in Atlanta worden gehouden Voor het begeleiden van de activitei ten is het SKWM nog op zoek naar vrijwilligers vanaf zestien jaar. Inlichtingen en/of aanmel ding. tel. 0118-634611. Serooskerkse dag - In Ser- ooskerke wordt op zaterdag 6 juli de Serooskerkse dag gehouden. Naast een braderie is er de jaar lijkse ringrijdwedstrijd van de ringrijdersveremging Gapinge De dans- en folkloregroep Wala- cra treedt op en er is een wes tern roadshow. De dag in Se- rooskerke begint om 10 uur Revalidatiearts - De heer drs. J E van der Kaaij is per 1 juli in dienst van de Stichting Revalida- tie-Geneeskunde Zeeland. De heer Van der Kaaij is werkzaam in revalidatiecentrum Lindenhof in Goes. De afgelopen jaren heeft de nieuwe revalidatiearts gewerkt in het Jan van Breemen Instituut in Amsterdam. Dit insti tuut is gespecialiseerd in de behandeling van patiënten met reumatische aandoeningen. American Night - Het twintig ste open jeugd tennistoernooi in Oos.tkapelle staat dit jaar in het teken van Amerika. Het toernooi wordt gehouden op dinsdag 9 juli van 18 tot 22 uur in het tennispark van L.T.C. de Sprink aan de Magnolialaan in Oostka pelle. Attracties zijn ondermeer een mechanische rodeostier, een indianententoonstelling, Amerikaanse oldtimers en een demonstratie van de square dan ce groep uit Vlissingen. D66 Middelburg - De Middel burgse afdeling van D66 heeft het verkiezingsprogramma voor de komende gemeenteraadsver kiezingen vastgesteld. Tevens heeft de Middelburgse afdeling haar kandidatenlijst samenge steld De lijst wordt aangevoerd door Diny Goedegebuure-Won- dergem. Verdere kandidaten zijn Leo de Kraker, Bert Leynse, Inge van Leersem, Rob Koper, Alex Dijkwel, Wim Allaart en Adri Ros- bach. Isolatiemateriaal - Bij de poli tie in Vlissingen zijn in de periode van 14 tot en met 20 juni de vol gende gevonden voorwerpen aangegeven. Een grijs kabelslot, VSB-pas, giromaatpas, goud kleurige leesbril, isolatiemateri aal in verpakking, gouden dameshorloge, zilver dameshor loge, gouden halsketting met hangertje, zwart paardenzweep- je, diverse dames- en herenfiet sen, bruin suede Imker kinder schoen, diverse sleutels en sleu telbossen, gebloemde badtas met lakens en toilettas Ouderenzorg - In verpleeg huis Ter Valcke in Goes neemt gedeputeerde drs. G.L C m. de Kok op woensdag 3 juli het rap port 'de praktijk gebundeld' in ontvangst. Het bevat een groot aantal voorstellen om het raam werk van het ontwerp provinci aal Plan Ouderenzorg 1997-2000 concreet te maken. De adviezen laten zien welke verpleeg- en verzorgingshuizen moeten wor den gerenoveerd en welke ver zorgingshuizen in aanmerking komen voor een verpleegafde- ling. Woonzorgcentrum - In Vlis singen is het woonzorgcentrum Theo van Doesburg aan de Dr Ottestraat geopend. Het woon zorgcentrum is een initiatief van Basco Stichting Woonbeheer en de Stichting Huisvesting en Ver zorging voor Ouderen Vlissin gen Het bestaat uit achtenveer tig royale woningen, geschikt voor een of twee personen Alle woningen zijn voorzien van een modern alarmeringssysteem waarmee bewoners vanuit hun woning hulp kunnen inroepen. De Economische Promotiegroep Zeeland geeft al enige jaren een bedrijvengids uit waarin de adressen zijn opgenomen van alle bedrijven in Zeeland, inge deeld naar branche. In een redac tioneel gedeelte wordt daar naast informatie gegeven over de goede mogelijkheden voor bedrijfsvestiging in Zeeland. De gids wordt door Zeeuwse ondernemers gebruikt om op zoek te gaan naar nieuwe afne mers en toeleveranciers in de provincie Zeeland. Bedrijven van buiten Zeeland kunnen middels de gids een goed overzicht krij gen van de bedrijvigheid in de provincie. Omdat er altijd veel belangstelling voor de gids heeft bestaan wil de Economische Pro motiegroep Zeeland de bedrij- venpromotiegids herzien en een hernieuwde editie uitgeven in 1997. De sfeer van de expostie is licht en vrolijk met gezellige hoekjes zoals de 'holle boom'. Tijdens de avonturen van Rikkie Rups, die de bezoekers kunnen meebele ven, komt hij in aanraking met Slimpie Slak, Bea Bij, Blommetje, bomen over bomen, jonge dieren, lekker weertje en Spits de oortjes. De tentoonstelling is gemaakt door het Noordbra bants Natuurmuseum in Til burg en is erop gericht om kinderen zoveel mogelijk bezig te laten zijn. Zo is er een vlinderkast met levende vlin ders, grote kunstbloemen, een slakkenbak met levende slakken, een bijendemonstra- tiekast, een voelkast, puzzels en koptelefoons. De tentoon stelling Rikkie Rups is te zien tot en met 29 september. Als aanvulling op de tentoonstel ling wordt op 8 juli een rond leiding gehouden waarbij de kinderen onder leiding van een gids op zoek gaan naar alle 'Rikkie Rupsen' in de buurt. De zoektocht wordt gehouden van 10.30 tot 12 uur. itlaatschappeluke zorg walcheren Voor informatie, bel (Of I8J 684000 maandag t/m vrijdag van 8 30 tot 9.30 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 4 juli t/m wo. 10 juli. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruijn, 19 uur: P. den Braanker. Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 en 15 uur: J.P.J. Voets. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: P.H. Zaadstra, 19 uur: A.C. Verweij. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo 10 uur. Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. Hervormde Kerk. Markt 8. Zo 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: N.H.J.E. Boomer. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 9 uur S. Spanjer (in de Herv. kerk). Hervormde Kerk. Zo. 9 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: G.P.R. Pennekamp, 19 uur A.E. de Bruijn. Hervormde Gemeente. Zo 10 uur: P.A, den Braanker, 19 uur: A.E. de Bruijn (in de Geref. kerk). Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Zo.: geen dienst. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur H. Stam Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: M.J. de Jong (in de Herv. kerk) Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Zo 9.30 uur: M.J. de Jong Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur. R G. van der Zwan. Hervormde Kerk. Zo.: geen opgave ontvangen. Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11 Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74 Zo. 10 uur: L. Fabriek. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Zo. 9.30 en 18 30 uur: J.J. Tanis, 14 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo 10 uur: T. Postma. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvangen. De Hoeksteen. Roozen- burglaan 22. Zo 9.30 uur geen opgave ontvan gen. Hervormde Gemeente. Nieuwe Kerk Groen markt, Zo. 10 uur: geen opgave ontvangen. Ont- moetingskerk. Zo. 9.30 uur: geen opgave ontvan gen. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo. 19 uur: geen opgave ontvangen, Wijkgemeente Geref. Bond (in de Nieuwe kerk). Zo. 11 uur: P.J. Visser, 18.30 uur: L. Wüllschleger. Oostkerk (in Concert en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: geen opgave ontvan gen. Koorkerk Zo. 10 uur: K. Hendnkse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 en 16.30 uur: C.J de Ruyter. Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo 9.30 uur: geen opgave ontvangen. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur. Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43 Wo. 19 30 uur: Bijbelstudie, Dam 6 Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62 Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst. M.K. Peroti. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo geen opgave ontvangen. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo. 10 uur: Pasma-v.d. Berg Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten Koorkerk. Zo 10 uur: K Hendrik- se. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1. Zo. 10 uur. De Hoeksteen. Zo. 11.30 uur. Huize St. Willibrord. eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo 9.30 uur Rafaèl gemeenschap Eleos Walcheren Olmen- laan 8. Zo. 9 uur: doopdienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19 30 uur Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo 10 uur. Hervormde Gemeente. Zo. 9 uur: P. Barmentlo. oostkapelle Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: J.H. Kip, 19 uur: J Sinke (jeugddienst in de Herv kerk). Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.C. den Hol lander, 19 uur: J. Sinke (jeugddienst). Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur RTTTHEM Hervormde mentlo Gemeente. Zo 10.30 uur. P. Bar- SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Zo. 9 en 10 30 uur: A. Bruin (in de Herv kerk). Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 9 en 10.30 uur: A Bruin Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 30 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 uur: P. van de Beukei, 19 uur: R.G. van der Zwan. Hersteld Apostolische Zendinggemeente Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9 30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk St. Jacobskerk. Oude Markt Zo 9 30 uur: J.W. Glashouwer Open Hof Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: J.D. de Boer. De Schaapskooi. Pape gaaienburg Zo. 9.30 uur: A V. de Nooij. Ter Ree- de Zo. 19 uur: R. Kattenberg. Ziekenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boomer. Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do 19 uur Zo. 10 uur Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 15.30 uur Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Di 19 uur. Zo 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen. Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41 Zo 9.30 en 16 uur: R. Boogaard Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur C Hendriksze. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdomweg 1 Zo. 15 uur: J.N. Bakker. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16. Zo 10 uur samenkomst Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia' Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9 30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61 Zo 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur Lieve Vrouwe Kerk. Singel. Za 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente Zo. 10 uur: D.E Hiensch. Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Zo. 10 uur: D.E. Hiensch (in de Herv. kerk), 19 uur: G. Pennekamp. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Schoolstraat 11. Zo. 8.45 en 14.30 uur: G.F Overweg. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans (zandienst), 19 uur: Spaans. ZOUTE LANDE 7 Hervormde Gemeente Willibrordusplein 2. Zo 9.30 uur: P. Lans Aagtekerke, Domburg en Westkapelle: van vrij dag 18 uur t/m zondag 24 uur: W. Spekhorst, J.W. Schuurmanstraat 6, Domburgtel. 581271. Biggekerke, Koudekerke, Meliskerke en Zoute- lande:van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: P.K. Noorlander, Middelburgsestraat 94, Koudekerke, tel. 551231 West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: 6. Bouwense, Valkemsseweg 14, Biggeker ke, tel. 552190. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag W vd Heijden, Noord straat 12, Westkapelle, tel. 572182. Patiënten tandartspraktijk P. Malland, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel. 478290 APOTHEKEN OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: dienst in de Oran- jepleinkerk. Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 uur: L A. Woltering, 19 uur: B.J. Schelhaas. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever' Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur J W. Glashouwer. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein. Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur bijbelstudie. M.K. Peroti. Do. 4 juli t/m wo. 10 juli VEERE Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: C. Kleij, 15.30 uur: Nw Sandenburgh L. Simons. Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Morning Prayer Bethel-Pinksterkerk Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16 30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo., geen dienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2 Zo. 9 30 en 16.30 uur B, Gratz. Middelburg: Zaterdag tot 24 uur: A.P Bruijnzeel, Herengracht 68, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: F.J Heere, J.H. Huyssenstraat 15, tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur F.G. Snijder. Burg. van Woelderenlaan 12. tel. 413933. Zondag tot 24 uur: A. van der Griek, Badhuisstraat 46, tel. 412950. Visites aanvragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: P. Kodde, Oude Vlis- singseweg 13, Middelburg, tel. 615810. Zondag tot 24 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70, Oost-Sou burg, tel. 461212 Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17 30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag: R. Ubels, en M Helmes, 't Plein 2, Se roos kerke, tel 591212. Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur). Apotheek Hum- melen, Markt 69, tel. 612134. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17 30 uur) Apotheek Paauwenburg, Dreesstraat2a, tel. 470717. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: J. Drijdijk, tel. 626045. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren). Zaterdag en zondag: A.J. Diender, Dr Stavermanstraat 57, Vlissingen, tel. 410910. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803. Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle. tel. 581443 Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Zaterdag en zondag: dienst. OVERIGE DIÉNSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag: A van Schaik, tel. 478969 Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800 Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis) Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448 Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844 Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551 Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur. 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200 Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880 Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11, overige assistentie aanvragen 633333

de Faam | 1996 | | pagina 19