Nieuwe start Straatfestival aknen The Brandos in de Stadsdanszaal 750 keer Intiem Ontdek het leven in zand, wind en water BouwCenter DeJagerTolhoek Vier dagen Molukse feesten 27 JUNI T/M 3 JULI IN MIDDEN ZEELAND „We moeten het straatfestival weer in oude luister herstellen. Het was de laatste jaren niet echt wat het moest zijn maar het festival heeft nu een echte opkikker gekre gen". Iglo Tentoonstelling over sanering in Vlissingen In opdracht van Het Zeeuwse Landschap en Vereniging Natuur monumenten werd kortgeleden begonnen met de aanleg van een infoduin op Neeltje Jans. Beide organisa ties beheren de natuur op Neeltje Jans en gaan in het infoduin voorlichting geven aan wandelaars. Half sep tember moet het voor- beeldduintje klaar zijn. Tunneltje Muziek 'EEN HEMELSE VERRASSING1 GELEZEN Joep Bremmers Woensdag 26 juni 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 Aldus sprak voorzitter J. Ven- tevogel van de Culturele Raad van de gemeente Vlissingen vorige week woensdag tijdens de presentatie van het pro gramma van het straatfestival 1996. Mede doordat de gemeente Vlissingen meer financiële middelen beschik baar stelt kan het festival weer groots worden opgezet. Van 29 juni tot en met 6 juli vinden er maar liefst meer dan hon derd voorstelling van binnen- en buitenlandse artiesten plaats. De zestiende editie van het straatfestival opent op 29 juni met de grote spektakelgroep Les Tambours de Brazza op het hoofdpodium op het Bella- mypark. „We zijn blij dat we deze groep naar Vlissingen hebben kunnen halen. Het gezelschap bestaat uit veertien slagwerkers en drie dansers uit Zaïre. Ze spelen een men geling van traditionele muziek van de verschillende stammen uit hun land. Voor Nederland is het optreden een primeur", vertelt Klaas Overdam van de Culturele Raad. Het festival begint dit jaar een maand eerder dan andere jaren. Omdat jaarlijks honder den telefoontjes van Vlissin- gers bij de Culturele Raad bin nenkwamen met de vraag waarom het festival zo laat in het seizoen werd gehouden is het festival nu vervroegd. Overdam: „Voorheen hielden we het festival in augustus om seizoensverlengend te werken. Nu heeft het festival zo'n naamsbekendheid dat we het ook wel wat eerder kunnen houden. Het eerste jaar zal het voor een boel mensen nog wel even wennen zijn maar je moet toch een keer verande ren". Net als voorgaande jaren virdt op de eerste dag van het festi val de straattheaterdag plaats. Vanaf twaalf uur treden door het hele centrum van Vlissin gen meer dan vijftig artiesten Chome 6 uit Australië. In het gemeentearchief in de Hellebardierstraat in Vlissingen is vorige week vrijdag de expositie 'Sane ring in Vlissingen' ge opend. Aan de hand van kaart- en fotomateriaal wordt in de expositie een beeld geschetst van de aanleiding, planvorming en uitvoering van de stadssa- nering in Vlissingen. De tentoonstelling in het gemeentearchief is opge bouwd uit zes verschillen de onderwerpen. De vroeg ste sanering komt aan de orde in de geografische ontwikkeling van Vlissin gen en de uitbreidingsplan nen tot aan de tweede wereldoorlog. Keerpunt vormt de oorlog waarna de wederopbouwplannen zijn ontwikkeld. Verder wordt er aandacht besteed aan de uitbreidingsplannen na de tweede wereldoorlog en de sanering van de binnen stad. De tentoonstelling is te bezoeken tijdens kan tooruren. De voorstelling Sterk Water vindt plaats in een iglo van water. op uit vrijwel alle windstreken van de wereld. De Australische groep Chrome 6 brengt als reptielen een verrassende act die garant staat voor een stevi- naast veel jonge gezelschap- De Molukse gemeenschap in Middelburg houdt van woens dag 26 juni tot en met zaterdag 29 juni een zomervierdaag- se. Deze staat geheel in het teken van het vijfendertig jarig bestaan van de Molukse wijk. De eerste dag zullen de Rijnstraat en de Waalstraat versierd worden. Donderdagavond wordt er een bingo-avond geor ganiseerd. Vrijdagavond is gereserveerd voor een vrolijke theatershow, waaraan een groot aantal mensen uit de Molukse gemeenschap hun medewerking verlenen. Hierna volgt een sleep-inn voor kinderen vanaf vijf jaar en wordt rond middernacht het startsein gegeven voor levend strate- go. Zaterdag is er onder de naam 'Pasar Maluku' een vrij markt; verder kunnen de sportliefhebbers meedoen aan een volleybaltoernooi. Voor de kinderen is er een zevenkamp. De vierdaagse wordt afgesloten met een feestavond, waar op een sessionband en Bintang Maluku optreden. Alle activiteiten vinden plaaté in een feesttent in de Rijn straat te Middelburg, bij het grasveld en het voormalige kerkgebouw van de Molukse gemeenschap. Het gedeelte van de Rijnstraat vanaf het kleine grasveld tot aan het voor malig kerkgebouw zal vanaf woensdag voor autoverkeer afgesloten worden. De IJsselstraat is via de Waalstraat te bereiken. BOUWINFODUIN GESTART De basis van het infoduin is een cirkel met een doorsnede van zestien meter. Aan de rand komt een halfrond stalen scherm met informatiepane len. De andere helft van de cir kel wordt begrensd door een aantal informatiezuilen. In het midden komt een stalen kaart ter oriëntatie. Het geheel wordt geplaatst op de plek waar de wandelroute de Oos- terschelde verlaat en de dui nen insteekt. De wandelroute begint aan de rand van de par keerplaats van het Delta Pavil joen langs de Oosterschelde. De informatie gaat in op de kustlandschappen, die in en rond het natuurgebied van Neeltje Jans te herkennen zijn. Vooral wandelaars, die niet in de gelegenheid zijn om mee te gaan met excursies, kunnen er gebruik van maken. De excur- siegangers zelf hebben vooral wat aan de stalen plaat, waar mee ze zich kunnen oriënteren op wat ze te wachten staat. Zodra het bouwbedrijf klaar is zal de informatie aan het info duin worden toegevoegd. Het Zeeuws Landschap en de Vereniging Natuurmonumen ten hebben nog een aantal pij len op de boog. De kunstenaar Cees van Gilst schildert momenteel vogels op het tun neltje dat het duingebied aan de Oosterschelde verbindt met dat aan de Noordzeezijde. Bin nenkort zullen vogelgeluiden te horen zijn bij het binnenlo pen van het tunneltje. Nog voor de zomervakantie zal dit project worden afgerond. Het is natuurlijk bijzonder moeilijk een duinterrein toe gankelijk te maken voor men sen die in een rolstoel zitten. Het zal is niet alleen mul, maar de hoogteverschillen zijn ook groot. Om mensen in een rol stoel toch enigszins van het gebied te kunnen laten proe ven wordt een verhard pad aangelegd door het deel van de duinen, waarin ook het info duin komt te liggen. Het pad loopt niet alleen langs het info duin, maar ook langs de natte vallei en een paraboolduin. De verharde route begint bij een speciaal aan te leggen parkeer plaats voor mindervaliden aan de Faelweg. Stanleyweg 2 Goes (bij de Zeelandhallen) tel. 0113 -24 66 00 Geopend: dinsdag tot en met zaterdag i Deuren a Kasten a Keukens a Tegels a Sanitair Alles voor bouw en interieur ge portie chaos. Onder de straatartiesten bevinden zich pen ook oude bekenden als Lex Maes. Veel bekijks zal ongetwijfeld de voorstelling Sterk Water trekken. De voorstelling gaat over water en wordt door twee danseressen opgevoerd in een iglo van twaalf meter door snee die is opgebouwd uit tienduizend plastic zakjes gevuld met water. De voorstel ling was onlangs nog te zien op het Oerol-festival op Ter schelling. „Dat is een van de twee voorstellingen die we overnemen van het Oerol-fes tival. We zijn op dit moment in onderhandeling met de orga nisatie van dat festival en met het Hoboken-festival in Rotter dam om in de toekomst meer samen te gaan werken. We zouden dan met z'n drieën gro te namen naar Nederland kun nen halen en op alle drie de festivals op kunnen laten tre den", aldus Overdam. Natuurlijk is er ook weer veel muziek op het straatfestival. Op het podium op het Bella my park spelen onder andere bluesgiganten Walter Trout en Magic Frankie and the Blues Disease. Van vaderlandse bodem geven ondermeer Van Dik Hout en Blöf acte de pre sence. Overdam: „Op het podi um op het Bellamypark wor den iedere avond twee optre dens gehouden. Daarnaast zijn er podia op het Beursplein, het Arsenaalplein en het dijk- theater". In het Arsenaal theater worden ook een aantal voorstellingen gehouden die zich niet direct lenen om in de buitenlucht te worden opge voerd. De restaurants op de Nieuwendijk spelen op het evenement in met een culinair festival. The Brandos zijn donderdag avond 27 juni weer present in de Stadsdanszaal. De onder houdende muziek van het New Yorkse viertal rond de Ierse zanger Dave Kincaid bestrijkt een heel scala van onderwer pen variërend van de strijd die nodig is om je integriteit te behouden via verdriet naar de kwetsbaarheid van het leven. Naast gitarist en zanger Dave Kincaid bestaan The Brandos uit Ernie Mendillo op bas, Frank Giordano op gitaar en drummer Funaro. De band heeft onlangs haar vijfde album Pass the hat uitge bracht. Volgens bandleider Kincaid zijn The Brandos meer dan ooit gedreven hun muziek naar buiten te brengen, met hun fans te praten en alles te The Brandos. doen wat nodig is om hun muziek te laten horen in alle hoeken van de wereld. Het optreden van The Brandos begint om 21.30 uur. Deze maand viert uitgeverij Harlequin een bijzonder jubi leum: de uitgave van de zevenhonderdvijftigste titel in een van haar populairste series, de veelgelezen Intiem. Ter ver hoging van de feestelijkheid is de zevenhonderdvijftigste Intiem, die de toepasselijke titel 'Hemelse verrassing' draagt, in een extra opvallend jasje gestoken. Het bekende rood is door glanzende rode folie vervangen, zodat het boekje u let terlijk tegemoet straalt. Een hartstochtelijke romance die al meer dan dertien jaar duurt. De eerste Intiems versche nen in 1983, en sindsdien zijn er iedere maand weer nieu we Intiem-boeken om van te genieten - meeslepende ver halen over vaak stormachti ge romances, waarin harts tocht onveranderlijk de hoofdrol speelt. Intiems zijn spannend en sexy. Intiem- vrouwen zijn zelfstandige, jonge vrouwen die met beide benen in de wereld staan; hun helden variëren van macho tot moderne vrijbui ter. Als schrijfster van de zevenhonderdvijftigste Intiem is Leandra Logan uit verkoren, een van Harlequins populairste auteurs. Leandra Logan is geliefd om haar altijd even spannende verha len, waarin ze er als geen ander in slaagt de romantiek net dat beetje extra pit te geven. Ze schrijft sinds 1990 voor Harlequin; 'Hemelse verrassing' is haar vijfde Intiem-titel. 'Hemelse verrassing' vertelt het verhaal van de rijke, chi que Maggie O'Hara, die zo koppig bezig is haar leven verkeerd in te richten, dat haar beschermengel ten ein de raad is. In plaats van oog te hebben voor haar knappe, avontuur lijke onderbuurman Timothy Ryan, die ondanks zijn ande re achtergrond geknipt voor haar zou zijn, gaat ze uit met een saaie accountant die totaal haar type niet is. Het is duidelijk dat er van hoger hand moet worden ingegre pen, en zo vindt Maggie op een avond zomaar een mand met een baby in haar keurige kantoor. Wat kan ze anders doen dan privé-detective Timothy inschakelen om erachter te komen van wie die baby is? De zevenhonderdvijftigste Intiem is verkrijgbaar bij boekhandels, supermarkten, warenhuizen en kiosken voor fl. 4,45 nog tot 5 juli. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen., portretten en posters Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kal maeva. schilderijen Stadhuis, Langstraat 35, Ludmila Kal maeva, schilderijen. DOMBURG Apparthotel Bommeljé, Herenstraat 24, Sergei Troubatch, schilderijen en beelden (t/m 30 juni) Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aquarellen en olieverfschilderijen (t/m 30 juni). Galerie Het Noorderlicht, Noord straat 13, verkoopexpositie van oude schilderijen uit 1850 tot 1950. Marie Tak van Poortvliet Museum Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954). 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstelling. De Parel, Hof Domburg, Catrien van Sparrentak-Geschiere, olieverfschilde rijen (t/m 30 juni). GOES Galerie Elf, Kleine Kade 11, Ingrid van de Linde, beelden en schilderijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijn gaardstraat 3, Zeeuwse kunstenaars, diverse werken. Stadskantoor, Oostsingel 2, Galerie atelier 'De Kraai', overzichtstentoonstel ling. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, A. Hamelink. Galerie Van den Berge, Wijngaard straat 3-I, Geer Pouls, 'Een sjieke tent'. Tentoonstelling door diverse andere kunstenaars. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gra- venpolderseweg, Paula van Buren en Nico Welzenes, Zeeuwse landschap pen. oosterscheldeziekenhuis, 's-Graven- polderseweg, Angela Gabriëlse, kleur- momenten. Grote Kerk, Goes; Zomertentoonstel- ling; Vinh PhuongRoberto Ruggiu, Juul Sadee, Peter Terhorst en Jeroen Veenstra, 'Beeld en plaats' (vanaf 29 juni). GRIJPSKERKE 't Zonnehoekje, Kerkstraat 1, zijde expositie, geopend di. t/m za. 13.30- 17.30 uur. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naive schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. KOUDEKERKE De Couburg, Duinstraat 4a, Ken Annan, schilderijen en pentekeningen over de Walcherse kust en de passeren de scheepvaart. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Sager Al Quatil t/m 30 juni) Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dage lijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoonstel ling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen', Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en cray on. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), presi dent Franklin Delano Roosevelt (1884- 1945) en zijn echtgenote Eleanor Roose velt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Johan Klein, foto-installatie. Geopend vr. en za. 13-17 uur (t/m 29 juni). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noord straat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Kees de Valk, 'dilemma' geopend van di. t/m za. 13-17 uur. Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexander Rodin, olieverfschilderijen 'High ten sion'. Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, Rien Hendriks, overzichtsex positie 1950-1996, diverse technieken. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoonstel ling poppenkasten en poppenkastpop- pen, 'In de kast uit de kast'. Galerie Het Gouden Briefke, Wijn gaardstraat 15, Carta fiaarspu/; schilde rijen van de zee en tekeningen, Hannie Boeye; beelden, Digna Blaauw; kera miek, Marinus Klap; kleine bronsjes. Middelburgs Koffiehuis, Langeviele 61, Erlend van der Knaap, 'Desire for nature, desire for the heart'. Multi Colour, Torenweg 4a, quiltexpo- sitie, samplers, bargello, wit op wi't- werk, crazy quilt. Japans quilten en watercolors quilten Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense dijk 7, W.D, de Brume, 'Door het oog van W.D. de Bruine', fototentoonstel ling, Ramschip De Schorpioen, Loskade 1, G. Groenewegen van der Weiden, etsen, aquarellen, penseeltekeningen en olieverfschilderijen. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense dijk 7, Jan van Leeuwen Stichting van- derbraak, Hollands' Finest (schilderij en). Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Philip Veurink, schilderijen met als the ma het landschap (t/m 29 juni) Zeeuwse Bibliotheek, Kousteense dijk 7, Malgorzata Mackowiak, Kinga Domanska en Halina Samorek, werken van kunstenaars uit de Poolse stad Glo- gow. Wandelkerk, expositie 'Het mysterie verbeeld', Trees Verwilligen, schilderij en, Angelique Sturm, beelden NEELTJE JANS Delta Expo, Windenergie, tentoonstel ling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trech ter 5, kunstproject Framework Invita tion. DONDERDAG 27 JUNI Abdijkerk, Middelburg; Miniconcert, 15 uur. Grote Kerk, Veere; André Rieu en orkest, 'Wiener Melange', 20 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; The Brandos, 21.30 uur. VRIJDAG 28 JUNI Dijktheater, Vlissingen; Live uitzen ding 'Met twee' van de BRTN-radia met Frank Galan, Pop in Wonderland, Sofie, Peter van Laet, Peter de Koning, CB Mil ton en Marco Borsato, 13 uur. Grote Kerk, Veere; André Rieu en orkest, 'Wiener Melange', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Cursis ten van de amateurtheaterschool De Ambitie, 'Te laat voor geluk', 20.30 uur. Café de Pompe, Goes; Piss Off en Swindle, 21 uur. Café de Concurrent, Vlissingen; Reünie 'Concurrent-gangers' met muziek van Jack en Daniël, 22 uur. ZATERDAG 29 JUNI Binnenstad, Vlissingen; Internatio nale Straattheaterdag met diverse optredens, hele dag. Jongencentrum Midgard, Middel burg; Swtngavond met '110 Volt Stress', 20 uur. Campveerse Toren, Veere; Open luchtconcert Scheldeloodsenkoor, 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Cursis ten van de amateurtheaterschool De Ambitie, 'Te laat voor geluk', 20.30 uur. COC-Café Goudwaard, Middelburg; Miss Goudwaard verkiezing. 22 uur. Discotheek Mystique, Vlissingen; The Kinky Club, Michel de Hey, Marvin Coen, Elements of Scriptor en Modern House Dancers, 22 uur. Stadsdanszaal, Middelburg; Blitz, 23 uur. ZONDAG 30 JUNI Manhuistuin, Goes; Het Zeeuws Mannenkoor, 12 uur. Dijktheater, Vlissingen; Vis Plastica, 'Genetic material', 14 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; Reysburo Zwaardekoper, 'Zout', 14 uur. Centrum, Vlissingen; De Blauwe Bri gade, 'Theater!', 14 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Circus Madona Bouglione, 'De weg naar Sien na', 15 uur. Bellamypark, Vlissingen; Rock, Salt Nails, 22 uur. MAANDAG 1 JULI Arsenaalplein, Vlissingen; Aqua- drant, 20 uur. Bellamypark, Vlissingen; Habib Koi- te Bamada, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Circus Madona Bouglione, 'De weg naar Sien na', 20.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Papa Wembla Molokai, 22 uur. DINSDAG 2 JULI Grote Kerk, Goes; Orgelbespeling Kees van Eersel, 12.30 uur. Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. St. Jacobskerk, Vlissingen; The Gateshead MBC Youth Orchestra, 20 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; Projekt 1 Big Band; speciale gast Eric Vloeimans, 20 uur. Dijktheater, Vlissingen; The Chol- mondeleys, 'Car', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Annie de Formica's, 'Annie Berini solo met z'n vieren' 20.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Easy Alo ha's The Trebel Spankers, 21 uur. WOENSDAG 3 JULI Ambachtscentrum, Goes; Poppen theater Sim Bolus, 'Joris en Reuze- neus', 14 uur. Beursplein, Vlissingen; Foreign Affairs, 19 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; Vara Kin dersongfestival, 19.30 uur. Bellamypark, Vlissingen; Blöf, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Le Temps Fort Theatre, 'Amour et folie', 20.30 uur. Arsenaalplein, Vlissingen; Sierra Maestra, 21 uur. Bellamypark, Vlissingen; Van Dik Hout, 22 uur Café Tramzicht, Domburg; PER, 22 uur. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, expositie dierenbaby's (t/m 30 juni). Zeeuws Biologisch Museum, Duin- vlietweg 6, 'De prehistorie van Zee land'. expositie gemaakt door het bureau Voorlichting van de Provincie Zeeland. 'Dagvlinders, foto-expositie van de amateurfotograaf H. van Essen. Toeristisch Centrum Oranjezon, Schoolstraat 4, cursisten teken- en schilderweek, stillevens en landschap pen in aquarel. OOST-SOUBURG Verzorgingstehuis de Zoute Viever, C.M. van Moorsel-Bronkhorst en Vero nica Spoor-van Moorsel, natuurfoto expositie (t/m 30 juni). VEERE Centrum Veere; Beeldenroute Veere, werken van 12 hedendaagse beeldhou wers uit Belgisch Vlaanderen en Zee land (vanaf 29 juni). VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende rep tielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristi sche promotie (beeld van Zeeland als vakantieland) Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost-lndiëvaar- ders'. Theo van Doesburgcentrum, Brou- wenaarstraat 2, Carta Schot, schilderij en en tekeningen. Notariskantoor Sauer Oonk, Bad huisstraat 181, Loes Müller-Kouwe, sculpturen en schilderijen. Milieu Educatief Centrum, Koren bloemlaan 5, 'Van zee naar land - Zee land', tentoonstelling waarin de natuur in Zeeland centraal staat (t/m 29 juni) Gemeentearchief, Hellebardierstraat 2, tentoonstelling 'Sanering in Vlissin gen', kaart- en fotomateriaal. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schil derijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK DONDERDAG 27 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Primal Fear' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. 't Beest Goes, 'Blue in the Face' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, '12 Monkeys' 20 uur. VRIJDAG 28 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Primal Fear' 19 en 21,30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Blue in the Face' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, '12 Monkeys' 20 uur. 'The Commitments' 22.30 uur. ZATERDAG 29 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14,19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 14 uur. 'Pri mal Fear' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The Commitments' 20 uur. '12 Monkeys' 22.30 uur. ZONDAG 30 JUNI Alahmbra I Vlissingen, 'The Rock' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14,19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 14 uur. 'Pri mal Fear' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14, 19 en 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, '12 Monkeys' 20 uur. MAANDAG 7 JUU~ Alhambra 1 Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire'20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Primal Fear' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Belle De Jour' 20 uur. DINSDAG 2 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Primal Fear' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The White Balloon' 20 uur. WOENSDAG 3 JULI Alhambra I Vlissingen, 'The Rock' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Spy Hard' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Barb Wire' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The White Squall' 14 uur. 'Pri mal Fear' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Spy Hard' 14 en 20 uur. Schuttershofthëater Mid delburg, '12 Monkeys' 20 uur. ZATERDAG 29 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The White Balloon' 14 uur. ZONDAG 30 JUNI Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'The White Balloon' 14 uur. WOENSDAG 3 JULI Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Alhambra I Vlissingen, 'A Goofy Movie' 14 uur. Alahambra III Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 11