VAN DE illii INFORMATIE VAN DE OVERHEID G EM EENT DOMBURG GEMEENTE VEERE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 29 mei 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 17 LU GEMEENTE MIDDELBURG ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN NFORMATIE OVERHEID Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen is binnengekomen een mel ding bouwvoornemen van de heer J.D.Bierens de Haan voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel gelegen aan de Dr.Ghijsenstraat 3 te Domburg, kadastraal bekend, gemeente Domburg, sectie F, nr. 1741. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan. De overschrijding is van dien aard dat toepassing gegeven kan wor den aan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van dit artikel kunnen burgemeester en wethouders vrij stelling verlenen van de voor schriften van het geldende bestemmingsplan. Zij achten vrijstelling voor boven genoemd bouwplan aanvaardbaar en zijn voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. In verband hiermee ligt bedoeld bouwplan tot en met 13 juni 1996 ter gemeentesecretarie, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder hiertegen bedenkingen inbrengen bij ons college. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de ver zoeken om vergunning ingevolge de Woningwet van: 1. J. Provoost, (mede namens 7 mede-bouwers) voor het bou wen van 8 garages in de eer ste fase van de bouwlokatie "Brouwerijweg" te Domburg, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie F, nr. 1215; 2. P. Maas, voor het herbouwen van de woning op het perceel Duinweg 72 te Óostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie H, nr. 218; 3. familie Simons, voor het bou wen van een woning op het perceel Singel 20 te Domburg, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie F, nr. I 72 7 ged. Bouwplan I is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Kom Domburg" doch in overeenstem ming met het ontwerp-bestem- mingsplan "Brouwerijweg". Bouwplan 2 is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Duinweg", doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit plan. Bouwplan 3 is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Kom Domburg" doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit plan. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet, de vergun ningen te verlenen nadat er burengehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee liggen boven genoemde plannen tot en met 12 juni 1996 ter gemeentesecretarie, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen genoemde bouwplannen schrifte lijke bedenkingen inbrengen bij ons college, Postbus 10, 435 7 ZG Domburg. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - Woonwijzer Zuidwest b.v., d.d. 14 mei, voor het bouwen van 2 woningen op de percelen Groene Specht 25 en 27 te Óostkapelle; - Van Garderen Onroerend Goed Mij. b.v., d.d. 17 mei, voor het veranderen van het voormalige postkantoor in woning/ kantoor op het perceel J.D. Pourckstraat 2 te Óostkapelle. - J. Provoost, (mede namens 7 mede-bouwers) d.d. 21 mei, voor het bouwen van 8 garages in de I e fase van de bouwloka tie "Brouwerijweg" te Domburg. - W.Jobse, d.d. 24 mei, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Schuitvlotstraat 7 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode van 29 april 23 mei t/m 1996 - C. Lievaart, voor het bouwen van 2 dakkapellen op het pand aan de Begonialaan 4 te Óostkapelle; - H. Berghoff, voor het bouwen van een serre op het perceel Oosterpark 5 te Óostkapelle; - W.J. de Rijke, voor het bouwen van een schuurtje op het per ceel Oude Domburgseweg 50, te Óostkapelle. Akkoord bevonden meldin gen in de periode van 17 t/m 23 mei 1996 - H. Smit, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Poolsterstraat 15 te Óostkapelle; - W.A. v.d. Heyden, voor het bouwen van een schuurtje op het perceel Schoolstraat 3 te Óostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuit vlotstraat 32), telefonisch bereik baar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg, 29 mei 1996. ALGEMENE HOORZITTING ZOUTELANDE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat op dinsdag 4 juni 1996 een algeme ne hoorzitting zal worden gehou den voor de inwoners van de dorpskern Zoutelande. De hoorziting wordt gehouden in zaal Middendorp aan de Smidsstraat te Zoutelande en begint om 20.00 uur. Naast informatie door de gemeente kunnen tijdens de hoorzitting door de inwoners vra gen worden gesteld en opmerkin gen gemaakt over het gemeente lijk beleid. ONTWERP-BESTEM- MINGSPLAN DE ZOUTELANDSE TIENDEN (ZOUTELANDE) Op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken burgemeester en wethou ders van Valkenisse bekend dat met ingang van 31 mei 1996 het ontwerpbestemmingsplan "De Zoutelandse Tienden" gedurende een termijn van vier weken ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken), Dorpsplein 28 te Koudekerke ter inzage ligt De gronden in het plan zijn in hoofdzaak bestemd voor woon- doeleinden. In het plan kan vrij staand, twee aanéén en aanéén- geschakeld gebouwd worden. Daarnaast zal er in het plan een woonzorgcomplex gerealiseerd worden. De maximum plancapa citeit bedraagt 72 woningen. Het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan bestaat uit een bestemmingsplantekening, voor schriften en een toelichting op het plan. Gedurende de termijn van ter inzagelegging kan een ieder schriftelijk zijn zienswijze kenbaar maken aan de gemeenteraad, Postbus I, 4370 AA Koudekerke. Zij die tijdig hun zienswijze aan de gemeenteraad kenbaar heb ben gemaakt, worden in de gele genheid gesteld deze nader toe te lichten. BOUWPLAN VOOR EEN GARAGE OP HET PERCEEL LANGEWEEGJE 4 TE KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - de heer B. Paauwe te Koudekerke voor het bouwen van een garage op het perceel Langeweegje 4 te Koudekerke. Het ingediende bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Hun college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrijstellingsmogelijkheid medewer king te verlenen aan het ingedien de bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 31 mei 1996 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. BOUWAANVRAAG Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag voor een bouwvergunning is ingekomen van: - dhr. T.J. Doeland te Oost-Souburg voor het bouwen van een zomerhuis op het per ceel Galgewei 36 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het bouwen van een woning op het perceel Soestdijklaan 4 te Koudekerke; - dhr. H. Leenhouts te Koudekerke voor het uitbreiden van de woning Duinstraat 14 te Koudekerke; - dhr. W. Geelhoed te Zoutelande voor het plaatsen van een schutting op het per ceel De Bellink 12 te Zoutelande; - Aannemingsbedrijf Louws te Middelburg voor het bouwen van een serre op het perceel Sloestraat 15 te Zoutelande. WONINGBOUW BERLAGESTRAAT De Woningbouwvereniging Basco heeft een verzoek ingediend voor het bouwen van een viertal een gezinswoningen (aaneenge- bouwd) op het terrein dat vrij komt na sloop van het voormali ge schoolgebouw aan de Berlagestraat 18. De bouwaan- vraag is in strijd met het gelden de bestemmingsplan Bonedijke: voor de plaats waar gebouwd zal worden geldt de bestemming openbare en bijzondere doelein den. Wij willen medewerking verlenen aan het bouwplan. Daartoe over wegen wij de gemeenteraad, op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor te stellen een voorbereidingsbe- sluit vast te stellen. Op basis van dit besluit is het mogelijk, na een verkregen verklaring van geen bezwaar van gedeputeerde sta ten van Zeeland, vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan ten behoeve van het ingediende bouwplan. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen, stellen wij belang hebbenden, op grond van afde ling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht, in de gelegenheid hun zienswijze naar voren te brengen gedurende de hierna genoemde termijn. Het bouwplan en het ontwerp-raadsbesluit lig gen met ingang van donderdag 30 mei 1996 in het stadhuis (sector stadsonzwikkeling, hal op de tweede verdieping), tijdens kantooruren gedurende vier weken (dus tot en met woensdag 26 juni 1996) ter inzage. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. C.J.M. Vroonhof voor het bou wen van een schutting op locatie Nienke van Hich- tumlaan 6 2. N.H. Kisters voor het bouwen van een schutting op locatie Cirkel I 3. Zeeuwse Vastgoed Ontwikkeling BV voor het bou wen van 25 woningen op loca tie Han Dieckmannlaan I t/m 49 4. Stichting Thuiszorgcentrum Zeeland voor het bouwen van een berging op locatie Mesdaglaan 2 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN: -VRIJ STELLINGSPROCEDURE Wij maken bekend dat het vol gende bouwplan is ingekomen, dat niet in overeenstemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan: meldingen (art 18a WRO): I. R.H.J. Kwast voor het bouwen van een garage op locatie Zuiderzeestraat 101 Wij willen positief beslissen op de ingediende aanvraag. Artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maakt dit mogelijk. Voordat wij beslissen over het ingediende plan liggen de bouw en situatietekeningen ingaande 30 mei 1996 gedurende twee weken (derhalve tot en met 12 juni 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de twee de verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het College van burgemeester en wet houders. WET GELUIDHINDER (Gecorrigeerde publicatie van 22 mei 1996, i.v.m. periode terinza- gelegging (een week langer dan eerst aangegeven)). Wij maken bekend dat wij, gelet op artikel 89 van de Wet geluid hinder, voornemens zijn een pro gramma van saneringsmaatrege len (saneringsprogramma) in te dienen bij de Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer. De voorgenomen saneringsmaatrege len betreffen het uitvoeren van gevelisolatie aan 60 woningen aan de noordzijde van de Paul Krugerstraat (nummer 293 t/m 411). De saneringsmaatregelen dienen te worden getroffen van wege de hoge geluidsbelasting door verkeerslawaai op de Paul Krugerstraat De betreffende woningen zullen o.a. worden voorzien van dubbele beglazing en suskasten. Ingevolge afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht ligt het ontwerp-saneringsprogramma en de daarbij behorende stukken van 23 mei tot en met 19 juni 1996 ter inzage bij de sec tor Stadsontwikkeling in het stad huis (hal tweede verdieping). Gedurende deze periode kunnen belanghebbenden hun zienswijze op het ontwerp-saneringspro gramma schriftelijk of mondeling naar voren brengen. Voor informatie en voor verzoek tot inzage buiten de kantooruren kunt u contact opnemen met de sectie Milieu, tel. 0118-487417. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, is ingekomen van: - de heer C.H. Houterman, een melding tot uitbreiding van de inrichting (akkerbouwbedrijf) gelegen aan de Groeneweg 5 te Vlissingen, voor welke inrich ting eerder een milieuvergun ning is verleend. De wijziging van de inrichting betreft de toe gestane hoeveelheid bestrij dingsmiddelen in de bestrij- dingsmiddelenkast; - de N.V. Haven van Vlissingen, een melding tot wijziging van de inrichting (Terminal voor laden en lossen van schepen), gelegen aan de Oosterhavenweg 8 te Vlissingen voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is ver leend. De wijziging van de inrichting betreft de naamswij ziging van de vergunninghouder (was Olau Line) en de vermin dering van personenvervoer. Redelijkerwijs mag worden aan genomen dat genoemde uit breiding/wijziging geen, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de milieubelasting buiten de inrichting. De meldingen liggen van 30 mei tot en met 26 juni 1996 ter inza ge bij de sector Stadsontwikkeling (tweede verdieping van het stad huis). Op aanvraag kan de mel ding ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden. Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren bellen: 0118-48 7204. WET MILIEUBEHEER (terinzaggelegging ontwerpbesluiten Wij maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: 1. Pfauth Vlissingen B.V., voor een actualiseringsvergunning voor een op- en overslagbedrijf van diverse goederen waaron der gevaarlijke stoffen, Engelandweg 9 en 13, Ritthem; 2. de heer J.M.A. Dekkers, voor een actualiseringsvergunning voor een inrichting voor ver koop, verhuur, onderhoud en reparatie van gereedschappen, Industrieweg 2-4, Vlissingen; 3. Verbo Tholen B.V. voor het oprichten en in werking heb ben van een voorraadponton voor opslag van gasolie, smeerolie en propaangasfles- sen, Tweede Binnenhavenweg I S, Vlissingen. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerpbeslui ten en bijbehorende stukken lig gen van 30 mei tot en met 26 juni 1996 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118-487204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbe sluiten. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, wor den uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mon delinge inbreng of gedachtenwis- seling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluit vorming straks afwijkt van het voornemen. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert in het openbaar op donderdag 29 mei 1996 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voor stellen liggen ter inzage in het stadhuis en in de wijkwinkels. Voor Sou burg/Ritthem: in de bi bliotheek van Souburg; voor Paauwenburg in het wijkcentrum 'Open Hof; voor Groot Lammerenburg in wijkcentrum 'Groot Lammerenburg'; voor het Middengebied op de Hogeweg 88 en voor het Centrum in de Stads monitor (Wolstraat 75). Vlissingen, 29 mei 1996 Burgemeester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal TV. WIJZIGINGEN VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat goedkeuring is verkregen voor wij zigingen op de navolgende veror deningen: - Verordening op de heffing en invordering van Leges. - Verordening op de heffing en invordering van Afvalstoffenheffing en Reinigingsrechten. Deze verordeningen liggen ter inzage bij de afdeling Financiële Zaken. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 15 mei 1996 voor het uit breiden van een restaurant op het perceel Gravenstraat 55; b. op 20 mei 1996 voor het bou wen van een schuur/berging op het perceel Veerseweg 49; c. op 21 mei 1996 voor het bou wen van een rolstoelberging op het perceel Walensingel 3; d. op 21 mei 1996 voor het ver bouwen van een woning/winkel op het perceel Potten- markt 22. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan Buitengebied voor het bou wen van tunnelkassen op een perceel in de omgeving van Laurens Stommesweg 53. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 31 mei 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inza ge bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering zijn bezwa ren schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Mid delburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten aan de westzijde van de Seisstraat het parkeren te verbieden door het plaatsen van een gele onderbroken streep. Het volledige verkeersbesluit ligt ter inzage van 30 mei tot en met 10 juli 1996 bij de info-balie van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaar Tegen d'rt besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en tenminste het vol gende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, indien u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Indien u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 200,- voor natuurlijke personen en 400,- voor andere dan natuur lijke personen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Veere - het vergroten van de woning Kanaalweg Wz. 8 Vrouwenpolder - het vergroten van de zomerwo ning Brouwershoofd 2 - het vergroten van de zomerwo ning H. de Rijklaan 52 - het bouwen van een toiletge bouw aan de Monnikendijk Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Arnemuiden maakt ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad bij zijn besluit van 20 mei 1996 heeft verklaard dat een wijziging van het bestemmingsplan "Dorp 1986", Ie partiële herziening, wordt voorbereid voor het op de bij het besluit behorende tekening gearceerd aangegeven gedeelte. Het betreft de wijziging van de bestemming van het voormalige kantoor van de plaatselijke woningbouwvereniging aan de Zuidwal 4 in een woonbestem ming. De nieuwe eigenaar wenst het pand permanent te gaan bewo nen, hetgeen op grond van de huidige bestemming niet is toege staan. Het voorbereidingsbesluit, dat heden in werking treedt, de teke ning en overige bescheiden liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage op de secretarie, afd. alg. zaken. Vrijstelling ex. artikel 19 Wet op de ruimtelijke ordening Wijziging bestemming voor malig kantoor woningbouw vereniging Zuidwal 4 De burgemeester van Arne muiden brengt ter openbare ken nis dat bij het college van burge meester en wethouders van die gemeente is ingekomen een ver zoek van de heer E. van Moort te Wemeldinge om het voormalige kantoorgebouw van de plaatselij ke woningbouwvereniging aan de Zuidwal 4 na verbouwing perma nent te mogen gaan gebruiken als woonhuis. Dit gebruik is in strijd met het ter plaatse van kracht zijnde bestem mingsplan "Dorp 1986", Ie par tiële herziening. Het plan voldoet wel aan de in voorbereiding zijn de herziening van genoemd bestemmingsplan, ten behoeve waarvan de raad der gemeente Arnemuiden op 20 mei 1996 een voorbereidingsbesluit heeft geno men. Op grond hiervan overwegen bur gemeester en wethouders vrijstel ling te verlenen, waartoe artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening de mogelijkheid opent Voordat over het verlenen van vrijstelling een beslissing zal wor den genomen, ligt het verzoek van dhr. Van Moort met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afd. alg. zaken. Gedurende bovengenoem de termijn heeft een ieder de gelegenheid zijn/haar eventuele bedenkingen tegen het verzoek en de voorgenomen bestemmings planwijziging schriftelijk naar voren te brengen bij burgemees ter en wethouders van Arnemui den, Postbus I, 4340 AA Arne muiden. Ook bestaat gedurende genoem de termijn de gelegenheid monde linge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belanghebbende(n) eventueel een hoorzitting zal worden belegd. Aanvraag kapvergunning Het college van burgemeester en wethouders van Arnemuiden brengt ter openbare kennis dat een aanvraag is ingekomen van de provincie Zeeland, directie infrastructuur en vervoer, om een kapvergunning te verlenen voor het rooien van diverse bomen en struiken langs de N664 en N665 (Langeweg) in verband met de reconstructie van het fietspad tus sen Nieuw en St Joosland en Arnemuiden. Op grond hiervan overwegen bur gemeester en wethouders vergun ning te verlenen op basis van arti kel 4.5.2 lid I van de Algemene Plaatselijke Verordening. Voordat over het verlenen van de vergun ning een beslissing zal worden genomen, ligt de aanvraag van de provincie met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeen tehuis, afd. algemene zaken. Gedurende bovengenoemde ter mijn heeft een ieder de gelegen heid zijn/haar bedenkingen tegen het verzoek en de voorgenomen vergunningverlening schriftelijk of mondeling naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemiden. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om vergunning van: - dhr. M. van Waarde Lb.v. de bouw van een garage op het perceel Tuindorp 74; - dhr. J. de Gier tb.v. de verbou wing van een berging/schuur op het perceel Bremstraat 33; - dhrn. G.M.M. Roovers en J.A. Willems tb.v. de vernieuwing van twee bergingen op de per celen Klaproosstraat 20 en 18. Arnemuiden, 29 mei 1996. Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester. P.JA. Korstanje, wnd.secretaris.

de Faam | 1996 | | pagina 17