iSiMH nmit Pendelbus naar Markt blijft Als de drempels in je huis te hoog worden... STEUN DE STICHTING DUINBEHOUD Sport Natuur Cursus Gevonden Jongeren SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Gezondheid Kerk/geloof Allerlei Bijeenkomst Wet Voorzieningen Gehandicapten Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 15 mei 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 19 Bel vandaag nog 071 -131800/140548 voor meer informatie Neeltje Jans - De Vereniging Natuurmonumenten en Het Zeeuws Landschap organiseren excursies in de natuur van het voormalig werkeiland Neeltje Jans Op zondag 19 mei om 14 uur, dinsdag 14, 21 en 28 mei om 10 uur en woensdag 15, 22 en 29 mei om 14 uur vertrekken excursies vanaf het bord van de organisaties in de zuidwesthoek van de hoger gelegen vlakte tus sen de parkeerplaats van Delta Expo en de Oosterschelde. Zwarte pony's - Op woens dag 22 mei om 13.30 uur geven de beheerders van de Zepedui- nen van de Vereniging Natuur monumenten een excursie. De Zepeduinen liggen tussen Haam stede en Burgh Om ervoor te zorgen dat het duingebied niet helemaal dichtgroeit graast er een kudde zwarte Shetlandpo- ny's. Kaartjes voor de excursie zijn te koop bij het VW Haamste de, het vertrekpunt van de excur sie is bij de poort van Slot Haam stede aan de Noordstraat. Gestalt - De Gestaltpraktijk uit Vlissingen organiseert op 1 en 2 juni een weekendcursus Gestalt- werk in centrum Namaskara in Kapelle. Gestaltwerk helpt vooral om de emotionele kanten in jezelf de ruimte te geven. Cursis ten leren soepeler met zichzelf en anderen om te gaan. De cur sus wordt gegeven door Angèle Nederlof Inlichtingen en/of aan melding, tel. 0118-467542 Kinderbouwspeelplaats Voor kinderen van 4 tot 12 jaar organiseert het Sociaal Kultureel Werk Middelburg -SKWM- ook dit jaar weer een 'bouwspeel plaats' van 8 tot en met 11 juli op het meiveld en op het veld ach ter het Trefpunt aan de Nas- saulaan. De bouwplaatsen staan in het teken van de Olympische spelen. Naast het bouwen en timmeren zijn er ook spel en sport-, theater- en knutselactivi- teiten. Voor het begeleiden van de bouwspeelplaatsen zoekt het SKWM nog vrijwilligers. Humanitaskamp - Van 6 tot en met 12 juli wordt in Veere het jaarlijkse Humanitaskamp gehouden. Het kamp is bedoeld voor kinderen in de leeftijd van 7 tot en met 17 jaar uit eenouder gezinnen of die bijvoorbeeld door ziekte van de ouders met op vakantie kunnen. Het kamp is verdeeld in drie sub-kampen voor kinderen van 7 tot en met 10, van 10 tot en met 14 en een zeilkamp voor kinderen van 15 tot en met 17 jaar. Inlichtingen en/of aanmelding, tel. 0113- 221440. Keyprocessor - Bij het politie bureau m Middelburg zijn van 3 mei tot en met 8 mei de volgen de voorwerpen aangegeven drie blikken met fruit, diverse fietsen, een meisjes portemonnee, diverse sleutels, twee honden, zwart kabelslot, kat, keyproces sor en een schort met sjaal Voorwerpen kunnen tijdens kan tooruren op het Middelburgs politiebureau worden afgehaald en worden maximaal drie maan den bewaard Valkparkiet - Op het Vlissing- se politiebureau zijn van 25 april tot en met 10 mei de volgende voorwerpen aangegeven: een grijs kabelslot, een gouden damesarmband, een zwarte damesportemonnee met bank pas, een giromaatpas, zilveren hoekjes (bouwmateriaal), een groen/rood/blauwe pet, een goudkleurig horloge, een hond, een dwergkonijn, een valkpar kiet, een zilveren halsketting, een paarse handschoen, een zwarte motorhandschoen, een bruin suede jack, een groene trainingsjas, een blauwe dames- jas, een rode kmderjas, een blau we damestrui, een bromfiets, diverse fietsen, een plastic tasje met borduurgarnituur, een zwar te bekkentas met diverse bek kens en drumstokken, diverse sleutels en sleutelbossen, een rode speelgoed wandelwagen, een rood/blauw/grijs gestreepte fietstas, een tennisracket in hoes, en een op afstand bestuur bare speedboot met afstandsbe diening. Voorwerpen kunnen tij dens kantooruren op het Vlis- singse politiebureau worden afgehaald en worden maximaal drie maanden bewaard. Dagelijks: rondleiding stad huis Middelburg, 10-17 u., 's zondags 12-17 u. Dagelijks: beklimming van de Lange Jan Middelburg. Sportzaal van Duyvenvoorde Oost- Souburg, peutergym, 9.30 u. De Blazer Oost-Souburg, volksdansen voor 50+, 10.45 u. De Parel Domburg, bow- lingtoernooi, 20 u., inschrij ven voor 18 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, club voor alleen staanden, 19.30 u. Ont moetingscentrum Dauwen- dale Middelburg, Aktivitei- tencentrum Middelburg, diverse activiteiten, voor info 0118-611580. Cen trumplein Hof Domburg, voorjaarsmarkt, 11 u. Octo pusclub Domburg, lampion- nenoptocht, 22 u. Het Bol werk Vlissingen, bingo, 20 u. Kantine Sporthal Basken- burg Vlissingen, platen/cd beurs, 10 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. Octopusclub Dom burg, filmavond: kinderfilm '101 Dalmatiërs', 19 u., "For rest Gump", 21 u. Tennis park Mariekerke, heropening van het tennispark door bur gemeester B.J. van Putten, 19.30 u. Binnenstad Vlis singen, Ruyterjaarmarkt met standwerkersconcours, 9 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, spettermid dag, spelltjes onder begelei ding, 14 u. Octopusclub Domburg, T-shirt schilderen, 10 u. De Stranjutter Dom burg, Karaoke, 20.30 u. De Parel Domburg, dansavond, 20.30 u. Arsenaaltheater Vlissingen, dansavond, 20 u. Karolingenburch Oost- Souburg, dansavond, 20.30 u. De Parel Domburg, aquafit- ness, 9 u. De Strandjutter Domburg, bingo, 20 u. Boulevard Bankert Vlissin gen, sprekersconcours; een ieder kan z'n zegje over een bepaald onderwerp doen in circa vier minuten, 15 u. Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Zeeuwse Biblio theek Middelburg, lezing door Ds. Hans Stolp, 20 u. Hof Domburg, rondleiding kuurafdeling, 11.30 u. De Schelp Domburg, saunamid dag, 12-17 u., damessauna- avond, 18 u. De Parel Dom burg, aquafitness, 9 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal 13.30 u. Zuiderbaken Middelburg, hobby- en ontmoetingsmid dag, 13.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Bord parkeerter rein Delta Expo Oosterschel- dezijde, Natuurmonumen ten en Het Zeeuwse Land schap, excursie, 10 u. Wijk centrum De Schuur Oost- Souburg, Women's Aglow, samenkomst, 9.30 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Parel Dom burg, squashtoernooi, 12 u., inschrijven voor dinsdag 20 u. De Parel Domburg, spet termiddag, spelletjes onder begeleiding, 14 u. De Parel Domburg, kinderbowling- toernooi, 16.30 u., aanmel den voor 12 u. Ontmoe tingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencen trum Middelburg, bijeen komst met thema onderwer pen op sociaal- maatschap pelijk vlak, 13.30 u. Bord parkeerterrein Delta Expo Oosterscheldezijde, Natuur monumenten en Het Zeeuw se Landschap, excursie, 14 u. 't Beest Goes, Italiaans eten en na het eten Ajax- Juventus, 18 u. Wijkcen trum De Zwaan Oost-Sou burg, dansavond met infor matie en demonstratie van danspaar Nathalie en Eddy, 20 u. Open Hof Vlissingen, lezing van de heer H.G. Hes- selink over de veerdiensten in Zeeland, 20 u. Korfballen - Op 16 mei houdt korfbalvereniging Swift het jaar lijks terugkerende Hemelvaarts- dagtoernooi waar korfballers uit het hele land aan deelnemen De wedstrijden worden gehouden op het sportcomplex 'De Voor- borch' in Middelburg van 9 tot 17 uur. Patiëntenvereniging - De Nederlandse Patiëntenvereni ging afdeling Walcheren houdt maandag 13 mei om 19.30 uur haar ledenvergadering in een zaal van de Getuigeniskerk in Middelburg. De vergadering wordt gevolgd door een inleiding met als onderwerp 'Ongenees lijk zieke mensen, ook onze zorg!'. Stichting Anorexia - De Stichting Anorexia en Boulimia Nervosa heeft sinds 9 april een landelijk telefoonnummer Voor heen was de stichting alleen schriftelijk bereikbaar. De tele foon wordt beantwoord door ervaringsdeskundigen die als patiënt, ouder of partner met anorexia en/of boulimia nervosa te maken hebben gehad. De Stichting Anorexia en Boulimia Nervosa is bereikbaar onder nummer 06-8212433. Samenzangavond - In de Nieuwe Kerk in Middelburg wordt op 18 mei om 19.30 uur een koor- en samenzangavond in het teken van Jeruzalem gehou den. Muzikale medewerking wordt verzorgd door het Marnix- koor en De Jonge Zangers uit Vlissingen. De meditatie wordt verzorgd door ds. L. Wüllschle- ger. D-reizen - De reisbureauketen D-reizen Vakantiewinkels opent in de Walstraat in Vlissingen op zaterdag 11 mei haar zesenze ventigste winkel. Ter gelegen heid van de opening staat bij de winkel een rad van avontuur waarmee spectaculaire prijzen te winnen zijn. Buitenboel - Bij buurthuis De Schuur in Oost-Souburg wordt op zondag 2 juni een markt onder de naam 'de dolle buiten boel' gehouden Er zijn dan diver se modeshows, sportdemon- stratie's, demonstratie's van diverse hobbyisten en activitei ten voor kinderen. Boekenpakket - Uit handen van provinciaal voorleeskam- pioene Rosanne van Stuijven- berg ontvangt de kinderafdeling Ithaka van het Psychiatrisch Zorgcentrum Zeeland in Goes vandaag een boekenpakket. Het pakket met vijftig boeken van de tien meest voorgelezen kinder boekenschrijvers is beschikbaar gesteld door de VSB-bank Arnemuiden - De gemeente raad van Arnemuiden vergadert op 20 mei om 19.30 uur in het gemeentehuis. Onderwerpen die worden behandeld zijn on dermeer herinrichting van het Singelgebied, grenscorrectie in het Veerse Meer en renovatie van het hooofdvoetbalveld Kinderopvang - De Stichting Kinderopvang Middelburg is begonnen met een zogenaamde flexibele opvanggroep. De voor waarden voor kinderopvang zijn bij de flexibele opvang versoe peld Dit betekent dat kinderen van ouders die onregelmatige werktijden of wisselende dien sten hebben, nu ook terecht kun nen in een officieel kinderdag verblijf. De flexibele opvang han teert geen vaste breng- en haal- tijden, het minimum aantal uren is verlaagd naar gemiddeld acht uur per week. Het is mogelijk om vierentwintig uur per dag en zes dagen in de week voor opvang te zorgen. Westkapelle - De gemeente raad van Westkapelle vergadert op 22 mei om 19.30 uur in het gemeentehuis. Onderwerpen die op de agenda staan zijn ondermeer de opheffing van de centrale dienst gemeentewer ken en de toekenning van een extra vergoeding aan wethou ders in verband met de gemeen telijke herindeling. Bloemenlaam - In verband met rioleringswerkzaamheden is vanaf maandag 13 mei verkeer op de Bloemenlaan in Vlissingen alleen mogelijk op één rijbaan. Tijdens de werkzaamheden rijdt de bus door de Irislaan De werk zaamheden gaan ongeveer drie maanden duren. Volksdansen - De Volksdans groep Vlissingen is sinds 22 april gehuisvest in een nieuw onder komen aan de Adriaen Coorte- laan 3 in Vlissingen. De volks dansgroep brengt een breed cur suspakket dat internationaal is geonenteerd Uit alle delen van de wereld worden dansen aan geleerd Er worden basiscursus sen, cursussen voor gevorder den voor ouderen en jongeren georganiseerd. Recreatiewerk - Recreatie- werk Zeeland en Recreatiewerk Zuidoost Nederland zijn per 1 januari gefuseerd tot Recreatie werk Zuid Nederland. De organi satie houdt zich bezig met het werven, trainen en plaatsen van recreatiewerkers op campings en bungalowparken. Voor het aankomend seizoen is het recreatiewerk nog op zoek naar recreatiewerkers van achttien tot vijfentwintig jaar. Inlichtin gen, tel. 040-2460027. Architectenspreekuur - Met ingang van 8 mei kunnen Middel burgers hun plannen om te (ver)bouwen gratis voorleggen aan een onafhankelijke architect tijdens het architectenspreek uur Het spreekuur is bedoeld om huiseigenaren op weg te hel pen met hun plannen en niet om een compleet plan te ontwer pen. Per bouwplan is ongeveer een kwartier beschikbaar. De eerste spreekuren zijn op 8 en 22 mei van 16 tot 18 uur bij de dienst stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat Het spreekuur wordt gehouden door architect ir. L M de Putter uit Goes. Parkeergarages - De openingstijden van de parkeer garages aan de Kousteensedijk en de Geere in Middelburg gaan veranderen. Vanaf 1 juni zijn de garages geopend van 8 tot 21.30 uur, met uitzondering van zon dag. In de avonduren van 18 tot 21 30 uur is parkeren bovendien gratis. Vlissingen - De commissie van advies voor algemene bestuurlij ke aangelegenheden van de gemeente Vlissingen vergadert op 13 mei om 19.30 uur in het stadhuis. Aan de orde komen ondermeer de evaluatie van het softdrugsbeleid Vlissmgen-Mid- delburg en aangelegenheden betreffende de politie en brand weer. Zelfhulp - De zelfhulporganisa tie 'ouders van een overleden kind' houdt op zaterdag 18 mei vanaf 13.30 uur een open con tactmiddag in het gebouw van Thuiszorg de Bevelanden aan de F. den Hollanderlaan in Goes. De organisatoren willen deze dag ouders die een kind hebben ver loren, van welke leeftijd en op welke wijze dan ook, kennis laten maken met deze zelfhulp- organisatie en met elkaar. Bortsvoeding - La Leche League organiseert op woens dag 15 mei een informatie-avond over borstvoeding voor moeders en aanstaande moeders. De bij eenkomst wordt gehouden aan de Jacob Catsstraat 62 en begint om 20 uur. CDA - De CDA-afdelingen Mid delburg en Arnemuiden houden op dinsdag 21 mei om 19 30 uur hun algemene ledenvergadering in kerkelijk centrum De Hoek steen in Middelburg Met het oog op de komende gemeente raadsverkiezingen in november worden tijdens de vergadering het verkiezingsprogramma en de kandidatenlijst vastgesteld Minderheden - In de Middel burgse Stadsschouwburg wordt op 6 juni van 13 tot'18 uur een werkconferentie over minderhe den in Middelburg gehouden. Het is de bedoeling dat er op een open manier wordt gediscus sieerd over onderwerpen als zorg, sport, arbeid, jeugd en cul tuur Aanleiding voor de werk conferentie is de verschijning van de gemeentelijke nota 'Van minderhedenbeleid naar integra tiebeleid'. FNV - De Industriebond FNV afdeling Middelburg houdt op maandag 3 juni haar jaar- en ledenvergadering over de nota 'overwogen naar morgen'. De vergadering begint om 19.30 uur en wordt gehouden in het Zui derbaken aan de Rentmeester laan in Middelburg. De pendelbus naar van de bushalte in de Koestraat naar de Markt in Middel burg blijft rijden. De bus verbinding is een initiatief van de weekmarktcom missie en rijdt om de tien minuten van de Koestraat naar de Markt. De organisatie van de marktbus is inmiddels overgenomen door het stadsgewest Vlissingen/ Middelburg. Tot en met augustus rijdt de bus niet alleen tijdens de week markt op donderdag maar ook op zaterdag. Passagiers die in de Koe straat vanuit een andere bus overstappen hoeven niet bij te betalen, anders kost de busrit één strip. IHAATSCHAPPELUKE nt ZORG Jr WALCHEREN j^. Voor informatie, bel (0118) 684000 maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 9.30 uur en van 13.30 tot 14.30 uur. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 16 mei t/m wo. 22 mei. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A E de Bruijn, 19 uur: A. Spaans. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Do. 9.30 uur: J.P.J. Voets. Zo. 9.30 en 15 uur: E.F. Vergunst. Gereformeerde Kerk. Do. 9.30 uur: J. Bakker. Zo. 9.30 uur: J Bakker, 14.30 uur: A.VV Riepma. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. DOMBURG Hervormde Kerk Markt 8. Do 10 uur: M. van der Poll. Zo 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: G. den Heeten. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Do. 10 uur: G. Pennekamp (in de Herv. kerk). Zo. 10 uur: J. Spoelstra (in de Herv. kerk). Hervormde Kerk. Do. 10 uur: G. Pennekamp. Zo. 10 uur: J. Spoelstra. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7 Do. 10 uur: B. Ridder (in de Herv. kerk) Zo 10 uur: H. Koetsveld, 19 uur: J.C. Sent (in de Herv. kerk). Hervormde Gemeente. Do 10 uur: B. Ridder. Zo 10 uur: C. Simons, 19 uur: J.C. Sent. HOOGELANDE Christengemeenschap. Zo.: geen dienst KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Do. 9.30 uur: A.A. Spaans Zo. 9.30 uur: J. Veen. KOUDEKERKE Kapel van St Maarten. Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Do. 9.30 uur: P.L. de Schipper (in de Herv. kerk). Zo. 9.30 uur: P.L. de Schipper. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1. Do. 9.30 uur: P.L. de Schipper. Zo 9.30 uur: C.F.H. van Tuijl. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Do. 10 uur: R.G. van der Zwan. Zo. 10 uur N.H.J.E. Boomer. Hervormde Kerk. Zo geen opgave ontvangen. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11 Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: Th. Kunst. Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk. Do. 9.30 uur: J.J. Tams. Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur: leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62 Zo.: geen dienst. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18 30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 9.30 uur: J.S. Koops, 14.30 uur: C. Brakema. De Hoek steen Roozenburglaan 22. Do. 9 30 uur' B.J.W. Schelhaas. Zo. 9.30 uur: J. Crans Hervormde Gemeente. Nieuwe Kerk Groenmarkt, Zo. 10 uur: G.J. Smit. Ontmoetingskerk. Do. 9 uur: O. Else man Zo. 9.30 uur: O. Elseman. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo. 19 uur: O. Elseman. Wijkge- meente Geref. Bond (in de Ontmoetingskerk). Do. 10.30 uur: L. Wüllschleger. Zo 11 uur: L Wüll- schleger, 18.30 uur J. Vroegindeweij. Oostkerk (in Concert- en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: L Kore- vaar. Koorkerk. Do 9.30 uur: gezamenlijke dienst Wijken Centrum. Zo. 10 uur. K. Hendrikse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Do. 9.30 uur. H. Mostert. Zo. 9.30 uur: J A. Roose, 16.30 uur: H. Mostert Ned. Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo. 9 30 uur: R. Brands. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11 30 uur. Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes; straat 43. Wo 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6 Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten Lange Noordstraat 62. Za 10 uur: bijbelstudie, 11 uur: eredienst J Engelgeer. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: Th. Wolterink, 17 uur: afscheidssamenkomst van lui tenants Pippel Evangelisch Lutherse Gemeente Lutherse Kerk. Zuidsingel 70 Zo 10 uur: I. Schoorel Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrik- se. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1. Zo. 10 uur. De Hoeksteen Zo 11.30 uur. Huize St. Willibrord: eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eghse Wallonne). Lange Noord straat 62 Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8. Zo 9.30 uur: dienst 'Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove Dauwendaelselaan 35. Zo. 16 uur. Do. 19.30 uur Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur. Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68 Zo. 10 uur. NIEUWEN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Do. 10 uur: P. Barmentlo. Zo. 10.30 uur: Siderius OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Do. 9.30 uur: J.H. Kip. Zo. 10 en 19 uur: C. van der Zanden. Hervormde Gemeente. Do. 10 uur: A.C. den Hol lander. Zo. 10 uur: A.C. den Hollander Gereformeerde Gemeente. Saronkerk Do 9.30 uur: H. Paul. Zo. 9.30 en 15 uur: leesdienst. RITTHEM Hervormde Gemeente. Do. 10 uur: P. Barmentlo (dienst in Nieuw- en St. Joosland). Zo. 9 uur Side rius. SEROOSKERKE Gereformeerde Kerk. Do. 10 uur: A Bruin (in de Herv. kerk). Zo. 10 uur: G.J. v.d. Linde. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Do. 10 uur: A. Bruin. Zo. 10 uur: J. Smke. ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Do 9 uur: J.D. Oele-Katsman Zo. 10 uur: P. Paulus Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Do. 9 uur P.H. Zaadstra. Zo. 10 uur: P. v.d. Beukei, 19 uur P.H. Zaadstra. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk Zo. 9.30 uur. L.A. Woltering Oranjepleinkerk. Do. 9 uur: L.A. Woltering. Zo. 9.30 uur: R.E.R. van Buiren, 19 uur: P. Melse. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: C. Simons Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg. Zo. 14.30 uur. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. J. Engelgeer. VEERE Hervormde Kerk. Do. 9.30 uur: J. Lukasse (in de Geref kerk). Zo. 9.30 uur: J. Lukasse (in de Geref. kerk) VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: geen opgave ontvan gen. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo 11 30 uur. Wo. 19 30 uur Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1 Zo. 9.30 uur: gespreksdienst. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt) De Lannoy- straat 2. Do 9 uur: J.J. Meijer. Zo. 9.30 en 16.30 uur J. de Wolf. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo 9.30 en 17 uur Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk St. Jacobskerk. Oude Markt. Do. 9 uur: J.W. Glas houwer. Zo. 9.30 uur: J.D de Boer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57 Zo 9.30 uur A Otten. De Schaapskooi Papegaaienburg. Zo. 9.30 uur. AV de Nooij. Ter Reede Zo. 19 uur. AV. de Nooij. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Do 10 uur N H.J.E. Boomer Zo. 10 uur P. den Braan- ker Jehovah's Getuigen Centrum Van Dishoeckstraat 534. Do. 19 uur. Zo. 10 uur. Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19 uur. Zo. 15 30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534 Di. 19 uur. Zo 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen. Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur Gereformeerde Gemeente. Marmxplein 41. Do. 9.30 uur: R. Kattenberg. Zo 9 30 en 16 uur; R. Kat- tenberg Leger des Heils. Dr Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: C. Vader. Pinkstergemeente Vlissingen e o-. Vrijdomweg 1. Zo 15 uur A. Bakker. Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1 Zo. 10.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Westerbaan 16 Zo. 10 uur: samenkomst Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194 Zo. 9 30 uur. Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61 Zo 10 en 17 uur Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Eerste en derde zaterdag 9 uur. Lieve Vrouwe Kerk. Singel Za 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Za. 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente Do. 10 uur: C. Simons Zo. 10 uur: D. van Boven (in de Geref kerk) Gereformeerde Kerk Fort de Haakweg 14. Do 10 uur: C. Simons (in de Herv. kerk). Zo. 10 uur: D. van Boven, 19 uur: H. Koetsveld Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Do 9.30 uur: G.F. Overweg. Zo. 9.30 en 14.30 uur: G.F. Over weg. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Do. 9.30 uur: Noordam (dienst in 'Bethel'). Zo. 9.30 uur: Spaans, 19 uur- A.E. de Bruijn. ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur P Boekesteijn. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker- ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van woensdag 18 uur t/m donderdag 24 uur: A.A. van der Male, Duinstraat 59, Zoutelande, tel. 561282. van vrijdag 18 uur t/m zondag 24 uur: A.A> van der Male, Duinstraat 59, Zoutelande, tel. 561282. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggeker ke. tel. 552190. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Donderdag: J.M. de Hek, Damplein 26, Mid delburg, tel. 628207. Vrijdag: DP. Laverman, Meanderlaan 218, Middelburg, tel. 635787. Zater dag en zondag: R J Arratoon, Badhuisstraat 45, Vlissingen, tel. 414643. Patiënten tandartspraktijk P. Malland, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8 30 - 17.30 uur) donderdag 16 mei 8.30-21 uur; Apotheek Stromenwijk 't Zand, Maasstraat 58, tel. 635565 Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8 30 - 17.30 uur): Apotheek Van de Sande, Badhuisstraat 30-34, tel 412066. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: donderdag: S. van der Kaaden, tel. 471140 van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel 471140. Middelburg: van donderdag 20 uur tot zondag 20 uur: M. de Jonge. tel. 616761. DIERENARTSEN Do. 16 mei t/m wo. 22 mei HUISARTSEN Middelburg: Donderdag tot 24 uur: P.F. de Doel- der, Bellinkplein 1, tel. 639933 Zaterdag tot 24 uur: J.LF. Wortel boer, Korendijk 36, tel. 639933. Zondag tot 24 uur: P.F. de Doelder, Bellinkplein 1, tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Donderdag tot 24 uur: W. van Ouwer- kerk, Gerbrandylaan 6, tel. 465498. Zaterdag tot 24 uur: A A.M. Termeer en F. van den Berg, Rosenburglaan 1, tel. 465253. Zondag tot 24 uur: R M> Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 464633. Visi tes aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor drin gende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui den, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Donderdag tot 24 uur: P. Kodde, Oude Vlis- singseweg 13, Middelburg, tel. 615810. Zaterdag tot 24 uur: J.C. Ponten, Oude Rijksweg 6 Nieuw en St Joosland, tel 601340. Zondag tot 24 uur H. Meijer, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 461212. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Don derdag: R. van Tol, Markt 12, Veere, tel. 501271. Zaterdag en zondag: M. Mol, Dorpsstraat 2, Oost kapelle, tel. 581276. Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) Donder dag: A.L Hoogveld en R.B.M. Meesters, Korte Noordstraat 61, Middelburg, tel. 637077. Zaterdag en Zondag: A.J. Diender. Dr. Stavermanstraat 57, Vlissingen, tel. 410910. Spreekuren zonder afspraak: 11 -12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803 Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443. Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 592838 Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 593060. Zaterdag en zondag: geen dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag J. van Dam, tel. 583607. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 551215. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Wet Voorzieningen Gehandicapten, 684000. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland': 469869 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551 Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 613362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880. Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 633333.

de Faam | 1996 | | pagina 19