Werkelijkheid en mythe The Juke Joints presenteren cd Punkbands in 't Beest 16T/M 22 MEI IN MIDDEN ZEELAND EXPOSITIE OVER MICHIEL DE RUYTER In het Stedelijk Museum in Vlissingen wordt vandaag de expositie 'Michiel de Ruyter, werke lijkheid en mythe' geopend. In de tentoonstel ling probeert het museum de heldendaden van De Ruyter in een meer realistisch daglicht te plaatsen. De Bevelandse bluesformatie The Juke Joints pre senteert op 19 mei in het theatercafé Schuttershof in Middelburg haar nieuwe cd. De band stond onlangs nog in het voorprogramma van de legendarische BB King in Vlissingen. One Two Five Live is - zoals de titel al doet vermoeden - live opgenomen en opge dragen aan de vorig Jaar overleden gitaargigant Rory Gallagher. In podium 't Beest in Goes herleven de glorieda gen van de punk wanneer op 17 mei Piss Off en Jammah Tammah optreden. Piss Off is een kers verse Goese punkband en Jammah Tammah is de nieuwe uitlaatklep van de Groningse zanger Piepke die furore maakte met de legendarische Boegies. KINDERBOEKEN Woensdag 15 mei 199© DE FAAM - DE VLISSINGER 13 Veel van de verhalen die over de Vlissingse zeeheld de ronde doen blijken opgeklopt te zijn. Veel attributen die in het bezit van het museum zijn en aan De Ruyter werden toegeschre ven blijken replica's van recen tere datum te zijn. De tentoonstelling in het Vlis- sings museum bestaat uit drie delen: Vlissingen in de tijd van Michiel de Ruyter, de verschil lende manieren waarop hij is afgebeeld en een grote collec tie De Ruyter-attributen die in de loop der jaren het daglicht zagen als gevolg van een steeds groter wordende De Ruyter-verheerlijking. De expositie in het Stedelijk Museum laat een andere Michiel zien als die wordt besproken in de vele boeken die over hem zijn geschreven. Vooral in de negentiende eeuw was er na het vertrek van de Franse bezetters veel 'vraag' naar nationale helden. De Ruyter werd op talrijke manieren geëerd en groeide uit tot een van de bekendste Nederlanders uit de Gouden Eeuw. In proza, poëzie en op schilde rijen werd De Ruyter neergezet als een ware zeeheld. In de Hollandse schouwburg werd zelfs een toneelstuk over hem opgevoerd en in 1823 ver scheen het eerste kinderboek over De Ruyter. In 1840 werd het standbeeld in Vlissingen geplaatst. De beeltenis van De Ruyter is verder afgebeeld op tal van penningen, postzegels en zelfs papiergeld. Veel van zijn heldendaden blij ken minder groots te zijn als de burgerij is voorgeschoteld. Zo lag De Ruyter tijdens zijn tocht naar Chatham, waarbij de ket ting over de Theems stuk werd gevaren, ziek op bed. De Vlis singse zeeheld nam, zoals nu blijkt, niet eens echt deel aan de gevechten. Ook het beken de wiel waar De Ruyter 'in zijn blauw geruite kiel' aan gedraaid zou hebben en die in het Vlissings museum bewaard wordt is waarschijn lijk niet het echte touwslagers werktuig van De Ruyter. Veel van de attributen die jarenlang zijn bewaard als relikwieën van Michiel blijken replica's te zijn. De tentoonstelling wordt van daag, woensdag, om 15.30 uur geopend door de Vlissingse wethouder L. Poppe-de Looff. Tijdens de opening houdt Ronald Prud'homme van Rei ne, auteur van een in septem- Michiel de Ruyter. ber te verschijnen biografie van M.A. de Ruyter, een inlei ding over de Vlissingse zee held. De tentoonstelling loopt tot 30 september. Zanger en drummer van The Juke Joints Peter Kempe schreef voor de cd een num mer met de Texaanse blues muzikant Omar Dykes, die voorman is van de vermaarde band Omar the Howlers. Het toonaangevende muziekblad Music Maker schreef over de cd: „Met One Two Five Live doen The Juke Joints niet alleen zichzelf maar heel bluesminnend Nederland een groot plezier". De cd-presenta- tie begint om 17 uur. The Juke Joints. Piss Off is het bewijs dat jonge honden het beter kunnen dan de oude, zich herformerende punkrockers. Met hun ik-kan- niet-spelen-maar-doe-het-lek- ker-toch mentaliteit blazen zij de Zeeuwse punk nieuw leven in. Een jaar na het heengaan van de legendarische pretpunk band de Boegies is zanger Jammah Tammah. Piepke verder gegaan met de Groningse ska-band Jammah Tammah. De uit elf man bestaande formatie speelt ska, Poolse polka's, pretpunkliede ren, Spaanse smartlappen en Jamaïcaanse ritmes. Piepke zingt niet alleen nog steeds onverstaanbaar Gronings maar nu ook onbegrijpelijk Russisch en onmogelijk Engels. Het dubbelconcert in 't Beest begint om 21 uur. Van ridders en kastelen Terug in de tijd, naar een periode die vaak tot de ver beelding spreekt. De tijd van ridders en kastelen. Maar ook heksen komen aan bod. Zowel heksen van vroeger als heksen uit deze tijd. Margreet Meulmeester Ridders is een pop-up boek van John Howe. Na een korte inleiding worden diverse facetten van ridders en hun bezigheden besproken. Eerst komt de uitrusting aan bod. Over twee pagina's vinden we een ridder, helemaal bed,ekt dooreen harnas. Rondom het harnas is volop informatie te vinden en al lezend kan je gedeeltes wegschuiven, zodat je gelijk ziet wat er onder zit. Al doende leer en ontdek je. Dan volgt informatie over de eerste ridders, de toernooien, de opleiding en de ridderslag, die je op de betreffende plaat zelf kunt uitvoeren. De ridder in mythische verha len is het volgende hoofdstuk. Je leest over koning Arthur, over Sint Joris en de draak, maar ook over de omgang met vrouwen. En dan komt het 'echte' leven van de ridder aan de orde: rid ders op het slagveld, hun wapens en paarden. Ook weer voorzien van zo'n driedi mensionale voorstelling. Na informatie over de Kruisvaar ders, die regelmatig moesten strijden op hun tochten naar het Heilige land, wordt het boek besloten met de beschrijving van enkele beroemde ridders. Van de ridders is het maar een kleine stap naar het vol gende boek: Kastelen van Philip Steele. Een groot for maat prentenboek over de middeleeuwse' forten. Het boek bevat zes thema's. Aller eerst Het tijdperk van de kas telen. Hier wordt verteld waarom en hoe een kasteel gebouwd werd, welke ken merkende onderdelen ze had den en hoe het kwam dat ze in verval raakten. Het tweede thema, Een ves tingstad, vertelt meer over het belang van het kasteel in een middeleeuwse stad. Deel drie gaat over de Verdedigings werken, waarin vooral de rid der als krijgsheer ter sprake komt. Een groot deel van het boek wordt ingeruimd voor Dagelijks leven. Met behulp van een uitvouw- poster ontdek je wie er alle maal in het kasteel woonden en waar de bewoners zich mee bezighielden. In dit hoofdstuk kun je bijvoorbeeld lezen over eten en drinken, feesten, mode en hygiëne. Ook de jacht en het steekspel horen daarbij. Natuurlijk was het niet allemaal rozengeur en maneschijn en dat blijkt ook uit de titel van het volgen de thema: Belegerd. Het laat ste onderwerp van het boek wordt gevormd door een aan tal opzoekpagina's waarin je informatie kunt vinden over de bouw van kastelen door de eeuwen heen, van eenvoudi ge houten torens tot prachtige sprookjeskastelen. Maar niet alleen ridders spre ken tot de verbeelding. Het zelfde geldt voor heksen. En ook daarover wil ik nog kort enkele boeken de revue laten passeren. Om te beginnen een boek voor jongere kinde ren. Toveren met de boze heks van Hanna Kraan is alweer het vierde in de reeks verhalen over de boze heks. Maar ook over egel, die zo vaak domme dingen uithaalt en haas en uil, die de domme streken van egel weer goed moeten maken. En natuurlijk over die heks, die vaak heel boos, maar toch zo kwaad niet is. Heksenmeester Ton van Reen schreef een tiental heksenver- halen in De violist van de heksensabbat. Allemaal ver halen over kinderen die, vaak zonder dat ze er erg in heb ben, te maken krijgen met heksen. Zoals Job, die zó goed z'n best doet op vioolles, dat zijn leraar vindt dat hij bin nenkort mag optreden. Waar dat zal zijn, wordt Job pas ter plekke duidelijkOf Mar leen, die stiekem een potje Volante Admirante van haar buurvrouw pikt. Met grote gevolgen Met het laatste boek van deze aflevering gaan we weer terug in de tijd, al is het niet tot aan de middeleeuwen. Want De amulet van Simone van der Vlugt begint in 1630, de tijd van heksenverbrandin gen. De dertienjarige Nina, die opgroeit bij haar oom en tante, is getuige van een aan tal verbrandingen en windt zich daar erg over op. Daar mee maakt ze zich verdacht. Ze moet vluchten en dat is het begin van een lange weg, waarin ze de nodige avontu ren beleeft. Als ze tenslotte terugkeert naar haar oom en tante op een moment dat de heksen jacht ten einde is, blijkt ze zich daar niet meer thuis te voe len. Ridders door John Howe, uitg. van Holkema en Warendorf, Houten, f 27,50 Kastelen door Philip Stee- Ie, Gottmer, Haarlem, f27,50 Toveren met de boze heks door Hanna Kraan, Lemniscaat, Rotterdam, f23,50 De violist van de hek sensabbat door Ton van Reen, Elzenga, Tilburg, f25,90 De amulet door Simone van der Vlugt, Lemniscaat, f27,50 ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. af spraak 0118-603469. Stadhuis, Langstraat 35, Alexan der Rodin, olieverfschilderijen Zeeuwse landschappen en stille vens. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmeava, schilderijen. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Jaap Klein, foto's van Domburg en reisfoto's. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schil derijen en beelden. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aqua rellen en olieverfschilderijen. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid ver stild' biografische tentoonstelling. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Van de Berge, schilderijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Andy Hoogendoorn. Emergis, Oostmolenweg 101, Adriaan Hamelink, foto-expositie. Binnenstad, vijf Zeeuwse kunste naars, 'Goes En - Passant'. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, Odile Lemstra, re cente schilderijen. Groepstentoon stelling door diverse kunstenaars. Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg, Paula van Buren en Nico Welzenes, Zeeuwse landschappen. Wachthuisje perron NS-sta- tion, hal NS-station, en Mu seum voor Zuid- en Noord- Beveland, John Maters, 'De On voltooide Tijd' installatie ingre pen. HOOGELANDE Consistorie naast Kapel van Hoogelande, Trees Verwilligen, schilderijen (vanaf 17 mei). KAMPERLAND KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG DONDERDAG 16 MEI WOENSDAG 15 MEI Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgelconcert Martin Mans, 20 uur. VRIJDAG! 7 MEI Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. SagerAI Quatil. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Studiecentrum, Ab dij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de president Theodore Roosevelt (1858-1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echtgenote Elenor Roosevelt (1884-1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Johan Klein, foto-installatie (vanaf 18 mei). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Judith Vas- quez, geopend van di. t/m za. 13-17 uur (t/m 18 mei). Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexander Rodin, olieverfschilde rijen 'High tension'. Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Armeense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hollandse periode (vanaf 1993). Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, zesentwintig kunste naars, 'Kunstsalon' 49 werken. Rabobank, Lange Geere 3, Kristia Embregts, gouache en oliepastel. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. Zeeuws Museum, Abdij, ten toonstelling poppenkasten en pop- penkastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Alex Barbaix, druk werk van de Amsterdamse Marge drukker. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Henny Huser; kleurpotlood, Ernest Joachim, objecten. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur en na tel. af spraak 613288. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Josche P. Roverts; naïeven: olieverf. Rob van den Bor; acryl op doek en kleuret sen. De Vleeshal, Markt, Ann Veroni- Zeelandhallen, Goes; Mega Dance '96: Charly Lownoise Mental Theo, Party Animals, T- Spoon en Veronica Mega Show met DJ Edwin Evers, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Tineke Schouten, 'Lach Vegas', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Cabaret NUHR, 'Niet uit het raam zingen', 20 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie met presentatie meidenmuziek workshop, 21 uur. 't Beest, Goes; Punkconcert Jam mah Tammah en Piss Off, 21 uur. ZATERDAG 18 MEI Stadsschouwburg, Middel burg; Tineke Schouten, 'Lach Vegas', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Cabaret NUHR, 'Niet uit het raam zingen', 20 uur. Minitheater, Middelburg; Stich ting Middelburgs Theater, 'Equus', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; CD presen tatie Polluted Inheritance, voorpro gramma Mind Link, Tl uur. ZONDAG 19 MEI Schuttershof, Domburg; Brass band Apollo, 11.30 uur. Manhuistuin, Goes; Brassband Ons Genoegen, 12-13 uur. Theatercafé Schuttershof, Middelburg; Cd-presentatie The Juke Joints, 'One Two Five Live!', 17 uur. DINSDAG 21 MEI Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. WOENSDAG 22 MEI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reuzeneus', 14 uur. ca Janssens, voorstelling van een ronde vorm. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, len van den Berg, geweven wandkleden. Classical Chambers, Damplein 21, Elly Fritz, aquarellen. Middelburgs Koffiehuis, Lange- viele 61, Erlend van der Knaap, 'Desire for nature, desire for the heart'. Galerie Veurink, Vlissingsestraat 14, Astrid van Damme, schilderijen (gemengde technieken), beelden van marmer. NEE LTJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Wafer', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLË Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie dieren- baby's. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'De prehistorie van Zeeland', expositie gemaakt door het bureau Voorlichting van de Provincie Zeeland. 'Dagvlinders, foto-expositie van de amateurfoto- graaf H. van Essen. Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, '12 Mon keys' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cut throat Island' 14 uur. 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'The Juror' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Broken Arrow' 20 uur. OOST-SOUBURG Verzorgingstehuis de Zoute Viever, C.M. van Moorsel-Bronk- horst en Veronica Spoor-van Moorsel, natuurfoto-expositie. Watertoren CHK, Ronald Mullié, Roberto Remi en Peter Terhorst, dialoog (Nederland-ltalië). Ge opend wo. t/m zo. 12-17 uur. VEERE Grote Kerk, Oudestraat 26, De Zeeuwse Inspan, expositie van Zeeuwse boerenwagens. Grote Kerk, Oudestraat 26, Tjar- ko ten Have, geopend ma. t/m za. 10-17 uur en zo. 13-17 uur. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Brasserie Queen of Holland, Nieu- wendijk 23-25, Jon Dyorloh, 'Dra wings of man at work'. Geopend wo. t/m zo. 12-22 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'Michiel de Ruyter, werkelijkheid en mythe', geopend ma. t/m vr. 10- 17 uur, za. en zo. 13-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamypark, 'VOC met betrekking tot Oost- Indiëvaarders'. Dependance Watertoren CHK, C. Buskenstraat 200, Arie Berkulin, Jan Haas, Nico van den Boezem, Eddy Quite en Peer van Meer, 'De Selectie IV'. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, cursisten beeldhouwen van Wies de Bles, beeldhouwwerken. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Carta Schot, schilderijen en tekeningen. Notariskantoor Sauer Oonk, Badhuisstraat 181, Loes Müller- Kouwe, sculpturen en schilderijen. WEMELDINGË Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. DONDERDAG 16 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, '12 Mon keys' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Broken Arrow' 20 uur. 't Beest Goes, 'II Postino' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Jurk' 20 uur. VRIJDAG 17 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' 19 uur. '12 Monkeys' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cut throat Island' 19 uur. 'Up Close and Personal' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Juror' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Clueless' 19 uur. 'Broken Arrow' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Jurk' 20 uur. 'Das Versprechen' 22.30 uur. ZATERDAG 18 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' 19 uur. '12 Monkeys' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cut throat Island' 14 en 19 uur. 'Up Close and Personal' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'The Juror' 19 en 2 I.30 uur. Grand Theater Goes, 'Clueless' 19 uur. 'Broken Arrow' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'II Postino' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Das Versprechen' 20 uur. 'De Jurk' 22.30 uur. ZONDAG 19 MEI Alahmbra I Vlissingen, 'The Bird cage' 14,19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' 19 uur. '12 Monkeys' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cut throat Island' 14 en 19 uur. 'Up Close and Personal' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'Juror' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Clueless' 19 uur. 'Broken Arrow' 21.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Jurk' 20 uur MAANDAG 20 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, '12 Mon keys' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Broken Arrow' 20 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'La Dolce Vita' 20 uur. DINSDAG 21 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, '12 Mon keys' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Juror' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Broken Arrow' 20 uur. 't Beest Goes, 'De Aanslag' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, wereldmuziek extra Saudade, 20 uur. WOENSDAG 22 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Bird cage' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Le Roseaux Sauvage' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Cut throat Island' 14 uur. 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. 'The Juror' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Broken Arrow' 20 uur. 't Beest Goes, 'Ludwig 1881' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'De Jurk' 20 uur WOENSDAG 15 MEI Alhambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. ZATERDAG 18 MEI Alhambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Babe' 14 uur. ZONDAG 19 MEI Alhambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. Schuttershoftheater Middelburg, 'Babe' 14 uur. WOENSDAG 22 MEI Alahambra II Vlissingen, 'Toy Sto ry' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 13