Twaalf Zeeuwse bands op verzamel-cd Foto's Lentefeest in Arsenaaltheater Musical voor jong en oud Schizofrenics in De Piek KAFÉ DOMBURG BESTAAT 25 JAAR Veere's Genoegen 75 jaar Bevelandse rocksfeer 'Inhaken en meezingen' op de Nieuwendijk 9 T/M 15 MEI IN MIDDEN ZEELAND Kafé Domburg bestaat vijfentwintig jaar. En dat moet passend gevierd worden, zo moet eige naar van het café Fred van der Steen gedacht hebben. Want speciaal voor het jubileum heeft het Domburgse café een cd uitgebracht, met daarop bands uit de regio die in de loop der jaren hebben opgetreden in Kafe Domburg. Boete Het Nederlands Kinder Theater brengt op zater dag 11 mei in de Stadsschouwburg Middelburg de musical 'De wereld van Mathijs' op de plan ken. De voorstelling begint om 15 uur en is geschikt voor jong en oud publiek vanaf zeven jaar. GEHOORD Marcel de Dreu Woensdag 8 mei 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 ifiï Hï n is» M lïï „V/e hebben altijd al een soort platform-functie gehad in Zee- laad", vertelt Van der Steen. „En die cd past ook wel een beetje in dat straatje". De cd geeft met twintig nummers van twaalf bands (Booze Brot hers, Emmerroyts, Miles Browning Band, Metro Paradi se, No Coffé, Rusty Pawn, Sep- temter '80, Sure as Heil, Swirdle, Kam je Haar, X Head en Zeeuws Meisje) een globaal oveizicht van de Zeeuwse rockmuziek in de afgelopen tienjaar. Kafe Domburg stond zeker in het verleden bekend als podi umvoor regionale bands. Van derSteen vindt dat nog steeds belangrijk. Tijdens de presen tatie van de cd was er een op'reden van het Domburgse X Head. „Helaas kunnen wc door de huidige milieuwetge ving niet zo vaak meer een band laten spelen als we wil len", vertelt Van der Steen. „Vroeger kon je gewoon min of meer je gang gaan, je kreeg misschien een vermaning en een boete. Wanneer je nu bui ten je vergunning iets doet, betekent de eerste waarschu wing vijfentwintighonderd gulden boete. Dat is meer dan een band ooit oplevert. Je kijkt wel uit", lacht hij. „Kafé Domburg werd op 1 mei '71 opgericht door een meneer uit Ouwekerk aan de Amstel. Na hem nam Gommert Lin- denberg het over. Ik ben daar in '82 bijgekomen om de boek houding te doen en we hebben De Middelburgse fotograaf Edwin Glaser exposeert op dit moment in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Marco Borsato tijdens het Lentefeest van de Lions Club. FOTOGRAFIE: EDWIN GLASER. Zijn expositie bevat foto's van het bevrijdingsfestival van vorig jaar en van artiesten die recent in het Vissingse theater optraden. Zo is er ondermeer een collage te zien van foto's die Glaser maakte tijdens het Lion's Len tefeest dat op 13 april jl. in het Arsenaaltheater werd gehou den. Daar waren verschillende optredens van onder andere Marco Borsato en Blöf. Fred van der Steen: ...niet meer zoveel bands als we wil len... toen het café een soort nieuwe start gegeven", vertelt Van der Steen. Het tweetal Lindenberg en Van der Steen richtte toen de stichting Nehalennia Dom burg e.o. op, die nog tot op de dag van vandaag de optredens in het café regelt. „Nehalennia Domburg èn omstreken", benadrukt Van der Steen. „We willen ons niet alleen op Dom burg fixeren, maar écht een platform voor de omgeving te zijn. En trouwens, niet alleen de omgeving. Sommige toe risten zijn ook vaste klanten. Ik krijg e-mailtjes uit Duitsland met boodschappen als 'ik kom er weer aan hoor'. Ja, dat is leuk". „Wat de bands betreft, het maakt me eigenlijk ook niet uit wat ze spelen. Die mensen zit ten de hele winter in schuur tjes te oefenen. Het spelen is hun hele vrijetijdsbesteding. Die moeten dan toch zeker ook ergens een podium krijgen?" De cd is verkrijgbaar in Kafé Domburg. Het Nederlands Kinder Theater is een gezelschap dat uit jon geren van twaalf tot achttien bestaat. Onder leiding van pro fessionele theatermakers wordt ieder seizoen een nieu we productie gemaakt die, ook qua leeftijd, een breed publiek aanspreekt. Dit theaterseizoen brengt hel theater 'De wereld van Mathijs' op de planken. Hoofd personage in de voorstelling is Mathijs, een dromerige jongen die eigenlijk een beetje een buitenbeentje is. Hij is het De muziekvereniging Veere's Genoegen viert in het weekend van 10 en 11 mei haar vijfen zeventig-jarig bestaan. Op vrijdagavond 10 mei is er een jubiieum- comcert met een feest avond in de Grote Kerk in Veere. Op zaterdag beginnen de festiviteiten om 10 uur met poppentheater voor kinderen, gevolgd door optredens van muziekge zelschappen uit Veere. Aan het eind van de mid dag treedt de Blue Jeans Big Band op en vanaf 20 uur is er een feest met live-muziek van Cham pagne Charlie. Ook de ac tiviteiten op zaterdag vin den plaats in de Grote Kerk. Het begint zo langzamer hand een vaste gewoonte te worden, de maandelijkse avond waar Zeeuws talent op het podium van De Piek in het voetlicht mag treden. Afgelopen zaterdag was het de beurt aan twee uit Goes afkomstige bands: Dizzy Spells en King for a Day. De avond werd geopend door Dizzy Spells, een relatief jonge band die in de huidige line-up sinds een jaar bestaat. De muziek van de jongens, allen begin twintig, laat zich naar eigen zeggen het best omschrijven als een mengeling van traditionele rock en moderne under ground gitaarmuziek. Het gitaarduo Martijn en Marcel zijn min of meer bepalend voor het geluid, vooral op de wat snellere, grungy nummers drukken zij een flinke stempel. Deze up tempo songs, in de stijl van Therapy? en Radiohead wor den afgewisseld met langza mer werk, waarin de nadruk meer op de melodie ligt. Vooral hier komen de harmo nieuze zangpartijen wat meer naar voor. En wordt duidelijk dat men zich ook heeft laten beïnvloeden door sixties-acts als Hendrix en Led Zeppelin. Alles overgoten met een 'southern'-sausje. Positief is dat men geduren de de drie kwartier durende set uitsluitend eigen materi aal ten gehore bracht. Hieruit spreekt in elk geval ambitie. Vier songs van de band ver schenen onlangs op demo, die geluidstechnisch dik in orde is en waarvan de lay-out goed is verzorgd. Probeerde Dizzy Spells nog invloeden te camoufleren, King for a Day deed hiervoor geen enkele moeite. Schaamteloos liet de band middels (te veel!) covers zien waar men de mosterd vandaan haalt. In het achtjarige bestaan van de band, waarin handenvol muzikanten zijn versleten, is in elk geval een flinke dosis routine opgedaan en dat is te horen. De muzikanten van King for a Day zijn al wat ouder en hebben dus wat meer ervaring. De set klonk lekker compact, met een helder en volwassen geluid, maar is niet bijster origineel. Rücksichtlos werd materiaal van Soundgarden en Live nagespeeld. Ook van Neill Young, wiens geest ook tijdens het optreden van Diz zy Spells rondwaarde, werd materiaal ten gehore ge bracht. Er werd echter niets aan toegevoegd. Ook de belofte een 'feestband' te zijn kon men niet inlossen. Uit de biografie van de heren valt op te merken dat men beïnvloed is door bands als de Alpenzusjes, de Sjonnies en Corrie Konings. Het groot ste goed een kratje Heineken. Nu is ondergetekende op dit gebied nogal wat gewend, maar helaas, afgelopen zaterdag niets van dit alles. Van een podiumpresentatie was nauwelijks sprake, King for a Day stond als aan de grond genageld. En een druppel bier is naar mijn weten niet gemorst. Stuk voor stuk aardige muzikan ten met helaas veel te weinig uitstraling. En te weinig pre tenties. Wat dat betreft is er voor Dizzy Spells nog hoop. liefst in de natuur en praat daar met de dieren. Daardoor vindt iedereen hem een beetje een zonderling, behalve Peer die notabene de sterkste jon gen uit de buurt is. Samen hebben ze een bijzondere vriendschap die voor de bui tenwereld geheim moet blij ven omdat Peer een Neuzel is en Mathijs een Wapper. Deze twee groepen zijn eikaars gezworen vijanden en voeren al jaren oorlog met elkaar omdat zij vinden dat Neuzels en Wappers ni^t samen in één land passen. Als Peer op een dag verdwe nen is wordt Mathijs gedwon gen om uit zijn droomwereld te stappen. Hij besluit zijn vriend te gaan zoeken en daar is veel moed voor nodig. De verschillende horeca-gelegenheden op de Vlissingse Nieu wendijk halen vanaf mei iedere laatste zondag van de maand artiesten in huis. De reeks gaat op zondag 26 mei van start met een avond vol Nederlandstalige artiesten en bands. „We doen dit eerst als proef", vertelt Theo Versteegh van restaurant De Vergeten Balk. „Maar als blijkt dat het na drie maanden goed loopt, gaan we er zeker mee door". De horeca op de Nieuwendijk timmert flink aan de weg. „Er is veel belangstelling voor wat er hier gebeurt. Dat zag je ook wel aan zo'n Alva-dag, waar enorm veel mensen op af zijn gekomen. Voor ons was dat zo'n beetje de opening van het seizoen. Ons uitgangspunt is dat de stad moet bruisen. Niet alleen de Nieuwendijk, maar heel Vlissingen!" Deze zomer herhaalt de Nieu wendijk het Mosselfestival, dat vorig jaar in Vlissingen werd geïntroduceerd. „En dit keer zal er dan ook een bekende Nederlander optreden", belooft Versteegh. De Amsterdamse rockband The Schizofrenics treedt aanstaande zaterdag, 11 mei, vanaf 22 uur op in De Piek in Vlissingen. The Schizofrenics speelt een men geling van gitaarrock, surf en punkrock. The Schizofrenics. FOTO: NIELS VAN IPEREN. De band ontstond in de zomer van 1992. Grote voorbeelden van de leden zijn artiesten als The Cramps en Billy Childish, maar ook punkmuziek weet de Amsterdammers te inspire ren. De bezetting toont de welklinkende namen Morticia (zang en dans), She-Devil-Ro (zang, tamboerijn en dans), Baske Page (bas en dans), Dr. Spock (gitaar), Kapitein Kurk (gitaar) en Johnny Heart (drums). ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuin dorp 5, schilderijen, portretten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Stadhuis, Langstraat 35, Alexan der Rodin, olieverfschilderijen Zeeuwse landschappen en stille vens. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmeava, schilderijen. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Jaap Klein, foto's van Domburg en reisfoto's. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schilde rijen en beelden. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aqua rellen en olieverfschilderijen. Marie Tak van Poortvliet Muse um, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstelling. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Van de Berge, schilderijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kunste naars, diverse werken. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé StadhuisGrote Markt, Andy Hoogendoom. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken (t/m 12 mei). Emergis, Oostmolenweg 101, Adri- aan Hamelink, foto-expositie. Binnenstad, vijf Zeeuwse kunste naars, 'Goes En - Passant'. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-I, Odile Lemstra, recente schilderijen. Groepsten toonstelling door diverse kunste naars (vanaf 12 mei). Oosterscheldeziekenhuis, 's- Gravenpolderseweg, Paula van Buren en Nico Welzenes, Zeeuwse landschappen. Wachthuisje perron NS-station, hal NS-station, en Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, John Maters, 'De Onvoltooide Tijd' instal latie ingrepen (vanaf 11 mei). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlasmarkt 7-9, Maurice en Saskia Göth, teke ningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 0118- 629419, dagelijks geopend, Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, tentoon stelling van diverse kerken in Mid delburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieu we Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden Roosevelt Studiecentrum, Abdij, tentoonstelling over het leven en werk van drie Roosevelts: de presi dent Theodore Roosevelt (1858- 1919), president Franklin Delano Roosevelt (1884-1945) en zijn echt genote Elenor Roosevelt (1884- 1962). Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Margo, grafiek en keramiek (t/m 11 mei). Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Judith Vasquez, geopend van di. t/m za. 13-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Anne Bolle, 'Door het oog van: Anne Bolle', fototentoonstel ling (t/m 11 mei). Educatief Centrum Walcheren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexan der Rodin, olieverfschilderijen 'High tension'. Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Armeense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hol landse periode (vanaf 1993). Stichting Welzijn Ouderen, Mol straat 13, zesentwintig kunstenaars, 'Kunstsaion' 49 werken. Rabobank, Lange Geere 3, Kristia Embregts, gouache en oliepastel. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Hey se 1882-1954'In schoonheid ver stild'. Zeeuws Museum, Abdij, tentoon stelling poppenkasten en poppen- kastpoppen, 'In de kast uit de kast'. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, Alex Barbaix, drukwerk van de Amsterdamse Margedrukker. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Henny Huser; kleurpotlood, Ernest Joachim, objecten. Geopend do., za. en zo. van 14-16,30 uur en na tel. afspraak 613288. Galerie Het Gouden Briefke, Wijngaardstraat 15, Josche P. Roverts; naïven: olieverf, Rob van den Bor; acryl op doek en kleuret sen. DONDERDAG 9 MEI Bachten Reede, Vlissingen; Nederlandse Vereniging van Huis vrouwen, 'Cornelia als huisknecht', 19.30 uur. Stadsschouwburg, Middelburg; Het Folkloristisch Danstheater, 'Kar paten', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Het Volk, 'Golden Fiction', 20 uur. 't Beest, Goes; Guido Belcanto, 'Parels uit de goot', 21.30 uur, VRIJDAG 10 MEI Buurthuis De Paraplu, Vlissin gen; Marokaanse band Al Azhar, 19.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Franse chansonnier Louis Capart, 20 uur. Engelse Kerk, Middelburg; Ensemble The Beggar's Banquet, 20 uur. De Piek, Vlissingen; Jamsessie, 21 uur. ZATERDAG 11 MEI Stadsschouwburg, Middelburg; Het Nederlands Kinder Theater, 'De wereld van Mathijs', 15 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Theatergroep Carver, 'Het grote hoofd', 20 uur. Kiekieris, 's-Heerenhoek; Pater Moeskroen, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Mandoline-orkest Con Amore, het Smalstads Mannen koor, Koperensemble Paul van Bel- zen, D. Boon en het Follia Duo, 20 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelconcert Kees van Eersel, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Maarten Altena Ensemble met zan geres Jannie Pranger, 20.30 uur. Minitheater, Middelburg; Stich ting Middelburgs Theater, 'Equus', 20.30 uur. 't Beest, Goes; Galabal Swingpar ty, 21 uur. De Piek, Vlissingen; The Schizo frenics, 22 uur. Rock Café Gommert, Vlissin gen; Surrender, 22 uur. ZONDAG 12 MEI Manhuistuin, Goes; Manhuistuin- concert Oosterlands Fanfare, 12-13 uur Minitheater, Middelburg; Stich ting Middelburgs Theater, 'Equus', 14.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Theatergroep Huis aan de Amstel, 'De huisbewaarder', 15 uur. Grand Hotel Arion Boulevard, Vlissingen; Blue Jeans Big Band, 15 uur. DINSDAG 14 MEI Grote Kerk, Goes; Carillonconcert Sjoerd Tamminga, 13.30-14 30 uur. WOENSDAG 15 MEI Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Joris en Reuzeneus', 14 uur. De Vleeshal, Markt, Ann Veronica Janssens, voorstelling van een ron de vorm. Zeeuwse Bibliotheek, Kousteen sedijk 7, len van den Berg, geweven wandkleden. Classical Chambers, Damplejn 21, Elly Fritz, aquarellen. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie dieren ba by's. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, 'De prehistorie van Zeeland', expositie gemaakt door het bureau Voorlichting van de Pro vincie Zeeland. 'Dagvlinders, foto expositie van de amateurfotograaf H. van Essen. VEERE Grote Kerk, Oudestraat 26, De Zeeuwse Inspan, expositie van Zeeuwse boerenwagens. Grote Kerk, Oudestraat 26, Tjarko ten Have, geopend ma. t/m za. 10-17 uur en zo. 13-17 uur. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Edwin Glazer fototentoonstelling North Sea Jazz Festival 1995. Milieu Educatie Centrum 'De Kloek', Korenbloenlaan 5, tentoon stelling 'Natuurlijk tuinieren'. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, cursisten beeldhouwen van Wies de Bles, beeldhouwwerken. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Carla Schot, schilderijen en tekeningen (vanaf 10 mei). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolleweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Nazareth 4, Gust Romijn, 'Van Zeeland tot banaan' (t/m 11 mei). DONDERDAG 9 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Jurror' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dead Man Walking' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Copy cat' 20 uur. 't Beest Goes, 'Ed Wood' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Blue in the Face' 20 uur. VRIJDAG 10 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Jurror' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' 19 uur. 'Dead Man Walking' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 19 uur. '12 Monkeys' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Clue less' 19 uur. 'Copycat' 21.30 uur. 't Beest, Goes, 'Ed Wood' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Blue in the Face' 20 uur. 'Antonia' 22.30 uur. ZATERDAG 7 7 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Jurror' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 19 uur. 'Dead Man Walking' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 en 19 uur. '12 Monkeys' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Clue less' 19 uur. 'Copycat' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Antonia' 20 uur. 'Blue in the Face' 22.30 uur. ZONDAG 12 MEI Alahmbra I Vlissingen, 'The Jurror' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 19 uur. 'Dead Man Walking' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 en 19 uur. '12 Monkeys' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Clue less' 19 uur. 'Copycat' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Blue in the Face' 20 uur. MAANDAG 13 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Jurror' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra 019 Vlissingen, 'Dead Man Walking' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Copy cat' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Pickpocket' 20 uur. DINSDAG 14 MEI Alhambra I Vlissingen, 'The Jurror' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dead Man Walking' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, '12 Monkeys' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Copy cat' 20 uur. 't Beest Goes, 'Kaos' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Antonia' 20 uur. WOENSDAG 15 MEI Alhambra 9 Vlissingen, 'The Jurror' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Up Close and Personal' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Toy Story' 14 uur. 'Dead Man Walking' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Dunston Checks In' 14 uur. '12 Monkeys' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Copy cat' 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Antonia' 20 uur. ZATERDAG 11 MEI Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Babe' 14 uur. ZONDAG 12 MEI Alhambra II Vlissingen, Toy Story' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Babe' 14 uur. WOENSDAG 15 MEI Alahambra II Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Grand Theater Goes, Toy Story' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 7