ANWB De Zeelandkaart, een unieke sleutel voor gemak onderweg. Nu nieuw en gratis: de Zeelandkaart die u kunt opladen. Hebt u de Zeelandkaart al? De Zeelandkaart wordt breed geaccepteerd. telecom POSTBANK Zeeland heeft een primeur en daarvan kunt u nu gaan profiteren: de Zeelandkaart. Het is een hypermoderne chipkaart, die u snel, gemakkelijk en betrouwbaar toegang geeft tot allerlei diensten. De Zeelandkaart is daarmee een voorloper, een sleutel voor de toekomst tot puur gemak. In Zeeland is die toekomst nu al realiteit. Want de kaart maakt betalen nu bijzonder gemakkelijk. Bijvoorbeeld om met kaarttelefoons van PTT Telecom, zoals in de telefooncellen, te bellen. Voor parkeerautomaten, voor als u met de bus gaat of bepaalde dingen wilt aanschaffen. Maar u kunt er ook aantrekkelijke kortingen mee krijgen bij evenementen en attracties. En dat is nog maar het begin. Want wat nu in Zeeland kan, kan straks overal in Nederland. Als u in Zeeland woont of er vaak komt, hebt u een streepje voor. Want u bent niet alleen een van de eersten die van de veelzijdige chipkaart gebruik kunnen maken. U kunt ook in .1996 gratis de allernieuwste Zeelandkaart ontvangen, de oplaadbare kaart. Een persoonlijke kaart die u bij alle kaarttelefoons van PTT Telecom in heel Nederland telkens opnieuw van saldo kunt voorzien. Dat wordt verrekend met uw bank of giro. Zo kunt u 24 uur per dag de waarde van uw Zeelandkaart aanvullen. Dat kan tot 100,- per keer. Naast deze bijzondere kaart zijn er ook Zeelandkaarten voor tijdelijke bezoekers en recreanten. Deze kaarten, reeds voorzien van een waarde van 25,- of 50,-, zijn niet oplaadbaar. Allemaal hebben ze ervoor gekozen. Overal waar u de Zeelandkaartsticker ziet, kunt u met de kaart terecht. Het aantal plaatsen groeit met de dag. U kunt de oplaadbare Zeelandkaart met behulp van een aanvraagformulier bestellen. De Zeelandkaart brochure met dit aanvraagformulier is verkrijgbaar bij de adressen in Zeeland met de Zeelandkaartsticker. Ook kunt u tijdens kantooruren bellen met het gratis Zeelandkaart servicenummer 06-022 00 03. De informatie wordt u dan toegezonden. Indien u al een aanvraagformulier in huis hebt, stuur dit dan zo snel mogelijk op, zodat u, als een van de eersten, gebruik kunt maken van de oplaadbare Zeelandkaart. De Zeelandkaart wordt uitgegeven door PTT Telecom en de Postbank, in samenwerking met de Provincie Zeeland, de ZWN Groep en de ANWB. Bij veel instanties en organisaties is de Zeelandkaart welkom, zoals bij gemeenten, recreatie schappen, bibliotheken en musea. I Provincie Zeeland Deze bijzondere kaart wordt u heel wat waard. Heel wat waard met de Zeelandkaart. i De plaatsen waar de Zeelandkaart te gebruiken is zijn herkenbaar aan de Zeelandkaartsticker.

de Faam | 1996 | | pagina 10