Concert van doopsgezinde liederen uit de zestiende en zeventiende eeuw Gapinge in vroeger tijden Geletterde Mensen in Middelburg Muzikale cursussen stichting Popmuziek 0115-613641 I Claw Boys Claw in 't Beest 11 T/M 17 APRIL IN MIDDEN ZEELAND In het kader van 'Menno 500' - de herdenking van vijfhonderd jaar doperdom - vindt op 20 april aanstaande in de Middelburgse Concert en Gehoorzaal een concert plaats van doopsge zinde muziek door het Utrechtse muziekgezel schap Camerata Trajectina. Vervolgingen Pleitbezorger GELEZEN Joep B remmers Steeds meer schrijvers weten de weg naar de theaterbühne te vin den. Jules Deelder, Boudewijn Büch, Rem- co Campert, Bart Cha- bot, ze zijn regelmatig in de Nederlandse schouwburgen te vin den. Aan dit lijstje kan nu ook Adriaan van Dis worden toegevoegd. Aanvankelijk zou hij op tournee gaan met A.F.Th. van der Heijden, maar deze auteur had het te druk. In plaats daarvan tourt Van Dis nu met Connie Palmen door het land. Donderdag 11 april staan zij samen in de Middelburgse Stads schouwburg met het literaire programma Geletterde Mensen. Op het podium van 't Beest in Goes speelt zaterdag 13 april de Nederlandse formatie Claw Boys Claw. Zan ger Peter te Bos en de zijnen hebben het Goese podiumcafé uit gekozen voor een try- out van hun nieuwste show die is gekoppeld aan de uitgave van een nieuwe c.d. Het kenmerkt de popmuziek dat je er niet voor doorgeleerd hoeft te hebben om toch heel suc cesvol te zijn. Slechts weinig popsterren volg den eerst het conservatorium voordat ze be roemd werden. Talent, techniek en vooral véél spelen zijn nog steeds een betere garantie voor succes. Maar dat neemt niet weg dat er voor de gemiddelde popmuzikant altijd wel wat is bij te leren. Daarom zette stichting Popmuziek Zee land dit jaar een zestal cursussen op haar pro gramma. Deze sluiten aan bij de praktijk maar geven toch achtergrondinformatie die eigenlijk onmisbaar is. Woensdag 10 april 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 Iïï»iïï 'Genade ende Vrede' was de groet, die vele doopsgezinde martelaren in de zestiende eeuw vanuit de gevangenis richtten aan hun vrienden en Airco? ga niet pver één nacht ij§ Schakel nu de ZVU in voor een airconditioning die bij uw bedrijf past Deskundigheid in advies installatie en onderhoud. Bel voor een koele offerte: Zeeuwse Verwarmings Unie B.V. familie. Zij waren gearresteerd wegens hun geloof, ketterij in de ogen van de overheid, die een inquisitie instelde om het gevaar te bezweren. Deze inquisitie ging hardhandig te werk. De gevangenen werden langdurig en onder folteringen verhoord en, als ze in hun dwaling volhardden, als mis dadigers terechtgesteld. In deze benarde tijden putten de dopers moed uit hun schrif tuurlijke liedekens, die ze zelfs in het gevang en op de brand stapel zongen. In talrijke mar telaarsliederen vehalen ze van de gruwelen, hun aangedaan. In de zeventiende eeuw zijn de vervolgingen gestaakt. De doopsgezinden vormden toen een aparte bevolkingsgroep, apart omdat ze militaire dienst weigerden en niet in over heidsdienst wilden werken. Verspreid over talrijke ver schillende richtingen hielden zij hun diensten ('vermanin gen') in schuilkerken. Elke gemeente leek zijn eigen zang boek te hebben en het reper toire van doperse liederen is dan ook zeer groot. Belangrijke doperse dichters waren onder meer Hans de Ries, Karei van Mander en Joost van den Von del. Sommigen van hen waren ook woonachtig in Zeeland. Typerend voor de doopsgezin den zijn de vaak zeer opge ruimde melodieën, waarop zij hun geestelijke liedteksten zongen. Camerata Trajectina ('Utrechts muziekgezelschap', opgericht in 1974) heeft naam gemaakt als dé pleitbezorger voor de Nederlandse muziek van Mid deleeuwen tot Gouden Eeuw. Het ensemble werkte mee aan de meeste edities van het Hol land Festival Oude Muziek Utrecht, gaf honderden con certen in Nederland en Vlaan deren en maakte tournees In de reeks fotoboeken over Walcherse dorpen is van de hand van Mart Olijslager 'Gapinge in vroeger tijden' verschenen. In het vieren tachtig pagina's tellende boek wordt aan de hand van negentig foto's een beeld geschetst van de toestand van het dorp in de eerste zestig jaar van deze eeuw. In zijn voorwoord schrijft Mart Olijslager dat hij zelf zo'n tien jaar in Gapinge werkzaam is geweest als tim merman. Hij kwam op het idee om een fotoboek over Gapinge samen te stellen nadat een soortgelijk project over Serooskerke was afge rond. De foto's in 'Gapinge in vroe ger tijden' komen deels uit de collectie van Olijslager zelf en verder van inwoners uit het dorp. Alle foto's zijn voorzien van uitgebreide onderschriften die een indruk geven van de veelal verdwenen dorpsge zichten. Naast de foto's die een indruk geven over het landleven schenkt Olijslager aandacht aan bekende dorpsbewoners zoals bij voorbeeld J.K. Verhulst die behalve eigenaar van koren molen De Graanhalm ook aanzien genoot vanwege zijn activiteiten die hij voor de kerk ontplooide. De mensen die op de foto's in Gapinge in vroeger tijden staan worden door Olijslager nagenoeg allemaal met naam ge noemd. In de serie van uitge verij Deboektantzijn momen teel nog fotoboeken in voor bereiding over ondermeer Oostkapelle, Domburg, Vee- re, Biggekerke, Arnemuiden, Vrouwenpolder, Grijpskerke en Meliskerke. Op de hier afgebeelde foto poseren een achttal meisjes voor de kleermakerswoning van Jan de Rijke tijdens het burgemeestersfeest van 1952. Dorpsmeisjes tijdens de installatie van burgemees ter A. de Kam in 1952. Van Dis en Palmen hebben op zijn minst één ding gemeen: ze wonnen in 1995 de belangrijkste boekenprij zen voor de Nederlandstali ge literatuur. Van Dis won met Indische Duinen de gouden uil, Pal men kreeg de Ako-prijs voor De Vriendschap. Maar er zijn meer overeenkom sten: Allebei zijn zij als schrijvers persoonlijk, op vaak autobiografische wij ze, bij hun verhalen betrok ken. Ze luisteren naar de wereld en haar mensen en slagen er in vermakelijke, treffende, soms grimmige portretten die de lezer tot deelgenoot maken van hun verbeelding. De voorstelling in de Mid delburgse Stadsschouw burg is een literair-theatrale voorleesavond waarbij humor niet geschuwd wordt. De avond begint om 20 uur. naar onder meer de Verenigde Staten, Engeland, Zweden, Spanje, Italië, Frankrijk, Oos tenrijk, Bulgarije en Denemar ken. Een specialiteit van Came rata Trajectina is de muzikale opluistering van Nationale Herdenkingen, zoals die van de Unie van Utrecht (1979), Willem van Oranje (1984), Constantijn Huygens (1987) en Dirck Volkertszoon Coornhert (1990). Camerata Trajectina maakte verder programma's rond dichters als Vondel, Bre- dero, Hooft en Coornhert en rond thema's als de Tachtigja rige Oorog, godsdienststrijd ('De Hoer van Babylon"), de Dodendans, middelnederland- se lyriek ('Paxcen van Minnen') en de Souterliedekens, en rond de blokfluitist Jacob van Eyk. Veel indruk maakte het Tesselschade Festijn (1994) in het Muiderslot, waarbij het toneelstuk 'Geeraerdt van Vel- sen' van P.C. Hooft werd opge voerd met de originele muziek. De projecten van Camerata Trajectina kenmerken zich door een unieke combinatie van intensief voorbereidend wetenschappelijk onderzoek en spontane uitvoeringen, waarin improvisatie en theater een belangrijke rol spelen. Het concert begint om 20 uur en wordt ingeleid door Prof. Dr. P. Visser, conservator van de Doopsgezinde Bibliotheek te Amsterdam. Claw Boys Claw Connie Palmen en Adriaan van Dis. Claw Boys Claw is in 1983 opgericht als het anarchisti sche alternatief voor iedereen die niet meer gelooft in 'de corrupte wereld van hitpara des en coke-snuivende dee jay's'. Met hun debuut 'Shoc king Shades of Claw Boys Claw' dat in drie uur werd opgenomen en insloeg als een bom was de muzikale richting van de band meteen bepaald. De laatste jaren heeft Claw Boys Claw een balans weten te vinden tussen de vroege stuur loze uitspattingen en het meer gerijpte werk van tegenwoor dig. Onveranderd is echter de gekte, gedrevenheid en de tomeloze energie gebleven. Het optreden van Claw Boys Claw begint om 21.30 uur en de zaal gaat een uur daarvoor al open. In de cursus Het arrangement ontrafeld, gegeven door Aaike Jordans in de Muziekschool te Goes, wordt in vijf lessen inge gaan op de finesses van het arrangeren en componeren. Een ideale opstap voor degene die die éne perfecte song wil afleveren. Er komt flink wat muziektheorie om de hoek kij ken maar de basis blijft heel praktisch en gericht op het maken van eigen arrangemen ten. Datzelfde geldt voor de Drumworkshop van Peter van Liere (The Emmeroyts) en Alvin Manuhuwa (onder ande re Matipa, Rusty Pawn). Ook deze cursus bestaat uit vijf les sen. De nadruk ligt bij techniek en zeer uiteenlopende stijlen (van spelen met double-bass tot funk en Afrikaanse ritmes) maar in elke les worden ook twee drumsolo's ingestu deerd. De cursus, die wordt gegeven in 't Beest in Goes, wordt afgesloten met een pre sentatie. Meer gericht op de technische kant van muziek zijn de cursus sen (Studio-)opnametechniek in samenwerking met Muziek handel Van Damme (cursuslei der: Peter Wessel) en PA-tech- niek in samenwerking met Pro- faction Sound te Vlissingen (cursusleider: Peter Jonge- pier). De studiocursus behan delt de ins en outs van het opnemen van een demo en richt zich daarbij op de speci fieke wensen, eisen en proble men van elk instrument tijdens de opnamesessie. Deze cursus start in mei. De cursus PA- techniek bevat een introductie in de geluidstechniek, gericht op bands die er meer van af willen weten en op medewer kers van podia die zelf graag een PA willen bedienen. Op 11 en 12 mei vindt in Mid delburg de cursus Zingen met je ziel plaats, gegeven door zangeres Ruth Haumahu. Deze geroutineerde studiomuzikan- te stond onder andere op de bühne met Candy Dulfer en Julia Lo'ko. In de cursus, die drie dagdelen in beslag neemt en wordt gegeven in Middel burg, krijgen maximaal acht zangers en zangeressen een zeer directe en persoonlijke coaching op het gebied van techniek, het gebruik van de eigen stem en de podiumper formance. Wie meer informatie over de cursussen wil of zich ergens voor op wil geven kan terecht bij de stichting Popmuziek Zeeland. Voor de cursus 'Zin gen met je ziel' kan worden ingeschreven tot uiterlijk 15 april. ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portret ten en posters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. Gemeentehuis Arnemuiden, Langstraat 35, Ludmila Kalmaeva, landschappen en portretten. Rabobank, Dokstraat 4, Ludmila Kalmeava, schilderijen. DOMBURG Badhotel, Domburgseweg 1a, Jaap Klein, foto's van Domburg en reisfoto's. Apparthotel Bommeljé, Heren straat 24, Sergei Troubatch, schil derijen en beelden. De Parel, Babelweg 2, Beatrix Meindersma, olieverf, aquarel en tekeningen. Lunch- en Tearoom Labruyère, 't Groentje 1, Corrie Akkermans, olieverf en houtskool. Green White Congres Hotel, Noordweg 43, Hans Heeren, aqua rellen en olieverfschilderijen. Marie Tak van Poortvliet Museum, Ooststraat 10a, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild' biografische tentoonstel ling. GOES Stadskantoor, Oostsingel 2, Van de Berge, schilderijen. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5. Lunchcafé Stadhuis, Grote Markt, Eric Lurquin. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3-1, Martin Riebeek, wandobjecten, Robert Wevers. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Singelstraat 13, Koen Mertens, 'Terug in Goes' keramiek en bronsplastieken. Oosterscheldeziekenhuis, 's- G raven pol derseweg 1'14, Fons de Brouwer, pastelkrijt. KAMPERLAND KATTEN DUKE MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Göth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Thijs Schaapman, aquarellen (tot 13 april). Galerie Willem Vader, L Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Korendijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Margo, grafiek en keramiek. Kapper Henk v.d. Veen, Korte Noordstraat 6, David Heijgelaar, gemengde technieken. Kuiperspoort 22, Denneke Kou ters. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Sam de Visser, olieverg en acrylverf op karton (t/m 12 april). Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Anne Bolle, 'Door het oog van: Anne Bolle', fototen toonstelling. Educatief Centrum Walche ren, Latijnse Schoolstraat 10-12, Alexander Rodin, olieverfschilde rijen 'High tension'. Classical Chambers, Damplein 21, Marlou Pluymaekers, aquarel len en olieverfschilderijen. Ge opend woensdag t/m zondag 12- 19 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Kous teensedijk 7, Frits van Til, Potato Fields (and on both sides the sea), t/m 13 april. De Vleeshal, Markt, ManfreDu Schu, 'an den rand des hirns stos- sen' (t/m 15 april). Zorgcentrum Sint Willibrord, Bachtensteene 1, Safian Ashot, Armeense periode (1981-1990), Russische periode (1990-1993), Hollandse periode (vanaf 1993). Middelburgs Koffiehuis, Lan- geviel 61, Cicka Dek, schilderijen 'Impressie van de natuur'. Stichting Weizijn Ouderen, Molstraat 13, zesentwintig kunste naars, 'Kunstsalon' 49 werken. Rabobank, Lange Geere 3, Ada de Lange, 'Brieven, geschreven - geweven'. Zeeuws Museum, Abdij, Jan Heyse (1882-1954), 'In schoonheid verstild'. NEELTJEJANS DONDERDAG 11 APRIL Stadsschouwburg, Middel burg; Adriaan van Dis en Connie Palmen, 'Geletterde mensen', 20 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; De Stichting, 'Hun!', 20 uur. VRIJDAG 12 APRIL Burgerzaal Stadhuis, Middel burg; In Stil Moderno, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Seth Gaaikema, 'Schande!', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; John Mann, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Goes; Ely Cathedral Choir, 20 uur. ZATERDAG 13 APRIL Stadsschouwburg, Middel burg; Danstheater Arena, 'Gou den bergen', 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Danstheater Arene en Cir cle Percussion, 'Stoere binken, lekkere meiden', 19.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Rob van Meeberg, theaterportret van Wim Kan 'Ken, Kan', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Kunst vrienden, 'Zilveruitjes en augur ken', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Andels Fanfare Corps en Fanfare Vlijt en Volharding, 20 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Mifune Tsuji (viool) en Kyo- ko Hashimoto (piano), 20.30 uur. Arsenaal, Vlissingen; Lente feest: diverse optredens door Marco Borsato, Blöf, Dezz, Harry Slinger en vele andere, 20.30 uur. Sporthal Koopmansvoetpad, Oost-Souburg; Normaal, Veld tocht 1996: 'Top of the bult', 21.30 uur: 't Beest, Goes; Claw Boys Claw, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Max Tax y sus Banditos, 22 uur. ZONDAG 14 APRIL Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aquarel len en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. Galerie llona. Dorpsstraat 23-25, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Middelburgs Koffiehuis, Mid delburg; Koffieconcert Emile Mathlener (viool) Arllette de Muck (alt viool) en Jolien Sanderse (cel lo), 14.30 uur. 't Beest, Goes; Theater Split, 'Op reis', 15 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Percussions et Danses de Guinee, 20 uur. DINSDAG 16 APRIL Grote Kerk, Goes; Carilloncon cert Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Ensemble Aardvark, 20.30 ^uur. WOENSDAG 17 APRIL" Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Lieve boom', 14.30 uur Stadsschouwburg, Middel burg; Harry Sacksioni Band, 'Who's pulling the strings7', 20 uur. Studiecentrum Oranjezon, Joh. den Herder, aquarellen en tekeningen. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, expositie dieren- baby's. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Vie ver, Dongestraat 1, Toon Capello, pentekeningen landschappen en dieren. Geopend tijdens kantoor uren. Watertoren CHK, 'De sqlektie III' een serie tentoonstellingen over de kunstproduktie in Zeeland. Eric Roest; schilderijen, Guido Eek- hardt; schilderijen/sculptuur, Peer van Meer; tekeningen, Frits van Til; schilderijen, Marinus van Dij- ke; 'reisbureau' (t/m 14 april). Watertoren CHK, Galerie In Situ (t/m 14 april). VEERE Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Grote Kerk, De Zeeuwse Inspan, expositie van Zeeuwse boerenwa gens. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insec ten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissel- lijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Anne- mieke v.d. Woestijne, foto-exposi tie 'kleurrijk Tanzania'. Restaurant De Gevangento ren, Boulevard de Ruyter, Rian Krull, tekeningen. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Han Ie Roy, acryl- en olieverf schilderijen. Bellamy 19, 'De selectie III', een serie tentoonstellingen over de kunst produktie in Zeeland,Paul de Nooyer natuur en cultuur, Wies de Bles wassen beelden (t/m 14 april). Arsenaaltheater, Arsenaalplein 7, Edwin Glazer fototentoonstel ling North Sea Jazz Festival 1995. Milieu Educatie Centrum 'De Kloek', Korenbloenlaan 5, ten toonstelling 'Natuurlijk tuinieren'. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Gust Romijn, 'Van Zeeland tot banaan' (vanaf 14 april). DONDERDAG 11 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mr Hollands Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Grand Theater Goes, Toy Story' 20 uur. 't Beest Goes, 'Smoke' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Nixon' 20 uur. VRIJDAG 12 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Broken Arrow' 21.30 uur. '12 Monkeys' 24 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Get Shorty' 19 uur. 'Mr. Hol lands Opus' 21.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 19 uur. 'Jumanji' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Smoke' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Land and Free dom' 20 uur. 'Nixon' 22 uur. ZATERDAG 13 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Broken Arrow' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Get Shorty' 19 uur. 'Mr. Hollands Opus' 21.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 en 19 uur. 'Jumanji' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Procedure 769' 20 uur. 'Nixon' 22 uur. ZONDAG 14 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Broken Arrow' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Get Shorty' 19 uur. 'Mr. Hollands Opus' 21.15 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Money Train' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, Toy Story' 14 en 19 uur. 'Jumanji' 21.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Nixon' 20 uur. MAANDAG 15 APRIL Schuttershoftheater Mid delburg, 'Fanfare' 20 uur. DINSDAG 16 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Mr. Hollands Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Money Train' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 20 uur. 't Beest Goes, 'Stalker' 20.30 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Land and Free dom' 20 uur. WOENSDA G 17 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Broken Arrow' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Toy Story' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ace Ventura 2' 14 uur. 'Mr. Hollans Opus' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'La Ceremonie' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Toy Story' 14 en 20 uur. Schuttershoftheater Mid delburg, 'Nixon' 20 uur. VRIJDAG 12 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 19 uur. ZATERDAG 13 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 en 19 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. ZONDAG 14 APRIL Alhambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur. WOENSDAG 17 APRIL Alahambra I Vlissingen, 'Toy Story' (Ned.) 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'De Boefjes' 14 uur.

de Faam | 1996 | | pagina 7