De Goese Golf Feestelijke heropening van Doeland Passenier Cursus Beurs Geloof Sport SNEL GEBOEKT ill DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG DINSDAG WOENSDAG Gezondheid Bijeenkomst Allerlei Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 13 Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Textielschilderen - Polychro me in Middelburg begint op maandagochtend 18 maart een cursus schilderen op stof in het atelier van Annette Grasman aan de Prins Hendrikstraat. Inlichtin gen, tel. 0118-642 899. Schelpen - Het Milieu Educatie Centrum in Vlissingen geeft op 18, 23 en 25 maart een cursus schelpen over de leefwijze van schelpdieren, soorten herken nen en zoekplaatsen. Op 15 en 22 april en 6, 11 en 13 mei geeft Jan Willem Bosch de cursus natuurvriendelijk tuinieren Inlichtingen en opgave in de Milieuwinkel in Middelburg of het Milieu Educatie Centrum in Vlissingen Zangavond - De gereformeer de gemeente Vlissingen houdt op 27 maart een evangelisatie- zangavond un de Marnixkerk in West-Souburg. De zangavond begint om 19.45 uur en J. van Dooijeweert zal een voordracht houden met als titel Jezus stierf! Ook voor u? De muzikale omlijs ting wordt verzorgt door het jeugdkoor De Jonge Zangers o l.v M.J. Sturm en door het Walchers Mannenkoor o.l.v J de Visser. Sportdag - Op zaterdag 30 maart wordt de tweede provin ciale sportdag voor mensen met een verstandelijke handicap gehouden in het Sportpunt Zee land in Goes. Van 10.00 tot 15.30 uur zijn ongeveer honderd spor ters uit heel Zeeland bezig met een basketballtoernooi en een gymnastiek-circuit met o.a. esta fettes, trampoline-springen, klimmen en klauteren, bewegen Dagelijks: rondleidingen in het Staduis van Middelburg, van 10-17 u. en zondags van 12-17 u. De Blazer Oost- Souburg, volksdansen voor 50+, 10.45 u. Sportzaal van Duyvenvoorde Oost-Sou burg, peutergym, 9.30 u. De Parel Domburg, aqua-fit- ness, 9.45 u. inschrijven voor woensdag 16 u. De Schelp Domburg, kijkdozen maken, 10 u. De Schelp Domburg, zandkastelen bouwen, 14 u. De Parel Domburg, bowlingtoernooi, 20 u., inschrijven voor 18 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Schel debuurt Vlissingen, club voor alleenstaanden, 19.30 u. Ontmoetingscentrum Dauwendale Middelburg, Aktiviteitencentrum Middel burg, diverse activiteiten, voor info 0118-611580. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, bingo voor 50+, 14 u. Stadhuis Vlissingen, openbare vergadering van de commissie van advies voor de ruimtelijke ordening en het verkeer, 19.30 u. Stichting In- en Uitloophuis Vlissingen, wenskaarten maken, 9.30 u. Het Wol- tershuis Vlissingen, informa tie-avond over het werk van Amnesty International, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. Arsenaal theater café Vlissingen, dansavond, 20 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag voor jong en oud, 15 u. De Parel Domburg, spettermid dag, spelletjes onder bege leiding, 15.30 u. Wijkcen trum Scheldebuurt Vlissin gen, prijsklaverjassen, 13.45 u. VTV Clubhuis Vlissin gen, klaverjastoernooi, 10.30 u. Het Bolwerk Vlissingen, dansavond, 20 u. Zandkuil Middelburg, Middelburgse Turnvereniging '69, boeken markt, 9 u. Karolingen- burch Oost-Souburg, dans avond voor alleenstaanden, 20.30 u. Bord Parkeerplaats Ooster- scheldezijde Neeltje Jans, Natuurmonumenten en Het Zeeuwse Landschap, winter- wandeling, 14 u. Sporthal Baskenburg Vlis singen, sporten met longen- fyseem, Astma of Bronchi- tus, 15.15 u. Ontmoetings centrum Dauwendaele Mid delburg, Aktiviteitencentrum Middelburg, diverse activi teiten, voor info 0118- 611580. Het Bolwerk Vlis singen, openbare vergade ring van het huurderscomité ABP/Papegaaienburg, 19.30 u. Diensten Centrum Bach- ten Reede Vlissingen, ANBO, voorlichting 'Vrou wen en hart- en vaatziekten', 14 u. Hof Domburg, rondleiding kuurafdeling, 11.30 u. De Schelp Domburg, saunamid dag, 12-17 u., damessauna- avond, 18 u. De Schelp Domburg, verf je eigen droomhuis, 10 u. De Schelp Domburg, knutsel- middag, 14 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal 13.30 u. Ontmoe tingscentrum Dauwendaele Middelburg, Aktiviteitencen trum Middelburg, diverse activiteiten, voor info 0118- 611580. Stadsschouwburg Middelburg, NCRV, leden vergadering en een avond programma met live muziek en lasershow, 18.30 u. Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg, Werkgroep Aula Zeeland, lezing J. Koster, Taal en hersenen', 20 u. De Schuur Oost-Souburg, Women's Aglow, samen komst, 9.30 u. Rehoboth Oost-Souburg, Aktiva, voor jaarsmodeshow, 14 u. Dienstencentrum Ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, kinderclub 4 tot 9 jaar, 14 u. De Schelp Dom burg, kleifestijn, 10 u. Hof Domburg, midgetgolf, 10.30 u. De Schelp Domburg, speurtocht over het park, 14 u. De Parel Domburg, spet termiddag, spelletjes onder begeleiding, 15.30 u. De Schelp Domburg, Clown Klutske verteld voor de aller kleinsten een sprookje voor het slapen gaan, 18 u. Ont moetingscentrum Dauwen daele Middelburg, Aktivitei tencentrum Middelburg, bij eenkomst met thema onder werpen op sociaal- maat schappelijk vlak, 13.30 u. Zeeuws Biologisch Mu seum, Beestenboelmiddag, rugzaktocht naar het strand, 6 t/m 12 jaar, 14 u. Sport velden De Prelaat Westka pelle, VV De Noormannen, speltrainingsavond voor de E, D, en C jeugd, 18.30 u. Open Hof Vlissingen, bazar, 14 u. SLA UW SLAG BIJ Speel golf op de mooiste baan van Zeeland. 18 holes baan en 9 holes par 3 baan driving range met overdekte afslagplaatsen gevarieerd lesprogramma proefles-arrangement (3 lessen) gezellig clubhuis "De Ganzenkooi" GEÏNTERESSEERD? Stuur direkt de bon ingevuld aan Goese Golf Club, Postbus 32, 4450 AA Goes of per fax naar 0113-229554 en u krijgt alle Informatie thuisgestuurd Naam De Zandkrumels - Peuter speelzaal de Zandkrumels aan de Rijstraat in Middelburg houdt woensdag 27 maart van 15 tot 16 uur een kinderkleding- en speelgoedbeurs Voor informatie en inschrijfformulieren kunt u contact opnemen met de speel zaal, tel. 0118-637 558. Zomerkleding - Op vrijdag 15 maart wordt er van 15 15 tot 16.30 uur in de peuterspeelzaal 'de Vrolijke Keet' in Serooskerke een kledingbeurs gehouden Het is de bedoeling dat er zomerkle ding voor kinderen in de leeftijd van 1 tot en met 14 jaar wordt aangeboden Ook kunnen er kin derwagens, kinderstoelen, boxen, bedjes en buggy's te koop worden aangeboden. Vijftig procent van de opbrengst is bestemd voor de speelzaal. op muziek en een luchtkussen Hoogtepunt van de dag is een demonstratie G-gym uitgevoerd door een groep verstandelijk gehandicapten van gymvereni ging Jahn uit Leiden De sport dag is gratis toegankelijk voor publiek, inlichtingen bij de Zeeuwse Sportraad, tel. 0118 640 700. Korfbal - Korfbalvereniging Swift in Middelburg is op zoek naar sportieve dames voor de midweek competitie in april 1996. Geen nieuwe spelers betekend het einde voor het tweede team van de vereniging Inlichtingen, tel. na 19 uur 0118- 638 985. Demogejada - Op 23 maart kunnen jazzdansliefhebbers hun hart ophalen in sporthal de Kruit- molen in Middelburg. De dansaf- deling van MTV'69 Dance MoTI- Vation organiseert in samenwer king met de KNGB de regionale demogyjada, een demonstratie gymnastiek en jazzdans Er wor den twee voorstellingen gehou den om 13 en 19 uur. Adres-. PC/Woonplaals' GOLFPARK (BIJ HET GOESE MEER) Reigerbos - Op vrijdag 15 maart wordt aan de Schubert- laan in Goes het kinderrevalida tiecentrum Reigerbos geopend. Het centrum van de stichting Revalidatie Geneeskunde Zee land is bedoeld voor onderzoek en behandeling van kinderen en jongeren tot ongeveer achttien jaar met een lichamelijke handi cap. Op zaterdag 23 maart houdt het centrum een open dag waar bij iedereen van harte welkom is Astma - De afdeling Walcheren van het Nederlands Astma Fonds organiseert een voorlich tingsbijeenkomst over omgaan met astma bij kinderen Kinder arts de heer H Doorn van het Streekziekenhuis Walcheren zal onder andere ingaan op de vraag hoe ouders kunnen omgaan met een kind met astma. De bijeen komst wordt gehouden op woensdag 27 maart om 20 uur in de aula van de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. Fysiotherapie - Per 1 januari van dit jaar hebben patiënten recht op negen fysiotherapie- of oefentherapiebehandelmgen per aandoening per jaar Voor verde re behandeling moet de consu ment een dure aanvullende ver zekering afsluiten. Om deze en andere moeilijkheden rond de fysiotherapie boven tafel te krij gen en de overheid te confronte ren met de haken en ogen ervan, kunnen mensen hun klachten melden bij de Gezondheidstele foon, tel. 06-821 21 83. Paas paketten - Er is weer gelegenheid tot het inleveren van paketten voor familie, vrien den en kenissen in Polen. Het pakket wordt in Polen aan huis afgeleverd. Inleveren van paket ten op donderdag 14 maart van 18 tot 22 uur bij Joke Sedee, Sportlaan 18 in Middelburg, Het maximale gewicht van een pak ket is 25 kilo, de kosten zijn F 7,50 per pakket plus F 2,50 per kilo. Racisme - Zaterdag 23 maart wordt in Amsterdam de landelij ke demonstratie tegen racisme gehouden De Vlissingse anti racisme stichting Bravo organi seert busreizen vanuit Zeeland naar Amsterdam. De bus pikt geïnteresseerden om 9 30 uur bij het stadhuis in Vlissingen, om 9 40 uur op het Oranjeplein in Oost-Souburg, om 9.50 uur bij het station in Middelburg en om 10.10 uur bij het station in Goes op Inlichtingen, tel. 0118-462 388 Bier festival - De amateur bier brouwers van de Deltabrouwers in Goes houden op 24 maart het jaarlijks Bier festival in het Ambachtscentrum van de Hol landse Hoeve in Goes. Hoogte punt van de dag is de verkiezing van het Beste Festival Bier 1996 Verder is er een blmdproefappa- raat, een bierpulsloelbak, een grabbelton voor de kleintjes, een demonstratie bierbrouwen maar bovenal kunnen er diverse ambachtelijke bieren geproefd worden. Paauwenburg - Het wijkco- mité Paauwenburg houdt op donderdag 14 maart om 19.30 uur haar openbare vergadering in wijkcentrum Open Hof aan de A Gogelweg. Onderwerpen die op de agenda staan zijn ondermeer kunst in de wijk en ecoteams in de wijk. Lezing - De Zeeuwse Volksuni versiteit organiseert op donder dag 28 maart een lezing over IJs land. De lezing duurt van 20 tot 22 uur en wordt gegeven in het ZVU-bureau, Spanjaardstraat 51 in Middelburg Aanmeldingen, tel 0118-634 800. Zangavond - De christelijke zangvereniging Looft den Heere houdt op 17 maart om 19 uur een zangavond in de Nederlands Hervormde kerk in Westkapelle. Medewerking wordt verleend door ds Barmentlo, dmgente L. Stokman-de Graaf en organist Jos Wouters. Schone energie - Aan de Landbouwweg in Ritthem heeft NedWind in opdracht van Delta Nutsbedrijven een turbine geplaatst met een vermogen van 500 kW die ongeveer driehon derdenvijftig huishoudens jaar lijks van schone energie kan voorzien. De turbine heeft een ashoogte van negenendertig meter. Hotelbon - Vanaf 1 februari zijn in de postkantoren en postagent schappen de zogenaamde hotel bonnen te koop. Met deze bon kunnen twee personen drie overnachtingen boeken in een hotel voor maar vijfenzeventig gulden De enige voorwaarde is dat met het ontbijt en diner tegen betaling gebruikt in het hotel waar men overnacht. De hotelbon wordt uitgegeven door Proventura in Vianen en is bedoeld om meer mensen gewoon te maken met hotelboe kingen. De consument heeft keuze uit meer ddan vierhonderd hotels in Nederland, Engeland, Duitsland, België, Luxemburg, Oostenrijk en Frankrijk Wintertoeslag - In de Tweede Kamer is het voorstel voor een extra bijdrage in de stookkosten vanwege de strenge winter van honderdenvijftig gulden door minister Melkert afgewezen. Hij vind dat de Bijzondere Bijstand dit moet betalen. Het Aktivitei- ten Centrum Vlissingen en het In- en Uitloophuis helpt uitke ringsgerechtigden bij het invul len van de aanvraagformulieren op 14 maart van 9 tot 16 uur. Woonzorgcentrum - Op woensdag 20 maart wordt in Arnemuiden de eerste paal geslagen van het wonzorgcen trum dat op de hoek van de Nieuwlandseweg en het Oude Gat wordt gebouwd De officiële handeling wordt om 15.30 uur verricht door wethouder de heer J. van Belzen Looncontrole - CNV Horeca, de vakgroep van de Industrie- en Voedingsbond CNV voor werk nemers in de horeca, catering en verblijfsrecreatie biedt werkne mers in de horeca en de ver blijfsrecreatie de mogelijkheid om hun loon te laten controle ren Zowel leden van de bond als met-leden kunnen op de loon controle terecht. Als er dingen niet blijken te kloppen helpt de bond leden uiteraard verder. Niet-leden krijgen gratis advies over wat zij moeten doen De looncontrole wordt gehouden op woensdag 20 maart in het Zui derbaken, Rentmeesterlaan 245 in Middelburg, van 15 tot 17 uur Zeelandbrug - De Zeeland- brug is in de nacht van maandag 18 op dinsdag 19 maart van 23 30 tot 00.30 uur gestremd voor gemotoriseerd verkeer. Er wordt gewerkt aan de dwars- krachtdeuvels die onderdeel zijn van de schokbrekers in de voe gen van dë beton-elementen van de brug. Bij het stellen van de deuvels mag de brug niet wor den belast met verkeer. Vestigingswet - Per 1 januari is de Vestigingswet voor bedrij ven verandert. Voor de horeca betekent dit dat de overheid er strenger op gaat toezien of ondernemers de vereiste diplo ma's hebben. Ook het zoge naamd 'schijnbeheer' waarbij een horeca-gelegenheid op iemand anders zijn papieren draait is door het strenge over heidsbeleid niet meer mogelijk Niet alleen de ondernemer zelf moet vanaf 1 januari over de benodigde papieren beschikken maar ook elke leidinggevende in het bedrijf moet in het bezit zijn van een Verklaring Sociale Hypiëne Willem Ruys - Mede dankzij veel oud-opvanrenden en scheepvaartenthousiastelingen is de M.S. Willem Ruys weer aan de oppervlakte gekomen. Het betreft hier de bekende Veritas- bouwplaat uit de jaren zestig van het beroemde vlaggeschip van de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd, gebouwd in Vlissingen en eind 1994 tenonder gegaan als Achille Lauro De bouwplaat van de Willem Ruys heeft een schaal van 1:300 en in gebouwde toe stand meet het model ca. vijfen zestig centimeter. Inlichtingen, tel. 026-443 75 74. Oostenrijkse markt - De weekmarkt in Vlissingen staat vrijdag 15 maart in het teken van Oostenrijk. Dat betekent dat het marktterrein is ingepakt in Oos tenrijkse kleuren en dat er voor het winkelend publiek bij een Oostenrijkse ijsbar de hele dag gratis koffie en chocolademelk met apfelstrüdel geserveerd wordt en 's middags glühwein. Tevens is er 's middags een bon nenactie met loterij waarvan de trekking om 15 30 uur is Elk half uur wordt er iemand uit het win kelend publiek gekozen die in aanmerking komt voor de week markt surprise en daarna bij één van de kooplui een verassings pakket in ontvangst mag nemen. Kinder expositie - Elk jaar op de eerste dag van de lente is het werelddag voor kinderen en poe- zie. Het thema van de laatste werelddag in maart 1995 was 'het is feest in mijn pen' Tien duizenden kinderen uit het hele land hebben meegedaan aan de poëziewedstrijd rond dit thema. Uit de beste en winnende inzen dingen is een expositie samen gesteld die van 18 tot en met 22 maart is te bezichtigen in het ABN Amro kantoor aan het Stad huisplein in Vlissingen. Marathon - Rianne Griffioen, therapuete, triathlonloopster en Artemisvrouw gaat 28 april haar eerste marathon lopen. Niet zo maar een marathon, maar de marathon van Rotterdam. Ze wil middels deze marathon geld bij elkaar krijgen om de opvang, begeleiding en therapie aan vrouwen met trauma's te kun nen realiseren. Daarmee legt ze een relatie tussen trauma en top sport Goudhaantje - Omdat er geen nieuwe bestuurleden konden worden gevonden is vogelver eniging 't Goudhaantje in Nieuw en Sint Joosland opgeheven. Het voormalige bestuur heeft besloten om het geld wat de ver enging nog in kas had te schen ken aan de kinderboerderij en de vogelopvang De Mikke in Mid delburg Er is gekozen voor voor noemde instellingen omdat de doelstellingen hiervan het meest in de buurt van de voormalige vogelvereniging komen. Op donderdag 29 februari is Doeland Passenier in Serooskerke feestelijk heropend. De klanten van de doe-het-zelf zaak ontvingen bij aankoop een lot waar mee interessante prijzen te winnen waren. Zaterdag 2 maart zijn de prijzen waaronder een accu-boormachi ne, een work-mate en diverse hogedrukreinigers uit gereikt. Hoofdprijs was een kluis die in de winkel stond opgesteld en door het publiek gekraakt kon worden. De code van de kluis stond op een van de lootjes. Op de foto staan een aantal gelukkige prijs winnaars. Mededelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk, Postbus 5017, 4330 KA Middelburg AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur. AC Verweij, 19 uur: H. Schipper. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo 9.30 uur: A. Heij, 15 uur: L.W.Ch. Ruijgrok. Gereformeerde Kerk. Zo 9.30 uur: J. Bakker, 14.30 uur: A.W. Riepma. Volle Evangeliegemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do 20 uur, zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk Kerkplein 1Zo 9 uur: C. Kleij. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: R. de Meij. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7 Zo. 10 uur. W A. v.d. Berg (in de Herv. kerk). Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: W.A v.d. Berg. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk Jacob Catsstraat 7. Zo 10 uur" P.H. Zaadstra, 14 30 uur' R.G. van der Zwan (in de Herv. kerk). Hen/ormde Gemeente. Zo 10 uur: PA. den Braanker, 14.30 uur: R.G. van der Zwan. HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. Zo.: geen dienst. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: P.C. Schoonenboom. Ned Gereformeerde Kerk (gebouw Engelse Kerk) Zo 9.30 uur L. Broek, 17 uur: dienst. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6 Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Lange Noordstraat 62. Za. 10 uur: bijbelstudie, 11 uur eredienst. A. de Hamer Leger des Heils Hoogstraat 20. Zo. 10 uur. BVU- groep, 19 uur: gezamenlijk in Vlissingen. Evangelisch Lutherse Gemeente. Lutherse Kerk Zuidsingel 70 Zo. 11 uur: T.K. van Dam Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten Koorkerk. Zo 10 uur. K Hendrik- se Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Paul us kerk Lombardstraat 1. Zo. 10 uur De Hoeksteen. Zo 11.30 uur. Huize St. VZillibrord eerste zaterdag van de maand 17 uur: protestantsedienst, twee de, derde, vierde en vijfde zaterdag van de maand 17 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente 'De Wijngaard' Klarenbeek LTS. Zo 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren Olmen laan 8. Zo. 9.30 uur: dienst. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove Dauwendaelselaan 35. Zo 16 uur Do. 19.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. 10 uur Di. 19.30 uur. Volle Evangeliegemeente Sion Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormide Gemeente. Zo. 10 uur P Barmentlo. OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur: J.H. Kip, 19 uur: P.A. den Braanker (jeugddienst in de Herv kerk). Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A C. den Hol lander, 19 uur: P.A. den Braanker. Gereformeerde Gemeente Saronkerk. Zo. 9 30 en 15 uur: H. Paul. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Zo. 10 uur: C.A. Davidse. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1 Zo 10 uur: B de Haan. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo. 11 uur: J.A. Murre. SEROOSKERKE Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo 10 en 17 uur Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9 30 en 17 uur. Wo. 20 uur Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk St. Jacobskerk Oude Markt. Zo.: geen dienst, Petruskerk. Paul Krugerstraat 17 Zo 10 uur. A G Baas. Open Hof. Alexander Gogelweg 57 Zo 9.30 uur G Kalksma. De Schaapskooi. Papegaai enburg. Zo 9.30 uur: R G van der Zwan. Ter Ree- de. Zo. 19 uur: P. Kother-Middelhoek Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo. 10 uur- N.H.J.E. Boomer Jehovah's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534. Do 19 uur Zo. 10 uur Jehovah's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di 19 uur. Zo 15.30 uur. Jehovah's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534 Di. 19 uur. Zo. 10 uur. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laat ste Dagen Badhuisstraat 161. Iedere zondag 10 uur Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9 30 en 16 uur. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39 Zo. 10 uur: C. Bijl. Pinkstergemeente Vlissingen e.o Vrijdomweg 1. Zo. 15 uur: B. Hanegraaff Christelijk Centrum Zeeland. Faradayweg 1. Zo. 10.30 uur samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa Westerbaan 16. Zo. 10 uur samenkomst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5 Zo. 10 uur samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur, Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61 Zo. 10 en 17 uur. Rooms-Katholieke Kerk Der Boede Babbelaar, elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand 10.30 uur. Zo. 10.30 uur: J. Herweijer. Lieve Vrouwe Kerk Singel. Za 19 uur. Zo 9.30 uur. Ter Reede. Za 17 uur. Open Hof. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente Zo. 10 uur J Lukasse (in de Geref. kerk) Gereformeerde Kerk. Fort de Haakweg 14. Zo. 10 uur: J. Lukasse, 17 uur: Lafeber MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Elke zondag om 9 30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: A V de Nooij. Hervormde Kerk. Zo. 10 15 uur: C. Kleij Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur G Warner. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur A. Bruin. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans, 19 uur: zangavond ST. LAURENS ZOUTELANDE MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11. Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74 Zo. 10 uur: M. Slabbekoorn Gereformeerde Gemeente Centrum Middelburg Segeersstraatkerk. Zo. 9.30, 14 en 18.30 uur leesdienst. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo 9.30 en 16.30 uur. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo. 11 uur: C.G Rezelman. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18 30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 10 uur: geen opgave. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22. Zo. 9.30 uur: geen opgave Getuigemskerk, Zo. 10 uur: geen opgave. Hervormde Gemeente Nieu we Kerk Groenmarkt, Zo., geen opgave. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo 19 uur: geen opgave. Wijkgemeente Geref. Bond (in de Getuigenis- kerk). Zo. 10 en 17 uur: geen opgave. Oostkerk (in Concert-en Gehoorzaal) Zo. 10 uur: geen opgave. Koorkerk. Zo. 10 uur: K. Hendrikse. Ontmoetings- kerk Oosterscheldestraat 1. Zo. 10 uur: geen opgave. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 en 16 30 uur: A de Snoo. Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69 Zo 9 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372 Zo 10 uur A O. Poppe, 17 uur: R.G. van der Zwan. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering, Oranjeplemkerk. Zo. 9.30 uur: J. van Leerdam, 19 uur: L.A. Woltering. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Dongestraat 1Elke eerste en derde zaterdag van de maand 9 uur. Zo. 19 uur: R.E.R. van Buiren. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Pinkstergemeenschap 'Shalom', Van Doornlaan 40 West-Souburg Zo. 14 30 uur: G Prakken. Kerkgenootschap der Zevendedags Adventisten. Hervormde Kerk Oranjeplein. Za. 9.30 uur ere dienst, 10.30 uur: bijbelstudie. J. Engelgeer. Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur P. Boekesteijn Do. 14 maart t/m wo. 20 maart HUISARTSEN VEERE Hervormde Kerk. Zo 10 uur: P. Joosse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1Zo. 9.30 uur: C.G. Rezelman. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Zo. 9.30 uur: D. Moes, 16.30 uur: L Moes Middelburg: Zaterdag tot 24 uur C.J E.M Albers, Bellinkplein 3. tel. 639933. Zondag tot 24 uur: JL.F. Wortelboer, Korendijk 36, tel. 639933. Visites aanvragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur (zonder afspraak). Vlissingen: Zaterdag tot 24 uur F. Bronzwaer, Badhuisstraat 47, tel. 412525. Zondag tot 24 uur: W.N. Osterman, De Kempenaerstraat 2, tel. 479791. Visites aanvragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17 30 tot 18 uur (zonder afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui den, Gezondheidscentrum Middelburg-Zuid (praktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Vis ser): Zaterdag tot 24 uur: J.C. Ponten, Oude Rijksweg 6, Nieuw- en St Joosland, tel. 601340 Zondag tot 24 uur: J Visser, Wachttoren 19, Mid delburg, tel. 627664. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker ke, Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: Zater dag en zondag. M. Mol, Dorpsstraat 2, Oostkapel le, tel. 581276 Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker- ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag 18"uur t/m zondag 24 uur: F. van Eede, De Casembrootstraat 24, Westkapelle, tel. 571234 West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: B. Bouwense, Valkenisseweg 14, Biggeker ke, tel. 552190. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: Zaterdag en zondag: N.J.M. Kootstra, Koren bloemlaan 1a, Arnemuiden, tel. 602929 Patiënten tandartspraktijk P. Mall and, Tobago- laan 6, Vlissingen: Zaterdag en zondag voor spoedgevallen tel 478290. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Hum- melen, Markt 69, tel 612134 Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek De Singel, Singel 9, tel 412730. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur H. Hament, tel. 471140. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur M de Jonge, tel 616761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren): Zaterdag en zondag: C Brink, Meanderlaan 326, Middel burg, tel. 611011. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 633803 Visites aanvragen van 8-9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 581443 Behan deling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 592838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel 593060. Zaterdag en zondag dienst OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, van vrijdagavond t/m zon dag. J. van Dam, tel. 583607. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 628288 Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 628800. Kinder- en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 0113-249389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten-) Alarm Zeeland. 583404. Telehulp. alarmeringssysteem voor zelfstandig wonende ouderen en gehandicapten, Vlissingen, 448448. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zeeland": 469869 (dag en nacht) Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 684000, Vlissingen, 448844. Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 636108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 615551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin, telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur. 613362. Provi<|ciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 0113-249200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 637320 en 413240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 673333. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 411877 Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 413880 Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11, overige assistentie aanvragen 633333.

de Faam | 1996 | | pagina 13