VAN DE iii GEMEENTE ARNEMUIDEN GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN r GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 31 januari 1996 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 INFORMATIE OVERHEID niiiMiiillliliiiiMikitiiiiiilhitiuiiit, ii VERORDENING REKRE- ATIEWONINGEN 996 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken ingevolge de artikelen I39 en volgende van de Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad in haar vergade ring van 22 januari 1996, de Verordening rekreatiewoningen 1996 heeft vastgesteld. Deze verordening regelt het gebruik van woonruimte als twee de of rekreatiewoning. Zij treedt in werking op 8 febru ari I996. De verordening ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting van de dienst Middelen, Stadhuisstraat 2 te Middelburg en bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. BEKOSTIGINGSBESLUIT BESTEMMINGSPLAN VEERSEPOORT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad in verband met de geprojecteerde woningbouw in het bestemmingsplan Veersepoort in zijn vergadering van 22 januari 1996 een aangevuld-bekostigings besluit heeft vastgesteld. Dit besluit heeft betrekking op het verhaal van kosten inzake de aanleg van voorzieningen van openbaar nut en treedt in wer king op I februari 1996. WIJZIGING DELEGATIE- EN MACHTIGINGSBESLUIT De gemeenteraad heeft op 22 januari 1996 een wijziging aange bracht in het Delegatie- en Machtigingsbesluit De wijziging betreft de machtiging aan ons college om aan ambtenaren enkele bevoegdheden op te dra gen op grond van de Algemene bijstandswet de Wet inkomens voorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte gewezen zelf standigen en de Wet inkomens voorziening oudere en gedeeltelijk arbeidsongeschikte werkloze werknemers. Het gewijzigde besluit treedt per I januari 1996 in werking. Het ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting waar tegen betaling ook een kopie verkrijg baar is. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Klarenbeek IIA voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Jan van Hoofkwartier 24. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 2 februari 1996 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 22 januari 1996 op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft verklaard dat voor: a. het perceel Koorkerkhof 10, zoals dat is aangegeven op tekening S 240-31, d.d. 3 januari 1996, een herziening van het bestemmingsplan Hofplein-Lange Delft wordt voorbereid; b. het perceel Kruisweg, zoals dat is aangegeven op tekening S I8I-62, d.d. 28 september 1994, een herziening van het bestemmingsplan Breeweg wordt voorbereid. Het besluit treedt in werking op 2 februari I996 en ligt met het bij behorende pré-advies en tekenin gen voor een ieder bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. INSPRAAK EN INFORMATIE OVER RAPPORT ONDER ZOEK PARKEERBELEID ZOUTELANDE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat in opdracht van de gemeente door adviesbureau RBOI te Middelburg een onderzoek naar de parkeersi tuatie in Zoutelande is uitgevoerd. De resultaten van dit onderzoek zijn vastgelegd in het rapport "Onderzoek parkeerbeleid Zoutelande". Korte inhoud onderzoeksrapport Het onderzoeksrapport bevat een inventarisatie van de huidige par keersituatie in Zoutelande, alsme de een beschrijving van de knel punten die zich daarbij voordoen. Ter oplossing van de knelpunten worden in het rapport verbete ringsvoorstellen gedaan. Kort samengevat houden deze voor stellen in om van een volgend naar een meer sturend parkeer beleid over te gaan. Dit laatste betekent dat ondermeer wordt voorgesteld om het aantal en de situering van verschillende par keerplaatsen in het dorpscentrum van Zoutelande te wijzigen. Verder wordt voorgesteld om in het dorpscentrum betaald- en belanghebbendenparkeren in te voeren. Alvorens door de gemeen te met betrekking tot de inhoud van het rapport een standpunt wordt ingenomen is een en ander óvereenkomstig de "Inspraakverordening gemeente Valkenisse", onderwerp van inspraak. Informatie-avonden Over het onderzoeksrapport en de daarin voorgestelde maatrege len worden twee informatie-avon den gehouden nl.: - één op dinsdag 13 februari 1996 voor de winkeliers en de horeca-ondernemers (bedrijfsle ven) en - één op donderdag 15 februari 1996 voor de bewoners en andere belangstellenden. Beide informatie-avonden begin nen om 20.00 uur en vinden plaats in zaal Middendorp aan de Smidsstraat 16 te Zoutelande. Terinzagelegging en verkrijging rapport Het opgestelde rapport "Onderzoek parkeerbeleid Zoutelande" ligt vanaf donderdag I februari I996 gedurende een periode van 4 weken op de gemeentesecretarie te Koude- kerke (afdeling algemene zaken) ter inzage. Tegen betaling van de kostprijs ad. 75,- kan een exemplaar van het volledige rapport worden aangeschaft Er is ook een verkor te versie beschikbaar, die 20,- kost Tenslotte is er een, inmid dels huis-aan-huis in Zoutelande verspreide informatie-pagina, gra tis verkrijgbaar. Indiening zienswijzen Inwoners en in de gemeente belanghebbende natuurlijke en rechtspersonen kunnen hun zienswijzen ten aanzien van het onderzoeksrapport tijdens de informatie-avonden, alsmede schriftelijk, naar voren brengen. Schriftelijke zienswijzen dienen vóór I maart 1996 te worden ingediend. Deze moeten worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Valkenisse, Postbus I, 4370 AA Koudekerke. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking ver gunning voor het oprichten van een inrichting voor het houden van paarden aan de Kriekeweg I te Koudekerke Burgemeester en wethouders van Valkenisse, gelet op de desbe treffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingediend in het kader van de Wet Milieubeheer door: de heer R.A. van Velsen, om een vergunning voor een paardenhou- derij, gelegen aan de Kriekeweg I te Koudekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse sec tie K nr. I604. De aanvraag en de ontwerp beschikking die gericht is op ver gunningverlening onder voorschrif ten, alsmede andere relevante stukken liggen ter inzage vanaf vrijdag 2 februari 1996 elke werkdag tijdens kantooruren en op maandagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algemene zaken ter gemeente-secretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aan vraag. Desgevraagd wordt er een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. In de periode van 2 februari 1996 tot en met I maart 1996 kunnen gemotiveerde bedenkin gen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien daarom wordt verzocht kan gedu rende de inzagetermijn over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tus sen het college, de aanvrager en de overige aanwezigen en kunnen mondelinge bedenkingen worden ingebracht, in welk geval de aan vrager eveneens in de gelegen heid wordt gesteld daarbij aanwe zig te zijn. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de beden kingen worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te dienen danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende bouwaanvragen zijn ingediend door: - Exakta Benelux B.V. te Winterswijk voor het plaatsen van een dakkapel op de woning Vliedberg 26 te Biggekerke; - dhr. N. de Swart te Zoutelande voor het plaatsen van een dak kapel op de op het perceel Oranjeplein 15 te Zoutelande aanwezige zomerwoning. Koudekerke, 31 januari 1996 Goedkeuring belastingverordeningen Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat aan de volgende belastingverorde ningen goedkeuring is verleend: - de 7e wijzigingsverordening rei nigingsrechten; - de tarieventabel 1996 behorende bij de legesver ordening; - de 5e wijzigingsveror dening hondenbelasting; - de 5e wijzigingsverordening forensenbe lasting; -de lie wijzigingsveror dening toeristenbelasting; - de 9e wijzigingsverordening watertoeris tenbelasting; - de Ie wijzigingsver ordening roerende zaakbelasting en de verordening tot wijziging van enkele belastingverordeningen aan de gewijzigde tekst van de Algemene wet inzake rijksbelas tingen en de Invorderingsweg I990. De verordeningen zijn in werking getreden op I januari 1996. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om bouwvergunning van: - J. van 't Leven, tb.v. de bouw van een garage/berging op het perceel Arnestraat 10; - J. Verton, tb.v. de bouw van een woning met garage op het perceel Klaverakker 48; - D.M. Lindenbergh, tb.v. de bouw van een kelder en hobby kamer op het perceel Westwal 26; - J.H. Westmaas, tb.v. de ver bouwing van het pand Molenweg 18; - R. Linnenbank, tb.v. de bouw van een dakkapel op het per ceel Tuindorp 68; - C.W. Vader, tb.v. de uitbreiding van het pand Tarweakker 23. Arnemuiden, 31 januari 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester, K. van Poppel, secretaris. VOORBEREIDINGSBESLUIT Wij maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 25 januari 1996 heeft verklaard dat wordt voorbereid: - het bestemmingsplan Ritthem. Het voorbereidingsbesluit met bij behorende tekening, waarop het gebied staat aangegeven waar voor het besluit geldt, ligt met ingang van I februari 1996 tij dens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (hal, 2e verdie ping). Het besluit treedt in wer king op I februari 1996. WIJZIGING VERORDENINGEN Wij maken bekend dat, ingevolge artikel 7 lid 2 van de Gemeenschappelijke regeling tot oprichting van het Havenschap van Vlissingen, vanaf heden gedu rende 14 dagen ter inzage liggen: de "Verordening Zeehavengeld" I99I (6e wijziging); de "Verordening Binnenhavengeld I99I" (4e wijziging) en de "Verordening op de heffing en invordering van precariorechten" (I3e wijziging). De stukken liggen ter inzage in de hal van de sector Stadsontwikkeling op de 2e etage van het stadhuis. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat bij ons, op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen inge volge: Besluit horecabedrijven milieubeheer - van de heer B. Bleijenberg i.v.m. het oprichten van een horecabedrijf, Bellamypark 16, Vlissingen; Besluit detailhandel milieu beheer - van de heer H. van Limbergen i.v.m. uitbreiding/wijziging van een rijwielhandel, Koudekerkseweg 51 -53, Vlissingen; Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer - van de heer M. Harthoorn i.v.m. uitbreiding/wijziging van een akkerbouwbedrijf, Zuidbeekseweg 2, Vlissingen; Besluit opslag vuurwerk milieubeheer - van Laroes Loodgieters Installateurs i.v.m. het oprich ten van een inrichting, voorzo ver dit oprichten betrekking heeft op het bewaren van vuur werk, Handelsweg 10, Vlissingen. Informatie over genoemde mel dingen kunt u verkrijgen bij de sectie Milieu tel. 0118-487434. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. E Baas voor het aanbouwen van een keuken op lokatie Buteuxstraat 32; 2. Meijers Staalbouw bv voor het bouwen van een magazijn op lokatie Handelsweg 3; 3. J. Blok voor het bouwen van een woning op lokatie Rosenburglaan 2I3. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. STRAATNAAMGEVING Wij maken bekend dat wij voor nemens zijn op grond van de Verordening straatnaamgeving en huisnummering in Rosenburg zuid-west te benoemen de vol gende straten: Nico Engelschmanlaan, Han Diekmannlaan, Josine Reulinglaan en de Nienke van Hichtumlaan. Tot uiterlijk 4 weken na dagteke ning van deze advertentie kunnen belanghebbenden bedenkingen indienen tegen het voor te nemen besluit De stukken liggen terzake ter inzage op de informatietafel van de sector Stadsontwikkeling 2 e etage van het Stadhuis. Vlissingen, 31 januari I996 Burgemeester en wethouders Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. Maatschappelijke toetsing ontwerp-bestemmingsplan "Brouwerijweg" Voor de kern Domburg is ten behoeve van de ontwikkeling van een nieuwe bouwlokatie voor per manent wonen een bestemmings plan in voorbereiding genaamd "Brouwerijweg". De plan-procedure verkeert in het stadium van vooroverleg en maat schappelijke toetsing. Ten behoeve van het laatste is door het college van burgemees ter en wethouders een inspraak- besluit vastgesteld. Krachtens dit op basis van de inspraak-verordening genomen besluit zal er op 2 manieren inspraak worden verleend te weten: mondeling en schriftelijk. De mondelinge inspraak zal in een hoorzitting plaatsvinden welke op 20 februari a.s. des avonds om 20.00 uur in het gemeentehuis zal worden gehou den. In die hoorzitting zullen de vol gende onderwerpen centraal staan. - de komst van de nieuwe woon wijk; - de inrichting van de nieuwe woonwijk, de lokatie-keuze en de voorgestelde verkeersafwik keling Schriftelijke reacties op het ont werp kunnen tot uiterlijk I maart 1996 worden ingediend. Ten behoeve van deze inspraak ligt het ontwerp van het plan met de daarbij behorende exploitatie- opzet in de beide dorpshuizen (Schuttershof, Kanonweistraat 30, Domburg en Halve Maan,Torenstraat 35, Oostkapelle) alsmede op het gemeentehuis op de dependance Schuitvlotstraat 32 voor een ieder ter inzage. Tenslotte wordt er op gewezen dat voor de adspirant-gegadigden voor een bouwkavel in de nieuwe woonwijk een aparte hoorzitting zal worden gehouden. Hiervoor zullen betrokkenen rechtstreeks een uitnodiging ontvangen. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - K.H. Simons, d.d. 9 januari, voor het bouwen van een tuin huis op het perceel Magnolialaan 4 te Oostkapelle; - J. Wattel, d.d. I 7 januari, voor het geheel vernieuwen van de garage op het perceel Grijpskerkseweg I te Oostkapelle; - Camping "Ons Buiten" d.d. 19 januari, voor het uitbreiden van het zwembad op het perceel Aagtekerkseweg 2a te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 18 t/m 24 januari 1996 - R.J. de Visser, voor het plaatsen van een tuinhuis op het perceel Ambachtstraat 22 te Oostkapelle; - H.B.M. Nouwens, voor het geheel vernieuwen van de zomerwoning op het perceel Burgvliet 99 te Oostkapelle; - v.o.f. Jobse, voor het slopen van een woning en het uitbreiden/verbouwen van het café/restaurant op het perceel Dorpsstraat 16-18 te Oostkapelle. Akkoord bevonden meldin gen in de periode van 18 tlm 24 januari (996 - E. Batten, voor het bouwen van een bijkeuken op het perceel Berkenlaan 5 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg, 31 januari 1996. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin- gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE MARIEKERKE Burgemeester en wethouders van Mariekerke hebben: 1een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, veranderings vergunning verleend aan de heer K. Poppe en mevrouw T.H. Poppe-Cevaal met betrek king tot de inrichüng aan de Steengrachtsweg 4 te Grijpskerke ten behoeve van een gemengd bedrijf inclusief varkenshouderij; 2. een veranderingsvergunning verleend aan de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging B.A. te Wemeldinge, ten behoeve van de uitbreiding van de opslag van losgestorte kunstmeststof fen en stukgoederen alsmede de opslag van gewasbescher mingsmiddelen tot maximaal 2.500 kg aan de Pekelingseweg 2 te Aagtekerke. GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders van Veere: 3. zijn voornemens een oprich tingsvergunning te verlenen aan familie C. de Bruijn voor het dierenpension annex hon denfokkerij aan Singelweg 26 te Serooskerke; 4. hebben een veranderingsver gunning verleend aan Delta Expo b.v. (i.o.) voor de be zoe kersattractie aan Dijkgraaf A.M. Gelukweg te Neeltje Jans. GEMEENTE WESTKAPELLE Burgemeester en wethouders van Westkapelle hebben: 5. een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, veranderings vergunning verleend aan de heer A. Brasser met betrekking tot een camping met kamp winkel en opslag van gasfles sen aan de Joossesweg 2 te Westkapelle; 6. een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, veranderings vergunning verleend aan Hotel Zuiderduin met betrekking tot een hotel-restaurant aan De Bucksweg 2 te Westkapelle. De vergunningen zijn verleend onder het stellen van voorwaar den ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de vergunningen liggen vanaf I februari 1996 voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Mariekerke: Dorpsstraat 3 te Meliskerke, van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 0118 56 20 10, toestel 211); gemeente Veere: Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel 0I I8 50 19 51 gemeente Westkapelle: Markt 95 te Westkapelle, tijdens werkuren, alsmede 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118 57 20 55). ONTWERP-VERGUNNING De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunning genoemd onder 3. liggen tot en met 28 februari 1996 voor een ieder ter inzage. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 28 februari 1996 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 28 februari 1996 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNINGEN De stukken met betrekking tot de vergunningen genoemd onder 2., 4., 5. en 6. liggen tot en met 13 maart 1996 voor een ieder ter inzage. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met 13 maart 1996 beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenter] Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Serooskerke - het bouwen van een vrijstaande woning hoek Gargonstraat/De Meijstraat Veere - het vergroten van de woning 't Warmoeshof 4 Vrouwenpolder - het vergroten van de zomerwo ning H. de Rijklaan 51 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist

de Faam | 1996 | | pagina 9