VAN DE ill de Faam - de Vlissinger UW WEEKBLAD GENEENTEVALKENISSE GEMEENTE MARIEKERKE GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE VLISSINGEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 17 januari 1996 GEMEENTE MIDDELBURG ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 10 INFORMATIE OVERHEID PU\N VOOR HET VESTI GEN VAN EEN AZIATISCH RESTAURANT IN HET PAND SCHUTTESTRAAT 12 TE KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkemsse maken bekend dat zij van de heer A.I.C. Priem te Middelburg een aanvraag hebben ontvangen om vergunning voor het verbouwen van het pand Schuttestraat 12 te Koudekerke ten behoeve van het vestigen van een Aziatisch restaurant Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is echter in zijn vergadering van 14 decem ber 1995 verklaard, dat er een herziening van dat bestemmings plan wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening. Aangezien hun college bereid is om vrijstelling te verlenen als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de geldende voorschriften en (met toepassing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet) vooruitlopen de op de vaststelling en goedkeu ring van de planherziening, de bouwvergunning te verlenen, ligt het in het voornemen om aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland te verzoeken de ter zake vereiste verklaringen van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan gedepu teerde staten wordt gedaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om tegen het bouwplan bedenkingen in te dienen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 19 januari 1996 gedurende 2 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Gedurende deze periode kunnen bij hun college schriftelijke beden kingen tegen het bouwplan wor den ingediend. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging aanvraag en ontwerp-beschikking ver gunning voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van een grondwaterzuive ringsinstallatie op het per ceel Dorpsstraat 14 te Biggekerke Burgemeester en wethouders van Valkenisse, gelet op de desbe treffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingediend in het kader van de Wet Milieubeheer door: Provincie Zeeland, Directie Milieu en Waterstaat, om een vergun ning voor het oprichten en in wer king hebben van een grondwater zuiveringsinstallatie op het per ceel Dorpsstraat 14 te Biggekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse sectie F nummers 33, 215, 304 en 406. De aanvraag en de ontwerp-beschikking die gericht is op vergunningverlening onder voorschriften, alsmede andere relevante stukken liggen ter inza ge vanaf vrijdag 12 januari 1996 elke werkdag tijdens kantooruren en op maandagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algemene zaken ter gemeentesecretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aan vraag. Desgevraagd wordt er een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. In de periode van 19 januari 1996 tot en met 16 februari 1996 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien daarom wordt verzocht kan gedurende de inzagetermijn over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het colle ge, de aanvrager en de overige aanwezigen en kunnen mondelin ge bedenkingen worden inge bracht, in welk geval de aanvra ger eveneens in de gelegenheid wordt gesteld daarbij aanwezig te zijn. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de beden kingen worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijker wijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te dienen danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. W. Reijnierse te Voorschoten voor het vergroten van het zomerhuis Branding 35 te Zoutelande; - dhr. A.W. Maljaars te Zoutelande voor het plaatsen van een carport op het perceel Timmermansstraat 41 te Zoutelande; - Smith Kaas B.V. te Vlissingen voor het vergroten en vernieu wen van een garage/berging gelegen op het perceel Verl. Dishoekseweg 7 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. N. Zwaan te Biggekerke voor het veranderen van de gevel van een opslagruimte gelegen op het perceel Klaassesweg 2 te Biggekerke; - Geertse V.O.F. te Vrouwenpolder voor het vergro ten van het zomerhuis Branding I te Zoutelande. Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om vergunning op grond van de Woningwet zijn ont vangen: I. van elektrotechnisch installatie bureau P. de Visser voor de bouw van een bedrijfsgebouw met bedrijfswoning aan de Rapenburgweg te Meliskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sektie F, nr. 121 ged.; 2. van de stichting Ambrosius voor de bouw van een paar denstal aan de Poppendamseweg 3 te Grijpskerke; 3. van de heer J. Poppe voor de bouw van een woning met garage aan het Loodhol 43 te Grijpskerke. Mariekerke, 17 januari 1996 De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. De secretaris, C.W. Bierens. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvraag om een bouwvergunning is binnengeko men voor: Vrouwenpolder - het plaatsen van een dakkapel voorgevel Dorpsdijk 26 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvraag om een bouw vergunning geen bezwaarschrift ingediend kan worden. Een bezwaarschrift kan pas wor den ingediend nadat op de aan vraag is beslist COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG. De commissie, die burgemeester en wethouders adviseert over de te nemen beslissingen op inge diende bezwaarschriften, komt op donderdag 25 januari 1996 bij een om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbe houd; zowel de te behandelen zaken als de tijden kunnen nog wijzigen). 16.30 uur: Bezwaarschrift van B 8 Sprint Photo B.V. te Goes, tegen het besluit van burgemees ter en wethouders van Middelburg van 24 oktober 1995, kenmerk 94/2025/RK, waarbij een aanschrijving is ver zonden tot het verwijderen van een lichtrelame aan het pand Markt 29 te Middelburg. 16.50 uur: Bezwaarschrift van Arbeidsvoorziening te Apeldoorn tegen het besluit van burgemees ter en wethouders van Middelburg van I november 1995, kenmerk 95/5492/RK, waarbij een aanschrijving is ver zonden tot het verwijderen van twee lichtreclames aan het pand Sint Sebastiaanstraat 12 te Middelburg. 17.10 uur: Bezwaarschrift van de heer P. Wessel te Goes, tegen het besluit van burgemeester en wet houders van Middelburg van 7 november 1995, kenmerk 94/13612/RK, waarbij een aan schrijving is verzonden tot het ver wijderen van een reclame met het opschrift "Muziekhandel van Damme" aan het pand Lange Noordstraat 16 te Middelburg. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stad huis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de wnd. secretaris van de commissie, de heer mr. J.J. Groenenberg (tel. 0118-575433). BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 27 december 1995 voor het plaatsen van een warmte kracht koppeling-station op het perceel Koudekerkseweg 145; b. op 27 december 1995 voor het verbouwen van het pand op het perceel Lange Noordstraat 52; c. op 4 januari 1996 voor het plaatsen van een tuinschuurtje op een perceel aan het Griffioenpad van de volkstuin vereniging Kweeklust; d. op 4 januari 1996 voor het verbouwen van het winkelpand op het perceel Lange Delft 8b; e. op 8 januari 1996 voor het bouwen van een serre op het perceel J.W. Thibautstraat 3; f. op 8 januari 1996 voor het verbouwen van een volière tot tuinhuisje op het perceel Noordweg 67; g. op 9 januari 1996 voor het plaatsen van 3 kantoorunits op het perceel Kleverskerkseweg 69; h. op 10 januari 1996 voor het bouwen van een luifel tp.v. entree op het perceel Roozenburglaan 10. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Noordweg voor het uit breiden van de woning op het perceel Noordweg 366. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 19 januari 1996 geduren de 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse- straat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGE LEN/BETAALD PARKEREN EN WIELKLEMGEBIED Burgemeester en wethouders hebben besloten: 1. de Oude Vlissingseweg tussen de aansluiting met de Reijersweg en de Schroeweg tijdelijk in beide richtingen af te sluiten voor het verkeer, door plaatsing van borden Cl, van januari tot en met juli 1996 in verband met recon structie van deze weg; 2. de Spijkerbrug tijdelijk in beide richtingen af te sluiten voor het verkeer, uitgezonderd voet gangers en (brom)fietsers, door plaatsing van borden Cl, van februari tot en met half maart 1996 in verband met noodzakelijk onderhoud aan de brug (vervanging van lagers); ter ondersteuning van deze tij delijke verkeersmaatregel de brug fysiek af te sluiten door het plaatsen van palen in het wegdek; 3. vijf parkeervakken aan de Kousteensedijk (nabij de krui sing met de Blauwedijk) aan te wijzen als betaald parkeren en wielklemgebied. De volledige verkeersbesluiten lig gen van 18 januari tot en met 28 februari 1996 ter inzage op Vlissingsestraat 2 I te Middelburg bij de info-balie van de dienst Stadsontwikkeling. Bezwaar Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag volgende op die van de bekendmaking van dit besluit bij ons bezwaar maken door het indienen van een bezwaarschrift Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en tenminste het vol gende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Indien u bij ons een bezwaar schrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg verzoeken een voorlo pige voorziening te treffen, indien u van mening bent dat de onver wijlde spoed, gelet op de betrok ken belangen, dat vereist Indien u gebruik maakt van de mogelijkheid tot het verzoeken van een voorlopige voorziening, dient u uw verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt griffierecht geheven; dit bedraagt 200,- voor natuurlijke personen en 400,- voor andere dan natuur lijke personen. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Commissie bezwaar- en beroepschriften Domburg De commissie, die burgemeester en wethouders adviseert over de te nemen beslissing op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 25 januari 1996 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbehoud): 18.45 uur: bezwaarschrift van de heer A. Wisse te Domburg tegen het besluit over de berekening van wethouderspensioen; 19.15 uur: bezwaarschrift van Kernkamp advocaten te Middelburg, ingediend namens de heer S. Aydin te Domburg over het aanzeggen van een dwang som ter zake het gebruik van het pand Ooststraat 11 te Domburg. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in de raad zaal van het gemeentehuis aan de Markt I te Domburg. Inlichtingen kunnen vooraf wor den ingewonnen bij de secretaris van de commissie de heer R. Waverijn (tel 0118 - 582710). Openbare voorbereidings procedure Struktuurplan Oostkapelle Het college van burgemeester en wethouders heeft in het afgelopen jaar een werkgroep de opdracht gegeven om een struktuurvisie te ontwikkelen voor de kern Oostkapelle. Inmiddels heeft deze werkgroep de werkzaamheden afgerond en het eindrapport waarin de struktuurvisie is ver woord aan ons college aangebo den. Alvorens het struktuurplan ter vaststelling aan de gemeenteraad wordt aangeboden, wordt over het concept overeenkomstig het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht de openbare voor bereidingsprocedure gevolgd. In verband hiermee ligt het genoem de plan gedurende een periode van 4 weken voor belanghebben den ter inzage en wel op werkda gen tussen 09.00 en 12.00 uur op het kantoor van de gemeente aan de Markt I te Domburg. 's Middags na telefonische afspraak. Gedurende deze periode wordt iedere belanghebbende in de gelegenheid gesteld om de ziens wijze over de struktuurvisie aan het gemeentebestuur kenbaar te maken. Dit kenbaar maken kan schriftelijk plaatsvinden, door toe zending aan het college van bur gemeester en wethouders, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Na afloop van de inzagetermijn worden de ingebrachte reakties gebundeld en verwerkt, waarna het struktuurplan ter vaststelling aan de gemeenteraad wordt aan geboden. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de ver zoeken om vergunning ingevolge de Woningwet van: 1. J.C. Bostelaar, voor het bouwen van een dienstwoning op het perceel Oude Domburgseweg 26 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie H, nr. 1039; 2. R. Boogaard, voor het bouwen van een dienstwoning op het perceel Oude Domburgseweg 33 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie H, nr. 1024; 3. J. Surie-Kobler, voor het vergro ten van de zomerwoning op het perceel J. Tooropstraat 6 te Domburg, kadastraal bekend gemeente Domburg sektie F, nr. 663. De bouwplannen I en 2 zijn in strijd met het geldende bestem mingsplan "Buitengebied" doch in overeenstemming met de in voor bereiding zijnde herziening van dit bestemmingsplan. Bouwplan 3 is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Kom Domburg", doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit plan. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet, de vergun ningen te verlenen nadat er burengehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee liggen boven genoemde plannen tot en met 31 januari 1996 ter gemeentesecre tarie, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen genoemde bouwplannen schrifte lijke bedenkingen inbrengen bij ons college, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - Voetbalvereniging Domburg, d.d. 9 januari, a voor het bouwen van kleed waslokalen op hn perceel Roosjesweg 12 te Domburg, b voor het bouwen van een zit/staantribune op het per ceel Roosjesweg 12 te Domburg - W. Hendriks, d.d. 3 januari, voor het bouwen van een zomerwoning garage op het perceel J. Tooropstraat 2 te Domburg; Verleende bouwvergunningen in de periode van 4 tlm IO januari 1996 - D. van Waes, voor het bouwen van een schuur op het perceel Zuiverseweg 2 te Domburg; - Bouwbedrijf Jobse zn. voor het bouwen van een woning op het perceel Vlaamse Gaai 7 te Oostkapelle; - J.J. Kaljouw, voor het gedeelte lijk vernieuwen, veranderen en vergroten van de woning cp het perceel Poolsterstraat 27 te Oostkapelle; - A. Walraven, voor het uitbrei den van de vakantiewoning op het perceel Burgvliet 29 te Oostkapelle; - Firma Maranus Lievense, voor het bouwen van twee woningen onder één kap op de percelen Groene Specht 17 en 19 te Oostkapelle. Akkoord bevonden meldingen in de periode van 4 tlm IO januari 1996 - H.P. Gerber, voor het bouwen van een fietsenberging op het perceel Burgvliet 100 Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingenOp grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg, 17 januari 1996. m CENTRAAL BEDIENINGS GEBOUW SLUIZEN De provincie Zeeland, directie milieu en waterstaat, heeft een verzoek ingediend voor het bou wen van een centraal bedienings gebouw voor de sluizen op de lokatie Stationsplein 23 (op het sluizencomplex, tussen de grote en de kleine sluis). De bouwaan- vraag is in strijd met het geldende bestemmingsplan Eiland: op de plaats waar gebouwd zal worden, zijn geen gebouwen toegestaan. Wij willen medewerking verlenen aan het bouwplan. Daartoe over wegen wij de gemeenteraad, op grond van artikel 2 I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, voor te stellen een voorbereidingsbe- sluit vast te stellen. Op basis van dit besluit is het mogelijk, na een verkregen verklaring van geen bezwaar van gedeputeerde staten van Zeeland, vrijstelling te verle nen van het geldende bestem mingsplan ten behoeve van het ingediende bouwplan. Voordat wij de gemeenteraad een voorstel doen, stellen wij belang hebbenden in de gelegenheid schriftelijk hun zienswijze naar voren te brengen gedurende de hierna genoemde termijn. Het bouwplan en het ontwerp-raads- besluit liggen met ingang van donderdag 18 januari 1996 in het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping), tijdens kantooruren gedurende vier weken (dus tot en met woensdag 14 februari 1996) ter inzage. WET MILIEUBEHEER Terinzaggelegging ontwerpbesluiten Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: 1. Woningstichting Walcheren voor een nieuwe de gehele inrichting omvattende vergun ning actualiseringsvergunning art 8.4 Wm) voor een woningcorporatie kantoor werkplaats) op het perceel Burchtstraat 48 te Vlissingen; 2. RZB Zeeland B.V. voor het uit breiden van de inrichting voor straal- en verfwerkzaamheden met een kantoor, was/ kleedruimte, opslag en onder houd - op het terrein van de Koninklijke Schelde Groep B.V. - op het perceel Ritthemse- straat 502 te Vlissingen-Oost Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerpbeslui ten en bijbehorende stukken lig gen van 18 januari tot en met 14 februari 1996 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2 e ver dieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den, telefoon 0118-48 7204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbe sluiten. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, wor den uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelin ge inbreng of gedachtenwisseling kunt u kontakt opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluit vorming straks afwijkt van het voornemen. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. Basco Stichting Woningbeheer voor het bouwen van 12 appartementen op lokatie Gravestraat 30 tlm 44. De op 27 december 1995 gedane publicatie ten behoeve van dit bouwplan komt heden te vervallen. 2. Atochem Vlissingen BV voor het bouwen van een magazijn op lokatie Europaweg Zuid 2. 3. J J. Hogenbirk voor het bou wen van een serre op lokatie Verdilaan 29. 4. W.A. Duinhouwer voor het bouwen van een berging op lokatie Jozef Israëlslaan 44. 5. J. M. Kense voor het wijzigen van de voorgevel van de woning op lokatie Marnixplein 23. 6. Gemeente Vlissingen -Sector Beheer- voor het bouwen van een brug voor licht verkeer in de Langeleenweg. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWAANVRAGEN: -VRIJ STELLINGSPROCEDURE (artikel 19 WRO). Ontvangen zijn bouwplannen van: 1. P. Proovoost voor het uitbrei den van een woning op de lokatie J.M. Kemperstraat 90; 2. A. Lazonder voor het bouwen van een woning op de lokatie Rosenburglaan 229. MELDINGEN: -VRIJSTEL LINGSPROCEDURE (artikel 18a WRO). Ontvangen is/zijn de volgende melding(en) van: I. KPN Vastgoed BV voor het bouwen van een kabelverdeel station op de lokatie Oostsouburgseweg IT. De plannen zijn niet in overeen stemming met de voorschriften van de ter plaatse geldende bestemmingsplannen, maar bur gemeester en wethouders willen positief beslissen op de ingedien de aanvragen. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet en artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (voor de meldingen) maken dit mogelijk. Voordat het college beslist over de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, m.i.v. 18 januari 1996 geduren- den twee weken (derhalve tot en met 31 januari 1996) in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2 e verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van burge meester en wethouders. Vlissingen, 17 januari 1996 Burgemeester en wethouders Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger'van vandaag. f

de Faam | 1996 | | pagina 10