VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTEVALKENISSE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE MIDDELBURG 16 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 27 december 1995 INFORMATIE OVERHEID VOORBEREIDINGSBESLUIT (bekendmaking o.g.v. art 22 Wet RO) De gemeenteraad heeft in zijn vergadering van 21 december 1995 verklaard dat het bestem mingsplan Westerscheldemond wordt voorbereid. Het voorberei- dingsbesluit ligt met de tekening, waarop het gebied is aangegeven waarvoor het besluit geldt, met ingang van 28 december I995 tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage in het stadhuis, sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdieping Het besluit treedt in werking op 28 december I995. MEDEDELINGEN Sluiting stadhuis op 2 januari 1996 Het stadhuis zal dinsdag 2 janu ari I996 vanaf 15.30 uur geslo ten zijn in verband met de nieuw jaarsreceptie voor de medewer kers van de gemeente. Nieuwjaarsreceptie 5 januari 1996 Burgemeester en wethouders houden op vrijdag 5 januari 1996 een nieuwjaarsreceptie in de raadzaal van het stadhuis. De receptie begint om 16.30 uur en eindigt om 18.00 uur. Omstreeks I 7.00 uur zal burgemeester J.C.Th, van der Doef een nieuw jaarstoespraak houden. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: - M.J. van de Ketterij voor het bouwen van een serre op loka- tie Vlissingsestraat 213; - W.F.G. van Dijk voor het uit breiden van de woning en de garage op lokatie Offenbachlaan 29; - Aann. bedrijf Heeffer en Van Elzakker, Dorpsstraat 86, 4361 HR HALSTEREN, tel. 0164 - 682952, voor het bou wen van 39 appartementen op lokatie kavel bl t/m b39, Rosenburg-Zuidwest; - Aann. bedrijf Heeffer en Van Elzakker, Dorpsstraat 86, 4361 HR HALSTEREN, tel. 0164 - 682952, voor het bou wen van 24 woningen op loka tie al tlm a24, Rosenburg Zuidwest; - Goodtimes BV voor het bouwen van een dansschool op lokatie Baskenburgplein 2 C; - BV Renover Onroerend Goed voor het aanpassen van het balkon op lokatie Kasteelstraat 104; - Rijkswaterstaat, Beheer en Exploitatieteam Schelderadar voor het bouwen van een motorenstalling op lokatie Commandoweg 50; - BV Mechielsen Gassen voor het bouwen van een luifel, opslag ruimte en garages op lokatie Gildeweg 35; - R.H. Kotzebue voor het verbou wen van de voorgevel op loka tie Van Doornlaan 29; - M. Harthoorn voor het bouwen van een bedrijfsloods op lokatie Zuidbeekseweg 2; - E. Haak voor het uitbreiden van de woonkamer op lokatie Noorderbaan 33; - J.A.A. van de Weijgert voor het bouwen van een berging op lokatie Grote Abeele 7. Bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist De bouwplannen voor Rosenburg komen eind januari 1996 in planologische procedure; voor informatie over de verkoop van en over de indeling van de appartementen/woningen dienen belangstellenden zich te wenden tot de aanvrager van de bouwver gunning). N.B.: het is mogelijk dat de teke ningen waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Ontvangen is een bouwplan van Basco Stichting Woningbeheer voor het bouwen van 12 apparte menten op lokatie Gravestraat 30 t/m 44. Het plan is niet in overeenstemming met de voor schriften van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan, maar burgemeester en wethouders wil len positief beslissen op de inge diende aanvrage. Artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet maken dat mogelijk. Voordat het college beslist over het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, m.i.v. 21 december 1995 gedu rende twee weken (derhalve tot en met 3 januari 1996) voor een ieder in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). In die periode kan een ieder schriftelijk zijn/haar bedenkingen indienen bij het college van Burgemeester en Wethouders. SLUITINGSTIJD HORECA BEDRIJVEN 1996 (OVERGANGSREGIME) De burgemeester van Vlissingen brengt ter openbare kennis dat hij ter uitvoering van het bepaal de in artikel 2.3.1.6 van de Algemene plaatselijke verordening voor Vlissingen 1993 (APV) het volgende heeft besloten. Vanaf I januari 1996 gelden voorlopig de volgende voorschrif ten: 1. Alle horecabedrijven die krach tens het huidige artikel 2.3.1.5. Algemene plaatselijke verordening voor Vlissingen om 01.00 uur gesloten dienen te zijn: - krijgen voor zover nodig een ontheffing tot 02.00 uur en - voor de nacht van zaterdag op zondag een ontheffing tot 03.00 uur. 2. De cafés die zich met name richten op studenten en in het verleden in de nacht van donder dag op vrijdag veelvuldig gebruik maakten van het couponsysteem krijgen voorts een ontheffing voor de nacht van donderdag op vrij dag tot 03.00 uur. Dit betreft de bedrijven: - Café De Concurrent, Groenewoud 70 - 72 - Café Frapo's, Bellamy park 7 3. De sluitingstijd van de nacht horecabedrijven is van 05.00 uur tot 20.00 uur. Dit betreft de bedrijven: - Nachtcafé/dancing Flair, Smallekade 15 boven - Cosmo Danstheater de Foyer, Voltaweg 3 - 5 - Bar Astoria, Wolstraat 3 - Nightclub Papilion, Prins Hendrikweg 16 4. De bedrijven die zich in hoofd zaak richten op de verstrekking van geringe etenswaren en die in het verleden de beschikking had den over een ontheffing krijgen naast de ontheffing zoals onder I vermeld, één uur aanvullende ontheffing onder de voorwaarde dat gedurende dit aanvullende ontheffingsuur geen alcoholhou dende drank wordt verstrekt of wordt toegelaten dat alcoholhou dende drank in de inrichting wordt gebruikt Dit verbod op het verstrekken of nuttigen van alco holhoudende drank moet op dui delijke wijze in de inrichting wor den aangegeven. Deze bepalingen gelden voor de bedrijven: - Cafetaria Foppe, Bellamy- park 8 - Grillroom Masada, Nieuwen- dijk 27 - Bistro "De Schelde", Scheldestraat 20 - Fritesbedrijf Horizon, Wol straat 19 Aan deze ontheffingvoorschriften verbindt de burgemeester voorts de volgende voorwaarden: 1De houder van het horecabe drijf dient er gedurende de ontheffingsuren op toe te zien dat ramen en deuren van de inrichting gesloten worden gehouden. Deuren mogen alleen worden geopend voor het onmiddellijk doorlaten van personen. 2. De houder van het horecabe drijf dient er - voor zover dat in zijn vermogen ligt - op toe te zien dat er in de onmiddel lijke nabijheid van de inrichting geen overlast van horecabe- zoekers ontstaat 3. Vermakelijkheden, muziek en/of dansen moeten een kwartier voor de voor de inrichting geldende sluitingstijd zijn beëindigd. Aan deze overgangsregeling ligt de volgende motivering ten grond slag. Krachtens de huidige voorschrif ten mogen alle bedrijven die alco holhoudende drank verstrekken door middel van het couponsys teem verlengen tot 04.00 uur. Voor andere bedrijven was er de mogelijkheid van een vaste ont heffing. Vanaf I januari 1996 verleent de politie echter geen medewerking meer aan het cou ponsysteem zoals in die voor schriften vervat De nieuwe slui tingsregeling en de voorgenomen uitvoeringsvoorschriften vormen op dit moment onderwerp van inspraak en kunnen daarom nog niet van kracht worden verklaard. Daarbij komt dat een aantal café-ondernemers die gebruik hebben gemaakt van het inspraakrecht versoepeling van het voorgenomen sluitingsregime hebben gevraagd. Omdat het inspraaktraject van het nieuwe beleid nog kan leiden tot aanpassingen, en onder het oude voorschriftenregime met behulp van het couponsysteem de openingstijd tot 04.00 uur kon worden verlengd, vindt de burge meester de vermelde ontheffings voorschriften als tijdelijke maatre gel noodzakelijk. Op grond van de huidige verorde ning heeft hij de bevoegdheid om een ontheffingenbeleid te voeren zoals hiervoor is aangegeven. Deze nieuwe voorschriften gelden in de overgangsfase van I januari 1996 tot het nieuwe beleid is vastgesteld en van kracht wordt. Vlissingen, 27 december 1995 Burgemeester en Wethouders Stadshuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. OPHALEN HUISVUIL/GROF VUIL In verband met Nieuwjaarsdag 1996 zullen de routes voor het ophalen van het huisvuil en grof vuil worden gewijzigd. Huisvuil: De route voor het ledigen van de duobakken in Domburg zal i.p.v. maandag I januari op vrijdag 29 december a.s. worden gereden. De route voor het ledigen van de duobakken in Vrouwen polder, inclusief buitengebied zal i.p.v. maandag I januari op zaterdag 30 december a.s. worden gereden. Grofvuil: De route voor het ophalen van grofvuil in Mariekerke zal i.p.v. maandag I januari op donderdag 4 januari a.s. worden gereden. Indien u nog vragen heeft, kunt u op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur contact opnemen met de afval-informatielijn, telefoon nummer: 0118-593009. Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor het uitbreiden van een bakkerij op het perceel aan de Noordstraat 20 op II december 1995. Voorts maken zij bekend dat bij besluit van 19 december 1995 bouw vergunning is verleend voor de bouw van een Peuterspeelzaal op een perceel aan de Jan Campertstraat k WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschikkingen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet Milieubeheer hebben verleend aan: 1. Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V. te Rotterdam voor het verande ren vanwege uitbreidingen van een verkooppunt voor motor brandstoffen. De inrichting is gelegen aan de Kanaalweg 5 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 62. De aanvraag betreft een revisievergunning; 2. Watersportvereniging "Arne" te Middelburg voor het oprich ten en in werking hebben van een jachthaven inclusief club huis, havenkantoor en berging, gelegen aan de Kinderdijk, Rouaansekaai, Rotterdamsekaai, Dokhaven, Fittinghaven en De Punt te Middelburg. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 25 januari 1996 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 28 december 1995 tot 8 februari 1996 kan beroep wor den ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen, het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, als mede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging KENNIS GEVING verandering inrich ting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 9 oktober 1995 is ingekomen de kennisgeving van J.P. Mast Middelburg B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrich ting, gelegen aan de Uyterschootweg 2 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelig gevolgen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft de verkleining van het opslagvolume gewasbescher mingsmiddelen tot maximaal 10 ton (inclusief verwijdering krimp- station en opslag gasflessen). De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 11 januari 1995 elke werkdag tijdens kantooruren en op don derdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). UITNODIGING OPEN TAFEL Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg nodigen inwoners, bedrijven en relaties in Middelburg en omgeving graag uit voor de traditionele Open Tafel (nieuwjaarsreceptie) op dinsdag 2 januari 1996 in de Burgerzaal van het stadhuis (ingang via het bordes aan de Markt). De Open Tafel is een gelegenheid voor het gemeentebestuur en inwoners, vertegenwoordigers van verenigingen en instellingen, bedrijven en organisaties om in een informele sfeer en met een gezamenlijke eenvoudige maaltijd het nieuwe jaar te openen. De bijeenkomst op dinsdag 2 januari 1996 begint om 17.30 uur en sluit om 19.30 uur. Het stadhuis is geopend vanaf 17.00 uur. Zoals ieder jaar wordt een kleine bijdrage in de kosten van de maaltijd gevraagd van vijf gul den per persoon. Dit bedrag kan worden voldaan bij binnenkomst in het stadhuis. Als u het gemeentebestuur en uw stadgenoten persoonlijk de beste wensen voor een goed nieuwjaar wil geven, dan is de Open Tafel daarvoor dé gelegenheid! OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 18 december 1995 heeft vastgesteld de Ie wijziging van de Arbeidsvoorwaardenregeling gemeente Middelburg. Bovengenoemd besluit ligt ter inzage bij de sectie Voorlichting van de dienst Middelen Stadhuisstraat 2 en treedt in wer king op I januari 1996. AFVALSTOFFEN- VERORDENING Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 30 decem ber 1995 de Afvalstoffen- verordening in werking treedt, regelende het zich ontdoen van huishoudelijke afvalstoffen en andere categorieën van afvalstof fen, en de met deze activiteiten verband houdende bescherming van het milieu. De Afvalstoffenverordening ligt vanaf heden gedurende een maand voor een ieder ter inzage bij de afdeling Ondersteuning van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Afschriften zijn tegen betaling van de kosten verkrijgbaar. OPHOKKEN DUIVEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het verboden is in de periode van zaterdag 6 januari tot en met zaterdag 20 januari 1996 één of meer duiven te laten uitvliegen of enige handeling te verrichten, waardoor één of meer duiven kunnen uitvliegen. In verband met overlast op landbouwgronden en vervuiling van gebouwen wordt namelijk in deze periode op los- vliegende duiven gejaagd. Het verbod geldt niet op de zon dagen 7 en 14 januari 1996. HORECA JAARWISSELING De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat op maandag I januari 1995 de volgende hore cabedrijven vanaf 00.15 uur ge opend mogen zijn: 1Café Plexat Reigerstraat 7 2. De Rooie Oortjes Kromme Weele 5 3. Café Miller Time Vlasmarkt 16-18 4. Café Solo Damplein 46 5. Stadsdanszaal Beddewijkstraat 15 6. The Duke Vlasmarkt 3 7 7. Café 't Schuttershof Schuttershofstraat I 8. Cue Action Walensingel 63 9. Café Entree Damplein 50 10. Bar American Plein 40 nrs. 7 - 9 11. Café Seventy Seven Markt 77 12. Electro, Markt 79 13. Tympaan Markt 83 14. Rockdesert Damplein 20-24 15. Café De Nieuwe Hoop Veer straat 6 16. Clubhuis Oemoemenoe Sportcomplex Nadorst Op zondag 31 december 1995 mogen vanaf 20.00 uur geopend zijn: 1. Café De Postkoets Lange Noordstraat 45 2. Café De Zwarte Ruiter Dam 33 3. Café Dampoort Nederstraat 24 4. Dorpshuis Nieuwland Veerstraat 2 AANGEVULD BEKOSTIGINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad in verband met de geprojecteerde woningbouw op het perceel Kruitmolenlaan 60 in zijn vergadering van 18 december 1995 een aangevuld bekostigingsbesluit heeft geno men. Dit besluit heeft betrekking op het verhaal van kosten inzake de aanleg van voorzieningen van openbaar nut en treedt in wer king op 28 december 1995. VRIJSTELLING ARTIKEL 5 BESTEMMINGSPLAN DAUWENDAELE IA Burgemeester en wethouders van Middelburg zijn voornemens om met toepassing van het vrijstel lingsartikel 5 van het bestem mingsplan Dauwendaele IA medewerking te verlenen aan het bouwen van een half overdekte ontmoetingsplaats ("praathuis") voor jongeren in het Buitenhove- plantsoen achter de Buitenhove- school. De bouw van deze ontmoetings plaats is niet toegestaan binnen de vigerende bestemming ver- keersdoeleinden. Het bestem mingsplan biedt de mogelijkheid vrijstelling te verlenen voor niet voor bewoning bestemde gebou wen die niet groter zijn dan 100 m3 en niet hoger zijn dan 3 meter. Het bouwplan ligt vanaf 29 december 1995 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn/haar zienswijze over het plan schriftelijk en gemotiveerd ken baar maken bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 14 december 1995 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Noordweg 366; b. op 14 december 1995 voor het verbouwen van een kan toorgebouw tot kantoor/win kelgebouw op het perceel Groenmarkt I O/Nieuwe Burg 38-40; c. op 14 december 1995 voor het verbouwen van het pand op het perceel Zusterstraat 39-41; d. op 14 december 1995 voor het uitbreiden van een opslag loods op het perceel Boomdijk 18; d. op 18 december 1995 voor het uitbreiden van de garage op het perceel Nadorstweg 45; e. op 20 december 1995 voor het perceel Noordweg 2 71 waar een woning met bedrijfs ruimte verbouwd wordt tot 4 appartementen. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepas sing van artikel 50, lid 5 van de Woningwet vergunning te verle nen voor het uitbreiden van een. stal op het perceel Boomdijk 18 te Nieuw- en Sint Joosland. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 29 december 1995 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn beden kingen schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middel burg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 18 december 1995 op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft ver klaard dat voor: a. het perceel Pottenbakkerssingel 2, zoals dat is aangegeven op tekening S 138-145 d.d. 15 november 1995, een herziening van het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht wordt voorbereid; b. het perceel op de hoek Van Cittersstraat/Noordweg, zoals dat is aangegeven op tekening S 150-52 d.d. 16 november 1995, een herziening van het bestemmingsplan Sint Laurens wordt voorbereid. Het besluit treedt in werking op 29 december 1995 en ligt met het bijbehorende pré-advies en tekeningen voor een ieder bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. VERLEENDE BOUWVERGUNNING Op 20 december 1995 heeft het college van burgemeester en wet houders vergunning verleend voor het bouwen van een zwembad op het perceel aan de Laan der Verenigde Naties. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Nieuwjaarsreceptie De traditionele nieuwjaarsreceptie wordt gehouden op donderdag 4 januari 1996 van 16.30 tot 18.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis te Koudekerke. Inwoners en relaties van de gemeente worden door burge meester en wethouders van harte uitgenodigd op deze bijeenkomst GOEDKEURING BESTEM MINGSPLAN RECREATIE- EN ZOMERHUIZENTER- REIN KUSTLICHT II (ZOUTELANDE) Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat gedeputeer de staten van Zeeland op 5 december 1995 hebben goedge keurd het door de gemeenteraad op 18 mei 1995 vastgestelde bestemmingsplan "Recreatie- en Zomerhuizenterrein Kustlicht II" (Zoutelande). Het goedgekeurde bestemmings plan ligt met ingang van 2 9 december 1995 gedurende een periode van zes weken ter ter inzage op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Tegen het besluit van gedeputeer de staten kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Het beroep kan worden ingesteld door degene die zich tij dig op grond van artikel 2 7, eer ste of tweede lid tot gedeputeer de staten van Zeeland heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die kan aanto nen hiertoe redelij kerwijs niet in staat te zijn geweest VOORBEREIDINGSBESLUI- TEN PERCELEN SCHUTTE- STRAAT 12 EN VEBENABOS 44B TE KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 14 december 1995 heeft besloten dat voor de volgende percelen een herziening van het daarbij vermelde bestem mingsplan wordt voorbereid: - het perceel kadastraal bekend sectie H, nr. 1229 ten behoeve van het vestigen van een Aziatisch restaurant in het pand Schuttestraat 12 te Koudekerke (bestemmingsplan Bebouwde Kom Koudekerke); - het perceel kadastraal bekend sectie M, nr. 496 ten behoeve van het vergroten van het op het perceel Vebenabos 44B te Koudekerke gelegen zomerhuis. De besluiten treden in werking op 29 december 1995. De desbetreffende raadsbesluiten met de daarbij behorende te keningen waarop bedoelde perce len exact zijn aangegeven liggen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling alge mene zaken) te Koudekerke. 3e WIJZIGING BOUWVERORDENING Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 14 december 1995 de 3e wijziging van de bouwverordening heeft vastgesteld. De 3e wijziging van de bouwver ordening heeft betrekking op: - de wijziging van het Bouwbesluit, waarmee de energieprestatienormering wordt ingevoerd; - de Leemtewet, waarmee wijzi gingen zijn ingevoerd die het gevolg zijn van de invoering van de Algemene wet bestuursrecht; - kleine aanpassingen in de tekst en het toevoegen van recente jurisprudentie. De vastgestelde 3e wijziging van de bouwverordening ligt vanaf 2 9 december 1995 gedurende drie maanden voor een ieder ter inza ge op de gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken. De 3e wijziging van de bouwver ordening treedt in werking op 29 december 1995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend door: - dhr. W.C. Verhage te Koudekerke voor het bouwen van een berging op het perceel Breeweg 9 te Koudekerke; - dhr. H. van de Vreugde te Zoutelande voor het plaatsen van een dakkapel op de woning Swaalingestraat 28 te Zoutelande. Verordeningen gemeentelijke belastingen Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de verordeningen onroerende zaak belastingen 1996, hondenbelas ting 1996, forensenbelasting 1996, reinigingsheffingen 1996, rioolrechten 1996, leges 1996 en marktgelden 1996 vastgesteld d.d. 9 novem ber 1995, zijn goedgekeurd bij besluit van de Staatssecretaris van Binnenlandse Zaken d.d. 11 december 1995, nr. FBA 951711122. Deze verordeningen treden in werking met ingang van de acht ste dag na die van deze bekend making en liggen tot dat tijdstip op de gemeentesecretarie ter inzage. Destructieverordening 1995 Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 14 december 1995 de "Destructieverordening 1995" heeft vastgesteld. De verordening geeft uitvoering aan de gemeentelijke taak op het gebied van het afvoeren van destructiemateriaal. De verordening ligt met ingang van 29 december 1995 voor een ieder ter inzage op de secretarie, afdeling algemene zaken, van het gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De verordening treedt in werking op 6 januari 1996. OPHOKGEBOD POSTDUIVEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat het Landbouwschap evenals in voor gaande jaren voor de winterperio de een ophokgebod heeft vastge steld voor het bejagen van verwil derde duiven. Deze ophokperiode voor postduiven is vastgesteld voor de periode: zaterdag 6 januari tlm zater dag 20 januari 1996 (m.u.v. de daarin vallende zondagen 7 en 14 januari) Koudekerke, 27 december 1995, ARNEMUIDEN DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE IVEERE VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 16