Winterexpositie Zeeuwse Kunstkring veelzijdig en inspirerend Cotton Club Gala in Cosmo Met kerst een passend boek Happy X-Mess Party in Midgard 21 DECEMBER T/M 27 DECEMBER IN MIDDEN ZEELAND De Zeeuwse Kunst- kr'ng houdt vanaf vrïj- dég haar winterexpo sitie in de Vleeshal te Middelburg. De ten toonstelling wordt ge opend door W.F. De Pagter, directeur van de Provinciale Zeeuw se Courant. De veer tien exposerende le den van de Zeeuwse Kunstkring hebben samen voor nog negen gastexposanten ge zorgd om zo een veel zijdig en inspirerend beeld te creeëren. 4 Spanningen Springplank Voor de vierde keer houdt Cosmo aanstaande vrijdag een Cotton Club Gala. De avond is bedoeld voor iedereen die, zo vlak voor de feestdagen, eens uit wil gaan in feestelijke kleding. De gala-avond begint om 21 uur. KINDERBOEKEN lAoensdag 20 december 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 ARNEMUIDEN DONDERDAG 21 DECEMBER DONDERDAG 21 DECEMBER De Vleeshal toont met deze kerstsilon een scala aan kunst: schildsrijen, beelden, grafiek, gemengde technieken, teke ningen, objecten, foto's en keraniek. Maar liefst tweeën- twirtig kunstenaars tonen samen meer dan honderd kurstwerken. Neast de ruimte in de Vleeshal beschikt de Kring over een pand naast het stadhuis in de Lange Noordstraat. Hierin v/orden ook een paar kunst werken vertoond, met een ver wijzing naar de grote tentoon- stéling in de Vleeshal. De Zeeuwse Kunstkring werd op 11 januari 1958 opgericht als vereniging van Zeeuwse beedend kunstenaars. Beken de namen uit die tijd waren Anbine Mes, Andries Minder- hoit, Piet Rijken, Piet Bulthuis, JarJongschaap en Ad en Tes sa Iraat. De bekende schrijver Hais Warren zat in de ballota- geiommissie. Have it in black and white van Kunstkringlid Margreet Leydekker is ook opgenomen in de Winterexpositie in de Vlees hal. In de beginjaren waren er order andere exposities in het Zfeuws Museum, in Gent en in Btrgen op Zoom. Andere btkende namen uit die begin- ptriode van de Zeeuwse Kunstkring zijn: Wim Riemens, Nco van de Boezem en Jan haas. Ce Kring vervulde toen al een prominente rol in het Zeeuwse cjlturele klimaat. Er ontston den vaak spanningen over kwaliteitsaspecten. De strijd tussen expositievereniging of kunstvereniging zou woeden vanaf het begin tot op heden. In de latere jaren komen we namen tegen als Pieter de Both, Miems van Citters, Sas- kia Göth, Els Hollebrandse, Reinmond Kimpe en Jeltje Ratsma. Het Zeeuws Orkest werd ver schillende malen ingehuurd om een zomerexpositie of een wintersalon te openen. Nog later komen de volgende kunstenaars voor op de leden lijst: Peter Adringa, Peter van Beveren, Joop Dam, Ernst Joachim, Han ter Keurs en Marja de Lange. De Zeeuwse Kunstkring was toen al onmis baar voor het kunstleven in Zeeland. Veel verhitte verga deringen werden er gevoerd over kwaliteit, ballotage en koersbepalingen. Vele oud-leden gebruikten de Zeeuwse Kunstkring als een springplank voor een solo-car rière in de kunst. Momenteel komen we ook nog veel oude namen tegen. Op de winterexpositie zijn wer ken te zien van de Kringleden Tessa Braat, Ad Braat, Hans Cool, Miems van Citters, Leen van Duivendijk, Saskia Effink, Hansje den Hollander, Jan Jongschaap, Margreet Leydek ker, Renée Mink, Gerda Rut- ters, Rijnhard Schregardus, Fransje v.d. Swan en Rien van Zeist. De negen gasten zijn Jan Eikenaar, Nol Hennissen, Marian Gerards, Tie Hof, Leon- tien Hooy, Elise Kloppers, Hor- tense de Koster, Anna Metz en Mira Peters. De tentoonstelling in de Vlees hal is vanaf zaterdag 23 december dagelijks geopend van 11 tot 17 uur. De expositie sluit op zondag 7 januari. Het Middelburgse open jongerencentrum Midgard houdt op zondag 24 december een 'Happy X-Mess Party' om het kerstfeest in te luiden. Naast optredens van diverse d.j.'s staat een concert van The Old Firm op het programma. De Happy X-Mess Party begint om 21 uur. The Old Firm is een nog jonge band die het afgelopen toeris tenseizoen regelmatig 'un plugged' te beluisteren was aan de Zeeuwse stranden. De naam is ontleend aan de oud ste voetbalwedstrijd ter we reld: die van de Glasgow Ran gers tegen Glasgow Celtic. Het is dan ook niet toevallig dat twee van de drie bandleden afkomstig zijn uit Schotland. Het repertoire van The Old Firm bestaat uit meer dan hon derd nummers die 'unplug ged' gebracht worden en een periode van dertig jaar muziek bestrijken. Ook het spelen van eigen nummers wordt niet geschuwd. The Old Firm bestaat uit Ray mond 'the James Boy' James (gitaar en zang), Christopher 'Buzz' Donaldson (gitaar en zang) en Peter 'the big Yin' van Liere (snaredrum, bekken, klompen, lepels en zang). Het Cotton Club Gala opent met een optreden van The Daylight Superband, die een breed repertoire heeft. Ze begeleiden Maurice Kroon, een aankomende ster die zich gesteund weet door Lee Towers. Hoofdact zijn de Working Girls, die eerder dit jaar al in Cosmo te zien waren. De "girls' begon nen als act in de Amsterdamse discotheek IT. Inmiddels is de groep al een paar keer op televi sie geweest. Naast de optredens is er in de Foyer, naast Cos mo, een heus casino ingericht, waar gespeeld kan worden aan een roulette- of blackjacktafel. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Cosmo of de Foyer. The Working Girls. He: is moeilijk een keuze te miken uit al die kerstboeken die ik aan de orde zou willen la'.en komen. Daarom maar gewoon van alles wat: boeken rondom het originele kerst verhaal, boeken over de kerst man, oude verhalen en een knutselboek. Maigreet Meuf meester Het eerste boek is een boek voor jsnge kinderen die pas zelf kinnen lezen. Bovendien leuk on voor te lezen: Joris en de kerstengel van Marjolein Winkel en Ingrid Bévort. Joris heeft zijn moeder geholpen met het optuigen van de kerst boom Als ze denken klaar te zijn Igt in de doos nog een klein onbekend kerstengeltje. Ze hangen het boven in de boon. 's Nachts wordt Joris wakier van een geluid in de kamer. Het is het begin van een hele reeks avonturen ronfom het engeltje in de boem dat allerminst een braaf engeltje blijkt te zijn, maar Jois voor grote problemen zet Zoveel problemen zelfs dót Joris het tenslotte thuis niet meer uithoudt. En dat was nou ook weer niet de bedoe ling. Nétuurlijk spelen veel verha- lei zich af in de dagen rond om de geboorte van Christus ir Betlehem. Zoals in het pren tenboek Plaats voor iedereen \an Maggie Pearson en Gavin Rowe (illustraties). Rondom de herberg is het deze koudste nacht van het jaar heel druk. Jenny moet dan ook erg hard werken om het alle gasten naar de zin te maken en bovendien de dieren te verzor gen. Gelukkig kunnen de die ren wat warmte vinden in de stal. De herberg raakt voller en \oller en Jenny besluit om de twee gasten die dan nog bin nen komen de stal te geven, waar ze tenslotte zelf na al het werken ook nog een plekje Illustraties uit De kleine Kerstman van Gabrielle Vincent. manns kun je de komende jaren vooruit, want het geeft talloze leuke voorbeelden die ook voor de wat minder handi ge knutselaar haalbaar zijn. Stap voor stap wordt elk te maken werkstuk beschreven. Bovendien wordt steeds de moeilijkheidsgraad aangege ven zodat je niet zo gauw voor onverwachte verrassingen komt te staan. Het boek is ver deeld in diverse rubrieken die de verschillende periodes rond kerst aangeven: van advent tot kerstfeest. Een goe de inleiding over materialen en een duidelijke leeftijdsaan duiding per werkstuk (vanaf vier jaar) maken dit boek tot een echte aanrader. vindt. Want in de stal is plaats voor iedereen. De vier lichten, een prentenboek van Gerda Marie Scheidl met illustraties van Marcus Pfister, speelt in dezelfde tijd en op dezelfde plaats. De kleine herdersjon gen Simon heeft de zorg gekregen voor het kleinste lam van de kudde. Zes dagen en nachten zorgt hij voor het dier. Dan keren ze terug naar de baas van de kudde. Maar hij valt in slaap en terwijl hij een mooie droom heeft loopt het lammetje weg. Simon moet het dier gaan zoeken. Hij krijgt daarvoor vier lichten mee die hard nodig zijn om mens en dier te helpen en tenslotte de stal te vinden waar het kleine lam naar toe is gegaan. En het lam is daar niet alleen- Op reis door de kerstnacht is een verzameling kerstverhalen uit diverse delen van de wereld die allemaal te maken hebben met de geboorte van Christus. Ze werden bewerkt door Jennine Staring en geïl lustreerd door Deborah Kin dred. We vinden er het oude Russische verhaal van Ba- boesjka in, maar ook verhalen die spelen in deze tijd. De ver halen worden afgewisseld met kerstliedjes en gedichten. Een boek om zelf te lezen en voor te lezen voor kinderen in de basisschoolleeftijd. Charles Dickens was eenendertig jaar oud toen hij in 1843 A Christ mas Carol schreef. Een ver haal dat elk jaar in welke vorm dan ook wel terugkomt. De Oostenrijkse Lisbeth Zwerger illustreerde de prachtige uitga ve van Een kerstverhaal dat dit jaar verscheen. Zij werkte twee jaar lang aan de illustra ties van deze uitgave van het overbekende verhaal over de rijke en hebberige Scrooge. Het resultaat is er dan ook naar. Een boek voor wie echt een bijzonder geschenk wil voor een wat ouder kind. Iets heel anders nu: prenten boeken, waarin de kerstman centraal staat. Ik koos er twee. Allereerst De kleine kerstman van Gabrielle Vincent. Op een middag ziet Isabelle zomaar een kerstmannetje uit de lucht vallen. Helemaal alleen en met niets bij zich. Omdat ze mede lijden met hem krijgt besluit ze hem iets van haar zelf te geven. Dit boek valt op door de prachtige tekeningen die uitnodigen om lekker bij te fantaseren. Waar komt de kerstman vandaan? Waar gaat hij naar toe? In het sfeervolle prentenboek Een kerstcadeau voor iedereen van Dorothea Lachner en Maja Dusikova denkt de kerstman diep na. Wat moet hij de mensen toch geven? Wat is nu echt belang rijk? Hij verzint uiteindelijk één klein cadeau dat veel belang rijker blijkt te zijn dan vele gro te. Het bezorgt de mensen een heel bijzondere kerstavond, een cadeau voor iedereen. Een boek dat ook mensen die eigenlijk niet zo van kerstman- boeken houden aan zal spre ken door de bijzondere bood schap die erin verwerkt is. Een leuk cadeautje voor de klein tjes is Dribbels kerstspelletjes boek van Eric Hill. Een doe- boek boordevol met leuke ideetjes zoals spelletjes, puz zels en verhalen. Natuurlijk in lekkere felle kleuren en met duidelijke tekeningen. Het laatste boek is voor al die kinderen en ouders die nog een aantal leuke ideeën willen opdoen voor de komende dagen. Met het Kerstknutsel- boek van Sigrid Wetzel-Maes- Joris en de kerstengel door Marjolein Winkel en Ingrid Bévort, uitgeverij van Reemst, Houten, f 14,90 Plaats voor iedereen door Maggie Pearson en Gavin Rowe, uitgeverij De Eek hoorn, Zeewolde, f 19,95 De vier lichten door Gerda Marie Scheidl en Marcus Pfister, De Vier Windstre ken, Voorschoten, f 24,90 Op reis door de kerstnacht door Jennine Staring en Deborah Kindred, Callen- bach, Nijkerk Een kerstverhaal van Char les Dickens, illustraties van Lisbeth Zwerger, De Vier Windstreken, f 34,50 De kleine kerstman door Gabrielle Vincent, Zirkoon, Amsterdam, f 22,95 Een kerstcadeau voor iedereen door Maja Dusi kova en Dorothea Lachner, De Vier Windstreken, f 24,90 Dribbels kerstspelletjes boek door Eric Hill, van Reemst, f 12,90 Kerstknutselboek van Sig rid Wetzel-Maesmanns, uitg. Casterman, Dronten, f29,90 Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen, portret ten en posters. Geopend na tel. afspraak 01182-3469. DOMBURG Lunch- en Tearoom Labruyè- re, 't Groentje 1, Janna Maria de Feyter, olieverfschilderijen. Badpaviljoen, Badhuisweg 1, Dertien Duitse en Zwitserse kun stenaars, tentoonstelling 'Moge lijkheden van het Hotel'. GOES Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Singelstraat 13, Elly den Engelse, ikonen. Galerie Van den Berge, Wijn gaardstraat 3, diverse werken van tien kunstenaars, 'Work in Progress" (t/m 23 december). Gezondheidscentrum De Pij lers, Van Dusseldorpstraat 1-11, Adriaan Hamelink, foto's. Galerie Mi Parti, 't Plein 30 's-Heer Hendrikskinderen, 'Candlelight', interieur-ontwer pen door diverse kunstenaars. Stadskantoor, Oostsingel 2, leden van de stichting Goese Kunstmarkt, diverse werken. Oosterscheldeziekenhuis, 's-Gravenpolderseweg 114, diverse kunstenaars, 'Honderd gulden expositie'. Kunstuitleen De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Zeeuwse kun stenaars, diverse werken. Galerie APZ Zeeland, Oost molenweg 101, Tanni Koens, schilderijen. Revalidatiecentrum Linden- hof, 's-Gravenpolderseweg 114a, Johan Hietbrink, schilderij en. Velden, Goes Nieuw West, Afront, Kunsthaus Rhenania en Trechter 5 GRIJPSKERKE Imkerij Poppendamme, Pop- pendamseweg 3, Tentoonstel ling 'Appels en peren', 400 appel- en 150 peresoorten. Geo pend di. t/m vr. 12-17 uur, za. 10- 17 uur (t/m 23 december). KAMPERLAND Restaurant Papillon, Veerweg 37, Lydia Klop-Steendijk, aqua rellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. van af 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona. Dorpsstraat 23- 25, llona Schmit, naïeve schilde rijen. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Vlas- markt 7-9, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Eleanor Winters, Kalligrafie en Quilt col lage. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 0118-616323, staal- en touwplastieken, geo pend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre lan den. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Beatrix Meinders- ma, olieverf. David Heijgelaar, gemengde technieken. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Zeeuws Museum, Abdij, Boe zem, Willem Buys, Piet Diele- man, Bert Frijns, Jan van Leeu wen, Bob Pingen en Leen Quist, 'Blauw rood wit', een keuze uit de collectie hedendaagse kunst door Gert de Kok. Gemeente Middelburg, Stad huisstraat 2, 'Geld uit de belt', selectie bodemvondsten van het archeologisch onderzoek op het terrein aan de Kousteensedijk. Galerie Veurink, Vlissingse- straat 14, Dominique Ampe, tekeningen (t/m 23 december). Middelburgs Koffiehuis, Lan- geviele 61, Ina van Veenendaal, bloemen, landschappen en por tretten 'van aquarel tot aquapas- to'. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Leendert van dei Pool, tekeningen van restauratie Koepoort. Zeeuwse Bibliotheek, Kou steensedijk 7, Jan Peter van Baurscheit de Jonge, architect. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Anneke Vigelius, Raku. Geopend do., za. en zo. 14-16.30 uur en op afspraak tel. 613288. Rabobank, Lange Geere 3, Toos van Agtmaal, aquarel en (pen)tekening. De Vleeshal, Markt, tweeën twintig kunstenaars, schilderij en, beelden, grafiek, gemengde technieken, tekeningen, objec ten, foto's en keramiek. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage- Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. De Prins van Oranje, Goes; Benny Neyman Band, 'Scher ven van je leven', 20 uur. VRIJDAG 22 DECEMBÊR~ Vestzaktheater, Vlissingen; Kikki Heessels, 'Kiek uut', 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Het Zeeuws Orkest, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Madeline Bell The Swingmates, 'Ring-A-Ding', 20 uur. 't Beest, Goes; Kollektief D&A en De Parade, 'Nachtengel Maria' en 'Erotische vertellin gen', 20.30 uur. Cosmo, Vlissingen; Cotton- clubgala met de Working Girls, The Daylight Superband en Maurice Kroon, 21 uur. Rock Desert, Middelburg; Baby Bruce, 21.30 uur. ZATERDAG 23 DECEMBER Arsenaaltheater, Vlissingen; Ivo Papasov Orchestra, 20 uur. Rooms Katholieke Kerk, Vlis singen; Kerstconcert Vlissingse Oratorium Vereniging, Randste delijk Begeleidings Orkest, Ellen Schuring, Corrie Pronk, Philip Curtis, Ira Spaulding en Tijn van Eijk, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Mare Scheepmaker en De Bloeiende Maagden, 20.30 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Grond, 21 uur. De Piek, Vlissingen; Juke Joints, 22 uur. ZONDAG 24 DECEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Familiematinee: Peter Pan, 15 uur. DINSDAG 26 DECEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling door Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. Rooms Katholieke Kerk, Goes; Kerstconcert Zeeuwse Koorschool, 15.30 uur. Kloveniersdoelen, Middel burg; Diner Noël met diverse optredens, 16.30 uur. WOENSDAG 27 DECEMBER De Prins van Oranje, Goes; Het Folklorisch Danstheater, 'Rond de feestdagen', 19.30 uur. lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Mieke van Til burg, aquarellententoonstelling 'Schelpen en andere zeedieren'. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Marjolein Bas tin, Aquarellententoonstelling. Strandpaviljoen Neptunus, strandovergang Oranjezon, Wim Oranje, foto-expositie 'Natuur in Zeeland'. Studiecentrum Oranjezon, Schoolstraat 4, Joh. den Herder, diverse technieken. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Vera Niederer, aquarellen. Geopend tijdens kantooruren. Watertoren CHK, 'Deselektie I' een serie tentoonstellingen over de kunstproductie in Zeeland. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (be'eld van Zeeland als vakantieland). De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Susan Lampers, aqua rellen en tekeningen. Geopend ma. t/m vr. 14-17 uur. Stedelijk Museum, Bellamy park 19-21, Jo Maes, stadsge zichten. Notariskantoor Sauer en Oonk, Badhuisstraat 181, Anne- mieke v.d. Woestijne, foto-expo sitie 'kleurrijk Tanzania'. Theo van Doesburgcentrum, Brouwenaarstraat 2, Alexander Rodin, schilderijen. Restaurant De Gevangento ren, Boulevard de Ruyter la, Cock Hazelager, keramiek. Showroom Ahrend Kantoor inrichting, Pres. Rooseveldlaan 737, Kees Roovers en Eddy Qui te, geopend tijdens kantooruren. Bellamy 19, Bob Pingen, Mixed Media. Arsenaal, Arsenaaiplein 7, Joke Nederhand-Wijnbergen, schilde rijen van jazzmusici, clowns en vrouwenfiguren. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geo pend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie De Hoekweide, Naza reth 4, Yon Nicolas, Anneke Pee reboom en Paula Evers, schilde rijen. Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Bridges of Madison County' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause' 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 20 uur. 't Beest Goes, 'Le Buttane' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Nell' 20 uur. VRIJDAG 22 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Poca hontas' 19 uur. 'The Bridges of Ma dison County' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Le Buttane', 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Little Women' 20 uur. 'Nell' 22.30 uur. ZATERDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 13.30 en 16 uur. 'Pocahontas' 19 uur. 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Nell' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Little Women' 20 uur. 'Le But tane' 22.30 uur. ZONDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 19 en 21,45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 13.30 en 16 uur. 'Pocahontas' 19 uur. 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 19 en 21.45 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Little Women' 20 uur. MAANDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 14 en 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 14 uur. 'The Bridges of Madison Coun ty' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause' 14 en 20 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, geen voorstelling. DINSDAG 26 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 13.30 en 16 uur. 'Pocahontas' 19 uur. 'The Bridges of Madison County' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 20 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Le Buttane' 20 uur. WOENSDAG 27 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, '007 Gol- deneye' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Filmpje' 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Babe' 13.30 en 16 uur. 'Pocahontas' 19 uur. 'The Bridges Madison County' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The San ta Clause" 13.30, 16, 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, '007 Golden- eye' 20 uur. 't Beest Goes, 'Once Were Warri ors' 20.30 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'Citizen Kane' 20 uur. DONDERDAG 21 DECEMBER Grand Theater Goes, 'Pocahontas' 14 uur. VRIJDAG 22 DECEMBER Grand Theater Goes, 'Pocahontas' 14 uur. ZATERDAG 23 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Pocahon tas' (Ned.) 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, 'Pocahontas' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'An Indian in the cupboard' 14 uur. ZONDAG 24 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Pocahon tas' (Ned.) 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, 'Pocahontas' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'An Indian in the cupboard' 14 uur. MAANDAG 25 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Pocahon- tasMNed.) 14 uur. DINSDAG 26 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Pocahon tas' (Ned.) 13.30 en 16 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'An Indian in the cupboard' 14 uur. WOENSDAG 27 DECEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Pocahon tas' (Ned.) 13.30 en 16 uur. Grand Theater Goes, 'Pocahontas' 14 uur. Schuttershoftheater Middel burg, 'An Indian in the cupboard' 14 uur.

de Faam | 1995 | | pagina 9