VAN DE 3 GEMEENTE VEERE GEMEENTE VUSSINGEN ililifttfimll lluitifhtviJéllI lllilKtK. k GEMEENTE DOMBURG GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE MARIEKERK E GEMEENTE ARNEMUIDEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN fGEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 10 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 20 december 1993 INFORMATIE OVERHEID Gedeeltelijke goedkeuring bestemmingsplan Buitengebied, Ie herziening. burgemeester en wethouders van Veere maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland de I e herziening van het bestemmingsplan Buitengebied (vastgesteld door de gemeente raad op 16 maart I995) bij hun besluit van 31 oktober 1995, nr. 958087/23 dir. II, RO, gedeelte lijk hebben goedgekeurd. Goedkeuring is onthouden aan de bestemming van enkele percelen aan de Schellachseweg, van 't Hoffweg en Wilgenhoekweg en aan gedeelten van artikel 8 van de voorschriften. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan liggen met ingang van 21 decem ber 1995, gedurende zes weken, voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 1 te Veere. Gedurende deze termijn kan tegen het besluit van Gedeputeerde Staten beroep wor den ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. Voor zover dit besluit strekt tot goedkeuring kan beroep worden ingesteld door degene die zich tijdig op grond van artikel 21, Ie of 2e lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot Gedeputeerde Staten heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs daartoe niet in staat is geweest Voor zover het besluit van Gedeputeerde Staten strekt tot onthouding van goedkeuring kan het beroep worden ingesteld door een ieder. Het besluit van Gedeputeerde Staten treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen de beroepstermijn in samenhang met het beroepschrift ook een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State is inge diend. Sluiting gemeentesecretarie Veere. Burgerlijke stand. Gedurende het Kerstweekeinde van 23 t/m 26 december 1995 zijn de ambtenaren van de bur gerlijke stand Veere voor zeer dringende zaken bereikbaar onder 0113-371295 (CM. Filius) of 0118-593330 (J.C. v.d. Broeke). De gemeentesecretarie is op woensdag 27, donderdag 28 en vrijdag 29 december 1995 alleen tijdens de ochtend van 8.15- 12.00 uur geopend voor bevol kingsaangelegenheden (reisdocu menten, burgerlijke stand). De andere afdelingen zijn dan geslo ten. Gedurende het oud- en nieuw- jaarsweekeinde van 30 december t/m I januari 1996, zijn de amb tenaren van de burgerlijke stand Veere voor zeer dringende zaken bereikbaar onder 0113-3 71295 (CM. Filius) of 0118-593330 (J.C. v.d. Broeke). Vanaf dinsdag 2 januari 1996 vanaf 8.15 uur staan alle afdelin gen weer geheel tot uw dienst BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - G.H. Toerse voor het bekleden van de kopgevel op lokatie Ritthemsestraat 131; - A.K. Ozcelik voor het uitbrei den van de garage op lokatie Kasteelstraat 194; - A. de Pagter voor het uitbrei den van de woning op lokatie Buteuxstraat 43; - Rabobank Walcheren Zuid voor het verbouwen van het kantoor op lokatie Spuistraat 80; - M. Milot voor het bouwen van een garage op lokatie Molenstraat 49; - Provincie Zeeland, directie Waterstaat en Milieu voor het bouwen van het centraal bedieningsgebouw sluizen op lokatie Stationsplein 23. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een posi tieve beslissing, de vergun ning wordt verleend, afwij ken van die welke ter inzage liggen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: Bouwaanvragen: (an 19 WROI 50, lid 5 Woningwet) 1Dhr. J. Kodde voor de bouw van een bewaarplaats/werktui genberging op zijn bedrijfsper- ceel Jacoba van Beierenweg 54; 2. Prov. Stoombootdiensten voor de bouw van een kantoorge bouw en kantine Prins Hendrikweg 10; 3. Gemeente Vlissingen voor de bouw van een houtloods op het terrein van de scouting- boerderij Gerbrandystraat 115. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende aanvragen, waar toe artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid opent Meldingen: (art 18a WRO) 1. F.K.P. Schets; bouw garage Boterplein; 2. J.F. van Eenennaam; bouw tuinhuisje Luzacstraat 10. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende meldingen, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 21 december 1995 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 3 januari 1996 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2 e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienèn bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert don derdag 21 december 1995 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in de informatiehoeken in het stadhuis, de bibliotheken van Vlissingen en Oost-Souburg en in de Wijkwinkels Vlissingen Paauwenburg (in wijkcentrum Open Hof), Vlissingen Groot Lammerenburg (in wijkcentrum het Bolwerk) en Vlissingen Middengebied (Hogeweg 88). De vergadering is openbaar. Vlissingen, 20 december 1995 Burgemeester en Wethouders Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. OPHEFFING COMMISSIE FINANCIEN De gemeenteraad heeft op 20 november 1995 besloten tot opheffing van de commissie Financiën. De onderwerpen die tot de adviesbevoegdheid van de opgeheven commissie behoorden zijn ondergebracht bij de commis sie Algemene en Bestuurlijke Zaken. Het bovenbedoelde besluit - dat inmiddels per I december 1995 in werking is getreden - ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting waar ook een kopie ervan verkrijgbaar is. HORECA KERSTNACHT 1995 De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat aan de navol gende horecabedrijven voor de nacht van zondag 24 op maan dag 25 december 1995 tot 04.00 uur ontheffing van het slui tingsuur is verleend: 1. Café Plexat Reigerstraat 7 2. Taverne Carrousel Vlasmarkt 39 3. Café Miller Time Vlasmarkt 16-18 4. Café Solo Damplein 46 5. Café Bommel Markt 85 6. Pascha Hoogstraat 29 7. The Duke Vlasmarkt 3 7 8. Café 't Schuttershof Schuttershofstraat I 9. Jazz Eetcafé Desafmado Koorkerkstraat I 10. Café Entree Damplein 50 11. Bar American Plein 40 nrs. 7-9 12. Martino's Pottenmarkt 4 - 6 13. Café Seventy Seven Markt 77 14. Café De Zwarte Ruiter Dam 33 15. Beverly Hills Beach Club Vlasmarkt 13 16. Café Restaurant De Herberg Pottenmarkt 2 17. Café Tympaan Markt 83 18. Rockdesert Damplein 20 - 24 19. Midgard Kuiperspoort 12. Horecagelegenheden welke tij dens deze nacht geopend zijn op grond van hun nachtvergunning: 1. De Rooie Oortjes Kromme Weele 5 2. Electro Markt 79 3. Stadsdanszaal Beddewijkstraat 15 4. Cleopatra Vlasmarkt 2 5. Pyramide Vlasmarkt 24. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 6 december 1995 voor het verbouwen/uitbreiden van de woning op het perceel Laan van Nieuwenhove 16; b. op 12 december 1995 voor het bouwen van 4 woningen type Seispark II in het plan Seispark; c op 12 december 1995 voor het bouwen van 3 woningen type Seispark I in het plan Seispark; d. op 12 december 1995 voor het bouwen van 8 woningen type Vlietburg II in het plan Seispark; e. op 12 december 1995 voor het bouwen van 2 woningen type Sandberg II in het plan Seispark; f. op 12 december 1995 voor het bouwen van 12 woningen type Vlietburg I in het plan Seispark; g. op 12 december 1995 voor het bouwen van 3 woningen type Sandberg I in het plan Seispark. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Buitengebied voor het bou wen van een garage op het perceel Nieuwlandseweg 2 9; b. het bestemmingsplan Buitengebied voor het ver bouwen van de woning op het perceel Baaijenompad 3; c. het bestemmingsplan Noordweg voor het bouwen van appartementen op het perceel Noordweg 271. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet de vergunning te ver lenen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 22 december 1995 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwa ren schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 8 november 1995 heeft vastgesteld onderstaande wijzigingen van diverse belasting verordeningen. - Verordening op de heffing en invordering van begraafrech- ten (Tarieven 1996) - Reclame-, retributie- en pre- carioverordening 1978 (Tarieventabel 1996) - Verordening op de heffing en invordering van leges (Tarieventabel 1996) Genoemde verordeningen tre den in werking op 29 december 1995 en liggen vanaf heden voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, sector Middelen, Markt I te Domburg. Algemene Politieverordening vliegerverbod. De raad van deze gemeente heeft op 8 augustus 1995 beslo ten tot het wijzigen van de Algemene Politieverordening. Deze wijziging heeft betrekking op het opnemen van een vlieger verbod. Dit met dien verstande dat tevens bepaald is dat het col lege van burgemeester en wet houders strandgedeelten kan aan wijzen waar het vliegerverbod niet van kracht is. Inmiddels is beslo ten om de navolgende strandge deelten uit te zonderen van het verbod: - het gedeelte van het strand tussen raaipaal 16940 tot de duinovergang nummer 15 (Hoge Hill West); - het gedeelte van het strand tussen paalhoofd 14.2 en de strandovergang Berkenbosch; - het gedeelte van het strand vanaf paalhoofd 10.9 en de grens met de gemeente Veere. Bij het aanwijzen van deze strandvakken is aansluiting gezocht bij die delen van het strand waar sprake is van toe zicht, teneinde de naleving van het vorenstaande te kunnen garanderen. Het genoemde besluit ligt gedu rende drie maanden voor een ieder ter inzage op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur op het kantoor van de gemeente aan de Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Afschriften van het besluit zijn tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar. Voorbereidingsbesluit. De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 12 december 1995 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verklaard heeft dat een herzie ning wordt voorbereid van het bestemmingsplan "Duinweg" voor het perceel aan de Beukenlaan 29 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg sek- tie K, nr. I 728 één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aange geven. Genoemd raadsbesluit treedt op 20 december 1995 in werking en ligt vanaf heden bij de sector Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg voor een ieder ter inzage. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - Garage Koppejan, d.d. 5 december, voor het verbou wen/uitbreiden van de garage en het verbouwen van de showroom op het perceel aan de Domburgseweg 18 te Domburg. - D. van Waes, d.d. 5 december 1995, voor het bouwen van een garage op het perceel Zuiverseweg 2 te Domburg; - H.G. Sa la, d.d. 6 december 1995, voor het bouwen van een zomerwoning en het split sen van de woning op het per ceel J. Tooropstraat 11 te Domburg; - Bouwbedrijf J. Jobse zn, d.d. 6 december 1995, voor het bouwen van een woning op het perceel Vlaamse Gaai 7 te Oostkapelle; - Jobse v.o.f., d.d. 11 december 1995, voor het slopen van een woning en het verbouwen/uit breiden van het café/restau rant op het perceel aan de Dorpsstraat 16-18 te Oostkapelle; - A. de Visser, d.d. 11 december 1995, voor het bouwen van een loods op het perceel Domburgseweg 59 te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 7 t/m 13 december 1995. - Maatschap Provoost-van Huffel, voor het vergroten van de loods op het perceel Brouwerijweg te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 20 december 1995. OPHALEN HUISVUIL I GROFVUIL In verband met Ie en 2e kerst dag 1995 zullen de routes voor het ophalen van het huisvuil en grofvuil worden gewijzigd. Huisvuil: De route voor het ledigen van de duobakken in de gemeente Domburg zal i.p.v. maandag 25 december op vrijdag 22 december a.s. worden gere den. De route voor het ledigen van de duobakken in Vrouwenpolder, inclusief buitengebied zal i.p.v. maan dag 25 december op zater dag 23 december a.s. wor den gereden. De route voor het ledigen van de duobakken in de gemeente Valkenisse zal i.p.v. dinsdag 26 december op zaterdag 23 december a.s. worden gereden. Grofvuil: De route voor het ophalen van grofvuil in de gemeente Veere zal i.p.v. maandag 25 decem ber op donderdag 28 december a.s. gereden wor den. Indien u nog vragen heeft, kunt u op werkdagen van 8.00 tot 12.00 uur contact opnemen met de afval-informaü'elijn, telefoon nummer: 0118-593009. WET MILIEUBEHEER TERINZAGELEGGING AAN VRAAG EN ONTWERP-BESCHIKKING VERGUNNING VOOR HET OPRICHTEN VAN EEN INRICHTING VOOR PAAR- DENHOUDERIJ AAN DE ZWAANWEG 13 TE KOU- DEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse, gelet op de des betreffende bepalingen van de Algemene Wet Bestuursrecht en de Wet Milieubeheer, maken bekend, dat bij hen een aanvraag is ingediend in het kader van de Wet Milieubeheer door: de heer F.A. Vader, om een ver gunning voor een paardenhoude- rij, gelegen aan de Zwaanweg 13 te Koudekerke, kadastraal bekend gemeente Valkenisse sec tie M nr. 408. De aanvraag en de ontwerp-beschikking die gericht is op vergunningverlening onder voorschriften, alsmede andere relevante stukken liggen ter inza ge vanaf vrijdag 22 december 1995 elke werkdag tijdens kan tooruren en op maandagavond van 19.00 uur tot 22.00 uur (na afspraak) op de afdeling algeme ne zaken ter gemeente-secreta rie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. De terinzagelegging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikking op de aan vraag. Desgevraagd wordt er een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. In de periode van 22 december 1995 tot en met 19 januari 1996 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien daarom wordt verzocht kan gedurende de inzagetermijn over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het colle ge, de aanvrager en de overige aanwezigen en kunnen mondelin ge bedenkingen worden inge bracht, in welk geval de aanvra ger eveneens in de gelegenheid wordt gesteld daarbij aanwezig te zijn. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Het verzoek daartoe moet tegelijkertijd met de beden kingen worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijker wijs niet in staat is geweest (tij dig) bedenkingen in te dienen danwel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Koudekerke, 20 december 1995 WIJZIGING INZAMELING HUISVUIL In verband met de kerstdagen komt de inzameling van huisvuil op dinsdag 26 december te vervallen. De inzameling zal wel plaats vin den op zaterdag 23 december vanaf 07.30 uur. Op die dag kan de duobak buiten worden geplaatst en wordt deze geledigd. De inzameling op dinsdag 2 janu ari 1996 zal wel normaal plaats vinden. Op donderdag 28 december 1995 zal zoals gebruikelijk de route voor grof vuil worden gere den. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. B. Verschuur te Zoutelande voor het gedeelte lijk vernieuwen van de pui van het pand Langstraat 5 te Zoutelande; - dhr. W.P. Rosenthal te Westkapelle voor het vergro ten van het strandpaviljoen De Zilvermeeuw te Koudekerke; - Bouwbedrijf Kambier B.V. te Koudekerke voor het bouwen van een opslagloods op het perceel Duinstraat 18 te Koudekerke; - mevr. L. Karskens-Postma voor het geheel vernieuwen van het zomerhuis De Zandput 12 te Zoutelande. VOORONTWERP BESTEM MINGSPLAN UITBREIDING ZOUTELANDE Op grond van artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening maken burgemeester en wethou ders van Valkenisse bekend dat met ingang van 27 december 1995 tot 12 januari 1996 in het gemeentehuis (afdelhg alge mene zaken), Dorpsplein28 te Koudekerke, het voorontverp bestemmingsplan "Uitbreking Zoutelande" ter visie ligt Het plan heeft ten doel de touw van circa 66 woningen, wacron- der een woonzorgcomplex rroge- lijk te maken. Tot 12 januari 1996 kunt u can burgemeester en wethouders schriftelijk inspraakreacties doen toekomen. Daarnaast kunt u deelnemen aan de inspraakbij eenkomst die wordt gehouden op dinsdag 9 januari 1996, aan vang 20.00 uur in het vereni gingsgebouw "Middendorp", Smidsstraat 16 te Zoute lande. Tijdens deze bijeenkomst wordt een nadere toelichting gegeven over het bestemmingsblan. De inspraakresultaten zullen wor den opgenomen in het rapport dat bij het bestemmingsplan zal worden gevoegd. Het definitieve ontwerp van het bestemmings plan wordt in een later stidium ter visie gelegd. Daarteger kun- nen dan zienswijzen worden bekend gemaakt aan de gemeen teraad. Koudekerke, 20 december 1995. 1 M 1BÏT A A P i iü£L Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om vergunning op grond van de Woningwet zijn ont vangen: 1. van de heer S.J. Wisse voor de bouw van een woning en gara ge aan de Pekelingseweg 3a te Aagtekerke; 2. van de heer J. Houmes voor de bouw van een schapen- schuil plaats aan de Prelaatweg 69 te Aagtekerke Verordeningen Burgemeester en wethouders maken voorts bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering dd. 19 december 1995 tot de vaststelling heeft besloten van: 1. de (nieuwe) Subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing Mariekeke 1996; 2. de 4e wijziging van de Bouwverordening Mariekeke 1992. De verordeningen treden op I januari 1996 in werking. Zij zijn in te zien -en tegen be taling verkrijgbaar- op het gemeentehuis, Dorpsstraat 3 U Meliskerke, op werkdagen van 9.00 tot 12.00 uur. Mariekerke, 20 december 1991 De secretaris, C.W. Bierens. De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. Vrijstelling ex. artikel 19 Wet op de ruimtelijke ordening Bouw woonzorgcomplex aan de Nieuwlandseweg De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis dat bij het college van bur gemeester en wethouders van die gemeente is ingekomen een ver zoek van woningbouwvereniging Middelburg, Postbus 7120 te Middelburg om vergunning voor de bouw van een woonzorgcen trum aan de Nieuwlandseweg te Arnemuiden. Het bouwplan waarvoor de gevraagde vergunning moet die nen is in strijd met het ter plaatse van kracht zijnde bestemmings plan "Het Poldertje". De aanvraag voldoet wel aan de in voorbereiding zijnde herziening van genoemd bestemmingsplan, ten behoeve waarvan de raad der gemeente Arnemuiden op 30 januari 1995 een voorbereidings besluit heeft genomen. Op grond hiervan overwegen bur gemeester en wethouders de ver gunning te verlenen, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en 50, lid 6, van de Woningwet de mogelijk heid openen. Voordat over het verlenen van de bouwvergunning een beslissing zal worden genomen, liggen de bouw en situatietekeningen met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afd. alge mene zaken. Gedurende bovengenoemde ter mijn heeft een ieder de gelegen heid zijn/haar eventuele beden kingen tegen het bouwplan schrif telijk naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedu rende genoemde termijn de gele genheid mondelinge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belanghebbende(n) eventueel een hoorzitting belegd zal wor den. Arnemuiden, 20 december 1995. De burgemeester voornoem1, drs. H. Visser. Wijziging afvalstoffenveror- dening en algemene plaatse lijke verordening Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat de gemeenteraad in zijr vergade ring van 27 november I995 de volgende verordeningen heeft vastgesteld: - 2 e wijziging van de Afvalstoffenverordeniig gemeente Arnemuiden; - 6e wijziging van de Agemene Plaatselijke Verordeniig (APV) voor de gemeente Arnemuiden. De betreffende raadsbesliiten en de gewijzigde verordeningen lig gen vanaf heden voor eenieder ter inzage op de afdeling i/geme ne zaken, Langstraat 35 ti Arnemuiden. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen cm bouwvergunning van: - F. van de Ree tb.v. de bojw van een berging op het pirceel Oranjeplaat 35; - J.J. Schroevers tb.v. de bocw van een bijkeuken op heper ceel Korenbloemlaan 12; - A.J. Pekaar tb.v. de bouw van een schuur op het perceei Oostgatplein 7; - H. Schilperoord tb.v. de bcuw van een berging op het perceel Oostgat 2; - Woningbouwvereniging "Middelburg" tb.v. de bouw van een woonzorgcomplex aan de Nieuwlandseweg. Arnemuiden, 20 december 1195 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester, P.J.A. Korstanje, wnd.secretaris. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 10