VAN DE GEMEENTE VEERE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE MARIEKERKE ■Ël GEMEENTE ARNEMUIDEN lilii GEMEENTE DOMBURG INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 10 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 15 november 1995 INFORMATIE OVERHEID WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat zij voornemens zijn een aanvraag in te dienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland om een hoge re grenswaarde krachtens de Wet Geluidhinder vast te stellen ten behoeve van de uitbreiding van de woning Wilgenhoekweg 22 te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G nrs. 19 en I368 (beiden gedeel telijk). Het ontwerp-verzoek ligt gedu rende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze periode wordt de mogelijkheid geboden om schriftelijke opmerkingen in te dienen. Mondelinge opmerkingen kunnen worden ingebracht tijdens een openbare zitting die op don derdag 23 november 1995 om I LI5 uur zal worden gehouden ter gemeentesecretarie. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat het volgende bouwplan (melding: art 18a WRO) is ingekomen, dat niet in overeenstemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: - KPN Vastgoed voor de bouw van een kabelverdeelstation op de lokatie Engelandweg 35; Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende melding, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 16 november I995 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 29 november 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2 e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - J.M. Mesu voor het uitbreiden van de woning op lokatie Lambrechtsenstraat 18; - Hoechtst Holland NV voor het bouwen van een ondersteu ningsconstructie ib.v. een gas wasser op lokatie Europaweg Zuid 4; - R.H. Hettema voor het uitbrei den van een keuken op lokatie Vlissingsestraat I28; - A. de Meester voor het wijzi gen van de voorgevel op loka tie Lepelstraat 8; - J.J. Jobse voor het bouwen van een dubbele garage op lokatie Coosje Buskenstraat 88; - J.A. Zanders voor het bouwen van een bijkeuken met berging op lokatie Schuitvaartgracht 3; - Zeeland College voor het re noveren van de gevels van een onderwijsgebouw op lokatie Dreesstraat 2; - H.J. Brinkhaus voor het plaat sen vah een dakkapel op loka tie Spaarnestraat 53; - H.R. Nauta voor het verbou wen van de woning op lokatie Kasteelstraat 18. - W. Huibregtse voor het ver vangen van een kozijn op lokatie Boulevard Evertsen 288; - H.P. Vermeulen voor de bouw van een dakkapel op de loka tie Prinsenstraat 3 7; Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist BOUWVERORDENING, 3E SERIE WIJZIGINGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge de artikelen I39 en volgende van de Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 26 oktober 1995, de gemeentelijke bouwverordening van 24 september 1992 heeft gewijzigd overeenkomstig de cir culaire van de V.N.G. d.d. juli I995, nummer VHBI503483. De bedoelde wijzingen hebben, naast enkele ondergeschikte aanvullin gen, in hoofdlijnen betrekking op energieprestatienormen, parkeer- voorschriften en het scheiden van bouw- en sloopafval. Dit wijzi- gingsbesluit ligt voor u ter inzage in het stadhuis bij de sector Stadsontwikkeling, in de hal op de 2 e verdieping. Tegen betaling is dit wijzigingsbesluit in kopie te verkrijgen. Ingevolge artikel 142 Gemeentewet treedt dit besluit in werking op 15 december I995. ALGEMEEN MANDAATBE SLUIT I99S Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij op 26 oktober 1995 het Algemeen mandaatbesluit 1995 hebben vastgesteld. Dit besluit houdt in, dat de uitoefening van een aantal bevoegdheden wordt opgedragen aan met name genoemde ambte naren, met inachtneming van de bepalingen van dit besluit Het besluit ligt met ingang van heden voor een ieder tijdens kan tooruren ter inzake in het gemeentehuis, kamer 118a. HOORZITTING COMMIS SIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 20 november 1995 een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld worden de bezwaren van: 19.30 uur: mr A.H.J. Neels tegen het besluit dat in het pand Glacisstraat 92 niet meer dan twee honden mogen worden gehouden in verband met ernstige overlast voor de directe omgeving. 20.00 uur: De Vereniging van Eigenaren "Poort van Altena" tegen het plaatsen van een cocon op de Ballastkade. Deze cocon en de daarin geplaatste afvalcontai ners veroorzaken volgens de ver eniging stankoverlast De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen in de periode van 13 tot en met 20 november 1995 ter inzage in het gemeentehuis, kamer 118a, (Ie verdieping). U kunt zich met vra gen over de procedure wenden tot de secretaris, de heer F.H. Kuijper Ol 18-487438. GOEDKEURING GEMEEN TELIJKE BELASTINGVEROR DENINGEN De Staatssecretaris van Binnenlandse Zaken heeft bij haar besluit van 12 april I995 de "Verordening baatbelasting sfeerverlichting Kanaalstraat en Paspoortstraat" goedgekeurd. Deze verordening, vastgesteld in de gemeenteraadsvergadering van 22 december I994 onder nummer 9-I, treedt in werking met ingang van de tweede dag na deze bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is I januari 1995. Een exemplaar van genoemde verordening ligt kosteloos ter inzage bij de sectie interne zaken in het stadhuis. 15 november 1995 Burgemeester en Wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders van Mariekerke maken bekend dat de volgende aanvragen om ver gunning op grond van de Woningwet zijn ontvangen: 1. van de C.Z.A.V. te Wemeldinge voor het vernieu wen en vergroten van een loods aan de Pekelingseweg 2a te Aagtekerke; 2. van de heer P. Schout voor het vernieuwen van een woning aan de Hondegemsweg 29 te Grijpskerke; 3. van de fa. A. Dekker Zn. voor het veranderen van de voorgevel van de winkel aan het Dorpsplein 11 te Aagtekerke; 4. van de heer S. Blaas voor het vergroten van de winkel aan de Torenstraat 2 I te Meliskerke; 5. van de heer W. Maljaars voor de bouw van een woning aan de Noordhoek 16 te Aagtekerke; 6. van de heer F.J. Geluk voor het vergroten van een garage aan het Loodhol 11 te Grijpskerke; 7. van de heer K. van Sluijs voor de bouw van een washok/hob byruimte aan de Jacob Catsstraat 21 te Grijpskerke. Verordening Stads- en Dorpsvernieuwing Mariekerke 1996 Burgemeester en wethouders van Mariekerke maken bekend, dat met ingang van 16 november a.s. gedurende vier weken op de gemeentesecretarie tijdens kan tooruren ter inzage ligt de nieuwe concept-subsidie verordening stads- en dorps vernieuwing Mariekerke 1996. Deze verordening regelt de proce dure voor de afdoening van subsi- die-aanvragen voor o.a. de verbe tering van de door de eigenaar bewoonde woning. Voordat de concept-verordening ter vaststel ling aan de gemeenteraad zal worden aangeboden, kunnen belanghebbenden hun schriftelijke zienswijze over dit concept naar voren brengen bij burgemeester en wethouders, Dorpsstraat 3, 4365 AL Meliskerke. Indien daar om wordt verzocht zal tevens gelegenheid geboden worden tot het geven van een mondelinge zienswijze. Goedkeuring bestemmings plan Molenwerf II te Meliskerke Burgemeester en wethouders van Mariekerke maken ingevolge het bepaalde in artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO) bekend, dat het bestem mingsplan Molenwerf II te Meliskerke, vastgesteld door de gemeenteraad van Mariekerke op 20 juni 1995, bij besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland dd. IO oktober 1995 is goedgekeurd. Het goedkeuringsbesluit alsmede het bestemmingsplan liggen met ingang van 20 november 1995 gedurende 6 weken voor een ieder ter inzage op het gemeen tehuis, Dorpsstraat 3 te Meliskerke. Tegen het besluit tot goedkeuring van het plan kan gedurende de termijn van terinzagelegging beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Beroep kan worden ingesteld door degene die zich tijdig op grond van artikel 27, eerste of tweede lid WRO, tot Gedeputeerde Staten van Zeeland heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die kan aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest zich over eenkomstig voornoemd artikel tot genoemd college te wenden. Het goedkeuringsbesluit treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State wordt ingediend. In dat geval treedt het goedkeuringsbesluit niet in wer king voordat op dat verzoek is beslist Mariekerke, 15 november 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, C.W. Bierens De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. Openbare kennisgeving De burgemeester van Mariekerke geeft op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kennis van het voorne men van burgemeester en wet houders om aan de heer J. Brasser vrijstelling ex artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening te verlenen van het ter plaatse geldende bestemmings plan "Aagtekerke" voor het bou wen van een kantoorruimte aan de Porrenaerstraat 13 te Aagtekerke. De ingekomen melding bouwvoor nemen ligt met ingang van 16 november 1995 gedurende een termijn van twee weken, elke werkdag van 09.00 uur tot 12.00 uur, voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie, Dorpsstraat 3 te Meliskerke. Gedurende de termijn van terin zagelegging is een ieder bevoegd schriftelijke bedenkingen naar voren te brengen tegen het verle nen van deze vrijstelling en wel bij burgemeester en wethouders van Mariekerke, Dorpsstraat 3, 4365 AL Meliskerke. Mariekerke, 15 november 1995. De burgemeester voornoemd, Mr. B.J. van Putten. Vrijstellingen ex. artikel 19 Wet op de ruimtelijke orde ning Completering aansluiting rijksweg A58 De burgemeester van Arnemuiden brengt ter openbare kennis dat bij het college van bur gemeester en wethouders van die gemeente is ingekomen een ver zoek van het Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat, directie Zeeland, om planologische medewerking aan de complete ring van de aansluiting op rijks weg A58 nabij Arnemuiden. Het plan van Rijkswaterstaat is gedeeltelijk in strijd met het ter plaatse van kracht zijnde bestem mingsplan "Buitengebied", I e par tiële herziening. Het plan voldoet wel aan de in voorbereiding zijn de herziening van genoemd bestemmingsplan, ten behoeve waarvan de raad der gemeente Arnemuiden op 29 mei 1995 een voorbereidingsbesluit heeft geno men. In dit kader dient de bestemming van een gedeelte van een tweetal percelen grond, kadastraal bekend gemeente Arnemuiden, sectie H, nrs. 306 en 307, ter grootte van respectie velijk ca. 1072 m2 en ca. 542 m', gewijzigd te worden van "agrari sche doeleinden, alsmede gebied met landschappelijke waarde -AL- in "verkeersdoeleinden". Op grond hiervan overwegen bur gemeester en wethouders vrijstel ling te verlenen, waartoe artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening de mogelijkheid opent Voordat over het verlenen van vrijstelling een beslissing zal wor den genomen, ligt het verzoek en de inrichtings- en situatietekening van Rijkswaterstaat met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afd. alge mene zaken. Gedurende boven genoemde termijn heeft een ieder de gelegenheid zijn/haar eventu ele bedenkingen tegen het plan schriftelijk naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedurende genoemde termijn de gelegenheid mondelinge zienswij zen in te brengen, waarna op verzoek van belanghebbende(n) eventueel een hoorzitting belegd zal worden. Wijziging bestemming voor malig wijkgebouw Van Vollenhovestraat. Ook is ingekomen een verzoek van Las en Montage Techniek Holland te Heinkenszand om het voormalige wijkgebouw aan de Van Vollenhovestraat I in gebruik te mogen nemen als kantoor annex dienstwoning. Dit gebruik is in strijd met het ter plaatse van kracht zijnde bestemmingsplan "Dorp 1986", I e partiële herzie ning. Het plan voldoet wel aan de in voorbereiding zijnde herziening van genoemd bestemmingsplan, ten behoeve waarvan de raad der gemeente Arnemuiden op 30 oktober 1995 een voorbereidings besluit heeft genomen. In dit kader dient de bestemming van het perceel Van Vollenhovestraat I gewijzigd te worden van "bijzondere doelein den, klasse A, al dan niet met bij behorende erven -BDA-" in "kan toor annex dienstwoning met bij behorend erf'. Op grond hiervan overwegen bur gemeester en wethouders vrijstel ling te verlenen, waartoe artikel 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening de mogelijkheid opent Voordat over het verlenen van vrijstelling een beslissing zal wor den genomen, ligt het verzoek van Las en Montage Techniek Holland met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeen tehuis, afd. algemene zaken. Gedurende bovengenoemde ter mijn heeft een ieder de gelegen heid zijn/haar eventuele beden kingen tegen het verzoek schrifte lijk naar voren te brengen bij bur gemeester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedurende genoem de termijn de gelegenheid monde linge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belang- hebbende(n) eventueel een hoor zitting belegd zal worden. Arnemuiden, 15 november 1995. De burgemeester voornoemd, drs. H. Visser. WET GELUIDHINDER Kennisgeving saneringspro gramma Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend, dat zij, gelet op artikel 89 van de Wet geluidhinder, voornemens zijn een programma van saneringsmaatregelen (sane ringsprogramma) in te dienen bij de Minister van Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer. De saneringsmaat regelen dienen te worden getrof fen teneinde de geluidsbelasting vanwege het verkeer op de snel weg A58 voor de gevel van de woning aan de Langeweg 7 te Nieuw-en-Sint-Joosland te beper ken tot 55 dB(A). De voorgeno men saneringsmaatregelen betref fen het ter plaatse aanleggen van een 3 meter hoge geluidswal met een lengte van circa 300 meter. Inzage Het ontwerp-saneringsprogram- ma en de daarbij behorende s tuk- ken, liggen van 15 tot 19 novem ber 1995 elke werkdag tijdens kantooruren (09.00 uur tot 12.00 uur en 13.00 uur tot 16.00 uur) ter inzage bij de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Zienswijzen Gedurende voornoemde termijn kunnen belanghebbenden bij ons college schriftelijk hun zienswijze naar voren brengen. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij zijn overgegaan tot wijziging van de milieuvergunning die is ver leend aan Drukkerij Verhage Zn. te Middelburg voor de inrich ting op het perceel gelegen aan de Latijnse Schoolstraat 14-24 te Middelburg Wijziging vergunning De wijziging houdt in dat de voor schriften, die aan de betreffende vergunning zijn verbonden, in het belang van de bescherming van het milieu zijn aangepast De grondslag voor het wijzigen van de verleende vergunning wordt gevormd door de noodzaak om de naar de huidige inzichten mini maal vereiste voorzieningen en zonodig verdergaande voorschrif ten in het belang van de bescher ming van het milieu aan een milieuvergunning te verbinden. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 14 december 1995 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). Beroep Van 16 november tot 28 decem ber 1995 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit, advi seurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerpbesluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp zijn aangebracht, alsmede belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbe sluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1. Mevrouw O. Klessens-de Rooij te Tilburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Sint Janstraat 9a te Middelburg; 2. De heer R. van den IJssel te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Abij 5 te Middelburg; 3. De heer P. Wijffels te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Langeviele 12 te Middelburg (gedeelte kaashandel en slage rij); 4. Rijwiel Centrale te Middelburg voor de inrichting op het per ceel gelegen aan de Vrijlandstraat 55 te Middelburg; 5. Handelsonderneming Twice te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Arnesteinweg 59 te Middelburg; 6. Rijkswaterstaat, dienstkring Noord- en Midden Zeeland te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Langeweg (ongenummerd) te Arnemuiden; 7. De heer M. Uddin te 's- Gravenhage voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Turfkaai 17-19 te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. BOUWAANVRAAG Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvraag voor een bouwvergunning is binnengeko men: a. op 2 november 1995 voor het verbouwen/uitbreiden van een woning en het bouwen van een schuur op het perceel Baaijenompad 3. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Openbare voorbereidings procedure Wijziging Afvalstoffenverordening, verbranden van afvalstoffen. Het college van burgemeester en wethouders heeft een concept vastgesteld van een wijziging van de Afvalstoffenverordening met de bedoeling de wijzigingsverorde ning ter vaststelling aan de gemeenteraad voor te leggen. Alvorens de verordening ter vast stelling aan de gemeenteraad wordt aangeboden, wordt over het concept overeenkomstig het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht de openbare voor bereidingsprocedure gevolgd. In verband hiermee ligt het genoem de voorstel gedurende een perio de van 4 weken voor belangheb benden ter inzage en wel op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur op het kantoor van de gemeente aan de Schuitvlotstraat 32 te Domburg, 's Middags na telefonische afspraak. Gedurende deze periode wordt iedere belanghebbende in de gelegenheid gesteld om de ziens wijze over het concept aan het gemeentebestuur kenbaar te maken. Dit kenbaar maken kan schriftelijk plaatsvinden, door toe zending aan het college van bur gemeester en wethouders, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Na afloop van de inzagetermijn worden de ingebrachte reakties gebundeld en verwerkt, resulte rend in een voorstel aan de gemeenteraad. Verleende bouwvergunningen in de periode van 2 tlm 8 november 1995. - Aannemersbedrijf Sturm, voor het bouwen van 2 woningen onder één kap op de percelen Groene Specht 18 en 20 te Oostkapelle; - Vishandel Brassem, voor het vergroten van de schuur/maga zijn op het perceel 't Groentje 4 te Domburg; - J. Coppoolse, voor het bouwen van een kinderwasgelegenheid op het perceel Brouwerijstraat 13 te Oostkapelle; Akkoord bevonden meldingen in de periode van 2 tlm 8 novem ber 1995. - B.P.M. Braber, voor het vergro ten van de zomerwoning op het perceel Burgvliet 82 te Oostkapelle; - A.D. de Best, voor het plaatsen van een tuinhuis op het per ceel Poolsterstraat 31 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118- 582710, toestel 45. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - J.W. Hoogedeure, d.d. 7 november voor het bouwen van een dakkapel op de woning aan de Kanonweistraat 9 te Domburg; - Aannemersbedrijf Sturm d.d. 2 november voor het bouwen van 2 woningen onder één kap op de percelen Groene Specht 10 en 12 te Oostkapelle; Domburg, 15 november 1995. "V De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE MARIEKERKE Burgemeester en wethouders zijn voornemens: 1. een veranderingsvergunning te verlenen aan de Coöperatieve Zuidelijke Aan- en Verkoopvereniging B.A. te Wemeldinge, ten behoeve van de uitbreiding van de opslag van losgestorte kunstmeststof fen en stukgoederen alsmede de opslag van gewasbescher mingsmiddelen tot maximaal 2.500 kg aan de Pekelingseweg 2 te Aagtekerke; 2. een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, veranderings vergunning te verlenen aan de heer K. Poppe en mevrouw P.L Poppe-Cevaal, ten behoeve van een gemengd bedrijf inclu sief varkenshouderij, aan de Steengrachtsweg 4 te Grijpskerke. GEMEENTE WESTKAPELLE 3. Burgemeester en wethouders zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan de heer A. Brasser, met betrekking tot een camping met kampwinkel en gasflessenopslag aan de Joossesweg 2 te Westkapelle. GEMEENTE VEERE 4. Burgemeester en wethouders zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsverguning te verlenen aan Camping Oranjezon b.v. voor de cam ping met frituur, winkel, eet café, sanitair, werkruimte en opslagruimte aan Kon. Emma- weg 16a te Vrouwenpolder. De vergunningen zullen worden verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de (ontwerp-)vergunningen liggen vanaf 16 november tot en met 13 december 1995 voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Mariekerke: Dorpsstraat 3 te Meliskerke, van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 0118 56 20 10, toestel 211); gemeente Veere: Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel 0118 50 19 51); gemeente Westkapelle: Markt 95 te Westkapelle, tijdens werkuren, alsmede 's avonds na telefonische afspraak (tel. 0118 57 20 55). ONTWERP- VERGUNNINGEN De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunningen liggen tot en met 13 december 1995 voor een ieder ter inzage. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 13 december 1995 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 13 december 1995 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEÊRE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 10