VAN DE GEMEENTE WESTKAPELLE lllli GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTEVEERE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 8 november 1995 INFORMATIE OVERHEID Burgemeester en Wethouders van Westkapelle maken bekend dat er op 30 oktober I995 een aanvraag om een bouwvergun ning is ingediend door P.J. Maljers voor het uitbreiden van de koek- en bergruimte op het perceel aan de Klooster straat 10. Voorts delen zij mede dat er op 10 oktober I995 bouwvergun ning is verleend voor de bouw van een dakkapel aan de Molenweg 21. Burgemeester en Wethouders van Westkapelle, Westkapelle, 10 november 1995 llillimill li iliHlMftlmiJéllllllillJJC WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp-beschikkingen Aanvragen en ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V. te Rotterdam voor het verande ren vanwege uitbreidingen van een verkooppunt voor motor brandstoffen. De inrichting is gelegen aan de Kanaalweg 5 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 62. De aanvraag betreft een revisie vergunning; 2. Rentex-Zeetex B.V. te Goes voor het veranderen vanwege uitbreidingen van een textiel- reinigingsbedrijf. De inrichting is gelegen aan het Molenwater 95a te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie L, nr. I987. De aan vraag betreft een revisiever gunning; 3. Watersportvereniging "Arne" te Middelburg voor het oprich ten en in werking hebben van 1 een jachthaven inclusief club huis, havenkantoor en berging, gelegen aan de Kinderdijk, Rouaansekaai, Rotterdamsekaai, Dokhaven, Fittinghaven en De Punt te Middelburg. Inzage De aanvragen, de ontwerp beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzageligging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 0118-675241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 9 november tot 7 december 1995 kunnen gemo tiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikkin gen kan daarom telefonisch wor den verzocht Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 25 oktober 1995 voor het bouwen van een bedrijfswo ning op het perceel Voltaweg 13; b. op 27 oktober 1995 voor het bouwen van een berging op het perceel Kanaalweg 4-6; c op 27 oktober 1995 voor het bouwen van een kantoor en werkplaats op een perceel aan de Herculesweg naast num mer 35; d. op 30 oktober 1995 voor het bouwen van een stal op het perceel Veerseweg 138; e. op 30 oktober 1995 voor het plaatsen van een woonunit op het perceel Veerseweg 138; f. op 30 oktober 1995 voor het uitbreiden van een expeditie gebouw op het perceel Elektra weg I; g. op 31 oktober 1995 voor het bouwen van een dakkapel op het perceel Arnelaan 4; h. op 31 oktober 1995 voor het bouwen van een dakkapel op het perceel Van Cittersstraat 66; i. op I november 1995 voor het verbouwen van een woning tot kantoor/woning op het perceel Dam 51. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5 van de Woningwet vergunning te verle nen voor het bouwen van een stal op het perceel Veerseweg 138. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 10 november 1995 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn beden kingen schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middel burg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Dauwendaele II voor het bouwen van een berging op het perceel Kanaalweg 4-6. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 10 november 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. MONUMENTEN VERGUNNING Van 10 november 1995 tot en met 23 november 1995 ligt op de sectie Bouwen en Woneri van de dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning voor het verbouwen van een woning tot kantoor/woning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het monumenten- pand Dam 51. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Inspraak Ie partiële herzie ning bestemmingsplan "Woonwagencentrum" Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend, dat de I e partiële herziening van het bestemmingsplan "Woonwagencentrum" wordt voorbereid. Omdat er om hem moverende redenen door de eigenaar van het centrum destijds niet de bestem- mingsplanmatig toegestane drie, maar vier standplaatsen zijn aan gelegd en omdat de plankaart mede daardoor afwijkingen ver toont ten opzichte van de werke lijke situatie is wijziging van voor noemd bestemmingsplan noodza kelijk. Het ontwerp van de I e partiële herziening van het bestemmings plan "Woonwagencentrum", bestaande uit een tekening met daarop de huidige en nieuwe situ atie en een "staat van wijzigin gen", ligt met ingang van heden gedurende 4 weken ter inzage op de afdeling Algemene Zaken ter secretarie, waar ook algemene informatie kan worden verkregen. Voor speciale informatie en per soonlijke vragen kunt u terecht op het spreekuur dat zal worden gehouden op maandag 20 november 1995 van 15.00 tot 17.00 uur in het gemeentehuis. Voor dit spreekuur dient u zich vooraf aan te melden bij de afd. Algemene Zaken. Gedurende de periode waarin het ontwerp ter inzage ligt kunt u uw zienswijzen/opmerkingen en/of wensen mondeling of schriftelijk kenbaar maken. Ook kunt u zich aanmelden voor deelname aan een eventueel door u gewenste na bovengenoemde periode te organiseren inspraak bijeenkomst Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Arnemuiden maakt, ingevolge het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat de gemeenteraad bij zijn besluit van 30 oktober 1995 heeft verklaard dat eert wijziging van het bestemmingsplan "Dorp 1986" Ie partiële herziening wordt voorbereid voor het op de bij het besluit behorende tekening gearceerd aangegeven gedeelte. Het betreft hier de ingebruikna me van het voormalige Wijkgebouw aan de Van Vollenhovestraat I als kantoor annex dienstwoning. Het gebruik als kantoor annex dienstwoning is in strijd met genoemd bestemmingsplan. Het voorbereidingsbesluit, dat heden in werking treedt, de teke ning en overige bescheiden liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage op de secretarie, afd. alg. zaken. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om vergunning van: -vliegclub Midden-Zeeland ib.v. het vergroten van een stallings- loods op het vliegveld Midden- Zeeland aan de Calandweg; - dhr. E.H. van Wijngaarden tb.v. de bouw van een serre op het perceel Oranjeplaat 56; - dhr. T. Davidse tb.v. de bouw van een schuur op het perceel Boterbloemstraat 18. - dhr. J. Moens tb.v. de uitbrei ding van de keuken op het per ceel Wielingen 29. 3e wijziging bouwverordening Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 30 oktober 1995 heeft besloten de bouwverordening voor de gemeente Arnemuiden te wij zigen. Het raadsbesluit ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage op de afde ling algemene zaken van de gemeentesecretarie, Langstraat 35 te Arnemuiden. Arnemuiden, 8 november 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. H. Visser, burgemeester K. van Poppel, secretaris ALGEMENE BESCHOUWINGEN De gemeenteraad van Vlissingen behandelt de begroting 1996 in een tweetal vergaderingen. Dinsdag 7 november vond de eerste vergadering plaats. Vrijdag 10 november wordt de begro tingsbehandeling afgerond. De vergadering begint om 10.00 uur. KAPVERGUNNING- AANVRAGEN Burgemeester en wethouders maken bekend dat aanvragen om een kapvergunning (ingevolge art. 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) zijn ontvangen van; BASCO Stichting woningbeheer, voor het verwijderen van 10 Italiaanse populieren, I iep en I Esdoorn op een bouwterrein aan de Minister Lelystraat Dhr. J.A. van Hanegem, Gerbrandystraat 103, voor het verwijderen van een Italiaanse populier in de achtertuin van de woning. Het college is voornemens deze vergunningen te verlenen. Nadere informatie over de kapaanvragen kunt u verkrijgen bij de sector Beheer (sectie Beplantingen), Vredehoflaan 50, telefoon 487372. BEKENDMAKING WET GELUIDHINDER Kennisgeving van een besluit inzake de vaststelling van de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting op de gevels van de woningen en van de maatregelen strekkende tot het terugbrengen van de geluidsbelas ting binnen de woning vanwege de weg "Paul Krugerstraat" te Vlissingen ex artikel 90, tweede en vierde lid van de Wet geluid hinder. De Minister van Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer maakt ingevolge het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bekend dat zij bij besluit van 5 oktober 1995 de ten hoog ste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastgesteld die de gevels van woningen, gele gen aan de weg "Paul Krugerstraat" vanwege de weg "Paul Krugerstraat" mogen onder vinden. De betreffende woningen zijn gelegen in de gemeente Vlissingen. Het besluit en de daarbij beho rende stukken, liggen vanaf 9 november 1995 gedurende de bezwarentermijn ter inzage bij: - de Sector Stadsontwikkeling (tweede verdieping van het Stadhuis) Stadhuisplein 2 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00 tot I 7.00 uur. Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 0118- 48 7204. - het Bureau Sanering Verkeerslawaai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werk dagen van 8.30 tot 17.00 uur. In de stukken is een lijst opgeno men van de betrokken woningen met de daarbij behorende ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt, op grond van artikel 6:7 Awb, zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt Het bezwaar dient te worden gericht aan: De Minister van Volkshuisvesting Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai, Postbus 97, 3440 AB WOERDEN Het bezwaarschrift moet van een datum en van naam en adres van de indiener zijn voorzien. Duidelijk moet worden aangege ven waarom tegen het besluit bezwaar wordt gemaakt en zo mogelijk moet een kopie van het besluit worden meegezonden. Zij die tijdig bezwaar hebben inge diend, ontvangen een schriftelijke uitnodiging voor een hoorzitting. HOORZITTING COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften Vlissingen maakt bekend dat op maandag 20 november 1995 een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis te Vlissingen. Behandeld worden de bezwaren van: 19.30 uur mr A.H.J. Neels tegen het besluit dat in het pand Glacisstraat 92 niet meer dan twee honden mogen worden gehouden in ver band met ernstige overlast voor de directe omgeving. 19.50 uur. Zonweg Holding BV tegen het weigeren van informatie ingevolge de Wet Openbaarheid van Bestuur. Deze informatie heeft betrekking op het bouwen van een supermarkt aan de Hogeweg. 20.30 uur: De Vereniging van Eigenaren "Poort van Altena" tegen het plaatsen van een cocon op de Ballastkade. Deze cocon en de daarin geplaatste afvalcontainers veroorzaken volgens de vereni ging stankoverlast De bezwaarschriften en alle ver der op deze zaak betrekking hebbende stukken liggen in de periode van 13 tot en met 20 november 1995 ter inzage in het gemeentehuis, kamer 118a, (Ie verdieping). U kunt zich met vra gen over de procedure wenden tot de secretaris, de heer F.H. Kuijper 0118-487438. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: - A.W. Wolf voor het bouwen van een garage voor het stallen van motorfietsen op lokatie Nieuwe Vlissingseweg 237; - H.C. Tattje voor het bouwen van een overkapping op lokatie Burg. v Woelderenlaan 20; - Basco Stichting Projecten het bouwen van 16 woningen op lokatie Rosenburg III (laatste fase); - A. de Pagter voor het wijzigen van de voorgevel op lokatie Noordbeekseweg 7; - H. Eren voor het bouwen van een bijkeuken op lokatie Hendrick Vroomlaan 74. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist 8 november 1995 Burgemeester en Wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen gemeentelijke informatiepa gina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. Openbare voorbereidings procedure Verkeersplan Kernen Oostkapelle en Domburg. Het college van burgemeester en wethouders heeft, nadat de raadscommissie VROM is gehoord, het concept van het ver keersplan voor de beide kernen van deze gemeente voorlopig vastgesteld. Alvorens het verkeersplan ter vaststelling aan de gemeenteraad wordt aangeboden, wordt over het concept overeenkomstig het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht de openbare voor bereidingsprocedure gevolgd. In verband hiermee ligt de genoem de notitie gedurende een periode van 4 weken voor belanghebben den ter inzage en wel op werkda gen tussen 09.00 en 12.00 uur op het kantoor van de gemeente aan de Schuitvlotstraat 32 te Domburg, 's Middags na telefoni sche afspraak. Een korte samen vatting van het concept-plan wordt op verzoek toegezonden. Gedurende deze periode wordt iedere belanghebbende in de gelegenheid gesteld om de ziens wijze over het concept aan het gemeentebestuur kenbaar te maken. Dit kenbaar maken kan schriftelijk plaatsvinden, door toe zending aan het college van bur gemeester en wethouders, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Het concept-plan wordt ook aan de orde gesteld tijdens een op woensdag 6 december 1995 om 20.00 uur te houden informatie inspraakbijeenkomst in het gemeentehuis aan de Markt I te Domburg. Tijdens deze bijeen komst kunnen mondelinge beden kingen naar voren worden gebracht Na afloop van de inzagetermijn worden de ingebrachte reakties gebundeld en verwerkt, resulte rend in een voorstel aan de gemeenteraad. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - P. Boerhorst, d.d. 25 oktober voor het bouwen van een woning op het perceel aan de Oude Domburgseweg 46 te Oostkapelle; - H.B.M. Nouwens, voor het geheel vernieuwen van de vakantiewoning op het perceel Burgvliet 99 te Oostkapelle; - Van Garderen Onroerend Goed Mij. B.V. d.d. 10 oktober, voor het verbouwen van het voorma lige postkantoor tot kantoor 2 woningen aan de Joh. de Pourckstraat 2 te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 26 okto ber t/m I november 1995 - C. Wisse, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning aan de Azalealaan 4 te Oostkapelle. Akkoord bevonden meldingen in de periode van 26 oktober t/m I november 1995 - H.A. van der Stek, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel aan de Vroonweg 12c te Oostkapelle; - A.C. Starrenburg, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het perceel Vroonweg 12b te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 8 november 1995. Verkiezingen dorpsraad Koudekerke en Zoutelande Vandaag vinden de verkiezingen plaats voor de dorpsraden in Koudekerke en Zoutelande. De stembureaus zijn tot 19.00 uur geopend. In Koudekerke is het stembureau in het sport- en gemeenschaps centrum De Couburg aan de Duinstraat 4a. In Zoutelande houdt het stembu reau zitting in zaal Middendorp aan de Smidsstraat 16. Aanwijzing collectieve festivi teiten horecabedrijven De burgemeester van Valkenisse maakt bekend dat zij ingevolge de Verordening regelende de uit voering van artikel 2.12 van het Besluit Horecabedrijven Milieubeheer de volgende dagen in 1996 heeft aangewezen ten behoeve van collectieve festiviteit ten: - I januari 1996 - 30 april 1996; - 5 mei 1996; - 31 december 1996. Op genoemde dagen zijn de geluidvoorschriften zoals opgeno men in het Besluit Horecabedrijven Milieubeheer buiten toepassing. Overmatige hinder mag echter niet worden veroorzaakt De aanwijzing geldt niet voor de horeca-inrichtingen gelegen op campingbedrijven in de gemeente Valkenisse. Een ontheffing voor incidentele festiviteiten dient minimaal 14 dagen voor de festiviteit door de houder van de horeca-inrichting te worden aangevraagd met ver melding van de reden. VRIJSTELLING BOUWPLAN VOOR HET BOUWEN VAN WONINGEN OP DE PERCE LEN LANGE VOORHOUT 2 TIM 16 TE KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - Archikon B.V. te Goes voor het bouwen van woningen op de percelen Lange Voorhout 2 tlm 16 te Koudekerke. Het ingediende bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Hun college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrij stellingsmogelijkheid medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het bouw plan met ingang van 10 novem ber 1995 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 8 november 1995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - Gebr. Weststrate B.V. te Goes voor het bouwen van een woning op het perceel Middelburgsestraat 126 te Koudekerke; - Gebr. Weststrate B.V. te Goes voor het bouwen van een bedrijfsloods op het perceel Middelburgsestraat 128 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. W. Koppejan te Zoutelande voor het bouwen van een zomerhuis op het zomerhuizenterrein Noordendolfer/Duinweg te Zoutelande; - dhr. W. Koppejan te Zoutelande voor het geheel ver nieuwen van een zomerhuis gelegen op het perceel Duinweg 119-1 te Zoutelande; - mevr. K.W.F. Wouters- Kleinepier te Zoutelande voor het bouwen van een receptie gebouw op het aan de Westkapelseweg te Zoutelande gelegen kampeerterrein Weltevreden. SPREEKUUR BOUW- EN WONINGTOEZICHT Het wekelijks op donderdag van 13.30 tot 14.30 te houden spreekuur Bouw- en Woningtoezicht komt op donder dag 9 november 1995 te verval len. Dit in verband met de op die dag te houden begrotingsvergade ring van de gemeenteraad. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Serooskerke - het bouwen van een bedrijfs loods Wilgenhoekweg 40 Vrouwenpolder - het bouwen van een garage/tuinhuis Schoolstraat 10 Veere - het bouwen van een woning Zwanenlaan 6 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist VOORBEREIDINGS- BESLUITEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 oktober 1995 heeft beslo ten een voorbereidingsbesluit vast te stellen voor: a. een gedeelte van het perceel Wilgenhoekweg 22 te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G nrs. 19 en 1368 (beiden gedeeltelijk) ten behoeve van het uitbreiden van een woning; b. een perceel aan de Schellachseweg te Gapinge, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N nr. 2108 ten behoeve van het bouwen van een bedrijfsloods. Genoemde besluiten, welke op I november 1995 in werking zijn getreden liggen met bijbehorende tekeningen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. VRIJSTELLING BESTEMMINGSPLAN De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening/50, lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmings plan Serooskerke teneinde het uitbreiden van de woning Wilgenhoekweg 22 te Serooskerke mogelijk te maken. Genoemd plan ligt gedurende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijk bedenkingen tegen dit plan indienen bij het col lege van burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. WIJZIGING BOUWVERORDENING Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op het bepaalde in artikel 139 en vol gende van de Gemeentewet, bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 oktober 1995 heeft besloten de bouwver ordening te wijzigen. Deze wijzi ging is onder andere het gevolg van een tussentijdse wijziging van het Bouwbesluit en de inwerking treding van de Leemtewet Algemene wet bestuursrecht Het wijzigingsbesluit ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage op afdeling Vrom ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere en treedt in werking op 15 decem ber 1995. GEDOOGBESLUIT GARAGE KAPELLE- STRAAT 17 TE VEERE Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op het bepaalde in artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat een verzoek is bin nengekomen om het gebruik van de garage aan de Kapellestraat 17 te Veere voor de restauratie, het houden van exposities en de verkoop van antieke meubelen te gedogen. Het verzoek en de daarbij beho rende stukken liggen vanaf heden gedurende vier weken voor een ieder ter inzage op afdeling Vrom ter gemeentesecretarie. Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende de termijn van terin- zagelegging kan een ieder zijn zienswijze over de aanvraag schriftelijk of mondeling kenbaar maken aan het college van burge meester en wethouders, Postbus 5, 4350 AA te Veere. Openingstijden gemeentesecreta rie: van 08.15 tot 12.00 uur en op afspraak. ARNEMUIDEN I DOMBURG IMARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 8