Vervolg informatiepagina Gemeente Middelburg Christen Democratisch Appèl weer Democraten 66 Overleg in de wijken Ombudscommissie behandelt klachten Collecten Tennis Commissievergaderingen Tafeltje Dekje uw 6 DE FAAM Woensdag 1 november 1995 NIVEAU-effect Het is goed dat het gemeentebestuur naar zijn bewoners wil luisteren. Burgers komen op voor hun (eigen) belang en vinden het best dat allerlei besluiten genomen worden zolang de uitvoering van de besluiten maar niet plaatsvindt in hun omgeving. Dit wordt ook wel eens het NIVEAU-effect genoemd. (Niet In Voor En Achtertuin.) De meeste inwoners van onze stad weten dat bestuurders niet altijd op al hun wensen in kunnen gaan. Of het nu gaat om het zwembad, het parkeer beleid of het rondtrekken van de rondweg. De gemeenteraad moet belangen wegen en keuzes maken, waarbij het algemeen belang steeds op de voorgrond moet staan. Soms is dat teleurstellend. De CDA-frak- tie vindt wel dat het gemeentebe stuur meer moet doen om de gemaakte keuzes uit te leggen. Ontwikkelingen in de stad Als Middelburg met recht hoofdstad van Zeeland wil blijven, zullen nieu we ontwikkelingen in de stad nood zakelijk zijn. Stilstand is achteruit gang. De CDA-fraktic vindt dat in de nabije toekomst voldoende mogelijkheden zijn om de stad ver der te ontwikkelen en haar de plaats als hoofdstad te laten behouden. De CDA-fraktie denkt dan met name aan de ontwikkelingen rond de markt, het stationsgebied en Veersc Poort met de daarbij behorende aan sluitingen op de N 57. Rond de markt. Voor het winkelgebied van Middel burg zijn nieuwe impulsen noodza kelijk. De CDA-fraktic vindt dat de ontwikkelingen rond de markt en het Plein 1940 nieuwe mogelijkhe den bicden. Uitbreiding van het win kelbestand is noodzakelijk. Parkeer voorzieningen zijn voldoende aan wezig. Voor de werkers van buiten af moet een oplossing gezocht wor den. De CDA-fraktic vindt een nieuw parkeerterrein aan de noord kant van de stad (bij de Sandbcrg- laan) noodzakelijk. Ook de volgen de fase van het parkeerbeleid moet versneld uitgevoerd worden, zodat vervelende verdringingseffecten en gevoelens van ongelijkheid van bur-l gers tegengegaan worden. Stationsgebied. De CDA-fraktic vindt dat dit hele gebied; inclusief het terrein Veld zicht tot de sterke ontwikkelingsmo gelijkheden van de stad behoren. Het gebied is goed bereikbaar voor de fiets, bus. auto en trein. Particu liere investeerders en de rijksover heid zijn geïnteresseerd. De CDA- fraktie vindt dat Middelburg deze kans niet aan zich voorbij mag laten gaan. Als d.m.v. de bouw van een stadskantoor een stimulerende impuls aan dit gebied gegeven kan worden, moet de gemeente alle zei len bijzetten om dit te realiseren. Veersc Poort en de rondweg. De CDA-fraktie vindt dat de ont sluiting van Veersc Poort zo snel mogelijk gerealiseerd moet worden zodat de plannen uitgevoerd kunnen worden. Voorlopig lijkt het door trekken van de President Roosevclt- laan de meest praktische oplossing. De CDA-fraktic vindt dat daarbij een goede aansluiting moet plaats vinden op de geplande N 57. Daar door kunnen de industrieterreinen Amestcin I en II en Ramsburg nieu we impulsen krijgen. Ook zal een goede aansluiting op de N 57 de ver keersdruk op de binnenstad vermin deren. Andere ontwikkelingen. De CDA-fraktie vindt dat de dezelf de onderwijskundige uitgangspun ten als bij de fusie van de christelij ke scholen voor V.O. op Walcheren gelden voor een fusie tussen de SSGM en de Wcllingc. Daarbij kun nen de gebouwen voor V.O. opnieuw gerangschikt worden. Voor de CDA-fraktic geldt als uitgangs punt: Twee gebouwen per onder wijsinstelling, zo dicht mogelijk bij elkaar in de buurt. Met de nodige aanpassingen kan dit gerealiseerd worden, omdat hiervoor per 1-1-97 rijksgcldcn beschikbaar komen. Het openbaar voortgezet onderwijs in de wijk Klarcnbcek en het christelijk voortgezet onderwijs aan de west kant van de stad. Naast een kwali teitsimpuls biedt dit ook andere voordelen; zo kunnen de lokatieS St. Pietcrsstraat. Oranjclaan. Olmen- laan, Keetenstraat en Brccweg vrij komen voor andere mogelijkheden waaronder woningbouw. Positieve beeldvorming Het is noodzakelijk om wat je hebt goed aan de "man" te brengen. De CDA-fraktic vindt het noodzakelijk dat positieve beeld van de stad meer uitgedragen moet worden, zodat de stad attractief blijft voor bewoners, bezoekers en bedrijven. De CDA- fraktic vindt het inzetten van zo'n citymarketing beleid noodzakelijk. Stoppen met zeuren over wat niet goed ging en werken aan de toe komst. Halfvol is evenveel als half leeg. Handhaving van regels De CDA-fraktic vindt dat de gemeente meer moet doen aan het handhaven van de eigen gestelde regels. Het niet handhaven van regels werkt overtrdingen in de hand en leidt tot vervaging van normen en waarden. Als de gemeente zelf zorgt voor handhaving van de eigen regels (zoals de uitstallingen in de Lange Delft, de hondepoep of het parkeren op de markt) dan is de burger ook aanspreekbaar op zijn verantwoor delijkheid. Tc gemakkelijk draait de burger zich om als overtredingen niet in eigen voor- of achtertuin plaatsvinden en met recht kan hij wijzen op een gemeente die het eigen beleid niet handhaaft. Dit moet veranderen. Kleverkerkseweg Bij vorige begrotingsbehandelingen is al veel over deze weg gezegd, o.a. door de fraktic van de VVD. In 1996 wordt de riolering van deze belang rijke verbindingsweg vervangen. De CDA-fraktie is van mening dat dan gelijk daarna de inrichting en ver nieuwing van de weg aangepakt moet worden. Door burgemeester en wethouders is aan de volgende instellingen toe stemming verleend om in de komen de periode een huis-aan-huis-collccte te houden: Nederlandse Brandwon den Stichting van 30 oktober tot en met 4 november. Nationaal Jeugd- fonds van 6 tot en met 11 november. U houdt van tennissen maar niet in de kou, dan kunt u dat ook binnen beoe fenen. Het is niet nodig om 's winters uw tennisuurtje helemaal stil te leg gen. Overdag is er ruimte beschik baar in de gemeentelijke sporthallen. Voor meer informatie en reserverin gen kunt u tijdens kantooruren kon- takt opnemen met de afdeling Accommodaties van de Dienst Stads beheer, telefonisch te bereiken onder nummer 675343. 'Tafeltje Dekje" is een activiteit van de U.V.V. voor ouderen, gehandicapten en diegenen, die (tijdelijk) zelf niet voor een war me maaltijd kunnen zorgen. De maaltijden kunnen iedere maan dag tussen 8.45 en 9.30 uur wor den besteld. U kunt hiervoor bel len met nummer 0118-638570. Het bezorgen gebeurt ook op deze dag. Menu van 6 tot en met 12 november: Maandag Gekruid gehakt? savoyekool. aardappelen Diasdag Plakken rundvlees, spinazie, aardappelen Woensdag Stamppot zuurkool met svorst Donderdag Gegrilde kippepoot. gemengde groente, aardappelpuree Vrijdag Vis, groente, aardappelen Zaterdag Bami Goreng Kipsateh Zondag Wat de pol schaft In de komende periode vergaderen de commissies op de volgende dagen: Commissie Algemene en Bestuur lijke Zaken, dinsdag 7 november om 19.30 uur. Secretaris is de heer M. Frensel. telefoon 675435. Onder meer wordt behandeld (onder voorbehoud): de tweede concern- rapportage, Marap Dienst Middelen, plan van aanpak evaluatie reorgani satie, stappenplan versterking brandweer, kwaliteitsonderzoek gemeentelijke dienstverlening. Commissie Maatschappelijke Zaken, donderdag 9 november om 19.30 uur. Secretaris is de heer J.J. Schroevers, telefoon 675633. Onder meer wordt behandeld (onder voorbehoud): nota Bijzondere Bij stand. Commissie Stadsontwikkeling, maandag 13 november om 19.30 uur. Secretaris is de heer R. Griep, telefoon 675232. Commissie Financiën, dinsdag 14 november om 16.00 uur. Secretaris is mevrouw E.C. Wal rave, telefoon 675466. Commissie Stadsbeheer, dinsdag 14 november om 19.30 uur. Secreta ris is de heer J.A.W. de Wolf. tele foon 675304. Bovenstaande vergaderingen zijn openbaar en worden gehouden in het stadhuis, tenzij anders vermeld. De agenda en andere stukken zijn vanaf vier dagen vóór de vergade ring in te zien bij sectie Voorlichting en bij de commissicsecrctaris. Spreekrecht kunt u aanvragen bij de com missiesecretaris. De gemeenteraad vergadert op maandag 20 november om 19.30 uur. Foto: R. O reel Dp zaterdag 4 november houdt de gemeentelijke Brandweer Middel burg van 13.00 tot 16.00 uur een Open Dag op de Middelburgse Markt. Van 13.00 tot 16.00 uur zijn op de Markt diverse brandweervoertuigen en brandweercontainers te bezichti gen. Deskundig brandweerpersoneel is hierbij aanwezig om "brandende" vragen van geïnteresseerden te beantwoorden. Tevens hebben er op de Markt van 14.00 tot 15.00 uur diverse demonstraties plaats, hulp verlening bij een auto-ongeluk, "vlam in de pan", en het zogenaam de gaspakkenteam. Met deze Open Dag sluit de brand weer aan op de Nationale Brandpre ventieweek die, met dit jaar als the ma "Haak in, brand uit", gehouden wordt van 31 oktober tot en met 5 november. Het doel van de preven- tiewcek is het verkrijgen van de nodige aandacht voor de brandvei ligheid bij bevolking, bedrijven en instellingen. Tijdens de raadsvergadering van 6 november waar de begroting van 1996 wordt vastgesteld, zullen wc trachten om op hoofdlijnen deze begroting en het meerjarig bedrijfs plan te beoordelen. De regelingen t.a.v. de decentralisatie van het rijk zijn bezuinigingen richting gemeen tes. Er is nog geen duidelijkheid over hoeveel geld er in het gemeen tefonds komt. maar dat we er niet rijker van worden is zeker. Dit houdt in dat er ook door de gemeente bezuinigd moet worden en dit is nooit een populaire maatregel. Toch willen wc in de komende jaren een aantal plannen graag gerealiseerd zien. Nieuwe ontwikkelingen. Dit is o.a. de bouw van het zwembad op loka- tic de Voorborch (hiervoor is reeds geld beschikbaar), de realisering van woningbouw in de Veersc Poort, de inrichting van het Molenwater en' het Stationsgebied. Mobiliteit. De infrastructuur en dan met name de ondcrhoudstocstand van de wegen; van Middelburg een veilige fiets- en wandelstad maken en een goede ontsluiting van de industriegebieden. Deze laatste onderwerpen zijn bij de besluitvor ming over de mobilitcitsstudie al vastgesteld, maar we willen hierbij toch graag de vinger aan de pols houden dat één en ander binnen niet al te lange tijd gerealiseerd wordt. Woningbouw. Bij het ontwikkelen van nieuwe gebieden v.w.b. Woningbouw zullen we er steeds voor waken dat de Groene Longen niet aangetast worden. Tijdens de college onderhandelingen is toege zegd de nota Groene Longen te actualiseren en opnieuw in de raad vast te stellen. Dit is nog niet gebeurd. Begin 1995 is er door de gemeente raden van Middelburg en Vlissingen een ontwikkelingsvisic vastgesteld. N.a.v. Hiérvan is er beloofd met een economische paragraaf te komen. Deze is er helaas nog steeds niet, net zo min als een goed economisch plan dat toekomstgericht is. Hier door vinden wij, blijft er nogal wat liggen. D66 zou graag zien dat er getracht wordt meer bedrijven, dus meer werkgelegenheid binnen te halen. We vragen ons af of de porte feuillehouder genoeg tijd heeft voor deze acquisitie nu hij veel tijd spen deert aan de politic en de gemeente lijke herindeling, welke zaken natuurlijk ook zeer belangrijk zijn. De herinrichting van de (nu "auto vrije!") Markt laat nogal op zich wachten. De Markt wordt nu wel goed benut voor activiteiten op maandag, donderdag en zaterdag, al zijn wc ervan overtuigd dat dit geïn tensiveerd kan worden. De winkels zouden wal vaker op zondag open kunnen, er is nu door de raad beslo ten de kermis op zondag vanaf 13.00 uur open te stellen. Onderwijs. De basisscholen zijn nu allen gefuseerd. D66 zou graag zien dat er nu wordt gekeken naar een zelfstandiger bestuursvorm in het openbaar basisonderwijs. De scho len voor het voortgezet bijzonder onderwijs zijn reeds gefuseerd. De besprekingen over een fusie van de Wellinge en de SSGM zijn nog niet afgerond. Er zal een herschikking komen van de schoolgebouwen. Wij vinden dat er voor iedere school een passende accommodatie moet zijn. Nieuwbouw zal nauwelijks nodig zijn. (Pop)Cultuur D66 vindt dat er voor jongeren meer activiteiten moeten zijn en dan denken we niet aan de horeca, maar aan poppodia en ande re ontmoetingsplaatsen voor jonge ren en muziek. Daarom is het ook nodig dal er zeker voor Midgard een nieuwe lokatie wordt gevonden. Bij de poppodia kunnen natuurlijk ook concerten komen voor ander publick dan alleen jongeren. Voor de pop muziek moet een goede oefenruimte gevonden worden. Sociale voorzieningen. De mensen met een uitkering of minimum inko men moeten geen vergeten groep zijn. Ook al is er minder geld beschikbaar, er zal getracht moeten worden zoveel mogelijk mensen aan een goede baan te helpen. Mensen met een moeilijke financië le situatie moeten geholpen worden dooreen goed kwijtscheldingsbeleid van de gemeente; een beroep kun nen doen op de bijzondere bijstand of sociaal fonds. Hiervoor moet ze dan de weg gewezen worden. Ook voor mensen die gebruik maken van de wet voorziening gehandicapten moet duidelijk de weg gewezen worden. D66 zou dan ook graag zien dat er één loket komt voor de zorg- aanvragen. Wc kunnen er niet omheen dat er voor de burgers in 1996 een verho ging zal zijn voor de gemeentelijke heffingen. Het verhogen van de onroerend zaakbelasting mag (en dit staat al jaren in het D66 verkiezings programma) niet meer verhoogd worden dan met de inflatiecorrectie. De verhoging van de reinigingsrech ten is een gevolg van het steeds duurder worden van de verwerking van het afval. Als iedereen nu maar op een juiste wijze zijn/haar afval aanbiedt en produktcn koopt waar weinig ver pakkingsmateriaal omheen zit, wordt op termijn de hoeveelheid restafval die verbrand moet worden minder. Het verbranden van afval is de duurste methode. Natuurlijk kun je in een kort stukje als dit niet alle groeperingen en onderwerpen aan bod laten komen. Tijdens de algemene beschouwin gen op 6 november zal er een uitge breider verhaal worden gehouden door D66. Dit verhaal wordt ook op schrift gesteld. Mocht u in het bezit willen komen van de volledige tekst, wilt u meer informatie over D66, dan kunt u dit aanvragen bij B. Leijnse. tel. 614732. In het contact tussen de gemeente en de inwoners van Middelburg spelen de "wijktafels" een belangrijke rol. Aan deze wijktafels nemen ambte naren deel, wijkbewoners, de wijk- vereniging. wijkbcmiddelaar, woningbouwvereniging, wijkagen ten en een wethouder, kortom ieder een die betrokken is bij het wel en wee van de wijk. Voor wie zich betrokken voelt bij wat er in de wijk speelt en daarover mee wil praten is naast de wijkbc- middelaars de wijkcoördinator een belangrijke contactpersoon. Aan hem of haar kunt u ook voorstellen doen voor de agenda van de komen de wijktafelvcrgadcring. Deze ver gaderingen zijn openbaar. Belt u dan wel steeds uiterlijk drie weken vóór de vergaderdatum? De wijkcoördinatoren zijn: Rinus Wcstvcer. telefoon 675675, voor de Magistraatwijk; Wim Caljouw. telefoon 675674, voor Nieuw Middelburg; Marian Kral. telefoon 675678 voor Nieuw en Sint Joosland; Wim Wisse voor de wijk Dauwen- daele, telefoon 675673; Marian Kral voor de Stromenwijk, telefoon 675678. Om u een idee te geven van wat er in deze vcigadcringcn wordt bespro ken geven we hier een overzicht van een aantal belangrijke gesprekson derwerpen per wijk. Ook wordt de datum gegeven van de volgende vergadering: ga eens luisteren of meepraten! Nieuw en Sint Joosland Werkgroep jongeren, consultatiebu reau, stoeponderhoud, resultaten enquête, dorpsplan, middenstands- onderzoek, aanwezigheid transport bedrijven, aansluiting A-57, dorps huis. bestemmingsplan. De bestemming van de voormalige Buitenhoveschool is onderwerp van gesprek in de wijktafel Dauwen- daele. foto: J. Wolterbeek Volgende vergadering woensdag 6 december. 14.00 uur. Dorpshuis. Nieuw Middelburg Verkeerssituaties, klachtenregistra tie, sporten voor jongeren, contacten allochtonen, vandalisme, speel voor zieningen, Veersc Poort, busver voer. Volgende vergadering maandag 27 november 13.30 uur. wijkondersteu- ningspunt. Magistraatwijk e.o. Beheerder Poortcrshovc, Staten laan. werkgroep verkeer, winkelcentrum, evaluatie hondcnuitlaatplaatsen, wateroverlast, nieuwe wijkbewo ners. marktje in de wijk, stadswach ten. ophalen huisvuil, vacature wijk- bemiddelaar. groenstructuurplan, bezuinigingen. De datum van de volgende vergade ring wordt nog bekend gemaakt. Dauwendaele Voetbalovcrlast, woongenot Edel- stenenbuurt. mogelijke bestemming wijkgebouw voor gebouw Buiten hoveschool, bruggetje bij Buitenho veschool. straienonderlioud, taken wijkagent, grocnstructuurpian, wegcnstructuurplan, klachtenrap portage. Volgende vergadering op woensdag 22 november, 20.00 uur, in Ontmoe tingscentrum Dauwendaele. Stromenwijk/T Zand Openbaarheid wijktafel vergaderin gen, speel voorzieningen Zanddorp, telefooncellen, EHBO-crs in de wijk, overlast vrachtverkeer Poelen- daeleweg, Westcrschcldcstraat, inrichting openbare ruimtes, zomcr- programma jongeren, onkruidbe- strijding, glasbakken. De datum van de volgende vergade ring wordt nog bekend gemaakt. Hebt u een klacht over de manier waarop de gemeente Middelburg u behandeld heeft, dan kunt u terecht bij de Ombudscommissie. De Ombudscommissie Middelburg is in 1993 door de gemeenteraad ingesteld en heeft een onafhankelij ke positie. Dit betekent dat de drie leden en het plaatsvervangend lid van de commissie in geen enkel opzicht werkzaam zijn bij de gemeente of er banden mee hebben. Alleen de secretaris, die de commis sie in haar werk ondersteunt, is in dienst van de gemeente, maar voor het werk uitsluitend verantwoording verschuldigd aan de Ombudscom missie. De Ombudscommissie onderzoekt schriftelijke klachten, maakt hiervan een rapport en kan aanbevelingen doen om eventuele fouten te herstel len enjn de toekomst te vermijden. De Ombudscommissie brengt jaar lijks aan de gemeenteraad verslag uit van de verrichte werkzaamhe den. Welke klachten? U kunt bij de Ombudscommissie terecht wanneer u ontevreden bent over de manier waarop ambtenaren, gemeentebestuurders of gemeente lijke instanties zich tegenover u heb ben gedragen. Dat wil zeggen over de manier waarop zij hun werk hebben gedaan en ook over de resultaten van dat werk. Hebben zij u correct te woord gestaan, u voldoende en tijdig infor matie of antwoord gegeven? Heb ben zij u ook op mogelijke andere beroepsmogelijkheden gewezen? Hebben zij de in uw geval van belang zijnde wetten en voorschrif ten goed toegepast of uitgevoerd? U ziet: er kunnen heel wat aanleidin gen zijn om te klagen! De kwestie waarover u klaagt moet zich wel na I mei 1993 hebben voorgedaan. Een paar voorbeelden: U hebt de gemeente schriftelijk ver zocht maatregelen te nemen legen het vandalisme in uw wijk. Na enke le maanden hebt u nog geen enkele reaktie ontvangen van de gemeente. In dit geval kunt u een klacht indie nen bij de Ombudscommissie. U hebt een brief geschreven aan de gemeente en informeert telefonisch, op welke termijn u een reaktie kunt verwachten. De betrokken ambte naar is erg onvriendelijk en weigert, zonder opgave van redenen, u de gevraagde informatie Ie verstrek ken. Ook in dit geval kunt u een klacht indienen bij de Ombudscom- Welke klachten niet? De Ombudscommissie behandelt geen klachten die betrekking hebben op de politie of de parkeerpolitie. Ook klachten over het algemene beleid van de gemeente, dat de gemeenteraad heeft vastgesteld en waarvan bijvoorbeeld gemeentelijke verordeningen uitvloeisel zijn, kun nen niet bij de Ombudscommissie worden ingediend. Datzelfde geldt voor gemeentelijke beschikkingen waarvoor aparte beroeps- of bezwaarschriftenproce dures gelden. Een paar voorbeelden: De gemeenteraad besluit enkele dure schilderijen te kopen, ter ver fraaiing van het stadhuis. U vindt, dal dit geld beter gebruikt zou kun nen worden voor andere voorzienin gen in de stad. Tegen dit besluit van de gemeenteraad kunt u echter geen klacht indienen bij de Ombudscom missie. De woningbouwvereniging krijgt van burgemeester en wethouders een vergunning voor het rooien van enkele kastanjebomen naast uw woning. U vindt, dat deze prachtige bomen moeten blijven staan. U kunt dan een bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders tegen het verlenen van de rooivergunning. In dit geval kunt u niet terecht bij de Ombudscommissie. Hoe dient u een klacht in? U dient uw klacht schriftelijk indie nen bij de Ombudscommissie op het in deze folder vernielde adres. Schrijf kort en duidelijk wat er is gebeurd, wanneer het is gebeurd en waarom u het daar niet mee eens bent. Uw brief moet zijn voorzien van naam, adres en eventueel tele foonnummer. Het secretariaat van de Ombuds commissie kan u als dat nodig is hel pen bij het op schrift stellen van uw klacht. Wat doet de commissie met uw klacht? Voordat de commissie zich over een klacht buigt, krijgt eerst de ambte- naar/bestuurder/instantic op wie of waarop de klacht betrekking heeft de gelegenheid de fout te herstellen. Als de klacht wordt gehandhaafd, neemt de Ombudscommissie haar in behandeling en stelt zij een onder zoek in. Zij probeert daarbij door bemidde ling de klacht alsnog op te lossen. De commissie mag alle van belang zijnde stukken en dossiers inzien. Zij raadpleegt eventueel getuigen en deskundigen. Daarnaast wordt de verschillende partijen gevraagd hun standpunt schriftelijk of mondeling toe te lichten. Mondelinge toelich ting vindt plaats tijdens een hoorzit ting, waarbij u eventueel een raads man of een tolk kunt meenemen. Ook kunt u een gemachtigde aan wijzen, die namens u het woord voert. Hoorzittingen zijn niet open baar. Na afloop van het onderzoek maakt de Ombudscommissie een rapport. Daarin geeft zij haar oordeel over de vraag of er behoorlijk of niet behoorlijk is gehandeld en waarom zij dit vindt. In het rapport kan een aanbeveling worden gedaan aan de gemeente, die tot doel heeft gemaakte fouten te herstellen. Een aanbeveling kan ook inhouden een advies maatregelen te nemen om in de toekomst soortgelijke problemen als zich nu hebben voorgedaan te voorkomen. Twijfel? Wanneer u twijfelt of u met uw klacht bij de Ombudscommissie aan het juiste adres bent, dan kunt u con tact onncmen met de secretaris van de commissie (telefoonnummer 675434). U kunt uw schriftelijke klacht stu ren naar: Ombudscommissie Gemeente Middelburg Postbus 133 4330 AC MIDDELBURG

de Faam | 1995 | | pagina 6