VAN DE INFORMATIE VAN DE OVERHEID L n GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE VEERE u/€ekhLad, INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN llilMMriillulfHiifthHMüllllilltil!. A GEMEENTE MIDDELBURG 14 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 18 oktober 1995 INFORMATIE OVERHEID BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend door: - dhr. K. Dekker te Koudekerke voor het verbouwen van de woning Koudekerkseweg 37 te Biggekerke; - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het uitbrei den van strandpaviljoen Kaapduin te Koudekerke; - mevr. P. Wassenaar te Delft voor het uitbreiden van het zomerhuis Vebenabos 75 te Koudekerke; - dhr. W.P. Rosenthal te Westkapelle voor het uitbrei den van het strandpaviljoen De Zilvermeeuw te Koudekerke; - dhr. N.R. Zwaan te Biggekerke voor het wijzigen van de gevel van de op het perceel Klaassesweg 2 te Biggekerke gelegenschuur. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - Aannemingsbedrijf Sturm V.O.F. te Vrouwenpolder voor het vergroten van de woning Breeweg 17 te Koudekerke; - dhr. J.P. Hengst te Zoutelande voor het bouwen van een garage op het perceel Majoorwerf 66 te Zoutelande. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE MARIEKERKE 1. Burgemeester en wethouders zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan las-lconstructie- bedrijfJ. Louws, ten behoeve van een las- en constructiebe drijf aan de Zuidweg 11 te Aagtekerke. De vergunning zal verleend wor den onder het stellen van voor waarden ter bescherming van het milieu. GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders hebben een oprichtingsvergunning verleend aan: 2. Jachtclub Veere met betrek king tot de jachthaven met havengebouw, magazijn en opslagruimte aan Kaai 14 te Veere; 3. de Stichting tot steun aan de Landelijke Rijvereniging en Pony Club "de Gouwe Reijers" met betrekking tot de manege aan Kadetweg I te Serooskerke; 4. mevrouw M.S. Onderwater met betrekking tot de camping aan Sluisweg I-3 te Veere. De vergunningen zijn verleend onder het stellen van voorwaar den ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de (ontwerp-)vergunningen liggen vanaf 19 oktober voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Mariekerke: Dorpsstraat 3 te Meliskerke, van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 0118 562010, toe stel 2II); gemeente Veere: Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel 0118 501951). ONTWERP-VERGUNNING De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunning genoemd onder Iliggen tot en met 15 november 1995 voor een ieder ter inzage. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 15 november I995 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. i Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 15 november 1995 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNING De stukken met betrekking tot de vergunningen genoemd onder 2, 3 en 4 liggen tot en met 2 9 november 1995 voor een ieder ter inzage. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met 29 november 1995 beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergun ning ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aange bracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. WIJZIGING TELEFOON NUMMER Per 10 oktober 1995 is de Centrale Dienst Gemeentewerken bereikbaar via telefoonnummer 01 18-59 18 10. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. BEKENDMAKING WET GELUIDHINDER Kennisgeving van een besluit inzake de vaststelling van de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting op de gevels van de woningen en van de maatregelen strekkende tot het terugbrengen van de geluidsbelas ting binnen de woning vanwege de wegen "Stationsstraat" en "Nederstraat" te Middelburg ex artikel 90, tweede en vierde lid van de Wet geluidhinder. De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer maakt ingevolge het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bekend dat zij bij besluit van 4 oktober 1995 de ten hoog ste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastgesteld die de gevels van woningen gele gen aan de "Stationsstraat" en "Nederstraat" vanwege de wegen "Stationsstraat" en "Nederstraat" mogen ondervinden. De betreffende woningen zijn gelegen in de gemeente Middelburg. Het besluit en de daarbij beho rende stukken, liggen vanaf 19 oktober 1995 gedurende de bezwaartermijn ter inzage bij: - Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, Middelburg van de gemeente Middelburg, gedurende werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en 13.00 uur tot 16.00 uur; - het Bureau Sanering Verkeerslawaai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werk dagen van 08.30 tot I 7.00 uur. In de stukken is een lijst opgeno men van de betrokken woningen met de daarbij behorende ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt, op grond van artikel 6:7 Awb, zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt Het bezwaar dient te worden gericht aan: De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer pla Bureau Sanering Verkeerslawaai Postbus 97 3440 AB WOERDEN Het bezwaarschrift moet van een datum en van naam en adres van de indiener zijn voorzien. Duidelijk moet worden aangege ven waarom tegen het besluit bezwaar wordt gemaakt en zo mogelijk moet een kopie van het besluit worden meegezonden. Zij die tijdig bezwaar hebben ingediend, ontvangen een schrifte lijke uitnodiging voor een hoorzit ting. Den Haag De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer voor deze: de Directeur-Generaal Milieubeheer, o.l: ir B.H. Ydo, hoofd Bureau Sanering Verkeerslawaai WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg, maken bekend dat op 2 oktober 1995 is ingekomen de kennisge ving van Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V. te Rotterdam voor de wijziging van de inrichting gelegen aan de Statenlaan 244 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevol gen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft het veranderen van de pompen/pompopstelling en het aanbrengen van milieubescher- mende voorzieningen. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 2 november 1995 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door De Vitrite Fabriek te Middelburg voor het veranderen van de inrichting bestemd voor het vervaardigen van lampvoeten en kleine metaal waren, gelegen aan de Elektraweg I te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 482. Inzage De aanvraag de ontwerp-beschik- king, die gericht is op gedeeltelij ke vergunningverlening, onder het stellen van voorschriften, en ande re relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. Oil 8-675241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 19 oktober tot 16 november I995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisseling over de ont werp-beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging KENNISGEVING verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg, maken bekend dat op 6 oktober 1995 is ingekomen de kennisge ving van de heer M. Gideonse te Middelburg voor de wijziging van de inrichting, gelegen aan de Voltaweg I te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevol gen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft het vervallen van de aan bouw van de loods aan de kant van de Herculesweg. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 2 november I995 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 2 i.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (0118-675241). BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnen gekomen: a. op 3 oktober 1995 voor het aanbrengen van een zonne scherm op het perceel Hoogstraat 29; b. op 4 oktober 1995 voor het verbouwen/uitbreiden van een woning op het perceel Oude Werfstraat I; c op 6 oktober 1995 voor het plaatsen van zonneschermen op het perceel Segeersstraat 43; d. op 10 oktober 1995 voor het plaatsen van een goal pole bij het benzinestation op de Rotterdamsekaai. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag m BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplan nen zijn ingekomenwelke niet in overeenstemming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestem mingsplan: Bouwaanvragen: (art 19 WROI 50, lid 5 Woningwet) - B. Bleijenberg voor het verbou wen en gebruiken van het pand Bellamyparkt 16 tot maaltijdverstrekkend horeca bedrijf. - Vof Firma Maljaars Ijzerhandel voor het uitbreiden van de win kel op lokatie Kanaalstraat 22; Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende aanvragen, waar toe artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid opent Meldingen: (art 18a WRO) - J. Stam voor de bouw van een tuinhuisje op de lokatie Fie Carelsenlaan 8; Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende meldingen, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 19 oktober 1995 gedu rende 2 weken (derhalve tot en met I november I995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - H. Kranendonk voor het ver bouwen en uitbreiden van de woning op lokatie Zuidweg 4 - LW.F. van Ommen voor het wijzigen van de entree op lokatie Clijverstraat 16 - A.J. Samplonius voor het aan brengen van een tweetal dak kapellen op lokatie Palingstraat 38 - R.V.A. Klein voor het verbou wen van de woning op lokatie Buteuxstraat 42 Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp besluiten Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: 1. Ziekenhuis Walcheren voor het uitbreiden van het zieken huis met een verpleegafdeling (GAJVZ) en een tomograaf, op het perceel Koudekerkseweg 88 te Vlissingen; 2. N.S. Railinfrabeheer B.V. Regio Zuid, voor een actualiserings- vergunning (8.4 Wm) voor een transformatorstation op het perceel Energieweg 4, Vlissingen; 3. J. van Belzen B.V. voor een actualiseringsvergunning (8.4 Wm) voor een las- en con structiebedrijf op het perceel Nieuwe Kruidmolenweg I, Vlissingen. De aanvragen, de ontwerpbeslui ten en bijbehorende stukken lig gen van 19 oktober tot en met 15 november I995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op verzoek wordt kosteloos een mondelinge toelichting verstrekt Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbe sluiten. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, wor den uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelin ge inbreng of gedachtenwisseling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu. Voor alle informatie: tel. Oil8-487204. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluit vorming straks afwijkt van het voornemen. Ter inzage legging melding Voorts maken burgemeester en wethouders van Vlissingen bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, is ingeko men van Aannemingsbedrijf Stegink B.V. een melding tot wijzi ging van de inrichting (aanne mingsbedrijf) gelegen aan de Paul Krugerstraat 263, voor welke inrichting eerder een vergunning is verleend. De wijziging van de inrichting betreft het gebruik van een loods, behorend bij de inrich ting, voor stalling tb.v. Autobedrijf Melse B.V. De melding ligt van 19 oktober 1995 gedurende 4 weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kan de melding ook op woens dagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden. Voor informatie over genoemde mel ding en de mogelijkheid van bezwaar en beroep, kunt u tij dens kantooruren bellen: 0118- 48 7204. 18 oktober 1995 Burgemeester en Wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. Burgemeester en wethouders maken ter voldoening van het bepaalde in artikel 12, achtste lid van de Monumentenwet 1988 bekend, dat mevrouw C. Ziegler een aanvraag om vergunning als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 heeft ingediend voor het plaatsen van een kunstwerk op het "Badpaviljoen", Badhuisweg I te Domburg. Tegen het plan kunnen tot en met I november 1995 bezwaren worden ingediend bij hun college. Het plan ligt gedurende deze ter mijn ter inzage ter gemeentese cretarie, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode van 5 tlm 11 oktober 1995. - LJ. Willemse, voor het vergro ten en veranderen van de zomerwoning op het perceel Wijngaardstraat 7 te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 0118 582710, toestel 45. Domburg, 18 oktober 1995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Veere - het plaatsen van een dakkapel Van Borselelaan 19 Vrouwenpolder - het plaatsen van een berging Pr. Clauslaan 3 en 5 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om vergunning op grond van de Woningwet zijn ont vangen: 1. van de heer E. van der Bruggen voor de bouw van een paardestal aan de Oostkapelseweg 18 te Grijpskerke; 2. van de heer D. Maris vor de bouw van een loods aan de Poppendamseweg 5 te Grijpskerke; 3. van de heer EJ. Lere voor de bouw van een woning met garage aan het Loodhol te Grijpskerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sektie K, nummer 567 ged. Mariekerke, 18 oktober 1995 De secretaris, C.W. Bierens De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 14