Samen lezen met je kind Punk in De Piek /l4€*is 28 SEPTEMBER T/M 4 OKTOBER IN MIDDEN ZEELAND Tsjechië staat dit jaar centraal tijdens het zeven de Filmfestival Zeeland, dat donderdag 28 sep tember begint. Hoofdlokatie is het Schutters hoftheater in Middelburg. Jacques van Heijnin- gen, directeur van het Nederlands Filmfestival spreekt de genodigden tijdens de openings avond toe. De Nederlandse speelfilm Antonia van Marleen Gorris dient als ouverture tot het festival dat duurt tot en met zaterdag 7 oktober. KINDERBOEKEN Margreet Meuimesster Dameskleding Lingerie Badmode Speciale aanbiedingen L. Vorststraat 37 0113-230940 Woensdag 27 september 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 us Keur aan beter filmwerk tijdens 7e Filmfestival Er is - zo vermeldt de organisa- weer staat de avant-première tie - een keur aan beter film- centraal. Daarom maakt de werk te zien tijdens het tien- organisatie nog enig voorbe- daagse festival. Ook dit jaar houd bij de films die op het programma staan. Er zullen - zo staat gepland - de volgende films te zien zijn. City of Los Children van J.P. Jeunet en M. Caro, Apollo 13 van Ron Howard, Jefferson in Paris van James Ivory, Belle Epoque van Fernando Trueba, Seven van David Fincher, Laagland van Jolanda Entius, Colpo di Luna van Alberto Simone, Between the Devil and the Deep Blue Sea van Marion Hansel, La Fil- le d'Artagnan van Bertrand Tavenier, Chung King Express van Wong Kar-wai, All men are Mortal van Ate de Jong, Haut Bas Fragile van Jacques Rivet- te, Unstrung Heroes van Diana Keaton, Something to talk about van Lasse Hallström en Clockers van Sike Lee. Op de beide zaterdagen zijn er avant- premières van kinderfilms. Die zijn: Doornroosje en André the Seal. Elk jaar richt het Filmfestival Zeeland zich op een bepaald land, dit jaar Tsjechië. Getoond worden vooral oude re films die - aldus de organi- Het viel niet mee voor deze aflevering het juiste onder werp te kiezen. Met de kin derboekenweek voor de deur ligt het eigenlijk voor de hand om aan het thema van dit jaar. Beestenbende Hond en Kat, aandacht te beste den. Maar omdat dit thema de komende weken onge twijfeld toch wel de volle aandacht krijgt, kies ik voor een ander onderwerp: boe ken voor en over de kleintjes. Met de lange titel Kindje hier, kindje daar, allemaal kindjes bij elkaar! van David Ellwand sta ik meteen mid den in dit onder werp. Een prach tig fotoboek met allerlei lieve, stoute, natte, droge, huilen de en lachende kin deren. En dat is nog maar een voor beeld. Alle foto's zijn paginagroot en voorzien van een korte tekst op rijm. Het allerliefste kind tenslotte is te vinden op de laatste blad zij....in de spiegel....het laat ste kindje, dat ben jij. Zeker een aanrader. Nóg een aanrader: Het kindje in Zó veel van Trish Cooke en Helen Oxenbury straalt zo'n levenslust uit, dat de hele familie wel gek op hem moét zijn. Hij verveelt zich een beetje. Maar dan komt tante Lisa, die hem volop knuffelt. En nèt als de verveling weer toeslaat komt oom Jozef met heel veel kusjes en ze stoeien er heerlijk op los. Zo gaat dit stapelverhaal door tot uiteindelijk blijkt op wie iedereen zit te wachten en waarom er een feest los barst. Helaas is het al snel bedtijd. Het bijzondere van dit boek zit hem in de prachtige prenten waaruit blijkt dat het om een vrolijke, bijzondere familie gaat. Steeds uitbundig gekleurd als er weer iemand komt en het gezellig is, maar heel sober als de familie zich al wachtend zit te vervelen. Ik zal het zeker nog vaak pakken en anderen cadeau doen. Yasmin "uit het gelijknamige boek van Zidrou en Natacha Kar- vovskaia komt uit een ver land. Zij ijjfê-jf wordt geadop teerd en Marijke en Thomas komen haar op Schiphol halen. Ze zijn erg aar dig. maar Yasmin durft ze geen hand- e te geven. Net zo goed als ze niet durft te lachen of te rennen. Ze kijkt haar ogen uit in het grote huis waar ze terecht gekomen is. Als ze tenslotte na een lange dag in haar nieuwe bed ligt neemt ze zich voor om morgen alles te durven. Een boek met grote, aqua relachtige prenten. Twee boeken met bij na dezelfde titel, maar toch een heel verschil lende uitvoering. Kim- mie lacht, Kimmie huilt van Jeanine Jordaan is een prentenboek je, dat laat zien hoe de kleine Kimmie van het ene moment op het andere boos of blij kan zijn, of dom of knap. Voor de kleintjes vanaf anderhalfjaar. Jantje lacht, Jan tje huilt van Elz- bieta is een boek dat je twee keer leest. Je begint met de avonturen van Jantje huilt op de linkerpagina's en ver volgens lees je Jantje lacht op de rechterpagina's. Het lijkt, alsof het over twee ver schillende kinderen gaat in dit boek met prachtig gekleurde glanzende bladzij den, maar het gaat alleen maar om twee verschillende dagen in het leven van één kind. Het laatste boek in deze aflevering is er weer één voor en over allerlei soorten kinde ren. Emma Damon schreef En ik, en ik, en ik met als onder titel: Allemaal kin deren. Het is een pop-up boek, waarmee je letterlijk allerlei kinderen tevoor schijn tovert. Niet alleen groot en klein of dik en dun, maar ook kinde ren met sproeten, met verschillende huids kleuren, met steil haar of krullen enz. enz. En als je dan al die andere kinde ren bekeken hebt, kun je ook hier weer jezelf bekijken, net als in het eerste boek, via de spie gel achterin. Hier kun je bovendien je eigen gegevens invullen, zodat het heel per soonlijk is geworden. Graag wil ik tenslotte nog even wijzen op de brochures die verschijnen in verband met de komende Kinderboe kenweek, die dit jaar van 4 tot 14 oktober gehouden wordt. Bij de boekhandel ligt nu al De Voorleesgids, een gids die ouders helpt met het vinden van geschikte voorleesboe ken voor baby's, peuters en kleuters. En dan komt natuur lijk ook weer de jaarlijkse Boekenmolen, die eigenlijk in elk gezin aanwezig zou moe ten zijn. Gewoon even vragen dus bij de boekwinkel. Illustraties uit Zó veel door Helen Oxenbury. Kindje hier, kindje daar, allemaal kind jes bij elkaar! door David Ellwand, ui tg. van Holkema en Warendorf, Houten, f22,50 Zó veel door Trish Cooke en Helen Oxenbury (ill.), uitg. H.Gottmer, Haarlem, f24,90 Yasmin door Z. en N. Kar- vovskaia,Zirkoon Amster dam, f22,95 Kimmie lacht Kimmie huilt door Jeanine Jordaan, Kimio uitgeverij Naarden, f 15,90 Jantje lacht Jantje huilt door Elzbieta, uitgeverij Lemniscaat, Rotterdam, f22,50 En ik, en ik, en ik door Emma Damon, Sjaloom Amsterdam, f 24,90 De punkbands Brezhnev en Bambix treden aanstaande zaterdag op in De Piek in Vlis- singen. Het dubbelconcert begint om 22 uur. Brezhnev werd in 1988 in Amsterdam opgericht om de 'goeie ouwe punkmuziek' te doen herleven. Geïnspireerd door punkbands als Sex Pis tols, Undertones en Ramones, maar ook door hardrockgroe- pen als Motörhead en Metalli- ca, raast de band over binnen- en buitenlandse podia om hun visie op pretpunk te laten horen. Bambix is een Nijmeegs/Eind- hovens trio dat net als Brezh nev al jaren aan de weg tim mert. De melodieuze zangpartijen worden ondersteund door grof punkgeweld, waarmee de groep vlot afrekent met het eeuwenoude vooroordeel dat vrouwen niet in staat zouden zijn tot het produceren van deugdelijke herrie. De Amsterdamse punkband Brezhnev. wilt u met mooi drukwerk aan de weg timmeren wij timmeren niet langs de weg, maar we drukken er wel. heel mooi! den boer drukkers middelburg 01180-81000 drukkers I ARNEMUIDEN satie - hun waarde voor het huidige filmwerk nog steeds hebben behouden. Veel films van voor 1968 zijn namelijk pas rond 1990 in de openbaar heid gekomen, nadat het com munistische regime de pijp aan maarten gaf. Dinsdag 3 oktober zijn twee Tsjechische films te zien. Om acht uur loopt Kréva (De Koe) door de projector. Deze film van Karei Kachyna uit 1993 is tevens de Nederlandse pre mière. Om 22.30 uur wordt Zert (De Grap) van Jaromil Jires vertoond. Vanaf 22 uur is deze regisseur aanwezig in Middelburg. Een dag later (woensdag 4 oktober) wordt er een drieluik van Tsjechische films vertoond. Het zijn Sed- mikrasky (Madeliefjes) van Vera Chytilova, Jizda (Ride) van Jan Svérak, en Pevnost (Het Fort) van Drahomira van Vihanova. De Middelburgse cineasten Paul en Menno de Nooijer Hebben voor het Filmfestival een selectie gemaakt het inter nationale aanbod korte films. Deze films worden in één blok vertoond op vrijdag 6 oktober, aanvang 20 uur. Bovendien worden ze minstens één keer vertoond voor een hoofdfilm. Ook nu weer moet de organi-. satie enige voorbehoud maken, niettemin geven ze de volgende titels op. Movements of the Body van Wayne Traudt, Une Bonne Journée van Mathias Bruhn, El-Macho van Ennio Torresan jr, Le Moine et Ie Poison van Michael Dudok de Wit, La Course a l'Abïme van Georges Schwizgebel en Restlessness van Skip Battag- lia. In het kader van deze korte films worden overigens van vrijdag 6 tot en met zondag 8 oktober workshops gehouden voor studenten van film- en kunstacademies en andere belangstellenden. Paul en Menno de Nooijer leiden deze workshops. Daarbij vertonen ze eigen werk en lichten een tip van de sluier op over het maken van korte animatie films. De deelnemers krijgen zelf ook de kans om een ani matiefilmpje te maken. Ver meldenswaardig is ook nog dat in het programma-onder- deel 'Jong Talent' eindexa- menprodukten vertoond wor den van studenten van film- en kunstacademies. Aan deze ver toningen is een publieksprijs verbonden. De geselecteerde produkties worden samen met het blok kortere films gedraaid op vrijdag 6 oktober. Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen en pos ters. Geopend na tel. afspraak 0118-603469. DOMBURG Lunch- en Tearoom Labruyè- re. Jaap Klein, foto's van Dom burg en omgeving. Marie Tak van Poortvliet Museum, Gerard von Brucken Fock, schilderijen, grafisch werk, aquarellen en bladmuziek. Badpaviljoen, Dertien Duitse en Zwitserse kunstenaars, ten toonstelling 'Mogelijkheden van het Hotel'. GOES Stichting PZ2, Kunstenaars groep Creavant, schilderijen (t/m 29 september). Maria Magdalenakerk, Ashot Safian, Oil Paintings and Grap hic Arts (t/m 30 september). Galerie APZ Zeeland, 'Crea vant', schilderijen (t/m 29 sep tember). Stadskantoor, Nico Welzenes, schilderijen. Lunchcafé 'De Bult', Mevrouw Nooren, schilderijen. Galerie 'Mi Parti', Thema expositie over mode, afstudeer project of nieuwe lichting modeontwerpers. Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, 'Van mot tot slot', expositie over kastelen op De Bevelanden. Oosterscheldeziekenhuis, Jacques Th. Wondergem, teke ningen, aquarellen, pastels en lino's 'Poëtisch Getekend'. KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJKE Galerie llona, llona Schmit, naïve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. DONDERDAG 28 SEPTEMBER Stadhuistoren, Veere; Bei aardbespeling Kees van Eersel, 15 uur. 't Beest, Goes; De Nieuwe Theatermakers, 'Howard Hug hes' Sadistisch Universum, 20.30 uur. VRIJDAG 2f SEPTEMBER Razzmatazz, Oost-Souburg; Mini-festival met diverse optre dens, 20.30 uur. Café La Strada, Goes; Blöf, 22.30 uur. ZATERDAG 30 SEPTEMBER Hervormde Kerk, Kapelle; Orgelconcert Henk G. van Put ten, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Engelse folkgroep 'Plainsong', 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgelconcert Martin Mans, 20 uur. De Hoeksteen, Middelburg; Brassband Onda, 20 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelcon cert Kees van Eersel, 20 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Mini-festival met diverse optre dens, 20.30 uur. 't Beest, Goes; Argentijnse/ Nederlandse band 'Sextetto Canyengue', 21 uur. Midgard, Middelburg; Dub belconcert Dizzy Spells en Scre aming Meaning, 21.30 uur. De Piek, Vlissingen; Dubbel concert Brezhnev en Bambix, 22 uur. ZONDAG 7 OKTOBER Prins van Oranje, Goes; Pop pentheater 'Leliu', Litouws sprookje 'Lukosiukas', 15.30 uur. DINSDAG 3 OKTOBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Theatergroep Malpertuis, 'Who's afraid of Virginia Woolf', 20 uur. KOUDEKERKS WOENSDAG 4 OKTOBER De Couburg, Duinstraat 21, Dharmasena, foto-expositie Sri- Lanka. Stadsschouwburg, Middel burg; Het Koninklijk Ballet van Vlaanderen, 'Je Anne', 20 uur. MIUUELBUHG Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 0118-629419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 01180-16323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepaste! en crayon. Boekhandel van Benthem Jutting Middelburg, aqarellen en crayon-tekeningen. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beelden. Roosevelt Sudiecentrum, 50 jaar Verenigde Naties: een droom van een wereld. Geopend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur (t/m 13 oktober). Het Middelburgs Koffiehuis, Jaap Klein, fototentoonstelling 'Reizen met de Camera'. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre lan den. Zeeuws Museum, Waldo Bien, 'The North Atlantic Samurai, 1983-1994/5'. Geopend di. t/m vr. 10-17 uur en za., zo. en ma. 13.30-17 uur (t/m 1 oktober). Zeeuws Museum, 'Scheuren of verkleuren', over conserve ring van papier naar aanleiding van de conservering van de teke ningen uit 1932 van Baron Van Lamsweerde (1897-1972). 'Negentiende eeuwse schilderij en uit eigen collectie', presenta tie van Zeeuwse schilders uit de negentiende eeuw. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Maria Bemelmans, Encoustic art (schil derijen met bijenwas), bronzen gecombineerd met glas en mar mer, glas in combinatie met metaal. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur en na tel. afspraak 0118-613288. Zeeuwse Bibliotheek, J.P. Zwemer, Hans Warren en M. Beinema, tentoonstelling 'Kijk hoe de stilte verdween' (t/m 30 september). Kunstuitleen, Kuiperspoort 22, Eric Roest, 'Natura Trasparente'. Geopend di. t/m vr. 13-17 uur (t/m 30 september). Zeeuwse Bibliotheek, '50 jaar Zeeuwse Volksuniversiteit', overzichtstentoonstelling (t/m 30 september). Zeeuwse Bibliotheek, C.A.L. Kotvis, fototentoonstelling 'Door het oog van:....' (t/m 30 septem ber). De Vleeshal, Mark Dion, 'flot sam and jetsam'. Geopend van di. t/m zo. 13-17 uur. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Beatrix Meindersma. Multi Colour, Annemarie Ver tinden, kleding. Geopend van di. t/m za. 10-17 uur. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Fra mework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, Ciska Lepelaars, fototentoonstelling 'Enge Beest jes' (t/m 1 oktober). Studiecentrum Oranjezon, Sophie Visser-Demmink, 20 gou aches, stillevens en landschap pen. Geopend ma. t/m vr. 10-16 uur (t/m 29 september). OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Joh. den Herder; schilderijen, A. Com- mijs; beren. Geopend tijdens kantooruren. RITTHEM Fort Rammekens, Gerara Marinus Verkerke, ruimtelijk werk 'Schopenhauer en het Inva lide Paard'. Geopend di. t/m zo. 13-17 uur (t/m 30 september). VEERE Grote Kerk, Juan Ripolles, schilderijen, sculpturen en etsen. Museum De Vierschaar, 'Hend/ik Willem van Loon (1886- 1994) en de oorlogsjaren'. Ge opend ma. t/m za. 12-17 uur (t/m 30 september). VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14- 17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens; Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum Vlissin gen, 'Schipper mag ik overva ren, van veerboot tot tunnel', tentoonstelling (t/m 1 oktober). De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Karin Starmans. Ge opend ma. t/m vr. 14-17 uur. Arsenaaltheater, Ludmila Kal maeva, schilderijen, collages en mixed media. St. Jacobspassage 10, Ludmi la Kalmaeva, schilderijen, por tretten en tekeningen. Dagelijks geopend van 14-17 uur. Stadhuis, Uniceftentoonstel- ling, 'Vietnam, een land met veel water' (vanaf 2 oktober). WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie 'De Hoekweide', Klaas Boonstra, tekeningen en schilderijen ter ere van zijn negentigste verjaardag (vanaf 1 oktober). DONDERDAG 28 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Judge Dredd' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'While you were Sleeping" 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Braveheart' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Judge Dredd' 20 uur. 't Beest, Goes, 'Lamerica' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Antonia' 20.30 uur. VRIJDAG 29 SEPTEMBEW Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld'19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Judge Dredd" 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'While you were Sleeping" 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Under Siege 2' 19 uur. 'Brave- heart' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Casper' 19 uur. 'Judge Dredd' 21.30 uur. 't Beest, Goes, 'Lamerica' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'An Englishman who went uphill' 20 uur. 'City of Lost Child ren' 22.30 uur. 'Golden Balls' 1.00 uur. ZATERDAG 30 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Free Willy 2' 14 uur. "Judge Dredd' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De Tasjesdief' 14 uur. 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bat man' 14 uur. 'Under Siege 2' 19 uur. 'Braveheart' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Casper' 19 uur. 'Judge Dredd' 21.30 uur. 't Beest, Goes, 'Amateur' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Doornroosje' 14 uur. 'Apollo 13' 16 uur. 'Jefferson in Paris' 20 uur. 'Belle Epoque' 22.30 uur. 'Seven' 1.00 uur. ZONDAG 1 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Free Willy 2' 14 uur. 'Judge Dredd' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De Tasjesdief' 14 uur. 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bat man' 14 uur. 'Under Siege 2' 19 uur. 'Braveheart' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Casper' 19 uur. 'Judge Dredd' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'La fille d'Artagnan' 14 uur. "Unstrung heroes' 16 uur. 'Laagland' 20 uur. 'Colpo di Luna' 22.30 uur. MAANDAG 2 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Judge Dredd' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Whi le you were Sleeping' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Braveheart' 20 uur. Grand Theater Goes, Ladri di Biciclette' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Between the Devil and the Blue Sea' 20 uur. 'Chung King Express' 22.30 uur. DINSDAG 3 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Judge Dredd" 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'While you were Sleeping' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Braveheart' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Judge Dredd' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'De Koe' 20 uur. 'De Grap' 22.30 uur. WOENSDAG 4 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'Waterworld' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Free Willy 2' 14 uur. 'Judge Dredd' 20 uur. Alhambra ill Vlissingen, 'De Tasjesdief' 14 uur. 'While you were Sleeping' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Bat- man' 14 uur. 'Braveheart' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Judge Dredd' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Madeliefjes' 19.30 uur. 'Ride' 21 uur. 'Het Fort' 22.30 uur. ZATERDAG 30 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 uur. ZONDAG 1 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 uur. WOENSDAG 4 OKTOBER Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 uur.

de Faam | 1995 | | pagina 7