VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTEVALKENISSE illhi WATERSCHAPWALCHEREN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN1, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKENHET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN Ulllmyl llLu!)h>i4èlllll!illlyl(. GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN INFORMATIE OVERHEID m BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: Meldingen (art 18a WRO): - P. van Eek; bouw tuinhuisje Fie Carelenslaan 10; - W. Jongmans; bouw schuur Zaanstraat 14. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende meldingen, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 21 september 1995 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 4 oktober 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: - C.J. Olijslager voor het bouwen van een balkon op lokatie Rithemsestraat 11 7; - P. Sinke voor het bouwen van een woning op lokatie Rosenburglaan 218. Eventuele bezwaarschriften tegen deze bouwaanvragen op grond van artikel 41 kunnen pas wor den ingediend nadat op de aan vragen is beslist KAPVERGUNNING Burgemeester en wethouders maken bekend dat er een aan vraag om een kapvergunning (ingevolge art 4.5.2. van de Algemene Plaatselijk Verordening Vlissingen) is ontvangen van; - dhr. D. Stuiveling Westerzicht 343 te Vlissingen voor het ver wijderen van een Treurwilg in de achtertuin van de woning. Het college is voornemens deze vergunning té verlenen. Nadere informatie over de kapaanvraag kunt u verkrijgen bij de heer AAA. Riemens, sector Beheer/sectie Beplantingen, Vredehoflaan 50, telefoon 87372. 20 september 1995 Burgemeester en Wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag. Reconstructie Molenweg. Door de raad is - mede op ver zoek van een aantal bewoners van de Molenweg - besloten dat dit jaar een reconstructieplan voor deze weg moet worden opgesteld. De reden daarvan is tweeledig. In de Ie plaats ligt het wegdek er slecht bij, waardoor er onder meer geluidsoverlast en trillingen in de woningen ontstaan. In de 2 e plaats dient de verkeers veiligheid dringend verbeterd te worden. Dit laatste wordt door zowel de slechte staat van het wegdek, als de toenemende ver keersdruk - welke hoofdzakelijk van recreatie-verkeer afkomstig is - veroorzaakt Na de beschikbaarstelling van een voorbereidingsbesluit door de raad is door de Centrale Dienst Gemeentewerken gestart met de voorbereiding van een reconstruc tie-plan. Daarbij zijn de volgende uitgangspunten vastgesteld: - verbetering van het tracé vanaf de Dorpsstraat tot aan het reeds gereconstrueerde deel van de weg door het Wegschap Walcheren; - verbetering van de verkeersvei ligheid door snelheidsverminde ring en het verbeteren van de voorzieningen voor voetgangers en fietsers; - aanleg van parkeervoorzienin gen; - vermindering van de geluids overlast door toepassing van asfalt; - onderzoek naar de staat van de riolering. Op basis van deze uitgangspun ten is een voorlopig schetsplan vervaardigd. Alvorens dit plan verder uit te werken en in de raadscommissie aan de orde te stellen zal het in openbare hoorzitting, te houden op 2 oktober a.s. des avonds om 19.30 uur in het gemeenschaps huis de Halve Maan aan de Torenstraat 35 te Oostkapelle, aan de orde worden gesteld. Hiervoor zijn de bewoners van de Molenweg persoonlijk uitgeno digd. Daarnaast worden andere belangstellenden middels deze uitnodiging in de gelegenheid gesteld op het schetsplan in te spreken. Vanzelfsprekend bestaat ook de gelegenheid tot 5 oktober 1995 schriftelijk op dit plan te reage ren. Meergenoemd schetsplan ligt vanaf heden op het gemeentehuis (overdag) alsmede in het gemeen schapshuis (overdag en 's avonds) voor een ieder ter inzage. Tenslotte wordt er op gewezen dat - voor deze reconstructie door de Provincie en het Wegschap financiële bijdragen zijn gesteld; - uitvoering van de plannen voor het seizoen 1996 zal plaats vinden; - uitvoering slechts zal plaatsvin den na verkregen goedkeuring van de gemeenteraad en Gedeputeerde Staten van Zeeland. Akkoord bevonden meldin gen in de periode van 7 tlm 13 september 1995. - J.LJ.B. Sweerts de Landas, voor het bouwen van een schuurtje op het perceel Duinbeekseweg 5 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waarop u van het besluit kennis heeft kun nen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg wor den ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Voorbereidingsbesluit De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 12 september 1995 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verklaard heeft dat een herzie ning wordt voorbereid van het bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" voor het bouwkavel 14 in het plan Halve Maan II te Oostkapelle, perceel kadastraal bekend gemeente Domburg, sek- tie H, nr. 1172 ged. één en ander zoals dit gebied op de bij het raadsbesluit behorende teke ning is aangegeven. Genoemd raadsbesluit is op 14 september 1995 in werking getreden en ligt vanaf heden bij de sektor Ontwikkeling Schuitvlotstraat 32 te Domburg voor een ieder ter inzage. Domburg, 20 september 1995. VERGADERING GEMEEN TERAAD Op donderdag 28 september 1995 om 19.30 uur vergadert de gemeenteraad. De agenda vermeldt ondermeer de volgende zaken: - vaststelling nieuw uitgiftebeleid bouwgrond particulieren; - krediet sanering bodemveront reiniging Dorpsstraat 14 Biggekerke; - krediet aanpassing gebouw De Klimroos Zoutelande; - wijziging afvalstoffenverorde- ning (stookregeling); - evaluatie gebruik gebouw Middendorp Zoutelande; - vestiging opstalrecht overeen komst i.v.m. aanleg riolering. De raadsvergadering wordt gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis te koudekerke en is voor het publiek toegankelijk. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend door: - dhr. J.P. Hengst te Zoutelande voor het bouwen van een garage op het perceel Majoorwerf 66 te Zoutelande; - Konstruktieburo Faktor b.v. te Middelburg voor het bouwen van 43 recreatiewoningen aan de Westkapelseweg te Zoutelande. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. B. Walraven te Middelburg voor het vernieu wen van een schuur gelegen op het perceel Wielemakersbaan 4 te Koudekerke; - dhr. S. Weiten te Oosterhout voor het bouwen van een ber ging op het perceel Stroming I te Zoutelande; - dhr. G. Hermann te Monchengladbach voor het vergroten van het zomerhuis De Zandput 63 te Zoutelande. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders zijn voornemens: 1. een oprichtingsvergunning te verlenen aan aannemersbedrijf Jac. Ton voor het aannemers bedrijf voor het aanleggen van bestratingen en rioleringen aan Vlasstraat 6 te Serooskerke; 2. een veranderingsvergunning te verlenen aan H.P. Louwerse voor het agrarisch loonbedrijf aan Vrouwenpolderseweg 30a te Serooskerke. GEMEENTE WESTKAPELLE Burgemeester en wethouders: 3. zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan de heer W. Huibregtse, Koestraat 51 te Westkapelle, met betrekking tot een land- en tuinbouwbe drijf aan de Oude Zandweg 9, 18 en 20 te Westkapelle; 4. hebben een veranderingsver gunning verleend aan camping "de Boomgaard", met betrek king tot een camping aan de Domineeshofweg I te Westkapelle, in gebruik als camping. De verandering van de inrichting bestaat uit een uitbreiding met een paardestal, die gebruikt zal worden voor paarden van campinggasten; 5. hebben een oprichtingsvergun ning verleend aan de Vereniging Zeeuwind te Goes, met betrekking tot de sedert medio 1992 bestaande wind turbines aan de Noordweg (ong., kadastraal bekend gemeente Westkapelle, sectie F, nr.'s. 81 en 82); 6. hebben een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, veran deringsvergunning verleend aan v.o.f. Gebr. Minderhoud, met betrekking tot een staal constructiebedrijf aan de Oude Zandweg 6 te Westkapelle; 7. hebben een nieuwe, de gehele inrichting omvattende, veran deringsvergunning verleend aan v.o.f. manege de Zandbooi met betrekking tot een mane ge met fokkerij, minicamping, horecafaciliteiten en detailhan del aan de Oude Zandweg 31 te Westkapelle. De vergunningen zullen worden verleend c.q. zijn verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de (ontwerp-)vergunningen liggen vanaf 2 I september voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Veere: Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel 01181 - 1951); gemeente Westkapelle: Markt 95 te Westkapelle, tijdens werkuren, alsmede 's avonds na telefonische afspraak (tel. 01187 - 2055). ONTWERP-VERGUNNING De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunningen genoemd onder 2. en 3. liggen voor een ieder ter inzage tot en met 18 oktober 1995. Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunningen kunnen tot en met 18 oktober 1995 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 18 oktober 1995 over het ontwerp van de vergun ningen van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNINGEN De stukken met betrekking tot de onder 4., 5., 6. en 7. genoemde vergunningen liggen voor een ieder ter inzage tot en met I november 1995. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met I november 1995 beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergun ning ten opzichte van het ont werp daarvan zijn aange bracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. WET MILIEUBEHEER Sanering vanwege verkeers lawaai Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij, gelet op het bepaalde in arti kel 88 eerste lid van de Wet geluidhinder, voornemens zijn de woningen binnen de gemeente Middelburg die voor geluidsane ring vanwege verkeerslawaai in aanmerking kunnen komen, bij de Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijk Ordening en Milieubeheer aan te melden. Het betreft de volgende catego rieën van woningen: bestaande woningen die op I maart 1986 een geluidsbelas ting ondervonden vanwege een aanwezige weg van tenminste 65 dB(A), dan wel tenminste 60 dB(A) ingeval zij deel uit maken van een complex van woningen waarvan tenminste één woning een geluidsbelas ting op dat tijdstip ondervond vOn tenminste 65 dB(A) (zoge noemde A-lijst); het betreft hier delen van de Baarsjesstraat, Banckertplein, Banckertstraat, Bellinkstraat, Bierkaai, Blauwedijk, Breestraat, Hoogstraat, Houtkaai, Karei Doorman- plein, Klein Vlaanderen, Koestraat, Korte Burg, Lange Noordstraat, Langevielesingel, Langevieleweg, Londensekaai, Nederstraat, Noordsingel, Oude Dijk, Rotterdamsekaai, Statenlaan, Turfkaai, Varkensmarkt, Veerseweg Vlissingsesingel, Vlissingse- straat; bestaande woningen die op I juli 1987 een geluidsbelasting ondervonden vanwege een aanwezige spoorweg van meer dan 65 dB(A) (zogenoemde raillijst); het betreft hier een deel van de Nieuwe Kleverskerkseweg. Het ontwerp-besluit, inhoudende de lijst met woningen waarop de voorgenomen melding betrekking heeft, alsmede de daarbij beho rende stukken, liggen van 21 sep tember tot 19 oktober 1995 iedere werkdag en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage bij de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 01180-75241). Gedurende voornoemde termijn kunnen belanghebbenden hun zienswijze met betrekking tot de lijst schriftelijk aan het college kenbaar maken. Mondelinge zienswijzen kunnen, indien daar om wordt verzocht, tijdens een daartoe te houden hoorzitting naar voren worden gebracht WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door V.O.F. Cash carry visbed rijf J. Toet te Vlissingen voor het oprich ten en in werking hebben van een vishandel, waar tevens het bereiden van gebakken vis plaats vindt De inrichting is gelegen aan de Langeviele 12 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nr. 3684. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 21 september tot 19 oktober 1995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieube heer 1. Firma Jacobus en Leijnse Groentenhal te Middelburg voor de inrichting op het per ceel gelegen aan de Langeviele 12-14 te Middelburg; 2. De heer R. Yilmaz te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Oude Veerseweg 7 te Middelburg; 3. De heer W. Coppoolse te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Veerseweg 138 te Middelburg; 4. De heer P.A.M. Wattel te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Arnesteinweg 481 te Middelburg; 5. De heer I. Wisse te Middelburg voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Leliëndaalseweg 2 te Middelburg; 6. Fruithandel Janse te Middelburg voor de inrichting op het perceel Nieuwe Burg 20 te Middelburg; 7. Cluster Verstandelijk Gehandicaptenzorg Walcheren te Middelburg voor de inrich ting op het perceel Korte Geere 16 te Middelburg; 8. De heer D.M. Boone te Middelburg voor de inrichting op het perceel Langeviele 67 te Middelburg; 9. Onderhouds- en timmerbedrijf J. Westerbeke te Middelburg voor de inrichting op het per ceel Noordweg 268a te Middelburg. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschik king Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan de Stichting Miniatuur Walcheren te Middelburg voor een attractie park met miniatuurmodellen en spoorbaantje (inclusief werk plaats) op het perceel gelegen aan de Koepoortlaan I te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie L, nr. 3092. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 18 oktober 1995 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241 Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inza ge gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 21 september tot 2 novem ber 1995 kan beroep worden ingesteld door degene die beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afdeling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 18 augustus 1995 voor het bouwen van een berging op het perceel Walcherseweg 170; b. op 6 september 1995 voor het bouwen van een dakkapel op het perceel Noordweg 265; c. op 7 september 1995 voor het verbouwen van een winkel op het perceel Vrijlandstraat 87; d. op 7 september 1995 voor het plaatsen van een toe gangshek op het perceel Langeweg 7 te Nieuwland; e. op 8 september 1995 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Ter hioogestraat 8. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Buitengebied voor het bouwen van een berging op het perceel Walcherseweg I 70. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 22 september 1995 gedu rende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: I. op de Langevielesingel (water zijde), tussen de Langevielebuitenbrug en 't Zanddorp, een parkeerver bod (gele onderbroken streep), aan te brengen; Het volledige verkeersbesluit ligt van 21 september tot 2 novem ber 1995 ter inzage op Vlissingsestraat 21 te Middelburg bij de sectie Nieuwe Werken en Verkeer van de Dienst Stadsontwikkeling. Tegen dit besluit kan iedere be langhebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 2 november 1995 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015,4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Serooskerke - het plaatsen van 2 dakkapel len voordakvlak Wilgenhoekweg 5 Veere - het plaatsen van een dakkapel achterdakvlak Oliemolenstraat 6 Vrouwenpolder - het plaatsen van 2 dakkapel len voordakvlak Kon. Emmaweg 7 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist GEDOOGVERKLARING Bekendmaking Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren maakt bekend dat zij aan het Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat onder het stellen van voorschriften een gedoogver- klaring heeft verleend voor het lozen van lozen van afvalstoffen, verontreinigende of schadelijke stoffen afkomstig van onder houdswerkzaamheden aan beton- bruggen en -duikers langs de rijksweg A 58 op oppervlaktewa ter in beheer bij het waterschap. Termijn van terinzageligging De gedoogverklaring ligt met bij behorende stukken ter inzage vanaf 22 september 1995 tot en met 21 oktober 1995 tijdens kantooruren op de volgende plaatsen: 1. het bureau Interne Zaken van het waterschap Walcheren, Groenmarkt 10 te Middelburg; 2. het bureau Milieuzaken van de gemeente Middelburg, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. 3. de secretarie van de gemeente Vlissingen, Stadhuisplein 2 te Vlissingen. 4. de secretarie van de gemeente Arnemuiden, Langstraat 35 te Arnemuiden. Gedurende bovenvermelde ter mijn kunt u de betreffende stuk ken tevens buiten kantooruren inzien. U dient dan een telefoni sche afspraak te maken (01180- 71571). Inlichtingen Indien u dit wenst kunt u nadere inlichtingen en, tegen betaling kopieën van de ter inzage geleg de stukken krijgen bij het onder I genoemde bureau. Bezwaar Belanghebbenden kunnen gedu rende bovenstaande termijn tegen het besluit een gemotiveerd en van dagtekening voorzien bezwaarschrift indienen bij het dagelijks bestuur van het water schap Walcheren, Postbus 179, 4330 AD Middelburg. Degene die op grond van het vorenstaande een bezwaarschrift heeft ingediend kan tevens, op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht, de President van de Arrondissementsrechtbank kan verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Dit verzoek dient gericht te worden aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg sector bestuursrecht. Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Middelburg 20 september 1995 Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren jhr. mr. K.F.H. Schorer,dijkgraaf ing. B.W. Veldhuis,wnd. secretaris ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 10