Ripollés in Veere Beren, beren en nog eens beren De stilte verdween Kamermuziekfestival in centrum van Goes Poppen- en berenbeurs in Vlissingen 24 AUGUSTUS T/M 30 AUGUSTUS IN MIDDEN ZEELAND In de Grote Kerk in Veere is vanaf zaterdag 26 augustus een tentoonstelling van de Spaanse kunstenaar Juan Ripollés te bezichtigen. Afrikaans KINDERBOEKEN Woensdag 23 augustus 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER Juan Ripollés werkt al een aantal jaren samen met een galerie uit Den Bosch. Al in 1974 maakte Amster dam kennis met zijn uitbundige schilderijen. Behalve schilderijen maakt Ripollés ook sculpturen, muurschilderingen, keramische werken en bijzondere schetsen. De waardering voor zijn dynamische en kleurrijke werk is wereldwijd. Eind jaren vijftig kochten galeries in Amerika en Japan soms in een keer al zijn tentoongesteld werk op. Ten tijde van het regime van de Spaan se dictator Franco steunde hij het actieve verzet tegen de despoot. Zijn bewondering voor Picasso stak hij niet onder stoelen of banken. Ook de invloed van dichter Chagall is in zijn werk terug te vinden, zo zeggen critici. Ripollés woonde en werkte van 1954 tot 1963 in Parijs en vestigde zich na zijn terugkeer in Spanje in een primitief oud huis in de buurt van zijn geboorteplaats. Sinds enke le jaren woont hij met zijn uit Veere afkomstige vrouw in Mars de Flors. Schilderen doet hij meestal aan de voet van het huis, waar hij uitzicht heeft op een vallei met sinaasappel en olijfbomen. Toch zijn deze onderwerpen niet terug te vinden in zijn werk. Mensen, dieren en mensfiguren die zijn opgebouwd uit voorwerpen zijn zijn belangrijkste onderwerpen. Hoewel het werk van Ripollés figu ratief en herkenbaar is, kan met het niet als realistisch omschrijven. De fantastische figuren, als narren en faunen doen eerder aan Afri kaanse kunstuitingen denken. De tentoonstelling loopt nog tot en met 5 oktober. Eén van de werken die te bezichtigen zijn in de Grote Kerk in Veere. .v v Ëmm n m Wie graag wil leren hoe je zelf poppen en beren kunt maken kan op 9 september terecht in hotel Brittania in Vlissingen. Daar wordt dan een poppen en berenbeurs gehouden. De organisatie is in handen van Niesje Wolters-van Bemmel. De beurs is in eerste instantie bedoeld om mensen zelf thuis aan de slag te laten gaan. „Maar wie wil, kan er ook pop pen en beren kopen", zegt Wolters-van Bemmel. Verder is er een taxateur op de beurs aanwezig, ledereen die thuis nog een oude pop heeft liggen kan er nu achter komen wat die waard is. Natuurlijk is er ook een pop pendokter aanwezig om kapot te lievelingen te repareren. Kleine reparaties worden ter plekke gedaan. De poppen- en berenbeurs begint om 10.30 uur. De leeszaal waar nadrukkelijk om stilte werd verzocht hoort tot de verleden tijd. FOTO: ZEEUWS DOCUMENTA TIECENTRUM MIDDELBURG. t> Het is al weer tien jaar geleden dat de Zeeuwse bibliotheek zijn intrede deed in het pand aan de Kousteensedijk in Middelburg. Wie wil weten hoe de verschillende bibliotheken voor die tijd verdeeld zaten, moet tentoonstelling 'Kijk hoe de stilte ver dween' bezoeken. De tentoonstelling, die speciaal vanwege het tienjarig bestaan is ingericht, loopt nog tot en met 30 september tijdens de bezoekuren van de Zeeuwse bibliotheek. Alweer voor de zesde keer wordt in Goes op zaterdag 23 september het Internationale Muziekfestival voor kleine koren en ensembles gehou den. Drieëndertig groepen tre den op verschillende lokaties in de binnenstad op. Uitgangspunt van het festival is dat er te weinig aandacht wordt gegeven aan uitvoerin gen van kleine koren en ensembles. Tijdens het festi val, waarvoor de belangstel ling altijd groot is, maakt het publiek kennis met kamermu ziek. Het aanbod is divers: er worden werken ten gehore gebracht uit de middeleeuwen en de renaissance, maar ook hedendaagse composities zijn te beluisteren. Juist deze com binatie maakt het festival uniek in Nederland. Er zijn drie lokaties waar opge treden wordt in de binnenstad: de Grote Kerk, het museum voor Zuid- en Noord-Beveland en de Zeeuwse Muziekschool. Het festival begint om 10.30 uur. Om 17 uur is er een slot manifestatie in de Grote Kerk, waarbij een selectie van de deelnemende groepen korte optredens verzorgd. Eén aflevering per jaar besteed ik er aan: boeken over beren. Ook dit jaar zijn er weer zóveel uitgekomen dat het haast onmogelijk is er een klein aantal uit te kiezen. Daarom wil ik er een aantal 'bundelen', zodat er toch heel wat aan bod kunnen komen. Margreet Meufmeester Laat ik beginnen met boeken waarbij via de beer een thema aan de orde wordt gesteld, waar jonge kinderen mee te maken kunnen krijgen. In Ik heb twee beren van Conny Boendermaker en Joke Roe kamp gaat het om Blauw Beertje, die in mama's huis woont, en Bromvliegbeer, die woont in papa's huis. Als ze samen zijn worden ze boos. Waarom willen ze geen vrien den zijn? Dit boek is voor peu ters vanaf 2 1/2 jaar. In Beren voor een baby van Martin Waddell en Penny Dale (illustraties) krijgt de nieuwe baby zó veel beren dat er voor Tom geen plaatsje op de bank meer over blijft. Hoe moeten ze dat nu oplos sen? Gelukkig heeft mama de oplossing. Een prentenboek voor de kleintjes. Bestemd voor iets oudere kin deren is 'Lieve beer' van Joanna Harrison. Karin weet zeker dat er een beer onder de trap zit. En daarvoor is ze heel bang. Vooral 's avonds in bed moet ze er steeds aan denken. Als ze het aan haar ouders vertelt geeft haar moeder haar de remedie om er wat aan te doen: 'Waarom schrijf je hem geen brief? Dan vraag je gewoon of hij weggaat.' Dat doet ze. Het blijkt goed te werken. In Willem is verdrietig van Gitte Spee komt het gegeven van 'niet lekker in je vel zitten' aan de orde. Willem vindt zichzelf dom, dik en lelijk en durft daarom zijn vrienden niet meer onder ogen te komen. Maar die laten het er niet bij zitten en weten hem ervan te overtuigen dat hij veel meer waard is dan hij zelf wel denkt. In Waar is Kippers beer? van Mick Inkpen is Kipper zijn ted dy-beer kwijt. Het is een pop up boek, waarbij overal vóór, achter en onder gezocht moet worden. Als Kipper tenslotte zonder beer naar bed gaat, blijkt daar, bij een echt licht je... Beestenfeest van Lee Davis gaat over Bertje Beer, die jarig is. In dit boek zijn een groot aantal woorden vervan gen door plaatjes en het is dan ook erg leuk om kleuters het boek voor een groot deel zelf te laten 'lezen'. De hele verjaardag van Bertje komt aan bod, van 's morgens vroeg tot 's avonds laat. In het boek Jenny's beer van Michael Ratnett en June Illustraties uit Brammert en Tissie - het begin - door Gabrielle Vincent. Goulding heeft Jenny al hon derd beren, maar die ene, heel bijzondere nog niet. Want dat zou een levende moeten zijn. Moeder verzint een plan om die te lokken. En dan wordt er op de deur geklopt... Vervolgens twee prentenboe ken van groot formaat. Niet alleen dat maakt ze bijzonder, ook de uitvoering. Allereerst De reis van de beer en de clown van Rascal en Louis Joos. Niet voor niets ontving dit tweetal al diverse prijzen in binnen- en buitenland. Dwergclown Duke heeft grote bewondering voor de beer Oregon die altijd vóór hem in het circus optreedt. Op een dag vraagt Oregon aan Duke hem naar zijn vrienden terug te brengen. En dat is het begin van een lange reis, dwars door de Verenigde Sta ten. Dan De beer van Raymond Briggs. Als Ellen 's avonds naar bed gaat met haar teddy beer stapt er ineens een hele grote beer door het raam naar binnen. Hij blijft een nacht en de hele volgende dag en haalt allerlei streken uit. Ellen is ervan overtuigd dat de beer er echt is en haar ouders spe len het spel vrolijk mee. Ellen heeft er heel wat werk aan, want de beer haalt allerlei streken uit, zoals poepen op tafel en plassen in de gang. En dat moet allemaal weer opgeruimd worden. De vol gende nacht verdwijnt de beer zoals hij gekomen is... door het raam. Een wat triest prentenboek met een goede afloop en prachtige prenten. Dat is Meneer Beer en de beer van Frances Thomas en Ruth Brown. Het verhaal van de eenzame meneer Beer, die zich het lot van een kermis- beer aantrekt en daarmee niet alleen de beer maar ook zich zelf uit een somber bestaan bevrijdt. Het laatste boek is bestemd voor al die ouders, die de ver halen van Brammert en Tissie regelmatig voorlezen. Wel licht hebben zij zich al eens afgevraagd hoe deze beer en muis elkaar ontmoet hebben. En dat kun je lezen in Bram mert en Tissie: het begin van Gabrielle Vincent. Brammert vertelt in dit boek aan alle ouders hoe hij Tissie heeft leren kennen. Een ontroerend verhaal met weinig woorden en veel prachtige tekeningen. Brammert moet veel moeite doen om de kleine Tissie, die hij in de vuilnisbak gevonden heeft, te behouden. Maar als alle problemen overwonnen zijn begrijp je, waarom die twee nooit uit elkaar zullen gaan en er zeker nog een aan tal boeken over hen zal ver schijnen. Ik heb twee beren door Conny Boendermaker/Joke Roe kamp, Kimio uitgeverij, Naarden 15,90 Beren vooreen baby door Martin Waddell en Penny Dale, uitgeverij Clavis Hasselt 24,50 Lieve beer door Joanna Harrison, de Vries-Brou- wers, Antwerpen 24,50 Willem is verdrietig door Gitte Spee, Elzenga, Til burg 23,90 Waar is Kippers beer door Mick Inkpen, van Reemst, Den Bosch 24,90 Beestenfeest door Lee Davis, Zirkoon, Amster dam 24,95 Jenny's beer door Micha el Ratnett en June Goul ding, Bekadidact, Baarn 19,95 De reis van de beer en de clown door Rascal en Louis Joos (illustraties) Leopold, Amsterdam 29,90 De beer van Raymond Briggs, Van Holkema en Warendorf, Houten 29,90 Meneer Beer en de beer door Frances Thomas en Ruth Brown, de Vries- Brouwers 24,50 Brammert en Tissie: het begin door Gabrielle Vin cent, Casterman 53,90 Persoonlijke groei - In zaal 1 en 2 van de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg wordt op woensdagavond 13 september een lezing gehouden door M.L. Jonker (Gestalttherapeut). De titel van de lezing is 'Worden wat je bent'. De lezing is een inlei ding over persoonlijke groei, ver andering en zingeving en de functie van de wil daarbij. De lezing is een introductie op een training die Jonker in het najaar begint. Informatie: 01180 - 34570 (Mario Jonker). ARNEMUIDEN Atelier Ludmila Kalmaeva, Tuindorp 5, schilderijen en pos ters. Geopend na tel. afspraak 01182-3469. DOMBURG Lunch- en Tearoom Labruyère, Cor v.d. Padt, aquarellen. Badpaviljoen, Dertien Duitse en Zwitserse kunstenaars, ten toonstelling 'Mogelijkheden van het Hotel'. GOES KAMPERLAND KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen. Geopend za. van 14-17 uur. Galerie Bekenes, Yvonne Weintre, olieverven, aquarellen en pastels 'Bloemen en Indone sische landschappen' (t/m 26 augustus). MEUSKERKE Gemeentehuis Mariekerke, Giel Louws, aquarel, acryl, pas tels en linoleum (t/m 25 augus tus). MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pas tels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks ge opend. Atelier Anneke Ruimscho- tel. Groot Mede 66, tel. 01180- 16323, staal- en touwplastie- ken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappenKousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Brasserie Bleue, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aqua rel. Maandag en dinsdag geslo ten. Boekhandel van Benthem Jutting Middelburg, aqarel- len en crayon-tekeningen. Galerie Spitsbergen, Koren dijk 46, Jaap Heuvingh, beel den. Roosevelt Sudiecentrum, 50 jaar Verenigde Naties: een droom van een wereld. Ge opend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Stichting Welzijn Ouderen, David Heijgelaar, Zeeland in pastelkrijt. Geopend op werk dagen van 10-16 uur. Galerie Icon, Wagenaarstraat 16, diverse kunstenaars, 'Stad, land en water'. Brasserie De Huifkar, Marian Martens-Vermijs, acrylverf op doek en papier, gouache en gemengde technieken. Het Middelburgs Koffiehuis, Jaap Klein, fototentoonstelling 'Reizen met de Camera'. Galerie Caesuur, Nieuwe Wal 4, Hans Overvliet, fotowerk en gebruiksaardewerk uit verre landen. De Vleeshal, Patrick van Caec- kenbergh, 'Oh la la' een kleine keuze uit het oeuvre van 1985- 1995 (t/m 28 augustus). Zeeuws Museum, Waldo Bien, 'The North Atlantic Samu rai, 1983-1994/5'. Geopend di. t/m vr. 10-17 uur en za., zo. en ma. 13.30-17 uur. Zeeuws lyiuseum, 'Scheuren of verkleuren', over conserve ring van papier naar aanleiding van de conservering van de tekeningen uit 1932 van Baron Van Lamsweerde (1897-1972). 'Negentiende eeuwse schilde rijen uit eigen collectie', pre sentatie van Zeeuwse schilders uit de negentiende eeuw. Rabobank, Lange Geere 3, J.J. Smolders, zeefdrukken en gra fiek. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Els van Baarle; gedachten in textiel, Andreija Eijgermans; collage objecten. Geopend do., za. en zo. van 14-16.30 uur en na tel. afspraak 01180-13288. Zeeuwse Bibliotheek, J.P. Zwemer, Hans Warren en M. Beinema, tentoonstelling 'Kijk DONDERDAG 24 AUGUSTUS Grote Kerk, Veere; Beiaard concert Kees van Eersel, 15 uur. Grote Kerk, Goes; Beiaard concert J. v.d. Zwart, 19.30 uur. Abdijplein, Middelburg; Bei aardconcert Bas de Vroome, 19.30 uur. VRIJDAG 25 AUGUSTUS Museum voor Zuid- en Noord-Beveland, Kastelen van Beveland. Stichting PZZ, Kunstenaars groep Creavant, schilderijen. Lunchcafé Stadhuis, O. Rib- bens, foto-expositie 'Het Zeeuws Landschap'. Galerie 'Mi Parti', Zomerex- positie, aspecten van het bui tenleven. Maria Magdalenakerk, Ashot Safian, Oil Paintings and Grap hic Arts. Galerie Van den Berge, Ton van Kints, Rob Knijn, Eelco van der Lingen en Mark de Weijer (vanaf 27 augustus). Restaurant Papilion, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. DONDERDAG 24 AUGUSTUS St. Jacobskerk, Vlissingen; Orgelconcert Bram Beekman, 12 uur. Grote Kerk, Veere; Westkap- pels Dameskoor en Walchers Costuum, 20 uur. Nieuwe Kerk, Middelburg; Orgelconcert Jaap Zwart, 20 uur. ZATERDAG 26 AUGUSTUS Ruyterfeesten, Vlissingen; De Dikkuh Nekkuh Bent, 10 uur. Melody Makers, 14 uur. Grote Kerk, Veere; Beiaard concert Kees van Eersel, 19 uur. Grote Kerk, Goes; Orgelcon cert Ekkehard Saretz, 20 uur. ZONDAG 27 AUGUSTUS Manhuistuin, Goes; Fanfare 'Onda', 12 uur. DINSDAG 29 AUGUSTUS Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30 uur. hoe de stilte verdween'. Wandelkerk, Len Munnik, tekeningen en cartoons. Ge opend op werkdagen van 10-17 uur. Kunstuitleen, Kuiperspoort 22, Eric Roest, 'Natura Traspa rente'. Geopend di. t/m vr. 13- 17 uur. (vanaf 19 augustus). Zeeuwse Bibliotheek, '50 jaar Zeeuwse Volksuniversi teit', overzichtstentoonstelling. Zeeuwse Bibliotheek, C.A.L. Kotvis, fototentoonstelling 'Door het oog van:....'. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Tops- huis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. OOSTKAPELLE Zeeuws Biologisch Muse um, Duinvlietweg 6, Ciska Lepelaars, fototentoonstelling 'Enge Beestjes'. Studiecentrum Oranjezon, Sophie Visser-Demmink, 20 gouaches, stillevens en land schappen. Geopend ma. t/m vr. 10-16 uur. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever, Dongestraat 1, Joh. den Herder; schilderijen, A. Commijsberen. Geopend tij dens kantooruren. Watertoren, Pauline Prior installatie in het waterreservoir, Jo Heynen; schilderijen, Ton Slits;tekeningen (t/m 27 augus tus). VEERE Grote Kerk, Juan Ripollés, schilderijen, sculpturen en etsen (vanaf 26 augustus). Consistorie Hervormde Kerk, Calligrafieclub 'De Vlotte Veder'. Museum De Vierschaar, 'Hendrik Willem van Loon (1886-1994) en de oorlogsja ren'. Geopend ma. t/m za. 12-17 uur. VLISSINGEN Inguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend zo., ma. en do. 14-17.30 uur. Di., wo., vr. en za. 10-12.30 uur en 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum Vlissin gen, 'Schipper mag ik overva ren, van veerboot tot tunnel', tentoonstelling. De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Karin Starmans. Ge opend ma. t/m vr. 14-17 uur. Notarissen Sauer en Oonk, Nina Castenmiller, acryl, houts kool, aquarel en pastels. Restaurant De Gevangento ren, Driemastschoener de Een dracht,. tevens terugblik op Sail Vlissingen 1994. Café Soif, Bellamypark 14, Theo Giezen, olieverfschilderij en. Arsenaaltheater, Ludmila Kalmaeva, schilderijen, colla ges en mixed media. St. Jacobspassage 10, Lud mila Kalmaeva, schilderijen, portretten en tekeningen. Dagelijks geopend van 14-17 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 19 uur. 'French Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Crim son Tide' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Como agua para choco late' 20 uur. 'Swan Lake, The Zone' 22.30 uur. VRIJDAG 25 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 19 uur. 'French Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy 2' 19 uur. 'Crimson Tide' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Fearless' 20 uur. 'Rebels of the Neon God' 22.30 uur. ZATERDAG 26 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 14 en 19 uur. 'French Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 14 en 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casper' 14 uur. 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur: Grand Theater Goes, 'Free Willy 2' 14 en 19 uur. 'Crimson Tide' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Mauvais Sang' 20 uur. 'True Romance' 22.30 uur. ZONDAG 27 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 14 en 19 uur. 'French Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 14 en 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casper' 14 uur. 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy 2' 14 en 19 uur. 'Crimson Tide' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Burnt by the sun' 20 uur. MAANDAG 28 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 19 uur. 'Frenqh Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'While you were Sleeping" 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Crim son Tide' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Bitter Moon' 20 uur. DINSDAG 29 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 19 uur. 'French Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Crim son Tide' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Nord' 20 uur. WOENSDAG 30 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'Con go' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Bat man' 14 en 19 uur. 'French Kiss' 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Free Willy 2' 14 en 19 uur. 'Die Hard with a Vengeance' 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Casper' 14 uur. 'While you were Sleeping' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Free Willy 2' 14 uur. 'Crimson Tide' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Green Card' 20 uur. ZATERDAG 26 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, De Leeuwekoning' 14 uur. ZONDAG 27 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, De Leeuwekoning' 14 uur. WOENSDAG 30 AUGUSTUS Alhambra I Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur.

de Faam | 1995 | | pagina 9