VAN DE Jki GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE VEERE GEMEENTE VALKENISSE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN er is een leesrichting voor letters en een looprichting voor papier bij den boer drukkers houden ze met beide rekening, omdat ze verstand hebben van letters en van papier middelburg 01180-81000 14 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 23 augustus 1995 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikkingen Aanvragen en ontwerp beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. Van Keulen Transport B.V. te Biggekerke voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting, bestemd voor de stalling en reparatie van trans portmiddelen aan de Uyterschootweg 3 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nrs. 2I9 en 220; 2. Zand- en Grinthandel van Ouwerkerk B.V. te Middelburg voor het veranderen vanwege uitbreidingen van een inrich ting bestemd voor de op- en overslag van zand, grint en verhardingsmaterialen. De inrichting is gelegen aan de Uyterschootweg 5-7 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nrs. I38, I66 en 220. De aanvraag betreft een revisie vergunning; Inzage De aanvragen, de ontwerp beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzageligging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. Oil 80-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 24 augustus tot 21 september I995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpbeschikkingen schrifte lijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoef te bestaat aan een gedachtenwis- seling over de ontwerp-beschikkin- gen kan daarom telefonisch wor den verzocht Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. BEKENDMAKING WET GELUIDHINDER Kennisgeving van een besluit inzake de vaststelling van de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting op de gevels van de woningen en van de maatregelen strekkende tot het terugbrengen van de geluidsbelas ting binnen de woning vanwege de wegen "Hoogstraat en Noordweg" te Middelburg ex artikel 90, tweede en vierde lid van de Wet geluidhinder. De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer maakt ingevolge het bepaalde in artikel 3:42 van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) bekend dat zij bij besluit van 7 augustus 1995 de ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting heeft vastge steld die de gevels van woningen gelegen aan de wegen "Hoogstraat, Vlissingsestraat, Noordweg en Varkensmarkt" van wege de wegen "Hoogstraat en Noordweg" mogen ondervinden. De betreffende woningen zijn gelegen in de gemeente Middelburg. Het besluit en de daarbij behoren de stukken, liggen vanaf heden gedurende de bezwaartermijn ter inzage bij: - de afdeling Milieuzaken van de gemeente Middelburg, Vlissingsestraat 21 te Middelburg, gedurende werk dagen van 09.00 uur tot 16.00 uur en; - het Bureau Sanering Verkeerslawaai (De Bleek 10 te Woerden) gedurende werk dagen van 08.30 uur tot 17.00 uur. In de stukken is een lijst opgeno men van de betrokken woningen met de daarbij behorende ten hoogste toelaatbare waarde van de geluidsbelasting. De termijn voor het indienen van een bezwaarschrift bedraagt, op grond van artikel 6:7 Awb, zes weken. Deze termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop het besluit door middel van publicatie bekend is gemaakt Het bezwaar dient te worden gericht aan: De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer p/a Bureau Sanering Verkeerslawaai Postbus 97 3440 AB WOERDEN Het bezwaarschrift moet van een datum en van naam en adres van de indiener zijn voorzien. Duidelijk moet worden aangegeven waar om tegen het besluit bezwaar wordt gemaakt en zo mogelijk moet een kopie van het besluit worden meegezonden. Zij die tijdig bezwaar hebben ingediend, ontvangen een schrifte lijke uitnodiging voor een hoorzit ting. Den Haag, De Minister van Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer, voor deze: de Directeur-Generaal Milieubeheer, o.l: ir B.H. Ydo, hoofd Bureau Sanering Verkeerslawaai AANWIJZING BIJZONDERE DAGEN (GELUIDHINDER- BEPALINGEN) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij vrijdag I september 1995 hebben aangewezen als "bijzondere dag" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg. Tijdens deze dag zijn de voor schriften ter beperking van geluid en trillinghinder niet van toepas sing. Deze dag is als zodanig aan gewezen ten behoeve van de zogenaamde "kroegentocht" die door Horeca-activiteiten Middelburg (HAM) wordt georga niseerd. Gedurende de aangewe zen dag kan in de betreffende horecabedrijven levende muziek ten gehore worden gebracht Hierdoor kunnen de geluidsnor men van de Wet milieubeheer worden overschreden waardoor geluidhinder kan optreden. Voor zover thans bekend zullen de volgende horecabedrijven aan de "kroegentocht" deelnemen: Alassio (Zusterstraat); Bar American (Plein 1940); The Duke (Vlasmarkt); Entree (Damplein); De Herberg (Pottenmarkt); Miller Time (Vlasmarkt); De Mug (Vlasmarkt); Carrousel (Vlasmarkt); Beach Club (Vlasmarkt); De Lachende Vis (Vlasmarkt); Rock Desert (Damplein); Schuttershof Theatercafé (Schuttershofstraat); Desafinado (Koorkerkstraat); Plexat (Reigerstraat); Elektro (Markt); Café Bommel (Markt); De Timpaan (Markt); Seventy Seven (Markt); Grand Café Solo (Damplein); Rode Oortjes (Kromme Weele); De Postkoets (Lange Noordstraat). BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 9 augustus 1995 voor het uitbreiden van een woning op het perceel Noordsingel I50; b. op 11 augustus 1995 voor het bouwenvan een tuinschuur op het perceel Baaijenompad 3; c. op 16 augustus 1995 voor het bouwen van semi-permanente voorzieningen (noodplan fase II) op het perceel Koudekerkseweg I45. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. DRANK- EN HORECAWET Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens vergunning ingevolge de Drank en Horecawet te verlenen aan Buurtvereniging Van Duyvenvoorde voor de buffetex ploitatie van de buurtvereniging, Middelburgsestraat 113, Oost- Souburg. Op grond van artikel 3a van de Drank- en Horecawet worden aan deze vergunning voorschrif ten verbonden. Het ontwerp van het besluit ligt vanaf 24 augustus I995 gedurende 4 weken in het stadhuis (2e verdieping) tijdens kantooruren voor belanghebben den ter inzage. Gedurende deze periode kunnen zij hun zienswijze over aanvraag of ontwerp schrif telijk of mondeling naar voren brengen. Burgemeester en Wethouders van Vlissingen 23 augustus 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina "In den blauw geruiten kiel" in De Vlissinger van vandaag. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen is binnengekomen het ver zoek om vergunning ingevolge de Woningwet van mevrouw A. Walraven voor het uitbreiden van de vakantiewoning op het perceel Burgvliet 29 te Oostkapelle, per ceel kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie K, nr. 1883. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Burgvliet" doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit bestem mingsplan. Burgemeester en wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet, de vergun ning te verlenen nadat er buren- gehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklarin gen van geen bezwaar zijn ont vangen. In verband hiermee ligt bedoeld bouwplan tot en met 6 septem ber 1995 ter gemeentesecretarie, dependance, Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder tegen ons voornemen schrif telijke bedenkingen inbrengen bij ons college. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - M. Bastiaanse, d.d. 9 augustus '95 voor het verbouwen/uit breiden van de woning aan de Kanonweistraat 6 te Domburg; - H.E Rotte, d.d. 8 augustus '95 voor het bouwen van een opfok- en africhtstal, kinder boerderij met bedrijfswoning aan de Gasthuisweg te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 10 tlm 16 augustus 1995. M.D. Geuze, voor het bouwen van een woning in het plan Halve Maan II op kavel 23 te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Wijziging Algemene Politieverordening. Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeente raad tijdens de openbare verga dering van 8 augustus 1995 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Politieverordening van deze gemeente. De wijzigingsverordening ligt gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage op werkda gen tussen 09.00 en 12.00 uur op het kantoor van de gemeente aan de Schuitvlotstraat 32 te Domburg. De wijzigingsverorde ning is tegen betaling van kosten algemeen verkrijgbaar. De verordening treedt in werking op 31 augustus 1995. Domburg, 23 augustus 1995. Met ingang van dit zomerseizoen is besloten om in de kern Domburg, bij wijze van proef, voor een aantal straten over te gaan tot het instellen van parke ren uitsluitend voor vergunning houders. Het gaat daarbij om de navolgende straten: J. W. Schuurmanstraat - Mezenhof - Spreeuwenhof - Dr. Ghijsenstraat en Schuitvlotstraat Dit systeem houdt concreet in dat de aanwezige parkeerfaciliteiten in deze straten nog uitsluitend mogen worden gebruikt door degenen die over een parkeerver- gunning beschikken. Voor ande ren geldt ter plaatse een parkeer verbod. Hiertoe is besloten nu met het instellen van betaald parkeren op alle parkeerterreinen binnen de kern Domburg de nodige overlast wordt ondervonden van gepar- keerdstaande auto's van dagre creanten en bezoekers van het centrum. Aan de bewoners uit de genoem de straten is per woning één par- keervergunning verstrekt, die bij het parkeren onder de voorruit dient te worden gelegd. Het niet aanwezig zijn van deze vergun ning brengt met zich mee dat het niet is uitgesloten dat bij controle verbaliserend zal worden opgetre den. Aan de hand van de ervaringen gedurende de komende maanden zal in de loop van dit jaar een beslissing worden genomen over de wijze waarop het parkeren in genoemde straten in de toekomst kan worden gereguleerd. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE VEERE Burgemeester en wethouders: 1. zijn voornemens een oprich tingsvergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan J.C. Mo! voor het kraan verhuurbedrijf en aannemers bedrijf alsmede verkooppunt van bestratingsmateriaal aan de Wilgenhoekweg 38 te Serooskerke; 2. hebben een oprichtingsvergun ning krachtens de Wet milieu beheer verleend aan Schietvereniging "de Treffers" voor de schietsportinrichting aan de Fort den Haakweg (ong.) te Vrouwenpolder, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N., nr. 808. ONTWERP-VERGUNNING De stukken met betrekking tot de ontwerp-vergunning onder I. lig gen vanaf 24 augustus tot en met 20 september 1995 voor een ieder op elke werkdag ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na tele fonische afspraak (tel. 01181 - 1951). De vergunning zal worden ver leend onder het stellen van voor waarden ter bescherming van het milieu. Gemotiveerde bedenkin gen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 20 september 1995 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 20 september 1995 over het ontwerp van de vergunning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag, de aanvrager en overige aanwezigen. VERGUNNING De stukken met betrekking tot de vergunning onder 2. liggen vanaf 24 augustus tot en met 4 okto ber 1995 voor een ieder op elke werkdag ter inzage ter gemeente secretarie, Kerkstraat 7 te Veere, tijdens kantooruren en 's avonds na telefonische afspraak (tel. 01181-1951). Tegen de vergunning staat inge volge artikel 20.6 van de Wet milieubeheer (Wm) tot en met 4 oktober 1995 beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak en het verzoek om schorsing of voor lopige voorziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. AMvB's Voorts zijn bij het college van bur gemeester en wethouders van Veere tussen I juni en I augus tus 1995 de volgende kennisge vingen ingediend: AMvB-akkerbouwbedrijven voor de inrichtingen aan: Boshoekweg 2 te Serooskerke; Boshoekweg 5 te Serooskerke: Boshoekweg 7 te Serooskerke; Boshoekweg 9 te Serooskerke; Eendekotsweg 4 te Gapinge; Gapingsedreef 5 te Gapinge; Gapingsedreef 10 te Gapinge; Gapingseweg 3 te Gapinge; Kanaalweg O.Z. 11 te Veere; Kleine Putweg 2 te Serooskerke; Kleine Putweg 3 te Serooskerke; Kleine Putweg 7 te Serooskerke; Kon. Emmaweg 2 te Vrouwenpolder; Kon. Emmaweg 4 te Vrouwenpolder; Lepelstraat 14 te Vrouwenpolder; Lepelstraat 16 te Vrouwenpolder; Meiwerfweg 3 te Gapinge; Meiwerfweg 14 te Gapinge. AMvB-detailhandel voor de inrichting aan: Fort den Haakweg 12 te Vrouwenpolder. De stukken met betrekking tot de kennisgevingen kunnen, na telefo nische afspraak (tel. 01181- 1951), van 24 augustus tot en met 20 september worden inge zien ter secretarie, Kerkstraat 7 te Veere, elke werkdag tijdens kantooruren alsmede 's avonds. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Gapinge - het uitbreiden van een land- bouwloods aan de Dorpsstraat 2 Serooskerke - het vergroten van een werk plaats aan de Noordweg 76 - het plaatsen van een blokhut aan de Noordweg 65 Veere - het wijzigen van de ramen in de achtergevel van de Oudestraat 55 Vrouwenpolder - het veranderen van een kanti ne aan de Dorpsdijk 31 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Een bezwaar schrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist VERGADERING GEMEENTERAAD. Op donderdag 31 augustus 1995 om 19.30 uur vergadert de gemeenteraad. De agenda vermeldt ondermeer de volgende zaken: - krediet investeringssubsidie strandpaviljoens drukriolering; - krediet voorbereiding bestem mingsplan uitbreiding Zoutelande; - voorbereidingsbesluit uitbrei ding Zoutelande; - aankoop en grondruil tb.v. uit breiding Zoutelande; - jaarverslag 1994 BUGM-taken; - wijziging gemeenschappelijke regeling CDG; - afwijzing verzoek schadever goeding art 49 WRO; - voorbereidingsbesluit Langendam 43—45 Zoutelande; - verkoop strookje grond Timmermansstraat Zoutelande. De vergadering wordt gehouden in de raadszaal van het gemeen tehuis en is voor het publiek toegankelijk. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend door - dhr. G. Herrmann te Monchengladbach voor het verbouwen van het zomerhuis De Zandput 63 te Zoutelande; - dhr. S. Weiten te Oosterhout voor het uitbreiden van het zomerhuis Stroming I te Zoutelande. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. J.M.J. Carrier te Koudekerke voor het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel Langeweegje 2 te Koudekerke; - dhr. R. de Feyter te Dordrecht voor het bouwen van een ber ging op het perceel Galgewei 41 te Koudekerke; - dhr. P. Kodde te Westkapelle voor het vergroten van een hotel met garage/berging en serre op het perceel Westkapelseweg 17 te Zoutelande. ONTWERP-RECONSTRUC- TIEPLAN PR. BEATRIX- LAAN/GEDEELTE VLIS- SINGESTRAAT KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat voor de Pr. Beatrixlaan en het binnen de bebouwde kom gele gen gedeelte van de Vlissingsestraat te Koudekerke een ontwerpreconstructieplan is opgesteld, in het ontwerpplan zijn ondermeer de volgende zaken opgenomen: - asfaltering van de huidige klin kerbestrating; - aanleg rotonde kruising Drakensteijnlaan/Kerkhoflaan; - aamleg middengeleiders ter hoogte van de Soestdijklaan; - groenvoorzieningen volgens het groenstructuurplan. Met de uitvoering van het plan wordt de onderhoudstoestand en de verkeersveiligheid verbeterd, terwijl door de asfaltering het ver keerslawaai afneemt Over het opgestelde reconstructie plan wordt op maandag 28 augustus 1995 voor bewoners en belangstellenden een informatie avond gehouden. Deze avond, die om 19.30 uur begint, vindt plaats in de raadszaal van het gemeen tehuis. Vanaf 24 augustus 1995 ligt het ontwerpreconstructieplan ter gemeentesecretarie (afd. algeme ne zaken) ter inzage. Reacties en eventuele bezwaren tegen het plan kunnen tot 15 september 1995 schriftelijk worden inge diend bij burgemeester en wet houders van Valkenisse, Postbus 1,4370 AA Koudekerke. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 14