VAN DE liti GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTE ARNEMUIDEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG 10 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 5 juli 1995 INFORMATE OVERHEID belanghebbenden aan wie redelij- WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge het "Besluit horeca bedrijven milieubeheer" hebben besloten zogenaamde "nadere eisen" te stellen met betrekking tot het oprichten en in werking hebben van een cafébedrijf (Beverly Hills Beach Club) op het perceel, gelegen aan de Vlasmarkt 13 te Middelburg. Nadere eisen De nadere eisen worden noodza kelijk geacht ter voorkoming en beperking van geluid- en trilling- hinder vanuit het cafébedrijf en indirecte hinder op straat De nadere eisen zijn gesteld ten aan zien van voorzieningen die moe ten worden aangebracht en gedragsregels die in acht worden genomen. Inzage De beschikking, waarbij de nade re eisen zijn gesteld, ligt van 5 juli tot 2 augustus 1995, elke werk dag tijdens kantooruren, ter inza ge op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht kun nen belanghebbenden, die het niet eens zijn met deze beschik king, in de periode van 6 juli tot 17 augustus 1995 bij ons college bezwaar maken door het indie nen van een schriftelijk, gemoti veerd en gedateerd bezwaar schrift Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierrechten geheven. Na de beslissing op de ingediende bezwaren kan binnen 6 weken na de dag waarop dat besluit bekend wordt gemaakt beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn ongebruikt is verstreken. Informatie Nadere informatie omtrent het bovenstaande kan bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij zijn overgegaan tot wijziging van de milieuvergunningen die zijn verleend aan: I .Machinereparatiebedrijf P.B. Crucq te Middelburg voor de inrichting op het perceel Arnesteinweg 31 2.Schipper-Kriekaard Staalbouw B.V. te Middelburg voor de inrich ting op het perceel KJeverskerkseweg 69-71. Wijziging vergunningen De wijzigingen houden in dat de voorschriften, die aan de betreffende vergunningen zijn ver bonden, in het belang van de bescherming van het milieu zijn aangepast De grondslag voor het wijzigen van de verleende vergun ningen wordt gevormd door de noodzaak om de naar de huidige inzichten minimaal vereiste voor zieningen en zonodig verdergaan de voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu aan een milieuvergunning te ver binden. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 3 augustus 1995 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241). Beroep Van 6 juli tot 17 augustus 1995 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerpbe sluit, adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerpbesluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzi gingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ont werp zijn aangebracht, alsmede kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerpbe sluit De beschikkingen worden na aftoop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp-besluit Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn tot wijziging over te gaan van de milieuvergunning die is verleend aan: - Zeevisgroothandel G. v/d. Gruiter Zn. te Middelburg voor de inrichting op het per ceel Nieuwe Kleverskerkseweg 19 te Middelburg. Wijziging vergunning De wijzigingen houden in dat de voorschriften, die aan de betreffende vergunning zijn ver bonden, in het belang van de bescherming van het milieu wor den aangepast De grondslag voor de wijziging van de verleen de vergunning wordt gevormd door de noodzaak om de naar de huidige inzichten minimaal vereis te voorzieningen en zonodig ver dergaande voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu aan een milieuvergun ning te verbinden. Inzage Het ontwerp-besluit ligt vanaf heden elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toe lichting gegeven op voornoemde stukken. (tel. 0II80-7524I). Bedenkingen In de periode van 6 juli tot 20 juli 1995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp besluit schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp-besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging KENNIS GEVING verandering inrich ting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 13 juni 1995 is ingekomen de kennisgeving van Maatschap Vader te Nieuw- en Sint Joosland voor de wijziging van de inrich ting, gelegen aan de Langeweg 18 te Nieuw- en Sint Joosland, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitslui tend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevol gen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft het veranderen van de lokatie van de opslagplaats voor vaste mest De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 20 juli 1995 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (Ol 180-75241). WET MILIEUBEHEER Kennisgeving MELDINGEN artikel 8.41 Wet milieube heer Burgemeester en wethouders van Middelburgmaken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1. De heer E.I.M. El Said te Vlissingen voor de inrichting op het perceel gelegen aan de Vlasmarkt 13 te Middelburg; 2. Rothuizen Van Doorn 't Hooft te Middelburg voor de inrich ting op het perceel gelegen aan het Noordpoortplein, de Noordpoortstraat en het Molenwater te Middelburg; 3. De heer P. Wessel te Goes voor de inrichting op het per ceel gelegen aan de Lange Noordstraat 16 te Middelburg; Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschikkin gen Beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet Milieubeheer hebben verleend aan: 1. Lavarie Souris te Middelburg voor het oprichten en in wer king hebben van een inrichting bestemd voor het wassen, drogen en strijken van kleding (inclusief verhuur linnen). De inrichting is gelegen aan de Brakstraat 14 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie L, nr. I417; 2. Straalbedrijf Boone B.V. te Middelburg voor het verande ren vanwege uitbreidingen van een straal- en conserveringsbe- drijf op het perceel gelegen aan de Herculesweg 57 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 4I3. De aanvraag betreft een revisievergunning; 3. De Gemeente Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het malen van granen. Het betreft korenmo len "De Koning" op het per ceel gelegen aan de Veerseweg 80 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie N, nr. I596. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 3 augustus I995 elke werkdag tijdens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingse straat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 6 juli tot 17 augustus 1995 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWPLANNEN artikel 19 Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij voornemens zijn met toepas sing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen van a. het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor een uitbreiding van de woning op het perceel Seislaan 2a; b. het bestemmingsplan Reijershove voor de bouw van een garage op het perceel Koepel 9. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50 lid 5 van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met ingang van vrijdag 7 juli 1995 gedurende twee weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Juridische zaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, deze schrifte lijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUIT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 26 juni 1995 op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft ver klaard dat voor: a. het perceel Seislaan 2a, zoals dat is aangegeven op te teke ning nr. S 138-139, een her ziening van het bestemmings plan "Beschermd Stadsgezicht" wordt voorbereid; b. het perceel Koepel 9, zoals dat is aangegeven op de teke ning nr. S 215-32, een herzie ning van het bestemmingsplan "Reijershove" wordt voorbereid; c de percelen gelegen in het plangebied Veersepoort, dat wordt begrensd door de Veerseweg, Nassaulaan, Sportlaan, Laan van Nieuwenhove, Nadorstweg, Nieuwenhovenseweg en de toekomstige rondweg en dam- menroute, zoals deze zijn aan gegeven op tekening S 254-6, een bestemmingsplan wordt voorbereid; d. de percelen gelegen in het bui tengebied, zoals deze zijn aan gegeven op tekening S 187- III, een herziening van het bestemmingsplan "Buitengebied" wordt voorbe reid; e. het perceel gelegen aan de Koudekerkseweg, zoals dat is aangegeven op tekening S 191-21, een herziening van het bestemmingsplan "Toorenvliedt" wordt voorbe reid; f. het perceel gelegen aan de Sandberglaan, zoals dat is aangegeven op tekening S 224-26, een herziening van het bestemmingsplan "Sprencklaan" wordt voorbe reid; De bovenvermelde besluiten tre den in werking op 7 juli 1995 en liggen met het bijbehorende pré advies en tekening voor een ieder bij de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. Burgemeester en wethouders maken voorts bekend dat de gemeenteraad heeft besloten het voorbereidingsbesluit d.d. 21 november 1994 voor de percelen gelegen in het bestemmingsplan Buitengebied met ingang van 7 juli 1995 in te trekken. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvraag voor een bouwvergunning is binnengeko men: op 22 juni 1995 voor het aan brengen van een luifeldoek op het perceel Pottenmarkt 13. BOUWPLAN artikel 18a De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan Klarenbeek HA voor het bouwen van een tuinschuurtje op het per ceel Jan van Hoofkwartier 50. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 7 juli 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. MONUMENTENVERGUN NING Van 7 juli 1995 tot en met 20 juli 1995 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de Dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het monumenten- pand Pottenmarkt 13. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. GOEDKEURING GEMEEN TELIJKE BELASTINGVEROR DENINGEN De Staatssecretaris van Binnenlandse Zaken heeft bij haar besluit van 22 juni 1995 twee verordeningen tot wijziging van de "Verordening Parkeerbelastingen 1992" goed gekeurd. Voorts hebben Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit van 4 mei 1995 een derde verordening tot wijziging van de "Verordening Parkeerbelastingen 1992" goed gekeurd. Deze drie wijzigingsver ordeningen, vastgesteld in de gemeenteraadsvergadering van 30 maart 1995 onder de num mers 9-2, 9-3 en 9-4, treden in werking met ingang van de twee de dag na deze bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is I april 1995. Exemplaren van genoemde veror deningen liggen kosteloos ter inzage op de sectie interne zaken van het gemeentehuis. BOUW JEUGDHONK BOS- SENBURGHPAD Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat zij een jeugdhonk willen laten bou wen aan het Bossenburghpad voor de duur van maximaal twee jaar. De bp'.emming van de gronden waarop het jeugdhonk is geprojecteerd is groenvoorzienin gen. Op grond van artikel 17 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan ons college vrijstel ling verlenen met het oog op een voor een bepaalde termijn voorge nomen afwijking van een bestem mingsplan. Wij overwegen de gevraagde vrijstelling te verlenen. Op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ligt het verzoek gedurende twee weken, ingaande donderdag 6 juli 1995 (derhalve tot en met 19 juli 1995) ter inzage op het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (hal, 2 e verdieping). Gedurende deze ter mijn is een ieder in de gelegen heid schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van de vrijstel ling naar voren te brengen bij ons college. WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, gelet op afde ling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Van een aantal bestaan de woningen hebben zij vastge steld dat die op I juli 198 7 een geluidsbelasting ondervonden van wege een aanwezige railweg van meer dan 65 dB(A). Volgens de Wet geluidhinder die nen situaties, die als gevolg van railverkeerslawaai niet voldoen aan de in de Wet gestelde grens waarden, te worden gesaneerd, d.w.z. er dienen maatregelen te worden getroffen zodat deze situ aties wel aan de in de Wet genoemde grenswaarden voldoen. Bij de keuze van saneringsmaat regelen is gebleken dat afscher ming mogelijk is. Door het aan brengen van schermen vervalt de noodzaak de genoemde wonin gen door middel van gevelmaatre gelen te saneren. Om die reden wordt geen melding als bedoeld in artikel 88 van de Wet geluid hinder bij de Minister van VROM ingediend. De woningen waar het om gaat, liggen in de directe invloedssfeer van de spoorlijn Vlissingen-Middelburg. Het betreft delen van de: Bermweg, Dijkstraat, Kanaalstraat, Spoorstraat en Zeewijksingel. Een lijst van de betreffende woningen ligt ingaande 5 juli 1995 gedurende vier weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon, ook voor informatie: 01184-87417. Tegen vergoeding van ten hoogste de kosten, wordt een afschrift van de ter inzage gelegde stukken verstrekt Gedurende genoemde termijn van vier weken kunnen belanghebben den bij voornoemd college schrif telijk hun zienswijze naar voren brengen ten aanzien van het bovenstaande. Mondelinge ziens wijzen kunnen tijdens een hoor zitting op 13 juli 1995 om 14.00 uur in het stadhuis naar voren worden gebracht ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Burgemeester en wethouders maken beken dat de gemeente raad op 27 april 1995 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening met betrekking tot het gescheiden ophalen van huisvuil en het bewa ren van houtopstanden. De wijzi ging treedt overeenkomstig het bepaalde in de Gemeentewet in werking met ingang van de acht ste dag na die van deze bekend making. De gewijzigde tekst van de veror dening alsmede het raadsbesluit liggen ter inzage bij de sectie Communicatie in het stadhuis. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: Meldingen: (art 18a WRO) - G. van Dalen voor het bouwen van een tuinberging op lokatie Offenbachlaan 7 - F.J. van der Vorm voor het plaatsen van een tuinhuisje op lokatie H. Roland Holstlaan 58 Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende meldingen, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 6 juli 1995 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 19 juli 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - J. Ruijs voor het uitbreiden van een woning/kantoor op lokatie Nieuwe Vlissingseweg 213 - R. Vlieger voor het bouwen van een erfafscheiding op lokatie Loudonstraat 24 - Gemeente Vlissingen voor het plaatsen van een kunstwerk op lokatie A 58 - Gemeente Vlissingen voor het plaatsen van een kunstwerk op lokatie A 58/ Vlissingsestraat Deze plannen zijn pas in te zien wanneer de aangevraagde ver gunning is verleend. Burgemeester en wethouders van Vlissingen 5 juli 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Ge ruiten Kiel' in de Vlissinger van vandaag. kennis dat bij het college van bur gemeester en wethouders van die gemeente is ingekomen een ver zoek van De Schipper Beter Wonen te Nieuwdorp, om ver gunning voor het uitbreiden van de meubelshowroom aan de Van Cittersweg 2a te Arnemuiden. Het betreft hier een aanpassing van het bouwplan waarvoor op 15 november 1994 bouwvergun ning is verleend. Het bouwplan waarvoor de gevraagde vergunning moet die nen is in strijd met het ter plaatse van kracht zijnde bestemmings plan "Tuincentrum van Cittersweg". De aanvraag voldoet wel aan de in voorbereiding zijn de herziening van genoemd bestemmingsplan. Op grond hiervan overwegen bur gemeester en wethouders de ver gunning te verlenen, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de ruimtelijke ordening en 50, lid 6, van de Woningwet de mogelijk heid openen. Voordat over het verlenen van de vergunning een beslissing zal wor den genomen, ligt de bouw- en situatietekening met ingang van heden gedurende twee weken voor een ieder ter inzage op het gemeentehuis, afd. algemene zaken. Gedurende bovengenoemde ter mijn heeft een ieder de gelegen heid zijn/haar eventuele beden kingen tegen het bouwplan schrif telijk naar voren te brengen bij burgemeester en wethouders van Arnemuiden, Postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Ook bestaat gedurende genoem de termijn de gelegenheid monde linge zienswijzen in te brengen, waarna op verzoek van belang- hebbende(n) eventueel een hoor zitting belegd zal worden. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om bouwvergunning van: - aannemersbedrijf J. Kodde te Nieuw-en St Joosland tb.v. het vergroten van een bedrijfsloods plus vriesruimte aan de Keetweg 9; - dhr. W. Blanckaert tb.v. de bouw van een serre op het perceel Burg. Lantsheerweg 14. Arnemuiden, 5 juli 1995. Burgemeester en Wethouders van Arnemuiden, de secretaris, K. van Poppel de burgemeester, drs. H. Visser Verordening tot wijziging van de Algemene Politieverordening Valkenisse (10e wijziging) (regulering vliegeren op het strand) Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 juni 1995 de "Verordening tot wijziging van de Algemene Politieverordening van Valkenisse I Oe wijziging) heeft vastge steld. De wijziging heeft tot doel om gedurende de periode van I juni tot I september het vliegeren op het strand te reguleren hetgeen inhoudt dat het vliegeren met vliegers welke met 2 of meer lij nen in de lucht worden bestuurd gedurende die periode van 10.00 tot 18.00 uur verboden is. De verordening ligt met ingang van 6 juli 1995 voor een ieder ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken). Op grond van bovenstaande wijzi ging hebben burgemeester en wethouders de bevoegdheid om één of meer strandvakken aan te wijzen waarvoor de regulering niet geldt Burgemeester en wet houders hebben gebruik gemaakt van deze bevoegdheid en hebben het strandvak voor de boulevard te Zoutelande aangewezen als het strandvak waarvoor de regu lering niet geldt Op dit strandvak kan derhalve onbeperkt gevlie gerd worden. De verordening treedt in werking op 6 juli 1995. Koudekerke, 5 juli 1995 SCHADEVERGOEDINGS VERORDENING Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 29 juni 1995 de Schadevergoedingsverordening Valkenisse heeft vastgesteld. Genoemde verordening ligt vanaf heden voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie te Koudekerke (afd. alg. zaken). De Schadevergoedingsverordening treedt op de achtste dag na de datum van deze publicatie inwer king. Koudekerke, 5 juli 1995. BOUWAANVRAAG Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - dhr. M.J. Beije te Middelburg voor het plaatsen van een ber ging op het perceel Eikenhorst 3 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. P. Huiszoon/dhr. G. Goedegebure voor het bouwen van een zomerhuis op het per ceel Galgewei 35 te Koudekerke; - Bouwbedrijf Kambier B.V. te Koudekerke voor het bouwen van een serre op het perceel Blinkertlaan 2 te Koudekerke; - dhr. A. Aerssens te Koudekerke voor het plaatsen van een dakkapel op de op het perceel Biggekerksestraat 27 te Koudekerke aanwezige woning; - dhr. P. Melse te Goes voor het bouwen van een zomerhuis op het perceel Galgewei 9 te Koudekerke; - dhr. H. Wilbrand te Ubach-Palenberg (D) voor het bouwen van een carport en berging op het perceel Westduin 14 te Koudekerke. SPREEKUUR BOUWZAKEN Wekelijks wordt er op donderdag van 13.30 tot 14.30 uur in het gemeentehuis het zgn. "spreek uur bouwzaken" gehouden. In verband met vakantie wordt er in de weken 28, 29, 30 en 31 geen spreekuur bouwzaken gehouden. Het eerstvolgende spreekuur na de vakantie zal plaatsvinden op 10 augustus 1995 van 13.30 tot 14.30 uur. Uiteraard kan men tijdens de openingstijden van het gemeente huis terecht met vragen over bouwplannen. GEMEENTE ARNEMUIDEN De burgemeester van De burgemeester van Westkapelle brengt ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 19a, derde lid van de Wet Ruimtelijke Ordening ter openba re kennis, dat burgemeester en wethouders ten behoeve van onderstaand bouwplan voorne mens is: - ingevolge artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vrijstelling te verle nen van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan "Buitengebied": - voor het bouwen van een paardestal bij een bedrijfswo ning op een perceel aan de Domineeshofweg kadastraal bekend onder sectie F num mer 83; Met ingang van 6 juli 1995 ligt dit verzoek gedurende veertien dagen voor een ieder ter inzage op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie. Tegen dit voornemen kan ieder een gedurende voornoemd ter mijn schriftelijk bezwaar maken bij burgemeester en wethouders van Westkapelle, postbus 40, 4360 AA Westkapelle. Westkapelle, 5 juli 1995 De burgemeester van Westkapelle, H.A. van Maldegem. Arnemuiden brengt ter openbare ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE IVEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 10