VAN DE WEGSCHAPWALCHEREN GEMEENTEVEERE iii WATERSCHAP WALCHEREN GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE MARIEKERKE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG 12 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 28 juni 1995 INFORMATIE OVERHEID Het dagelijks bestuur van het wegschap Walcheren heeft een ontwerpplan laten maken voor de aanleg van een fietspad langs de Mariekerkseweg de Burgemeester Huijsmanstraat en de Blauwpoortseweg in de gemeen ten Mariekerke en Valkenisse. Het fietspad is in hoofdzaak gepland op de bestaande noorde lijke wegsloot Het ontwerpplan ligt voor belang hebbenden ter inzage op het kan toor van het wegschap Walcheren, Goese Korenmarkt 34 te Middelburg, de gemeentesecre tarie van Mariekerke, Dorpsstraat 3 te Meliskerke en de gemeente secretarie van Valkenisse, Dorpsplein 28 Koudekerke, tijdens de kantooruren gedurende de periode van 3 juli tot 14 juli I995. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belangheb benden binnen zes weken een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen tegen het ontwerpplan bij het dagelijks bestuur van het weg schap Walcheren, Goese Korenmarkt 34, 4331 HT Middelburg. Indien een bezwaarschrift is inge diend kan bij de President van de rechtbank te Middelburg een voorlopige voorziening worden verzocht Het dagelijks bestuur van het wegschap Walcheren, Mr. B.J. van Putten, voorzitter. J.J. Engelvaart, administrateur. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Gapinge - het bouwen van een woning aan de Nieuwe Wei Serooskerke - het wijzigen van de voorgevel Torenstraat 11 - het bouwen van twee wonin gen onder één kap Vrouwenpolderseweg (na nr. 29) Vrouwenpolder - het bouwen van een garage/berging Brouwers- hoofd I Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist VRIJSTELLINGEN BESTEM MINGSPLAN De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders voornemens zijn om: a. met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verle nen van het bestemmingsplan Buitengebied teneinde het bou wen van een overkapping aan een berging/stal Gapingseweg 8 te Gapinge mogelijk te maken; b. met toepassing van artikel 8 van de voorschriften behoren de bij het bestemmingsplan Breezand II vrijstelling te verle nen van het bepaalde in arti kel 3a van dit bestemmings plan en de bestemmingsgren- zen van het perceel Brouwershoofd I zodanig te verschuiven (dus niet vergro ten), dat het aanbouwen van een garage/berging mogelijk wordt c met toepassing van artikel 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel SO, lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplannen "Buitengebied" en "Herzien plan in onderdelen kom Vrouwenpolder" teneinde het vergroten van een supermarkt en het bouwen van een woning aan de Fort den Haakweg 12 te Vrouwenpolder mogelijk te maken. Genoemde plannen liggen gedu rende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere (geopend 08. IS-12.00 uur en op afspraak). Gedurende deze termijn kan een ieder schriftelijke bedenkingen tegen deze plannen indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. INFO-AVOND VERKEER VEERE Op maandagavond 3 juli 1995 vanaf 19.30 uur vindt in het ver enigingsgebouw c.q. "Het Akkoord" aan de Oudestraat te Veere een informatie-avond plaats omtrent het verkeersplan Veere en de herinrichting van de Wagenaarstraat Inwoners van de kernen Veere en Zanddijk zijn hiervoor reeds uitgenodigd. De avond is verder toegankelijk voor ieder andere belanghebbende en belangstellende. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: - een stopverbod (gele streep) over 38 meter voor Oranjelaan I-9 aan te brengen, - eenrichtingsverkeer in te stel len op het parkeerterrein tegenover Loskade 19-45, - een invalidenparkeerplaats (algemeen) aan te leggen op dit parkeerterrein tegenover Loskade 19, - de loopstrook op de Loskade aan te duiden als voetpad, - op de Loskade (vanaf de Goese Korenmarkt), Maisbaai, Meestoof en Touwbaan het parkeren buiten de parkeer vakken te verbieden (parkeer verbodszone). De volledige besluiten liggen van 29 juni tot 10 augustus I995 ter inzage op Vlissingsestraat 2 I te Middelburg bij de sectie Nieuwe Werken en Verkeer van de Dienst Stadsontwikkeling. Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 10 augustus 1995 bij burgemees ter en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit ver zoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. VOORPUBLIKATIE VER KEERSMAATREGELEN Op basis van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken burgemeester en wethou ders bekend dat zij het voorne men hebben om: - op de Spijkerbrug, gelegen tus sen de Kinderdijk en de Rouaansekaai, eenrichtingsver keer, uitgezonderd (brom)fiet- sers, in te stellen met als toe gestane rijrichting van de Kinderdijk naar de Rouaansekaai. Deze verkeersmaatregel voor komt het sluipverkeer dat vanaf de Rouaansekaai naar de Stationsstraat rijdt via de Kinderdijk/KorendijklKousteense- dijk of via de Maisbaai/Loskade. Deze verkeersmaatregel voor komt verkeershinder en aantas ting van het karakter van dit gebied. De maatregelen zijn aangegeven op een tekening die van 29 juni tot 2 7 juli 1995 ter inzage ligt bij de sectie Nieuwe Werken en Verkeer van de Dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21 Belanghebbenden kunnen hun zienswijze kenbaar maken bij voorkeur door middel van de spe ciale formulieren, die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Tevens kunnen afschriften van het ontwerp besluit verkregen worden, tegen een geringe vergoeding. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MID DELBURG. De commissie, die burgemeester en wethouders adviseert over de te nemen beslissing op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 29 juni I995 bijeen om belanghebbenden te horen. Behandeld worden de navolgende zaken (onder voorbehoud; zowel de te behandelen zaken als de tij den kunnen nog wijzigen). 16.30 uur: Bezwaarschrift van een inwoner van Middelburg tegen de uitvoering van werk zaamheden (waaronder de bouw van een garage) op (grond gele gen aan de noordzijde van) het perceel Noordweg 383, die in strijd worden geacht met het ter plaatse geldende bestemmings plan. I7.I5 uur: Bezwaarschrift van het bestuur van de Stichting Wi Makandra tegen het besluit van de gemeenteraad tot afwijzing van het subsidieverzoek I995. 17.40 uur: Bezwaarschrift van Meerkat Productions tegen de afwijzing van een subsidieverzoek voor de produktie van een speel film. 18.20 uur: Bezwaarschrift van het bestuur van het ZCAD tegen de subsidiebeschikking 1995. 18.45 uur: Bezwaarschrift tegen de opdracht van burgemeester en wethouders om een groenstrook aan de Arnesteinweg, die zonder toestemming in gebruik is geno men, te ontruimen en in de oor spronkelijke staat te herstellen. 19.10 uur: Bezwaarschrift tegen een door burgemeester en wet houders verleende ontheffing voor het inrichten van twee terrassen aan de Markt De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stad huis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de plv. secretaris van de commissie, de heer J.J. Groenenberg (tel. 01180- 75433). REGLEMENT BURGERLIJKE STAND Burgemeester en wethouders hebben op 20 juni 1995 een Reglement burgerlijke stand vast gesteld. Dit reglement bevat o.m. bepalingen over de openingsuren van het bureau van de burgerlijke stand en over de benoeming en het ontslag van ambtenaren van de burgerlijke stand. Het regle ment ligt met ingang van heden voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting. Het treedt per I juli 1995 in werking. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnen gekomen: a. op 13 juni 1995 voor het bou wen van een garage/schuur op het perceel Noordweg 74; b. op 15 juni 1995 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Noordweg 148; c op 16 juni 1995 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Seissingel 42; d. op 19 juni 1995 voor het plaatsen van een kap op de garage/berging op het perceel Ghandistraat 25. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Buitengebied voor het bouwen van een schuurtje op het perceel Abeelseweg 41. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 30 juni 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde ter mijn kaneen ieder die bedenkin gen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. OPENBARE KENNISGEVING Ontwerp-beschikking tb.v. grond watersanering Lange Delft te Middelburg. Bekendmaking Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren maakt bekend dat zij, onder het stellen van voorschriften, een ontwerp beschikking heeft verleend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater op de gemeentelijke riolering afkomstig van het grondwatersaneringspro ject aan de Lange Delft te Middelburg. Termijn van terinzagelegging De ontwerp-beschikking met bij behorende stukken ligt voor een ieder ter inzage vanaf 29 juni tot en met 26 juli 1995 tijdens kan tooruren op de volgende plaatsen; 1. het bureau Interne Zaken van het waterschap Walcheren, Groenmarkt 10, 4331 BH te Middelburg. 2. het bureau Milieuzaken van de gemeente Middelburg, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Gedurende bovenvermelde ter mijn kunt u de betreffende stuk ken tevens buiten kantooruren inzien. U dient dan een telefoni sche afspraak te maken (01180 - 71571). Inlichtingen Indien u dit wenst kunt u nadere inlichtingen en, tegen betaling kopieën van de ter inzage geleg de stukken krijgen bij het onder I genoemde bureau. Adviezen en bedenkingen Een ieder kan vanaf 29 juni tot en met 26 juli 1995 schriftelijk bedenkingen bij het dagelijks bestuur inbrengen tegen de ont werp-beschikking. De adviserende bestuursorganen kunnen geduren de deze termijn hun advies omtrent deze ontwerp-beschik king aan het dagelijks bestuur toezenden. De bedenkingen en adviezen moeten worden gericht aan het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren, Postbus 179, 4330 AD Middelburg. Degene die schriftelijk bedenkin gen inbrengt kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Middelburg 28 juni 1995 Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren jhr. mr. K.F.H. Schorer, dijkgraaf ing. B.W. Veldhuis, wnd. secreta ris BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend door: - dhr. J.J. Lampert te Koudekerke voor het bouwen van een bijkeuken/berging op het perceel Evertsenstraat 28 te Koudekerke; - Landinrichtingscommissie ruil verkaveling Walcheren te Goes voor het plaatsen van een fietsbrug over de Meliskerksche Watergang tus sen de Braamweg te Koudekerke en de Oostweg te Biggekerke. SPREEKUUR BOUWZAKEN Wekelijks wordt er op donderdag Middelburg voor de bouw van een woning met berging aan de Noordhoek 18 te Aagtekerke. Mariekerke, 28 juni 1995 De secretaris, C.W. Bierens. De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. van 13.30 tot 14.30 uur in het aan gemeente Valkenisse, Postbus bijkeuken/wasruimte aan de gemeentehuis het zgn. "spreek- 1,4370 AA Koudekerke. Reigershoutstraat 34 te uur bouwzaken" gehouden. In Met onderstaande bon kunt u GriJP^rke; verband met vakantie wordt er in een verzoek tot ru//jw von uvv 6. van de heer J. Geschiere voor de periode van 10 juli tlm 4 duobak voor 15 augustus 1995 hLet Ultbj'den van een augustus 1995 geen spreekuur aan de gemeente richten. bestaande machineloods aan bouwzaken gehouden. Het eerst- de Krommenhoekseweg 2 te volgende spreekuur na de vakan- aam' Meliskerke; tie zal plaatsvinden op 10 augus- 7. van de heer S. Wisse te tus 1995 van 13.30 tot 14.30 uur. Adres: openingstijden van het gemeente- GEMEENTEVLISSINGEN huis terecht met vragen over - bouwplannen. Postcode en woonplaats: BOUWAANVRAGEN Omruilen van duobakken Burgemeester en wethouders van De mogelijkheid bestaat om aan Vlissingen maken ingevolge het einde van 1995 de duobak Telefoonnummer: artikel 41 van de Woningwet voor gescheiden inzameling van bekend dat de volgende aanvra- huisvuil om te ruilen van grote gen om bouwvergunning zijn inge- naar kleinere inhoudsmaat komen van: Omdat de voorbereiding van deze verzoekt om de bij hem/haar in omruiling geruime tijd vergt is het gebruik zijnde duobak van Kikkert voor het bouwen noodzakelijk om uw verzoek tot 140/180/280 liter om te ruilen van een hJinbergmg op lokatie ruiling van de duobak van grote voor een duobak van Prcs/dent; Rooseveltlaan 4 near een kleinere inhoudsmaat 140/180/280 liter. D. Po/derman voor het uitbrei- vóór IS augustus 1995 bij de mn fwon,"« locat,e gemeente in te dienen (afdeling Handtekening: Adriatischezeestraat 34 algemene zaken). Na 15 augus- M>nsf v00r,het .6o,uwe" tus 1995 ingekomen verzoeken een '00<,s °P hcabe >acob° kunnen helaas niet in behande- van Be,erenweg 52 ling worden genomen (behalve bij van Nleuwenhu!zen ™r hel verhuizing) 'Doorhalen hetgeen niet van toe- bouwen van een kantoorge- U dient uw verzoek te richten passing is. touw op locat* Gldeweg 3 - F. Leijnse voor het vergroten van een dakkapel op locatie Anjelierenlaan 97 - Meeus Holding B.V. voor het verbouwen van een kantoorge bouw op locatie Coosje Buskenstraat 137 - B. Caljouw voor het bouwen van twee dakkapellen op loca tie Spoorstraat 44 - LH. Jobse voor het uitbreiden van een woning en de bouw van een garage op locatie J.l. Sandersestraat 36 Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen is binnengekomen het ver zoek om vergunning ingevolge de Woningwet van mevrouw S.Bommeljé- de Kam voor het bouwen van een zomerwoning op het perceel Noordweg 33a te Oostkapelle, perceel kadastraal bekend gemeente Domburg sek- tie K, nr. 1452. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Buitengebied" doch in overeen stemming met de goedgekeurde, nog niet onherroepelijk zijnde herziening van dit bestemmings plan. Burgemeester en wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet vergunning te verlenen nadat er burengehoor heeft plaats gehad en van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee ligt bovenge noemd plan tot en met 12 juli 1995 ter gemeentesekretarie, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 16.30 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen ons voornemen schriftelijke bedenkin gen inbrengen bij ons college. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - d.d. 12 juni 1995, de heer C.Los, voor het geheel vernieu wen van het hotel aan de Badhuisweg 28 te Domburg. Domburg 28 juni 1995. telefoon 01184-87204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbe sluit Wanneer u daar een schrif telijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelinge inbreng of gedachtenwisseling kunt u contact opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkingen hebt inge bracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelij kerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Ter inzage legging vergun ningen Voorts maken burgemeester en wethouders van Vlissingen bekend, dat zij vergunningen op grond van de Wet milieubeheer hebben verleend aan: De burgemeester van Mariekerke maakt bekend, dat de gemeente raad in zijn op 20 juni 1995 gehouden vergadering onder het nummer 1388, heeft besloten te verklaren dat een wijziging wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmingsplan "Kampeerterrein Brouwerijweg", welk gedeelte gearceerd is aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening. Het hiervoor genoemde besluit is genomen ten einde medewerking te kunnen verlenen aan het plan voor de bouw van een multifunc tioneel gebouw op het kampeer terrein van camping Schoolzicht te Aagtekerke. Het voorbereidingsbesluit treedt op 29 juni 1995 in werking en ligt met de bijbehorende tekening met ingang van heden op de gemeentesecretarie (Dorpsstraat 3 te Meliskerke) voor een ieder ter inzage. Mariekerke, 28 juni 1995 De burgemeester voornoemd, Mr. B.J. van Putten Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat voor een ieder met ingang van 30 juni 1995 gedu rende vier weken ter inzage ligt op het gemeentehuis, Dorpsstraat 3 te Meliskerke, het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 20 juni 1995 vastgestelde bestemmingsplan "Molenwerf II" te Meliskerke. Het plan voorziet in woningbouw ten oosten van de kern Meliskerke. Het plan is ten opzichte van het ontwerp in geringe mate gewijzigd vastge steld. De wijzigingen hebben betrekking op de bouwmogelijk heden binnen de bestemming Wf (aaneengesloten bouw). Gedurende bovenvermelde ter mijn van terinzagelegging kan degene die tijdig zijn zienswijze omtrent het ontwerp-bestem- mingsplan bij de gemeenteraad heeft kenbaar gemaakt, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest en ook degene die bezwaren heeft tegen de aan gebrachte wijzigingen in het plan, bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, schriftelijke bedenkin gen inbrengen tegen dit bestem mingsplan. Mariekerke, 28 juni 1995 Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, G.W. Bierens De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. Aanvragen bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om vergunning op grond van de Woningwet zijn ont vangen: 1. van de heer G. Goedhart voor het plaatsen van een kap op de bestaande garage aan de Mariekerkseweg 36 te Grijpskerke; 2. van de heer T.J. van Garderen voor de bouw van een woning aan de Noordhoek te Aagtekerke, kadastraal bekend gemeente Mariekerke, sectie H, nummer 83 7; 3. van de heer Jac. de Visser voor de bouw van een woning aan de Noordhoek 11 te Aagtekerke: 4. van de heer J.A. Doorns voor het vergroten van een tuinka mer aan de Poppendamseweg 9 te Grijpskerke; 5. van Aann.bedr. Sturm te Gapinge voor de bouw van een Deze plannen zijn pas in te zien wanneer de aangevraagde ver gunning is verleend. WET GELUIDHINDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, gelet op afde ling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat zij voornemens zijn een melding als bedoeld in artikel 88 van de Wet geluidshinder bij de Minister van VROM in te dienen betreffende het aanwezig zijn van woningen die naar hun oordeel in aanmer king komen om opgenomen te worden in een programma van sanerings/aanpassingswerken om de geluidbelasting door het weg- verkeerslawaai op de gevels van de woningen te beperken. Het betreft bestaande woningen met een geluidbelasting van 65 dB(A) of hoger (de zgn. A-lijst). De woningen waar het om gaat, zijn gelegen aan of in de directe invloedssfeer van de doorgaande wegen in de gemeente Vlissingen. Het betreft delen van de: Badhuisstraat, Goosje Buskenstraat, Paul Krugerstraat, Pres. Rooseveltlaan, Scheldestraat, Singel en Spoorstraat De lijst van woningen waarop de melding betrekking heeft ligt met ingang van 29 juni 1995 gedu rende vier weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den, telefoon 01184-87417. Tegen vergoeding van ten hoogste de kosten, wordt een afschrift van de ter inzage gelegde stukken verstrekt Gedurende genoemde termijn van vier weken kunnen belanghebben den bij voornoemd college schrif telijk hun zienswijze naar voren brengen ten aanzien van de voor genomen melding. Mondelinge zienswijzen kunnen tijdens een hoorzitting op 13 juli 1995 om 14.00 uur in het stadhuis naar voren worden gebracht WET MILIEUBEHEER Ter inzage legging ontwerp- vergunning Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieube heer is ingediend door: - P.G. Koole B.V. voor het oprich ten en in werking hebben van een horecagroothandel op het perceel Bedrijfsweg 4, Vlissingen. Aan de vergunning zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvraag, het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen van 29 juni tot en met 26 juli 1995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2 e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, 1. Pouwelse Tuinen b.v. voor het oprichten en in werking heb ben van een hoveniersbedrijf met tuinplantencentrum op het perceel Berlagestraat I, Vlissingen; 2. Hogeschool Zeeland voor een actualiseringsvergunning (art 8.4 Wm) voor een school voor Hoger Beroeps Onderwijs op het perceel Edisonweg 4, Vlissingen; In de beschikking genoemd onder 2 zijn, ten opzichte van het ont werp daarvan, wijzigingen in de vergunningvoorschriften aange bracht De beschikkingen en alle relevante stukken liggen van 29 juni tot en met 9 augustus 1995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 01184-87204. Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich- üng gegeven op de voornoemde 1 stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunningen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: degenen die bedenkingen inge bracht hebben tegen de ont werpbeschikking; degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrij gen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). RAADSVERGADERING De gemeenteraad van Vlissingen vergadert donderdag 2 9 juni 1995 om 19.30 uur in het stad huis. De agenda en de voorstellen liggen ter inzage in de informatie- hoeken in het stadhuis, de biblio theken van Vlissingen en Oost- Souburg en in de wijkcentra 'Open Hof en 'Het Bolwerk'. De vergadering is openbaar. Burgemeester en wethouders van Vlissingen 28 juni 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de Vlissinger van vandaag. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN IWESTKAPELLE WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 12