VAN DE INFORMATIE VAN DE OVERHEID ilbi GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTE VEERE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 24 mei 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER KENNISGEVING ONTWERP-BESLUIT Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn tot wijziging over te gaan van de milieuvergun ning die is verleend aan: Machinereparatiebedrijf P.B. Crucq te Middelburg voor de inrichting op het perceel Arnesteinweg 31 te Middelburg. Wijziging vergunning De wijzigingen houden in dat de voorschriften, die aan de betreffende vergunning zijn ver bonden, in het belang van de bescherming van het milieu wor den aangepast De grondslag voor de wijziging van de verleen de vergunning wordt gevormd door de noodzaak om de naar de huidige inzichten minimaal vereiste voorzieningen en zonodig verdergaande voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu aan een milieuvergun ning te verbinden. Inzage Het ontwerp-besluit ligt vanaf heden elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toe lichting gegeven op voornoemde stukken, (tel. 01180-75241). Bedenkingen In de periode van 25 mei tot 8 juni 1995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp besluit schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp-besluit kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER MELDINGEN Kennisgeving MELDINGEN arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de meldingen ingevolge de Wet milieubeheer van: 1. Stichting Sociaal Kultureel Werk Middelburg te Middelburg voor de inrichting op het perceel Van Akenstraat I a te Nieuw- en Sint Joosland; 2. Maatschap J. en P.L Davidse te Nieuw- en Sint Joosland voor de inrichting op het per ceel Tweedeweg 5 te Nieuw en Sint Joosland; 3. Bijleveld B.V. te Middelburg voor de inrichting op het per ceel Nieuwe Burg 12 te Middelburg; 4. De heer Ubaghs te Nieuw- en Sint Joosland voor de inrichting op het perceel Tweedeweg 2 te Nieuw- en Sint Joosland. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschriften van de daartoe vastgestelde alge mene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp-beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Straalbedrijf Boone B.V. te Middelburg voor het veranderen vanwegen uitbreidingen van een straal- en conserveringsbedrijf op het perceel gelegen aan de Herculesweg 57 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, nr. 4I3. De aanvraag betreft een revisie vergunning. De vergunningaanvraag is ontvan gen op 28 maart I995. Inzage De aanvraag, de ontwerp-be schikking, die gericht is op ver gunningverlening onder voorwaar den en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op don derdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 25 mei tot 22 juni 1995 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden inge diend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking kan daar om telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlij ke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. WET MILIEUBEHEER TER INZAGELEGGING BESCHIKKINGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij de door de heer J.H.J. Wouters te St Oedenrode gevraagde ver gunningen ingevolge de Wet milieubeheer voor: 1. het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het houden van vleesvarkens op het per ceel gelegen aan de Boom dijk (ongenummerd) te Nieuw- en Sint Joosland, kada straal gemeente Middelburg, sectie V, nr. 748; 2. het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het houden van vleesvarkens op het per ceel gelegen aan de Welzingedijk (ongenummerd) te Nieuw- en Sint Joosland, kadastraal gemeente Middelburg, sectie X, nr. 2091 hebben geweigerd. Inzage De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen tot 22 juni 1995 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieu zaken van de Dienst Stads ontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donder dagavond dient van te voren tele fonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 25 mei tot 6 juli 1995 kan beroep worden ingesteld door degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te bren gen over het ontwerp van het besluit, alsmede belanghebben den aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit Indien gedurende de beroepster mijn tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening, worden de beschikkingen niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Toezending beschikkingen Omdat meer dan 250 personen bedenkingen hebben ingediend naar aanleiding van de ontwerp besluiten, hebben wij, met toepas sing van artikel 3.44 van de Algemene wet bestuursrecht, besloten toezending van de beschikkingen aan de betreffende personen achterwege te laten. Wel kunnen degenen die eerder bedenkingen hebben ingediend ons verzoeken hun de beschikkin gen toe te zenden. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. MONUMENTEN VERGUNNING Van 29 mei 1995 tot en met 9 juni 1995 ligt op de sectie Bouwen en Wonen van de Dienst Stadsontwikkeling de aanvragen om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor de monumentenpan den: a. Koepoortstraat 14 en b. Koepoortstraat I. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 10 mei 1995 voor het uit breiden van een straalloods op het perceel Herculesweg 5 7; b. op 11 mei 1995 voor het ver bouwen/restaureren van een woning op het perceel Koepoortstraat 14; c. op 11 mei 1995 voor het uit breiden van de woning op het perceel Koepoortstraat I; d. op 12 mei 1995 voor het ver bouwen/uitbreiden van een garage op het perceel Karelsgang 8; e. op 15 mei I995 voor het ver bouwen van de voorgevel op het perceel Molenberg 2 7; f. op 16 mei 1995 voor het ver bouwen van een dakkapel op het perceel Sir W. Churchill- laan 2; g. op 16 mei 1995 voor het uit breiden van een werkplaats/ magazijn op het perceel Noordweg 352. VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: op de voormalige bushaltes op de Markt - een taxistandplaats aan te wij zen voor Markt 65a-67, - een parkeerverbod (gele onder broken streep) aan te brengen voor Markt 75-83. Bovengenoemde verkeersmaatre gelen treden in werking op 25 mei I995. De volledige besluiten liggen van 25 mei tot 7 juli 1995 ter inzage op Vlissingsestraat 2 I te Middelburg bij de sectie Nieuwe Werken en Verkeer van de Dienst Stadsontwikkeling. Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 7 juli 1995 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagte kend en gemotiveerd bezwaar schrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit ver zoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. Inspraak Burgemeester en wethouders zijn voornemens in het najaar van 1995 over te gaan tot de herin richting van de Nieuwe Haven, Turfkaai en Houtkaai. Deze her inrichting omvat het asfalteren van de rijbaan, met de aanliggen de fietsstroken uitgevoerd in rood asfalt en de vervanging van de bestaande parkeervakken aan de waterzijde van de Binnenhaven door een loopstrook met bomen. De bestaande bushalteplaatsen aan de waterzijde (voor ZWN en toeristenbussen) en de voetgan gersoversteekplaatsen bij de Segeersstraat en bij de Sint Janstraat worden verplaatst in verband met de verkeersveilig heid. De hierop betrekking hebbende tekening ligt van 25 mei tot 23 juni 1995 ter inzage bij de sec tie Nieuwe Werken en Verkeer van de Dienst Stadsontwikkeling aan de Vlissingsestraat 21. De dienst is geopend van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur. Tot 22 juni 1995 kunnen belanghebbenden hun zienswijze op dit voornemen ken baar maken, bij voorkeur door middel van de speciale inspraak formulieren. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middel burg in de Faam van van daag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. D. Wittene te Biggekerke voor het verbouwen van de woning Valkenisseweg 51 te Biggekerke; - dhr. K. Koppejan te Zoutelande voor het bouwen van een bedrijfsverzamelgebouw op het bedrijventerrein aan de Molenweg te Zoutelande. BOUWVERGUNNING Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse is de volgen de bouwvergunningen verleend aan: - Bouwbedrijf Kambier B.V. te Koudekerke voor het vergroten van de woning gelegen op het perceel Ellebooglaan 10 te Koudekerke. SEIZOENMARKT ZOUTELANDE Burgemeester en wethouders maken bekend dat de seizoen- markt in Zoutelande dit jaar wordt gehouden op dinsdag van 13.00 uur tot 21.00 uur. De eer ste marktdag vindt plaats op 30 mei I995. De laatste marktdag zal worden gehouden op 5 september 1995. Het terrein van de seizoenmarkt bestaat uit de Langstraat, het Willebrordusplein en het deel van de Westkapelseweg dat is gele gen tussen het Willebrordusplein en de Nieuwstraat In de periode van 30 mei I995 tot en met 5 september 1995 is het niet toegestaan om van maandag 20.00 uur tot woens dag 08.00 uur te parkeren op het marktterrein. Op het markt terrein geparkeerd staande voer tuigen (ook in de parkeervakken) zullen worden weggesleept voor rekening van de eigenaar van het voertuig. RECREATIERAAD Op maandag 29 mei 1995 om 13.30 uur vergadert de reacre- atieraad. De agenda vermeldt o.a.: - verhoging tarief toeristenbelas ting. WELZIjNSRAAD Op dinsdag 30 mei 1995 om 19.30 uur vergadert de welzijns- raad. Op de agenda staat o.m. - subsidieverzoek Nationaal Dachau Monument; - Besteding sociale vernieuwings gelden Beide vergaderingen worden gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis en zijn voor het publiek, met de mogelijkheid van spreekrecht, toegankelijk. SLUITING GEMEENTELIJKE DIENSTEN In verband met Hemelvaartsdag en een verplichte ATV-dag zijn op donderdag en vrijdag 25 en 26 mei 1995 de gemeentelijke diensten voor het publiek geslo ten. Koudekerke, 18 mei 1995 Voorbereidingsbesluit Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 9 mei 1995 heeft besloten te verklaren dat een herziening van het bestemmingsplan "Kom Domburg" wordt voorbereid voor het perceel Domburgseweg 18 te Domburg ten behoeve van een uitbreiding van het ter plaatse gevestigde Detailhandelsbedrijf. Genoemd perceel met de daarbij behorende tekening is heden in werking getreden en ligt vanaf 25 mei 1995 voor een ieder op het gemeentehuis (dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg) ter inzage. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - A. Langeler, voor het plaatsen van een dakkapel op de woning Poolsterstraat 13 te Oostkapelle; - KAMA-mode, voor het verbou wen/uitbreiden van het pand 't Groentje 5 te Domburg ten behoeve van de vestiging van een winkel. Verleende bouwvergunningen in de periode van 10 mei t/m 16 mei 1995. - K.B.A. voor het slopen van een schuur en het bouwen van een woning met kantoorruimte op het perceel Singel 10 te Domburg; - P. Bakker, voor het verbouwen van de garage op het perceel Park Reygersbergh te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Wijziging Algemene Politieverordening Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 11 april 1995 heeft besloten tot wijziging van de Algemene Politieverordening. Deze wijziging heeft betrekking op het reguleren van het innemen van terrassen nabij horecabedrijven en het uit stallen van waren en goederen door detailhandelsbedrijven. Het raadsbesluit ligt vanaf heden gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage op de afde ling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Tegen betaling van kosten kan een afschrift daarvan worden verkregen. De verordening tot wijziging van de Algemene Politieverordening treedt in werking op de achtste dag na die waarop zij is afgekon digd. Domburg, 24 mei 1995. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikkingen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij vergunningen op grond van de Wet Milieubeheer hebben ver leend aan: - Vereniging v. Chr. Voortgezet Onderwijs op Walcheren voor het oprichten en in werking hebben van een school voor Voortgezet Onderwijs op het perceel Hendrick Avercamplaan I lAdriaen Coortelaan 5 te Vlissingen; - Maatschap W. en M. de Dreu voor een actualiseringsvergun- ning (art 8.4 Wm) voor een inrichting voor opslag, sorteren en verpakken van land- en tuinbouwprodukten op het per ceel Havenweg 3-5 te Ritthem. - C.T.S. Chemicals b.v. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het ver vaardigen van milieuvriendelijke reinigingsprodukten op het per ceel Handelsweg 16 te Vlissingen. De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen van 29 mei tot en met 7 juli 1995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 01184-87204. Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich- ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunningen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrij gen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge tot en met 7 juni 1995). De aan vraag ligt ter inzage in de hal van de sector Stadsontwikkeling, stad huis, 2 e verdieping. Tijdens bovengenoemde termijn hebben belanghebbenden de gelegenheid hun eventuele beden kingen en zienswijzen tegen de aanvraag in te dienen bij burge meester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. Burgemeester en wethouders van Vlissingen 24 mei 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de Vlissinger van vandaag. artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - CA. van Nispen voor het bou wen van een tuinkamer op lokatie Noorderbaan 21 - Stichting Iguana voor het bou wen van een bedrijfswoning op lokatie Bellamypark 33 - J. Nagelkerke voor het wijzigen van het dak van een garage op lokatie Dongestraat 88 - L Willemstein voor het plaat sen van een dakkapel op loka tie Rembrandtlaan 17 - A.J. van Bloppoel voor het bou wen van twee dakkapellen op lokatie Kasteelstraat 40 - F.F.I. Beheer voor het verbou wen van een winkel op lokatie Wolstraat 97 - Stichting Thuiszorg Walcheren voor het aanbrengen van een luifel op lokatie Badhuisstraat 104 RAADSVERGADERING De gemeenteraad van Vlissingen vergadert donderdag I juni 1995 om 19.30 uur in het stadhuis. De agenda en de voorstellen liggen vanaf heden ter inzage in de informatiehoeken in het stadhuis, de bibliotheken van Vlissingen en Oost-Souburg en in de wijkcentra 'Open Hof en 'Het Bolwerk'. De vergadering is openbaar. MONUMENTENWET 1988 Ingevolge artikel 12, lid 8 van de Monumentenwet 1988 maakt de burgemeester van Vlissingen bekend dat vergunning is gevraagd, op grond van artikel 11 van eerder genoemde wet, om de op het perceel Boulevard Evertsen 288 (De Zandloper) te Vlissingen staande noord-westelijke tuin muur over een lengte van ca. 5.40 meter te slopen. Het perceel Boulevard Evertsen 288 is nog niet definitief door de minister van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen aangewezen als beschermd monument Vooruitlopend op een eventuele aanwijzing zijn op dit moment wel alle beschermende bepalin gen van de Monumentenwet 1988 op het perceel van toepas sing. Voordat over het verlenen van de vergunning een beslissing wordt genomen, ligt het restauratieplan voor belanghebbenden en belang stellenden ter inzage, ingaande 25 mei 1995 gedurende een periode van 2 weken (derhalve Openingstijden secretarie Op I juni 1995 is de afdeling Algemene Zaken (waaronder bur gerzaken) beperkt geopend, tw.: van 8.00 - 9.00 uur. Indien u van de diensten van deze afdeling gebruik wilt maken, adviseren wij u om dat dan te doen op 31 mei of 2 juni. Sluiting gemeentesecretarie Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat don derdag 25 mei (Hemelvaartsdag) en vrijdag 26 mei 1995 de gemeentesecretarie voor het publiek GESLOTEN zal zijn. Voor dringen zaken betreffende de burgerlijke stand kan kontakt worden opgenomen met de heer van den Broeke, tel. 01189-3330 of met de heer Filius, tel. 01107- 1295. Nieuw brandblusvoertuig Serooskerke Op zaterdag 27 mei 1995 wordt het door de gemeenteraad van Veere aangeschafte nieuwe brandblusvoertuig, officieel over gedragen aan het vrijwillige brandweerkorps Serooskerke. In verband hiermede wordt op de betreffende zaterdag tussen 15.00 en 17.00 uur een ieder in de gelegenheid gesteld om het nieuwe brandblusvoertuig te komen bezichtigen. Het voertuig staat opgesteld bij de brandweer kazerne te Serooskerke, Torenstraat 30 en de leden van het korps zijn graag bereid, des gewenst toelichting en uitleg te verstrekken. Wijziging APV (vliegeren) Op 27 april 1995 heeft de gemeenteraad van Veere beslo ten, de Algemene Politie Verordening te wijzigen en het vliegeren op het strand geduren de de periode I juni - I septem ber tussen 10.00 en 18.00 uur te verbieden (met uitzondering van de als zodanig aangeduide loka- ties). Het raadsbesluit ligt voor een ieder tijdens kantooruren ter gemeentesecretarie ter inzage en treedt in werking op I juni a.s. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Gapinge - het plaatsen van een kap op een garage M. van Reigersbergstraat 44 - het vergroten van de woning Schellachseweg 2a Veere - het verbouwen van het pand Wagenaarstraat 17 (wijziging bestaande vergunning) Vrouwenpolder - het vergroten van de zomerwo ning Brouwershoofd 17 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouw vergunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Een bezwaarschrift kan pas worden ingediend nadat op de aanvraag is beslist De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE DOMBURG 1. Burgemeester en wethouders zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan de heer J. de Kam, met betrekking tot de inrichting aan de Dunoweg 22 te Oostkapelle, in gebruik als bungalowverhuurbedrijf, genaamd Bungalowverhuur Burgvliet GEMEENTE MARIEKERKE 2. Burgemeester en wethouders zijn voornemens een nieuwe, de gehele inrichting omvatten de, veranderingsvergunning te verlenen aan de heer A. Brouwer, met betrekking tot de inrichting aan de Sint Jan ten Heereweg 2 te Aagtekerke en in gebruik als agrarisch bedrijf met landbouw en vee teelt De vergunningen zullen worden verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de ontwerpvergunningen liggen vanaf 29 mei 1995 tot en met 26 juni 1995 voor een ieder ter inzage op elke werkdag: gemeente Domburg: Schuitvlotstraat 32 te Domburg, van 09.00 en 12.00 uur en 's middags na telefonische afspraak (tel. 01188 - 2710). De stukken liggen eveneens ter inza ge in gemeenschapshuis "Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg, en gemeen schapshuis De Halve Maan", Torenstraat 33 te Oostkapelle; gemeente Mariekerke: Dorpsstraat 3 te Meliskerke, van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woensdagavond van 17.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 01186 - 2010, toe stel 211). Gemotiveerde bedenkingen tegen het ontwerp van de vergunning kunnen tot en met 26 juni 1995 schriftelijk bij het college van bur gemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 26 juni 1995 over het ontwerp van de vergun ning van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag de aanvrager en overige aanwezigen. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 9