VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN lllll GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTE VEERE GEMEENTEVALKENISSE mhuii/lHIIIIiiiiiiiiiiiiiélllllliiHiilI. 4. INFORMATIE VAN DE OVERHEID INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE MIDDELBURG Woensdag 12 april 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 INFORMATIE OVERHEID m PLAKBESLUIT Burgemeester en wethouders van Vlissingen hebben op grond van artikel 2.4.3. vierde lid van de Algemene Plaatselijke Verordening van de gemeente Vlissingen beslo ten: 1.1. tot aanwijzing van 16 lokaties in de gemeente Vlissingen voor plaatsing van driehoekszuiltjes, danwel aanplakborden, die gebruikt kunnen worden voor het aanbrengen van bekendmakingen en meningsuitingen, die geen betrekking mogen hebben op handelsreclame of op bijeenkom sten waar men entree moet beta len voordat men wordt toegela ten 2. dat de aan te brengen bekend- mokingen of meningsuitingen alleen mogen worden aange bracht met plakmiddelen, waar door na enkele weken de aange brachte affiches gemakkelijk kun- mn worden verwijderd. IL te bepalen, dat dit besluit in werking treedt op 15 april 1995. Dit besluit ligt met bijbehorende tekeningen ter inzage in het stad huis, bij de balie van de sector Stadsontwikkeling van 13 april tot 13 mei I995. BOUWPLANNEN - VRIJ- STELUNGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat'de vogende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: Bouwaanvragen: (art 19 WRO/50, lid 5 Woningwet) 1. Smed. Constr. Bedr.J. van Belzen BV voor het bouwen van een berging/opslag op de lokctie Nieuwe Kruidmolenweg I 2. Gemeente Brandweer voor het bouwen van een oefenruimte op Je lokatie Oosterhavenweg 22; Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvragen, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening enlcf 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid openen. AI\orens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen d( bouw- en situatietekeningen, irgaande 13 april I995 geduren de 2 weken (derhalve tot en met 16 april 1995) voor een ieder in het stadhuis ter inzage bij de sec- lor Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn is een ieder in de gelegen- leid schriftelijk zijn/haar eventu ele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het college van burge meester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: 1. M.S. van Reems voor het bou wen van een dakkapel op de woning op de lokatie Coosje Buskenstraat 80; 2. J. Soolsma voor het vergroten van de badkamer op de loka tie Van de Spiegelstraat 39; 3. Bouwgroep Peters B.V. voor het vernieuwen van de begane grondvloer op de lokatie Bellamypark 7; 4. Arch.bureau Hofhuis Maat de Kluiver voor het bouwen van een woning op de lokatie Albert van Dalsumlaan 22; R. Oosterhuis voor het bouwen van een berging op de lokatie Badhuisstraat 186; 6. S. van Veldhoven voor het inrichten van een broodjeszaak op de lokatie Boulevard Bankert 306. WET MILIEUBEHEER Ontwerpvergunning Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning op grond van de Wet milieube heer is ingediend door: - C.T.S. Chemicals b.v. voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het ver vaardigen van milieuvriendelijke reinigingsprodukten op het per ceel Handelsweg 16 te Vlissingen. Aan de vergunning worden voor schriften verbonden ter bescher ming van het milieu. De aan vraag, het ontwerpbesluit en bij behorende stukken liggen van 13 april tot en met 10 mei 1995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2 e verdieping van het stadhuis). In bovenge noemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen het ontwerpbesluit Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw persoon lijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelinge inbreng of gedachtenwisseling kunt u kontakt opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkingen hebt inge bracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat u redelij kerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, of de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Milieuvergunningen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat zij vergunningen op grond van de Wet Milieubeheer hebben ver leend voor het oprichten en in werking hebben van hobbyterrei nen bij de Oostelijke Bermweg, naast het M.O.B.<omplex te Vlissingen, waar de volgende werkzaamheden zullen plaatsvin den: opslag ongevaarlijke goederen en oude metalen; het repareren van auto's voor eigen gebruik; handel in tweedehands auto's. Abusievelijk is in de ontwerpbe schikking en bekendmaking de straatnaam Bokkenburgweg' gebruikt Zolang de juiste straat naam niet bekend is, worden de kavels met huisnummer genoemd. De milieuvergunningen zijn verleend aan: - dhr. D.M. Broekaert, voor kavelnr. I; - dhr. N. Schanck, voor kavelnr. 2; - dhr. N.J. Otto, voor kavelnr. 3; - dhr. H. Pruijmboom, voor kavelnr. 4; - dhr. P.H. van Wanrooij, voor kavelnr. 5. - dhr. P. Pruijmboom, voor kavelnr. 6; - dhr. A. Pruijmboom, voor kavelnr. 8; - dhr. P.H. Floresse, voor kavelnr. 10; - dhr. J.F. van de Ven, voor kavelnr. 12; - dhr. MA. van de Ven, voor kavelnr. 14; - dhr. LM. van de Ven, voor kavelnr. 16; - dhr. M.F. van de Ven, voor kavelnr. 18; - dhr. G. Schank, voor kavelnr. 20; - dhr. N.C. Netten, voor kavelnr. 22; - dhr. N. Netten, voor het kavelnr. 24; - dhr. B.M.J. Netten, voor kavelnr. 26; - dhr. M.Lvan de Ven, voor kavelnr. 28; - dhr.J. van Wanrooij, voor kavelnr. 30; - dhr. A.J.van Wanrooij, voor kavelnr. 32. De beschikkingen en alle relevan te stukken liggen van 13 april tot en met 24 mei 1995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich- ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen voornoemde vergunningen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door: belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerpbe schikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn, en nadat de bouwvergunningen zijn verleend, van kracht, tenzij voor 25 mei 1995 beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Als beroep wordt inge steld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrijgen bij de Raad van State, (tel. 070-3624871). Meldingen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer, is ingekomen van: - Konstruktiebedrijf J. van Belzen B.V. een melding tot uitbreiding van de inrichting gelegen aan de Nieuwe Kruidmolenweg I te Vlissingen, waarvoor eerder ver gunning is verleend. De wijzi ging van de inrichting betreft uitbreiding met een loods. - Gemeente Vlissingen een mel ding tot uitbreiding van de inrichting (werkplaats, sportvel den en sporthal) gelegen aan de Pres. Rooseveltlaan 733, waarvoor eerder vergunning is verleend. De uitbreiding betreft een oplag van straatmaterialen. De meldingen liggen van 13 april 1995 gedurende 4 weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Meldingen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat bij ■hen, op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen ingevol ge Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer (i.v.m. het van toepasssing worden van het Besluit op een reeds opgericht akkerbouw- of tuin bouwbedrijf) - van de heer C. Cevaal, Rammekensweg 5, Ritthem; - van de heer J. Cevaal, Barentsweg 2, Ritthem; - van Maatschap D. en J. Vos, Boksweg I, Vlissingen; Besluit horecabedrijven milieubeheer - van G. Malamidis i.v.m. uitbrei den van het Grieks restaurant met een terras, Zeilmarkt 22, Vlissingen; - van mevrouw D. Chinese i.v.m. het oprichten van een ijssalon, Nieuwendijk 32, Vlissingen; Besluit houtbewerkende bedrijven milieubeheer - van Aannemingsbedrijf Echoly i.v.m. het oprichten van een houtverwerkend bedrijf, Van Dishoeckstraat 552-554, Vlissingen; Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieu beheer - van Kwik-Fit Nederland B.V. i.v.m. het oprichten van een herstelinrichting voor motorvoer tuigen, Pr. Rooseveltlaan 735, Vlissingen; Op aanvraag kunnen de genoem de (ontwerp)vergunningen en mel dingen ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur inge zien worden. Informatie tijdens kantooruren: tel. 01184-87204. 12 april 1995 Burgemeester en wethouders van Vlissingen. Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de Vlissinger van vandaag. OPHALEN HUISVUIL In verband met de a.s. Paasdagen zullen de routes voor het ophalen van het huisvuil en grof vuil wor den gewijzigd. De route voor duobakken van maandag 17 april 1995 zal in de kernen Domburg en Oostkapelle worden gereden op dinsdag 18 april 1995 en in Vrouwenpolder inclusief bui tengebied worden gereden op woensdag 19 april 1995. De route voor grof vuil van maan dag 17 april 1995 zal in de gemeente Veere gereden wor den op woensdag 19 april 1995. De ophaaldienst werkt van I april tot I november volgens "zomertijd", dit houdt in dat ze 's morgens om 7.00 uur begint met ophalen in plaats van om 7.30 uur. de directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken VERORDENING Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 21 november 1994 de Verordening Persoonsregistraties heeft vastgesteld. In deze veror dening worden nadere regels gesteld ter bescherming van de persoonlijke levenssfeer bij gemeentelijke persoonsregistra ties. De verordening treedt in werking veertien dagen na deze bekendmaking en ligt ter inzage bij de sectie Voorlichting. INVALIDEN-PARKEER PLAATSEN NIEUWE LOKATIES VOOR ALGEMENE INVALIDEN-PAR KEERPLAATSEN OP DE MARKT In verband met het autovrij maken van de Markt vervallen per 15 april a.s. ook de drie op de Markt aanwezige algemene invaliden-parkeerplaatsen. Gezocht is naar goede alternatie ve lokaties voor die parkeerplaat sen. Voor de drie op te heffen plaatsen komen vier plaatsen terug, op de volgende lokaties: - Markt, bij begin van de Vlasmarkt; - Bodenplaats (wordt totaal 2); - Zusterplein (wordt totaal 3); - Koorkerkstraat, bij Lange Delft (wordt totaal 2). De nieuwe invaliden-parkeerplaat sen zullen binnenkort worden aangelegd. Op algemene invaliden-parkeer plaatsen mag alleen geparkeerd worden met gebruikmaking van een geldige invaliden-parkeer- kaart Indien de plaatsen in het betaald-parkeergebied liggen, dient de parkeermeter in werking te worden gesteld, die bij het vak staat Het (gereduceerde) tarief bedraagt 0,50 per uur. BOUWPLAN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat het college van burgemeester en wethouders voornemens is met toepassing van artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Griffioen I voor het verbouwen/uitbreiden van een conciërge-woning op het perceel Elzenlaan 2. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 14 april 1995 gedurende 2 weken voor een ieder ter inza ge bij de sectie Bouwen en Wonen van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende bovengenoemde termijn kan een ieder die beden kingen heeft tegen het verlenen van de vrijstelling, deze schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 29 maart 1995 voor het wijzigen van de achtergevel op het perceel Lodo van Hamelstraat 9; b. op 29 maart 1995 voor een wijziging van de reeds inge diende bouwaanvraag (verho gen magazijngedeelte) op het perceel Laan der Verenigde Naties I D; c. op 31 maart 1995 voor het verbouwen van de woning op het perceel Jacob Catsstraat 34; d. op 31 maart 1995 voor het bouwen van een pluimveebe- drijf op een perceel aan de Golsteinseweg; e. op 31 maart 1995 voor het bouwen een noodlokaal op het perceel Kriekenhof 38; f. op 31 maart 1995 voor het maken van een voetgangers brug nabij de sluis van de Stadsschuur; g. op 3 april 1995 voor het aan brengen van zonwering op het perceel Vlasmarkt 54/56; h. op 4 april 1995 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Nieuwlandseweg 3 7; i. op 4 april 1995 voor het ver bouwen van de woning op het perceel Koudekerkseweg 122. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middel burg in de Faam van van daag. Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergun ning is ingediend door: - C. van Keulen, voor de bouw van berging aan de Koudorpstraat 47 op 29 maart 1995; - Houmes Vastgoedadviseurs (v.r.v. familie Huibregtse) voor de bouw van een bedrijfswo ning met kantoor aan de Oude Zandweg 31 op 3 april 1995. verleende bouwvergunningen in de periode van 30 maart tlm 5 april 1995. - R Behrentroth, voor het bou wen van een garage op het perceel Zuiderpark 9 te Domburg; - Rabobank Midden Walcheren, voor het bouwen van een muur en fietsenstalling op het perceel Lantsheerstraat I te Oostkapelle; - E.K.G. Schewe, voor het bou wen van een verkoopkiosk op het perceel Nehalenniaweg I te Domburg; - A.W. van Straaten voor het ver anderen van de voorgevel van het pand Ooststraat 9 te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Reconstructie Lantsheerstraat in Oostkapelle Op dinsdag 18 april a.s. zal er begonnen worden met de werkzaamheden met betrekking tot de re constructie van de Lantsheerstraat Tijdens de uitvoering van deze werk zaamheden, die circa 6 weken gaan duren, zal het doorgaande verkeer worden omgeleid via de route Noordweg - Duinweg - Torenstraat Deze omleiding zal middels de nodige verwijzings- en verkeersborden worden aangege ven. Domburg, 12 april 1995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor: Veere - vernieuwen van een buiten muur Oudestraat 55 Serooskerke - het bouwen van een garage Gargonstraat 4 Vrouwenpolder - wijzigen voorgevel Dorpsdijk 49-51 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. RECTIFICATIE In de bekendmaking van 5 april 1995 aangaande de "Verordening tweede woningen 1995" zijn twee woorden weggevallen. Om deze reden wordt de volledige tekst van deze bekendmaking herhaald. BEKENDMAKING VERORDENING TWEEDE WONINGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 9 maart 1995 de "Verordening tweede woningen 1995" heeft vastgesteld. De verordening tweede woningen verbiedt het gebruik van wonin gen in de bebouwde kom van de dorpskernen Biggekerke, Koude- kerke en Zoutelande als een tweede woning. Van een tweede woning is sprake als deze niet permanent wordt bewoond door een bewoner die op dat adres is ingeschreven in het bevolkingsregister. Inschrijving vindt enkel plaats als de woning inderdaad tot permanent hoofd verblijf dient van de bewoner. Voor de woningen die op I mei 1995 als tweede woning worden gebruikt is in artikel 3 van de ver ordening een overgangsregeling opgenomen. Deze houdt in dat het gebruik van de bestaande tweede woning door de huidige eigenaar kan worden voortgezet totdat er een wijziging in de eigendomssituatie plaats vindt Verder is bepaald dat bij overlij den na I mei 1995 van degene die op I mei 1995 zakelijk ent of economisch gerechtigde was van een geregistreerde tweede woning, diens echtgeno(o)t(e), erf genamen in de eerste graad, pleeg- en stiefkinderen of partner met wie de gerechtigde ten tijde van zijn overlijden (en blijkende uit een notarieel vastgelegd samenlevingscontract) een gemeenschappelijke huishouding voerde het gebruik kan/kunnen voortzetten. De "Verordening tweede wonin gen" en de daarbij behorende toelichting ligt voor een ieder kos teloos ter inzage op de gemeen tesecretarie. Verder kan een ieder op verzoek een afschrift, tegen betaling van 3,00, van de ver ordening tweede woningen en de daarbij behorende toelichting krij gen. De verordening tweede woningen treedt in werking op I mei 1995. Koudekerke, 12 april 1995. VRIJSTELLING BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - de heren L/C Roe/se en K. Verhage te Zoutelande voor het bouwen van woningen op de percelen Majoorwerf 68 en 70 te Zoutelanae. Het ingediende bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Hun college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrij stellingsmogelijkheid medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun zienswijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het bouw plan met ingang van 18 april 1995 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 12 april 1995. Burgemeester en wethouders van Valkenisse, BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. J. Koppejan te Zoutelande voor het vergroten van een berging gelegen op het perceel Nieuwstraat 27 te Zoutelande; - dhr. M.J. Rottier te Biggekerke voor het uitbreiden van een garage-berging/schapenstal gelegen op het perceel Noordweg 2 te Biggekerke; - dhr. T.J. Doeland te Oost-Souburg voor het uitbrei den van het zomerhuis Galgewei 37 te Koudekerke; - dhr. B.A. de Graaff te Koudekerke voor het vergroten van de woning Kerkstraat 9 te Koudekerke; - dhr. C. Blomme te Koudekerke voor het bouwen van een garage/berging op het perceel Dorpsplein 6 te Koudekerke. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. P.J. de Kroo te Koudekerke voor het plaatsen van een kap op de op het per ceel Boomgaard 33 te Koudekerke aanwezige gara ge; - dhr. C.H. Mannaart te Leusden voor het bouwen van een berging op het perceel Galgewei 6 te Koudekerke; - dhr. A. Francke te Zoutelande voor het bouwen van een woning op het perceel Molenweg 31 te Zoutelande; - dhr. H. de Waele te Middelburg voor het bouwen van een woning op het perceel Molenweg 33 te Zoutelande. ONTWERP-HERINRICH- TINGSPLAN VOOR HET KERKPLEIN EN VOOR HET PARKEERTERREIN AAN DE SCHUITVLOTSTRAAT TE BIGGEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat voor het Kerkplein te Biggekerke en voor het parkeerterrein aan de Schuitvlostraat te Biggekerke, een ontwerp-herinrichtingsplan is opgesteld. Beide plannen zijn een uitwerking van het voor de dorps kern Biggekerke vastgestelde dorpsplan en gericht op een ver betering van het woon- en leefkli maat Over beide ontwerp plannen vindt op dinsdag 18 april 1995 om 19.30 uur een informatiebijeen komst plaats. Deze informatiebij eenkomst wordt gehouden in het Dorpscentrum aan de Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke. De bewoners van het Kerkplein en nabij het parkeerterrein ont vangen hiervoor een afzonderlijke uitnodiging. Vanaf 14 april 1995 liggen de ontwerp plannen met toelichting bovendien ter inzage ter gemeen tesecretarie (afd. algemene zaken). Reacties en eventuele bezwaren tegen de plannen kunnen tot I mei 1995 schriftelijk worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Valkenisse, Postbus I, 4370 AA Koudekerke. Koudekerke, 12 april 1995. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 9