VAN DE Él GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE VEERE iiluiiiJklikiriélmlklHkK. GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTEVLISSINGEN INFORMATIE VAN DE OVERHEID INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKENHET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN Woensdag 29 maart 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 INFORMATIE OVERHEID Herziening bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad in de vergadering van 14 maart 1995 de gedeelte lijke I e herziening van het bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" heeft vastgesteld. Deze herziening heeft voorname lijk tot doel de uitbreiding van de bebouwde kom van de kern Oostkapelle met een nieuwe woonwijk (Halve Maan II) moge lijk te maken. Daarnaast is de herziening benut voor: - het aanpassen van de plan- kaart aan sinds de goedkeuring van het bestemmingsplan ge realiseerde functiewijzigingen en bouwplannen en aan een aantal urgente ontwikkelingen; - het aanpassen van het plan aan het goedkeuringsbesluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland van 18 oktober 1988 met betrekking tot het originele plan; - een aantal redactionele aan passingen in de planvoorschrif ten. De gemeenteraad heeft het plan in gewijzigde vorm vastgesteld. Ambtshalve is namelijk tot een verruiming van de erfbebouwings- regeling bij de bestemming woon- doeleinden besloten. Van 31 maart tlm 27 april I995 ligt de vastgestelde herziening voor een ieder ter inzage op de dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Omtrent het ontwerp voor deze herziening heeft niemand zijn zienswijze kenbaar gemaakt Als gevolg daarvan en het feit dat het plan gewijzigd is vastgesteld kunnen gedurende de termijn van terinzagelegging de volgende per sonen bedenkingen indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland: 1. belanghebbenden die kunnen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest hun zienswijze bij de gemeente raad kenbaar te maken kun nen alsnog hun bedenking tegen de vaststelling bij genoemd college kenbaar maken. 2. een ieder kan tegen de wijzi ging die bij de vaststelling van het plan is aangebracht beden kingen bij genoemd college kenbaar maken. Genoemde bedenkingen moeten schriftelijk worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus I53, 4330 AD Middelburg. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - P.E.L Peters, voor het bouwen van een garage/stalling op het perceel Grijpskerkseweg 19 te Oostkapelle; - F. Galleman, voor het uitbrei den van de zomerwoning op het perceel Burgvliet 79 te Oostkapelle; - M. Jacobs-Matthyssen, voor het uitbreiden van de garage/ber ging aan de Domburgseweg 24 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode 16 tlm 28 maart 1995 - Fa. Maranus Lievense, voor het bouwen van 9 woningen in de I e fase van het plan "Brouwerijweg aan de Brouwerijweg te Domburg; - L de Visser, voor het bouwen van een loods op het perceel Schelpweg 15 te Domburg; - A. Provoost, voor het vergroten van de garage op het perceel dr. B. Vaandragerstraat 30 te Domburg; - J. Davidse, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Orionstraat 5 te Oostkapelle; - B.LG.J. Pfennings, voor het geheel vernieuwen van het strandpaviljoen "Pays Bas" (voorheen de Vrijbuiter) op het strand te Oostkapelle; - A.G.J. van de Velde, voor het bouwen van een berging op het perceel Asterlaan 5 te Oostkapelle.. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijd stip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 29 maart 1995 BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Veere - het aan de achterzijde vergro ten van de woning Valeriusstraat 25 - het vergroten van de woning Valeriusstraat 18 Serooskerke - het bouwen van een berging Wilgenhoekweg 48 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 16 maart 1995 heeft ver klaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor: a. een gedeelte van het perceel Vlasstraat 6 te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie H nr. 948; b. een gedeelte van het perceel Zwanenlaan 15 te Veere, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N nr. 1167; c. het perceel Veerseweg 22 te Veere, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie E nrs. 50 en 706 (gedeeltelijk). Tevens maken burgemeester en wethouders bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering carport mogelijk te maken op het perceel Vlasstraat 6 te Serooskerke. Genoemde plannen liggen gedu rende twee weken na de datum van deze publikatie voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn/haar bedenkingen tegen dit plan schriftelijk kenbaar maken aan burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. WIJZIGING BOUW VERORDENING Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op het bepaalde in artikel 139 en vol gende van de Gemeentewet, bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 16 maart 1995 heeft besloten de bouwver ordening te wijzigen. Deze wijzi ging is onder andere een gevolg van de inwerkingtreding van arti kel 52 van de Woningwet en de inwerkingtreding van de Wet milieubeheer, de Algemene wet bestuursrecht, het Asbest-verwij- deringsbesluit en de Gemeentewet Het wijzigingsbesluit ligt vanaf heden voor een ieder kosteloos ter inzage op afdeling Vrom van de gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere en treedt in werking met ingang van de achtste dag na die van deze bekendmaking. miiuiiil van 16 maart 1995 heeft beslo ten het op 29 juni 1994 vastge stelde voorbereidingsbesluit voor een aantal percelen in de kern Veere gedeeltelijk in te trekken, één en ander zoals aangegeven op de ter inzage liggende situatie tekening. Genoemde besluiten welke op 29 maart 1995 in werking zijn getre den liggen met bijbehorende stuk ken voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. VRIJSTELLINGEN BESTEMMINGSPLAN De burgemeester maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van Veere voornemens zijn om met toepassing van de artikelen 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet vrij stelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Buitengebied, teneinde de bouw van een berging mogelijk te maken op het perceel Wilgenhoekweg 48 te Serooskerke; b. het bestemmingsplan Buiten de Veste I teneinde het uitbrei den van de woning Zwanenlaan 15 te Veere mogelijk te maken; c. het bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht ten einde het bouwen van een nieuwe woning op het adres Veerseweg 22 te Veere moge lijk te maken; d. het bestemmingsplan Buitengebied teneinde de bouw van een berging met WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging kennisge ving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer BURGEMEESTER EN WETHOU DERS VAN MIDDELBURG maken bekend dat op 9 decem ber 1994 is ingekomen de ken nisgeving van de heer C.K. Verhulst te Nieuw- en St Joosland voor de wijziging van de inrich ting, gelegen aan de Binnendijk 7 te Nieuw- en St Joosland, voor welke inrichting eerder een milieuvergunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft de opslag van aardappe len en uien. (nieuwe opslagloods) De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 13 april 1995 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241). WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschik king Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan de heer D.P.M.A. Huisman te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting bestemd voor het fabriceren, verkopen en opslaan van betonnen ornamen ten. De inrichting is gelegen aan de Veerseweg 33 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie F, nr. 4119. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 27 april 1995 elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inza ge op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (01180-75241 Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inza ge gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 30 maart tot 11 mei 1995 kan beroep worden ingesteld door degene die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ont werp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te bren gen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht alsmede belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking wor den na afloop van de beroepster mijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuurs recht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. KENNISGEVING BESLUIT WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij ingevolge het "Besluit horeca bedrijven milieubeheer" hebben besloten zogenaamde "nadere eisen" te stellen met betrekking tot Koffieshop Sixty-Two op het perceel, gelegen aan de Sint janstraat 62-64 te Middelburg. Nadere eisen De nadere eisen worden noodza kelijk geacht ter voorkoming en beperking van geluid- en trilling- hinder. De nadere eisen zijn gesteld ten aanzien van voorzie ningen die moeten worden aan gebracht Inzage De beschikking, waarbij de nade re eisen zijn gesteld, ligt van 29 maart tot 26 april 1995, elke werkdag tijdens kantooruren, ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Bezwaren Ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht kun nen belanghebbenden, die het niet eens zijn met deze beschik king, in de periode van 30 maart tot 11 mei 1995 bij ons college bezwaar maken door het indie nen van een schriftelijk, gemoti veerd en gedateerd bezwaar schrift Degene die bij ons een bezwaarschrift indient kan tevens op grond van artikel 8.81 van de voornoemde wet verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. Na de beslissing op de ingedien de bezwaren kan binnen 6 weken na de dag waarop dat besluit bekend wordt gemaakt beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het besluit wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijn ongebruikt is ver streken. Informatie Nadere informatie omtrent het bovenstaande kan bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. WEGENLEGGER Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat vanaf heden voor een ieder ter inzage ligt de op 10 februari 1995 door Gedeputeerde Staten van Zeeland vastgestelde wegen legger voor de gemeente Middelburg, een beschrijving van de bestaande wegen. De wegenlegger kan gedurende kantooruren worden ingezien bij de Dienst Stadsbeheer van de gemeente Middelburg, Vlissingsestraat 2 I te Middelburg. Belanghebbenden kunnen tegen de vaststelling van de wegenleg ger binnen 6 weken na heden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Inspraak voorontwerp bestemmingsplan "Veerse Poort" Op grond van de inspraakveror dening ligt het voorontwerp van het bestemmingsplan "Veerse Poort" met ingang van vrijdag 31 maart tot en met 28 april 1995 voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting, Stadhuisstraat 2 en de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 2 I. Voorts wordt gedurende deze periode op een nader te bepalen datum, tijdstip en lokatie een inspraakronde georganiseerd. Gedurende deze termijn kunnen in ieder geval zienswijzen schriftelijk naar voren worden gebracht op een daartoe bestemd inspraakformulier. Deze formulieren zijn verkrijgbaar op bovengenoemde plaatsen. Ook bestaat er de mogelijkheid dat een exemplaar van het bestem mingsplan voor enkele dagen wordt geleend. OPHOKKEN DUIVEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het verboden is in de periode van maandag 3 april 1995 tot en met vrijdag 19 mei 1995 van 10.00 tot 17.00 uur één of meer duiven te laten uitvliegen of enige handeling te verrichten, waardoor één of meer duiven kunnen uitvliegen. Het verbod geldt niet op zaterda gen, zondagen en feestdagen en geldt niet voor jonge duiven. BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toe passing van artikel 7.4.a vrijstel ling te verlenen van het bestem mingsplan Beschermd Stadsgezicht voor het uitbreiden van de fietsenstalling op het per ceel Vlissingsestraat 21 Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 31 maart 1995 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stads ontwikkeling Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen het voornemen om vrijstel ling zijn bedenkingen schriftelijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wethouders van Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 17 maart 1995 voor het uitbreiden/verbouwen van de woning op het perceel Van Cittersstraat 71; b. op 17 maart 1995 voor het verbouwen/uitbreiden van de receptie c.q. ontspanningsruim te op het perceel Langeweg 3 te Nieuw- en Sint Joosland; c. op 20 maart 1995 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Augustijnenstraat 10; d. op 20 maart 1995 voor het bouwen van een kantoor/werkplaats op een perceel aan de Arnesteinweg; e. op 21 maart 1995 voor het bouwen van een dakkapel op het perceel Schweitzerstraat 16; f. op 21 maart 1995 voor het bouwen van een tuinschuurtje op een perceel aan het Griffioenpad van volkstuin Kweeklust VOORBEREIDINGS- BESLUITEN De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 20 maart 1995 op grond van artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft verklaard dat voor: a. het perceel gelegen aan de Banckertstraat 13, zoals dat is aangegeven op te tekeningen nrs. S 181-64 en S 181-66, een herziening van het bestemmingsplan "Breeweg" wordt voorbereid; b. het perceel gelegen aan de Noordweg 406, zoals dat is aangegeven op de tekeningen nrs. S 150-48 en S 150-49, een herziening van het bestemmingsplan "Sint Laurens 2e herziening" wordt voorbereid; c. het perceel gelegen aan de KruitmolenlaanISegeerssingel, zoals dat is aangegeven op de tekeningen nrs. S 207-34 en S 207-35, een herziening van de bestemmingsplannen "Dau- wendaele II" en "Begraafplaats Nieuwlandseweg" wordt voor bereid. Het besluit treedt in werking op 31 maart 1995 en ligt met de bijbehorende pré-adviezen en tekeningen voor een ieder bij de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke maakt, namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de betreffende bepalin gen van de Algemene wet bestuursrecht en de Wet milieu beheer, het volgende bekend: GEMEENTE MARIEKERKE Burgemeester en wethouders van Mariekerke zijn voornemens: 1. een vergunning te verlenen aan de heer A.J. Nooijen, voor het oprichten en in werking hebben van een sinds 1978 bestaande manege, paarden- houder en verhuurbedrijf van vakantiewoningen aan de Geschieresweg 5-7 te Aagtekerke; 2. een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende, veranderings vergunning te verlenen aan v.o.f. Wouters, met betrekking tot de inrichting aan de Mariekerkseweg 23 te Meliskerke, in gebruik als pluimveefokbedrijf. De vergunningen zullen worden verleend onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. INZAGE De stukken met betrekking tot de ontwerpen van de vergunningen BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn ingediend door: - dhr. J.C. Visser te Zoutelande voor het bouwen van een serre op het perceel Randduinhof 6 te Zoutelande; - dhr. P. Huiszoon te Middelburg voor het bouwen van een zomerwoning op het perceel Galgewei 35 te Koudekerke. VERSPREIDING GRATIS GFT-COMPOST Sinds oktober 1994 wordt het huishoudelijk afval in onze gemeente gescheiden ingezameld. Van het GFT-afval wordt in de composteringsinstallatie in Borsele hoogwaardige compost gemaakt Om u kennis te laten maken met de compost zullen in april aan alle huishoudens die gebruik maken van een duobak gratis zakjes met GFT-compost worden aangeboden. Dit zal geschieden door medewerkers van de afde ling gemeentewerken. Op de inzameldag in de gemeen te, de dinsdag, zal bij de huishou dens, die gebruik maken van de duobak een zakje met compost worden aangeboden. Het com- postzakje zal, nadat deze is ge leegd, op de duobak worden gelegd. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer W. Beilo op de afdeling algemene zaken. liggen vanaf 30 maart 1995 ter gemeentesecretarie, Dorpsstraat 3 te Meliskerke, voor een ieder ter inzage tot en met 26 april 1995 op elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en iedere woens dagavond van I 7.00 tot 20.00 uur na telefonische afspraak (tel. 01186-2010, toestel 211). Gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerpen van de vergunnin gen kunnen tot en met 26 april 1995 schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene die schriftelijke bedenkin gen indient, kan verzoeken zijn of haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek dient tegelijkertijd met de schrifte lijke bedenkingen te worden gericht aan burgemeester en wet houders van Mariekerke. Indien daarom wordt verzocht, kan tot en met 26 april 1995 over de ontwerpen van de ver gunningen van gedachten worden gewisseld tussen het bevoegd gezag de aanvrager en overige aanwezigen. Bij de Centrale Dienst Gemeente werken zijn aangesloten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg Mariekerke, Noord-Beveland, Valkenisse, Veere en Westkapelle. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeen stemming zijn met de voorschrif ten van het ter plaatse geldende bestemmingsplan: Bouwaanvragen: (art 19 WROI50, lid 5 Woningwet) - het verbouwen van het pand Wolstraat 15-17 tot I winkel ruimte en 24 wooneenheden Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvragen, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid openen. Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 30 maart 1995 gedu rende 2 weken (derhalve tot en met 12 april 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: - R.R. Geschiere voor het bouwen van een schutting op lokatie de Visserstraat 2 - H. Scholte voor het bouwen van een dakkapel op de woning van de Veerlaan 7 - R.H. Miltenburg voor het bou wen van een dakkapel op de woning Nieuwe Vlissingseweg 107 - R. Corveleijn voor het bouwen van een schuur op lokatie Kromwegesingel 16 - G. van Driel voor het bouwen van een groentekas op lokatie nabij Deinsvlietweg 2 - J.J. van Duijn voor het plaatsen van een blokhut op lokatie de Dijkstraat 51 - Vereniging tot Verbetering van de Volkshuisvesting voor het renoveren van 234 woningen in de wijk Bossenburgh BESTEMMINGSPLAN WEST-SOUBURG, 5e uit werking Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken, op grond van het bepaalde in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat, ingaande 30 maart 1995 gedurende vier weken (der halve tlm 26 april 1995) in het stadhuis bij de sector stadsontwik keling (hal, 2e verdieping) ter inzage ligt het ontwerp van de 5e planuitwerking van het bestem mingsplan West-Souburg. De planuitwerking omvat het ste debouwkundig plan voor de I e fase (het oostelijk deel) in het gebied van het zgn. Tuindorp, glo baal omsloten door de Voorstraat, de Ceresstraat, de achterzijde van het woonwagencentrum aan de Tuinstraat en van daaruit loodrecht in zuidelijke richting tot de steengracht Op grond van artikel 11, lid 2, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kunnen belanghebben den gedurende bovengenoemde termijn hun bedenkingen, monde ling of schriftelijk, tegen dit ont werp kenbaar maken bij ons col lege. GOEDKEURING BESTEM MINGSPLAN WEST-SOU BURG, 4e herziening Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat gedeputeer de staten van Zeeland bij besluit van 14 februari 1995 hebben goedgekeurd het door de ge meenteraad in zijn vergadering van 24 november 1994 vastge stelde bestemmingsplan West- Souburg, 4e planherziening. Het besluit van gedeputeerde sta ten en het bestemmingsplan lig gen met ingang van 30 maart 1995 in het stadhuis, sektor stadsontwikkeling (hal, 2e verdie- ping), tijdens kantooruren gedu rende zes weken (tlm 10 mei 1995) voor een ieder ter inzage. F let bestemmingsplan heeft betrekking op de uitbreiding van de woonwijk West-Souburg met het gebied van het vm. Tuindorp. Aangezien niemand zich tijdig met bedenkingen tot gedeputeer de staten heeft gewend, kan alleen een belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeen komstig artikel 2 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening tot gedeputeerde staten te wenden gedurende de termijn van terinza- geligging tegen het besluit van gedeputeerde staten beroep instellen bij de afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeente raad een drietal besluiten heeft genomen tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening, te weten: a. op 24 februari 1994 m.b.L de uitvoeringsbepaling Besluit horecabedrijven milieubeheer en b. op 22 december 1994 m.b.t nieuwe regelgeving. De wijzigingen treden, overeen komstig het bepaalde in de Gemeentewet, in werking met ingang van de achtste dag na die van deze bekendmaking. De raadsbesluiten met de tekst van de verordening liggen ter inzage bij de sectie Communicatie in de hal van het stadhuis. Vlissingen, 29 maart 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina "In den Blauw Geruiten Kiel" in de Vlissinger van vandaag. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 13