Aandacht voor literatuur in zevende Zeeland Cuituurmaand Familievoorstelling Mijnheer Bach' BZN in Vlissingen Prenten Deltawerken in de Slib-reeks WERE L DP RE MIE RE MUZIKALE 'ORESTEIA 23 MAART T/M 29 MAART IN MIDDEN ZEELAND De zevende Zeeland Cuituurmaand begint dit jaar op vrijdag 1 september in Vlissin- gen. Binnen de kaders van acht verschillende festivals worden tot en met 14 oktober zo'n 125 voorstellingen, -concerten en tentoon stellingen gehouden. Naast muziek, film en beeldende kunst is er dit jaar voor het eerst uitvoerig aandacht voor literatuur en theater. Het merendeel van de festivals in de Zeeland Cuituurmaand zal plaatsvinden in of bij historische kerken, landgoederen en stad huizen door de hele provincie. Griekse tragedie lerse verhalen in The Duke GELEZEN Woensdag 22 maart 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 ®sï»Immw® mmm Het uit Spanje afkomstige Xarxa Teatre verzorgt 1 sep tember de opening van de Zeeland Cuituurmaand met een voorstelling in het dok van de Koninklijke Scheldegroep in Vluissingen. Daarmee wordt ingehaakt op het 120-jarig bestaan van de werf in 1995. Xarxa Teatre speelt de voor stelling 'Veles y Vents' (zeil en wind), gebaseerd op een gedicht uit de vijftiende eeuw van de Spaanse schrijver Ausias March. Het Kamermuziekfestival Schouwen-Duiveland en Tho- len, het Festival van Zeeuwsch-Vlaanderen, de cul tuurhistorische workshops Oranjezon, het Festival Jazz Down by the sea Domburg en het Filmfestival Zeeland maken als jaarlijks terugkeren de onderdelen weer deel uit van de Zeeland Cuituurmaand. Ook de organisaties die vorig jaar voor het eerst deelnamen met het beeldende kunstpro ject Atol werken weer samen in 'Zicht op Zeeland'. Op diver se locaties in Goes, Vlissingen en Middelburg zullen kunste naars hun werk tentoonstellen en installaties maken. De kun stenaars is gevraagd te reage ren op literatuur in relatie tot de omgeving. Het thema van het omvangrijk ste onderdeel binnen de Zee land Cuituurmaand - het Festi val van Zeeuwsch Vlaanderen - is dit jaar klassieke muziek uit het gebied tussen de Donau en de Karpaten. In het nieuwe fes tival 'Meer dan woorden' staat literatuur centraal. In toneel, film, muziek en schrijverscafés wordt aandacht besteed aan proza en poëzie. Het festival is een initiatief van Podium 't Beest in Goes. De voorstel lingen vinden plaats op ver schillende locaties in Zeeland. 'Zeeland uit de kast' is de naam van het voor het eerst in de Zeeland Cuituurmaand georganiseerde theaterfesti val. Poppen-, marionetten- en objecttheater komen in dat fes tival aan bod. Gezelschappen uit binnen- en buitenland staan geprogrammeerd. Het weekeinde van zaterdag 23 en zondag 24 september vormt het hoogtepunt van het festi val. Bezoekers kunnen tijdens deze dagen met de stoomtrein tussen Goes en Borsele een groot aantal voorstellingen in de Zak van Zuid-Beveland bij wonen. De organisatie is in tnden van een werkgroep arin onder meer de Zeeuw theaters participeren. Het nfestival Zeeland toont zoals inmiddels gebruikelijk nieuwe films en avant-prëmiè- res. Daarnaast krijgt de korte film volop aandacht en wordt het Zeeuwse element niet ver gaten. Het Filmfestival wordt omlijst met muziek, talkshows erti bijprogramma's. Traditiegetrouw wordt de Zee- lapd Cuituurmaand afgesloten inl Veere. Zaterdag 14 oktober vi^idt in de Grote Kerk de wereldpremière plaats van de muziektheateruitvoering van de Griekse tragedie Oresteia. De volledige serie concerten die Iannis Xenakis in de perio de van 1965 tot 1992 rond de Oresteia-trilogie componeer de, wordt voor het eerst buiten ge van Gedeputeerde Staten hebben dat advies onlangs overgenomen. Aangevuld met eigen bijdragen van de organi serende instanties, subsidies van ministeries en gemeenten, sponsorbijdragen en recette inkomsten wordt de totale omvang van de Cuituurmaand voor 1995 ingeschat op zo'n 1,3 miljoen gulden. Xarxa Teatre doet de opening van de Zeeland Cuituurmaand. Griekenland uitgevoerd. De regie is in handen van de theatergroep Hollandia, dat het stuk door decor-ontwerp, kostuums, verlichting en beel dende objecten heeft bewerkt tot een indrukwekkend, avond vullend stuk muziektheater. Het project is een initiatief van de Stichting Nieuwe Muziek Zeeland. De NOS zal naar alle waarschijnlijkheid tv-opnames maken van de voorstelling. De provincie Zeeland stelt jaar lijks een budget van 300 dui zend gulden beschikbaar voor de Zeeland Cuituurmaand, waarvan zo'n 235 duizend voor culturele uitingen. De Stichting Zeeland Cuituurmaand advi seert de provincie over de toe te kennen subsidies. Het colle- Een groep verhalenvertel lers uit Dublin komt zon dag 26 maart naar de Ierse pub The Duke in Middel burg. Vanaf 15 uur brengen de leden van de Jameson Dublin Literary Pub Crawl een voorstelling over hon derd jaar Ierse literatuur. De Jameson Dublin Litera ry Pub Crawl begon in 1988. Inmiddels brachten de acteurs hun liedjes, gedichten en toneelstukjes in de bekendste literaire cafés van Dublin en hebben meer dan tienduizend men sen de show gezien. De voorstelling heeft een humoristisch karakter en bezingt het leven van Ierse schrijvers als Joyce, Behan, Wilde, O'Casey en Flann O'Brien. Ook de sociaal/ politieke thema's die hen beïnvloedden, zoals de tegenstelling tussen katho liek en protestant, komen aan de orde. Het program ma duurt ongeveer ander half uur en wordt omschre ven als een 'greatest hits' van de vele toneelstukken, liederen en verhalen uit Ier land. Wat hebben de kinderboeken auteur Toon Teilegen erl de componist Johann Sebastian Bach gemeen? Zij leverden beiden een essentiële bijdrage aan de familievoorstelling 'Mijnheer Bach! Mijnheer Bach', die Speelteater Gent 26 maart om 15 uur opvoert in het Vlissingse Arsenaal theater. Bach schreef 250 jaar geleden zijn Goldberg Variaties voor graaf Hermann von Kaiserling, die aan slapeloosheid leed. Bachs leerling Goldberg ging elke avond naar de graaf en improviseerde dan op het door Bach geschreven thema. Eva Bal, regisseuse van het Speel teater Gent vroeg schrijver Toon Teilegen een theatraal verhaal voor kinderen te maken over slapeloosheid. Tellegen - wiens boek 'Bijna iedereen kon omvallen' vorig jaar werd bekroond met de Gouden Griffel - werkte het thema van Bach in twintig kor te taferelen uit tot een muzi kaal toneelstuk voor iedereen vanaf 5 jaar. In 'Mijnheer Bach! Mijnheer Bach' komt geen Graaf von Kaiserling voor, maar wel een jongen, Sebastiaan genaamd. Hij roept elke nacht: „Amalia, ik kan niet slapen'. En dan ver schijnt zijn Amalia in allerlei gedaanten. Nu eens is ze een fee, dan weer is ze een postbo de die brieven brengt of is ze de wind die aan zijn venster fluit. Elke nacht is ook een pia nist aanwezig die onopge merkt door Sebastiaan en Amalia met zijn muziek hun nachten inspireert. Wie de absurd-geestige verhalen van Toon Teilegen kent, kan zich een voorstelling maken hoe in dit sprookje van negentien-en- één-nacht de meest wonderlij ke dingen gebeuren die toch herkenbaar zijn. BZN. De Nederlandse popgroep BZN geeft zaterdag 25 maart onder de titel 'Serenade' een concert in de Vlissingse sport hal Baskensburg. Het is de zevende keer dat BZN te zien is in Vlissingen. Een van de hits uit deze con certserie is 'The Banjo Man'. Met dat nummer stond de popgroep uit Volendam voor de 45e keer met een single genoteerd in de Top 40. De groep bestaat sinds 1966. Eerst probeerde de band het met rock roll, maar zonder veel succes. In 1976 vonden de BZN-leden de gouden muzika le formule die de groep naar de top voerde. Carola Smit nam in 1984 de plaats in van zangeres Anny Schilder en het succes bleef groeien. In 1991 vierde BZN het zilveren jubi leum in Volendam. De band verzorgt tegenwoordig elk sei zoen zo'n tweehonderd shows in schouwburgen, hallen en feesttenten. Als deel 69 is verschenen in de Slib-reeks Deltamap van de graficus Ap Sok. Klaas Roodenburg schreef het voorwoord. De Slib reeks is een uitgave van de Stichting Kunstuitleen Zeeland. De Amsterdamse graficus Ap Sok ontving begin jaren zestig van het Departement van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen de opdracht de Deltawerken in beeld te brengen. Sok maakte twintig litho's die hij verzamelde onder de titel Deltamap. In zijn werk gaat het in de eerste plaats om de techniek van de grafiek: de tegenstellig tus sen zwart en wit, de rijkdom van de virtuoze lijnvoering. Het was niet zijn bedoeling om de zichtbare werkelijkheid af te beelden; die wordt door hem naar de wetten van de grafiek gestyleerd en geab straheerd. Ap Sok oordeelde over zijn Deltamap in een interview uit 1963: „De Deltaprenten beschouw ik als het beste werk dat mijn atelier ooit heeft verlaten." Sok heeft zijn prenten in een bepaalde volgorde geplaatst. Zelf hecht hij weinig belang aan de volgorde. Toch heeft Klaas Roodenburg bij de uit gave in de Slib-reeks dezelfde door de graficus vastgestelde volgorde aangehouden. J.N. van Wessen heeft ooit een verklaring gegeven voor deze volgorde, in zijn bijdrage 'De grafiek van Ap Sok' aan Album Discipulorom (1963). Hij schrijft daarin: „De Delta map bevat twintig prenten in een logische volgorde. Litho 1 tot en met 5 vormen de introductie. Zij geven een overzicht van de grote stuk ken van de werkzaamheden, zoals een dijk met constructie van een aanlegsteiger, een werkbrug, een heistelling met betonnen palen en een cais son. Vanaf prent 6 wordt het variëren van de vormprinci pes vrijer. Na het geheel toont hij verschillenddee onderdelen in hun sterk visu ele werking. Maar om de sfeer niet te doen vervagen, grijpen de litho's 8, 11 en 15 terug naar de inleidende vijf en behouden een illustratief karakter. Litho 10 geeft een landschapsimpressie bij Vrouwenpolder. De prenten die hiertussen zijn gevoegd bevatten speelse, muzikaal- rythmische variaties op de rij ke vormenwereld van het ver wrongen staal, zoals deze zich tijdens het storten van beton voordoet. De laatste vijf litho's bevatten 'tekens', die de essentie van de Delta werken samenvatten." De twintig prenten zijn gere geld in overzichtstentoonstel lingen geëxposeerd, voor het laatst in het museum Boy mans van Beuningen. Als afzonderlijke uitgave werden de prenten nooit gepubli ceerd. De redactie van de Slib-reeks vond het als Zeeuwse uitgeverij op haar weg liggen een afzonderlijke uitgave van de Deltamap uit te brengen. Opvallen aan de prenten vindt de redactie dat er geen mensen op zijn afge beeld. De graficus was in de eerste plaats gefascineerd door de wereld van beton en staal. Zoveel jaar na dato valt op hoe vrij, abstract en modern de prenten van Ap Sok zijn. Door zwarte pagina's tegen over de litho's te plaatsen komen de prenten maximaal tot hun recht. DOMBURG Aparthotel Bommelje, Janna Maria de Feijter, verschillende technieken, t/m 31 maart. GOES Galerie 'Mi Parti', Thema-expo sitie; kasten, kastontwerpen, kera miek en glaswerk, t/m 2 april. Galerie van de Berge Wijn gaardstraat 3, Een korte show, t/m 25 maart. Gezondheidscentrum 'Magno lia', Ada Dekker en Joyce Steij- vers, gemengde technieken, t/m 31 maart. Stadskantoor, Safian Ashot, werken van Armeense kunste naar, t/m 3 april. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Kees de Back, schilde rijen. Bibliotheek Goes, Philip Wies man, etsen, t/m 31 maart. Galerie Bekenes, Diana en Toon Capello, Aquarellen, keramiek en pentekeningen, t/m 31 maart, Cor Bonnes, Pastel- en olieverfschil derijen, t/m 31 maart. Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen, Oostmo len 101 Kloetinge, Tonnie Outermans, Foto-expositie 'Schoonheid der natuur'. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zölner- Krumne, sieraden. Geopend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aqua rellen, gouaches en pastels. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, tel. 01180-16323, staal- en touwplastieken, ge opend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, Dorpen op Schouwen-Duiveland, Eiker zee, Ellemeet, Noordwelle, Se- rooskerke en Burgsluis, t/m 25 maart. Galerie Het Gouden Briefke, Valerie Lottier, olieverfschilderij en, t/m 1 april. Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Maandag en dinsdag gesloten. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Anton Meijaard; acryl, aquarel, pastel en houts kool, Ad van Noort; olieverf en aquarel, tot 30 maart. Zeeuwse Bibliotheek, NOVIB, Wereldvrouwen in Uganda. Zeeuwse Bibliotheek, 'De koningin weer thuis', Reis door Zeeland in maart 1945 Foto-expo sitie, tot 29 april. Zeeuws Museum, Piet Rijken, 'Stillevens en landschappen'. Kuiperspoort, Adrie van Zielst, schilderijen, tekeningen en objec ten, t/m 25 maart. Janneke Dierxschool, Exposi tie door MIKV-cursisten, t/m 24 maart. Concert- en Gehoorzaal Mid delburg, selectie van werk van de Amateur Beeldende Kunste naars Zeeland. Zeeuws Museum, 4 x Kunstam bachten van West-Vlaanderen, t/m 7 mei. Galerie 't Haentje te Paart, Helma Berghout en Jan Berghout, schilderijen. Geopend do., vr., en za. van 14 tot 16.30 uur. De Vleeshal, Aernout Mik, Adam Kalkin, 'Mommy, I'm sor-' ry', t/m 9 april. Boekhandel van Benthem Jutting Middelburg, Aquarel len en crayon-tekeningen. Zeeuwse Centrale Disco theek, J. Terbucken, Fototen toonstelling, t/m 15 april. Atelier Praha, Korendijk 8, Katarina Kissoczy, Tsjechische kunst, opening 25 maart. NEEL TJE JANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, Water, expositie Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westrate; keramiek, Ko van Driel; beelden. Zeeuws Biologisch Museum, De Manteling, Een verleden met toekomst. Zeeuws Biologisch Museum, O. Ribbens, 'De vier jaargetijden', foto-expositie. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever Oost-Souburg, L. de Vlieger; schilderijen, landschap pen en stadsgezichten, E. van der Molen; Modelbouw oude ambacht wagentjes. Geopend tij dens kantooruren. DONDERDAG 23 MAART Stadsschouwburg Middel burg, Robert Long, Dag vreemde man, 20 uur. Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, St. Marjoraat, musi cal, 14 u. Prins van Oranje Goes, Rob Janszen en de zaak, 20 uur. VRIJDAG 24 MAART Stadsschouwburg Middel burg, Folkloristisch Danstheater, Uit de nieuwe wereld, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal Mid delburg, Het Nederlands Kamer koor, 20 uur. Vestzaktheater Vlissingen, Het lijk drijft al, Nieuw bloed, 20.30 uur. Koorkerk Middelburg, Zeeuws jeugdorkest en Mathieu Meys, 20 uur. De Piek Vlissingen, Soapstone, 22 uur. Badhotel Domburg, Kunst workshop Sylvia Blickman, inl. 01188-8888. Cosmo Vlissingen, Houseparty, 22 uur. VLISSINGEN Reptielenzoo Iguana, Bellamy- park 35, levende reptielen, amfi- ZATERDAG25 MAART De Piek Vlissingen, The Hipbo ne Connection, 22 uur. Vestzaktheater Vlissingen, De Zeeuwse Komedie, De Burger Edelman, 20.30 uur. 't Beest Goes, Claw Boys Claw en Cords, 22 uur. Stadsschouwburg Middel burg, Het Folkloristisch Dans theater, Uit de nieuwe wereld, 20.30 uur. Kloveniersdoelen Middelburg, Nieuwe Muziek, wereldmuziek, 20.30 uur. Badhotel Domburg, Kunst workshop Sylvia Blickman, inl. 01188-8888. COC Midden-Zeeland Eigen- haardstraat Middelburg, Sur- prise-night, 21 uur. Geerteskerk Kloetinge, Chr. Ora torium Ver., Johannespassion,20 uur. Zeelandhallen Goes, Golden Earring, 20.15 uur. Sporthal Baskenburg Vlissin gen, B.Z.N., 20.15 uur. Razzmatazz Oost-Souburg, The Mac Caimans, 21 uur. Arsenaaltheater Vlissingen Ten Sharp, 20.30 uur. De Couburg Koudekerke, Har monie Voorwaarts, jaarlijkse uit voering, 19.30 uur. Zuiderbaken Middelburg, Toneelver. Tot Leringhe ende Ver- maeck, 'Kunst en Kitsch', 20 uur. ZONDAG 26 MAART Badhotel Domburg, Kunst workshop Sylvia Blickman, inl. 01188-8888. Arsenaaltheater Vlissingen, Speeltheater Gent, familiemati nee Meneer Bach! Meneer Bach, 15 uur. Kloveniersdoelen Middelburg, Concert, Frans programma, 16 uur. Bar American Middelburg, Spot the Nose, 15.30 uur. Schuttershofcafé, Grandpa Nick Sessieband, 17 uur. Razzmatazz Oost-Souburg, The Mac Caimans, 15 uur. The Duke Middelburg, The Literary Pub Crawl, verhalenver tellers uit Dublin, 15 uur. DINSDAG 28 MAART Frapo Vlissingen, Jamsessie, 't Beest Goes, Trust, Oblomow, 20.30 uur. Grote kerk Goes, Carillionbe- speling Sjoerd Tamminga, 13.30 WOENSDAG 29 MAART Stadsschouwburg Middel burg, Alliance Franijaise, Le Petit Prince, 20 uur. 't Beest Goes, Trust, Oblomow, 20.30 uur. Bibliotheek Goes, Voorlezen voor kinderen 5-8 jaar, 14 uur. bieën en insekten, dagelijks ge opend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens, Ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische pro motie (beeld van Zeeland als vakantieland). Restaurant De Gevangento ren, Boulevard De Ruyter 1a, Car ta Offerman, Aquarel, pastel, acryl en olieverf. Stedelijk Museum, Bellamy- park 19, Dave Meyer, schilderijen, t/m 7 mei. Café Soif Vlissingen, werk van beeldend kunstenares J. Sonder- van. Bibliotheek Vlissingen, ten toonstelling tuinen, planten, bloe men en bloemschikken. De Kleine Galerie, werk van Karin Starmans. Ziekenhuis Walcheren Vlissin gen, 'Een wankel evenwicht', Expositie over Diabetes Mellitus, tot 31 maart. Notaris A.J. Sauer, Badhuis straat 181 Vlissingen, Het ver leden van de notaris. ING Bank Vlissingen, Lidia Koper, kunstexpositie. Arion Hotel Vlissingen, There- se Steinmetz, schilderijen. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebolle- weg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie 'De Hoekweide', Jan na, Geopend do. vr. za. en zo. van 13-17 uur en na tel. afspraak 01198-1152. DONDERDAG 23 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 20 uur Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 20 uur Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Termi nal Velocity' 20 uur. 't Beest Goes, 'Eat Drink Man Woman' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Widows Peak' 20 uur. VRIJDAG 24 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Startrek' 19 uur en 'Legends of the Fall' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Termi nal Velocity' 19 en 21.30 uur. 't Beest Goes, 'Eat Drink Man Woman' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Widows Peak' 20 uur. 'Take care of your scarf, Tatja- na' 22.30 uur. ZATERDAG 25 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Startrek' 19 uur, 'Legends of the Fall' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Termi nal Velocity', 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Widows Peak' 20 uur, 'Take care of your scarf, Tatja- na' 22.30 uur. ZONDAG 26 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Startrek' 19 uur 'Legends of the Fall" 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Termi nal Velocity' 19 en 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Widows Peak' 20 uur. MAANDAG 27 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, Termi nal Velocity' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Take care of your scarf, Tatjana' 20 uur. DINSDAG 28 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell 20 uur. Alhambra III Vlissingen 'Dumb and Dumber' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen 'Legends of the Fall' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Termi nal Velocity' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg. Filmcollege 'La Belle Noi seuse' 19.30 uur. WOENSDAG 29 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Drop Zone' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Legends of the Fall' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Termi nal Velocity' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Widows Peak' 20 uur. ZATERDAG 18 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lion King Org.' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Startrek' 14 uur. ZONDAG 19 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lion King Org.' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Startrek' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Leeu wekoning' 14 uur. WOENSDAG 22 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Lion King Org.' 14 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Startrek' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Leeu wekoning' 14 uur. J

de Faam | 1995 | | pagina 9