VAN DE iJhi INFORMATIE VAN DE OVERHEID GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTEVALKENISSE vNN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG f i I 1 1 bij den boer drukkers houden ze met er is een leesnchting voor letters en omdafze'vSd hebben f van letters en middelburg 01180-81000 IN Woensdag 22 maart 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 INFORMATIE OVERHEID BOUWPLAN - VRIJSTEL LINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat het volgende bouwplan is ingekomen, dat niet in overeenstemming is met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmings plan (Melding art 18a WRO): - Mw. Niesthoven voor het uit breiden van de woning op lokatie Ritthemsestraat 79 Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende melding, waartoe artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening de mogelijk heid opent •Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 23 maart 1995 gedu rende 2 weken (derhalve tot en met 5 april 1995) voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2 e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: - Woningstichting Walcheren voor het plaatsen van een aanleununit op lokatie Poortugaalstraat 24 - D. Chinese voor het wijzigen van de winkelpui op lokatie Nieuwendijk 32 - T. Haanstra voor het uitbrei den van de woning op lokatie Pieter Louwersestraat I 7 - L de Visser voor het uitbreiden van de landbouwschuur op lokatie Zandweg 54a - R Engelsman voor het bouwen van een dakkapel op de woning op lokatie Bloemenlaan I59 - Christelijk Centrum Zeeland voor het verbouwen van de panden tot bijeenkomstgebouw op lokatie Faradayweg I - J.MA. Dekkers voor het wijzi gen van de toegang tot de woningen Scheldestraat 33 en 35 - G.C. van Soelen voor het re noveren van het winkelpand op lokatie Wolstraat 31 - RA /VI/es voor het bouwen van een dakterras met berging bij de woning op locatie Paspoortstraat 38 WET MILIEUBEHEER I. Terinzaggelegging ont- werpvergunningen Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend door: - Vereniging v. Chr. Voortgezet Onderwijs op Walcheren voor het oprichten en in werking hebben van een school voor Voortgezet Onderwijs op het perceel Hendrick Avercamplaan I /Adriaen Coortelaan 5 te Vlissingen; - Pouwelse Tuinen b.v. voor het oprichten en in werking heb ben van een hoveniersbedrijf met tuinplantencentrum op het perceel Berlagestraat I, Vlissingen; - Hogeschool Zeeland voor een actualiseringsvergunning (art 8.4 Wm) voor een school voor Hoger Beroeps Onderwijs op het perceel Edisonweg 4, Vlissingen; - Maatschap W. en M. de Dreu voor een actualiseringsvergun ning (art 8.4 Wm) voor een inrichting voor opslag, sorteren en verpakken van land- en tuinbouwprodukten op het perceel Havenweg 3-5 te Ritthem. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De aanvragen, de ontwerpbesluiten en bijbehorende stukken liggen van 23 maart tot en met 19 april 1995 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 01184-87204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbe sluiten. Wanneer u daar een schriftelijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, wor den uw persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt Voor mondelin ge inbreng of gedachtenwisseling kunt u kontakt opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluit vorming straks afwijkt van het voornemen. 2. Melding wijziging Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet Milieubeheer is ingekomen van de Vereniging tot Verbetering van de Volkshuisvesting, een mel ding tot wijziging van de inrichting (kantoor, werkplaats en maga zijn) gelegen aan de Keldermansstraat 64 te Vlissingen, voor welke inrichting eerder een vergunning is verleend. De wijziging van de inrichting betreft de uitbouw van kantoor ruimte in magazijn/werkplaats en vervanging van apparatuur. De melding ligt van 23 maart 1995 gedurende 4 weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2 e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kan de melding ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den. (Informatie tijdens kantoor uren: tel. 01184-87204). Burgemeester en wethouders van Vlissingen 22 maart 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de Vlissinger van vandaag. Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat er een aanvraag om een bouwvergunning is ingediend door: - W. van der Heijden, voor het verbouwen van een schuur op perceel Noordstraat 12 op 3 maart 1995; - P. Pfmgsten, voor de uitbrei- Bouwaanvragen: Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - KBA v.o.f., voor het slopen van de schuur en het bouwen van een woning annex kantoor op het perceel Singel 10 te Domburg. verleende bouwvergunningen in de periode van 8 tlm 15 maart 1995. - Camping Dennenbos b.v., voor het bouwen van een sanitair gebouw op het perceel Duinweg 64 te Oostkapelle; - Fam. Klopmeyer, voor het bou wen van een keuken/bijkeu ken, van de woning Westweg 5 te Domburg; - R Bouwman, voor het veran deren van de garagedeur in winkelpui aan de Weststraat 2 te Domburg Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en ver leende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waar op u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethou ders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 22 maart 1995. ding van een zomerwoning op perceel Joossesweg 59 op 6 maart 1995; - Lockefeer Verhulst projekten voor de vervanging van de puien in de achtergevel van perceel Europaplein 10 op 13 maart 1995. Westkapelle, 22 maart 1995. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Valkenisse maakt bekend dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 9 maart 1995 heeft besloten dat voor het volgende perceel een herziening van het daarbij vermel de bestemmingsplan wordt voor bereid: - het perceel kadastraal bekend sectie D, nr. 1447 ten behoe ve van het bouwen van zes woningen op het perceel Timmermansstraat 31 te Zoutelande (bestemmingsplan Bebouwde Kom Zoutelande). Het besluit treedt in werking op 24 maart 1995. Het desbetreffende raadsbesluit met de daarbij behorende teke ning waarop bedoeld perceel exact is aangegeven ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 22 maart 1995. VRIJSTELLING BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat door de heer P.C. Leijnse te Amersfoort een verzoek tot wijzi ging van de verleende vergunning voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Bosweg 44 te Zoutelande is inge diend. De wijziging houdt in dat het bouwplan met I m in oostelijke richting wordt opgeschoven. Het ingediende verzoek voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Hun college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrij stellingsmogelijkheid medewerking te verlenen aan het ingediende verzoek tot wijziging van de ver leende bouwvergunning. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende verzoek hun ziens wijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het verzoek tot wijziging van de bouwvergun ning met ingang van 24 maart 1995 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 22 maart 1995. 2e WIJZIGING BOUWVER ORDENING Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat gedurende drie maanden voor een ieder ter inzage ligt de door de gemeenteraad op 9 maart 1995 vastgestelde 2e wijziging het perceel De Zandput 12 te Zoutelande; - dhr. S. Maljaars te Zoutelande voor het geheel vernieuwen van een landbouwschuur gele gen op het perceel Houtenburgseweg 11 te Zoutelande. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. P.C. Leijnse te Zoutelande voor het bouwen van een woning met garage op het per ceel Bosweg 44 te Zoutelande; - Bouwbedrijf Meliskerke B.V. te Meliskerke voor het vergroten van een viswinkel/vistaria gele gen op het perceel Langstraat 31 te Zoutelande. COMMISSIEVERGADE RINGEN. Gezamenlijke vergadering com missie bestuurszaken/welzijn en vrom. Op dinsdag 28 maart 1995 om 19.30 uur vindt er een gezamen lijke vergadering van de raads commissies bestuurszaken/welzijn en vrom plaats. Op de agenda staan de volgende zaken: - informatie rijkswaterstaat Zeeland inzake verdieping Westerschelde; - krediet aanschaf strand- Ivrachtauto (strandreiniging). Commissie vrom. In aansluiting op bovenstaande vergadering vindt op dinsdag 28 maart 1995 eveneens de regulie re vergadering van de commissie vrom plaats. De agenda voor die vergadering vermeldt o.a. de vol gende punten: - aanwijzingsadvies beschermde monumenten; - convenant toewijzing sociale huurwoningen; - onderhoudscontracten sportvel den; Commissie bestuurszaken en welzijn. Op donderdag 30 maart 1995 om 19.30 uur vergadert genoem de commissie, waarin o.a. de vol gende onderwerpen aan de orde komen: - onderhoudscontracten sportvel- denbeheer; - wijziging APV; - diverse subsidieverzoeken; toi letten. De commissievergaderingen wor den gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis en zijn voor het publiek, met de mogelijk heid van spreekrecht, toeganke lijk. van de bouwverordening. De 2e wijziging van de bouwver ordening treedt in werking op 24 maart 1995. Koudekerke, 22 maart 1995. BOUWPLAN ZES WONIN GEN TIMMERMANS STRAAT 31 TE ZOUTELAN DE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat zij van Minn aard Projekten B.V. te Goes een aanvraag hebben ont vangen om vergunning voor het bouwen van zes woningen op het perceel Timmermansstraat 31 te Zoutelande Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is echter in zijn vergadering van 9 maart 1995 verklaard, dat er een her ziening van dat bestemmingsplan wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening. Aangezien hun college bereid is om vrijstelling te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de geldende voorschriften en (met toepassing van artikel 50, 6e lid van de Woningwet) vooruitlopen de op de vaststelling en goedkeu ring van de planherziening, de bouwvergunning te verlenen, ligt het in het voornemen om aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland te verzoeken de ter zake vereiste verklaringen van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan gedepu teerde staten wordt gedaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om tegen het bouwplan bedenkingen in te dienen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 27 maart 1995- gedurende 2 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Gedurende deze periode kunnen bij hun college schriftelijke beden kingen tegen het bouwplan wor den ingediend. Koudekerke, 22 maart 1995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Dommelrode 12 te Koudekerke; - mevr. E.W.R. Karskens-Postma te Breda voor het geheel vernieuwen van een zomerhuis gelegen op AANWIJZING BIJZONDERE DAGEN (GELUIDHINDER- BEPALINGEN). Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij vrijdag 7 april 1995 hebben aan gewezen als "bijzondere dag" ingevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg. Tijdens deze dag zijn de voor schriften ter beperking van geluid en trillinghinder niet van toepas sing. Deze dag is als zodanig aangewezen ten behoeve van de zogenaamde "Blues-route Middelburg" die door Organisatie Blues-route Middelburg wordt georganiseerd. Gedurende de aangewezen dag kan in de betreffende horeca-bedrijven levende muziek ten gehore wor den gebracht Hierdoor kunnen de geluidsnormen van de Wet milieubeheer worden overschre den waardoor geluidhinder kan optreden. Voor zover thans bekend zullen de volgende horeca-bedrijven aan de "Blues-route Middelburg" deel nemen: Alassio (Zusterstraat); Bar American (Plein 1940); The Duke (Vlasmarkt); Entree (Damplein); De Herberg (Pottenmarkt); Miller Time (Vlasmarkt); De Mug (Vlasmarkt); Carrousel (Vlasmarkt); Rock Desert (Damplein); Schuttershof Theatercafé (Schuttershofstraat); Desafmado (Koorkerkstraat); Plexat (Reigerstraat); Café Bommel (Markt); De Timpaan (Markt); Seventy Seven (Markt); Grand Café Solo (Damplein); Rode Oortjes (Kromme Weele); Elektro (Markt); Stadsdanszaal (Beddewijkstraat). WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikkingen Aanvragen en ontwerp beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. Schilders- en afwerkingsbedrijf J. van Iwaarden v.o.f. voor het oprichten en in werking heb ben van een schilders- en afwerkingsbedrijf op het per ceel Dampoortweg 29 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 837; 2. Scheldebouw B.V. voor het uit breiden van de inrichting op het perceel Herculesweg 17 te Middelburg kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie M, NR. 428; 3. Stichting voor Regionale Zorgverlening te Middelburg voor de inrichting op het per ceel Koudekerkseweg 145 te Middelburg (Cluster Verstandelijk Gehandicaptenzorg Walcheren), kadastraal bekend gemeente Middelburg sectie S, nr. 2300. De aan vraag betreft een revisiever gunning. Inzage De aanvragen, de ontwerph beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De ter inzageligging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donderdag avond dient van te voren telefo nisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 23 maart tot 20 april 1995 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont werpbeschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisse ling over de ontwerp-beschikkin- gen kan daarom telefonisch wor den verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) beden kingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. VERKEERSBESLUIT Burgemeester en wethouders hebben besloten: I a door plaatsing van verkeers borden E9 of haar zone variant, uit bijlage I van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens 1990 als belanghebbendenplaatsen waar met een vergunning mag worden geparkeerd aan te wijzen: Balans 7-19, Blindenhoek, Bogardstraat, Groenmarkt 13-15, Hofplein 2-20, Korte Burg, Latijnse Schoolstraat en Lombardstraat, 1 b met onderbord; "maandag tot en met zaterdag van 08.00 uur tot 18.00 uur koopavond tot 21.00 uur" en pijlaanduiding; 2 toe te voegen aan de plaat sen, waar tegen betaling van parkeerbelasting en waar tot zekerheid van de betaling van een naheffingsaanslag aan een voertuig ook een wielklem kan worden aange bracht Bierkaai, Dam (Noordzijde), Koestraat Korte Noordstraat Korendijk, Kousteensedijk (tussen Stationsstraat en Goese Korenmarkt), Londensekaai, Molenwater (weerszijden voor de watertoren), Nieuwe Haven, Rouaansekaai, Vlissingsestraat tijdens de periode genoemd onder I b; 3 te onttrekken aan de plaatsen van parkeerbelasting en wiel klem: Groenmarkt 13-15, Hofplein 2-20, Korte Burg en Markt; Deze besluiten liggen van 23 maart tot 4 mei 1995 ter inzage bij de Dienst Stadsontwikkeling, sectie Juridische Zaken, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. De onder I genoemde bebording treedt in werking op 15 april 1995. Tegen het onder I vermel de verkeersbesluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 4 mei 1995 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedagte kend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van arti kel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit ver zoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. VOORPUBLIKATIE VER KEERSMAATREGELEN Op basis van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht maken Burgemeester en Wethouders bekend dat zij het voornemen hebben om: - in de Jasmijnstraat éénrich tingsverkeer, met uitzondering van (brom)fietsers, in te stellen met de (rij)richting van de Sportlaan naar de Zacharias Jansenstraat De verkeersveiligheid in deze smalle straat zal hierdoor sterk worden verbeterd. Fietsverkeer blijft wel in beide richtingen toe gestaan. Hiertoe wordt voorge steld een fietsstrook op het weg dek aan te brengen. De maatre gelen zijn aangegeven op een tekening die van 23 maart tot 20 april 1995 voor U ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 2 I. Belanghebbenden kunnen hun zienswijze kenbaar maken bij voorkeur door middel van specia le formulieren, die bij de dienst verkrijgbaar zijn. Tevens kunnen tegen een geringe vergoeding afschriften van het ontwerp besluit verkregen worden. COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MID DELBURG. De commissie, die burgemeester en wethouders of de gemeente raad adviseert over de te nemen beslissing op ingediende bezwaar schriften, komt op donderdag 30 maart 1995 bijeen om belang hebbenden te horen. Behandeld worden (onder voorbehoud) een vijftal bezwaarschriften tegen het door de gemeenteraad genomen besluit over ingediende subsidie verzoeken. 16.30 uur: Bezv/aarschrift van de Nederlandse ChristenVrouwenBond, afdeling Stad, tegen de afwijzing van een subsidieverzoek voor een informa tie-avond over "Vrouw en Islam". 16.50 uur: Bezwaarschrift van de Marokkaanse Vereniging Middelburg tegen de vaststelling van de subsidie 1995. 17.15 uur: Bezwaarschrift van de Turkse werknemersvereniging Middelburg tegen de vaststelling van de subsidie 1995. I 7.45 uur: Bezwaarschrift van de Chr. gem. zangvereniging "De Lofstem" tegen het besluit tot subsidiebeëindiging per I januari 1995. 18.15 uur: Bezwaarschrift van Radio Walcheren tegen het besluit tot subsidiebeëindiging per I januari 1996. De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stad huis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secre taris van de commissie, mevrouw A.C. Beije (tel. 01180-75434). MONUMENTENVERGUN NING Van 24 maart 1995 tot en met 6 april 1995 ligt op de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het monumenten- pand Koorkerkhof 7 - Koorkerkhof 24. Gedurende bovengenoemde periode kunnen eventuele beden kingen schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnen gekomen: a. op 8 maart 1995 voor het bouwen van een staalconstruc tie op het perceel Herculesweg 35; b. op 8 maart 1995 voor het bouwen van een serre op het perceel Schepenenlaan 278; c. op 8 maart 1995 voor het bouwen van een garage op het perceel Koninginnelaan 16; d. op 9 maart 1995 voor het verbouwen van de entree van de woning op het perceel Lange Noordstraat 4; e. op 9 maart 1995 voor het bouwen van 16 woningen op een perceel aan de Kruisweg; f. op 10 maart 1995 voor het, bouwen van een berging en een garage/werkplaats op een perceel aan het Meiveldpad; g. op 10 maart 1995 voor het verbouwen!uitbreiden van de woning op het perceel Nieuwe Burg 20; h. op 13 maart 1995 voor het bouwen van 2 dakkapellen op de percelen Noordweg 13-15; i. op 13 maart 1995 voor het wijzigen van een verleende bouwvergunning op het per ceel Langeweg 7; j. op 14 maart 1995 voor het bouwen van een verpleeghuis op het perceel Noordpoortplein 2. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middel burg in de Faam vandaag ARNEMUIDEN 1 DOMBURG 1 MARIEKERKE 1 MIDDELBURG 1 VALKENISSE 1VEERE 1 VLISSINGEN 1 WESTKAPELLE 1 WATERSCHAP WALCHEREN 1 WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN t I

de Faam | 1995 | | pagina 11