senioren-fauteuil of 50+ fauteuil? 475. Fa. P. DAMMAN ZN. BEER 2,95 ALL SPORTS BODY GYM Rlieuwe stap voor Danny de Munk Conny Vandenbos geeft haar recepten weg Sugar Lee Hooper in het Nederlands BONBONS STEP AEROBICS CALLANETICS ALL SPORTS Slagerij Brouwer RECLAME 3Cleywegt DAGSCHOTELS 14,75 De B r I r Theatertour voor Anneke Grönloh Zoekt u een prima zittende Komt u dan eens vrijblijvend kijken. Wij hebben 50 stuks verschillende fauteuils in voorraad, reeds vanaf WONINGINRICHTING Wij zijn niet de grootste, maar wéi de goedkoopste "Ik heb van dat sluike huur, daar is niks mee te doen... Dacht hij 'ZornMrln fZ&slond' Ëmmjm Wij verkopen uitsluitend WalcEiers rundvlees een (h)eerlijk stuk vlees tegen betaalbare prijzen Riblappen 1 kilo 15,50 Braadlappen 1 kilo 17,50 Bieflappen 1 kilo 21,00 Rosbief 1 kilo 23,00 Rundgehakt 1 kilo 10,98 Sucadelappen 1 kilo 16,50 Dam 79 Middelburg, tel.: 01180-12289 ALLES KEURMEESTERSKWALITEIT (uit eigen bakkerij) normaal. NU: per 100 gram A50 Oostperkweg 25 4332 SB Middelburg Tel. 01180-34566 Iedere dag van 19.00 - 20.00 uur Maandag en donderdag: 10.00 - 11.00 uur 13.45- 14.45 uur Dinsdag 13.45 - 14.45 uur Ook beginnerscursussen Pakket voor dames Onbeperkt fitnesstraining 2x p.w. aerobics 52.50 per maand rm Broadway Woensdag 8 maart 1995 DE FAAM 3 Nieuwstraat 29 (zijstr. v/d L. Delft), Middelburg, 01180-13437 «3lc,M°H?Noordst^" JMldde'bu^,0U30.3<266 vakwekkvoor «ffiafyw PRys Onze nieuwe collectie is er weer meto.a. Jean Bourget, Galipette, Suae d'Orge, Roelco, 0 Kanz, Doppel Moppel en City Kids. Maot52t/m 128 BABY - KINDERSPECIAALZAAK Kerkplein 8, Yerseke, tel. 01 131- 4210 Luxe Brood-, Beschuit- en Banketbakkerij Brakstraat 24 - tel. 01180-13059 Middelburg -^nalmaa Petit Restaurant NTWERPEN Dagschotels 14,75 van 9 maart t/m 15 maart 1995 met twee warme groenten, aardappelgerecht en een salade donderdag 9/3 Lamsvlees met groente vrijdag 10/3 Rode poon op proven?aalse wijze zaterdag 11/3 Fricandeau, gevuld met leverworst en peterselie maandag 13/3 Gegratineerde ribkarbonade dinsdag 14/3 Roerbak van kip met taugé en paprika woensdag 16/3 Runderlapje met ui en rode wijn EXTRA DEZE WEEK: Kip-kerry met rijst11,50 Vegetarische schotel (soya-balletjes)12,75 Hongaarse goulash met puree en zuurkool12,75 Rosbief met sjalotjes18,50 SOEPEN EN VOORGERECHT VAN DE WEEK: Groentesoep4,75 Licht gebonden Belgische kippesoep5,25 Cocktail Veronique7,50 TOETJE VAN DE WEEK: Flensje, gevuld met ijs en abrikozensaus5,25 MENU VAN DE WEEK31,50 Cocktail Rosbiel Dessert Kopje kottie Keuken open tot 20.00 uur Wilt u zeker zijn van uw schotel, bel ons dan even. Turfkaai 3, 4331 JV Middelburg Telefoon 01180-24089 Keuken open tot 20.00 uur Bezorgservice: Maaltijden kunnen ook thuis worden bezorgd in verpakkingen voor een heteluchtoven. HET WEEKBLAD VOOR WALCHEREN OPLAGE 25.200 Woensdags wekelijks huis-aan-huis in Middel burg, Arnemuiden, Aagtekerke, Domburg, Ga- pinge, Grijpskerke, Meliskerke, Nieuw- en Sint- Joosland, Oostkapelle, Serooskerke, Sint Laurens, Veere, Vrouwenpolder. In combinatie met de Vlissinger, totale oplage 48.710, ver spreiding over geheel Walcheren. Uitgave: Provinciale Zeeuwse Courant BV. Druk: BV Rotadruk, Postbus 36, 4570 AA Axel. Druktechniek: offsetrotatie. Sluitingstijd: redactie vrijdag 16.00 uur; advertenties vrijdag 17.00 uur. De Faam en De Vlissinger maken deel uit van de Zeeland Combinatie huis-aan-huisbladen in Zeeland. Totale oplage: 172.550 Danny de Munk heeft een nieuwe stap in zijn carrière gezet met zijn nieuwe Engelstalige cd-album 'Danny' die deze maand is ver schenen. Met zijn single 'Save a Little Love' bewijst hij ook meteen dat René Froger en Gordon er een geduchte concur rent hebben bijgekregen. Verrassend is echter dat Danny na twaalf jaar Nederlands repertoire nu op het Engels is overgestapt... Het leek of Conny Vandenbos haar zangcar rière de laatste tijd wat op een zacht pitje had gezet om al haar aandacht te kunnen geven aan het radioprogramma 'Thee met Conny Vandenbos', dat zij dagelijks presen teert op Radio Noordzee Nationaal. Maar deze maand kwam plotseling haar schitterende nieuwe cd 'Vriendschap' uit. "Ik vond dat het echt weer tijd werd voor een nieuwe cd en toen het idee was geboren om uitsluitend liedjes over vriendschap op te nemen was ik meteen enthousiast," vertelt Conny trots. "Vriendschap staat vol nieuwe en oude liedjes over gevon den en verloren vriendschappen en daarbij hebben we gekozen uit de mooiste bestaande en een aantal nieuwe liedjes die speciaal voor mm deze cd zijn geschreven." Van de legendarische Jacques Brei koos Conny het indrukwekkende 'Een Vriend Zien Huilen Kan Ik Niet', van het Goede Doel 'Vriendschap' dat zij in een verras send nieuwe interpretatie ten geho re brengt, en van André van Duin zingt ze 'Een Echte Vriend'. Maar ook een medley van haar oude suc cessen ontbreekt niet. 'Ja, dat is de "Ik wilde wel eens wat anders," ver telt de 25-jarige Danny, "het was voor mij weer een nieuwe uitda ging. Misschien is het wel gevaarlijk voor m'n carrière, maar ik ben heel trots op deze cd." Danny begon zijn carrière als 12- jarig jochie in de film 'Ciske de Rat', waar hij door Herman van Veen als zanger werd ontdekt: "Ik zat meteen aan de top," herinnert Danny zich. "Het was een gigan tisch succes, ze braken de tent voor me af... Beatles-taferelen leken het wel! maar daardoor heb ik me niet gek laten maken. Samen met mijn moeder, die ook mijn manager is, heb ik gekozen voor een langdurige carrière. Vandaar dat ik eerst in een aantal films heb gespeeld voor ik weer cd's ging opnemen." Inmiddels heeft Danny vijf cd's gemaakt, waarvan er vier goud zijn geworden. Hij heeft in musicals gespeeld, in feite heeft hij op zijn 25ste al een carrière achter de rug waar een ander alleen van kan dro men op zijn veertigste. Dit najaar zal hij weer schitteren in de musical 'Pumpboys Dinettes' (Pomp bediendes en Serveersters) samen met Amerikaanse acteurs. "Ik hoop dat dat de opstap naar Broadway voor mij wordt," geeft Danny toe. "Toen ik niet mee mocht naar Amerika met 'Cyrano', was dat wel een teleurstelling voor me, maar misschien was het wel goed. Één ding weet ik echter zeker: voor mijn dertigste wil ik bereiken wat Bill van Dijk heeft gedaan: Broadway! Maar dan in een echte Amerikaanse produktie. Ik zeg het heel voorzichtig, maar ik wéét gewoon dat het gaat gebeuren." Feestbeest Sugar Lee Hooper lijkt eindelijk haar eerste hit in handen te hebben... met een 35 jaar oud liedje van Toon Hermans nog wel! leder een kent het van Jasperina de Jong: "De Wandelclub" oftewel "Jo met de banjo en Lien met de Mandolien, Kaatje met haar Mondharmonicaaaatje! dat Sugar Lee nu op heel eigen wijze nieuw leven heeft ingeblazen. Het succes van haar cd 'de Wandelclub' heeft Sugar Lee Hooper dan ook doen besluiten om een compleet Nederlandstalige cd te gaan opnemen. Voor een aflevering van de AVRO- televisieserie 'Een Nieuwe Jas' ging Sugar Lee Hooper enkele maanden geleden de studio in om 'De Wandelclub' in te zingen. Al meteen na de televisie-uitzending kreeg de zangeres zoveel positieve reacties, dat ze nu heeft besloten op de Nederlandstalige toer te gaan. "Ik heb wel even geaarzeld om 'De Wandelclub' op te nemen. Ooit had Jasperina de Jong dat al gedaan en haar uitvoering vond ik subliem. Toen ik eenmaal in de studio was merkte ik dat mijn versie totaal anders zou zijn. De reacties zijn zo leuk, dat ik mijn zoon Robert-Jan, met wie ik tot op heden al mijn cd's opnam, gevraagd heb om voor mij geschikte Nederlandstalige liedjes te gaan verzamelen of schrijven. Ik weet niet of ik voortaan alleen maar Nederlandstalige liedjes zal gaan zingen. Zeker bij mijn optredens zal ik nog in het Engels zingen. En ik denk, dat de cd die ik het komende jaar samen met het Metropole Orkest ga opnemen, ook Engels talig zal zijn." medley van 'Roosje m'n Roosje/Sjakie/Ome Arie', want dat gaat ook over vriendschap," licht Conny toe. Naast haar dagelijkse programma op Radio Noordzee Nationaal heeft Conny tegenwoordig ook een maandelijkse kookrubriek in de Radio Noordzee krant, die sinds januari maandelijks uitkomt en die gratis verkrijgbaar is in de meeste platenzaken. Conny moet lachen: "Leuk hè? Het zijn eenvoudige recepten die ik zelf vaak gebruik. Als je zoals ik veel van huis bent heb je geen tijd om uren in de keuken te staan, dus toen ik voor die rubriek, 'Koken met Conny' werd gevraagd heb ik meteen ja gezegd, want die makkelijke recepten wil ik graag delen met mijn luisteraars en de lezers van de Radio Noordzee krant.' Na het succes van haar jubileum concert, eind vorig jaar in de Amsterdamse Stadsschouwburg, heeft Anneke Grönloh besloten een uitgebreide theater-tournee te gaan maken. De 52-jarige zan geres hoopt eind dit jaar van start te gaan. "Ik krijg al jaren verzoek jes van theater directeuren om concerten te komen geven, aldus de zange res. "Tot op heden is het er nooit van gekomen. In het buitenland gaf ik wel regelmatig concerten. Vlak voor mijn jubileum-concert in Amsterdam, stond ik nog in Singa pore op de planken. In de Stads schouwburg heb ik gemerkt dat men in Nederland ook gecharmeerd is van de liedjes waarmee ik in het buitenland succes heb. Dat is ook de reden om voorbereidingen te tref fen voor een theater-tour." Mare Daniëls scoort voor de tweede keer met zijn hit 'Deveny'. Herschreven door Marc's vaste tekst schrijver Ed Hooijmans onder de titel 'Emily'. Aanvankelijk was het nummer alleen op de radio te horen, maar de vraag was zo groot, dat 'Emily' inmiddels op single is uitgebracht Liesbeth List lijkt aan haar tweede jeugd begonnen te zijn. Sinds haar samenwerking met Frank Boeijen, die resulteerde in een schitterende cd, staat zijn weer volop in de belangstelling. Op Radio Noordzee Nationaal is zij momen teel veel te horen met haar single 'Net als een Kind'. 'Warm Feeling', de nieuwe cd van Grant Forsyth is hard op weg naar goud. Dat zou hun tiende in tien jaar zijn! Met haar nieuwe dubbel-cd 'La Bloemen' bewijst Karin Bloemen een van de meest veelzijdige artiesten in ons land te zijn. Met haar stem kan ze elk genre aan en naast haar gevoel voor humor toont Karin ook zeer maat schappelijk bewogen te zijn. 'La Bloemen' is een cd-registratie van het theaterprogramma waarmee Karin de afgelopen anderhalf jaar WF* Ldoor het land toerde. Ook op weg naar goud is Ten Sharp met hun nieuwe single 'After All the Love has Gone', na hun wereldhit 'Rumours in the City' was het een tijdje stil rond Ten Sharp, maar inmiddels is het weer een zeven mansformatie die nog veel van zich zal laten horen. Tenslotte is er de nieuwe cd-single van Danny de Munk, 'Save a Little Love', waarmee hij René Froger en Gordon wel eens naar de kroon zou kunnen steken!

de Faam | 1995 | | pagina 3