VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE VALKENISSE WATERSCHAPWALCHEREN GEMEENTE DOMBURG li INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEME'ENTE MIDDELBURG er is een leesrichting voor letters en een looprichting voor papier bij den boer drukkers houden ze met beide rekening, omdat ze verstand hebben van letters en van papier middelburg 01180-81000 Woensdag 1 maart 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 INFORMATIE OVERHEID Openbare voorlichtingsbijeenkomst Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Mariekerke maakt bekend dat de voor 23 februari I995 (aanvang 19.30 uur) geplande openbare voorlichtingsbijeenkomst over poli- tie-aangelegenheden in het ver enigingsgebouw "Ons Huis", Burg. Adelaarstraat 26 te Meliskerke, tussen de burgemeester, de lei ding van de regiopolitie Zeeland en het Openbaar Ministerie, op verzoek van de gemeente, niet doorgaat Deze bijeenkomst is verplaatst naar donderdag 6 april 1995. Mariekerke, 29 februari I995 Het college van burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, C.W. Bierens. De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. GEMEENTELIJKE BELAS TINGVERORDENINGEN Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben bij hun besluit van 19 december 1994 de "Verordening marktgelden Vlissingen I995" goedgekeurd. Deze verordening treedt in wer king met ingang van de tweede dag na deze bekendmaking. De datum van ingang van de heffing is I januari 1995. Exemplaren van genoemde verordening liggen ter inzage bij de sectie Interne Zaken (kamer I30) van het ge meentehuis. OPENBAAR BUSVERVOER Het Dagelijks bestuur van de Gemeenschappelijke regeling lo kaal openbaar busvervoer Vlissingen/Middelburg deelt mede dat bij besluit d.d.22 feb[uari 1995 de dienstregeling voor de dienstlijnen 56,57,58 en 59 voor de periode 1995/1996 is vastge steld. De dienstregeling, met bijbehoren de stukken, ligt ter inzage op de stadhuizen te Vlissingen (sector Stadsontwikkeling, 2e etage) en Middelburg (dienst Stadsontwikkeling,Vlissingsestraat 21Tegen het besluit kunnen be langhebbenden binnen 6 weken na de datum van bekendmaking beroep instellen bij het Algemeen bestuur van de Gemeenschappelijke regeling lo kaal openbaar vervoer Vlissingen!Middelburg, p/a Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. Degenen die een be roepschrift hebben ingediend kun nen tevens, op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet be stuursrecht bij de voorzitter van het College van beroep voor het bedrijfsleven, Postbus 2001,2500 EA in 's-Gravenhage verzoeken een voorlopige voorziening te tref fen indien onverwijlde spoed, dat gelet op de betrokken belangen vereislTerzake is griffierecht ver schuldigd ad f 200,- voor natuur lijke personen en f 400,- voor andere dan natuurlij ke personen. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat de volgende bouwplannen zijn inge komen, welke niet in overeenstem ming zijn met de voorschriften van het ter plaatse geldende be stemmingsplan: Bouwaanvragen: (art 19 WROI50, lid 5 Woningwet) - D.M. Broekaert voor het bou wen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel I - N.J. Otto voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 3) - P.H. van Wanrooij voor het bou wen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 5) - N. Schank voor het bouwen van een loods op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 2) - H. Pruijmboom voor het bou wen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 4) - P. Pruijmboom voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 6) - A. Pruijmboom voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 8) - P.H. Floresse voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 10) - J.F. v.d.Ven voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 12) - M.A. v.d.Ven voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 14) - LM. v.d.Ven voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 16) - M.F. v.d.Ven voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 18) - G. Schank voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 20) - N.C. Netten voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 22) - N. Netten voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 24) - B.M.J. Netten voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 26) - M.L v.d.Ven voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 28) - J. van Wanrooij voor het bouwen van een nissehut op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 30) - A.J. van Wanrooij voor het bou wen van een loods op lokatie Oostelijke Bermweg (kavel 32) - Meyers Staalbouw BV voor bou wen van een trap tegen het bij eenkomstgebouw op de lokatie Arsenaalplein I. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvragen, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en lof 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid openen. Alvorens een beslissing te nemen op de ingediende plannen liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 2 maart 1995 geduren de 2 weken (derhalve tot en met 15 maart 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sec tor Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet be kend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingeko men van: - R. Mast voor het verbouwen van een garage tot woning op lokatie Nieuwe Vlissingseweg 69 - J.R.AIewijnse voor het bouwen van een serre op lokatie Ritthemsestraat 46 WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp besluiten Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning op grond van de Wet milieubeheer zijn ingediend voor het oprichten en in werking hebben van hobby terreinen aan de Bokkenburgweg (bij de Oostelijke Bermweg, naast het M.O.B.<omplex) te Vlissingen, waar de volgende werkzaamhe den zullen plaatsvinden: opslag ongevaarlijke goederen en oude metalen; het repareren van auto's voor ei gen gebruik; handel in tweedehands auto's. De aanvragen zijn ingediend door: - dhr. N. Schanck, voor het per ceel Bokkenburgweg 2; - dhr.J. van Wanrooij, voor het perceel Bokkenburgweg 30; - dhr. P.H. Floresse, voor het per ceel Bokkenburgweg 10; - dhr. M.Lvan de Ven, voor het perceel Bokkenburgweg 28; - dhr.A. Pruijmboom, voor het perceel Bokkenburgweg 8; - dhr. N.J. Otto, voor het perceel Bokkenburgweg 3; - dhr. M.F. van de Ven, voor het perceel Bokkenburgweg 18; - dhr. LM. van de Ven, voor het perceel Bokkenburgweg 16; - dhr. N. Netten, voor het perceel Bokkenburgweg 24; - dhr. P. Pruijmboom, voor het per ceel Bokkenburgweg 6; - dhr. G. Schank, voor het perceel Bokkenburgweg 20; - dhr. A.J.van Wanrooij, voor het perceel Bokkenburgweg 32; - dhr. M.A. van de Ven, voor het perceel Bokkenburgweg 14; - dhr. J.F. van de Ven, voor het per ceel Bokkenburgweg 12; - dhr. N.C. Netten, voor het per ceel Bokkenburgweg 22; - dhr. B.M.J. Netten, voor het per ceel Bokkenburgweg 26; - dhr. H. Pruijmboom, voor het perceel Bokkenburgweg 4; - dhr. D.M. Broekaert, voor het perceel Bokkenburgweg I; - dhr. P.H. van Wanrooij, voor het perceel Bokkenburgweg 5. Aan de vergunningen zullen voor schriften worden verbonden. De aanvragen, de ontwerpbeslui ten en bijbehorende stukken lig gen van 2 maart tot en met 29 maart 1995 ter inzage bij de sec tor Stadsontwikkeling (2e verdie ping van het stadhuis). Op aan vraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van I7.I5 uur tot 20.15 uur ingezien worden, te lefoon 01184-87204. In bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk bedenkingen inbrengen tegen de ontwerpbeslui ten. Wanneer u daar een schrifte lijk verzoek toe indient, gelijk met uw bedenkingen, worden uw per soonlijke gegevens niet bekend ge maakt. Voor mondelinge inbreng of gedachtenwisseling kunt u kon- takt opnemen met de sectie Milieu. Alleen wanneer u tijdig bedenkin gen hebt ingebracht tegen een ontwerpbesluit, kunt u later be roep instellen bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat u redelijkerwijs niet in staat bent geweest (tijdig) bezwa ren in te brengen, of de besluitvor ming straks afwijkt van het voor nemen. Vlissingen, I maart 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in de Vlissinger van vandaag. VERGADERING GEMEEN TERAAD Op donderdag 9 maart 1995 om 19.30 uur vergadert de gemeen teraad. De agenda vermeldt o.a. de vol gende agendapunten: - krediet uitvoering rioleringsplan; - aanschaf toiletunits; - verbetering fietspad Zoutelandseweg Biggekerke; - garantie geldlening VVV Zuid-west Walcheren; - voorbereidingsbesluit Timmermansstraat 31 Zoutelande; - standpuntbepaling soft drugsbe leid coffeeshops; - diverse subsidieverzoeken; - verordening 2e woningen. De vergadering van de gemeente raad is openbaar en wordt gehou den in de raadszaal van het gemeentehuis te Koudekerke. PRIVACYREGLEMENT Burgemeester en Wethouders van Valkenisse maken ingevolge artikel 19, Ie lid van de Wet Persoonsregistraties bekend, dat zij op 14 februari 1995 hebben vastgesteld het privacyreglement voor de Gemeentelijke Belas tingen-en Heffingen- administra tie en de Bouwvergunningen registratie hebben vastgesteld. Deze reglementen treden in wer king met ingang van I maart 1995 en liggen ter inzage op de afdeling Burgerzaken van het Gemeentehuis, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Bovenstaande Persoonsregistraties zijn aangemeld bij de Registratiekamer te Rijswijk. Koudekerke, I maart I995 PLAN VOOR HET BOUWEN VAN EEN WONING OP EEN PERCEEL GROND GELEGEN AAN DE VLISSINGSESTRAAT TE KOUDEKERKE Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat zij van de heer C. de Later te Krabbendijke een aanvraag heb ben ontvangen om vergunning voor het bouwen van een woning op een perceel grond gelegen aan Koudekerkseweg 10 te Biggekerke; - Konstruktieburo Faktor B.V. te Middelburg voor het bouwen van I87 zomerhuizen aan de Westkapelseweg te Zoutelande. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. C. Wattel te Zoutelande voor het bouwen van een woning aan de Noordendolfer te Zoutelande; - dhr. M.J. Bimmel te Biggekerke voor het geh. vernieuwen van een zomerwoning op het per ceel Koudekerkseweg 4 te Biggekerke; - dhr. R. Boogaard te Koudekerke voor het plaatsen van een hobbykas op het per ceel Middelburgsestraat 37 te Koudekerke; - dhr. M.P. Oostdijk te Koudekerke voor het bouwen van een garage/berging op het perceel Tramstraat 41 te Koudekerke; - dhr. J. Jobse te Koudekerke voor het bouwen van een stal/opslagruimte op het per ceel Galgeweg 7 te Koudekerke. de Vlissingsestraat te Koudekerke (naast het perceel Vlissingsestraat 3, Koudekerke). Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan. Door de gemeenteraad is echter in zijn vergadering van 19 mei 1994 verklaard, dat er een her ziening van dat bestemmingsplan wordt voorbereid. Het bouwplan is in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening. Aangezien hun college bereid is om vrijstelling te verlenen (als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) van de geldende voorschriften en (met toepassing van artikel 50,-6e lid van de Woningwet) voor uitlopen de op de vaststelling en goedkeu ring van de planherziening, de bouwvergunning te verlenen, ligt het in het voornemen om aan het college van gedeputeerde staten van Zeeland te verzoeken de ter zake vereiste verklaringen van geen bezwaar af te geven. Alvorens dit verzoek aan gedepu teerde staten wordt gedaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om tegen het bouwplan bedenkingen in te dienen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 3 maart I995 gedu rende 2 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling alge mene zaken) te Koudekerke. Gedurende deze periode kunnen bij hun college schriftelijke beden kingen tegen het bouwplan wor den ingediend. Koudekerke, I maart I995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. H. Rongen te Heinsberg-Straeten (D) voor het vergroten van het zomer huis De Zandput 49 te Zoutelande; - Aannemersbedrijf Provoost te Aagtekerke voor het vergroten van de woning ^7 BELASTINGVERORDENIN GEN Burgemeester en wethouders ma ken bekend dat navolgende, door de gemeenteraad dd. 10 novem ber 1994 vastgestelde belasting verordeningen zijn goedgekeurd bij besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland dd. 20 januari 1995 onder no. 95605 en gedurende vier weken na deze bekendma king ter inzage liggen op het ge meentehuis: - verordening op de heffing en invordering van marktgelden op de seizoenmarkt te Vrouwenpolder; - verordening tot wijziging van de verordening op de heffing en invordering van grafrechten; - verordening tot wijziging van de verordening op de heffing en invordering van de afval stoffenheffing; - verordening tot wijziging van de verordening hondenbelas ting 1995; - verordening tot wijziging van de verordening onroerend- zaakbelastingen 1995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Vrouwenpolder - het plaatsen van 4 lichtmasten bij de tennisbanen Fort den Haakweg 38a - het (ver)plaatsen van een oe- fenkooi bij de tennisbanen Fort den Haakweg 38a Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. BEKENDMAKING Delegatieverordening Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de raad in zijn openbare vergadering van BEKENDMAKING Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren maakt bekend dat vanaf I maart 1995 tot en met I juni 1995 ter inza ge ligt het op 7 februari 1995 door Gedeputeerde Staten van de provincie Zeeland goedgekeurde besluit van de Algemene Vergadering van het waterschap Walcheren tot wijziging van de Omslagklassenverordening Walcheren I994. De wijziging betreft: a. het indelen van de vliedbergen op Walcheren in de categorie waterkerende binnendijken overige binnendijken; b. het doorvoeren van grenscor recties rondom het natuurge bied "de Manteling" waardoor bepaalde percelen niet meer tot het geclassificeerde gebied behoren en een ongeclassifi- ceerd perceel wel tot het natuurgebied wordt gerekend. TER INZAGE Het besluit ligt ter inzage: elke werkdag van 8.00 tot I 7.00 uur op het bureau Interne Zaken van het waterschap Walcheren, Groenmarkt 10 te Middelburg. Desgewenst kan aldaar een mon delinge toelichting op de stukken worden verkregen. INFORMATIE Indien u meer informatie over deze wijziging van de Omslagklassenverordening Walcheren I994 wenst, kunt u contact opnemen met het hoofd van het bureau Belastingen, mr. J.B.J. Immink, tel. 01180-71550. Bovendien is tegen betaling van kosten voor een ieder een exem plaar van dit besluit verkrijgbaar. Middelburg, I maart 1995 Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren jhr.mr. K.F.H. Schorer, dijkgraaf mr.drs. J.A. van Werkum, secreta ris 15 februari 1995 heeft besloten de Delegatieverordening te wijzi gen. Dit houdt voornamelijk ver band met de gewijzigde verkeers- wetgeving doch burgemeester en wethouders blijven onverminderd bevoegd verkeersmaatregelen te treffen. De gewijzigde verordening ligt tij dens openingstijden van de secre tarie voor een ieder ter inzage en treedt in werking met ingang van I maart I995. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Vrouwenpolder - het vergroten van de zomerwo ning Macquetshoofd 3 - het vergroten van de zomerwo ning H. de Rijklaan 21 - het vergroten van de zomerwo ning SiJacobshoofd 11 - het bouwen van een tuinberging Dorpsdijk 37 Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwvergun ning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. VOORBEREIDINGS- BESLUITEN Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat de ge meenteraad in zijn vergadering van 15 februari 1995 heeft ver klaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor enkele per celen aan de westzijde van de Fort den Haakweg te Vrouwenpolder ten behoeve van de aanleg van een fietspad, zoals op de bij dit besluit behorende te kening is aangegeven. Genoemd besluit, hetwelk op I maart 1995 in werking is getre den, ligt met bijbehorende situa tietekening voor een ieder ter in zage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Bouwaanvragen Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - J. Davidse, voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Orinonstraat 5 te Oostkapelle; - mevrouw R. Behrentroth, voor het bouwen van een garage op het perceel Zuiderpark 9 te Domburg; - G. Kemp, voor het bouwen van een entree/luifel aan de woning op het perceel Prinseweg 7 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode 16 februari tlm 23 februari 1995. - Burgemeester en wethouders van Domburg voor het plaat sen van een kunstwerk in het openbare parkgebied van het Badhotel aan de Domburgseweg te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waarop u van het be- sluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, I maart I995. mil...i\ COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN MIDDELBURG. De commissie, die burgemeester en wethouders adviseert over de te nemen beslissing op ingediende bezwaarschriften, komt op don derdag 9 maart 1995 weer bij een om belanghebbenden te horen. Behandeld worden (onder voorbehoud) de volgende zaken. 16.30 uur: Een inwoonster van Middelburg is het niet eens met de bijdrage, die burgemeester en wethouders haar op grond van de Regeling geldelijke steun huisves ting gehandicapten 1992 hebben toegekend voor de aanpassing van haar woning. Zij heeft daar om een bezwaarschrift ingediend tegen deze toekenning. I 7.00 uur: Op dit tijdstip wordt het bezwaarschrift behandeld van een inwoner van Vlissingen, die het niet eens is met de weigering van burgemeester en wethouders om toe te staan, dat hij met zijn motorschip langer dan veertien dagen achtereen een ligplaats aan de Loskade te Middelburg inneemt De hoorzittingen zijn openbaar en worden gehouden in het stad huis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secre taris van de commissie, mevrouw A.C. Beije (tel. 01180-75434). ASIELZOEKERSCENTRUM Burgemeester en wethouders maken bekend dat van het Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers het verzoek is ont vangen om medewerking te verle nen aan de wijziging van de van kracht zijnde bestemmingsplan nen Dauwendaele II en Begraafplaats Nieuwlandseweg. Doel is over te gaan tot verlen ging van de vestiging van het Asielzoekerscentrum op het per ceel hoek Kruitmolenlaanl Westelijke Oude Havendijk (gron den voormalige manege) voor een periode van vijf jaar. Aan dit verzoek kan de gemeente medewerking verlenen door met toepassing van de vrijstellingslanticipatie-procedure van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Woningwet vrij stelling te verlenen van de ter plaatse van kracht zijnde bestem mingsplannen. Het verzoek van het Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers ligt met de overige hierop betrekking hebbende stukken met ingang van 3 maart 1995 voor een periode van vier weken ter inzage op de volgende plaatsen: 1de gemeentelijke afdeling V.R.O., sectie Juridische Zaken aan de Vlissingsestraat 21; 2. de Sectie Voorlichting; 3. het wijkcentrum Dauwendaele. Gedurende deze termijn kan een ieder naar keuze schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze bij burgemeester en wethouders, Dienst Stadsontwikkeling, afdeling V.R.O., sectie Juridische Zaken, Postbus 61, 4330 AB Middelburg naar voren brengen. In dit verband zal er op maandag 6 maart 1995 om 19.30 uur een informatielinspraak-avond in de aula van de Pedagogische Academie Basis Onderwijs (PABO) aan de Kruitmolenlaan plaatsvin den. Een ieder wordt in de gele genheid gesteld op deze avond zijn of haar zienswijze mondeling naar voren te brengen of vragen te stellen. Voor schriftelijke ziens wijzen kan gebruik worden gemaakt van de op bovenge noemde adressen aanwezige inspraakformulieren. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 15 februari 1995 voor het bouwen van een dakkapel op het perceel P.D. van Campenstraat 16; b. op 15 februari 1995 voor het verbouwen/uitbreiden van een woon/winkelpand op het per ceel Sint Janstraat 5; c. op 16 februari 1995 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Oude Koudekerkseweg 20; d. op 20 februari 1995 voor het verbouwen van een dakkapel op de percelen Arie van Drie liaan 69 en 71; e. op 20 februari 1995 voor het bouwen van een loods op het perceel Tweede weg 5 te Nieuw- en Sint Joosland; f. op 20 februari 1995 voor het plaatsen van een valuta-auto maat op het perceel Markt 43; g. op 20 februari 1995 voor het plaatsen van dakkapellen op het perceel Molendijk 16 te Nieuw- en Sint Joosland; h. op 20 februari 1995 voor het bouwen van een garage/ berging op het perceel Spanjaardstraat 1-3; i. op 21 februari 1995 voor het bouwen van een garage/ berging op het perceel IJsselstraat 32; j. op 21 februari 1995 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Park de Moucheron 29; k. op 21 februari 1995 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Prins Johan Frisostraat 13. Zie ook de informatiepagina va de gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. ARNEMUIDEN DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN

de Faam | 1995 | | pagina 7