Een bloemhof rijzende op uit zee Een zwarte Pool in 't Beest 'Bos Lommer' in Middelburg The Blues Brothers in Stadsschouwburg Beroemde Stormscènes in Vestzaktheater BEGIN AANLEG HORTUS ZELANDIAE 23 FEBRUARI T/M 1 MAART IN MIDDEN ZEELAND Persoonlijke ervaringen in WOU gebundeld GELEZEN Woensdag 22 februari 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 mmm mmm Om één minuut voor elf werd de laatste punt oranje zeildoek getrokken over het bord dat de aanleg aankondigt van de Hortus Zelandiae bij het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle. Zo'n veertig minuten later trokken gedepu teerde G. de Kok en VSB-direc- teur P. van de Steenoven dat zelfde doek weer van het bord af en gaven daarmee het start sein voor de grootscheepse landschappelijke operatie. Vorige zomer bood Bert van de Hoef, directeur van het Zeeuws Biologisch Museum in Oostkapelle, het heemtuinplan Hortus Zelandiae aan gedepu teerde Dek aan. Toen was de verwachting dat de tuinen al dit voorjaar gereed zouden zijn. Inmiddels zijn de plannen enigszins bijgesteld. Omdat het voorbereidende werk dat het Waterschap Walcheren in het gebied rond kasteel West- hove verricht is uitgelopen, zal de heemtuin volgens Van de Hoef dit jaar niet meer hele maal afkomen. Hij verwacht dat in het voorjaar het paden stelsel en een deel van de the- matuinen zullen zijn aange legd en dat de rest van het werk in het najaar zal worden aangepakt. De verschuiving in tijd mag de pret echter niet drukken. Al spraken de meeste betrokke nen over de toekomstige heemtuin als over 'die mod derpoel', toch bleken ze allen zeer tevreden met de Hortus Zelandiae zoals die er ooit zal uitzien. In tegenstelling tot andere provincies heeft Zee land nog geen heemtuin. De Hortus Zelandiae zal dan ook de eerste in deze provincie zijn. Door zijn grootte en lig ging zal de Zeeuwse heemtuin echter meteen kunnen wedij veren met Thijsse's Hof in Amstelveen of de Kasteeltui nen van Arcen, meent direc teur Van de Hoef. In een heemtuin staan planten die behoren tot de inheemse flora. In de Hortus Zelandiae zullen onder meer negen ver schillende thematuinen wor den aangelegd die alle in het klein een stukje Zeeuwse natuur met de bijbehorende planten- en diersoorten verte genwoordigen, zoals een boer- derijtuin, een watertuin, een vlindertuin en een duintuin. Door het beïnvloeden van de milieu-omstandigheden (bij voorbeeld door hoge of lage waterstand, verschillende grondsoorten en dergelijke) kan op een klein oppervlak een grote verscheidenheid aan planten voorkomen. Verder zal in de Hortus Zelandiae een reconstructie worden gemaakt van het Zeeuwse kleiland- schap met meidoornheggen, een drinkput en een vliedberg. De Hortus Zelandiae ('Tuin van Zeeland', de naam waaronder het eiland Walcheren met zijn vele buitenplaatsen vroeger bekend stond) krijgt verschil lende functies. r-,r-..Pffi..-. M mmi Boo" m Onder het toeziend oog van museumdirecteur Bert van de Hoef onthulden G. de Kok en P. van de Steenoven het bord voor het Zeeuws Biologisch Museum dat de aanleg van de heemtuin aankondigt. Allereerst is het een recreatie ve voorziening voor het park Westhove, dat jaarlijks door 1,1 miljoen mensen wordt bezocht, en een aanvullende voorziening voor het Zeeuws Biologisch Museum (jaarlijks dertigduizend bezoekers). Ver der heeft de tuin een functie voor natuur- en milieu-educa tie: het Zeeuws Biologisch Museum wordt jaarlijks be zocht door vijfduizend school kinderen. En een bijkomend aspect noemt directeur Bert van de Hoef dat het museum ervaring kan opdoen met natuurontwikkeling, door het inzaaien, planten en bestude ren van plantensoorten. Van de Hoef: ,,lk hoop dat de aan leg van de Hortus Zelandiae, behalve dat ze zal bijdragen tot een gezond Zeeuws Biologisch Museum, ook mag leiden tot een ptek waarvan men zal zeg gen: 'Een bloemhof rijzend op uit zee', zoals Nicolaas Beets ons schone eiland vroeger al benoemde." In podium 't Beest in Goes is 23 en 24 februari Theater Split te zien met 'Een zwarte Pool'. Kars Woudstra schreef het stuk in 1990 voor Het Natio naal Toneel en won er in 1992 de Albert van Dalsumprijs mee. De voorstelling begint om 20.30 uur. 'Een zwarte Pool' vertelt het verhaal van de Amsterdamse notaris Seiffert van de Merwe- dee en zijn vrouw Lilly. Ze ont vangen vrienden voor een etentje. Eén paar belt af en voor hen schuift Zygmunt aan, een Poolse student die 'zwart' bijklust voor Lilly en Seiffert. Hij spreekt alleen Engels en alles wat de vier vrienden tegen hem zeggen, weerkaatst als tegen een spiegel: ze zien zichzelf en elkaar plotseling zoals ze zijn. Het avondje wordt een avond van de waar- FOTO ANDA VAN RIET heid, intieme geheimen moe ten worden prijsgegeven. De vier dwingen zichzelf en elkaar tot uitspraken en bekentenis sen over hun eigen leven, vriendschap en liefde. Voor ieder van hen staat het inzicht in de eigen identiteit op het spel. 'Een zwarte Pool' toont mensen van nu in de wereld van nu. Het werpt tussen de bedrijven door een schrijnend licht op de huidige tijdgeest. Theater Split is een eigenzinni ge theatergroep met een afwisselende repertoirekeus. Onder de vroegere produkties bevinden zich Vlees noch Vis en Boeren Sterven van Franz Xaver Kroetz, Tropenjaren van Adriaan van Dis en Abel van Alex van Warmerdam. Hoewel de bezetting en de regisseur inmiddels niet meer dezelfde zijn, heeft de groep haar eigen zinnigheid weten te bewaren. 'Een zwarte Pool' was dit sei zoen drie keer te zien in De Engelenbak in Amsterdam en is opgenomen in het Amateur Theatercircuit van het NCA. 'Onder een cabareteske vorm met tal van hilarische grappen schuilt een ontroerend ver haal' schreef de Volkskrant. En NRC Handelsblad recenseer de: 'Een opgewekte voorstel ling het is allemaal even inventief en verrassend'. Beide kranten hadden het over 'Bos Lommer', de familievoor stelling van de Stichting Kroost die 26 februari vanaf 15.30 uur te zien is in de Stads schouwburg in Middelburg. In Bos Lommer draait het om Jos Bos en Anton Lommer. De eerste, een eenzame boe renzoon, is naar de grote stad getrokken om een nieuw bestaan op te bouwen. Met zijn oorspronkelijkheid en zijn frisse optimisme brengt hij een heldere kleur in de grauwe nieuwbouwwijk, waar Anton Lommer - voormalig weerman Cabaretgezelschap Erven de Wit speelt zaterdag 25 februari vanaf 20.30 uur in het Vestzak theater in Vlissingen de voor stelling Beroemde Stormscè nes. Vorige programma's van het trio kenmerkten zich door spitsvondige woordspelingen, ad rem taalgebruik, bizarre vondsten en het beheerst uit werken van tragische momen ten. Beroemde Stormscènes is eveneens een mix van licht voetigheid en absurdisme. Het gaat over het leven van meneer Bart en meneer Frits, die elkaar tijdens de waters noodramp van 1953 hangend aan een boom voor het eerst ontmoeten. Thema van de voorstelling is de jarenlange vriendschap en de onont koombare aftakeling. Als meneer Bart jaren later in het ziekenhuis belandt, van wie mag hij dan eeuwige vriendschap verwachten? Van zuster Leontien, van meneer Frits of wellicht van Magere Hein? Verwaait vriendschap onder deze omstandigheden of wordt ze juist aangewak kerd? In snelle scènewisselin gen, die af en toe verwijzen naar de toneelliteratuur (King Lear, Kniertje), leeft de toe schouwer mee met Bart en Frits. Op speelse wijze gaat Erven de Wit op zoek naar de essentie van vriendschap. The Blues Brothers. De Middelburgse Stads schouwburg stond 13 novem ber 1993 een avond lang op zijn kop toen de Britse zan gers/acteurs Mark White en Simon John Foster zich als Jake en Elwood Blues presen teerden. Dinsdag 28 februari komen The Blues Brothers nog een keer naar Middelburg met hun eerbetoon aan het tijdperk van Beroemde Stormscènes van Erven de Wit. Vijftig jaar na de bevrij ding van Nederland staat de Tweede Wereldoorlog volop in de belangstel ling. Waanders Uitgevers maakt daarvan gebruik door een verzamelwerk op de markt te brengen onder de titel 'Met eigen ogen'. Volgens de uitge ver een uniek document omdat het gaat om de ervaringen van gewone burgers. Elke veertien dagen verschijnt een afle vering. 'Met eigen ogen' is compleet na veertig uit- gaves a f7,95 per stuk. Opvallend is het grote aantal kleurenfoto's dat in het geïl lustreerde document is opge nomen. Ze zijn geplaatst naast de vele stukken uit dag boeken en brieven die de onderzoekers tijdens hun research tegenkwamen. De kleurenfoto's zijn zo uniek omdat de kleurenfotografie toen nog in de kinderschoe nen stond, materialen waren zeer schaars. Volgens de uitgever maken de persoonlijke verslagen en delen daaruit van burgers en soldaten de uitgave zo uniek. Een voorbeeld uit 1939, opgetekend door de Neder landse ambassadeur in Ber lijn, dr. De Beus: „Op een slecht geplaveide Poolse landweg naderde in een wolk van stof een eskadron Poolse lanseniers. Het was een indrukwekkend en stijlvol gezicht. De lange lansen recht omhooggedragen, vormden een dicht mastbos, als op een oud schilderij. Ik huiverde bij de gedachte dat deze mannen misschien slag zouden moeten leveren met de Duitse tanks zoals ik ze op Hitiers verjaardag had zien voorbij trekken. Zes naast elkaar, in onafzienbare mas sa's, als een ononderbroken muur van staal" Ook zijn er regels opgeno men uit het dagboek van de 28-jarige belastingambte naar W.R. Feenstra uit Zwolle die op 22 augustus 1939 begon met het bijhouden van een dagboek. „Al lang heb ik me voorgenomen in geval van een echte oorlogsdrei ging aantekeningen te gaan houden van mijn persoonlij ke belevenissen". In 'Met eigen ogen' komen al die mensen aan het woord. Een leidraad krijgen de geschriften door het beeld materiaal dat is voorzien van teksten. Elke aflevering behandelt een eigen afge rond onderwerp. De veertig afleveringen kunnen worden bewaard in twee linnen ver zamelbanden, zodat de com plete serie ook waardevol is als naslagwerk. De eerste aflevering ligt al in de winkel. Ook is het moge lijk om een abonnement te nemen. de rock-, soul- en bluesklassie- kers. Bijgestaan door The Bluettes en hun eigen zes man tellende band brengen Jake en Elwood een reprise van hun musical show vol vijftiger- en zestiger- jarenhits van onder meer Sam Dave, Aretha Franklin en Otis Redding. De voorstelling in de schouwburg begint om 20 uur en er is nog een beperkt aantal kaarten beschikbaar. en Bekende Nederlander - zijn overbuurman is. Terwijl Jos vele nieuwe vrienden maakt, J wordt Anton steeds eenzamer na zijn ontslag bij de televisie. Maar Jos haalt Anton uit zijn depressie en er ontstaat een mooie vriendschap tussen de twee mannen. De spelers van Bos Lommer zijn Servaes Nelissen en Vin cent de Rooy. Beiden zijn afkomstig uit het poppen theater en ze beschikken over een heel eigen soort humor. Volstrekt vanzelfsprekend ver andert een trapnaaimachine in een melk producerende koe, de tafel wordt een schaakbord en even later een weiland waarop een tractor verschijnt: een strijkbout op wielen. De voorstelling Bos Lommer is genomineerd voor de Puck- prijs voor jeugdtheater. GOES Galerie Van den Berge, Har- aldur Jonsson; extracts, Dario Urzay; schilderijen Roel Ach terberg; editie voor Picaron/Parijs. Galerie 'Mi Parti', Thema expositie; kasten, kastontwer- pen, keramiek en glaswerk. Gezondheidscentrum 'Magnolia', Ada Dekker en Joyce Steijvers, gemengde technieken. PZZ Kloetinge, Linda Beu man, aquarellen. Prins van Oranje, werk leer lingen van Jacqueline van Tri rum, t/m 24 febr.. De Vlijt, Rie Baauw, schilde rijen, t/m 28 febr. De Jager-Tolhoek, Conny Folmer, aquarellen. Galerie Bekenes, Diane en Toon Capello, Aquarellen, keramiek en pentekeningen, Stadskantoor, Safian Ashot, werken van Armeense kunste naar. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, naïeve schilderijen, U+S Zöl- ner-Krumne, sieraden. Ge opend za. van 14-17 uur. P2Chr. Basisschool 't Klin ket, Tramstraat 36, Quilt tentoonstelling. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Mau rice en Saskia Góth, tekenin gen, aquarellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, hologram men. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimscho- tel. Groot Mede 66, tel. 01180- 16323, staal- en touwplastie- ken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling van diverse ker ken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, Dor pen op Schouwen-Duiveland, Eikerzee, Ellemeet, Noordwel- le, Serooskerke en Burgsluis. Galerie Het Gouden Brief- ke, Valerie Lottier, olieverf schilderijen. Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Maandag en dinsdag gesloten. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Anton Meijaard; acryl, aquarel, pastel en houts kool, Ad van Noort; olieverf en aquarel. Rabobank, Lange Geere 3, Ron Kalle, olieverfschilderijen, tot 28 februari. Delta Nutsbedrijven, Trix Meindersma, Zeeuws en Frans landschap uitgevoerd in olie verf en aquarel, t/m 28 febru ari. Galerie 't Haentje te Paart, Gerard Menken; recent abs tracte schilderijen, Leo Frenks; kerkamiek, tot 27 februari. Geopend do., za. en zo. 14- 16.30 uur en na tel. afspraak 01180-13288. Het Middelburgs Koffie huis, Paula vdn de Dood en Martha Branten, kunstexposi tie verstandelijk gehandicap ten, t/m 27 februari. Zeeuwse Bibliotheek, Hen- ny Schrijver'Inner Landsca pes'. De Vleeshal, Jan Fabre, vier nieuwe sculpturen. Zeeuws Museum, Piet Rij ken, 'Stillevens en landschap pen'. Kuiperspoort, Adrie van Zielst, schilderijen, tekeningen en objecten. Janneke Dierxschool Mid delburg, Expositie door MIKV cursisten. Concert en Gehoorzaal, Middelburg, expositie van leden van Amateur Beel dende Kunstenaars Zee land, opening 24 februari 19.30 uur. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, tentoonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, 'Water', exposi tie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Tops- huis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. DONDERDAG 23 FEBRUARI Vestzaktheater Vlissingen, Theater Poging, 'Over and out', 20.30 u. VRIJDAG 24 FEBRUARI Burgerzaal Stadhuis Mid delburg, Ensemble Schon- brunn, concert, 20 u. Kloveniersdoelen Middel burg, Stichting Projekt 1 Big Band, 20.30 u. Midgard Middelburg, Dub belconcert Apostasy en Evis ceration, 21.30 u. De Hoeksteen Rozenburg laan Middelburg, Drie Koren Concert t.g.v. 40 jarig jubileum Gereformeerd kerkkoor 'Soli Deo Gloria, 19.30 u. Arsenaaltheater Vlissin gen, Peter Weekers, ex-Flairck fluitist op solopad, 20.30 u. Cosmo Vlissingen, Cotton Club, Marco Borsato, 21 u. ZATERDAG 25 FEBRUARI Vestzaktheater Vlissingen; Cabaretgroep Erven de Wit, 'Beroemde Stormscènes', 20.30 u. De Piek Vlissingen; Flavo- ristic Party, 21 u. Stadsschouwburg Middel burg; Noord Nederlands Toneel 'Suiker', 20 u. Centrum Nieuwe Muziek; Reizend Muziekgezelschap, 20.30 u. Arsenaal Theater Vlis singen, CD presentatie rock band Blof, 21.30 u. Stichting Brogum Zierik- zee. Baby Bruce en A Girl Cal led Johnny, 22 u. ZONDAG 26 FEBRUARI Irish Pub The Duke; Kevin Village en Rob Style, 15 u. Cosmo, Kindercarnaval, 13.30 u. Stadsschouwburg Middel burg, Familiematinee, Stich ting Kroost, Bos en Lommer 15.30 u. Schuttershof Theater Mid delburg, Grandpa Nick's Ses sieband, 16.30 u. Arsenaal Theater Vlis singen, Stichting tot Behoud Van Roodkapje En De Boze Wolf, Sneeuwwitje en de zeven dwergen, 15 u. MAANDAG 27 FEBRUARI Buurthuis De Zwaan Oost- Souburg, Kindercarnaval voor kinderen tot 12 jaar, 14 u. 'DINSDAG 28 FEBRUARI Stadsschouwburg Middel burg; Blues Brothers, 20 u. WOENSDAG 7 MAART Podium 't het Beest, Stich ting Tot Behoud Van Roodkap je En De Boze Wolf, Sneeuwit- je en de zeven dwergen, 15 u. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westrate; keramiek, Ko van Driel; beelden. Zeeuws Biologisch Mu seum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'Een verleden met toekomst', tentoonstelling. Zeeuws Biologisch Muse um, O. Ribbens, 'De vier jaar getijden', foto-expositie. RGZ, lokatie Zonneveld, Trudi Suringa, schilderijen, tot 24 februari. OOST-SOUBURG Verzorgingshuis De Zoute Viever Oost Souburg, Cor v.d. Padt; schilderijen, land schappen en stadsgezichten, E. van der Molen; Modelbouw oude ambacht wagentjes. Geopend tijden kantooruren. Watertoren, Leonardo Mos- so, theater/video- en sieraad structuren, architectuur/licht en ruimte structuren. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geo pend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeris tische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Restaurant De Gevangen toren, Boulevard De Ruyter 1a, Carta Offerman, Aquarel, pastel, acryl en olieverf. Stadhuis, Lambert de Reu ver, keramiek, t/m 27 februari. Stedelijk Museum, Bellamy park 19, Dave Meyer, schilde rijen, t/m 7 mei. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks ge opend. WOLPHAARTSDIJK Galerie Jan Boer, Aardebol- leweg 5, Jan Boer, olieverven. Galerie 'De Hoekweide', Klaas Boonstra, Anton Hey- boer en Lucas van Diepen. Geopend za. 14-16 uur en na tel. afspraak 01198-1152. DONDERDAG 23 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 20 uur Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 20 uur Alhambra III Vlissingen, 'Ter minal Velocity' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'River wild' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Disclos ure' 20 uur. 't Beest Goes, 'The Hudsucker Proxy' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Burnt by the sun' 20 uur. VRIJDAG 24 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Nell' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Ter minal Velocity' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'River wild' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'The Lion King' 19 uur, 'Disclosure' 21.30 uur. 't Beest Goes, 'The Hudsucker Proxy' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Burnt by the sun' 20 uur, Como aqua para chocolate' 22.30 uur ZATERDAG 25 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and dumber' 14, 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Mask' 14 uur, 'Neli' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur. 'Termi nal Velocity' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Lion King org.' 14 uur. 'River Wild' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'De leeuwekoning' 14 uur. 'The Lion King or'g, 19 uur. 'Disclosure' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Burnt by the sun' 20 uur. 'Como aqua para chocolate' 22.30 uur. ZONDAG 26 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and dumber' 14 en 19 en 21.30 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Mask' 14 uur, 'Nell' 19 en 21.30 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14.00 uur. 'Ter minal Velocity' 19 en 21.30 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Lion King Org.' 14.00 uur. 'River Wild' 19 en 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'Leeuw ekoning' 14 uur, 'Lion King org.' 19 uur, 'Disclosure' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Burnt by the sun" 20 uur. MAANDAG 27 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and dumber' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Mask' 14 uur. 'Nell' 20 uur Alhambra III Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur 'Terminal Velocity' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Lion King org. 14 uur 'River Wild' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Disclos ure' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Como aqua para chocola te' 20 uur. DINSDAG 28 FEBRUARI Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14 en 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Mask' 14 uur 'Nell' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur'Terminal velocity' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Lion King org.' 14 uur 'River Wild' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Disclos ure' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Como aqua para chocola te' 20 uur. WOENSDAG 7 MAART Alhambra I Vlissingen, 'Dumb and Dumber' 14 en20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Mask' 14 uur Nell' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur. 'Termi nal velocity' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Lion King Org.' 14 uur. 'River Wild' 20.00 uur. Grand Theater Goes, 'Leeuwekoning' 14 uur 'Disclos ure' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Burnt by the sun' 20 uur. ZATERDAG 25 FEBRUARI Alhambra III Vlissingen, 'Leeuwekoning' 14 uur Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 uur. ZONDAG 26 FEBRUARI Alhambra III Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 uur. WOENSDAG 7 MAART Alhambra III Vlissingen, 'De Leeuwekoning' 14 uur. Grand Theater Goes, 'De Leeuwekoning' 14 uur.

de Faam | 1995 | | pagina 9