UITGEREKEND BIJ JUMBO: 2,39 6/ or w3mr INTERNATIONALE MODELBOUW TENTOONSTELLING 11 EN 12 FEBRUARI Piet Rijken te zien in Zeeuws Museum ZEELANDHALLEN - GOES Vjft Ouderen SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG" DINSDAG WOENSDAG Cursus/Onderwijs Natuur/Milieu Politiek Allerlei Gevonden Jumbo is beter dan u denkt. Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 met ca. 500 deelnemers op 10.000 m2 in 2 hallen Woensdag 8 februari 1995 DE FAAM - DE VLISSINGER 21 Medicijngebruik - De oude renbonden ANBO, PCOB en Unie KBO verzorgen samen met de Consumentenbond en het ministerie van Welzijn, Volkge zondheid en Sport voor mensen van 50 jaar en ouder, onder het motto 'Ouderen hoeven niet alles te slikken', voorlichtingsbij eenkomsten over medicijnge bruik. Volgens de organisatoren gebruiken veel ouderen te veel (verschillende) medicijnen. Zeventig procent van de mensen boven 65 jaar slikt medicijnen. Medicijnvergiftiging en andere bijwerkingen behoren tot de vijf voornaamste klachten waarmee ouderen bij de huisarts komen. Als gevolg van de bijwerkingen vinden per jaar 10 duizend zie kenhuisopnamen plaats. Veel artsen en apothekers houden er onvoldoende rekening mee dat een hogere leeftijd een aange paste medicijndosering vereist. De ouderenbonden verzorgen 7 en 14 maart in Oost-Souburg twee voorlichtingsbijeenkom sten die niet los van elkaar te volgen zijn. Het aantal deelne mers is beperkt en belangstel lenden dienen zich dan ook vóór 15 februari aan te melden op een van de volgende telefoonnum mers 01184 - 62437, 64868, 63032 of 63327. Sportzaal van Duyvenvoor- de Oost-Souburg, peuter- gym, 9.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, Cursus Frans, 9 u. Cursus Engels, 10.15 u. Centrum San-Bao Middelburg, medi tatiecursus, 20.15 u. (01180- 16193). Mic/Mec-de Kloek, Vlissingen, lezing Reptielen zoo Iguana, 20 u. Aktivitei- ten centrum Vlissingen, Tri- Chem (verven en tekenen op textiel), 9.30 u. Zeeuwse Bibliotheek, Hartezorg, praatmorgen problemen bij hartzorgen, 10.15 u. Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg, Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen, lezing eco nomische groei, drs. H. VolI- bergh, 16.45 u. Natuurkun dig Gezelschap Middelburg, lezing Grondwater in Zeeuwsch Vlaanderen, prof. W. de Breuck, 20 u. Allian ce Frangaise, Jean Collin, Presentation de la Norman die, 20 u. Westkapelle her rijst, Westkapelle, receptie 75-jarig bestaan Westkap- pels Dameskoor, 19.30 u. Open Hof Vlissingen, Kon. Mechelse Fotokring, klank diavoorstelling, 19.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt, bingo, 19.30 u. Dans theater Cosmo Vlissingen, House Party, 22 u. Vijver vreugd Middelburg, Cluster verstandelijk gehandicap tenzorg, Prinsenbal, 20.11 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, klaverjassen, 13.30 u. De Parel Domburg, spetter middag, spelletjes onder begeleiding, 14.30 u. Res taurant De Parel Domburg, Scandinavisch Buffet, vanaf 18 u. Kaspargo Goes, snertwandeltocht in en rood Wemeldinge, start Hotel Vredebest, Wemeldin ge, 13.15 u. AV'56, Den Inkelcross, camping Den Inkel, 10 u. Midgard Mid delburg, Dance Happy Par ty, 21 u. COC-Cafe, feest avond 'onze Roze Valentijn', 21 u. Karolingenburcht Oost-Souburg, Single, dansavond alleenstaanden, 20 u. Vrije School Zeeland Middelburg, open dag, 'Kleuter zijn mag', 9.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, contactmiddag, 15 u. Vleeshal Middelburg, lezing Aijen Mulder, 'Het beeld van het dier, het dier van het beeld', 15 u. Kapel St. Maarten Hoogelande, diale zing, Anton van Haperen, 14.30 u. Stichting Majo raat, mensa Campus de Ruy- ter Vlissingen, Valentijns- buffet, vanaf 10.30 uur. Zeeuwse Bibliotheek Mid delburg, Lurv, striptekenaar Robert van der Kroft tekent Sjors en Sjimmie, 19 u. PvdA-Vlissingen, 't Anker Vlissingen, seniorenmiddag, 'Thuiszorg', 14 u. De Sten- ge Heinkenszand, Aviornis Int. Zeeland, video 'Watervo gels van het Noordelijk half rond', 19.30 u. Kamer van Koophandel Middelburg, Exportsociëteitbijeenkomst, gastbedrijf Herder BV, Arnestein Middelburg, 15 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, Chinese bewe gingsleer, 10.45 u. Arsenaaltheater, VVV/ANWB/Vlissingen Pro motie, ondernemers over evenementen in de binnen stad, 20 u. De Arne, Arne- muiden, informatiebijeen komst politie-bevolking, 20 u. Vrije School Zeeland Middelburg, cursus 'Muziek op schoot', 20 u. Amicitia Aagtekerke, Stichting Hulp aan Roemenië, voorlich tingsavond met video, 19.30 u. Hof Domburg, Valen- tijns-Moonlightswimming, 19 u. Zeeuwse Bibliotheek Middelburg, Ned. Ver. Slechthorenden, ledenver gadering en inleidingen, 'Patiëntenvoorlichting in Ziekenhuizen', 14.30 u. Wijkcentrum Scheldebuurt Vlissingen, koersbal, 13.30 u. Hof Domburg, squashtoer nooi, inschrijven voor dins dag 20 u., aanvang 12 u. Dienstencentrum ouderen Westkapelle, wekelijkse soos 55-plussers, 19 u. De Parel Domburg, spettermid dag, spelletjes onder bege leiding. De Schelp Dom burg, Klieder-Kladder-Verf- spektakel, 10 u. De Schelp Domburg, schminkfeest, 14 u. 'The Duke' Middelburg, Politiek Café, o.l.v. Tjeu Strous, 20 u. La Leche League, Jacob Catsstraat 62 Middelburg, informatie avond, 20 u. Hof van Wal cheren Koudekerke, Heem kundige Kring Walcheren, lezing prof. P. Hendrikx, 'Het onstaan van steden in Zee land', 20 u. Bos en Duin Oostkapelle, CDA-bijeen- komst Regio Walcheren met Huub Eversdijk, 20 u. Wijk centrum Scheldebuurt Vlis singen, soos voor allen- staanden, 19.30 u. Wijk centrum Scheldebuurt Vlis singen, klaverjassen, 19.30 u. Wijkcentrum Schelde buurt Vlissingen, kinderclub, 14 u. Rouwverwerking - Het Alge meen Maatschappelijk Werk begint 23 februari met een cur sus rouwverwerking voor wedu wen van 50 jaar en ouder. Er zul len tien groepsbijeenkomsten worden gehouden. Na vijf bijeen komsten gaat de hele groep een weekeinde naar het Conferentie centrum Zeeland in Aardenburg. In de cursus wordt geprobeerd het verlies een plaats te geven, gevoelens hanteerbaar te maken en een nieuw toekomstperspec tief te formuleren. Belangstellen den kunnen zich aanmelden bij Irma Burtner (01184-86400). Van te voren wordt met iedere deel neemster een gesprek gevoerd. Bloemschikken - Edith Berg- mann, leerlinge van de opleiding Bloemschikken van AOC-Zee- land in Goes, heeft de tweede prijs behaald in een landelijke wedstrijd bloemschikken voor scholen. De wedstrijd werd eind januari gehouden door de Stich ting Beroepenwedstrijden Nederland tijdens de Nationale Onderwijs Tentoonstelling in Utrecht. Voor de bloemenbran- che konden leerlingen van alle AOC's in Nederland deelnemen mits zij niveau 2 hadden bereikt. Alle leerlingen maakten zelfstan dig vooraf opgekregen opdrach ten en presenteerden die aan het publiek. De opdrachten die een paar dagen tevoren bekend werden gemaakt, konden door ieder persoonelijk worden inge kleurd. De opdrachten omvatten een handgebonden boeket, korenschoof gebonden en gepresenteerd op een platte schaal, tafelversiering en een verrassingswerkstuk. Beestenboel - Het Zeeuws Biologisch Museum in Oostka pelle houdt woensdag 15 februa ri een Beestenboelmiddag voor kinderen van 9 tot en met 12 jaar. Het thema deze keer is 'Zin gen als een lijster'. A. Schaap vertelt over vogels in het alge meen, over eten en gegeten worden, nestkasten, ringen, het gezichtsvermogen van vogels en dergelijke. Kinderen die zelf iets te vertellen of te vragen hebben, krijgen daarvoor ruim gelegen heid. Na afloop worden vogelte keningen gemaakt en informatie over vogels opgezocht in boe ken. Maximaal dertig kinderen kunnen meedoen. Vantevoren opgeven bij het Zeeuws Biolo gisch Museum is noodzakelijk. Publiciteitsplan - E. Huijbregt- se, coördinatrice van de stichting Mic/Mec Walcheren, overhan digt vrijdag 10 februari om 14 uur in het Provinciehuis aan gedepu teerde A. Dek het 'Publiciteits plan voor nme-activiteiten'. In het plan is aangegeven op welke wijze de verschillende doelgroe pen van het Mic/Mec kunnen worden bereikt en welke media daarbij van belang zijn. Met behulp van dit plan denken orga nisaties op het gebied van natuur- en milieu-educatie beter in staat te zijn hun publiek te informeren welke cursussen ze verzorgen, waar tentoonstellin gen zijn en waar informatie valt te halen. Het publiciteitsplan is gesubsidieerd uit het Milieu fonds van de provincie. Die ziet hierin een mogelijkheid om de voorlichting op het gebied van natuur en milieu te verbeteren. Financiën - Minister G. Zalm van financiën brengt woensdag 22 februari een werkbezoek aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg. Tij dens het bezoek zal onder meer worden gesproken over het ver trek van de Rijksdiensten uit Middelburg, hetgeen gevolgen heeft voor de werkgelegenheid in de regio. Tevens wordt gesproken over aspecten op het gebied van de stadsvernieuwing omdat de gemeenten worden geconfronteerd met het afbou wen van de geldstroom in het kader van het Stadsvernieu wingsfonds. Na het bezoek aan Middelburg zal de minister nog korte bezoeken afleggen aan de Douane Vlissingen en de Provin cie Zeeland. Stijl. De loketten met glazen scheidingswanden zijn vervan gen door open balies. De mede werkers dragen speciaal ontwor pen bedrijfskleding. De veilig heid is vergroot, onder meer daardat er weinig geld in het postkantoor aanwezig is, en het pakket aangeboden diensten is uitgebreid met onder meer een Postbankadviesbalie, een Post- winkel en een balie voor zakelij ke postklanten. De restyling maakt deel uit van een omvang rijk bouw- en verbouwprogram ma van Postkantoren bv. In de komende vijf jaar zal het totale vestigingennetwerk volgens de nieuwe formule worden inge richt. Vanwege de verhuizing is het postkantoor maandag 13 februari gesloten. Racisme - Ter afsluiting van de anti-racismeweek-dievan21 tot en met 25 maart wordt gehou den onder de noemer 'Allen Ver schillend - Allen Gelijk - vindt zaterdag 25 maart in Amsterdam een landelijke manifestatie plaats. De Vlissingse anti-racis- mestichting Bravo wil bij vol doende deelname vanuit Zee land een bus naar Amsterdam laten rijden. Groepen, organisa ties en particulieren die gebruik willen maken van deze gelegen heid kunnen zich (tot 15 maart) nader laten informeren bij Bravo (01184-62388). Postkantoor - Het vernieuwde postkantoor aan de Lange Noordstraat m Middelburg wordt dinsdag 14 februari heropend. Het postkantoor is na de verbou wing een Postkantoor Nieuwe Belasting - FNV-leden kunnen zich ook dit jaar weer gratis laten helpen bij het invullen van het aangiftebiljet voor de inkomsten- of vermogensbelasting. De belangstelling voor deze vorm van dienstverlening van de FNV neemt elk jaar toe. Vorig jaar deden landelijk 100 duizend FNV-leden hun voordeel met de belastinghulp. FNV-leden in Vlis singen en omstreken die van de service gebruik willen maken kunnen zich melden bij Piet Paap (01184-18335). WAO - Het Landelijk WAO- Beraad uit Utrecht wil een telefo nische enquête houden onder WAO-ers om een uitspraak van staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid R. van Linschoten te ontkrachten. Volgens Van Linschoten valt het wel mee met het aantal schrij nende gevallen in de WAO dat zich bij een herbeoordeling zou voordoen. Het Landelijk WAO- Beraad heeft voor de enquête tot en met 10 februari de volgen de drie telefoonnummers open gesteld: 030 - 611300 611303 en 661788. Het is de bedoeling 1 dat de resultaten van de enquête worden gebundeld en aan de leden van de Tweede Kamer worden aangeboden. De gege vens van de bellers worden ano niem verwerkt. Gift - Transport- en containerbe- drijf Wielemaker uit Koudekerke heeft eind vorig jaar besloten het geld dat normaal wordt besteed aan relatiegeschenken over te maken aan de Cluster Verstan delijk Gehandicaptenzorg Wal cheren. Het te besteden bedrag (2000 gulden) is bestemd voor speelgoed in het vakantiehuis De Boemerang in Oostkapelle en voor vormingsmateriaal bin nen de sector Dagbesteding. Kleurboek - Tussen 21 en 28 januari zijn bij de politie in Mid delburg de volgende voorwer pen aangegeven: kleurboek; goudkleurige leesbril, zwart tele foontoestel; videoband; gele vei ligheidshelm; zwarte kat; paarse handschoen met groen/rode applicatie; groene skihand schoen; zwarte wollen hand schoen; zwart met rode hand schoen; zwarte portemonnee; diskette; diverse sleutels; kinder tas in diverse kleuren met konijn- opdruk; tas met inhoud; zwarte tas met Postbank-opdruk. MELKAN MAGERE YOGHURT O,95 VARKENSLAPJES X - 1r> REMIA FRITESSAUS SCHOUDERHAM O,75 TISSUE TOILETPAPIER FRISDRANK c -ii r i 1 De Middelburgse schilder Piet Rijken vierde een week gele den zijn tachtigste verjaardag. Voor het Zeeuws Museum was dat aanleiding een ten toonstelling van zijn werken van de laatste twintig jaar te organiseren. De expositie 'Piet Rijken, stillevens en land schappen' is te bezichtigen van 11 februari tot en met 23 april. Piet Rijken besloot zo'n vijftig jaar geleden beroeps-beel dend kunstenaar te worden. Het vak heeft' hij zichzelf geleerd door veel te kijken en vooral te doen. Zijn opvatting over het schilderen en tekenen wordt tegenwoordig als 'klas siek' gekarakteriseerd. Dat komt niet alleen tot uiting in de toegepaste techniek - schilde ren met dunne marterharen penselen en olieverf - maar ook zijn onderwerpen horen thuis in het klassieke vocabu laire: stillevens en landschap pen. In zijn schilderijen en tekeningen verwerkt Rijken zijn klassieke voorbeelden op heel eigen wijze. Los van alle trends in de kunst gaat hij zijn zelfgekozen weg. De natuur is Rijkens voornaamste inspira tiebron. Het Zeeuwse licht weet hij weer te geven in zijn gepointilleerde landschappen, een techniek die zeer goed past bij dat thema en herinnert aan de kunstenaars die in Domburg werkten aan het begin van de twintigste eeuw. Werken van de Domburgse kunstenaars uit die tijd worden actief verzameld in het Zeeuws Museum. In zijn stillevens schildert Rijken het thema 'ver gankelijkheid' (vanitas) in een aan de magische realisten ver wante stijl. Ook hier dient de stijl de weergave van het onderwerp, dat daardoor een extra dimensie krijgt. 'Nature Morte', de Franse vertaling van het Nederlandse stilleven, geeft een juiste karakteristiek van de stillevens van Piet Rij ken. Wat hij wil verbeelden is de schoonheid van de vergan kelijkheid van de natuur. Het Zeeuwse Musueum bezit enige werken van Piet Rijken - waaronder sinds kort het schil derij 'De Westerschelde bij de Schone Waardin' - maar wil dat aantal uitbreiden om tot een representatief overzicht te komen. Medelingen voor deze rubriek melden voor vrijdag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Do. 9 februari t/m wo. 15 februari. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruyn, viering H.A., 19 uur: A. Spaans, viering H.A. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30: A. Schaap, 15.00 uur L.W.Ch. Ruijgrok. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 en 14.30 uur: J. Bakker, viering HA. Volle Evangelie-gemeente 'Immanuel'. Westdijk- straat 5-7, samenkomst do. 20 uur, zo 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1Zo. 10 uur: Binnen- marsch. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: M. van der Poll, 19 uur: P. Boekestijn. Rooms Katholieke Kerk H. Willibrordus. Zaterdag 19 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: A.G. Baars, 14.30 uur: L.A. Woltering. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 10 uur: A.V. de Nooy GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: A.W. riepma, 14.30 uur: J.A. Murre. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: P.C. Klijnsma, 14.30 uur: J.A. Murre (gez. dienst in de Geref. Kerk). HOOGELANDE Christengemeenschap. Kapel van St. Maarten. KLEVERSKERKE tingskerk. Oosterscheldestraat. Zo. 10 uur: S. Koops, 14.30 uur: B. Schelhaas. Engelse Kerk. Simpelhuisstraat. Zo.: 9.30: G. de Lange, 17.00 uur: G. de Lange. Thomaskapel. Zo.: geen opgave ontvangen. Oostkerk. Oostkerkhof. Zo. 10 uur: A.C. Verweij. Wijkgemeente Geref. Bond (in de Nieuwe Kerk). Zo 11 en 17 uur: L Wüllschleger Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Lange Noordstraat 62.-Za.:-geen dienst. Leger des Heils. Hoogstraat 20 Zo. 9.20: bid stond, 10 en 19 uur: zr. Floresse en br. en zr van Riet. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo 10 uur: D.S. Boomer. Nederlands Gereformeerde Kerk. Gebouw Engel se Kerk. Simpelhuisstraat 10. Zo.: geen opgave ontvangen. Vereniging van Vrijzinnige Hervormden en Remonstranten. Koorkerk. Zo. 10 uur H.J. ter Bals. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk. Lombardstraat 1. Zo 10 uur en elke tweede en vierde zaterdag van de maand om 19 uur. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22. Zo. 11.30 uur Waalse Kerk (Eglise Wallonne). Lange Noord straat 62. Zo.: J. Chardard. Evangeliegemeente 'De Wijngaard'. Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren. Olmen laan 8. Zo. 9.30 uur. Jehova's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove. Dauwendaelselaan 35. Zo. van 16-18 uur. Do. van 19.30-2115 uur Jehova's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum. Dauwendaelselaan 35. Zo. van 10-12 uur. Di. van 19.30-21.15 uur. Volle Evangeliegemeente Sion. Thomaskapel, Vrijlandstraat 68. Zo. 10 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Gemeente. Zo.: geen opgave ontvan gen. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: P.H. Kroes. KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31. Zo. 9 en 10.30 uur: E.V.E. Wijnands. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1Zo. 9 en 10.30 uur: B. de Haan. MELISKERKE Gereformeerde Gemeente. Valkenburgstraat 25. Iedere zondag om 9.30 en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: L.Th Witkamp, 14.30 uur: A Spaans. Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: Kley. MIDDELBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avond do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Herberds- land 11. Baptistengemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Centrum Middelburg. Segeerstraatkerk. Zo. 9.30 en 18.30: leesdienst, 14.00 uur: W. Harinck. Evangelische Babtisten Gemeente. Damplein 12. Zo. 10 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo 9.30: lees dienst, 16.30 uur: C.D. Affourtit. Doopsgezinde Gemeente. Lange Noordstraat 62. Zo. geen dienst. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Hofpleinkerk. Zo. 10 uur en 14.30 uur: W.A. van de Berg, H.A. De Hoeksteen. Roozenburglaan 22. Zo. 9.30 uur: B.J.W. Schel haas. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75. Zo. 9.30 en 16.30 uur. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur: Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43. Wo. 19.30 uur: Bijbelstudie, Dam 6. Hervormde Gemeente. SOW Nieuwe Kerk, Groenmarkt. Zo. 9.30 uur: C. Brakema. Koorkerk. Koorkerkhof. Zo. 10 uur: H.J. ter Bals. Ontmoe- OOSTKAPELLE Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 uur:C.F.H. van Tuyll, 19.00 uur.lnstap- dienst, S. Knobbout-Sinke. Hervormde Gemeente. Waterstraat 4. Zo 10 uur: A.C. den Hollander. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. RITTHEM Hervormde Gemeente. Zo.: geen opgave ontvan gen. SEROOSKERKË Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: G. Warner. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: P.M. Braamker. ST. LAURENS Hervormde Gemeente. Van Cittersstraat 69. Zo. 10 uur: S. Spanjer. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo 10 uur en 17 uur: D. Westerneng. OOST-SOUBURG Kanaalstraatkerk. Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering Oranjepleinkerk. Zo. 9.30 uur: O. Elseman, 19 uur: P. Barmentlo. Bejaardentehuis 'De Zoute Viever'. Donge- straat 1. Elke eerste en derde zaterdag van de maand om 9 uur. Zo. 19 uur: J. van der Wal. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. VEERE Hervormde Kerk. Zo. 10 uur: M.C. Baart. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 10.30 uur: Holy Communion, 19.30 uur: Evening Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur. Wo. 19.30 uur. Vr. 19.30 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur: J. van der Wal. Doopgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1Zo. 9.30 uur: K. Gorter-Knop. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2. Zo. 9.30 uur: H. Mostert. 16.30 uur: G.F. Overweg. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20. West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur. Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk. Oude Markt. Zo. 10 uur: J.D. de Boer. Petruskerk. Paul Krugerstraat 17. Zo. 9.30 uur: P. Joosse. Johanneskerk. Bonedijkestraat 165 Zo. 9.30 uur: J.W. Glashouwer. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 9.30 uur: G.Kalksma. De Schaapskooi. Papegaaienburg. Zo. 9.30 uur R. Blauw. Ziekenhuis Walcheren. Koudekerkseweg 88. Zo 10 uur: P.A.E. de Rooij. Ter Reede Zo. 19 uur: J.W. Glashouwer. Jehova's Getuigen Centrum. Van Dishoeckstraat 534 Do. 19-20.45 uur. Zo. 10-12 uur. Jehova's Getuigen Souburg. Van Dishoeckstraat 534. Di. 19-20.45 uur. Zo. 15.30-17.30 uur. Jehova's Getuigen Bossenburgh. Van Dishoeck straat 534. Wo. 19-20.45 uur. Za. 17.30-19.30 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161Iedere zondag 10 uur. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Bonedijkestraat 16. Za 9.30 uur: Eredienst, 10.30 uur: Bijbelstudie. D.J. Ponte. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 en 16 uur: leesdienst. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo.: geen opgave ontvangen. Pinkstergemeente Vlissingen e.o. Vrijdomweg 1. Zo. 15 uur: H. Zegwaard. Christelijk Centrum Zeeland. Open Hof. Alexander Gogelweg 57. Zo. 14.30 uur: samenkomst. Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Zo. 10 uur: samenkomst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia'. Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolisch Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente 'De Blinkende Morgenster'. Dr. Stavermanstraat 61. Zo. 10 en 17 uur Rooms-Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar. Elke tweede, vierde en vijfde zaterdag van de maand om 10.30 uur. Zo. 10.30 uur: J. Herweijer. Lieve Vrouwe Kerk. Singel (nabij stadhuis). Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Ter Reede. Koudekerkseweg 81Za. 17 uur. Open Hof (Paauwenburg). Alexander Gogelweg 59. Zo. 11.15 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: J. Lukasse. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans, 19 uur: De Bruijn. ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Willibrordusplein 2. Zo. 9.30 uur: P. Boekesteijn. Do. 9 februari t/m wo. 15 februari HUISARTSEN Middelburg: zaterdag tot 24 uur: P.F. de Doelder, Bellinkplein 7, tel. 39933. zondag tot 24 uur: J.L.F. Wortelboer, Korendijk 36, tel. 39933. Visites aan vragen voor 10 uur Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zon der afspraak). Vlissingen: zaterdag tot 24 uur: R.M. Thiadens, Zuiderbaan 23, tel. 64633. zondag tot 24 uur: F. v.d. Berg, Giessenburg 12, tel. 65253. Visites aan vragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zon der afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuidlpraktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): zaterdag tot 24 uur: C. Wattel, Amstelstraat 55, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. zondag tot 24 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70. Oost-Souburg, tel. 01184-61212. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zater dag en zondag: R.A.D. van Tol, Markt 12, tel. 01181-1271. Aagtekerke, Biggekerke, Domburg, Koudeker ke, Meliskerke, Westkapelle en Zoutelande: van vrijdag 18 uur tot zondag 24 uur: A.A. v.d. Male, duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186-1282. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: A. Stutterheim, Rapenburgweg 4. Melisker ke. tel. 01186-1760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: zaterdag en zondag: G.H.P.J. Miljoen, Eem- straat 3, Oost-Souburg, tel. 01184-61530. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Hum- melen, Markt 69, tel. 12134. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Souburg, C. v. Perestraat 1. tel. 61593. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament. tel. 79678. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur: M. de Jonge, tel. 16761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) zaterdag en zondag: C. Brink, Meanderlaan 326, Middel burg, tel. 01180-11011. Spreekuren zonder afspraak: 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 01180-33803. Visites aanvragen van 8- 9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A. Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 01189-2838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12, Grijpskerke, tel. 01189-3060. Zaterdag en zondag: dienst. OVERIGE DIENSTEN Klassiek Homeopaten, zaterdag en zondag: J. van Dam. Vronsteyn 21, Oostkapelle tel. 01188- 3607. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 01180-28288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 01180-28800. Kinder en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 01100-49389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten) Alarm Zeeland. 01188-3404. Stichting "Blijf van m'n Lijf Zeeland": 01184- 14645 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg. 01180-84000, Vlissingen. 01184- 86400, Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 01180- 36108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 01180-15551. Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin. Telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 01180-13362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 01100-49200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 01180-37320 en 01184-13240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 01180-35015. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 01184-11877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 01184-14444 (pieper 168). Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11 overige assistentie aanvragen 01180-33333. radiografisch bestuurbare trucks, race- en off-roadwagens 400 m2 bassin met modelboten vliegtuigen en helicopters met demo-vliegen 1500 m2 modelspoorbanen publieksbehendigheidswedstrijden minimodelkermis modelstoom meccanomodellen Openingstijden: zaterdag 11 februari: 10.00 -18.00 ur zondag 12 februari: 10.00 -18.00 uur Toegang: 10,- p.p.; kinderen tot 12 jaar 5,- Info: 01100-21020 Tel. 01100-21020

de Faam | 1995 | | pagina 21