VAN DE Jki P GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE WESTKAPELLE INFORMATIE VAN DE OVERHEID INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG 23 CO CJ 3 CD CD ZJ N CD E E TT TT -J CD o C/5 CD 14 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 25 januari 1995 INFORMATIE OVERHEID STEMMEN BI] VOLMACHT Bij de op 8 maart a.s. te houden stemming voor de verkiezing van de leden van de Provinciale Staten van ZEELAND kan aan een kiezer worden toegestaan bij volmacht te stemmen. Voor de kiezer die hiervan gebruik wenst te maken staan twee mogelijkhe den open, te weten: A. uiterlijk 22 februari 1995 een schriftelijk verzoek daartoe indienen bij de burgemeester van de gemeente waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling als kiezer is geregistreerd. Voor het verzoekschrift moet gebruik gemaakt worden van een formulier, dat bij elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de gemachtigde een vol- machtbewijs (tevens oproepings- kaart); de gemachtigde kan de volmachtstem uitsluitend gelijktij dig uitbrengen met het uitbrengen van zijn/haar eigen stem. B. door het overdragen van de oproepingskaart aan een gemachtigde. Zowel volmachtge ver als gemachtigde dienen daar voor het desbetreffende op de oproepingskaart van de volmacht gever voorkomende formulier te ondertekenen, waarna de kaart aan de gemachtigde ter hand wordt gesteld. In dit geval moeten beiden wel in hetzelfde stemdis- trict als kiezer zijn geregistreerd; de gemachtigde kan bij de over drachtsmethode de volmachtstem alleen uitbrengen in dat stemdis- trict en bovendien uitsluitend gelijktijdig met het uitbrengen van zijn/haar eigen stem. Geef uw kaart pas aan een ander mee, nadat u zelf heeft ingevuld wie u machtigt tot het uitbrengen van uw stem. Er wordt op gewezen dat een vol machtgever niet bevoegd is de volmacht naderhand in te trekken of zelf aan de stemming deel te nemen. Een gemachtigde mag niet meer dan twee aanwijzingen alszodanig aannemen; bovendien moet hij/zij als kiezer zijn geregistreerd. Indien het volmachtbewijs in het ongerede raakt, kan geen nieuw worden verstrekt Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de sectie Burgerzaken, Stadhuisstraat 2, telefonisch bereikbaar onder de nummers 75440 en 75441. STEMMEN IN EEN STEM BUREAU NAAR KEUZE Bij de op 8 maart a.s. te houden stemming voor de verkiezing van de leden van de Provinciale Staten van ZEELAND kan aan een kiezer worden toegestaan zijn stem uit te brengen in een stembureau van zijn keuze, bin nen het gebied van het lichaam waarvoor de verkiezing wordt gehouden. Deze bevoegdheid geldt niet voor de kiezer aan wie is toegestaan bij volmacht of per brief te stem men. Voor de kiezer die in een stembu reau van zijn keuze wil stemmen staan twee mogelijkheden open, te weten: A. Uiterlijk 22 februari 1995 een schriftelijk verzoek daartoe indienen bij de burgemeester van de gemeente waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling als kiezer is geregistreerd. Voor het verzoekschrift moet gebruik gemaakt worden van een formulier, dat bij elke gemeente kosteloos verkrijgbaar is. Bij inwilliging van het verzoek ont vangt de kiezer een kiezerspas. B. Uiterlijk 3 maart a.s. monde ling daartoe verzoeken. De kie zer dient zich dan onder over legging van de ontvangen oproepingskaart, in persoon te vervoegen ter secretarie van de gemeente, waar hij/zij op de dag van de kandidaatstelling als kie zer is geregistreerd. Op dit verzoek wordt terstond een beslissing genomen door omzetting van de oproepings kaart in een kiezerspas. De kiezer aan wie een kiezerspas is verstrekt kan uitsluitend met deze pas aan de stemming deel nemen. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de sectie Burgerzaken, Stadhuisstraat 2, tel. OU80-75440 of 75441. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnen gekomen: a. op 12 januari 1995 voor het bouwen van een schuur op het perceel Ter Hoogestraat 46; b. op 12 januari 1995 voor het verbouwen/splitsen van een winkel op het perceel Markt 9-/5; c. op 13 januari I995 voor het plaatsen van chemicaliën- opslaggebouwtjes op het per ceel Grenadierweg 31; d. op 13 januari I995 voor het uitbreiden van een kantoor op het perceel Grenadierweg 13; e. op 16 januari 1995 voor het bouwen van een woning met garage/berging op een perceel aan de Oude Rijksweg; f. op 18 januari I995 voor het bouwen van een tuinschuurtje op een perceel van volkstuin Kweeklust aan het Griffioenpad; g. op 18 januari I995 voor het bouwen van een een tuin schuurtje op twee percelen van volkstuin Kweeklust aan het Griffioenpad; h. op 18 januari I995 voor het uitbreiden van een woonkamer op het perceel Briljant 20. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door de heer L Christiaanse te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een werk plaats ten behoeve van metaal- en houtbewerking. De inrichting is gelegen aan de Oostperkweg 29/31 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 467. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 2 I te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 26 januari tot 23 februari 1995 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont- werp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Terinzagelegging kennisge ving verandering inrichting artikel 8.19 Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op 14 december 1994 is ingeko men de kennisgeving van Scheldebouw B.V. te Middelburg voor de wijziging van de inrich ting, gelegen aan de Herculesweg I 7 te Middelburg, voor welke inrichting eerder een milieuver gunning is verleend. Ten aanzien van de verandering wordt redelijkerwijs aangenomen dat deze geen gevolgen heeft voor de aard en omvang, dan wel uitsluitend gunstige gevolgen heeft voor de omvang van de nadelige gevolgen voor het milieu. De wijziging van de inrichting betreft het beëindigen van de moffellakwerkzaamheden. De kennisgeving en alle relevante stukken liggen vanaf heden tot 9 februari 1995 elke werkdag tij dens kantooruren en op donder dagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur terinzage op de afde ling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241). Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middel burg in de Faam van van daag. Hoorzitting Ontwerp- bestemmingsplan bedrijven terrein Roosjesweg. Burgemeester en Wethouders maken bekend dat op maandag 30 januari 1995 des avonds om 20.00 uur in het gemeentehuis een hoorzitting zal worden gehouden over het ontwerp- bestemmingsplan Bedrijventerrein Roosjesweg. Dit aan de Roosjesweg aan te leggen bedrijfsterrein richt zich hoofdzakelijk op de verplaatsing van milieuhinderlijke bedrijven in de kern en de aanleg van een parkeerterrein. Op grond van de Inspraakverordening van de gemeente Domburg hebben Burgemeester en Wethouders een zgn. inspraak-besluit vastge steld. Daarin is bepaald dat in de inspraak de volgende zaken ter discussie staan. - de lokatiekeuze en doelstelling van het bedrijventerrein; - de inrichting van het bedrijven terrein; - de inrichting van het parkeer terrein met uitzondering van de lokatiekeuze. Naast de hoorzitting bestaat ook de mogelijkheid, schriftelijk op het ontwerp-bestemmingsplan met de daarbij behorende exploitatie- opzet te reageren. Genoemde reacties kunnen tot uiterlijk I maart 1995 aan het college van Burgemeester en Wethouders van Domburg. Postbus 10, 435 7 ZG Domburg worden gezonden. Ten behoeve hiervan ligt het ont werp-bestemmingsplan met de daarbij behorende exploitatie- opzet op het gemeentehuis, dependance Schuitvlotstraat 32 te Domburg, voor een ieder ter inzage. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - J. Horst, voor het veranderen van de garage in slaapkamer en het bouwen van een garage op het perceel Beukenlaan 47 te Oostkapellle; - A.W. van Straaten, voor het bouwen van een schuur op het perceel dr. B. Vaandragerstraat I 7 te Domburg; - familie Klopmeyer, voor het verbouwen van de keuken tot keuken/bijkeuken/badkamer op het perceel Westweg 5 te Domburg. Akkoord bevonden meldingen in de periode 12 t/m 18 januari 1995. - D. Weirich, voor het plaatsen van een tuinhuisje op het per ceel Dunopark 7 te Oostkapelle; - D.M.J. Vereecke, voor het bou wen van een serre op het per ceel Schelpweg 2 te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht - kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32), telefonisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 25 januari 1995 BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Vrouwenpolder - het wijzigen van het pand Schoolstraat 13 Veere - het bouwen van een schuur Kapellestraat 8. Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. MONUMENTENWET De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van Veere een aanvraag om een vergunning heb ben ontvangen van de heer A.C.M. Knuit te 's Heerenhoek voor het aan de achterzijde ver groten van het pand Markt I 7 te Veere. Voornoemd plan ligt gedurende 14 dagen na de datum van deze publikatie voor een ieder ter inza ge ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn/haar zienswijzen over dit plan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. VOORBEREIDINGSBESLUIT De burgemeester van Vlissingen maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 22 december 1994 heeft verklaard dat een herziening van een bestemmingsplan wordt voorbe reid voor het bestemmingsplan Buitengebied, ged. Loodweg, zoals op de bij dat besluit behorende tekening staat aangegeven. Dit besluit ligt ingaande 26 janua ri 1995 voor een ieder op het stadhuis, sector Stadsontwikkeling (hal, 2 e verdieping) ter inzage. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat het volgende bouwplan is ingekomen, welke niet in overeenstemming is met de voorschriften van het gel dende bestemmingsplan: BOUWAANVRAGEN: (Art 19 WRO/50, lid 5 Woningwet) I. Aannemersbedrijf Poelman b.v. voor de bouw van een bedrijfs gebouw aan de Loodweg- Ritthemsestraat-Zandweg. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvraag, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en lof 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid openen. Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 26 januari 1995 gedu- rende 2 weken (derhalve tot en met 8 februari 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: S. Joustra voor het plaatsen van een raamkozijn in de zij gevel van de woning op lokatie Coosje Buskenstraat 30 MONUMENTENWET Ingevolge artikel 12 van de Monumentenwet maakt de bur gemeester van Vlissingen bekend dat vergunning is gevraagd op grond van artikel 11 van eerder genoemde wet om aan het hierna genoemde beschermde monu ment wijzigingen c.a. aan te bren gen: IA. Feenstra voor het verbou wen van het winkelpand met bovenwoning op lokatie St Jacobsstraat 2 Lepelstraat 2. Voordat over het verlenen van de vergunning een beslissing wordt genomen, ligt het restauratieplan ter inzage, ingaande 26 januari 1995 gedurende een periode van 2 weken (derhalve tot en met 8 februari 1995) Belangstellenden kunnen de betreffende plannen inzien in de hal op de 2 e verdieping van het stadhuis van de Sector Stadsontwikkeling. Tijdens bovengenoemde termijn heeft een ieder de gelegenheid eventuele zienswijzen tegen de plannen in te dienen bij burge meester en wethouders van Vlissingen. WET GELUIDSHINDER Burgemeester en wethouders van Vlissingen zijn voornemens over te gaan tot het indienen bij gedepu teerde staten van Zeeland van een verzoek tot vaststelling van hogere waarden industrielawaai ingevolge de Wet geluidshinder. Dit verzoek heeft betrekking op de bouw van 9 woningen op de hoek tussen de Kasteelstraat, de Van der Swalmestraat en de Callenfelsstraat te Vlissingen. Het ontwerpverzoek ligt, ingaande 26 januari I 995, twee weken ter inzage bij de Sector Stadsontwikkeling, Stadhuisplein 2 te Vlissingen. Gedurende deze periode kan een ieder over het ontwerpverzoek schriftelijk opmerkingen maken, die u dient te richten aan het college van burgemeester en wethouders. Op 2 februari 1995 zal om 14.00 uur in het stadhuis te Vlissingen een openbare zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld tot het maken van opmer kingen over het ontwerpverzoek. Vlissingen, 25 januari 1995 Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Vlissinger van vandaag. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. J.M. Bimmel te Biggekerke voor het venieuwen van een zomerwoning gelegen op het perceel Koudekerkseweg 4 te Biggekerke; - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het wijzigen van het op het perceel Bosweg 2 te Zoutelande gelegen post kantoor ten behoeve van het vestigen van een postagent schap, VW-kantoor en politie bureau. BOUWVERGUNNING Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse is de volgen de bouwvergunning verleend aan: - Bouwbedrijf Kam bier B.V. te Koudekerke voor het vernieu wen van een schapenstal gele gen op het perceel Duinstraat 18 te Kpudekerke. VERKEERSMAATREGEL Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat zij besloten hebben de volgende ver keersmaatregel te nemen: - het langs de zuidzijde van de Duinweg te Zoutelande gele gen af gescheiden pad (thans onverlicht fietspad) aan te wij zen als voetpad door het plaatsen van borden G7 van het RVV-1990. D.e genomen verkeersmaatregel treedt op I februari 1995 in wer king. Het verkeersbesluit ligt vanaf 2 7 januari 1995 op de afdeling alge mene zaken ter gemeentesecre tarie ter inzage. Iedere belanghebbende kan tegen dit besluit binnen 6 weken na de datum van ter inzagelegging bij ons college een gemotiveerd hezwanrcrhrift inrlipncn. Voorts kan bij de President van de Arrondissementsrechtbank, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 AD Middelburg een verzoek om een voorlopige voor ziening worden ingediend. Hiervoor is een griffierecht ver schuldigd. Koudekerke, 25 januari 1995. INFORMATIE-AVOND VAN POLITIE MET INWONERS. Op woensdag I februari 1995 houdt de leiding van het politie district Walcheren een informatie avond voor de inwoners van Valkenisse. Deze avond wordt gehouden in het Dorpshuis Biggekerke aan de Schuitvlotstraat 8 te Biggekerke en begint om 20.00 uur. Het doel van de bijeenkomst is dat er een informatie-uitwisseling plaats vindt tussen politie en inwoners. Het thema van de informatie-avond is "Een veilig Walcheren maken we samen". Inwoners die niet in de gelegen heid zijn om de informatie-avond te bezoeken kunnen hun mening over de politie, vragen, suggesties, klachten e.d. schriftelijk kenbaar maken door deze te zenden aan Politie Zeeland, district Walcheren, Postbus 720 4330 AS Middelburg. BEKENDMAKING De burgemeester van Mariekerke maakt bekend, dat de gemeente raad in zijn op 17 januari 1995 gehouden vergadering, onder de nummers 1362, 1363 en 1364, heeft besloten te verklaren dat: 1een wijziging wordt voorbereid van een tweetal gedeelten van het bestemmingsplan "Buitengebied Mariekerke", (nummer 1362 en 1364); 2. een wijziging wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmingsplan "Loodhol" te Grijpskerke, (nummer 1363), welke gedeelten gearceerd zijn aangegeven op de bij deze besluiten behorende tekenin gen. De hiervoor genoemde besluiten zijn genomen ten einde medewer king te kunnen verlenen aan respectievelijk het plan voor de aanleg van petspad tussen de Molenweg en de Rapenburgweg te Meliskerke, de bouw van een aantal bedrijfsgebouwen op cam ping "Westhove" te Aagtekerke en de verbouw/uitbreiding van het eetcafé "In de Gouwe Geit" te Grijpskerke. De voorbereidingsbesluiten treden op 26 januari 1995 in werking en liggen met de bijbehorende tekeningen met ingang van heden ter gemeentesecretarie (Dorpsstraat 3 te Meliskerke) voor een ieder ter inzage. Mariekerke, 25 januari 1994. De burgemeester voornoemd, Mr. B.J. van Putten Het college van burgemees ter en wethouders van de gemeente Mariekerke maakt bekend dat: 1Bij Besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland no. 945834 d.d. 11 januari 1995 goedkeuring is verkregen van de Eerste Verordening tot wij- ziging van de Legesverordening Mariekerke 1994; 2) Bij Besluit van Gedeputeerde Staten van Zeeland no. 945835 d.d. 9 januari 1995 goedkeuring is verkregen van de Tweede Verordening tot wijziging van de Legesverordening Mariekerke 1994; Bovengenoemde verordeningen treden in werking met ingang van de achtste dag na de bekendma kingsdatum van heden. Zij kunnen worden ingezien c.q. zijn verkrijgbaar op het gemeen tehuis, Dorpsstraat 3 te Meliskerke op werkdagen tussen 09.00 en 12.00 uur. Mariekerke, 25 januari 1995. Het college van burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, Mr. B.J. van Putten. De wnd. secretaris, P.S. Kluijfhout VRIJSTELLING BOUWPLAN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvraag om een bouw vergunning is ingediend door: - de heer P.C. Leijnse te Amersfoort voor het bouwen van een woning op het perceel Bosweg 44 te Zoutelande. Het ingediende bouwplan voldoet niet geheel aan het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Hun college overweegt echter om met gebruikmaking van de in het bestemmingsplan aangegeven vrij stellingsmogelijkheid medewerking te verlenen aan het ingediende bouwplan. Alvorens hiertoe over te gaan bestaat er voor een ieder de gele genheid om met betrekking tot het ingediende bouwplan hun ziens wijze schriftelijk naar voren te brengen. Daartoe ligt het bouwplan met ingang van 2 7 januari 1995 gedurende 4 weken ter inzage ter gemeentesecretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 25 januari 1995. De burgemeester van Westkapelle maakt bekend, dat het college van burgemeester en wethouders van plan is om, met gebruikmaking van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 6 van de Woningwet een vergunning te verlenen aan: - Mevr. B. de Witte- Verhage voor de bouw van 6 garages op perceel Noordstraat 44 te Westkapelle. Deze stukken liggen met ingang van 26 januari 1995 gedurende 14 dagen voor iedereen ter inza ge op de gemeentesecretarie (afd. AZ) aan de Markt 95 te Westkapelle. De gevraagde bouwvergunning is in strijd met het bestemmingsplan "Kom Westkapelle". Bij besluit van 15 december 1994 heeft de gemeenteraad ten behoeve van dit bouwplan een voorbereidings- besluit voor dit gedeelte van de Noordstraat vastgesteld. Alvorens een definitieve beslissing op de aanvraag om bouwvergun ning wordt genomen wordt ieder een in de gelegenheid gesteld bin nen 14 dagen gemotiveerd bezwaar aan te tekenen tegen dit bouwplan. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burge meester en wethouders van Westkapelle, Postbus 40, 4360 AA Westkapelle. Westkapelle, 25 januari 1995 De burgemeester voornoemd, H.A. van Maldegem ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN gg E <r>_ 8E O N 3 3 Q_ CD Q. Q_ Q.

de Faam | 1995 | | pagina 14