VAN DE GEMEENTE VLISSINGEN GEMEENTE DOMBURG GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE VEERE GEMEENTE WESTKAPELLE INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN. DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN i GEMEENTE MIDDELBURG Woensdag 28 december 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 INFORMATIE OVERHEID BESTEMMINGSPLAN BAS- KENSBURG I, Ie HERZIE NING Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening het volgende bekend: Met ingang van donderdag 29 december 1994 ligt in het stad huis, sector stadsontwikkeling (in de hal op de tweede verdiepingj, tijdens kantooruren gedurende vier weken (dus tot en met woensdag 25 januari 1995) voor een ieder ter inzage het bestem mingsplan Baskensburg I, I e her ziening, zoals de gemeenteraad dat in zijn vergadering van 22 december 1994 ongewijzigd heeft vastgesteld. De vastgestelde herziening betreft a. Wijziging van de bestemming van een warenhuis aan de HermesweglMercuriusweg, zodanig dat een gedeelte de bestemming warenhuis non food verliest en dat het reeds als woninginrichting in gebruik zijnde gedeelte, evenals de rest van het warenhuis, de bestemming woninginrichting krijgt b. Uitbreiding van een woningin richting aan de Hermeswegl President Rooseveltlaan met een naast liggend pand aan de President Rooseveltlaan/Mercuriusweg, dat tot voor kort in gebruik was als garagebedrijf en dat nu ook de bestemming woninginrichting krijgt Degene die tijdig zijn zienswijze omtrent het ontwerp-plan bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt alsmede een belangheb bende die aantoont dat hij redelij kerwijs daartoe niet in staat is geweest, kan gedurende de ter mijn van terinzagelegging schrifte lijk bedenkingen tegen het plan inbrengen bij gedeputeerde staten van Zeeland, postbus 6001 4330 LA Middelburg. VOORBEREIDINGSBESLUI- TEN De burgemeester van Vlissingen maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de gemeenteraad van Vlissingen in zijn vergadering van 22 december 1994 heeft verklaard dat een (herziening van het) bestem mingsplan wordt voorbereid voor de gebieden Ritthem en Gravestraal De besluiten met de daarbij behorende tekeningen liggen met ingang van 29 december 1994 voor een ieder ter inzage in het stadhuis bij de sector stadsontwik keling (hal, 2e verdieping). Deze treden in werking op 29 december I994. AANLEG SLIBDEPOT NABIJ FORT RAMMEKENS Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend, dat het Waterschap Walcheren heeft een verzoek ingediend voor de aanleg van een slibdepot nabij Fort Rammekens ten behoeve van het gedeeltelijk uitbaggeren van de Rammekenskreek voor de duur van maximaal drie jaren. De bestemming van de gronden waarop het slibdepot is geprojec teerd is buitendijks gebied. Op grond van artikel I 7 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan ons college vrijstelling verle nen met het oog op een voor een bepaalde termijn voorgenomen afwijking van een bestemmings plan. Wij overwegen de gevraagde vrij stelling te verlenen. Op grond van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening ligt het ver zoek gedurende twee weken, ingaande donderdag 29 decem ber 1994 (derhalve tot en met 11 januari 1995) ter inzage op het stadhuis, sector stadsontwik keling (hal, 2e verdieping). Gedurende deze termijn is een ieder in de gelegenheid schriftelijk bedenkingen tegen het verlenen van de vrijstelling naar voren te brengen bij ons college. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat het volgende bouwplan is ingekomen, welke niet in overeenstemming is met de voorschriften van het gel dende bestemmingsplan: bouwaanvragen: (Art I 9 WRO/50, lid 5 Woningwet) 1. De heer A.P. Wielemaker voor de bouw van een woning op de lokatie Albert van Dalsumlaan 12. meldingen: (art I8A WRO/42 Woningwet) 2. Hermans Groep b.v. voor het maken van een tochtportaal op de locatie Hermes weg 25. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvraag, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en lof 50, lid 5 van de Woningwet (voor de bouwaanvragen) de mogelijkheid openen. Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 29 december I994 gedurende 2 weken (derhalve tot en met 11 januari 1995 voor een ieder op het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen van: - W.A. Muller voor het uitbreiden van het clubgebouw op lokatie Koopmansvoetpad 13 - Elf Atochem Vlissingen bv het bouwen van een schakelruimte op lokatie Europaweg Zuid 2 - T. Daamen voor het verbouwen van de woning op lokatie P.A. de Genestetlaan 7 - D. Tange voor het bouwen van een berging bij woning op loka tie De Deckerestraat 8 - Bouwbedrijf Joziasse BV voor het verbouwen van de wonin gen op lokatie Sterken burg 58 t/m 62 MEDEDELINGEN sluiting stadhuis op 2 januari 1995 Het stadhuis zal maandag 2 januari 1995 vanaf 15.30 uur gesloten zijn in verband met de nieuwjaarsreceptie voor de mede werkers van de gemeente Vlissingen. nieuwjaarsreceptie 6 januari 1995 Burgemeester en Wethouders van Vlissingen houden op vrijdag 6 januari 1995 een nieuwjaarsre ceptie in de raadzaal van het stadhuis. De receptie begint om 16.30 uur en eindigt om 18.00 uur. Omstreeks 17.00 uur zal burgemeester J.C.Th, van der Doef een nieuwjaarstoespraak houden. Vlissingen, 28 december 1994 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Vlissinger van vandaag. Goedkeuring wijziging bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat Gedeputeerde Staten van Zeeland bij besluit d.d. 14 december 1994 goedkeuring hebben verleend aan de 11 e wij ziging als bedoeld in artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening van het bestemmings plan "Kom Domburg". Deze wijzi ging heeft betrekking op het wijzi gen van de bestemming "Woondoeleinden" in "Detailhandel" van het pand Ooststraat 12 te Domburg, ka dastraal bekend gemeente Domburg, sektie F, nr. 326. Het goedgekeurde besluit ligt vanaf heden op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur ter inzage op de afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg. Tegen het besluit inzake goed keuring kunnen belanghebbenden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een beroepschrift dient binnen 6 weken te worden ingediend. De termijn vangt aan met ingang van de dag na die waarop dit besluit is bekendge maakt Een beroepschrift dient te zijn gemotiveerd. Artikel 18a Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen is binnengekomen de melding ingevolge de Woningwet van de heer T.A.J. Scholz, voor het plaat sen van een tuinhuisje op het per ceel gelegen aan Margrietenlaan 16 te Oostkapelle, kadastraal bekend, gemeente Domburg, sek tie K, nr. 2448. Het bouwplan is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Duinweg". De overschrijding is van dien aard dat toepassing gegeven kan •■■or den aan artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Op grond van dit artikel kunnen burgemeester en wethouders vrij stelling verlenen van de voor schriften van het geldende bestemmingsplan. Zij achten vrijstelling voor boven genoemd bouwplan aanvaardbaar en zijn voornemens de gevraagde vrijstelling te verlenen. In verband hiermee ligt bedoeld bouwplan tot en met 11 januari 1995 ter gemeentesecretarie, afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoem de termijn kan een ieder hierte gen schriftelijke bedenkingen inbrengen bij ons college. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - de heer J.P.W. Duyvelaar, voor het bouwen van een praktijk ruimte annex zomerwoning op het perceel aan de Beatrixstraat 7 te Domburg. Verleende bouwvergunningen in de periode van 15 t/m 21 december 1994. - Bakkerij De Visser en zn., voor het bouwen van een overkap ping ter plaatse van de laad- en losplaats aan de Dorpsstraat 50 te Oostkapelle; - P. Schieck, voor het bouwen van een garage op het perceel aan de Kanonweistraat I te Domburg. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voc:Ls worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge infor matie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 3 2),tele fonisch bereikbaar onder nummer 01188-2710, toestel 45. Domburg 28 december 1994. Burgemeester en wethouders maken bekend dat er een aan vraag om bouwvergunning is inge diend door: A.W. Roose, voor de bouw van 2 zomerwoningen aan de Joossesweg 73a en 73 b op 20 december 1994; W. Toutenhoofd, voor de bouw van een garage aan de Beatrixstraat 73 op 20 december 1994. Westkapelle, 28 december 1994 NIEUWJAARSRECEPTIE De traditionele nieuwjaarsreceptie zal worden gehouden op dinsdag 3 januari 1995 van 16.30 tot 18.00 uur in de raadszaal van het gemeentehuis. Inwoners en relaties van de gemeente worden door burgemester en wethouders van harte uitgenodigd om deze receptie te bezoeken. BOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. J. Baeten te Breda voor het vergroten van het zomer huis Vebenabos 69 te Koudekerke; - dhr. LW. Clarisse te Zoutelande voor het vergroten van de woning Houtenburgseweg 13 te Zoutelande; - dhr. J. Minderhoud te Koudekerke voor het bouwen van een garage/berging op het perceel Middelburgsestraat 59 te Koudekerke; - dhr. A. van der Kolk te Breda voor het vergroten van het zomerhuis De Zandput 41 te Zoutelande; - dhr. M.LA. de Graaf te Koudekerke voor het verbou wen van het pand Dorpsplein 25 te Koudekerke lb.v. het vestigen van een postagent schap. PLAATSEN BERGING OP HET PERCEEL DE ZAND PUT 62 TE ZOUTELANDE. De burgemeester van Vakenisse, maakt bekend dat bij het college van burgemeester en wethouders t van Valkenisse door de heer H. van Doom te Raamsdonkveer een melding als bedoeld in artikel 42 van de Woningwet is inge diend voor het plaatsen van een berging op het perceel De Zandput 62 te Zoutelande, ka dastraal bekend gemeente Valkenisse, sectie E, nr. 1142 feed). Het bouwplan in in strijd met het ter plaatse geldende bestem mingsplan, doch met toepassing van artikel 18A van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan hier van vrijstelling worden verleend. Het college van burgemeester en wethouders is voornemens om tot het verlenen van vrijstelling op grond van dit artikel ten behoeve van bovenstaand bouwplan over te gaan. Alvorens hieromtrent een beslis sing te nemen ligt het verzoek tot het verlenen van vrijstelling met ingang van 30 december 1994 gedurende 2 weken voor een ieder ter gemeentesecretarie te Koudekerke (afdeling algemene zaken) ter inzage. Gedurende deze periode wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om tegen het voornemen tot het verlenen van vrijstelling schriftelijk beden kingen in te dienen bij het college van burgemeester en wethouders van Valkenisse, Dorpsplein 28, 4371 AB KOUDEKERKE Koudekerke, 28 december 1994. ZITTING ONTWERP-WEGENLEG- GER De openbare zitting met betrek king tot de vaststelling van een nieuwe wegenlegger zal in plaats van op 19 januari 1995 op don derdag 26 januari 1995 om 10.00 uur worden gehouden. Tijdens deze in het gemeentehuis te Koudekerke te houden zitting kunnen zienswij zen ta.v. de ont- werp-wegenlegger worden inge bracht c.q. toegelicht UITNODIGING OPEN TAFEL Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg nodigen inwoners, bedrijven en relaties in Middelburg en omgeving graag uit voor de traditionele Open Tafel (nieuwjaarsreceptie) op maandag 9 januari 1995 in de Burgerzaal van het stadhuis (ingang via het bordes aan de Markt). De Open Tafel is een gelegenheid voor het gemeentebestuur en inwoners, vertegenwoordigers van verenigingen en instellingen, bedrijven en organisaties om in een informele sfeer en met een gezamenlijke eenvoudige maaltijd het nieuwe jaar te openen. De bijeenkomst op maandag 9 januari 1995 begint om I 7.30 uur en sluit om 19.30 uur. Het stadhuis is geopend vanaf I 7.00 uur. Zoals ieder jaar wordt een kleine bijdrage in de kosten van de maaltijd gevraagd van vijf gul den per persoon. Dit bedrag kan worden voldaan bij binnenkomst in het stadhuis. Als u het gemeentebestuur en uw stadgenoten persoonlijk de beste wensen voor een goed nieuwjaar wil geven, dan is de Open Tafel daarvoor dé gelegenheid! WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbeschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door Fa. M. de Smit en Zn. te Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting ten behoeve van tuinaanleg en tuin onderhoud op het perceel gelegen aan de Walcherseweg 2oó te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie R, nr. 1020. Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik- king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 29 december 1994 tot 26 januari 1995 kun nen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedach- tenwisseling over de ontwerp beschikking kan daarom telefo nisch worden verzocht Tijdens deze bijeenkomst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aanwezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlij ke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend wor den, indien daarom wordt ver zocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. OPHOKKEN DUIVEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat het verboden is in de periode van zaterdag 7 januari tot en met zaterdag 21 januari 1995 één of meer duiven te laten uitvliegen of enige handeling te verrichten, waardoor één of meer duiven kunnen uitvliegen. Het verbod geldt niet op de zon dagen 8 en 15 januari 1995. wijziging algemene plaatselijke verorde ning middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij besluit van de raad van die gemeente van 19 december 1994 de Verordening tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg (27e wij ziging) is vastgesteld. Deze wijzi ging omvat verschillende onder werpen betrekking hebbende op: - de bepalingen voor het houden van optochten; - de bepalingen omtrent het bewaren van houtopstanden; - aanpassing van de bepalingen inzake opsporingsambtenaren; - aanpassing van de bepaling inzake het binnentreden van woningen zonder toestemming van de bewoners. Deze wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg treedt in werking met ingang van de dag volgende op deze bekendmaking (29 decem ber 1994). Deze wijziging ligt voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting van de Dienst Middelen, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. ambtenarenregle ment/wachtgeld- en uitkeringsverorde ning Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergade ring van 19 december 1994 heeft besloten a. tot wijziging van het Algemeen Ambtenarenreglement (70e wijzi ging), inhoudende een aanpassing van het seniorenbeleid b. tot wijziging van de Wachtgeldverordening 20e wij ziging en van de Uitkeringsverordening 24e wijzi ging inhoudende een aanpas sing van de hoogte van de wacht gelden/ uitkeringen. Bovengenoemde wijzigingen tre den in werking op I januari 1995. Voorts heeft de gemeenteraad in genoemde vergadering besloten de werkingsduur van het Sociaal Statuut, zoals dat heeft gegolden voor de reorganisatie van het ambtelijk apparaat, te doen her leven voor de periode van I janua ri 1995 tot en met 31 december 1995. Bovengenoemde besluiten liggen ter inzage bij de sectie Voorlichting van de Dienst Middelen, Stadhuisstraat 2. verkeer Verkeersbesluiten Turfkaai (art senparkeerplaats) Torenweg (legalisering) Lange Noordstraat 46 (verplaatsing invalidenparkeer plaats) Statenlaan\Spinhuisweg) Burgemeester en wethouders hebben besloten: een op de Turfkaai aangeduid parkeervak, gelegen schuin tegenover de Herenstraat, aan de zijde van de Binnenhaven, aan te wijzen als parkeer plaats voor vergunninghouders. De parkeerplaats is bestemd voor de twee artsen waaraan vergunning is verleend; 2* de verkeersbesluiten voor de Torenweg, Kruitmolenlaan, Roozenburglaan, Torentijdweg Ravensteijnweg, Dauwendaelselaan en Eendrachtsweg aan te passen aan de bestaande situatie; 3de algemene invalidenparkeer plaats voor Lange Noordstraat nummer 44 te verplaatsen naar nummer 46; 4de verkeersbesluiten aan te passen aan de bestaande voorrangsregeling bij de aan sluiting Spinhuiswegl Statenlaan. De verkeersbesluiten liggen tot 9 februari 1995 ter inzage op de Vlissingsestraat te Middelburg: besluit I bij de sectie Interne en Juridische Zaken van de Dienst Stadsbeheer en besluiten 2, 3 en 4 bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling. Tegen deze besluiten kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 9 februari 1995 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. horeca jaarwisseling De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat op I januari 1995 de volgende horecabedrijven vanaf 00.15 uur geopend zijn: - Vlasmarkt 16-18 (Miller Time); - Plein 1940 nr. 7 (American Bar); - Veerweg 25 (Roode Leeuw); - Markt 79 (Electro); - Markt 83 (De Tympaan); - Damplein 50 (Café Entree); - Vlasmarkt 37 (Café The Duke); - Damplein 20-14 (Café Rockdesert); - Schuttershofstraat I (Café Schuttershof); - Reigerstraat 7 (Café Plexat); - Damplein 46-48 (Café Solo); - Markt 77 (Café Seventy Seven); - Beddewijkstraat 15 (Stadsdanszaal); - Breeweg 96 (Clubhuis Swift); - Kromme WppIp 5 Rnnie Oortjes). Op 31 december 1994 zijn reeds vanaf 20.00 uur geopend: - Dam 33 (De Zwarte Ruiter); - Veerstraat 6 (Café De Nieuwe Hoop); - Veerstraat 2 (Dorpshuis Nieuwland). bouwplan Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toe passing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan "Buitengebied" voor het bouwen van een tuinber- ging op het perceel Veerseweg 183. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 30 december 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling Vlissing sestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering zijn bezwaren schrifte lijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wet houders van Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. branchelijst Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij, gehoord de marktcommissie, de branchelijsten welke van toepas sing zijn op de waren- en zater- dagmarkt, hebben vastgesteld. De branchelijsten treden in wer king op I januari 1995 en liggen voor een ieder ter inzage vanaf heden tot en met 31 januari 1995 op de sectie Interne en Juridische zaken van de Dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Tegen betaling van de kosten kan een afschrift van de branchelijst(en) worden verkregen. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. sluiting gemeentehuis. Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend, dat de gemeentesecretarie gesloten zal zijn op vrijdag 30 december 1994. Voor dringende zaken betreffen de de burgerlijke stand kan con tact worden opgenomen met de heer J.C. van den Broeke, telefoon 01189-3330 ofb.g.g. met de heer C.M. Filius, telefoon 01107- 1295. nieuwjaarsreceptie. Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat de NIEUWJAARSRECEPTIE van het gemeentebestuur zal worden gehouden op woensdag 4 januari 1995 van 19.30 - 21.00 uur in het Stadhuis te Veere. Inwoners, vertegenwoordigers van verenigingen, instellingen e.d., als mede andere belangstellenden, zijn van harte welkom. bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men vóór Serooskerke - het bouwen van een woning aan de De Meijstraat Veere - het aan de achterzijde vergro ten van het pand Markt I 7a Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. voorbereidingsBeslui- ten De burgemeester van Veere maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 14 december 1994 heeft verklaard dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor: a. een gedeelte van een perceel aan de Noordweg te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie H, nr. 1000; b. een gedeelte van het perceel Noorddijk 9 te Vrouwenpolder, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N, nr. 1636; c. een gedeelte van een perceel aan de Schellachseweg te Gapinge, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie N, nr. 452. Genoemde besluiten welke op 2 januari 1995 in werking treden liggen met bijbehorende tekenin gen voor een ieder ter inzage ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. vrijstellingen bestem mingsplan A. De burgemeester van Veere maakt bekend, dat de gemeenteraad voornemens is om met toepassing van artikel 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmingsplan Beschermd Stadsgezicht voor: *- het wijzigen van een brand weergarage in een woning hoek Wagenaarstraat- Baljuwstraat; - het bouwen van 3 woningen met garages/bergingen aan de Wagenaarstraat; - het bouwen van 3 woningen met garages/bergingen aan de Baljuwstraat; - het bouwen van 5 woningen met garages/bergingen aan de Kwartierstraat; - het bouwen van 4 woningen met garages/bergingen aan de Wijngaardstraat Tevens maakt de burgemeester van Veere bekend, dat burge meester en wethouders voorne mens zijn om: B. met toepassing van artikel 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet te anticipe ren op de herziening van het bestemmingsplan Buitengebied dat thans in procedure is, ten einde het boawen van een schuur moge/ijk te maken op het perceel Weelweg 3 te Gapinge; C. met toepassing van artikel 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van: I hpt hpstemmingsplan Buitengebied teneinde het bouwen van oen woning mogelijk te m aken aan de Schellachseweg te Gapinge (naast hu is nr. I); 2. het bestemmingsplan Camping De Zandput ten einde het uitbreiden van een kantoorruimte mogelijk te maken Vroondijk 9. Genoemde plannen lig gen gedu rende twee weken na de datum van deze publikatie voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 to Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder desgewenst schriftelijke bedenkingen tegen de onder A, B en C genoemde plannen kenbaar maken aan burgemeester en wet houders van Veere, Postbos 5 te 4350 AA Veere. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWER

de Faam | 1994 | | pagina 9