ilï GEMEENTE VEERE GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTEVALKENISSE INFORMATIE VAN DE GEMEENTE ARNEMUIDEN OVERHEID GEMEENTE MIDDELBURG INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN Woensdag 23 november 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 15 De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 21 november 1994 op grond van artikel 2 I van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, heeft ver klaard dat voor de percelen gele gen in het bestemmingsplan Buitengebied, zoals dat is aange geven op tekening S 187-108 d.d. november 1994, een herzie ning van het bestemmingsplan Buitengebied wordt voorbereid. Het besluit treedt in werking op 22 november 1994 en ligt met het bijbehorende pré-advies en tekening voor een ieder bij de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21, ter inzage. Burgemeester en wethouders van Middelburg zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling van het bestemmings plan Dauwendaele Centrum te verlenen teneinde medewerking te kunnen verlenen aan de bouw- aanvraag van Woningbouwvereniging Middelburg voor het realiseren van 30 woningen aan het Goudend. Op 24 november 1994 om 19.30 uur zal er een hoorzitting/informatie-avond plaats vinden in het ontmoetings centrum Dauwendaele waarbij informatie zal worden verstrekt over het bouwplan en er gelegen heid zal zijn voor het stellen van vragen c.q. het geven van reac ties. De hoorzitting/informatie avond zal worden voorgezeten door mevrouw E.M.J. van Brummelen-van Wilgen, wethou der Ruimtelijke Ordening. Het bouwplan ligt in het kader van de vrijstellingsprocedure als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vanaf 25 november 1994 gedurende twee weken voor een ieder ter visie bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 en bij het wijk- ondersteuningspunt Dauwendaele, Vrijlandstraat 51 (geopend van 9.00 tot 12.00 uur). Gedurende deze termijn kan een ieder zijn/haar zienswijze met betrekking tot het bouwplan schriftelijk bekend maken bij bur gemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het bestemmings plan "Dauwendaele Centrum" voor de bouw van 30 woningen op een perceel aan het Goudend. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. Het bouwplan ligt met ingang van vrijdag 25 november 1994 gedu rende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bezwaar heeft tegen de uitvoering, zijn bezwaren schrifte lijk en gemotiveerd kenbaar maken aan burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 61, 4330 AB Middelburg. Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 9 november 1994 voor het verbouwen van de woning op het perceel Nieuwe Haven 13- 15; b. op 10 november 1994 voor het bouwen van een varkens stal op een perceel aan de Welzingeweg te Nieuw- en Sint Joosland; c. op 10 november 1994 voor het bouwen van een varkens stal op een perceel aan de Boomdijk te Nieuw- en Sint Joosland; d. op 14 november 1994 voor het uitbreiden van de Karwei doe-het-zelf-markt op het per ceel Waldammeweg 2; e. op 14 november 1994 voor het bouwen van een serre op het perceel Sint Pieterstraat 29; f. op 15 november 1994 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Watertoren 26. Per 31 december a.s. verliezen de parkeervergunningen (parkeerpas- sen) 1994 voor bedrijven en voor bewoners in het zogenaamde attractiegebied van de binnenstad hun geldigheid. De regeling van de uitgifte van parkeerpassen is voor wat betreft de wijze van aanvraag, de verle ning en het gebruik van de par keerpassen niet gewijzigd. Dit houdt in dat voor het verkrijgen van parkeerpassen voor bedrijven en bewoners voor het jaar 1995 de volgende regeling geldt Het attractiegebied bestaat weer uit twee zones. Parkeerpasbezitters kunnen alleen gebruik maken van hun parkeer passen) in de zone waarin hun vestigings- of woonadres is gele gen. Op het Damplein en Hof van Tange zijn alle parkeerpassen gel dig. De scheidingslijn tussen de noor delijke zone (I) en de zuidelijke zone (2) loopt via de volgende straten: Hof van Tange, Achter de Houttuinen, Langeviele, Pottenmarkt, Markt, Lange Delft, Korte Delft en Damplein, waarbij de panden aan de noordzijde van die straten in zone I zijn gelegen en de panden aan de zuidzijde in zone 2. Verder zijn de parkeerpassen niet geldig op de Markt, Plein 1940, Vlissings Bolwerk, parkeerkelder Geere en parkeergarage Kousteen-sedijk èn bij parkeerme- ters waar een half-uur tarief geldt. Overigens is aan alle houders van een parkeerpas 1994 een aan vraagformulier met toelichting toe gezonden. Wanneer men op 2 januari 1995 niet in het bezit is van een geldige parkeerpas, moet normaal de parkeermeter of -automaat in werking worden gesteld. Per bedrijf dat in het attractiege bied van de binnenstad (globaal het gebied waar parkeermeters en -automaten staan) is gevestigd, worden maximaal twee parkeer passen afgegeven. Het daarvoor verschuldigde parkeergeld bedraagt voor het jaar 1995 525,- per parkeerpas. Door het aanvragen van één of twee parkeerpassen doet men tevens aangifte van parkeerbelasting. Aanvraag van één of twee par keerpassen kan uitsluitend geschieden door middel van het daartoe bestemde aanvraagfor mulier. Dit formulier kan worden afgehaald en ingevuld ingeleverd bij de sectie Interne en Juridische Zaken van de dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21 De aandacht wordt erop gevestigd dat maximaal 300 bedrijfspassen zullen worden afgegeven. De afgifte zal geschieden in volgorde van binnenkomst van de aan vraagformulieren, waarbij geen voorrang zal worden verleend aan de huidige parkeerpashouders. Verleende parkeerpassen worden tijdig aan de aanvragers toegezon den. De inning van het verschul digde parkeergeld zal geschieden door middel van toezending van een aanslag parkeerbelasting. Per bewoner in het attractiegebied van de binnenstad wordt maxi maal één parkeerpas afgegeven. Het daarvoor verschuldigde par keergeld bedraagt voor het jaar 1995 375,- Door het aanvra gen van een parkeerpas doet men tevens aangifte van parkeerbelas ting. Aanvraag van een parkeerpas voor bewoners kan uitsluitend geschieden door middel van het daartoe bestemde aanvraagfor mulier. Dit formulier kan worden afgehaald en ingevuld ingeleverd bij de sectie Interne en Juridische Zaken van de Dienst Stadsbeheer, Vlissingsestraat 21. Op het aanvraagformulier dient naast de naam en het adres ook het kenteken, merk en kleur van de auto te worden vermeld. Verleende parkeerpassen worden tijdig aan de aanvragers toegezon den. De inning van het verschul digde parkeergeld zal geschieden door middel van toezending van een aanslag parkeerbelasting. Parkeren tijdens extra koopavon den en koopzondag in december. Op de gebruikelijke extra (hierna genoemde) koopavonden voor sin terklaas en kerst geldt het betaald parkeren zowel buiten als in de gemeentelijke parkeergarages Geere en Kousteensedijk. De parkeergarages Geere en Kousteensedijk zullen extra geo pend zijn op de volgende dagen en tijden: - voor sinterklaas: - dinsdag 29 november; - woensdag 30 november; - donderdag I december; - vrijdag 2 december, alle dagen tot 21.30 uur. - voor kerst - zondag 18 december, van 12.30 tot 17.30 uur (gratis parkeren); - dinsdag 20 december; - woensdag 21 december; - donderdag 22 december; - vrijdag 23 december, alle dagen tot 21.30 uur. Op zondag 18 december zal dus zowel buiten als in de parkeerga rages gratis geparkeerd kunnen worden. Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren maakt bekend dat vanaf 24 november 1994 tot en met 24 februari 1995 ter inzage ligt het door Gedeputeerde Staten van Zeeland op 8 november 1994 goedgekeurde besluit van de Algemene Vergadering van het waterschap Walcheren tot wijzi ging van de Legesverordening Walcheren 1994. De wijziging betreft 1aanpassingen in verband met de vernummering van artikelen van de Algemene wet inzake rijksbelastingen en de Invorderingswet 2. de tarieventabel voor WVO- vergunningen. De verwijzingen naar de Wet Milieubeheer worden gewijzigd in verwijzin gen naar de Algemene wet bestuursrecht Het besluit ligt ter inzage: elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur op het bureau Interne Zaken van het waterschap Walcheren, Groenmarkt 10 te Middelburg. Desgewenst kan aldaar een mon delinge toelichting op de stukken worden verkregen. Indien u meer informatie over deze wijziging van de Legesverordening Walcheren 1994 wenst, kunt u contact opnemen met het hoofd van het bureau Belastingen, mr. J.B.J. Immink, tel. 01180-71550. Bovendien is tegen betaling van kosten voor een ieder een exem plaar van dit besluit verkrijgbaar. Middelburg, 23 november 1994 Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren, jhr.mr. K.F.H. Schorer, dijkgraaf mr.drs. J.A. van Werkum, secreta ris Ontwerp-bestemmingsplan Buitengebied, I e herziening. Burgemeester en wethouders van Veere maken, ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, bekend dat met ingang van 25 november 1994 gedurende vier weken ter gemeente-secretarie, Kerkstraat 7 te Veere voor een ieder ter inzage ligt het ontwerp van de I e herziening van het bestemmingsplan Buitengebied. In deze ontwerp-herziening zijn in acht genomen de beslissingen van Gedeputeerde Staten van Zeeland en de Kroon inzake de (gedeeltelijke) goedkeuring van het bestemmingsplan Buitengebied, vastgesteld door de gemeenteraad op 30 augustus 1989. Herzien zijn onder andere de bestemmingen, gegeven aan: - de agrarische gebieden ten zuiden van Gapinge en ten westen van Serooskerke; - gebiedsdelen in de monding van de Oosterschelde (Neeltje Jans); - het perceel Kraaienestweg I, een perceeltje aan de Bieweg, de Uitspanning Oranjezon en een perceel ten zuiden van de Vroondijk. Voorts zijn de bij het bestem mingsplan behorende voorschrif ten herzien o.a. met betrekking tot de bestemming agrarische doeleinden, het bouwen binnen geluidzones langs wegen en de maximale oppervlakte van bijge bouwen bij burgerwoningen. Verder zijn de lijst van burger- en zomerwoningen in het buitenge bied en enkele bestemmingen aangepast aan recente ontwikke lingen. Gedurende bovengenoemde ter mijn van vier weken kan een ieder schriftelijk bij de gemeente raad zijn zienswijze kenbaar maken omtrent het ontwerp- bestemmingsplan. Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor - het bouwen van een tuinhuisje Gapingseweg 5 (camping Olmenveld) - het uitbreiden van een recep tiekantoor Fort den Haakweg 22 - het uitbreiden van een kantoor Vroondijk 9 (camping De Zandput) Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. Het college van burgemeester en wethouders van Westkapelle maakt bekend dat op 10 novem ber 1994 een bouwvergunning is aangevraagd voor het veranderen en vergroten van de woningen Krekelstraat 7 en 9. Voorts zijn op 15 november 1994 bouwvergunningen verleend voor het veranderen van een woning aan de Koestraat 8 en de bouw van een serre op het per ceel Parkweg 22. Burgemeester en wethouders van Westkapelle gelet op het bepaal de in het Reglement verkeersre gels en verkeerstekens en het Besluit administratieve bepalingen inzaken het wegverkeer; maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 26 oktober 1994 heeft besloten tot de vol gende verkeersmaatregel; - de fietsstroken langs de Achterweg en J. Brasserstraat worden aangewezen als "onverlicht fietspad" door het plaatsen van de borden model G 13 van bijlage I van het RW 1990; - een en ander conform de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte teke ning; Dit verkeersbesluit met tekening ligt met ingang van 24 november 1994 gedurende dertig dagen ter inzage op de Afdeling algemene zaken van de gemeentesecretarie aan de Makrt 95 te Westkapelle. Involge artikel 43 e.v. van voor noemd besluit kan iedere belang hebbende tot het einde van de hiervoor vermelde termijn tegen dit besluit beroep instellen bij de Kroon. Het beroepschrift dient te worden gericht aan Hare Majesteit do Koningin en te worden gezonden aan de Raad van State, Afdeling voor de Geschillen van Bestuur, Postbus 20019, 2500 EA te 's- Gravenhage. Westkapelle, 23 november 1994 Burgemeester en wethouders van Westkapelle. Op dinsdag 29 november 1994 om 19.30 uur vergadert de gemeenteraad. Op de agenda staan o.a. de volgende punten: -uitbreiding hondentoiletten; -onderhoud duinovergangen/-paden 1993; -milieu jaarverslag 1993; -ontwerp bestemmingsplan Kustlicht II Zoutelande. De vergadering wordt gehouden in de raadszaal van het gemeen tehuis en is voor het publiek, met de mogelijkheid van spreekrecht, toegankelijk. De burgemeester van Valkenisse maakt bekend dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 19 mei 1994 heeft besloten dat voor het volgende perceel een herziening van het daarbij vermel de bestemmingsplan wordt voor bereid: - het perceel kadastraal bekend sectie K, nr. 911 en 910 (ged) ten behoeve van het bouwen van een winkelgebouw (meu beltoonzaal) op een perceel grond gelegen aan de Duinstraat te Koudekerke (bestemmingsplan Bebouwde Kom Koudekerke). Het besluit treedt in werking op 25 november 1994. Het desbetreffende raadsbesluit met de daarbij behorende teke ning waarop bedoeld perceel exact is aangegeven ligt voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie (afdeling algemene zaken) te Koudekerke. Koudekerke, 23 november 1994. Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - dhr. X.H.LG. van Glansbeek te Koudekerke voor het bou wen van een veranda op het perceel Ellebooglaan 10 te Koudekerke; - dhr. Th. Melis te Zoutelande voor het vergroten van de garage gelegen op het perceel Majoorwerf 30 te Zoutelande. De burgemeester van Valkenisse maakt bekend dat zij ingevolge de Verordening regelende de uit voering van artikel 2.12 van het Besluit Horecabedrijven Milieubeheer de volgende dagen heeft aangewezen ten behoeve van collectieve festiviteiten: -I januari 1995; -29 april 1995; -5 mei 1995; -31 december 1995. Op genoemde dagen zijn de geluidvoorschriften zoals opgeno men in het Besluit Horecabedrijven Milieubeheer buiten toepassing. Overmatige hinder mag echter niet worden veroorzaakt De aanwijzing geldt niet voor de horeca-inrichtingen gelegen op campingbedrijven in de gemeente Valkenisse. Een ontheffing voor incidentele festiviteiten dient minimaal 14 dagen voor de festiviteit door de houder van de horeca-inrichting te worden aangevraagd met ver melding van de reden. Koudekerke, 23 november 1994. Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat evenals in voorgaande jaren de winterperiode gebruikt zal wor den voor het bejagen van verwil derde duiven. In overleg met de belangengroepen heeft het Landbouwschap de ophokperiode voor postduiven vastgesteld voor de periode: zaterdag 7 januari 1995 t/m zaterdag 21 januari 1995 (m.u.v. de daarin vallende zonda gen Lw. 8 en 15 januari) Koudekerke, 23 november 1994, Op 11 oktober 1994 heeft de gemeenteraad in zijn vergadering de "Procedureregeling Sociale Zekerheid" vastgesteld. Betreffende "Procedureregeling" ligt ter gemeentesecretarie Markt I te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Deze regeling heeft betrekking op de procedure van aanvragen en behandeling van bezwaarschriften inzake de Algemene Bijstandswet, Wet Inkomensvoorziening Oudere en gedeeltelijk Arbeidsongeschikte werkloze Werknemers en de Wet Inkomensvoorziening Oudere en gedeeltelijk Arbeidsongeschikte gewezen Zelfstandigen. Tegen betaling van de kosten kunnen afschriften worden ver kregen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van; - de fam. U. Leithauser, voor het bouwen van een dakkapel, op de woning aan de V. Voorthuysenstraat 13 te Domburg. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen is binnengekomen het ver zoek om vergunning ingevolge de Woningwet van: I.P. Maas voor het bouwen van een toiletgebouw op de camping "Dennenbos" aan de Duinweg 64 te Oostkapelle, perceel kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie K, 1896; 2. de Evangelisches Familienferienheim eV, voor het bouwen van een stallings ruimte voor fietsen ed. op het perceel aan de Badhuisweg 22 te Domburg perceel kada straal bekend gemeente Domburg sektie F, nr. 1520. Bouwplan I is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Duinweg" doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit bestem mingsplan. Bouwplan 2 is in strijd met het geldende bestemmingsplan "Kom Domburg" doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit bestem mingsplan. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet, de bouw vergunningen te verlenen nadat er burengehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland de verklaringen van geen bezwaar zijn ontvangen. In verband hiermee liggen boven genoemde plannen tot en met 7 december 1994 ter gemeentese cretarie, afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen ons voornemen schriftelijke bedenkin gen inbrengen bij ons college. Domburg, 23 november 1994. BURGEMEESTER EN WETHOU DERS VAN DOMBURG, de sekretaris, W.J. de Korte de burgemeester, drs. H.W. Hietkamp Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend dat zij in hun vergadering van 8 november 1994 de volgende ver- keersbesluiten hebben genomen: a. intrekking vdn hun besluit d.d. februari 1972, tot het instellen van voorrangskruisingen op de kruisingen Noordstraat- Lionstraat en Noordstraat- Schoolstraat; b. intrekking van hun besluit d.d. 12 januari 1976, waarbij de weg Singel/Molenweg/Nieuwstraat/ Spoorstraat, vanaf de westelij ke grens van de bebouwde kom Arnemuiden en eindigen de 25 meter voor de kruising met het Schuttershof, is aange wezen tot voorrangsweg; c. intrekking van hun besluit d.d. 13 juni 1989, tot het instellen van voorrangssplitsingen in de Westdijkstraat, ter hoogte van de kruising met de Langstraat, het Tuindorp en de Zuidwal; d. intrekking van hun besluit d.d. 22 augustus 1989, tot het instellen van een voorrangs kruising op de Nieuwlandseweg ter hoogte van de kruising met de Zuidwal en de Clasinastraat; e. het instellen van een voor rangskruising op de Singel ter hoogte van de kruising met de Molenweg, door het plaatsen van borden model 84, 85 en B7 van Bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. De onder a. tlm d. genoemde intrekkingsbesluiten zullen worden uitgevoerd door het verwijderen van de borden model BI t/m 87 van Bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht kan iedere belanghebbende binnen 6 weken na de datum van bekend making van deze besluiten hierte gen een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij hun college, postbus I, 4340 AA Arnemuiden. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet tenminste bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het (de) besluit(en) waartegen het bezwaar is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Gedurende voornoemde termijn liggen de verkeersbesluiten tijdens kantooruren voor een ieder ter inzage op de afdeling algemene zaken bij de gemeentesecretarie, Langstraat 35 te Arnemuiden. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om vergunning van - de heer S. Siereveld Lb.v. de bouw van een woning aan de Tarweakker; - de heer G. Schaak Lb.v. het vergroten van de woning Oostgat 24; - de heer H.F. Götte Lb.v. de bouw van een serre op het perceel Keetweg IA; - Götte Beheer BV Lb.v. de bouw van een destillatietoren op het perceel Keetweg IA-3; - Götte Beheer BV t.b.v. de bouw van een tuinberging op het perceel Keetweg IA-3. Arnemuiden, 23 november 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, de burgemeester, K. van Poppel drs. H. Visser ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN er is een leesrichting voor letters en een looprichting voor papier bij den boer drukkers houden ze met beide rekening, omdat ze verstand hebben van letters en van papier middelburg 01180-81000 INFORM VAN DE VOORBEREIDINGSBESLUIT HOORZITTING GOUDEND Hoorzitting/lnformatie-avond bouwplan Goudend BOUWPLAN BOUWAANVRAGEN AFGIFTE PARKEERPASSEN VOOR BEDRIJVEN EN BEWONERS 1995. Aanvragen parkeerpassen voor bedrijven: Aanvragen parkeerpassen voor bewoners: PARKEREN Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. BEKENDMAKING TER INZAGE INFORMATIE BEKENDMAKING BOUWAANVRAGEN Serooskerke Vrouwenpolder Bouwvergunning Bekendmaking COMMISSIEVERGADERING VROM VOORBEREIDINGSBESLUIT BOUWVERGUNNINGEN Aanwijzing collectieve festivi teiten horecabedrijven OPHOKGEBOD POSTDUIVEN Bekendmaking. Bouwaanvragen Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Verkeersmaatregel

de Faam | 1994 | | pagina 15