Gaaikema, Motown en swing Optredens Wakzines en Noordkaap in de Piek Zand en Heer Hendrik spelen eenakters Jubileumconcert van Oratoriumvereniging THEATER IN VLISSINGEN EN MIDDELBURG Vijfduizend gulden voor aanpassen Zeeuws Museum 10 NOVEMBER T/M 16 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND Seth Gaaikema staat de komende week drie keer in Zeeland met een programma dat volgens de schouw burgdirecties doet denken aan de 'ouder wetse' Seth. Verder in de nabije theaters deze week een swin gende Motown-musi- cal en Nederlands/ Amerikaanse gospel en blues. In het kader van de manifestatie Vlissin- gen-Middelburg-Mo- zaïekstad treedt vrij dag 11 november om 20.15 uur in de Piek in Vlissingen de theater groep Wakzines op. Zaterdag 12 november staat de Belgische Nederlandstalige rock band Noordkaap op het podium van de Piek. Woensdag 9 november 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 9 mmm donderdag 10 november Stadsschouwburg, Middel burg; Happy Days Are Here Again, muziekaal bevrijdingsprogramma, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Waar- denberg De Jong, 'Naggelwauz', 20 uur. vrijdag 11 november Prins van Oranje, Goes; Seth Gaaikema, 'De wereld is stapelgek, nu wij nog', 20 uur. De Piek, Vlissingen; Theater groep Wakzines, 20.15 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Waardenberg De Jong, 'Naggelwauz', 20.30 uur. Vestzaktheater, Vlissingen; Theatergroep Drie Vingers, 'Crème au beurre' 20.30 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Hans Visser Friends, 'One Night Hot Music', 20.30 uur. Walk-lnn, Vlissingen; Butcher for President, 22 uur. zaterdag 12 november Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. Oostkerk, Middelburg; Bene fietconcert: Jeugdkoor 'Glorify', Strijkersensemble van de Middel burgse Muziekschool, Gregoriaans Koor, Janus Mondeel, Blokfluiten semble van de Middelburgse Muziekschool en Freek de Keizer, 20 u. Stadsschouwburg, Middel burg; Seth Gaaikema, 'De wereld is stapelgek, nu wij nog', 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Les Per cussions de Guinée, 20 uur. Het Akkoord, Veere; uitvoering muziekvereniging 'Veere's Genoe gen', 20 uur. De Stenge, Heinkenszand; Goe- se Operette Vereniging, 'Zwei Her zen im Dreivierteltakt', 20 uur. Oranjepleinkerk, Oost-Sou burg; Soli Deo Gloria en Smal- stads Mannenkoor, 20 uur. Concert- en Gehoorzaal, Mid delburg; Koninklijke Oratorium Vereniging 'Tot Oefening en Uit spanning', 20 uur. De Zwaan, Oost-Souburg; Toneelvereniging STEC, 'Drie is te veel', 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Stichting Dansz, 'Na de Tijd', 20.30 uur. Middelburgs Minitheater; Mid delburg Theater, 'Los zand', 20.30 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Kees Wieringa, 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; Rockband Noordkaap, 22 uur. Kloveniersdoelen, Middelburg; Free Funk Jazztrio, Kuiper, Roches ter en Jackson, 22.30 uur. zondag 13 november Arsenaaltheater, Vlissingen; Carnaval des Animaux, 15 uur. dinsdag 75 november Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30- 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; The Sound of Motown, 20 uur. Arsenaaltheater, Vlissingen; Amerikaans a capella kwartet 'The Nylons', 20.30 uur. woensdag 76 november Stadsschouwburg, Middel burg; The Sound of Motown, 20 Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. oostkapelle Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, kera miek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', tentoon stelling. oost-souburg Bibliotheek, Inkt, tentoonstelling van gedichten 'Zicht op gedicht' (vanaf 15 november). vlissingen" Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum Vlissingen, Wim de Maat, schilderijen. 'Het leven ging door', een beeld van het leven in Vlissingen tijdens de Tweede Wereldoorlog. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Angelique van der Lugt, foto grafie, geopend vr. t/m zo. 14-17 uur. (t/m 12 november). Stadhuishal, Stedenband Vlissin- gen-Taganrog, expositie, (t/m 14 november). Bellamy 19, Wim de Maat, ver slag van een reis. wemeldinge Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. westkapelle Rabobank, 'Tweede Wereldoor- j log, Westkapelle 1944' geopend ma. t/m vr. 9.30-12 uur en 13-15 j uur op wo. tot 18 uur. WOLPHAATSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Casper van Leeuwen, tekeningen en schil derijen, Frans van Straaten, bron zen. (t/m 13 november). DONDERDAG 10 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Crow' 20 uur. Grand Theater Goes, 'For rest Gump' 20 uur. 't Beest Goes, 'Come agua para chocolate' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Client' 20 uur. VRIJDAG 11 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Shadow' 19 uur. 'The Crow' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Come agua para chocolate' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Client' 20 uur. 'Moge U gelukkig worden' 22.30 uur. ZATERDAG 12 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Shadow' 14 en 19 uur. 'The Crow' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Come agua para chocolate' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Client' 20 uur. 'Un 'Anima diversa in Due' 22.30 uur. ZONDAG 13 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Shadow' 14 en 19 uur. 'The Crow' 21.30 uur. Grand Theater Goes, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Client' 20 uur. MAANDAG 14 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Crow' 20 uur. Grand Theater Goes, For rest Gump' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Un 'Anima diversa in Due' 20 uur. Dl NS DA G 15 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Crow' 20 uur. Grand Theater Goes, 'For rest Gump' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'La Tarea' (Filmcollege) 19.30 uur. WOENSDAG 16 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'The Specialist' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'The Shadow' 14 uur. 'The Crow' 20 uur. Grand Theater Goes, "For rest Gump' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'The Client' 20 uur. ZATERDAG 12 NOVEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Duimelijntje' 14 uur. ZONDAG 13 NOVEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Duimelijntje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aris- tokatten' 14 uur. WOENSDAG 16 NOVEMBER Alhambra II Vlissingen, 'Duimelijntje' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aris- tokatten' 14 uur. „Als we de geluiden uit de diverse theaters op dit moment goed vertalen, dan menen we te mogen zeggen dat het programma sinds de première enkel nog maar ster ker is geworden", schrijven de schouwburgen in een begelei dend persbericht over de nieu we voorstelling van Seth Gaai- One Night Hot Music' van Hans Visser Friends. De toneelverenigingen 't Zand uit Middelburg en Heer Hen drik uit 's Heer Hendrikskinde ren gaan het komende seizoen samen twee éénakters opvoe ren. Beide verenigingen doen steeds nadrukkelijker van zich spreken, onder meer door de stukken die ze op de planken brengen. 't Zand heeft dit jaar meege daan aan het Eenakterfestival in Zierikzee met de eenakter De Wachtkamer (script en regie van Johan Bodrij). Gezien de reacties van de jury en de diverse uitnodigingen die volgden - waaronder die voor een eenakterfestival in België - beschouwt 't Zand de opvoering als een succes. Heer Hendrik heeft al diverse keren meegespeeld op de ver schillende eenakterfestivals en ontving goede reacties. Beide verenigingen dingen al een aantal jaren mee naar de Elek- tra's, de Zeeuwse prijs voor opmerkelijke prestaties op amateurtoneelgebied. Om nu eens iets anders te doen dan normaal combineren de ver enigingen twee aparte stukken tot één avond toneel. Gezien het groeiende aantal leden van beide verenigingen een oplos sing die velen tevreden stemt, 't Zand speelt de eenakter 'April Dawn' van Philip John son in een regie van Leon Ba- yens en Hanna Sarink. Spelers zijn Tonny Poppe, Annemarie Mes, Cathelene van Ouwer- kerk, Cees Stapper, Leo Kodde en Lenie Lampers. Heer Hen drik zet 'De Koningin' van C. van Bokhoven op de planken. De regie is van Hans Hüber en spelers zijn Nellie Dekker en Addie van de Walle. De eenak ters worden gespeeld 18 november in de Vroon in Kapelle, 26 november in het Vestzaktheater in Vlissingen en 14 januari in het Middel burgs Minitheater. De Koninklijke Oratoriumver- eniging 'Tot Oefening en Uit spanning' in Middelburg viert dit jaar haar 160-jarig bestaan en is daarmee een van de oud ste koren van Nederland. Bovendien viert dirigent Jo Ivens zijn dertigjarig jubileum. Het concert ter viering van deze jubilea vindt plaats zater dag 12 november om 20 uur in de Concertzaal in Middelburg. Het begeleidingsorkest die avond is Musica en ook de Zeeuwse Koorschool verleent kema. Vooral het tempo en de actualiteit zijn de elementen die de nieuwe show dragen. De titel van het programma 'De wereld is gek, nu wij nog' geeft al aan dat geen enkele onderwerp te gek is om te wor den opgenomen. „Of het ligt aan het vele vertaalwerk van theaterstukken waarmee Gaai- kenma zich de laatste jaren vooral heeft beziggehouden of dat het een bevlieging is, één ding staat vast: hij is scherper dan ooit, met name in de zin van kort en bondig. Daarnaast is de interactie met de zaal meer doordacht. De mensen op de eerst rij zijn gewaar schuwd", aldus het persbe richt. Seth Gaaikema is 10 november te zien in de Con certzaal in Zierikzee, 11 november in de Prins van Oranje in Goes en 12 novem ber in de Stadsschouwburg in Middelburg. Alle voorstellin gen beginnen om 20 uur. Voor de voorstelling in Middelburg is nog een beperkt aantal kaar ten telefonisch te bestellen 11 november vanaf 11 uur. Hetzelfde team dat musicals produceerde als 'Josephine' en 'A Night at the Cotton Club' laat 15 en 16 november om 20 uur de jaren zestig herleven in de Middelburgse Stads schouwburg met 'The Sound of Motown'. De voorstelling is een muzikale ode aan alle artiesten die op het beroemde Motown-platenlabel zijn begonnen, zoals The Supre- mes, The Temptations, The Four Tops, Marvin Gaye en Stevie Wonder. Het is dit jaar precies 35 jaar geleden dat in Detroit (Motor Town) The Mo- tow Record Company werd opgericht door Berry Gordy. Gordy haalde zijn artiesten soms letterlijk van de straat, waar de muziek swingde en danste, of uit de kerk, waar gospeldiensten werden gehouden. Het platenlabel had een typische eigen sound die bepalend is geweest voor hele generaties pop-artiesten. The Sound of Motown is een musicalshow met uitsluitend hits. Songs uit Motown wor den gebracht door een 50-kop- pig ensemble met vele solis ten, een chorus van Motown Dancers en het live-orkest The Motown Orchestra. „Hans Visser Friends swin gen de pan uit" en „De stem van Rolle heeft genoeg blues voor een heel katoenveld" zijn enkele persreacties op Acous tic Swing, het eerste gedeelte van een muzikale terugblik op de geschiedenis van van de Amerikaanse swing. Dat pro gramma, dat ex-Flairck gitarist twee seizoenen terug in de theaters bracht, krijgt nu een vervolg. In 'One night hot music' ploegen Visser en zijn vrienden het nog braakliggen de katoenveld om. Opnieuw is de uit Miami afkomstige gos pel- en blueszangeres Marian Rolle van de partij. 'One Night Hot Music' belooft een theater concert vol warmbloedige swing te worden. Hans Visser Friends treden vrijdag 11 november om 20.30 uur op in het Arsenaaltheater in Vlissin gen. medewerking aan het concert. Het programma bestaat uit werken van Engelse compo nisten. Van Benjamin Britten worden Saint Nicolas Cantate en Missa Brevis uitgevoerd, van William Boyce Suite voor Strijkorkest en van Ralph Vaughan Williams wordt In Windsor Forest gespeeld. Aan de uitvoering werken mee Frank Fritschy (tenor), Tijn van Eijk (orgel en piano), Rien Bal kenende (piano) en Marcela Simons (piano). De Koninklijke Oratoriumvereniging na een repetitie in de Middelburgse Concertzaal. 0 Seth Gaaikema. Foto: Bert Nienhuis. A. Dijkwel, gedeputeerde voor gehandicaptenbeleid, heeft maandag vijfduizend gulden en een eindadvies voor beste ding overhandigd aan het bestuur van het Zeeuws Museum in Middelburg. De provincie Zeeland ontving vorig jaar de Stijgbeugelprijs omdat in 1992 in Zeeland rela tief de meeste aanpassingen in recreatieve voorzieningen voor mensen met een handi cap werden gerealiseerd. Bij de uitreiking heeft de Zeeuwse Stichting voor Gehandicapten beleid (ZSG) geadviseerd dat de som in zijn geheel zou wor den besteed aan het voor visu eel gehandicapten beter toe gankelijk maken van tentoon stellingen. De keus is daarbij gevallen op het Zeeuws Mu- Wakzines. Foto: Gerard Verschooten. Wakzines is droogkomisch muzikaal entertainment in een avondvullend theaterprogram ma zonder gesproken woord. De leden van Wakzines zingen hun teksten in plaats van ze te vertellen. De teksten worden gezongen in het Engels, Duits, Frans, Spaans, Deens en Nederlands. De muziek die erbij wordt gespeeld varieert van country tot chanson en van acapella tot heavy metal. De vaak clowneske uitvoerin gen van de muziek maken elke voorstelling tot een sterk visu eel gebeurren. De toeschou wer valt van de ene in de ande re sfeer. De stroom van ver schillende klanken, muziekstij len en instrumenten zorgt ervoor dat er telkens iets nieuws in de voorstelling zit. Wakzines is als grap ontstaan. In 1987 deed de groep, die toen nog vier leden telde, mee aan de 'Dag van het levenslied' in Nijmegen. Dat optreden was zo'n succes dat de leden besloten door te gaan. Na enkele wisselingen in bezetting bestaat Wakzines sinds 1991 uit Hans Barends, Ruud Chermin en Richard van Royen. De Belgische Nederlandstalige seum, zodat het Zeeuws cul tuurgoed ook voor mensen met een visuele handicap toe gankelijk is. Het bestedingsad vies van de ZSG geeft aan hoe de vaste collectie van het Zeeuws Museum beter toe gankelijk kan worden gemaakt voor visueel gehandicapten. Bij het opstellen van het advies heeft de ZSG nauw samenge werkt met de Nederlandse Ver eniging van Blinden en Slecht zienden in Zeeland en de Stichting Kubes uit Zeist, die zich landelijk inzet voor de toe gankelijkheid van kunst en cul tuur voor blinden en slecht zienden. Gedeputeerde Dijk wel heeft ook het bestuur van de Nederlandse Vereniging van Blinden en Slechtzienden een exemplaar van het advies overhandigd. rockband Noordkaap won 1 april 1990 de Humo's Rockrally met een opvallende mix van gepassioneerde Nederlandsta lige teksten en een zinderende instrumentale inkleuring. De pers besteedde uitgebreid aandacht aan de groep en een platencontract bij Polygram werd dan ook snel in de wacht gesleept. De eerste twee cd's van de band verkochten zeer goed in België en leverden de band de eerste plaats op in de pop-polls van het Belgische blad Humo. Noordkaap doet jaarlijks zo'n tweehonderd optredens in Nederland en België. Voor de derde cd heeft de band een contract afgeslo ten met het independent label Double-T Music. Het resultaat, Gigant, gaat inmiddels als warme broodjes over de toon bank. In Nederland groeit de belangsteling voor de band, die wel wordt vergeleken met The Scene en Tröckener Kecks DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, 'Domburg, juli-augus- tus 1912', tentoonstelling schilde rijen. Geopend ma. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12- 17 uur. GOES Lunchcafé Stadhuis, Ruud Tet- teroo, diverse technieken. Ge opend di. t/m za. 9-18 uur. Galerie van den Berge, Marcel van Eeden, tekeningen. Marcel Zalme, preview, Anish Kapoor, Bernard Heesen en Yvon Trossèl, glaswerk. Galerie 'Mi Parti', 'Dressing Domastic Dreams', expositie over verlichting en woningstoffering door diverse kunstenaars. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Charles Breyer, 'Meneer, dat mag u niet fotografe ren', foto's uit de Tweede Wereld oorlog. Stichting PZZ, Kees Wisse, aquarellen, olieverfschilderijen en beelden. Bibliotheek, COS, 'Zeeuwen kie ken 't Zuiden'. Centrum De Pijlers, Jacky Hoogerheide, schilderijen. HOOGELANDE Consistorie van de Kapel van Hoogelande, Gert de Ru, Aqua rellen (t/m 12 november). KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portret ten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, Naïe ve schilderijen, U+S Zölner-Krum- ne, sieraden. Geopend za. van 14- 17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aqua rellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Mar tin Richardson, hologrammen. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 01180- 29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Schouwen-Duiveland', Ouwer- kerk en Nieuwerkerk. Galerie Het Gouden Briefke, Christa Geluk; keramiek, Carien Bedeaux; beschilderde katoenen stoffen, Wim Jonker; bronzen beelden, Franka Giaquinto, naïven van katten. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Ineke v.d. Berg-Stoffels, schilderijen, Hans v.d. Berg, beeldhouwwerken. Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pentekenin gen in de nautische sfeer. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Bea van Leeuwen; modelstudies in krijt en aquarel, Loek den Hollander; beelden en olieverf, Kees Gunter; olieverf. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Weefatelier 'De Schietspoel', Langeviele 47, Dora Prins, textiel- objecten, aquarellen, patchwork, beschilderde zijde, hoeden, kle ding en cementen tuinpotten en - schalen. Geopend di., do. en za. van 13.30-17 uur. Gemeente-archief, Stadhuis straat 2, Tweede Wereldoorlog: verwoesting, wederopbouw en bevrijding van Middelburg, foto tentoonstelling. Kuiperspoort 22, Guido Vlottes, Paul Fleming, Maarten Verhaak, Ellert Haitjema, Patrick Merckaert en Larry Clark, geopend wo. t/m za. 13-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Abdijcol lectief, beeldententoonstelling. De Vleeshal, Andrea Robbins en Max Becher, fotografie. Geopend di. t/m zo. 13-17 uur. Multi Colour, Rein Hagenaars, abstract en figuratief werk in gemengde technieken. Geopend di. t/m za. 10-17 uur. Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Delta College, 'Passie na arbeid', geopend di. 19-21 uur en wo. t/m vr. 15-17 uur. Rabobank, Lange Geere 3, Janita de Jong, tekeningen. ABN-AMRO Bank, Markt 7, cur sisten van het Middelburgs Insti tuut voor Kunstzinnige Vorming. Zeeuws Museum, 'Mondriaan en Toorop temidden van hun tijdge noten in Domburg'. Geopend ma. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12-17 uur. Delta Nutsbedrijven, Cor van der Poel, abstracte werken in acryl verf. Middelburgs Koffiehuis, D. Heijgelaar, pentekeningen, ge opend ma t/m za. 10-18 uur, zo. 12- 18 uur. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur.

de Faam | 1994 | | pagina 9