Zeeuwse Komedie speelt Burger Edelman Sporen van kolonialisme en expansie in Vleeshal Fotografie in Kleine Galerie Goese Operette Vereniging speelt 'Zwei Herzen im Dreivierteltakt' Bluesroute in Goes 'DE SADE ZIT MOLIÈRE NIET IN DE WEG 3 NOVEMBER T/M 9 NOVEMBER IN MIDDEN ZEELAND De Zeeuwse komedie heeft voor het komend seizoen gekozen voor het stuk 'De Burger Edelman' (Le Bourgois Gentilhomme) van Molière. Na een suc cesvol speeljaar met de spraakmakende voorstelling 'Sade' - die ondanks diverse humoristische mo menten tot het zwaar dere werk kan worden gerekend - heeft regis seur Willem Huij- breghs dit jaar bewust gekozen voor een komedie. „Het is drie jaar geleden dat we een komedie hebben gedaan, dus het werd tijd. Bovendien is het leuk voor spelers en publiek om wat afwis seling te brengen." Woensdag 2 november 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 De Burger Edelman is niet Molières bekendste stuk. Dat is waarschijnlijk De Vrek, waar mee de Zeeuwse Komedie in het seizoen 1990-1991 een groot aantal bezoekers trok. „Ik ben erg gecharmeerd van Molière," verklaart Willem Huijbreghs zijn keus voor een tweede stuk van de zeventien de eeuwse Franse toneelschrij ver. De Burger Edelman is een komedie over de snobistische parvenu Jourdain (gespeeld door Frans Doeleman) die dol graag meer wil zijn dan hij eigenlijk is. Hij wil bij de adel horen. Molière schreef het stuk om de burgerij een spiegel voor te houden. „De thema's in Molières werk zijn univer seel en zijn stukken zijn nog goed speelbaar. Molère geeft weinig regie-aanwijzingen en zo heb ik als regisseur veel ruimte om handen en voeten te geven aan mijn creativiteit." „De Burger Edelman is wat betreft inhoud minder triest dan bijvoorbeeld De Vrek," vertelt Huijbreghs. „Jourdain jaagt een droom na, maar niet ten koste van alles - zoals de Vrek die op het eind van het verhaal zijn gezin volledig uit elkaar heeft zien vallen. De Burger Edelman kent meer knipogen, is vrij luchtig. Het leuke is dat het stuk mij de mogelijkheid biedt de gekte op te zoeken, zonder compromis sen te doen. Alles wat in mijn kop kwam heb ik uitgewerkt op de vloer. Het stuk zit ook vol met stijlbreuken. Zo loopt er iemand rond met een draadlo ze telefoon - typisch symbool van 'er-bij-horen' in deze tijd - terwijl Jourdain even later klassieke schermles krijgt. Bij elke vondst zeiden we, we doen het gewoon. Bij een seri euzer stuk moet je meer bewuste keuzes maken." Huijbreghs ziet Jourdain niet als een excentriekeling: erbij willen horen is iets wat de regisseur ook in zichzelf her kent. „Tegenwoordig is een creditcard of een Gold Card de sleutel tot de adeldom, zoals de adelbrieven in de tijd van Jourdain. Zwaai met je card en er gaat een wereld voor je open. En stiekem kick ik ook wel op die kaartjes. Jourdain volgde lessen in filosofie, schermen en dansen om er bij te horen. Tegenwoordig mel- Scène uit de Burger Edelman van de Zeeuwse Komedie. den mensen zich aan bij golf en tennisclubs, de Rotary en de ANWB en zitten ze thuis met de gordijnen dicht cursus sen tuinarchitectuur, subtro pisch koken en beleggen te volgen om mee te kunnen pra ten. Wat vroeger de adel was, is nu de economie. Wat je ver dient bepaalt hoe gespreks- waardig je bent." Waarschijnlijk voor het laatst e Marjolein van Zonneveld, Jaap Struyk en Leo van Loen- hout van de Goese Operette Vereniging zijn te zien in 'Zwei Herzen im Dreivierteltakt'. De Goese Operette Vereniging voert dit najaar de operette 'Zwei Herzen im Dreiviertel takt' op. De operette in drie bedrijven is geschreven door Robert Stolz. 'Zwei Herzen im Dreivierteltakt' wordt onder meer opgevoerd in Middel burg en Heinkenszand. De pre mière was afgelopen vrijdag in de Prins van Oranje in Goes. Net als in voorgaande jaren krijgt de Goese Operette Ver eniging bij deze produktie pro fessionele ondersteuning van dirigent Hans Swinnen, toneel dirigent Peter Swinnen, regis seur Hugo Segers en chore ograaf Luk Carels. Naast deze vaste professionele en artistie ke staf en het Begeleidingsor kest zullen dit jaar twee beroepskrachten op de plan ken ondersteuning geven aan de leden van de GOV. Saskia Gerritsen, een sopraan uit Middelburg, vertolkt de rol van Anny Lohmayer en Ivan Goos- sens, een tenor uit België, speelt de rol van Toni Hofer. Andere spreek- en zangrollen worden uitgevoerd door de solisten van de Goese Operet te Vereniging. De overige koorleden zorgen met zang en dans voor de aanvulling. De leden van de Goese Operette Vereniging hebben zelf de tekeningen van de decors en bijkomende bouw- en schilder werkzaamheden verzorgd. De operette 'Zwei Herzen im Dreivierteltakt' speelt zich af in het Wenen van 1933. De ope rettedichters Nicki en Vicki Mahler schrijven het libretto voor een nieuwe operette, waarvoor Toni Hofer de muziek zal componeren. Op het ogenblik dat de nieuwe operette zal worden aangeno men voor een opvoering in het Centraal Theater, heeft Toni de grote wals nog niet gevonden. Tevergeefs zoekt hij een pas send walsmotief - tot grote ergernis van beide tekstdich ters die vrezen dat de directeur van het theater zal afzien van het opvoeren van hun werk. Dan verschijnt Hedi, de zuster van Nicki en Vicki, ten tonele. Ze heeft gehoord van Hofers problemen. Op een avond gaat ze naar Hofer toe, vermomd als fee. Bij haar verschijning wordt Toni Hofer op slag ver liefd en krijgt inspiratie voor zijn lang gezochte walsmotief. Diezelfde nacht zoekt hij de twee schrijvers op om hen te vertellen dat hij met hulp van een kleine fee zijn wals heeft gevonden. Als hij zich de melodie probeert te herinne ren, beseft hij dat hij alles is vergeten. De repetities voor de operette naderen zonder dat Hofer zich de wals voor de geest kan halen. Op de voor laatste repetitie verschijnt Hedi weer bij Hofer en zingt hem de wals voor. Hofer is overgeluk kig. Niet alleen heeft hij zijn wals teruggevonden, maar ook het hart van Hedi. De Goese Operette Vereniging speelt 'Zwei Herzen im Drei vierteltakt' zaterdag 12 novem ber in De Stenge in Heinkens zand en 18 november in de Stadsschouwburg in Middel burg. Daarna speelt het gezel schap de voorstelling nog in maart in het Belgische Leuven. De Amerikaanse fotografen Max Becher en Andrea Rob- bins exposeren tot en met 27 november in de Vleeshal in Middelburg hun fotoseries Holland en Colonial Remains. Zij volgen in de serie de spo ren van Europese kolonialisme en expansie. In de serie Colonial Remains laten Becher en Robbins de invloed zien van het Duitse kolonialisme in Zimbabwe en Namibië. Ze registreren ogen schijnlijk slechts de oppervlak te: een processie van inlandse vrouwen in negentiende eeuwse Europese jurken, Duit se teksten op verlaten locaties, negentiende eeuwse gebou wen in het Afrikaanse land schap. De overgebleven sporen van een overheersing die verdwe nen lijkt, maar toch nog aan wezig is en de geschiedenis bepaalt. Onder de oppervlakte van deze registratie schuilen de verhalen, de gebeurtenis sen en de belevenissen waar van de gefotografeerde sporen de dragers zijn. In de catalogus belicht de Afrikaanse schrijf ster Evelyn Nicodemus de ach terkant van die verdwenen beschaving. De serie Holland geeft een beeld van de Hollandse sporen in het Amerikaanse stadje Michigan. Eens per jaar wordt in dit door Nederlanders in de negentien de eeuw gestichte stadje het verleden opgeroepen met een groot feest, waarvan de klom pendans in hoerendracht het hoogtepunt is. De bouwstijl van sommige huizen is, met trap- en klokgevels, typisch Hollands. Buiten de stad bloeien de tul pen en in de stad pronkt een molen. Maar ook hier schuilt onder de oppervlakte een andere wereld. Huizen en molen staan in een park. Wat zich als internationalisme pre senteert is in werkelijkheid kunstmatig en vermomd natio nalisme en regionalisme. De fotoseries zijn in kleur. Max Becher en Andre Robbins behoren tot de zogenaamde Düsseldorfse School. Zij leg gen de werkelijkheid op een strakke en documentaire wijze vast en laten daarmee de wer kelijkheid zichzelf een beteke nis geven. Over de Düsseldorfse school en deze manier van fotografe ren geven Camiel van Winkel - publicist en kunstcriticus - en Bas Vroege - hoofdredacteur van Perspectief Magazine - zondag 27 november om 15 uur een lezing in de Vleeshal. hanteerde Huijbreghs weer zijn regie-concept waarbij het publiek zelf bepaalt waar het kijkt. „Ik heb de mensen jaren laten 'zappen'. Op verschillen de plaatsen op het podium speelde zich wat af en het publiek bepaalde actief waar het zijn aandacht legde. Je hebt zo in feite drie voorstellin gen in één. Nadeel van die werkwijze is dat mensen met één keer kijken het een en ander missen. Ik denk dat ik vanaf volgend jaar iets anders ga proberen, bijvoorbeeld met een kleinere bezetting." Vrijdag 4 november gaat De Burger Edelman in het Vest zaktheater in Vlissingen in pre mière. De voorstelling zal daar in elk geval twintig keer wor den opgevoerd. Of het stuk een spraakmakend succes wordt als Sade is afwachten, maar voor Huijbreghs is elke vergelijking zinloos. „Na Sade hebben we even in een afkick periode gezeten. Maar je moet verder en daarom heb ik ook voor een heel ander stuk geko zen. Niet iets in dezelfde sfeer, zodat je niet de paniek hebt dat het stuk misschien niet zo wordt als het vorige. Door te kiezen voor Molière is een ver gelijking niet mogelijk en zit de Sade ons niet in de weg." De Amsterdamse fotografe Angelique van der Lugt expo seert tot en met 12 november in De Kleine Galerie in Vlissin gen. Van der Lugt doorloopt de Rietveltacademie en is daarnaast tweedejaars stu dent aan de Foto Academie in Den Haag. De foto's van Angelique van der Lugt zijn veelal portretten en reportages, gemaakt in Amsterdam of het buitenland. Daarbij gaat de fotografe uit van lijnen in de foto die met rustige en spanningsgedeelten de compositie bepalen. Vaak hebben de foto's een herha lingseffect. Ondanks haar leef tijd (Van der Lugt werd gebo ren in 1973) is zij volgens Karin Starmans van de Kleine Gale rie een veelbelovend fotografe en heeft haar werk een kundi ge en volwassen uitstraling. De expositie in De Kleine Gale rie staat in het teken van muzi kanten, vrouwen en oude gebouwen. De Kleine Galerie in Vlissingen is geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 14 tot 17 uur en na afspraak. Magie Frankie en Roel Spanjers. Op en rond de Grote Markt in Goes speelt zich vrijdag 4 november de Bluesroute af. Tien verschillende bluesgroe- pen zullen te horen zijn in negen cafés in de Goese bin nenstad. De bands vertegen woordigen diverse stijlen, zodat de route een gevarieerd aanbod is van de Chicago blues a la Muddy Waters tot de ruigere klanken van ZZ Top. Een van de trekkers op de bluesroute is Magie Frankie, wel de BB King van Nederland genoemd, die al vele keren met zijn inspirator op het po dium heeft gestaan. In het voorjaar deed Magie Frankie twintig optredens als support act tijdens de tour van BB King door Duitsland. In Goes treedt hij aan met pianist Roel Span jers, met wie hij sinds twee jaar semi-akoestische optre dens verzorgt. Magie Frankie speelt vanaf 22 uur in De Geluckige Oliphant. Verder staat vanaf 22.30 uur in café De Snor de Amerikaanse mondharmonicaspeler Keith Dunn, die eerder te zien was op het bluesfestival in Kwa- dendamme en Ovezande. Keith Dunn speelde jaren in de Verenigde Staten met onder meer de Fabulous Thunder- birds en Stevie Ray Vaughan en tourde met John Lee Hooker en Jimmy Rodgers. Net terug van hun toernee door de Verenigde Staten, waar ze onder meer speelden met BB King, Dr. John en Little Feat, zijn de Juke Joints. Vanaf middernacht is de band, aan gevuld met de Southside Horns, te zien in Bolsjoi. In De Pompe is vanaf 22.30 uur Bluespower te horen. Matisse heeft de Razorblade Blues Band vanaf 22 uur. De Fernando Lewis Blues Band gaat te keer in Nationaal vanaf 22.30 uur, Rodi Dean staat op het podium in La Strada vanaf 22 uur en Suitcase of Blues speelt zijn traditionele jaren dertig-blues in Bolsjoi vanaf 22 uur. Black Blues, met Jeffrey Bax op drums, speelt vanaf 22 uur in Pubbles en in de Vrijbui ter is vanaf 22 uur de Belgische formatie Nightlife te vinden. De Belgen spelen powerblues in de Feelgood/ZZ Top-traditie. DOMBURG Marie Tak van Poortvliet Museum, 'Domburg, juli-augus- tus 1912', tentoonstelling schilde rijen. Geopend ma. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12- 17 uur. GOES Lunchcafé Stadhuis, Ruud Tet- teroo, diverse technieken. Geo pend di. t/m za. 9-18 uur. Galerie van den Berge, Marcel van Eeden, tekeningen. Marcel Zalme, preview, Anish Kapoor, Bernard Heesen en Yvon Trossèl, glaswerk. Galerie 'Mi Parti', 'Dressing Domestic Dreams', expositie over verlichting en woningstoffering door diverse kunstenaars. Museum voor Zuid- en Noord- Beveland, Charles Breyer, 'Meneer, dat mag u niet fotografe ren', foto's uit de Tweede Wereld oorlog. Stichting PZZ, Kees Wisse, aquarellen, olieverfschilderijen en beelden. HOOGELANDE Consistorie van de Kapel van Hoogelande, Gert de Ru, Aqua rellen (vanaf 5 november). KAMPERLAND Restaurant Papilion, Lydia Klop- Steendijk, aquarellen en portret ten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DIJ KE Galerie Nona, llona Schmit, Naïe ve schilderijen, U+S Zölner-Krum- ne, sieraden. Geopend za. van 14- 17 uur. MIDDELBURG Galerie 't Zeepaardje, Maurice en Saskia Góth, tekeningen, aqua rellen, gouaches en pastels. Achter de Houttuinen 50, Mar tin Richardson, hologrammen. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noord straat 56, schilderijen, tel. 01180- 29419, dagelijks geopend. Atelier Anneke Ruimschotel, Groot Mede 66, 01180-16323, staal- en touwplastieken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse kerken in Middelburg. Koninklijk Zeeuwsch Genoot schap der Wetenschappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dorpen op Schouwen-Duiveland', Ouwer- kerk en Nieuwerkerk. Galerie Het Gouden Briefke, Christa Geluk; keramiek, Carien Bedeaux; beschilderde katoenen stoffen, Wim Jonker; bronzen beelden, Franka Giaquinto, naïe- ven van katten. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Ineke v.d. Berg-Stoffels, schilderijen. Hans v.d. Berg, beeldhouwwerken. Brasserie De Huifkar, Markt 19, André Groenenberg, pentekenin gen in de nautische sfeer. Stichting Welzijn Ouderen, Molstraat 13, Bea van Leeuwen; modelstudies in krijt en aquarel, Loek den Hollander; beelden en olieverf, Kees Gunter; olieverf. Geopend op werkdagen van 10-16 uur. Weefaterlier 'De Schietspoel', Langeviele 47, Dora Prins, textiel- objecten, aquarellen, patchwork, beschilderde zijde, hoeden, kle ding en cementen tuinpotten en - schalen. Geopend di., do. en za. van 13.30-17 uur. Gemeente-archief, Stadhuis straat 2, Tweede Wereldoorlog: verwoesting, wederopbouw en bevrijding van Middelburg, foto tentoonstelling. Kuiperspoort 22, Guido Vlottes, Paul Fleming, Maarten Verhaak, Ellert Haitjema, Patrick Merckaert en Larry Clark, geopend wo. t/m za. 13-17 uur. Zeeuwse Bibliotheek, 'Het water en wij', tentoonstelling (t/m 4 november). Zeeuwse Bibliotheek, Abdijcol lectief, beeldententoonstelling. De Vleeshal, Andrea Robbins en Max Becher, fotografie. Geopend di. t/m zo. 13-17 uur (vanaf 28 okto ber). Multi Colour, Rein Hagenaars, abstract en figuratief werk in gemengde technieken. Geopend di. t/m za. 10-17 uur. Brasserie Bleue, Damplein, Thea van Soelen, olieverf, acryl en aquarel. Delta College, 'Passie na arbeid', geopend di. 19-21 uur en wo. t/m vr. 15-17 uur. Rabobank, Lange Geere 3, Janita de Jong, tekeningen. ABN-AMRO Bank, Markt 7, cur sisten van het Middelburgs Insti tuut voor Kunstzinnige Vorming. Ontmoetingscentrum 'Dau- wendaele', postzegeltentoonstel ling, Geopend vrijdag 4 november 13-21 uur en zaterdag 5 november 10-16 uur. Zeeuws Museum, 'Modriaan en Toorop temidden van hun tijdge noten in Domburg'. Geopend ma. DONDERDAG 3 NOVEMBER Arsenaaltheater, Vlissingen; Cantabilé, 'Songs of Love and War', 20.30 uur. VRIJDAG 4 NOVEMBER BroeiBoot, Loskade Middelburg; Robert-Jan Swiers en 'Tak 'n-djo- la', 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Het Groot Niet Te Vermijden Dans/Show Orkest, 'Glorious Sur render', 20.30 uur. De Piek, Vlissingen; The Whisky Priest, 22 uur. La Strada, Goes; Rodi Dean, 22 uur. Grand Café Bolsjoi, Goes; Suit case full of Blues, 22 uur, Juke Joints, 00.15 uur. De Pompe, Goes; Blues Power, 22.30 uur. Matisse, Goes; Razorblade Blues Band, 22 uur. Café Nationaal, Goes; Fernado Lewis Blues Band, 22.30 uur. Pubbles, Goes; Black Blues, 22 uur. De Vrijbuiter, Goes; Nightlife, 22.30 uur. De Geluckige Oliphant, Goes; Magic Frankie, 22 uur. De Snor, Goes; Keith Dunn, 22.30 uur. ZATERDAG 5 NOVEMBER Ambachtscentrum, Goes; Pop pentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. De Piek, Vlissingen; 'One love reggae concert', 20 uur. BroeiBoot, Loskade Middel burg; Reneé Stevense en Trio Top Honderd, 20 uur. Prins van Oranje, Goes; Groot Niet Te Vermijden Dans/Show Orkest, 'Glorious Surrender', 20 uur. Middelburgs Minitheater; Mid delburgs Theater, 'Los zand', 20.30 uur. Café de Pompe, Goes; 'Nancy works on payday', 22 uur. ZONDAG 6 NOVEMBER BroeiBoot, Koopmanshaven Vlissingen; Koffieconcert duo Zumbayllu, 11 uur. The Duke, Middelburg; Peter Dieleman, 15 uur. Bar American, Middelburg; Rodi Dean, 15.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Bevrijdingsconcert 'De Gevleugelde Vrienden' en de Koninklijke Militaire Kapel, 20 uur. DINSDAG 8 NOVEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30- 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; RO-Theater, 'Wie is er bang voor Virginia Woolf?', 20 uur. WOENSDAG 9 NOVEMBER Stadsschouwburg, Middel burg; Russisch Folklore Festival, 20 uur. 13.30-17 uur, di. t/m vr. 10-17 uur, za. en zo. 12-17 uur. NEELTJEJANS Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dage lijks geopend van 10-17 uur; Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Integraal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Topshuis, Trechter 5, kunstproject Frame work Invitation. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buitenplaats lepenoord, Olga Westrate, kera miek, Ko van Driel, beelden. Zeeuws Biologisch Museum, Duinvlietweg 6, De Manteling, 'een verleden met toekomst', tentoon stelling. OOST-SOUBURG Watertoren, Krien Clevis;schilde rijen, Wim Caus; keramiek, Gery de Smet; schilderijen, Leo Copers; installatie (t/m 6 november). VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, levende reptielen, amfibieën en insekten, dagelijks geopend 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Breskens, Op dubbeldekkersveerboot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijs- ten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantie land). Stedelijk Museum Vlissingen, Wim de Maat, schilderijen. 'Het leven ging door', een beeld van het leven in Vlissingen tijdens de Tweede Wereldoorlog. De Kleine Galerie, Koudenhoek 32, Angelique van der Lugt, foto grafie, geopend vr. t/m zo. 14-17 uur. Stadhuishal, Stedenband Vlissin- gen-Taganrog, expositie. Bellamy 19, Wim de Maat, ver slag van een reis. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geopend. WESTKAPELLE Rabobank, 'Tweede Wereldoor log, Westkapelle 1944' (vanaf 1 november). WOLPHAATSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Casper van Leeuwen, tekeningen en schil derijen, Frans van Straaten, bron zen. DONDERDAG 3 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'For rest Gump" 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. 't Beest Goes, 'Short Cuts' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Sirens' 20 uur. VRIJDAG 4 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Short Cuts' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Sirens' 20 uur. 'Rebel of the Neon God' 22.30 uur. ZATERDAG 5 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'Forrest Gump' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. 't Beest Goes, 'Short Cuts' 20.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Sirens' 20 uur. 'Rebel of the Neon God' 22.30 uur. ZONDAG 6 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14, 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'Forrest Gump' 19 en 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 19 en 21.45 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Sirens' 20 uur. MAANDAG 7 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Rebel of the Neon God' 20 uur. DINSDA G 8 NO VEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Rebecca' (Filmcollege) 20 uur. WOENSDAG 9 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'True Lies' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'The Specialist' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'The Mask' 14 en 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Baby's Day Out' 14 uur. 'Forrest Gump' 20 uur. Grand Theater Goes, 'True Lies' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Sirens' 20 uur. ZATERDAG 5 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. ZONDAG 6 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aristo- katten' 14 uur. WOENSDAG 9 NOVEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Grand Theater Goes, 'Aristo- katten' 14 uur. r

de Faam | 1994 | | pagina 7