VAN DE L DE FAAM DE VLISSINGER «/eekULU GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTEVALKENISSE GEMEENTE DOMBURG lilki GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTE ARNEMUIDEN INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKENHET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN GEMEENTE MIDDELBURG I Woensdag 12 oktober 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 11 NFORMATIE OVERHEID VERKEERSMAATREGELEN c Burgemeester en wethouders van Vlissingen brengen ter openbare kennis dat zij, daartoe gemach- tigd door de gemeenteraad, heb- ben besloten de volgende ver- keersmaatregelen te nemen: het omdraaien van het eenrich- tingsverkeer in de Van Steveninckstraat te Oost-Souburg voor het gemotoriseerde verkeer, uitgezonderd (brom)fietsers; het instellen van een 30 km/uur snelheidsregime in het - gebied tussen de Kanaalstraat/ Vlissingsestraat/ Zeewijksingel en de Bermweg; een wijziging in de verkeerscir- culatie in het hiervoor genoemde gebied op een zodanige wijze dat - de J.l. Sandersestraat toeganke lijk wordt vanuit de Braamstraat, - het rechtsafverbod op de T-krui- sing Padweg met de J.l. Sandersestraat opgeheven wordt, -een linksafverbod op voornoem de T-kruising in te stellen; - het eenrichtingsverkeer in een gedeelte van de J.l. Sandersestraat, tussen de Kromme Nieuwestraat en de Pieter Louwersestraat om te draaien; welke maatregelen gelden voor het gemotoriseerde verkeer, uitge zonderd (brom)fietsers Tegen het besluit kan iedere belanghebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht bin nen zes weken na de datum van bekendmaking bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift Degenen die een gemoti veerd bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8.81 van voor noemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank ver zoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Dit verzoek moet worden gericht aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015 te 4330 KA Middelburg. Voor het aanhangig maken van een geschil is griffierecht verschuldigd ad f200,- voor natuurlijke personen en ad f 400,- voor niet-natuurij ke personen. Het verkeersbesluit ligt ter inzage in het stadhuis van Vlissingen, bij de sector Stadsontwikkeling tot het verstrijken van de bezwaar termijn. Nadere informatie over de verkeersmaatregelen is te ver krijgen bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Nieuwe werken, kamer 217 (de heer F. Slager, tel. 01184-87235). 2?? GEMEENTEREKENING 1993 TER INZAGE Burgemeester en wethouders maken bekend dat de rekening van inkomsten en uitgaven over het jaar 1993 ter inzage ligt bij de sectie Communicatie in het stadhuis. De rekening is tegen betaling van kosten in afschrift verkrijgbaar. BOUWPLANNEN - VRIJ STELLINGSPROCEDURE Burgemeester en wethouders •'maken bekend dat het volgende - bouwplan is ingekomen, dat niet in overeenstemming is met de voorschriften van het geldende bestemmingsplan: bouwaanvragen: (art 19 VVRO/50, lid 5 Woningwet) 1. M. de Bruijne voor de bouw van een woning op de lokatie A. van Dalsumlaan I 7. - Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvraag, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid openen. sË?. Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 13 oktober 1994 gedu rende twee weken (derhalve tot en met 25 oktober 1994) voor een ieder in het stadhuis ter inza- ige bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen 'jen Wonen (in de hal op de 2e 'verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn is een ieder in de gelegen heid schriftelijk zijn/haar eventu ele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het college van burge meester en wethouders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de vol gende aanvragen om bouwver gunning zijn ingekomen van: - Bouwbedrijf Flipse bv voor het verbouwen van de boekhandel op lokatie Wolstraat 94 - H. van Ham voor het uitbrei den van de garage op lokatie de Stoppelaarstraat I - C.J. Korstanje voor het uitbrei den van de berging op lokatie van Dishoeckstraat 225 - B.V. Kon. Schelde Groep bv voor het bouwen van een kan toor op lokatie Ritthemsestraat 500 - Markies Verlichting voor het bouwen van een luifel op loka tie Wolstraat 39 - M.P. Smolders voor het wijzi gen van de gevels van de woning op lokatie Paauwenburgweg I - Zeeuwse Vastgoed Ontwikkeling b.v. voor het bou wen van 4 woningen op loka tie DreesstraatlCirkel ZITTING ONTWERP- WEGENLEGGER Op 3 november 1994 zal om 10.00 uur in kamer 108 van het stadhuis op grond van de Wegenwet de zitting worden gehouden m.b.t. de vast te stellen wegenlegger van de gemeente Vlissingen. WET MILIEUBEHEER Terinzagelegging beschikkin gen Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij vergunnin gen in het kader van de Wet Milieubeheer hebben verleend aan: 1. De heer J. Dekkers voor het uitbreiden/wijzigigen van een detailhandel met werkplaats op het perceel Scheldestraat 35/Bouwen Ewoutstraat 68, met een opslag, demonstratie ruimte en serviceplaats op het perceel Bouwen Ewoutstraat 44, Vlissingen; 2. Vishandel Janssen en Zoon voor het uitbreiden/wijzigen van een vishandel, met een bakoven en koelinstallaties op het perceel Bellamypark 44, Vlissingen; 3. Montparnasse B.V. voor het oprichten en in werking heb ben van een opslag voor diep- vriesprodukten (diepvriescel met compressor op het per ceel Emmastraat 14, Vlissingen; 4. De heer H.J. van Noort voor het uitbreiden/wijzigen van een groot- en kleinhandel van noten en gedroogde zuidvruch ten met een loods voor het drogen (branden) van pelpin- da's op het perceel Hertzweg I, Vlissingen. In de vergunningsvoorschriften van de beschikking genoemd onder 2 zijn wijzigingen ten opzichte van het ontwerp aange bracht De beschikkingen en alle relevante stukken liggen van 13 oktober tot en met 23 november 1994 ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kunnen de stukken ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien worden, telefoon 01184-87204. Desgewenst wordt er door de sec tie Milieu een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stukken. In bovengenoemde periode kan tegen de vergunningen beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, door degenen die bedenkingen ingebracht heb ben tegen de ontwerpbeschikking, degenen die bedenkingen hebben tegen de wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzich te van het ontwerp zijn aange bracht en belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ont werpbeschikking. De beschikkingen worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State. Als beroep wordt ingesteld moet griffierecht worden betaald. Informatie hierover kunt u verkrij gen bij de Raad van State. (tel. 070-3624871). COMMISSIE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN HOORZITTING De voorzitter van de Commissie bezwaar- en beroepschriften maakt bekend dat op maandag 17 oktober 1994 om 20.10 uur een openbare hoorzitting wordt gehouden in het gemeentehuis. Behandeld worden de bezwaar schriften tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. I juli 1994 inzake het verlenen van een vergunning ingevolge de Monumentenwet (restauratie van het pand Bellamypark 9/11). De bezwaarschriften en alle ver der op de zaak betrekking heb bende stukken liggen in de perio de van 10 tot en met 17 oktober 1994 ter inzage in het gemeente huis, kamer 118a, (Ie verdieping). Vlissingen, 12 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeentelijke infor matiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Vlissinger van vandaag. COMMISSIE BESTUURSZA KEN EN WELZIJN Op donderdag 13 oktober 1994 om 19.30 uur vergadert de com missie bestuurs zaken en welzijn. Op de agenda staan o.a. de vol gende punten: -krediet instelling dorpsraden; -ontwerpkosten woonzorgcom plex Zoutelande; -uitvoering dorpsplan Biggekerke; -exploitatiesubsidie 1994 VW Zuid-west Walcheren; -herstel bovenzijde 2 duinover gangen; -ontwerp programma specifiek welzijn. De vergadering wordt gehouden in de raadszaal van het gemeen tehuis en is voor het publiek, met BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Veere maken, gelet op artikel 41 van de Woningwet bekend, dat de volgende aanvragen om een bouwvergunning zijn binnengeko men voor Serooskerke - het bouwen van een garage Gargonstraat 10 Veere - het bouwen van een loods Polredijk 13 - het bouwen van een serre Sandenburghlaan 61 - het verbouwen en veranderen van het pand Stadhuisstraat I Vrouwenpolder - het bouwen van een garage Pr. Willem Alexanderlaan Wij wijzen u erop, dat tegen deze aanvragen om een bouwver gunning geen bezwaarschrift kan worden ingediend. MONUMENTENWET De burgemeester van Veere maakt bekend, dat burgemeester en wethouders van Veere een aanvraag om een vergunning heb ben ontvangen van de heer K.L Stich voor het verbouwen en ver anderen van het monumenten- pand Stadhuisstraat I te Veere. Voornoemd plan ligt gedurende 14 dagen na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inza ge ter gemeentesecretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder zijn/haar zienswijzen over dit plan naar voren brengen bij burgemeester en wethouders van \eere, Postbus 5 te 4350 AA Veere. RUIMTELIJKE ORDENING Voorbereidingsbesluiten: De burgemeester van Veere maakt bekend, dat de gemeente raad in zijn vergadering van 28 september 1994 heeft verklaard dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor: a. een gedeelte van de percelen Oranje Nassaulaan 5 en 7 te Vrouwenpolder, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie L nrs. 434 en 435 (beiden gedeeltelijk); b. een gedeelte van het perceel Noordweg 123 te Serooskerke, kadastraal bekend gemeente Veere, sectie G, nr. 1313 (gedeeltelijk). c. het eiland Neeltje Jans, kada straal bekend gemeente Veere, sectie V, nr 7 (gedeeltelijk); Genoemde besluiten welke op 29 september 1994 (c.), resp. I oktober 1994 (a. en b.) in wer king zijn getreden liggen met bij behorende tekeningen voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Vrijstellingen bestemmingsplan: De burgemeester van Veere maakt tevens bekend, dat burge meester en wethouders voorne mens zijn om met toepassing van artikel 19 en 19a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en arti kel 50, lid 5 van de Woningwet vrijstelling te verlenen van: - het bestemmingsplan kern Vrouwenpolder teneinde het uitbreiden aan de voorzijde van de woningen Oranje Nassaulaan 5 en 7 te Vrouwenpolder mogelijk te maken; - het bestemmingsplan Serooskerke, eerste herziening, teneinde het uitbreiden van een bedrijfsloods Noordweg 123 te Serooskerke mogelijk te maken. Genoemde plannen liggen gedu rende twee weken na de datum van deze publicatie voor een ieder ter inzage ter gemeentese cretarie, Kerkstraat 7 te Veere. Gedurende deze termijn kan een ieder desgewenst schriftelijke bedenkingen tegen genoemde plannen indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 5 te 4350 AA Veere.. Voorbereidingsbesluiten. De burgemeester van Domburg maakt bekend dat de raad in zijn vergadering van 11 oktober 1994 met toepassing van het bepaalde in artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening verklaard heeft dat een herziening wordt voorbereid van: het bestemmingsplan "Kom Domburg" voor het perceel Kanonweistraat I te Domburg, kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie F, nr. 819 één en ander zoals dit gebied op de bij het raadsbesluit behorende tekening is aange geven; het bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" voor het perceel Dorpsstraat 50 te Oostkapelle, kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie H, nrs. 196 en 311 ged. één en ander zoals dit gebied op de bij het raadsbesluit behorende teke ning is aangegeven; de bestemmingsplannen "Kom Domburg" en "Buitengebied" voor de percelen kadastraal bekend gemeente Domburg, sektie F, nrs. 1215 en 1242 (toekomstige bouwlokatie "Brouwerijweg"), één en ander zoals dit gebied op de bij dit besluit en als zodanig gewaar merkte tekening is aangege ven. Genoemde raadsbesluiten treden op 12 oktober 1994 in werking en liggen vanaf heden bij de sek- tor Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg voor een ieder ter inzage. Bouwaanvragen. Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat zijn bin nengekomen de volgende aanvra gen om bouwvergunning: J.Schot, voor het veranderen van de woning aan de Beukenlaan 45 te Oostkapelle; J. den Draak, voor het veran deren in woning/winkel van de woning Ooststraat 12 te Domburg. Domburg, 12 oktober 1994 de mogelijkheid van spreekrecht, toegankelijk. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: -dhr. J.C. de Vlieger te Koudekerke voor het bouwen van een werktuigenberging op het perceel Middelburgsestraat 124 te Koudekerke; -Unigro te Houten voor het ver bouwen van het pand Langendam 33 te Zoutelande ten behoeve van het vestigen van een super markt GEMEENTE MIDDELBURG WIJZIGING DELEGATIE/MANDAAT De burgemeester en het college van burgemeester en wethouders, ieder voorzover hun bevoegdheid strekt, hebben een wijziging vast gesteld van het Besluit delegatie, mandaat ondertekening en verte genwoordiging 1992. De wijziging heeft o.m. betrekking op het afgeven van machtiging tot het binnentreden van woningen en op ondertekening van stukken. De wijziging ligt ingaande 12 oktober 1994 voor een ieder ter inzage bij de sectie Voorlichting, bezoek adres Stadhuisstraat 2; ze treedt op 13 oktober 1994 in werking. VERKEERSBESLUITEN Burgemeester en wethouders hebben besloten: a. tijdelijk het stoppen te verbie den aan de zuidzijde van de Zusterstraat tussen de ingang van de Hof van Sint Jan en het smalle deel (direct voor de woningen met de huisnrs. 38 en 44a) gedurende de periode van herinrichting van oktober 1994 tot omstreeks februari 1995; b. Een parkeerplaats aan het Seisplein (niet aan de woning zijde) aan te wijzen als inva lidenparkeerplaats algemeen. De besluiten liggen van 13 okto ber tot 24 november 1994 ter inzage bij de sectie Juridische Zaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Hiertegen kan iedere belangheb bende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 24 novem ber 1994 bij burgemeester en wethouders bedenkingen kenbaar maken door het indienen van een gedagtekend en gemotiveerd bezwaarschrift Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens, op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet, de President van de Arrondissementsrechtbank verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. U dient dit ver zoek te richten aan de President van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg, sector bestuurs recht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 3 oktober 1994 voor het plaatsen van een dakkapel op het perceel Statenlaan 186; b. op 4 oktober 1994 voor het verbouwen van de woning op het perceel Oosterscheldestraat 187; c. op 5 oktober 1994 voor het verbouwen/uitbreiden van de garage/berging op het perceel Weerhaan 38. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving meldingen arti kel 8.41 Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen zijn binnengekomen de mel dingen ingevolge de Wet milieu beheer van: 1. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland te Middelburg ten behoeve van een zorgcentrum voor jeugdigen aan de Prins Hendrikstraat 30; 2. De heer W. de Jong te Middelburg voor het in wer king hebben van een horeca bedrijf aan de Markt 63; 3. De heer A. Spelier te Goes voor het in werking hebben van een horecabedrijf aan de Langeviele 25; 4. De heer G.W. Willemsen te Middelburg voor het in wer king hebben van een horeca bedrijf aan de Vlasmarkt 25- 27; 5. Mevrouw R.A.M. Leegte te Middelburg voor het in wer king hebben van een horeca bedrijf aan de Turfkaai 3; 6. De heer A.C. Joziasse te Westkapelle voor het in wer king hebben van een inrichting bestemd voor de opslag van goederen aan het Veersepad 3; 7. Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs op Walcheren ten behoeve van een school aan de Olmenlaan 6-8; 8. De heer A. Besuijen te Middelburg voor het in wer king hebben van een akker bouwbedrijf aan de Abeelseweg 3; 9. De heer J.P. de Klerk te Nieuw- en Sint Joosland voor het in werking hebben van een akkerbouwbedrijf aan de Vlackeweg 3; 10. De heer J. Koole te Middelburg voor het in wer king hebben van een akker bouwbedrijf aan de Golsteinseweg 6. Ten aanzien van de voornoemde inrichtingen zijn de voorschrif ten van de daartoe vastgestel de algemene maatregelen van bestuur ex. artikel 8.40 Wet milieubeheer van toepassing. Kennisgeving ontwerp-beslui- ten Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn tot wijziging over te gaan van de milieuvergunnin gen die zijn verleend aan; 1. Deerns Boot te Middelburg voor de inrichting op het per ceel Herculesweg 59; 2. Aannemersbedrijf De Jonge te Middelburg voor de inrichting op het perceel Industrieweg 3; 3. Drukkerij Klaassen te Middelburg voor de inrichting op het perceel Beddewijkstraat 27-31; 4. Schietvereniging "De Kloveniers" te Middelburg voor de inrichting op het perceel Achter de Houttuinen 30; 5. N.V. Streekvervoer Zuid-West- Nederland te Middelburg voor de inrichting op het perceel Industrieweg 7a. Wijziging vergunningen De wijzigingen houden in dat de voorschriften, die aan de betreffende vergunning zijn ver bonden, in het belang van de bescherming van het milieu wor den aangepast De grondslag voor de wijziging van de verleen de vergunningen wordt gevormd door de noodzaak om de naar de huidige inzichten minimaal vereis te voorzieningen en zonodig ver dergaande voorschriften in het belang van de bescherming van het milieu aan een milieuvergun ning te verbinden. Inzage De ontwerp-besluiten liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage op de afde ling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toe lichting gegeven op voornoemde stukken. (tel. 01180-75241). Bedenkingen In de periode van 13 oktober tot 27 oktober 1994 kunnen gemoti veerde bedenkingen tegen de ont werp-besluiten schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. De persoonlijke gege vens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ont werp-besluiten kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aange toond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest tijdig beden kingen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Ter inzagelegging ontwerp beschikking Aanvraag en ontwerpbe schikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergun ning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door "Las- Montagebedrijf Zeeland" te Middelburg voor het verande ren vanwege uitbreidingen van de inrichting gelegen aan de Kuipersweg 21 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 153 (ged.). De uitbreiding betreft de opslag van dieselolie in een bovengrondse tank (2200 liter). Inzage De aanvraag, de ontwerp-beschik king, die gericht is op vergunning verlening onder voorwaarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdag avond van 18.00 uur tot 2 1.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Bedenkingen In de periode van 13 oktober tot 10 november 1994 kunnen gemotiveerde bedenkingen tegen de ontwerp-beschikking schriftelijk door een ieder bij het college wor den ingediend. Indien behoefte bestaat aan een gedachtenwisse- ling over de ontwerp-beschikking kan daarom telefonisch worden verzocht Tijdens deze bijeen komst, waarbij de aanvrager in de gelegenheid wordt gesteld aan wezig te zijn, kunnen mondeling bedenkingen worden ingediend. De persoonlijke gegevens van degene die bedenkingen heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikking kunnen later beroep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkin gen in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Zie ook de informatiepagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Burgemeester en wethouders van Westkapelle maken bekend dat er de volgende aanvraag om bouwvergunning is ingediend: - van J.M. Hoogesteger voor de bouw van een serre aan de A. Virulystraat 7. Voorts is de volgende bouwver gunning verleend: - voor de bouw van een loods aan de Achillesweg Afvalstoffenverordening Burgemeester en wethouders van Arnemuiden maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn ver gadering van 26 september 1994 een nieuwe afvalstoffenver ordening heeft vastgesteld. In deze verordening zijn voor schriften opgenomen met be trekking tot het zich ontdoen van huishoudelijke afval stoffen en andere categorieën van afvalstoffen, de al dan niet gescheiden inzameling van afvalstoffen en de met deze aktiviteiten verband houdende bescherming van het milieu. De afvalstoffenverordening, die op 20 oktober 1994 in werking treedt, ligt met ingang van heden voor een ieder ter inzage op de secretarie, afd. alg. zaken. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om bouwvergunning van: - dhr. H. van Belzen tb.v.de bouw van een woning met garage aan de Gerstakker; - dhr. C. Grootjans tb.v. het ver groten/veranderen van het pand Wolstraat 4; - dhr. P.J. van Beek tb.v. het ver groten van het pand Lang straat 16a; - de gemeente Arnemuiden tb.v. het plaatsen van een 6-tal cocons Arnemuiden, 12 oktober 1994. Burgemeester en wethouders van Arnemuiden, drs. H. Visser, burgemeester K. van Poppel, secretaris ARNEMUIDEN I DOMBURG IMARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN F F F F F, F ~1

de Faam | 1994 | | pagina 11