VAN DE GEMEENTE VALKENISSE GEMEENTE VEERE GEMEENTE DOMBURG GEMEENTE VLISSINGEN WATERSCHAP WALCHEREN GEMEENTE WESTKAPELLE Woensdag 5 oktober 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER INFORMATIE OVERHEID INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTEN, DE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN, HET WATERSCHAP WALCHEREN EN HET WEGSCHAP WALCHEREN INTREKKING ARTIKEL 110 ALGEMENE POLITIE VERORDENING Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend; dat de gemeenteraad in zijn openbare vergadering van 15 september 1994 heeft besloten tot vaststel ling van een verordening tot intrekking van artikel 110 van de Algemene Politie verordening Valkenisse (verbranden van afval stoffen). Het verbod tot verbranden van afvalstoffen is door de gemeente raad opgenomen in de op 15 september 1994 vastgestelde Af- valstoffenverordening. Het genoemde besluit wordt van kracht op 8 oktober 1994. -Koudekerke, 5 oktober 1994 (Burgemeester en wethouders van Valkenisse, de secretaris, de burgemeester, D.J. Holtkamp A.C. de Bruijn VASTSTELLING AFVAL- STOFFENVERORDENING Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend, dat de I gemeenteraad in zijn openbare vergadering van 15 september I 994 heeft besloten tot vaststel- 1 ling van de "Verordening regelen de het zich ontdoen van huishou delijke afvalstoffen en andere categorieën van afvalstoffen, de al dan niet gescheiden inzameling van afvalstoffen, en de met deze activiteiten verband houdende bescherming van het milieu (Afvalstoffenverordening gemeen te Valkenisse)". Deze treedt in werking op 8 oktober 1994. Gelijktijdig vervalt de Afvalstoffen- verordening voor de gemeente Valkenisse, vastgesteld bij raads besluit van 2 juli 1981, met inbe grip van latere besluiten tot wijzi ging van die verordening. Vergunningen en ontheffingen, hoe ook genaamd, verleend krachtens laatstgenoemde veror dening blijven wanneer het gebod of verbod waarop de vergunning of ontheffing betrekking heeft ook in de op 15 september 1994 vastgestelde Afvalstoffenverorde ning is opgenomen en voor zover zij niet eerder zijn vervallen of ingetrokken- nog gedurende 2 jaar van kracht (tot 8 oktober 1996). De verordening ligt voor een ieder kosteloos ter inzage op de afde ling algemene zaken ter gemeen tesecretarie, Dorpsplein 28 te Koudekerke. Een ieder kan op zijn verzoek een afschrift verkrij gen van de Afvalstoffenverorde ning. Koudekerke, 5 oktober 1994. START GESCHEIDEN INZAMELING HUISHOUDELIJK AFVAL j Dinsdag 11 oktober 1994 zal voor de eerste keer de geschei den inzameling van huishoudelijk 't afval in de gehele gemeente Valkenisse plaats vinden. De huis houdens die een duobak hebben ontvangen dienen deze op dins dag op de openbare weg te plaat sen waarna Reinigingsbedrijf Boon, in opdracht van de ge meente, zorg draagt voor lediging. Het aanvangstijdstip van de ledi ging is 07.00 uur. Er mag op geen andere wijze afval worden aangeboden dan met behulp van de duobak. Indien de reinigingsdienst fouten of overtredingen waarneemt welke zijn veroorzaakt door de aanbieder van de duobak zal aan de duobak een gele kaart worden bevestigd waarop is aangegeven welke zaken geconstateerd zijn. De houder van de betreffende duobak zal tevens telefonisch benaderd worden. De duobak dient uiterlijk aan het einde van de inzameldag van de openbare weg te worden verwij derd. De eerste inzameling van grofvuil zal worden gehouden op donder dag 20 oktober 1994 en daarna in alle even weken. In de bebouw de kom zal de inzamelauto door alle straten rijden terwijl de huis houdens buiten de bebouwde kom melding dienen te doen van het aanbieden van grof vuil. Voor nadere informatie en mel ding van het aanbieden van grof vuil buiten de bebouwde kom kunt u contact opnemen met de GFT-infolijn via telefoonnummer 01189-3009 (maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.00 uur). Koudekerke, 5 oktober 1994 tiOUWVERGUNNINGEN Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse zijn de vol gende bouwvergunningen ver leend aan: - Planvorm Projectontwikkeling te Meliskerke voor het verbouwen van woningen op de percelen Majoorwerf 72 en 74 te Zoutelande; - dhr. A. Dingemanse te Zoute lande voor het bouwen van een woning op het perceel Majoorwef 48 te Zoutelande; - dhr. A. Francke te Koudekerke voor het plaatsen van een dak kapel op de woning Badhuis straat 12 te Koudekerke; - Architectenbureau Gillissen te Middelburg voor het vergroten van het zomerhuis Stroming 3 te Zoutelande; - Architectenbureau Gillissen te Middelburg voor het vestigen van een tandartsenpraktijk in het pand Ooststraat 21 te Zoutelande; - dhr. D. van Verseveld te West- kapelle voor het veranderen van de vm bakkerij in apparte mentengebouw gelegen op het perceel Kerkplein 5 te Biggekerke. COMMISSIE V.R.O.M. Op dinsdag 11 oktober a.s. om 19.30 uur vergadert de commis sie v.r.o.m. Op de agenda staan o.m. de volgende punten: - uitvoering Dorpsplan Biggekerke; - gebruiksovereenkomst strand; - herstel 2 duintrappen; - bijdrage plattelandsfietsroute. De commissievergadering wordt gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis en is voor het publiek, met de mogelijkheid van spreekrecht, toegankelijk. TIJDELIJKE VERKEERS MAATREGELEN. Burgemeester en wethouders maken bekend dat op vrijdag 7 en zaterdag 8 oktober a.s. te Veere een Jubileum<ircus wordt 1 georganiseerd door de Rabobank Veere. In verband hiermede zal het Oranjeplein op donderdag 6, vrij dag 7 en zaterdag 8 oktober 1994 geheel voor autoverkeer afgesloten zijn. Tevens kan dan geen gebruik worden gemaakt van de openbare en gereserveer de parkeerruimten op het Oranjeplein. Indien u als inwoner van Veere voor uw auto gebruik maakt van het voornoemde parkeerterrein, adviseren wij u deze tijdig (uiter lijk donderdagmiddag 6 oktober a.s. voor 16.00 uur) naar een buiten het Oranjeplein gelegen lokatie te brengen. Bezoekers, konunde uit de rich- ting Middelburg, worden dringend aangeraden gebruik te maken van de gratis parkeerterreinen langs het kanaal door Walcheren. Bezoekers uit de richting Vrouwenpolder!Serooskerke kun nen gebruik maken van het par keerterrein aan het Bastion (nabij de molen). De parkeerterreinen worden met (extra) borden aan gegeven. De winkelbedrijven op de Markt zullen wel bereikbaar zijn via de Markt Belanghebbenden hebben de mogelijkheid om op grond van de Algemene wet bestuursrecht tegen dit besluit binnen zes weken met ingang van de dag waarop het is bekendgemaakt bezwaar te maken bij het college van burgemeester en wethouders van Veere, Postbus 5, 4350 AA Veere. Het indienen van een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Belanghebbenden zullen hiervoor een voorlopige voorziening dienen aan te vragen bij de president van de rechtbank te Middelburg. voor een wegenlegger voor de gemeente Vlissingen. De ontwerp-legger kan worden ingezien in het stadhuis van Vlissingen, Stadhuisplein 2 bij de sector Stadsontwikkeling op de informatietafel. Belanghebbenden kunnen gedu rende genoemde periode hun zienswijzen met betrekking tot het ontwerp schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Nadere informatie is te verkrijgen bij de heer F.J.C. Slager, sectie Nieuwe werken tel. 01184- 87235. Vlissingen, 5 oktober 1994 Burgemeester en wethouders van Vlissingen Zie voor informatie over de publikatie van de gemeente Vlissingen ook de gemeente lijke informatiepagina 'In den blauw geruiten kiel' in de Vlissinger van vandaag. WET MILIEUBEHEER De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken te Serooskerke, maakt namens de gemeentebesturen van de bij de dienst aangesloten gemeenten, gelet op de desbetreffende bepa lingen van de Algemene wet bestuursrecht (Awb) en de Wet milieubeheer (Wm), het volgende bekend. GEMEENTE DOMBURG Burgemeester en wethouders hebben een nieuwe, de gehele inrichting omvattende verande ringsvergunning verleend aan de gebroeders A. en J. Geldof met betrekking tot de inrichting aan de Domburgseweg 68 te Oostkapelle, ten behoeve van een agrarisch bedrijf met pluimvee houderij, onder het stellen van voorwaarden ter bescherming van het milieu. De betreffende stukken liggen vanaf 6 oktober 1994 ter gemeentesecretarie, Markt I te Domburg, voor een ieder ter inza ge op elke werkdag tussen 9.00 en 12.00 uur, 's middags na tele fonische afspraak (tel. 01188- 2710), tot en met 16 november 1994. Deze stukken liggen eveneens ter inzage in gemeenschapshuis "Schuttershof', Kanonweistraat 30 te Domburg en gemeen schapshuis "De Halve Maan", Torenstraat 33 te Oostkapelle. Ingevolge artikel 20.6 Wm staat tot en met 16 november 1994 beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak voor: - degenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen de ont- werp-vergunning; - de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over de ontwerp-vergunning; - degenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het verlenen van de vergunning ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; - belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen de ontwerp-vergunning. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 8:81 Awb juncto artikel 36 Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de vergunning dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening. Het beroepschrift dient te worden gezonden aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State en het verzoek om schorsing of een voorlopige voor ziening aan de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gravenhage. Bij de Centrale Dienst Gemeentewerken zijn aangeslo ten de gemeenten Arnemuiden, Brouwershaven, Domburg, Kortgene, Mariekerke, Sint Philipsland, Valkenisse, Veere, Westkapelle en Wissenkerke. BOUWPLANNEN - VRIJSTELLINGS PROCEDURE Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken bekend dat het volgende bouwplan is ingekomen, dat niet in overeenstemming is met de voorschriften van het gel dende bestemmingsplan: bouwaanvragen (art 19 WROI50, lid 5 Woningwet) I.M.C.A.M. Renne voor het bou wen van een woning op lokatie Fie Carelsenlaan 141. Burgemeester en wethouders overwegen positief te beslissen op de ingediende bouwaanvraag, waartoe de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of 50, lid 5 van de Woningwet de mogelijkheid openen. Alvorens een beslissing te nemen op het ingediende plan liggen de bouw- en situatietekeningen, ingaande 6 oktober 1994 gedu rende 2 weken (derhalve tot en met 19 oktober 1994) voor een ieder in het stadhuis ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling, sectie Bouwen en Wonen (in de hal op de 2 e verdieping). Gedurende bovengenoemde ter mijn wordt een ieder in de gele genheid gesteld schriftelijk zijn/haar eventuele bedenkingen hiertegen in te dienen bij het col lege van burgemeester en wet houders, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen. BOUWAANVRAGEN burgemeester en wethouders van Vlissingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aanvra gen om bouwvergunning zijn inge komen van: 1.JA. Lammers voor het vergro ten van de woning op lokatie Westerzicht 207a; 2. Stichting H.V.O.V. voor het wij zigen van de gevel van het woongebouw op lokatie Koudekerkseweg 81. INZAGE ONTWERP WEGENLEGGER Burgemeester en wethouders van Vlissingen maken op basis van artikel 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat vanaf heden tot en met 3 november 1994 ter inzage ligt het ontwerp AFVALSTOFFEN- VERORDENING Burgemeester en wethouders van Domburg maken bekend dat de gemeenteraad op 13 september 1994 besloten heeft tot vaststel ling van een nieuwe Afvalstoffenverordening gemeente Domburg 1994. Deze verorde ning en de daarbij behorende toe lichting ligt gedurende drie maan den ter inzage op werkdagen tus sen 09.00 en 12.00 uur op het kantoor van de gemeente aan de Schuitvlotstraat 32 te Domburg. De verordening is tegen betaling van de kosten algemeen verkrijg baar. De verordening treedt in werking op de 3e dag na die waarop zij is afgekondigd. VERGADERING GEMEENTERAAD Op dinsdag 11 oktober 1994 om 19.30 uur vergadert de gemeen teraad. Op de agenda staan o.a. de vol gende zaken: - benoeming ambtenaren burger lijke stand; - benoeming gemeentelijke verte genwoordigers in gemeenschap pelijke regelingen; - vaststelling Procedureregeling Sociale Zekerheid; - aangaan samenwerkingsver band projekt Werk in Bewaking; - aangaan vaste geldlening; - beschikbaarstellen krediet opsporen explosieven en voor lichting Regiwa-werkzaamhe- den omgeving "Westhove"; - aanschaf vervoermiddel Openbare Werken; - vaststelling subsidieverordening Stadsvernieuwing 1994; - vaststelling van gronduitgiftekri- teria; - vaststelling besteding gelden in het kader van BUGM, de NMP en NMP (plus) taken; - vaststelling bouwprogramma sociale koopsector 1994 en vaststelling voorbereidingsbesluit voor het toekomstig plan "Brouwerijweg"; - vaststelling voorbereidingsbesluit voor perceel Kanonweistraat I; - vaststelling voorbereidingsbesluit voor het perceel Dorpsstraat 50 te Oostkapelle. De vergadering wordt gehouden in de raadszaal van het gemeen tehuis en is voor het publiek toe- gangkelijk. Een kwartier voor tijdstip van aanvang is er gelegenheid tot het stellen van vragen over de te behandelen agendapunten. Artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken bekend dat bij hen is binnengekomen het ver zoek om vergunning ingevolge de Woningwet van A. Rotte, voor de bouw van 4 recreatie-woningen op het achterste deel van het perceel Duinweg 111 te Oostkapelle, perceel kadastraal bekend gemeente Domburg, sek- tie K, 1812. Het bouwplan in in strijd met het geldende bestemmingsplan "Duinweg" doch in overeenstem ming met de in voorbereiding zijnde herziening van dit bestem mingsplan. Burgemeester en Wethouders zijn voornemens door toepassing van de artikelen 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en 50 lid 6 van de Woningwet, de vergun ning te verlenen nadat er buren- gehoor heeft plaatsgehad en van het college van Gedeputerde Staten van Zeeland de verklarin gen van geen bezwaar zijn ont vangen. In verband hiermee ligt bovenge noemd plan tot en met 19 okto ber 1994 ter gemeentesecretarie, afdeling Ontwikkeling, Schuitvlotstraat 32 te Domburg op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur voor een ieder ter inzage. Gedurende bovengenoemde ter mijn kan een ieder tegen ons voornemen schriftelijke bedenkin gen inbrengen bij ons college. Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag bouwvergunning van: - CA. Telussa-Baas, voor het vernieuwen van de schuur op het perceel aan de Duinweg 52 te Oostkapelle; - W.S. Lous, voor het bouwen van een schuur op het perceel aan de Ambachtstraat 20 te Oostkapelle. Verleende bouwvergunningen in de periode van 21 tlm 2 7 sep tember 1994. - A.W. Roose, voor het bouwen van 7 garages op het perceel aan de Ambachtstraat te Oostkapelle. Akkoord bevonden meldingen in de periode van 19 tlm 28 sep tember 1994. - S.J. Janse, voor het vergroten van de slaapkamer/berging van de woning aan de Steengrachtstraat I te Oostkapelle. Er is voor belanghebbenden een wettelijke mogelijkheid om bezwaar te maken tegen over heidsbesluiten (dus ook tegen bouwvergunningen, akkoord bevonden meldingen en verleende vrijstellingen). Op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht - kan dat binnen 6 weken na het tijdstip waarop u van het besluit kennis heeft kunnen nemen. Een bezwaarschrift moet schriftelijk bij burgemeester en wethouders van Domburg worden ingediend en voorts worden ondertekend en gemotiveerd. U kunt hierover mondelinge informatie krijgen bij de heer Maas (afdeling Ontwik keling, Schuitvlotstraat 32), telefo nisch bereikbaar onder nummer 01188 2710, toestel 45. Domburg, 5 oktober 1994. besluit van de Algemene Vergadering van het waterschap Walcheren tot wijziging van de Heffingsverordening Walcheren 1986. De wijziging betreft 1een toevoeging van een coëffi ciënt voor melkveehouderijen 2. richdijnen voor de bepaling van de meetfrequende Ter inzage Het ontwerp-besluit ligt ter inza ge: - elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur op het bureau Interne Zaken van het water schap Walcheren, Groenmarkt 10 te Middelburg. Desgewenst kan aldaar een mondelinge toe lichting op de stukken worden verkregen. - elke werkdag van 8.00 tot 16.00 uur op de secretarie van alle gemeenten op Walcheren, en van de gemeente Goes en Borsele. Bezwaar Gedurende de termijn van terin- zagelegging kan een ieder tegen het ontwerp-besluit bezwaren indienen bij de Algemene Vergadering van het waterschap Walcheren, Postbus 179, 4330 AD Middelburg. Informatie Indien u meer informatie over deze ontwerp-wijziging van de Heffingsverordening Walcheren 1986 wenst, kunt u contact opnemen met het hoofd van het bureau Belastingen, mr. J.B.J. Immink, tel. 01180-71550. Bovendien is tegen betaling van kosten voor een ieder een exem plaar van dit ontwerp-besluit ver krijgbaar. Middelburg, 5 oktober 1994 Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren jhr. mr. K.F.H. Schorer, dijkgraaf mr. drs. J.A. van Werkum, secre taris OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van de gemeente Middelburg maken bekend, dat zij op 26 juli 1994 het besluit hebben genomen tot vaststelling van de volgende twee regelingen: 1. Regeling inzake afscheid en jubileum; 2. EHBO-regeling. De regelingen zullen in werking treden op 6 oktober 1994. De B&W-besluiten en de bijlagen liggen ter inzage bij de sectie Voorlichdng van de Dienst Middelen, Stadhuisstraat 2. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschik king Beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben verleend aan Boon Vestiging Middelburg te Middelburg voor het veranderen vanwege uitbrei dingen van een inrichting bestemd voor het opslaan en onderhoud van rolcontainers (incl. kantoor). De inrichting is gelegen aan de Arnesteinweg 35 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 453. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 2 november 1994 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op don derdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aange vraagd (01180-75241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Er wordt op gewezen dat de beschikking is gewijzigd ten opzichte van het eerder ter inza ge gelegde ontwerp van de beschikking. Beroep Van 6 oktober tot 17 november 1994 kan beroep worden inge steld door degene die bedenkin gen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de advi seurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit, degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht alsmede belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkin gen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde- ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 23 september 1994 voor het uitbreiden van een opslag loods op het perceel Kleverskerkseweg 16; b. op 26 september 1994 voor het bouwen van een museum op het perceel Compagnieplein; c. op 27 september 1994 voor het verbouwen van de woning op het perceel Augustijnenstraat 12. Zie ook de informatie pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. BEKENDMAKING Het dagelijks bestuur van het waterschap Walcheren maakt bekend dat vanaf 6 oktober 1994 tot en met 6 december 1994 ter inzage ligt het ontwerp- BOUWVERGUNNING Burgemeester en wethouders maken bekend dat er een aan vraag om bouwvergunning is inge diend door: KBA v.o.f. voor de bouw van een zwembad aan de Domineeshofweg I op 22 sep tember 1994; A.A. Flipse voor het plaatsen van een dakkapel op een woning aan d Arke 14 op 23 september 1994. Voorts is bouwvergunning ver leend voor het vernieuwen van een frites-paviljoen aan de Joossesweg. ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I WATERSCHAP WALCHEREN I WEGSCHAP WALCHEREN - CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN er is een leesrichting voor letters en een looprichting voor papier bij den boer drukkers houden ze met beide rekening, omdat ze verstand hebben van letters en van papier middelburg 01180-81000

de Faam | 1994 | | pagina 7