Walichrum speelt absurde komedie Presentatie eerste 'Binnenzakgids' Reggae in de Piek Gorefest in de Stenge Installatie in Vleeshal Kelderpop Emmerroyts in Cosmo Razzmatazz opent met Portugees 22T/M 28 SEPTEMBER IN MIDDEN ZEELAND Ongeveer vijfentwin tig kunstenaars uit het atelier Balans 17 in Middelburg leveren binnenkort zo'n vijftig werken voor de ten toonstelling die de groep van 17 oktober tot 15 november houdt in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg. De verschillende deel nemers werken in uit eenlopende disciplines en hebben allen een heel diverse achter grond, vertellen Mar jan van Puijvelde en Anita Dekker, „leder een doet waar die zin in heeft." Woensdag 21 september 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 7 mmm te m? iw Balans 17 exposeert in Zeeuwse Bibliotheek DOMBURG Rabobank, 'Karolingische burchten in Zeeland' GOES DONDERDAG 22 SEPTEMBER DONDERDAG 22 SEPTEMBER Stadhuistoren, Veere; Caril lonbespeling Kees van Eersel, 15-16 uur. De groep is een uitvloeisel van de beeldhouwklas die stads beeldhouwer Peter de Jong jaren geleden in Middelburg opzette. Aanvankelijk zat de groep in de Kuiperspoort, maar alweer een aantal jaren is Balans 17 de plaats van han deling. Zeer tot genoegen van Anita Dekker en Marjan van Puijvelde, die de kunstenaars sinds twee jaar begeleiden. „Al jaren zegt de gemeente dat we naar een andere plek moe ten verhuizen. Maar voor ons is het hier ideaal. In de zomer werken we vaak buiten en dat is toeristisch heel aantrekkelijk - sommigen komen speciaal elk jaar even kijken. Verder heeft niemand hier last van ons stof of lawaai," zegt Anita Dekker. Alleen als iedereen tegelijk in het atelier wil, is het wel wat vol - vooral met grote werken, vindt Marjan van Puij velde. „Maar het gaat nog steeds." Het hele jaar door - behalve in de zomermaanden als de boel dicht gaat voor inventarisatie en een grote schoonmaak - zijn de (amateur-)kunstenaars twee dagen in de week wel kom in Balans 17, waar zij niet alleen werken maar ook bij voorbeeld samen lunchen en elkaar helpen bij de creatie van een kunstwerk. „Het is een hechte groep," zegt Anita Dek ker. „De meesten zijn hier al jaren, sommigen zijn zelfs nog van het eerste uur. Ze komen wanneer ze willen, maar een Een kijkje in het atelier van Balans 77. FOTO AN DA VAN RIET vaste groep is hier altijd. Ze treden ook regelmatig geza menlijk naar buiten. Zo is er elk jaar een expositie van de hele groep, net als straks in de Zeeuwse Bibliotheek." Marjan van Puijvelde: De mensen zijn heel verschillend Gorefest. Na vorig jaar te hebben rond getoerd in Amerika en Duits land wil de Zeeuwse formatie Gorefest zijn publiek van eigen bodem beter leren ken nen. Vrijdag 30 september speelt de massive metal-band in De Stenge in Heinkenszand. Support act is de Goese drie mansformatie Eat Roadkill. De zaal is open om 20 uur. Dit jaar moet het jaar van de waarheid worden voor Gore fest. De nieuwste cd Erase moet het breekijzer zijn waarmee een nieuw, breder publiek kan wor den aangeboord. De band heeft de bakens op de nieuwe cd een weinig verzet. De onverbiddelijke death grunt is vervangen door een iets toe gankelijkere, maar nog steeds agressieve manier van zingen. Ook het tempo op de laatste cd ligt iets lager dan voorheen, al zijn aan pure kracht en agres sie weinig concessies gedaan. De band hoopt hiermee nieu we fans te winnen, zonder dat de oude afhaken. De band is opgericht rond 1986, met de toenmalige punk als inspiratiebron. Later ging Gorefest richting metal. De tweede cd False werd door het blad Aardschok uitgeroepen tot album van de maand - en veroorzaakte daarmee de doorbraak voor de band. Support act Eat Roadkill weet vrolijke melodietjes om te bou wen tot trekkende under- groundpop. De band werd in 1992 opgericht en heeft twee demo's geproduceerd. In november vorig jaar werd de band uitgeroepen tot winnaar van de Zeeuwse Belofte. De band speelt alleen zelf ge schreven nummers. In de Vleeshal in Middelburg is tot 16 oktober de installatie 'We is o.k.' van Eran Schaerf te zien. Hoewel werk van Eran Schaerf te zien is geweest op onder meer de laatste Docu- menta en in Sonsbeek is hij in Nederland nog niet erg bekend. Zijn werk voor de Vleeshal is zijn eerste groot schalige project en zijn eerste solopresentatie in Nederland. Tijdens de opening van de ten toonstelling in de Vleeshal is tegelijk Schaerfs boek Folding Public Plans gepresenteerd. Het boek is een zelfstandige publikatie maar de daarin afgedrukte tekst 'Zaun-Town' speelt een essentiële rol in zijn installatie voor de Vleeshal. Dat hergebruik van dezelfde elementen uit het eigen werk is een wezenlijk onderdeel van Eran Schaerfs werkwijze. Een andere context geeft een ande re betekenis, zodat hetzelfde steeds anders gedefinieerd kan worden. De tekst Zaun-Town is in de Vleeshal terug te vinden, geschilderd op een honderden meters lang lint, in een smalle baan van het begin tot even voor het midden van de hal. Daar waar het lint stopt, neemt een op een cassetterecorder ingesproken stem de tekst over en zet hem voort in een Nederlandse vertaling. Deze tekst is gecomponeerd uit cita ten, toespelingen en eigen wendingen. Jongerencentrum Trin- nety uit Kapelle houdt zaterdag 24 september voor de tweede keer Kelderpop, een festival met vier Zeeuwse bands. Brimste bijt het spits af. De band timmert al zeven jaar aan de weg in het Zeeuwse rockcircuit. In Geval Van Nood beklimt vervolgens het podium. De band belooft een zeer verrassende act. De hard rockband Sound Circus, de derde act, is gevormd rond de ex-leden van Avi- tal en Rock Balloon. Met gemiddeld tien jaar band ervaring staat de formatie garant voor een brok vol wassen muziek. Ten slotte is het podium voor The Emmerroyts. De band is inmiddels bekend in binnen- en buitenland. The Emmerroyts brengen een stuk onvervalste hard-blues. Om herhaling van vorig jaar - toen het festival volledig verregen de - te voorkomen, wordt Kelderpop dit jaar in een tent gehouden. De tent staat opgesteld bij de sporthal in Kapelle en gaat om 18 uur open. The Emmerroyts spelen vrij dag 23 september in Danste- ater Cosmo in Vlissingen. De deuren gaan open om 22 uur. De Zeeuwse band The Emmer royts produceert, zoals de bandleden het zelf zeggen, 'hard-blues': een mengvorm van gitaarrock en blues. Belangrijkste ingrediënten zijn dubbele sologitaarpartijen en een strakke ritmesectie. De band speelt veel eigen werk, maar ook eigenzinnige covers van ZZ Top en Doctor Feel good. Na eerder twee demo's te heb ben opgenomen, kwam de band in mei dit jaar met de eerste cd 'Emmerroyts Blues'. Het cd-debuut werd goed ont vangen, onder meer in de bla den Aardschok, Oor, Big Twin en Noot. De Emmerroyts speelden al in Frankrijk en België en vulden de voorprogramma's van onder andere Canned Heat, Doctor Feelgood, Normaal en Golden Earring. Onlangs was de band te zien en te horen op het Vlissingse Straatfestival. Toneelvereniging Walichrum speelt vrijdag 7 oktober de voorstelling 'De Grote Dag van Oliver W. Pankey'. Deze absur de komedie begint om 20 uur en wordt opgevoerd in de Hal ve Maan in Oostkapelle. 'De Grote Dag van Oliver W. Pankey' is geschreven door John Patrick. De acht spelers werden geregisseerd door Jos van de Broeke. Het verhaal gaat over Oliver, een nogal sullige bankbediende. In het eerste deel van de komedie gebeuren een aantal voor Oli ver vervelende dingen. Hij wordt door zijn huisbazin uit gemaakt voor rotte vis, zijn verloofde maakt het uit en ver volgens berooft een dief hem van alles wat hij nog heeft. In geleende kleren gaat hij naar zijn werk, waar zijn baas hem een salariskorting voorstelt. In de middagpauze gaat Oliver naar de dokter omdat hij ver moedt aan een enge ziekte te lijden. En dan begint het verhaal eigenlijk pas echt. opgeleid. Sommigen hebben helemaal niks gevolgd, ande ren een academie. Een paar zijn redelijk professioneel, die exposeren ook individueel in binnen- en buitenland." Al komt één keer in de week een beeldhouwer langs om les te geven en al is er soms een tekenles: in principe krijgen de mensen die in Balans 17 wer ken, geen les. „ledereen doet waar hij zin in heeft en wij begeleiden ze waar nodig." In het atelier zijn uitingen in uiteenlopende disciplines te vinden. Van Puijvelde: „We hebben houthakkers, steen hakkers, er zijn er die gieten in gips, anderen in cement. En een aantal boetseert." Ook de expositie in de Zeeuwse Bibli otheek zal dat diverse beeld vertonen. Wie dat wil - en dat zijn de meesten - levert één of twee zelfgekozen werken aan. Er is geen overkoepelend the ma en er zijn geen voorwaar den waaraan het beeld moet voldoen. Van Puijvelde: „Er zullen zeker vijftig werken staan: variaties in steen, albast, brons, van alles en nog wat door elkaar." Razzmatazz in Oost-Sou burg begint het nieuwe seizoen met muziek uit Portugal. Het trio Mó brengt zaterdag 24 sep tember vanaf 21 uur Por tugese muziek in diverse vormen: songs van José Alfonso, Fausto en Ama- lia Rodrigues, traditoneel, bewerkt en eigen werk. Luis de Sousa, James van de Water en Eveline Satink vormen samen het trio Mó. Ze treden al enke le jaren met succes op in Nederland, België en Por tugal. James van de Water en Luis de Sousa zijn geschoolde muzikan ten en deden ervaring op in jazz, rock, klassiek en vooral volksmuziek. Vanmiddag om 17 uur zal G. Heerebout, voorzitter van de Vereniging van Zeeuwse Musea, de eerste 'Binnenzak- gids voor de Zeeuwse musea' overhandigen aan cultuurge deputeerde G. de Kok. De pre sentatie van de gids vindt plaats aan boord van het museumschip Schorpioen aan de Loskade in Middelburg. De 'Binnenzakgids voor de Zeeuwse musea' is een geza menlijke uitgave van het Bureau provinciaal museum consulent Zeeland, de Vereni ging van Zeeuwse musea en de Provinciale VVV Zeeland. De gids geeft in bijna vijftig pagina's informatie over de verschillende musea en muse ale instellingen in Zeeland. Verder zijn in de gids gege vens opgenomen over histori sche gebouwen met bijzonde re collecties, galeries en ten toonstellingsruimtes met hedendaagse kunst en cultuur historische routes. De gids is gestoken in een handbedrukt katoenen zakje. De 48 pagina's tekst bevinden zich in een uitklapbare full colour-omslag. De gids is te koop bij diverse musea, gale ries en VVV-kantoren in Zee land. The Mystic Revealers. The Mystic Revealers - bekend van hun hit 'The Young Revo lutionaries' - spelen zaterdag 24 september in jongerencen trum De Piek in Vlissingen. Het optreden begint om 22 uur. Vrijdag 23 september zal in De Piek weer worden gejamd. Instrumentarium is aanwezig en de aanvang is 21 uur. The Mystic Revealers is een reggaeband in de traditionele zin van het woord. De leden zijn overtuigde Rastafari. De meesten van hen zijn geboren in Jamaica. Naast optredens op eigen bodem heeft de band ook gespeeld in Japan, Span je, Zwitserland, Groot-Brittan- nië en in Skandinavië. The Mystic Revealers telt zeven leden. Het concert van de Revealers is een tussendoor tje. Het oorspronkelijk in de Piek geprogrammeerde optre den van de Somalisch/Afri- kaanse band Kaah is verscho ven naar 29 oktober. Lunchcafé Stadhuis, J. van der Velde, pastels. Geopend di. t/m za. 9-18 uur. Museum voor Zuid- en Noord Beveland, Johan Mei- se, 'Stilte over Zeeland', over zichtstentoonstelling (t/m 24 september). Galerie 'Mi Parti', Edwig van Cauteren, 'Interior', IKAT-weef- technieken, Berend Peter, meu belobjecten. Stichting PZZ, Paula van Buuren en Nico van Welzenes, aquarellen. Galerie van den Berge, Rom- bouts 'n Droste, 'Let's meet half-way'. De Cilinder, Sint Maartens brug, Rombouts Droste, 'Let's meet half-way'. KAMPERLAND Restaurant Papillon, Lydia Klop-Steendijk, aquarellen en portretten. Geopend ma. t/m za. vanaf 10 uur, zo. vanaf 17 uur. KATTEN DUKE Galerie llona, llona Schmit, Naïeve schilderijen, U+S Zöl- ner-Krumne, sieraden. Geo pend za. van 14-17 uur. MIDDELBURG NEELTJEJANS VRIJDAG 23 SEPTEMBER Maria Magdalenakerk, Goes; Jongenskoor van de Zeeuwse Koorschool en Kees Bornewasser (orgel), 16 uur. De Piek, Vlissingen; Jamses sie, 21 uur. Danstheater Cosmo, Vlis singen; The Emmeroyts, 22 uur. Galerie 't Zeepaardje, Mauri ce en Saskia Góth, tekeningen, aquarellen, gouaches en pas tels. Achter de Houttuinen 50, Martin Richardson, hologram men. Geopend ma. t/m za. 10.30-17.30 uur. Galerie Willem Vader, L. Noordstraat 56, schilderijen, tel. 01180-29419, dagelijks geo pend. Atelier Anneke Ruimscho- tel. Groot Mede 66, 01180- 16323, staal- en touwplastie- ken, geopend na tel. afspraak. Wandelkerk Lange Jan, ten toonstelling over diverse ker ken in Middelburg. Roosevelt Study Center, Abdij 9, 'D-Day Remembered: het verhaal in foto's', fototen toonstelling in het kader van de 50ste herdenking van de geal lieerde invasie in Normandië. Geopend ma. t/m vr. 10-12.30 uur en 13.30-16.30 uur. Koninklijk Zeeuwsch Genootschap der Weten schappen, Kousteensedijk 7, Middelburg in vogelvlucht. Meubeltoonzaal Jan Alink, Nieuwe Kleverskerkseweg 17, Joke Nederhand, schilderijen, aquarel, oliepastel en crayon. Zeeuwse Bibliotheek, 'Dor pen op Schouwen-Duiveland', Bruinisse, Sirjansland en Oos- terland. Galerie 'Artico', Maria Heer- kens; gemengde technieken in fascinerende compositie en kleuren, Dick Monshouwer; pastel-tekeningen, gemengde technieken en bijpassende sie raden, geopend di. t/m za. 10- 16 uur. Galerie Het Gouden Briefke, Franca Giaquinto; naïeven van katten, Odile Kinart; keramiek. Zeeuwse Centrale Disco theek, Janita de Jong, 'Een Universum'. ABN-AMRO Bank, Markt 7, Beatrix Meindersma, kinderen in olieverf, geopend op werkda gen van 9-17 uur. Muziekschool, Kuiperspoort 21 en Kunstuitleen, Kuipers poort 22, Arty Grimm en Miguel Ybanez, tentoonstelling ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van ADZ. Delta Nutsbedrijven, Saskia Eggink, grafische technieken. Vleeshal, Eran Schaerf, 'We is o.k. Rabobank, Lange Geere 3, Maria Bemelmans, schilderijen en plastisch ruimtelijke sculptu ren. Multi Colour, Cor v.d. Padt, landschappen, stadsgezichten en bloemen uitgevoerd met olieverf, in aquarel of pastel krijt. Geopend di. t/m za. 10-17 uur. 'Het Steunpunt', wijkcentrum Dauwendaele, Saba Meranish- vihi en David Heijgelaar, 'Twee monumentale steden in pastel'. Geopend ma. t/m vr. 9-12 uur. Zeeuwse Bibliotheek, Aer- nout en Frangoise van Lynden, 'Fragmenten van het Zeeuws verleden'. Galerie 't Haentje te Paart', Spanjaardstraat 19, Wim Zurné, grafiek. ZATERDAG 24 SEPTEMBER Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. Grote Kerk, Goes; Zeeuws Vocaal Ensemble, Roosendaals Kamerkoor en Maria Magdale- na Cantorij, 20 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Elektra Award Festival 1994, 20 uur. Razzmatazz, Oost-Souburg; Trio 'Mo', 21 uur. Strandpaviljoen Piet Hein, Koudekerke; The Phrase Bluesband, 21 uur. De Piek, Vlissingen; The Mystic Revealers, 22 uur. Café Herman, Vlissingen; Busted, 22.30 uur. ZONDAG 25 SEPTEMBER Manhuistuin, Goes; Sou- burgs Koper Quintet en Bar- bershopkoor 'Quadrophenia', 12-13 uur. Schuttershof-café, Middel burg; Grandpa Nick Sessie band met gastzanger Aad van Os, 17 uur. DINSDAG 27 SEPTEMBER Grote Kerk, Goes; Carillonbe speling Sjoerd Tamminga, 13.30-14.30 uur. WOENSDAG 28 SEPTEMBER Ambachtscentrum, Goes; Poppentheater Sim Bolus, 'Wat 'n schat', 14.30 uur. Stadsschouwburg, Middel burg; Mime-comedy 'Romeo Julia', 20 uur. OOSTKAPELLE Green White Hotel, buiten plaats lepenoord, Olga Westra- te, keramiek, Ko van Driel, beel den. Zeeuws Biologisch Muse um, Duinvlietweg 6, De Mante ling, 'een verleden met toe komst', tentoonstelling (vanaf 23 september). OOST-SOUBURG De Zoute Viever, Etta Risak- otta-Lawalata, aquarel schilde rijen, L. Willboordse, houtsnij werk. Watertoren, Krien Clevis; schilderijen, Wim Caus; kera miek, Gery de Smet; schilderij en, Leo Copers; installatie. RITTHEM Fort Rammekens, tentoon stelling in de twee kazematten, geopend di. t/m zo. 13-17 uur. VEERE Stadhuis, 'Een Nederlandse Amerikaan', leven en werk van Hendrik Willem van Loon. Grote Kerk, Antoine Mes, Zeeuwse Landschappen. VLISSINGEN Iguana, Bellamypark 35, leven de reptielen, amfibieën en insekten, geopend zondag, maandag en donderdag van 14-17.30 uur, dinsdag, woens dag, vrijdag en zaterdag van 10-12.30 uur en 14-17.30 uur. Veerboot Vlissingen/Bres- kens. Op dubbeldekkersveer boot ms 'Prinses Juliana' zeven wissellijsten met toeristische promotie (beeld van Zeeland als vakantieland). Stedelijk Museum, 'Middel eeuwse Beelden uit hel Utrechts Catharijnconvent'. Kunstuitleen openbare bibliotheek Vlissingen, W.G. Stock, virtuelle Bilder (t/m 25 september). De Kleine Galerie, Kouden hoek 32, Truus Prins, schilderij en. Geopend vrijdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur en op afspraak tel. 01184-16229. Galerie Hannelore Meyaard, René Böll, schilderijen in olie verf en tempera, aquarellen en Chinese tekeningen. Stedelijk Museum Vlissin gen, Eric Brandts, Gert-jan Even hu is, Rien Halters, Jan van Leeuwen, Gerhard Lentink en Jan Haas, 'Eigentijds Mensen beeld'. Delta Expo, Windenergie, ten toonstelling windenergie. Dagelijks geopend van 10-17 uur. Delta Expo, tentoonstelling 'Water', expositie over Inte graal Water Beheer. Buitenhaven, bij het Tops- huis, Trechter 5, kunstproject Framework Invitation. Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Lifetimes' 20 uur. VRIJDAG 23 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 19 uur. 'I Love Trouble' 21.45 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 19 uur. 'Beverly Hil ls Cop III' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Lifetimes' 20 uur. 'La Ardilla Roja' 22.30 uur. ZATERDAG 24 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'I Love Trouble' 14 en 21.45 uur. "Four Weddings and a Funeral' 19 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 19 uur. 'Beverly Hil ls Cop III' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Lifetimes' 20 uur. 'La Ardilla Roja' 22.30 uur. ZONDAG 25 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 19 en 21.45 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 19 en 21.45 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 19 en 21.45 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'I Love Trouble' 14 en 21.45 uur. 'Four Weddings and a Funeral' 19 uur. Grand Theater Goes, 'The Flintstones' 14 en 19 uur. 'Beverly Hill Cop III' 21.30 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Lifetimes' 20 uur. MAANDAG 26 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, "Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, "La Ardilla Roja' 20 uur. DINSDAG 27 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'La Ardilla Roja' 20 uur. WOENSDAG 28 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'For rest Gump' 20 uur. Alhambra II Vlissingen, "Clear and Present Danger' 20 uur. Alhambra III Vlissingen, 'Speed' 20 uur. Alhambra IV Vlissingen, 'I Love Trouble' 14 uur. 'Four Weddings and a Funeral' 20 uur. Grand Theater Goes, 'Beverly Hills Cop III' 20 uur. Stichting Cinema Middel burg, 'Lifetimes' 20 uur. WEMELDINGE Atelier L. Rijks, Chozeeweg 27, schilderijen, dagelijks geo pend. WOLPHAATSDIJK Galerie 'De Hoekweide', Benjamin Royaards, papier Maché objecten, gemengde technieken, olieverf en klein werk, grafiek. Antoine Mes, zeelandschappen. ZATERDAG 24 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur. ZONDAG 25 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, De Aristokatten' 14 uur. WOENSDAG 28 SEPTEMBER Alhambra I Vlissingen, 'Dui- melijntje' 14 uur. Alhambra II Vlissingen, 'Jungle Jack' 14 uur. Alhambra III Vlissingen, 'De Aristokatten' 14 uur.

de Faam | 1994 | | pagina 7