Dcre week: Lee Towers Groen Links met nieuw elan naar Statenverkiezingen ^|Q84 JJa Lee Towers Allerlei SNEL GEBOEKT DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG MAANDAG" DINSDAG WOENSDAG Gevonden Clubs Sport Cultuur Gezondheid Cursus/onderwijs 487 IN HET PSV-STADION IN HET PSV-STADION Waterstanden 06-9771 Weerbericht 06-9775 Woensdag 3 augustus 1994 DE FAAM - DE VLISSINGER 13 Wat te melden? Postbus 5017, 4330 KA Middelburg Onderzoekers - Van 19 tot en met 22 januari 1995 wordt voor de 26ste keer de Nationale Wed strijd voor Jonge Onderzoekers gehouden. Uit het hele land komen jongeren van 12 tot 20 jaar naar Delft om elkaar, het publiek en een jury de vinding te tonen waarmee ze thuis of op school mee bezig zijn geweest. De inzendingen bestaan voorna melijk uit onderzoek en uitvindin gen op wetenschappelijk en technisch gebied. Voor deelne mers tot 15 jaar is er de catego rie Idee, waarvoor eenvoudige onderzoekjes kunnen worden gedaan, dingen worden ge bouwd etc. Deelnemers tot 20 jaar verzorgen een Project, waar bij wetenschappelijk onderzoek en technische innovatie een rol spelen. Deelnemers kunnen zich laten inspireren door het thema Kleur. Inschrijven is mogelijk tot 15 november (06-8212144). Standwerkers - Het traditio nele Middelburgse standwer kersconcours vindt plaats don derdag 11 augustus tussen 10 en 17 uur aan de Lange Delft. Een groot aantal standwerkers zal die dag op originele wijze allerlei waren aan de man zien te brengen. Aan het eind van de middag, omstreeks 17 uur, zal wethouder J. van Dijk-Sturm bij het warenhuis V&D de prijzen uitreiken aan de beste drie standwerkers. De deelnemers aan het standwerkersconcours worden beoordeeld door een vijfkoppige jury. Bazar - De Hervormde ge meente van Oostkapelle houdt donderdag 4 augustus haar jaar lijkse bazar en rommelmarkt. Hof Domburg Domburg, wekelijks Candlelight Bowlingtoernooi, inschrij ven voor 18 uur, aanvang 20 u. Vismarkt Middel burg, wekelijkse antiek markt, 9 u. Abdijkerken Middelburg, Lange Jan project, wekelijks minicon- cert, 15.30 u. Restaurant de Parel Domburg, thema buffet 1001 nacht, 18 u. Neeltje Jans, wekelijkse excursie Natuurmonu menten en Zeeuws Land schap, vertrek vanaf bo venste parkeerplaats Delta Expo, 19 u. COC-pand Middelburg, COC Midden Zeeland Zo merfestival, Lesbian Party, 21 u. Stadhuisplein Vlis- singen, toeristische snuf- felmarkt, 13 u. Neeltje Jans, excursie Natuurmonumenten en Zeeuws Landschap, ver trek vanaf bovenste par keerplaats Delta Expo, 14 u. Imkerij Poppendamme Grijpskerke, L'lmmortelle, wekelijkse workshop met natuurlijke materialen, 19 u., informatie 01189-1948. Hof Domburg, wekelijks mixed dubbel tennistoer nooi, inschrijven voor zon dag 23 u., aanvang 10.30 u. Sportveld Hof Dom burg, gemengd voetbal toernooi, inschrijven voor 17 u., aanvang 19 u. Neeltje Jans, wekelijkse excursie Natuurmonu menten en Zeeuws Land schap, vertrek vanaf bo venste parkeerplaats Delta Expo, 10 u. Imkerij Pop pendamme Grijpskerke, wekelijkse dia-presentatie 'De imker vertelt', 19.30 u. Studiecentrum Oranje zon Oostkapelle, dia-pre sentatie en excursie 'Land goederen in de Manteling' olv. Henk Remijn, 13.30 u. Hof Domburg, wekelijks squashtoernooi, inschrij ven voor dinsdag 20 u., aanvang 10.30 u. Sport veld Hof Domburg, weke lijks volleybaltoernooi, in schrijven voor 17 u., aan vang 19 u. Imkerij Pop pendamme Grijpskerke, wekelijkse dia-presentatie 'Drachtplanten', 19.30 u. Strandpaviljoen Zeester Dishoek, recreatieve run- bike over het strand, fiets en helper meebrengen, 19 u.* Kleine Markt, Oude Markt, Scheldeplein Vlis- singen, optredens Tsjechi sche dansgroep Drahan, Evenementen Commissie Winkelcentrum Vlissin- gen, 14 tot 16 uur. Voor de kinderen zijn er spelle tjes te doen. Ouderen kunnen snuffelen bij een boekenhal in het Hervormd Centrum of tus sen de zelfgemaakte en tweede handsspullen. De verkoping bij opbod begint om 19 uur. De opbrengst komt ten goede aan onderhoud van het kerkgebouw en aan Artsen zonder Grenzen. De markt begint om 10 uur. Kermis - Het gemeentebestuur van Middelburg ontvangt vrijdag 5 augustus om 15 uur de kermis exploitanten die dit jaar op de Middelburgse kermis staan in de Voorhal van het stadhuis. Tijdens de traditionele ontvangst zal tevens aandacht worden besteed aan het feit dat mevrouw Vermolen al 25 jaar op de Middelburgse kermis de ker misklanten van een suikerspin voorziet. Polen - Donderdag 11 augustus tussen 18 en 22 uur kunnen weer pakketten voor Polen wor den ingeleverd bij Joke Sedee, Sportlaan 18 in Middelburg. De pakketten moeten verpakt zijn in een stevige doos. dichtgeplakt en met een touw erom. De adressen van geadresseerde en afzender moeten duidelijk zicht baar op de doos staan. Het maxi male gewicht van een pakket is 25 kilo. Bij het inleveren van een pakket dient een legitiematiebe- wijs te worden getoond. Krat bier - In de periode van 24 juni tot en met 21 juli zijn de vol gende voorwerpen aangegeven bij de politie in Middelburg: zilve ren naamplaatarmband; giropas; parelmoerkleurige damesbril; zwart fototoestel; krat bier en enkele flesjes; Duits geld; gou den dameshorloge; goudkleurig horloge; paars/rood/blauw jack; bruine damesfiets; grijze dames fiets; gebloemde portefeuille met inhoud; diverse sleutels; bruine weekendtas met inhoud; Rabobankpas; Lloyd bankpas; bankpas, cheque, rijbewijs en tankpas; damesportemonnee met inhoud; zwart etui met zwar te dameszonnebril; zwarte rug tas met twee fototoestellen, hor loge en regenjack; doosje zeke ringen; bankbiljet; poes, wit met bruine vlekken; cyperse kater; bibliotheekpas; paspoort; groen/rood geruite slaapzak; blauw met paars trainingsjack; roze/lila/groen kinderjasje; wan delstok met eendekop; wieldop; rode bromfiets; damesfiets; herenfiets; racefiets; leren porte monnee met inhoud; zwarte leren schoudertas; bruine lees bril; goudkleurig dameshorloge met zwart bandje; zilverkleurig dameshorloge met groen band je; jas, groen opschrift Worldwi de Sport; bruine damesporte monnee met inhoud; zwarte por temonnee met inhoud; gouden damesring; rode fietstas. Hondentrimmer - Bij de poli tie in Vlissingen is tussen 17 juni en 25 juli het volgende afgege ven: hondentrimmer; kinderarm band; diverse bankpasjes; beton- schaar; diverse brillen; telefoon toestel; diverse bankbiljetten; leren hoed; twee honden, een Roteb-terriër en een kruising her der/boxer; jonge langharige kat; tuintafel; diverse fietsen; diverse portemonnees; sieradendoos; diverse sleutels; kinderrugzak; broche; tas met breikatoen; tas met diverse kledingstukken. Toeren - Toerclub Walcheren houdt zaterdag 13 augustus een tocht rondom de Westerschel- de. De tocht kan worden gere den over 125 en 200 kilkometer. De langste tocht voert door .het Belgische landschap. Start en aankomst zijn bij Hof van Wal cheren in Koudekerke. Inschrij ven is mogelijk van 8.30 tot 9.30 uur. Noormannen - Het Jeugdbe- stuur van de voetbalvereniging De Noormannen organiseert samen met de evenementen commissie en het plaatselijk brandweerkorps van Westkapel- le een wedstrijd spuitvoetbal. Jongens en meisjes uit Westka- pelle en toeristen van 7 tot 15 jaar mogen meedoen. Bij vol doende deelname zal de wed strijd worden gehouden op maandag 8 augustus van 19 tot 21 uur op het parkeerterrein van de Markt in Westkapelle. Met vier brandweerslangen zullen ploegen van zes proberen een zware voetbal in een doel te spuiten. Mocht het evenement niet doorgaan, wordt dat bekend gemaakt door een papier opge hangen bij Het Koffiehuis aan de Markt. Wandelen - Wandelsportver eniging De Vrolijke Tippelaars uit Vlissingen houdt zaterdag 6 augustus haar tweede duin- en strandtocht over de afstanden vijf, tien, vijftien, twintig en der tig kilometer. Het startbureau is bij de Kanovijver in Vlissingen. De start voor de dertig-kilome terloop is tussen 9 en 11 uur. De lopers van de overige afstanden beginnen tussen 9 en 13 uur. De routes lopen over strand en dui nen en door het bos. Jong Zeeland - Jong Zeeland begint maandag 8 augustus met de voorbereiding op het Zilveren Ganze Toernooi dat 12, 13 en 14 augustus wordt gehouden in Kloetinge en Middelburg. Maan dag speelt het voetbalelftal om 19.30 uur in 's Heer Arendskerke tegen de pas gepromoveerde ploeg van die naam. Coach Wies van Avermaete heeft de voltalli ge selectie tot zijn beschikking en kan zich opmaken voor de wedstrijd tegen Malmö op vrij dagavond en Club Brugge en PSV op zaterdag. Abdij - De Abdijkerken onder de Lange Jan in Middelburg zijn voor bezoek geopend van maan dag tot en met vrijdag van 10 tot 17 uur. Wielrronde - De achtste wie lerronde van Biggekerke voor trimmers wordt vrijdag 12 augustus verreden. Deelnemers in de categorie A en B starten om 18.35 uur en rijden 55 kilom- ter. Categorie C start om 18.30 uur en rijdt veertig kilometer. De loop/fiets/loopwedstrijd voor de jeugd van 10 tot 15 jaar begint om 20 uur en gaat over afstan den van één, vijf en één kilome ter. Voor opgave en inlichtingen 01185-1252. Maatschap - De Stichting Oos- terscheldeziekenhuizen, de Stichting Streekziekenhuis Wal cheren en de Stichting Zieken- huisgroep Zeeuwsch Vlaanderen hebben met elkaar een Maat schap Apotheek Zeeuwse Zie kenhuizen opgericht. Doel is het realiseren van goede en efficiën te farmaceutische voorziening in de ziekenhuizen en er voor zor gen dat de geneesmiddelenbe reiding in al haar facetten wordt uitgeoefend. De maatschap wil dat doel onder meer bereiken door bundeling van de inkoop van geneesmiddelen en andere apotheekartikelen. Daarnaast exploiteert de maatschap een gezamenlijke produktieafdeling en een laboratorium. De vorming van de maatschap* heeft geen consequenties voor het perso neel van de drie ziekenhuizen. Folklore - Het Folklore-ensem ble Vsacan uit Vsetin, Tsjechië, is gisteren voor een tiendaags ver blijf in Goes aangekomen. De groep brengt een tegenbezoek aan het Zeeuwse ensemble Vodago dat vorig jaar te gast was in Vsetin. Tijdens het verblijf in Nederland zal het ensemble een aantal voorstellingen verzorgen. Vanavond, woensdag 3 augus tus, danst Vsacan om 19 uur op camping De Schotsman in Kam perland. Dinsdag 9 augustus om 19 uur geeft de groep een voor stelling bij de Zionskerk in Oost kapelle en donderdag 11 augus tus staat Vsacan om 19 uur op de Markt in Westkapelle. De veertig leden tellende groep uit de streek Walachië in het oosten van Tsjechië, brengt een pro gramma van muziek, zang en dans uit verschillende streken. Concert - De Terneuzense musici Petra Schuren (dwars fluit) en Ad van de Wege (orgel) verzorgen vrijdag 5 augustus een concert in de Hervormde kerk in Grijpskerke. Op het programma staan werken van onder anderen A. Amalia von Pruissen, Joachim Quantz, J.S. Bach en A. Fils. Schuren volgde lessen aan het Instituut Toonbeeld in Terneuzen en studeert momenteel aan het Brabants Conservatorium in Til burg. Ad van de Wege volgde zijn opleiding aan de Muziekaca demie in St. Niklaas en aan het Koninklijk Conservatorium in Gent. Het concert begint om 20 uur. De Zeeuwse afdeling van Groen Links is alvast begonnen met de campag ne voor de verkiezingen voor de Provinciale Staten in maart 1995. Na de voor Groen Links teleurstellend verlopen verkiezingen voor Tweede Kamer en Euro pees Parlement heeft de ledenvergadering van de Zeeuwse afdeling besloten een aantal werkgroepen in te stellen om 'met nieuw elan deze verkiezingen tot een groot succes te maken'. De kandidatencommissie is meteen begonnen met het ver zamelen van kandidaten voor de nieuwe Statenfractie. Een werkgroep gaat de verkie zingscampagne organiseren. Verder is de programmacom missie aan de slag gegaan. Belangrijke kernpunten in de campagne zijn economie en milieubeleid vooral in relatie tot de landbouw, de problema tiek van de kleine kernen en het minimabeleid. Daarnaast zullen ook minderheden en het ouderenbeleid op de aandacht van Groen Links kunnen reke nen. De ledenvergadering heeft ook de steunfractie rond het Statenlid Frans van Kollem uitgebreid. Om al deze activiteiten te coör dineren kreeg Groen Links Zeeland een compleet nieuw bestuur. Jan Scheffers uit Mid delburg werd gekozen tot voorzitter, Rie Prins uit Vlissin gen tot vice-voorzitter, Sunny Hegt uit Goes tot penning meester, Alco Warners uit Hulst tot secretaris en Frens Kuipers uit Vlissingen tot ver tegenwoordiger naar Dwars, de jongerenorganisatie van Groen Links. Studiekosten - Voor kinderen die op 1 juli jonger waren dan 18 jaar en vanaf augustus naar een school gaan voor voortgezet, (voortgezet) speciaal of hoge. onderwijs kunnen de ouders een tegemoetkoming vragen in de studiekosten. De tegemoetko ming kan bestaan uit reiskosten, directe studiekosten en meer kosten voor uitwonende leerlin gen en les- of collegegeld. Voor het nieuwe studiejaar kan nog tot 31 december een aanvraag worden ingediend. Aanmel dingsformulieren zijn verkrijg baar bij de school en het Steun punt Vlissingen van de Informa tie Beheer Groep verkrijgbaar. Ouders die al Tegemoetkoming Studiekosten hebben aange vraagd kunnen vanaf augustus een kennisgeving tegemoet zien indien zij de financiële gegevens voor 15 juni hebben opgestuurd. Zijn de gegevens na 15 juni opgestuurd, dan krijgt men de kennisgeving over de hoogte van de tegemoetkoming acht weken na verzending. Voor de voor waarden om in aanmerking te komen voor de regeling: Infor matie Beheer Groep Steunpunt Vlissingen, Edisonweg 4, 06- 3212157. Tegen inlevering van uw Gouden Munt één van deze topprodukten voor de 1/2 prijs! /dEEfl. KNORR quick soep ppnEQ EXTRA GEVULD Cl'maui. diverse smaken per 2 zakjes a 225 ml 1,78 ,/ÓïïËgK PEDIGREE PAL 'PGEmTT: nrnnn^j. brokken pak 3 kilo 9,75 /^-:r CHOQ rULbkw CHOCOLADEMELK romig of halfvol pak 1 liter 2,29 KOTEX CURVED cBBP damesverband fcfcW normaal °f super pak a 16 of 18 stuks 4,99 /l£Tü£j\. DREFT fifS HANDAFWAS *'es 250 ml 1,69 $&0?9 ^114 f^2?9 SUPERMARKTEN 9 r- CO pv «57* Samen mee Gerard Joling, The Trammps, Grant and Forsyth, Hans van der Togt, The Fortunes en 2 Brothers on the 4th Floor. Ook u kunt daarbij zijn! J* Spaar vanaf volgende week bij Jumbo voor uw /m eigen entreekaart voor de grote Jumbo-Festatie. mIIMBO-FESTATIE ftl!A «57* Samen mee Gerard Joling, The Trammps, Grant and Forsyth, Hans van der Togt, The Fortunes en 2 Brothers on the 4th Floor. rj\ Ook u kunt daarbij zijn! Spaar vanaf volgende week bij Jumbo voor uw eigen entreekaart voor de grote Jumbo-Festatie. Medelingen voor deze rubriek melden voor vrij dag 17 uur, liefst schriftelijk. Postbus 5017, 4330 KA Middelburg. AAGTEKERKE Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: A.E. de Bruyn, 19 uur: A. Spaans. ARNEMUIDEN Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 uur: A. Heij, 15 uur: A. Beider. Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Bakker, 19 uur: F.C. van Dijke. Volle Evangelie-gemeente "Immanuel", Westdijk- straat 5-7, samenkomst Do. 20 uur, Zo. 10 uur. BIGGEKERKE Hervormde Kerk. Kerkplein 1. Zo.: geen opgave ontvangen. DOMBURG Hervormde Kerk. Markt 8. Zo. 10 uur: R.C.A. van Voorst-Vader, 19 uur: B. de Haan. Rooms Katholieke Kerk H Willibrordus. zaterdag 19 uur en zondag 10 uur. GAPINGE Gereformeerde Kerk. Dorpsstraat 7. Zo. 10 uur: R.J. Blokland, gez. dienst in de Herv. Kerk. 19 uur: D. Luymes, gez. dienst in de Geref. Kerk Veere. Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25, Zo. 10 uur: R.J. Blokland. GRIJPSKERKE Gereformeerde Kerk. Jacob Catsstraat 7. Zo. 10 uur: B. Ridder, 19 uur: L.C. Manuputty. Hervormde Gemeente. Zo. 10 uur: W. Veenho- ven, 19 uur: L.C. Manuputty, gez. dienst in de Geref. Kerk. HOOGELANDE Groenmarkt, Zo. 9.30 uur: C. Brakema. Koorkerk, Koorkerkhof, Zo. 10 uur: A. van der Klaauw. Ont- moetingskerk, Oosterscheldestraat, Zo. 9.30 uur: J.S. Koops. Engelse Kerk, Simpelhuisstraat, Zo. 19 uur: geen opgave. Thomaskapel, Zo. 9.30 uur: zie de Hoeksteen. Oostkerk, Oostkerkhof, Zo. 10 uur: O. Elsema. Wijkgemeente Geref.Bond, (in de Nieuwe Kerk) Zo. 10 en 18.30 uur: geen opgave. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Lange Noordstraat 62, Za.: 10 uur: Bijbelstudie, 11 uur: Eredienst. Leger des Heils. Hoogstraat 20. Zo. 10 uur: C Vader. Lutherse Kerk. Zuidsingel 70. Zo.: geen dienst. Nederlands Gereformeerde Kerk, Gebouw Engel se Kerk, Simpelhuisstraat 10. Zo. 9.30 uur: R. Brands. Vereniging van Vrijzinnig Hervormden en Remon stranten. Koorkerk, Zo. 10 uur: A. van der Klaauw. Rooms-Katholieke Kerk. Petrus en Pauluskerk, Lombardstraat 1elke tweede en vierde zaterdag van de maand om 17 uur. Zo. 10 uur. De Hoek steen, Roozenburglaan 22, Zo. 11.30 uur. Waalse Kerk (Eglise Wallonne) Lange Noord straat 62. Zo.: geen dienst. Evangeliegemeente "De Wijngaard". Klarenbeek LTS. Zo. 9.30 uur: W. Louws. Rafaël gemeenschap Eleos Walcheren, Olmen laan 8, Zo. 9.30 uur: dienst in Middelburg. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Rey- ershove, Dauwedaelselaan 35. Zo. van 10-12 uur. Do. van 19.30-21.30 uur. Jehovah's Getuigen Gemeente Middelburg-Cen trum, Dauwedaelselaan 35, Zo. van 16-18 uur, Di. van 19.30-21.30 uur. NIEUW EN ST. JOOSLAND Hervormde Schaap. Gemeente. Zo. 9 uur: Broeder- OOSTKAPELLE Chris tengemeenschap, Zo:, geen dienst. Kapel van St. Maarten. KLEVERSKERKE Hervormde Gemeente. Dorpsstraat 25. Zo. 9.30 uur: P.C. Schoonenboom. Gereformeerde Kerk. Zionskerk, Duinweg 36A. Zo. 10 en 19 uur: W. van Halem. Hervormde Gemeente. Waterstraat 4. Zo. 10 uur: C.F.H. van Tuyll, 19 uur: N.H.J.E. Boomer. Gereformeerde Gemeente. Saronkerk. Zo. 9.30 en 15 uur: H. Paul. RITTHEM Hervormde Gemeente. Schaap. Zo. 10.30 uur: Broeder- KOUDEKERKE Gereformeerde Kerk. Tramstraat 31Zo. 9.30 uur: B. de Haan. Ned. Hervormde Kerk. Dorpsplein 1Zo. 9.30 uur: B. de Haan, gez. dienst in de Geref. Kerk. SEROOSKERKE MELISKERKE Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: G. Warner, 19 uur: R.G. v.d. Zwan, gez. dienst in de Herv. Kerk. Hervormde Gemeente. Noordweg 3. Zo. 10 uur: A. de Bruijn, 19 uur: R.G. v.d. Zwan. Gereformeerde Gemeente Valkenburgstraat 25. iedere zondag om 9.30 uur en 14.30 uur. Gereformeerde Kerk. Zo. 10 uur: R.G. van der Zwan, 19 uur: R. Lafeber. Hervormde Kerk Zo: geen opgave ontvangen. ST.LAURENS Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Van Cit- tersstraat 69. Zo. 10 uur: J. Crans. Gereformeerde Kerk. Noordweg 372. Zo. 10 uur: L.J. Lingen, 19 uur: A.G. Baas. MIDDELBURG OOST-SOUBURG Baha'i Gemeenschap Walcheren. Informatie avonden op do. 20 uur, t.h.v. fam. Niesing, Her- berdsland 11 Baptisten Gemeente. Kapel Herengracht 74. Zo. 10 uur: L. Fabriek. Centrum Middelburg. Segeersstraatkerk, Zo. 9.30 uur: L. Blok, 14 uur: leesdienst en 18.30 uur: L. Blok. Evangelische Baptisten Gemeente. Damplein 12. Zo. 10 uur. Christelijke Gereformeerde Kerk. Zo. 9.30 uur: D. Dunsbergen, 16.30 uur: J.G. Schenau. Doopsgezinde Gemeente. Doopsgezinde Kerk, Lange Noordstraat 62. Zo. 9.30 uur: gez. dienst in Vlissingen. Gereformeerde Gemeente in Nederland. Wester- kerk, Armeniaans Schuitvlot 22. Alle zondagen leesdiensten 9.30 uur, 14 en 18.30 uur. Gereformeerde Kerk. Getuigeniskerk, Adr. Lau- werijszstraat 6, Zo.9.30 uur: zie Ontmoetingskerk, 19 uur: geen opgave. Hofpleinkerk, Zo. 9.30 en 14.30 uur: geen opgave. De Hoeksteen, Roozen burglaan 22, Zo. 9.30 uur: P. Paulus, SOW-dienst. Gereformeerde Kerk /Vrijgemaakt). Klein Vlaande ren 75, Zo. 9.30 en 16.30 uur: A. de Snoo. Pinkstergemeente Middelburg. Zo. 11.30 uur Evangelisatiedienst, De Vergulde Baars, Baarsjes straat 43, Wo. bijbelstudie. Dam 6, 19.30 uur. Hervormde Gemeente. S.O.W. Nieuwe Kerk, Kanaalstraatkerk, Zo. 9.30 uur: L.A. Woltering. Oranjepleinkerk, Zo. 9.30 uur: geen dienst, 19 uur: R.E.R. van Buiren. Bejaardentehuis "De Zoute Viever", Dongestraat 1, elke 1e en 3e zaterdag om 9 uur. Zo. 19 uur: J.H. Meijer. Martinuskerk. Kerklaan 19. Zo. 10 uur. Volle Evangeliegemeente Sion, Ritthemsestraat 43 (gebouw De Blazer), Zo. 10 uur: lofprijzings- dienst. Nieuw Apostolische Kerk. Westerbaan 20, West- Souburg. Zo. 9.30 en 17 uur, Wo. 20 uur. Hervormde Gemeente en Gereformeerde Kerk. St. Jacobskerk, Oude Markt, Zo. 10 uur: J.D. de Boer. Petruskerk, P. Krugerstraat 17, Zo. 9.30 uur: A.G. Baas. Johanneskerk, Bonedijkestraat 165, Zo.: geen dienst. Open Hof, Alexander Gogelweg 57, Zo. 9.30 uur: C.A. Schoorel. De Schaapskooi, Papegaaienburg, Zo. 9.30 uur: A.V. de Nooij. Zie kenhuis Walcheren Koudekerkseweg 88, Zo. 10 uur: N.H.J.E. Boomer. Ter Reede. Zo. 19 uur: A.V. de Nooij. Jehova's Getuigen gemeente 'Centrum Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534. Do. van 19 tot 20.45 uur, Zo. van 10 tot 12 uur. Jehova's Getuigen gemeente 'Souburg Vlissin gen'. Van Dishoeckstraat 534, Zo. van 15.30 tot 17.30 uur. Di. van 19 tot 20.45 uur. Jehova's Getuigen Vlissingen Bossenburgh. Za. van 17.30 tot 19.30 uur. Wo. van 19 tot 20.45 uur. De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Badhuisstraat 161. iedere Zo. 10 uur. Kerkgenootschap der Zevende-dags Adventisten. Bonedijkestraat 163, Za.: 9.30 uur: Eredienst, 10.30 uur: Bijbelstudie. Gereformeerde Gemeente. Marnixplein 41. Zo. 9.30 uur: leesdienst, 16 uur: A. Vermeij. Leger des Heils. Dr. Stavermanstraat 39. Zo. 10 uur: C. Bijl-Müller. Pinkstergemeente Vlissingen e.o., Vrijdomweg 1, Zo. 15 uur: K. van Balen. Christelijk Centrum Zeeland. Open Hof, Alexander Gogelweg 57. Zo. 14.30 uur Volle Evangelie Gemeente Beréa. Gebouw Beréa, Westerbaan 16. Zo. 10 uur: dienst. Volle Evangeliegemeente 'Filadelfia' Vrouwen straat 5. Zo. 10 uur: samenkomst. Het Apostolische Genootschap. Singel 190-194. Zo. 9.30 uur, Wo. 20 uur. Evangelie Gemeente "De Blinkende Morgenster". Dr.Stavermanstraat 61Zo. diensten om 10 en 17 uur. Rooms Katholieke Kerk Der Boede. Babbelaar, elke 2e, 4e en 5e zaterdag v.d. maand om 10.30 uur. Zo. 10.30 uur: J. van Leerdam Lieve Vrouwe Kerk, Singel (nabij stadhuis). Za. 19 uur. Zo. 9.30 uur. Wo. 9 uur. Ter Reede. Koudekerkseweg 81Za 15 uur Open Hof (Paauwenburg). A. Gogelweg 59. Zo. 11.15 uur. Di. 9 uur. VROUWENPOLDER Hervormde Gemeente. Zo. 9.30 uur: Van Renen, gez. dienst in de Geref. Kerk, 11 uur: Van Renen. WESTKAPELLE Hervormde Gemeente. Markt 67. Zo. 9.30 uur: Spaans, zangdienst, 19 uur: De Bruijn ZOUTELANDE Hervormde Gemeente. Hervormde Kerk, Willi- brordusplein 2. Zo. 9.30 uur: A. Bijl. Emmaus-Toeristenkerk. Dishoek. Zo 10 uur: J. Sweere. Do. 4 augustus t/m wo. 10 augustus Spreekuur voor dringende gevallen van 12.30 tot 13 uur en van 17.30 tot 18 uur. Grijpskerke, Gapinge, Oostkapelle, Seroosker- ke. Vrouwenpolder, Veere en Zanddijk: zater dag en zondag: R.A.D. van Tol, Markt 12, Veere, 01181-1271. Domburg, Aagtekerke en Westkapelle: van vrij dag t/m zondag: W. Spekhorst, J.W. Schuurman straat 6, Domburg, 01188-1271. Biggekerke, Koudekerke, Meliskerke en Zoute- lande: van vrijdag t/m zondag: A.A. van der Male, Duinweg 59, Zoutelande, tel. 01186-1282. West- en Midden-Walcheren: zaterdag en zon dag: A. Stutterheim, Sivertstraat 40, Meliskerke, tel. 01186-1760. TANDARTSEN Spreekuur voor spoedgevallen van 11 tot 12 uur: zaterdag en zondag: J.M.D. Rombouts, Lan- geviele47, Middelburg, tel. 01180-12882. APOTHEKEN Middelburg: van vrijdag tot vrijdag daaropvolgend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Stro men wijk 'tZand, Maasstraat 58, tel. 35565. Vlissingen: van vrijdag tot de vrijdag daaropvol gend (geopend van 8.30 - 17.30 uur): Apotheek Van de Sande, Badhuisstraat 30-34, tel. 12066. VERLOSKUNDIGEN Vlissingen en Oost-Souburg: van vrijdag 9 uur tot maandag 9 uur: H. Hament, tel. 79678. Middelburg: van zaterdag 9 uur tot maandag 9 uur: M. de Jonge, tel. 16761. DIERENARTSEN Kleine huisdieren: (gezelschapsdieren) zaterdag en zondag: C.J. Brink, Meanderlaan 326, Middel burg, tel. 01180-11011. Spreekuren zonder afspraak: za. en zo. 11-12 uur en 17-18 uur. Dierenartsenpraktijk Middelburg: (grote huis dieren) tel. 01180-33803. Visites aanvragen van 8- 9 uur. Dierenartsenpraktijk Oostkapelle: Oude Dom- burgseweg 33A, Oostkapelle, tel. 01188-1443. Behandeling kleine huisdieren op afspraak. Dierenartsenpraktijk Meliskerke: (kleine huis dieren): Kelderweg 1, tel. 01189-2838. Dierenarts A. Meijns, Oostkapelseweg 12. Grijpskerke, tel. 01189-3060. OVERIGE DIENSTEN HUISARTSEN VEERE Gereformeerde kerk. Zo. 9.30 uur: J. Lukasse, gez. dienst in de Herv. Kerk, 19 uur: D. Luymes. Hervormde Kerk. Zo. 9.30 uur: J. Lukasse. VLISSINGEN Anglicaanse Kerk, The Missions to Seamen. Scheldepoort. Zo. 9.30 uur: Holy Communion, 19.30 uur: Evening Prayer. Bethel-Pinksterkerk. Vrijdomweg 1Zo. 11.30 uur, Wo. 19.30 uur: bidstond. Christelijke Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat 109. Zo. 9.30 en 16.30 uur: J. van der Wal. Doopsgezinde Gemeente. Vrijdomweg 1. Zo. 9.30 uur: Ds. v.d. Laarse. Gereformeerde Kerk (Vrijgemaakt). De Lannoy- straat 2, Zo. 9.30 uur: A. Geelhoed, 16.30 uur: A.J. van Zuylekom. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Wal- straat 23. Zo. 10 en 17 uur. Middelburg: zaterdag tot 24 uur: De Vries, Heren straat 18, tel. 39933. zondag tot 24 uur: F.J. Hee- re, J.H. Huyssenstraat 15, tel. 39933. Visites aan vragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zon der afspraak). Vlissingen: zaterdag tot 24 uur: W.N. Osterman. De Kempenaerstraat 2, 79791 zondag tot 24 uur: J.L.R.H. van Pelt, Julianalaan 7, tel. 12225. Visites aanvragen voor 10 uur. Spreekuur voor dringende gevallen 12.30 tot 13 uur en 17.30 tot 18 uur. (zon der afspraak). Souburg, Nieuw- en St. Joosland, Arnemui- den. Gezondheidscentrum Middelburg- Zuidtpraktijken van P. Kodde, J.C. Ponten, J. Visser): zaterdag tot 24 uur: C. Wattel, Amstelstraat 55, Oost-Souburg, tel. 01184-61630. zondag tot 24 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70, Oost-Souburg, tel. 01184-61212. Visites aanvragen voor 10 uur. Vogelopvang Midden-Zeeland, gehele week end 01180-28288. Bureau Vertrouwensarts Kindermishandeling, 01180-28800. Kinder en jeugdtelefoon Zeeland, elke dag bereikbaar van 14-20 uur, 06-0432 (gratis). Patiëntenplatform Zeeland: 01100-49389. Stichting Bejaarden- (en gehandicapten) Alarm Zeeland. 01188-3404. Stichting "Blijf van m'n Lijf Zeeland": 01184- 14645 (dag en nacht). Bureau Sociaal Raadslieden en Algemeen Maatschappelijk Werk, Thuiszorg Walcheren. Middelburg, 01180-84000, Vlissingen, 01184- 86400, Stichting Slachtofferhulp Zeeland. 01180- 36108. Stichting SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. 01180-15551 Vereniging tegen seksuele kindermishande ling binnen het gezin. Telefonisch spreekuur: van 8.30-9 uur, 01180-13362. Provinciale Vereniging Het Zeeuwse Kruis. 01100-49200. Zeeuws Consultatiebureau voor Alcohol en Drugs (ZCAD), 01180-37320 en 01184-13240. Meldpunt Kindermishandeling, Raad voor de Kinderbescherming. 01180-35015. Thuiszorg Walcheren, afdeling Kruiswerk, alarmnummer 01184-11877. Thuiszorg Walcheren, afdeling Gezinsverzor ging. alarmnummer 01184-14444 (pieper 168). Politie-assistentie Walcheren. Noodhulp 06-11, overige assistentie aanvragen 01180-33333.

de Faam | 1994 | | pagina 13